Új privát üzeneted érkezett!

Ha megvan az időpont, szólok Bibinek.
Nekem jó a 8 óra. (Akkor legalább még ébren vagyok. :) )

Ági és
KépKép
 
 


Nekem is jó a 8 óra.

Bea
KépKépKépKép
 


Sziasztok!
Beszéltem Bibivel, neki nem jó a péntek, dolgoznia kell, mert ezen a héten otthon volt Barnival, és ugye most hiába lett volna hétvégés, akadályoztatva volt, a kolléganője ment be helyette, és a jövő héten cserélnek.
Üzente, hogyha legközelebb lesz tali, akkor is szóljunk, és jön.

Ági és
KépKép
 
 

 
 

Nekem is jó a péntek Classic, és a 8 óra is, apa le tudja tenni Lalkót. Viszont nekem valószínűleg lesz más programom is aznap estére, 9-fél 10-ig érek rá kb., de ez még nem 100 %, lehet, hogy tudok maradni végig. Enikőnek holnap telózok meg Zitusnak is.

Kép
 
 


Ja meg szólok holnap Anikónak is, nem tudom, olvas-e minket. (Zsivicz)

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi Ilcsi megkaptam, igyekszem összeszervezni,
még szólok, hogy mi újság! :wink:

Anikó
Kép
 
 


Enikő még nem tudja, igyekszik leszervezni ő is, de még nem biztos. Zitus sem biztos még, és írtam sms-t Nórának is (ő nem válaszolt még), és Kingának is, ő is bizonytalan még Kitti sakkversenye miatt.
Anikó, gyere!!!!!!!!!! :D
Melinda számát nem tudom, ha összefutok vele az oviban, szólok neki is.

Kép
 
 


Ildi! Melyik Zitának szóltál? :) Zitacicu v Zituska? Melindának én lehet tudok üzenni, valahol megvan a száma, de ez nagyon régi, lehet megváltozott. Email címet is tudok, probálom akkor elérni én is.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Zituskának szóltam.

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi a szervezést (akkor is, ha nem jutok el), Ilcsi, az SMS-értesítőt is köszönöm! :wink:

Én valószínűleg kihagyom ezt most, nem leszek taliképes péntek estére, úgy érzem. :cry: Már most fáradt vagyok, addig még éjszakázom a hazahozott melómmal, pénteken fél8-ig gyerekedzést tartok...

Azért jó dumcsit nektek! Ha rá bírom venni magam, edzés után nem jövök haza (mert onnan még 1x tuti nem indulok el), hanem beugrok a Classicba pár szóra hozzátok.

Pussszantás mindenkinek!

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem jártam erre. Most tanácsot szeretnék kérni. Nemrég (dec. 22.) született a második babánk, Tamás, a lányunk Lilla pedig 2 éves 4 hónapos.
Szóval Lilla látszólag nem féltékeny, állandóan meg akarja nézni Tomit, simogatja, puszilgatja, segít körülötte. Viszont az esti alvásnál lerakjuk, és kijön az ágyból, sír, hisztizik, hogy maradjunk ott vele. Ilyet már csinált egyszer tesó nélkül is, akkor pár nap alatt rendeződött a helyzet, bementünk, visszaraktuk az ágyba, és kijöttünk, ő sírt, kicsit, és pár nap alatt abbahagyta. Igaz, ezt egy este 50-szer először. :) (korábban mindig egyedül aludt el, meseolvasás, éneklés, hátcirógatás után kijöttünk, ő meg szépen elaludt) Szóval nem tudom eldönteni, hogy ez most egy újabb próbálkozás, életkorából adódóan "csak" hiszti, meg a saját akarat, hogy nem akar aludni, vagy pedig itt jön ki az egész napos feszültség, hogy anya már nem csak az övé. Igaz, általában a férjem megy be esténként hozzá, ha sír, és az is megfelel Lillának, nem ordít utánam. Szóval nem tudom mi ez, de azt még kevésbé, hogy mit csináljunk vele?! Magára hagyni nem akarom, nehogy úgy csapódjon le benne, hogy itt a tesó és tényleg nem számíthat ránk, de következetlen sem akarok lenni, hogy hagyom nem aludni, mert képes éjfélig is fenn lenni, ha beülünk hozzá a szobába, és így van közönsége. A "bemegyünk, visszarakjuk, elmondjuk hogy aludni kell, és kijövünk ő meg ordít"- módszer meg elég sok könnyel jár, és a szívem szakad meg tőle.
Mit tegyünk? Mik a tapasztalataitok a kistestvér érkezésénél?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Kép
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem tudok menni holnap a Classic-ba :-(
Remélem a következőn már én is ott leszek. Jó szórakozást nektek!!!!
Nagyon kellemes,havas,fagyos :D hétvégét kívánok mindenkinek!!

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Hát én meg a nagy hótól tartok haza tudok-e éjjel utazni, de ha már talit szerveztünk és én hoztam fel akkor én mindenképpen elmegyek, szorítsatok azért éjjel biztonságban gond nélkül hazaérjek. De igy lehet hogy nem maradok éjfélig csak 10ig.

Ildi! Kell foglalni asztalt? ha igen intéznéd? Most mennem kell tárgyalásra és nagyon sok munkám lesz, nem ígérem hogy eszembe fog jutni később

Kép

Kép

Karmen
 
 


Szívesen foglalok, ha úgy gondoljátok, hogy kellene, de nem tudom, hány főre foglaljak.
Enikő szerintem nem jön, Zaza bárányhimlős lett.
Zitust nem tudom, nem jelzett vissza, csak annyit, hogy bizonytalan.
Akkor Anikó, Karmen, Exi és én lennénk négyen??? szerintem 4-5 főre nem kell asztalt foglalni. Én 8-ra nem érek oda, reálisabb a fél 9, apának dolga van este fél 8-kor, de azzal gyorsan végez.

Kép
 
 


Bea is ígérte. Melindának írtam nem válaszolt, telefont meg nem vette fel egyszer sem. A másik Zitának szóltam, ö nem tud jönni. Akkor 5 fő. Szerintem is valszeg lesz hely, azt reméltem többen leszünk

Kép

Kép

Karmen
 
 


Már az is jó, hogy páran össze tudunk jönni. Ha nem lenne ilyen ítéletidő, még talán többen is lehetnénk. Akkor nem foglalok asztalt, szerintem lesz hely. Délben pizzázni voltunk a Don Quijote-ban, tök üres volt az egész hely, azt mondták, nincs forgalom ilyen időben. Akkor este tali, én megyek fél 9 körül.

Kép
 
 


Ott leszek, visz a sofőröm, a saját dudunk nagyon fázik...

Ági és
KépKép
 
 


Lányok, nagyon bocsi mindenkitöl, tudom én hoztam fel a talit, de már most nehéz volt közlekedni a kocsival ott, ahol nem takaritották az utat. Éjjel meg kizártnak tartom folyamatosan járjanak a hókotrók. Szóval mégsem merek tovább Szegeden maradni, most hazaindulok.
Bea is hivott éppen hogy ö sem menne, szóval szerintem pár hét múlva tartsuk meg.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!

Részemről tali lefújva :( Örülök, hogy haza értem, én ma már nem dugom ki az orrom :((( Bocsi...

Bea
KépKépKépKép
 


Beszéltem Szilcsivel, akkor a mai tali lefújva.
Majd tavasszal. :)

Ági és
KépKép
 
 


Hát én most még nem tudom elképzelni holnap bejutunk-e Szegedre. Busszal kényelmesebb lenne menni, de oda is el kellene jutni, az sincs közel. :(
Orsiáknál lesz tanitás, ovi is lesz de az nem olyan fontos hogy azért beutazzunk, hát még nem tudom mit csináljunk reggel.
Gyerekek várták nagyon a havat, de akkora hogy nem lehet rajta szánkozni mert a szánko is elmerül és még hóembert sem tud épiteni mert elmerül a cipő. Szegeden jobb a helyzet?

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen, hát nem. Illetve talán most javul, mert nem esik a hó, és előkerültek a kotróautók, habár épp ma reggel láttunk kettőt, egymás mögött álltak. :)
De a mellékutcák még mindig gázosak, anyósomnál a mi autónk volt majdhogynem az első tegnap délelőtt az utcában. Egy élvezet volt. Alap helyzetben 30 centis a hóréteg, de ahova fújta a szél, ott van szerintem félméteres is. A kocsink lent a parkolóban, van körülötte elég rendes mennyiségben hó...

Ági és
KépKép
 
 


Ági! köszi, kocsival inkább nem indultam el, csak ma. Muszáj volt mert orvoshoz vittem Orsit, de már sokkal jobb a helyzet tudtam. Gyerekek amugy nagyon élvezik még mindig a nagy havat, jól átfagyva jönnek be:) Sajnálom a talit, mert készültem rá, úgy szerveztem a napot én is, de ekkora hóra nem számítottam.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Bea, Kinga! nálatok hogy megy a sakk oktatása? Mert én nagyon mérges vagyok. Orsi elkezdte a Gyerekházban, hát eddig 4 alkalommal volt, a bérlet 5 alkalmas, de az utolsót le fogom mondani én már el sem viszem. A tanár azt gondolja, hogy majd itthon Orsi tanuljon az interneten (ami marha jó mert azt jelenti hogy szülönek is oda kell ülnie, mert egyedül Orsi még nem tud annyira olvasni, föleg nem a végén ahol időre kell a példákat megoldani). Szóval itt van hogy nekem is leckém van, de oké legyen, rászánom gyerek miatt az idöt. De utána órán meg ki van rá akadva hogy mégsem tudja a gyerek, és mindig elmondja neki hogy gyakorolj! Én nem tudok és nem is akarok sakkozni, gyakorolni ö nem tudja kivel amit éppen megtanult, mert hiába mondom neki csinálja meg újra a netes leckét ott mindig ua. a példa már második alkalommal érti és egyböl tudja a megoldást. Én hasonlót meg nem tudok neki sakktáblán kirakni és nem is akarnék ha tudnék sem, hiszen azért fizetek szakkörért nem pedig én tanítom itthon. A tanár meg nyilván nem pont ua. rakja ki mint a netes példa és azon már nem megy neki akkor kiakad hogy megmondta tanulja meg. Mondta már nem fogja tudni vállalni Orsit, igaz O. elég beszédes van hogy ott is kicsit bohockodva válaszol, amire tudom nem mindenkinek van türelme. De azt megértem, ha azon van kiakadva mert nem az a csendes gyerek de azon hogy nem tanul amikor itthon O kéri anya csináljuk a leckét mert mérges lesz a tanár és a végén mégis leszidják, nem eröltetem ide nem hordanám akkor sem többet ha nem tanár küldte volna el. De nagyon érdekelne másutt hogyan tanitanak sakkozni.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok én is csak most találtam rátok :) Mi két éve élünk szegeden Van egy 11 hónapos kisfiunk. És sajnos nem sok mindenkit ismerek korombelit egyet sem :) Úgyhogy szívesen tartanám veletek a kapcsolatot. Bár még nem nagyon értem az oldal működését de majd igyekszem
danon
Szeged
 
 


Karmen!
Azt nem tudom hogy az igazi sakk órán hogy van,csak a sakk szakkört. Viszont az profi.
Minden órán tanulnak valami újat és azt ott jól be is gyakorolják és a következő órákon is gyakorolják. Nincs leszídás. Ha valamelyik gyerek nem érti vagy elfelejtette,akkor a tanárbá elmagyarázza neki. Tök jó.
Mondjuk mi otthon is sokat játszunk,mert Kitti szereti és én is megtanultam mivel ott ülök az órákon,de ha nem gyakorolna otthon,akkor sem lenne semmi,mert a szakkörön egyfolytában tanulnak-gyakorolnak.
Én ezzel a módszerrel 100% elégedett vagyok.
Van amikor papíron is feladatoznak,de a táblánál minden alkalommal van feladatmegoldás.

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Kinga! Köszi. Még kedden felhivtam a tanárt és közöltem vele, hogy hiába van még 1 alkalom nem fog menni többet Orsi. Elmondtam neki miért, nagyon meglepödött, ö nem tudta hogy itthon nem tud tanulni egyedül. Ezt furcsállom mert neki is elmondtam hogy még most tanul olvasni, szerintem nagyon ügyesen olvas,de nem ugy, hogy ennyit egyedül elolvasson, föleg időre. És hogy attol még nem fogja ezt tudni mert elolvasta. Hát erre ö is gondolt, szeretné ha vinném majd akkor másképpen fogja tanitani. Na ma jol érezte magát Orsi, és bár 20 perc után megint kissé elkezdett bohockodni (hiába ö ilyen, mondtam ezt is ha a fegyelem nála gond akkor nem valo oda Orsi) de ma tolerálták és anyukámmal sem kiabált amikor mesélte a tanár. Szoval most jónak tünt, lehet kellett hogy én is elmondjam mi nem tetszik. Most Orsi is büszke volt hogy volt sikere, amit tanult több dolgot végre megértett és egyszer nyert is ma.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Üdv mindenkinek!

Kevinnek kivették a torokmanduláját. KFB vette ki,akiről jókat hallottam eddig.
Sajnos viszont az 5. napon bevérzett, csomó vért hányt, és újra kellett műteni.Most már jól van.
Azt szeretném megkérdezni tőletek, mennyire gyakori ez, hogy műtét után bevérzik a seb (úgy hogy betartottuk az előírásokat), illetve KFB -nál több ilyen eset van?
Az orrmanduláját a Berényi vette ki, lehet hogy ragaszkodni kellett volna hozzá?

Más.
Ti igényeltetek babakötvényt? Meddig lehet ezt megtenni és mindegy melyik banknál? Vagy van jobb befektetés a gyerekeknek gyűjteni?

Olyan jó, hogy már süt a nap! Jöjjön már a tavasz!!!

Mindenkinek minden jót!

Üdv.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde, torokmandula ügyben nem vagyok kompetens, nálunk csak az orrmandula ment a levesbe.
Babakötvény: Petinek szinte a születése után kiváltottuk. A kamata lényegesen jobb, mint az alap számláknak. De szerintem csak akkor éri meg kiváltani, ha tudtok havi párezer Ft-ot rátenni, egyébként felesleges. A Banknál szerintem meg kell kérdezni, hogy vállalnak-e babakötvényt ill. a neten is meg tudod nézni.

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv mindenkinek. Ezer éve nem jártam felétek. Remélem mindenki jól van. Most egy gyors kérdésem lenne, mert megbeszélésre kell mennem: nem lakik véletlenül valaki közületek vagy nagyon jó ismerősötök közül a Béke utcában vagy viszonylag szoros környezetében?



Mónika

 
 


Sziasztok!!

Pár hónapja költöztünk Szegedre, nem igazán ismerek senkit, próbálok fórumot keresni, ismerkedni szegedi anyukákkal :)
Móravárosban lakunk, egy lassan 4 éves és egy 8 hós gyermek anyukája vagyok.

Ovis beiratás érint valakit? Minket érint, mert a 4 évesemnek keresünk ovit, tudtok esetleg jó ovit ajánlani Móraváros környékén?
Voltunk már az egyik oviba nyílt napon, tetszene is, de mint kiderült Ők csak minicsoportot indítanak, és a kiscsoportba sincs hely sajnos :( Nekünk pedig már kiscsoport kellene.
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
 
 


Szia domi3!

mi is Móravárosban lakunk, a Móra utcában. (5 és 2 éves lányom van)!

mi a Karolinába járunk, a többi ovit nem ismerem. de van a Katona utcában, Szél utcában, Bem utcában, Gyertyámos utca..... több nemjut eszembe...
 


szia Domi! Mi is a Karolina oviba járunk:) A Szél u. ugy tudom csupa cigánnyal van tele. A Katona u. dicsérik mások még és a Gyertyámost is.

Szilde! Nekünk csak orrmandula mütét volt, B. csinálta mindkettőnek. Szerintem akkor is van kockázata a mütétnek ha valaki betart mindent otthon, de erről akkor előtte kellett volna tájékoztassanak. Örülök, hogy már jól van Kevin.

Lányok! A nagy hó miatt elmaradt a tali, nincs kedvetek megint?

Kép

Kép

Karmen
 
 


szilde: sajnálom :( Melyik napon vették ki?

Karmen: kedvem van, energiám nem sok...... :(

Nincs valakinek eladó, viszonylag jó állapotú rollere? (Fém kellene, gagyi műanyag nem érdekel.) Elegem van a vacak motorokból, egymás után nyírja szét a cipőket :( Ahol motoroznak, ott nagyon kicsi a hely a biciklizéshez, az kilőve, rollerünk meg csak egy van, kell még vagy 2 :)

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Nóra!

Mi tavaly vettünk Kittinek fém rollert a Cserepesen és a mai napig tökéletesen szuperál! Egyedül a színét szívta ki a nap. Baromira olcsó volt,kb 2-3 e Ft!!

Stella!
Mi is a Móra utcában laktunk 2003-tól 2010-ig :P

Móni!
Csak nem a Béke utcai suliba szeretnétek Dórit beíratni?? :lol:

Már 100 éve nem raktam Kittiről képet fel,de úgy látom más sem bombázza a fórumot a fotókkal. Bezzeg amíg kicsik voltak... mennyi időnk volt erre :D

Kép A Fogtündér ajándékával :-)

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Taliban benne vagyok, ha valaki megszervezi. :D

Gyertyámos ovit csak ajánlani tudom, nekünk bevált, nagyon szeretjük.

Szép hosszú hétvégét!

Kép
 
 


Kinga, nálatok már járt a fogtündér? Petinek még a mozgás - mármint a fogai mozgása - sincs a fasorban...

Ági és
KépKép
 
 


Exi!Karmen!Nórus!

Hát az orrmandula sem a levesbe való..:) :(
Köszi az érdeklődést, most már úgy tűnik jól vagyunk.
Még nyomatjuk a vasat meg a folsavat, így már a színe is visszatért a fiatalúrnak.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Képzeljétek szerdán megnyomták a kocsimat a céges parkolóban (hát ez ott nem olyan ritka dolog, sok autó, kevés hely) lelépett az illető. Valaki láthatta mert hagyott egy cetlit, rendszámmal és dátummal. Tegnap feljelentettem, mondták hogy ilyenkor kimennek a másik autót megnézni és ha szeretnék felvenni velem a károkozók a kapcsolatot akkor a telefonszámomat megadom-e. Mondtam hogy persze. Na du. már hivott egy ürge, hogy a neje "karcolta" meg a kocsimat, mondtam hogy nem karcolás, elemcsere kell/lesz. Eléggé meglepettnek tünt (gondolom amikor megjelent a rendőrség akkor hogy leesett az álluk) , vas. eljönnek a vásárba és megnézik a kocsit, megbeszéljük, hogyan tovább (elemcseréhez ragaszkodunk és márkaszervizben igy gondolom a bizt. terhére fogja kérni). De megmondom majd nekik hogy milyen szemét egy dolog szó nélkül lelépni! Én meg ott szaladgáltam ki ismeri ezt a rendszámot, melyik területen lehet a tulaj, stb remélem még meg is büntetik majd hogy lelépett. (amugy 3 év alatt 3x törték össze, kissé elegem van már a béna vezetőkből)

Talira szerintem most már nem lehet kifogás az időjárás:) Nekem az ápr. 20 nem jó, a többi ápr. igen. Nektek?

Kinga! milyen nagylány már Kitti! (és még mindig milyen csinos:))

Kép

Kép

Karmen
 
 


Hali!

Úgy elsőre egyelőre bármelyik áprilisi péntek jó lenne nekem. Aztán ha közbejön valami, akkor nem én leszek a hunyó. :)

Kármen, azért ez durva... Mondjuk nem tudom, hogy nálatok milyen gyors az ügyintézés, de amikor a mi kocsinkat törték, akkor jó sokáig húzódott az ügy. De drukkolok, hogy hamar meglegyen! Egyébként használható a járgányod?

Nálunk lakásfelújítás volt a héten, az előszoba és a mi szobánk volt a soros. Már van fény az alagút végén. Már csak anyukám szobája maradt, meg a konyha PVC cseréje. Ezt majd valamikor nyáron v. ősszel.

Ági és
KépKép
 
 


Ági! igen lehet használni, bár az ajtó kissé nehezen csukódik. Hétfőn leadtam a papirokat hogy megbiztam a szervizt intézze a biztositok között, ma meg jött a kárszakértő. Sárvédő csere, ajton csak kisebb javitás. De közölték, amig a másik fél nem adja le az ö biztositójánál is a papirt addig nem lesz semmi. Klassz mert mi mondtuk neki hogy ráér 30 napon belül, hiszen ezt mondta a rendőrség és a szerviz is hétfőn. Igy ma hivtam öket, legyenek szivesen minél előbb. Cserekocsit lehet igényelni, de fizetni kell amortizácios dijat, ami 15 v 30% biztositotól függ. Sajna előre nem tudják itt mennyi lenne, igy meg hát rendelni... Csak szervezni sem tudok előre mert ugye nem tudom pontosan hogy melyik nap vihetem majd, igy hogyan tervezzek napokat hogy ne kelljen az autóm? Min. 3 nap, de ha megbontják és van még sérülés ami nem látszott akkor 5 nap mert vissza kell hivni a kárszakértőt aki jóváhagyja azt a javitást is :o
Anyukáddal laktok együtt? Tök jó, akkor biztosan sokat tud segiteni vigyázni Petire.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen, igen, nekünk így praktikus és neki meg öcsémnek is. Nekünk van pesztra, ha kell, ill. volt, ha kellett, nekik meg nem ketten (másfelen) kell a 3 szobás lakást fenntartani. Barter...
Cserekocsi: nálunk csak úgy adtak volna, ha előre kifizetjük, aztán a vétkes autós biztosítója vagy megtéríti vagy nem. Hát nem mentünk bele, még jó, hogy járóképes volt a kocsi, a javítás idejére meg megoldottuk.

Ági és
KépKép
 
 


Ági! bizt. 20%-ra adja a kocsit, a napi ár amugy kb. 10500ft, szoval azért napi 2e lenne. De annyit sem tudok most rááldozni. De mérges vagyok mert még mindig semmi, pedig 19én bementünk intézni de még nem hivtak fel hogy mikor vihetném javításra. Igy meg ne tervezzek semmi fontosat du-ra amikor kocsi kellene pl. orvost

Kép

Kép

Karmen
 
 


Beírattam ma Kittit suliba
:P
Ennek is eljött az ideje...hú de elrohant...

Bea!!
A teurad ott dolgozik a Tiszaparti suliban? Ott volt reggel,gondolom ő segített ha a tanárok elakadtak a számítógépes bepötyögésnél :lol:
Levi is ott segítkezett :-)

Szorítsatok hogy felvegyék oda Kittit. Nagyon nem szeretném máshova járatni.

Szép délutánt mindenkinek!

Kép Legutóbbi sakkversenyen

Kép Húsvétkor Keszthelyen

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Én is beírattam Petit. Végül a Rókus II.-be. Ott szívesen látják, és egyelőre szereti. A másik suli végül is elment a levesbe, de nem is bánom.

Ági és
KépKép
 
 


Én halálra izgulhatom magam,mert 2 osztályt indítanak és kb 110 gyereket írattak be :shock:

Most reménykedem hogy benne leszünk a top 64-ben és Kitti ide járhat a Tiszapartiba.
Még kb 1 hónap mire kiderül :(

Exi,nálatok mikor lesz döntés,vagyis elvileg mikor postázzák ki az értesítést?

Kellemes hétvégét mindenkinek!!

Daisypath Happy Birthday tickers
 


Kinga, nem tudom, de azt igen, hogy Petit felveszik. Tehát nincs min izguljak - szerencsére.
Drukkolok neked, hogy felvegyék Kittit.

Ági és
KépKép
 
 


Hát nekem elég izgalmasan telt az elmúlt időszak, a cég nagy leépítést kezdett, a héten megtudtam hogy 20 év után én is lapátra kerülök. Másnap már be sem kellett mennem dolgozni.

Kinga! szoritok felvegyék, megértelek, én is rettentően izgultam amikor Orsit csak oda akartam vinni, irtóra sajnáltam volna ha nem veszik fel. (azért ilyenkor jól jön ha az ember tud kérni egy kis segítséget, hogy szóljanak az érdekében).

Exi! Benneteket is érint a leépítés? Én úgy hallottam, hogy csoportszintű lesz. Mit mondanak ott?

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kármen, én egyelőre nem tudok semmit. Szerintem nálunk tavaly volt, ami hozzátok idénre ért oda. Legalábbis remélem...

Ági és
KépKép
 
 


Sziasztok!

Kinga :) Kitti még mindig gyönyörű kiscsaj :D Mi alapján fogják eldönteni, hogy kit vesznek fel? Gondolom a körzetesek előnyt élveznek, de aztán? Az segít, hogy oda jártok sakk szakkörre?

Karmen, ez durva :( :( Nekem is nemsokára kezdődik a felmondás, de én számítottam rá.

Puszi mindenkinek!

KépKép

KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: