Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Szokott még erre járni valaki? Január elején költözünk Szegedre. Nincsenek ott ismeroseim es barataim. Most varjuk masodik babánkat. Már van egy 13 hónapos kislányunk. Erdekelne, hogy van- jól működő baba-mama közösség?

Kép
Kép


LEHETŐSÉG! Kedves Babanetesek! Engedjétek meg hogy bemutatkozzam: Terhes Nóra vagyok itt élek köztetek a családom mindig is itt él Szegeden. Pszichológusként dolgozom és klinikai szakpszichológus jelöltként ebben a fél évben egy pici baba fejlődését szeretném megfigyelni hetente egy alkalommal, nagyjából egy órában. Ha van olyasvalaki közöttetek, aki egy 2-3 hónapos csöppség szülője és örömmel venné, hogy a félév folyamán látogassam őket hetente egyszer egy órában nagyjából tíz alkalommal, akkor kérem jelezze felém, ez egy nagyon szép kaland lehetne közösen :) Gyermekekkel és gyermekekért dolgozom, őket segítem :) Előre is nagyon köszönöm
terhesnora
Szeged
 
 


Kedves anyukák, leendő szülők!
Szeretném megmutatni nektek, hogy lehet maradandó élmény egy-egy időszak a családban.
Ha áldott állapotban vagy, bebizonyítom, hogy várandósan is lehetsz igazán NŐ!
Kövess a facebook-on vagy látogasd meg az
enkicsikincsem.hu oldalon.

 
 

 
 

7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok!
Babát szeretnénk a párommal kb 3 éve. Szegediek vagyunk azért is írok ide. Azóta sokminden történt de nagyjából megosztom. Az első dolog amikor elmentem a nőgyógyászhoz hogy miért nincs babó picit hízást javasolt mivel 172cm vagyok 45 kg. A második egy hormonvérvétel amin kimutatták hogy magas a prolaktinom. Amire szedtem a bromót kb 9 hónapon keresztül, közben voltak mérések és gyógyszer mellett jó volt a prolaktinom. Később tanácsolta a doki hogy hagyam abba a bromót és 5 hét múlva mennyek vissza vérvételre de olyan értéket mutatot mintha semmit nem csináltunk volna. Közben én 32 éves voltam és kikönyörögtem egy mammográfiai beutalót mert nagyon bedurrantak a mellem de gyerekként is volt baj vele. A mammográfián kiderült hogy 5 cm jó indulatu daganatom van amit el kell távolítani amin nagyon ki akadtunk a párommal. Műtét után újra prolaktin mérés volt azt hittem hogy összeesek az értékre nézve még magasabb volt mint műtét előtt. Azt hittem valami fog változni a műtéttel de semmi. Ekkor a doki azt mondta hogy lehet hogy van a hormonközpontnál is daganat így mennyek el koponya mri re. Ott találtak egy 2,2 mm mikroadenómát. Hát az orvos úgy döntött elküld idegsebészhez hogy vajon a doki műtétet javasol vagy gyógyszeres kezelést. Az idegsebésszel beszélgetve elmondta hogy az mrin a látó idegre mondták hogy daganat így semmi teendő nincs ő vele. Elmeséltem neki hogy babót szeretnénk a párommal és ő tanácsolta hogy inkább endokrinológussal beszéljek. Az endokrinológus vett le hormon vérvételt ahol ugyan úgy magas volt a prolaktinom de azt tanácsolta hogy ne foglalkozzak vele hanem inkább fújassuk át a petevezetéket. És azt is mondta ha nem akarok újabb daganatot akkor ne szedjek be semmien hormon tabletátt. A petevezeték átfúvás hatásos volt mivel mind két petevezeték el volt dugulva de sikerült kitisztítani. Aztán a nőgyógyász felírta a gravida szedését és a clostil tabletátt. Picit félek a clostiltól nem akarok megint daganatot.
Sikeres babavárást kívánok mindenkinek.
Írj hogy tanácsot és bíztatást adjunk egymásnak.
csury
Szeged
 
 


Kedves Ittlévők!


Érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt olyan anyuka/kismama/leendő kismama, aki a Sári Tamás Doktor Úrhoz jár? Vélemények érdekelnének, meg hogy hol rendel magánba, mik a tarifái? :) Köszönöm.


 


Evelin

evy2424
Szeged
 
 


@exdeus:


Szia ! Szeretném a segítsédedet kérni ! Dr. Bittera István tüdőgyógyász magánrendeléseSzegeden hol van ? Légyszíves cím és telefonszám megadását.Köszönöm szépen ! Judit
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: