Új privát üzeneted érkezett!

Xsara!
Most találtam ide. Én is lakótelepi vagyok. 8hónapos kisfiúval. Lehet,hogy már találkoztunk is,mert mi is lejárunk a játszóra. Ha jársz erre írj! Talizhatnánk is.
Noémi.
Névtelen
 


Xsara!
Most néztem meg a profilod. Ha jól rémlik a pici arca,akkor mi ismerjük egymást. Jelentkezz!!!!
Noémi
Névtelen
 


Szia Noémi!
Honnan ismersz?
A lakótelepen lakom a tizesekben..
Te merre?
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 

 
 

Szia!
Mi is a tizesekben 2/b,és játszóról ismerjük egymást. (legalábbis reméllem az vagy akire gondolok). Beszélgettünk is már. Szőke vagyok,és a kisfiamat Dominiknak hívják.
Noémi
Névtelen
 


Sziasztok!

Jud, köszi, szerintem is nagyon sokat jelent az ha valaki zenében járatos, lelkileg nagyon jó hatással van az emberre, pláne egy gyerekre! Itt fognak zenét tanulni, már elsőben furulyát, később a többit, amit választ!
Haladgatunk igen, és az biztos hogy sokkal jobb lesz mintha "mesteremberek" csinálták volna, csakhát nagyon sok munka és idő... Milyen problémák kezdenek előjönni nálatok!Kép(

Puszi, sziasztok, szép napot!
Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Noémi!
Mikor szoktatok lent lenni a játszótéren?
Mi este felé 5 körül!
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Mi 4 körül megyünk le,kis séta aztán a játszón kötünk ki. Sokáig nem voltukn mostanában,mert csavisztunk. De tegnap,meg tegnap előtt lentvoltunk,de hamar el is jöttünk. Figyeltelek,de nemláttalak. Ha látlak úgyis odamegyek!
Noémi
Noémi
 


Noémi!
Mostanában mi se voltunk,szintén mentünk minden felé. Ma tuti megyünk le, mert megigértem neki.
Egyébként már rájöttem ki vagy! Kép
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Én szintén Érdi vagyok.
Én gyerekkorom óta itt élek.
Van egy 5 éves kisfiam, és egy 1 éves kislányom.
A mi gyerekorvosunk Veres Judit.
Megszeretném kérdezni, hogy tud e valaki egy jó baba turit?
Tikaboci
Tikaboci
 


Szió!
A lakótelepen az Erzsébet utcában van 1 bizományi bolt, néha ki lehet fogni jobb cuccokat. Merre felé laksz? Vincellér környéke?
puszi
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia Xsara!
A Vincellérben laktam gyerekkorom óta, de 3 éve lesz, hogy ide a Tordai utcába költöztünk.
Köszi a címet a turival kapcsolatban.
Te a Vincellér környékén laksz?
Szia
Tikaboci
Tikaboci
 


Sziasztok!
Látom Xsara te is itt vagy!
Megkérdeztem neked a lakással kapcs. az anyósomat. Azt mondta,hogy akik lakást vennének,azok igazából elcserélni szeretnék a házukat lakótelepire. Nem tudom így érdekel-e titeket? A ház is érden van ráadásul azt hiszem valamerre arra,ahol ti is szeretnétek építkezni. De ebben nem vagyok biztos. De ha érdekel megkérdezem neked!

Tikaboci!
Tordai utca merre van? Mi lakótelepiek vagyunk. Nekem,egy 9 hónapos kisfiam van.Babaturival kapcs. passz,én is csak ezt az egy bizományit ismerem,,de egyébként mellette van rendes bababolt is.
Sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Szia Noémi!
A Tordai utca a Lőcsei és a Szovátai kereszteződésénél kell lekanyarodni.

Ebben a babaturiban amit te is ismersz, van nagyobb gyerekre is választék?
Milyen sűrűn jársz oda?
Szia!
Tikaboci
Tikaboci
 


Sziasztok!

Noémi!
Csere sajnos nem jó nekünk...
Tudod telket veszünk.

Tikaboci!
Gyermekkoromban a Furmintban laktam.
Most még a lakótelepen, de nemsokára veszünk telket a Bor utcában (építkezünk).
Akkor te is a 7-es iskolába jártál?
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Még a végén kiderül,hogy ismeritek egymást!Kép

xsara!
Igen tudom,mondtad,csak gondoltam hátha? Egébként azt elfelejtettem,mit is mondtál,már le is előlegeztétek a telket? Daninak,biztos sokkal jobb lessz!Kép
Na majd egyszer mi is.

Tikaboci!
A Lőcsei utat ismerem,sőt a férjem dolgozik is ott.Hát őszíntén szólva én abba a bizományiba nem nagyon jártam,úgy hogy passzolom a kérdést. Gondolom az 5 évesre való rucik miatt kérdezted.
De megkérdezhetjük,ha szeretnéd! Most kezdtél el internetezni,vagy csa most taliztál ide?
Jajj Xsara! tudtad hogy van még egy közös ismerősünk? ÚÚÚ,nem tudom milyen Andi,de egy lányzója van Lili. Ma voltak nálunk,onnan tudom hogy téged is ismer,mármint mondta,hogy szokott járni a fodrász Andihoz az első házba,meg a Dani fiacskájához,gondolom rólatok beszéltKép

Lányok!
jön a rossz idő,a tél otthon ülős időszakKép Ti mit csinálltok a kölkökkel? hova mentek kikapcsolódni? Campona,játszóház? Voltatok már,vagy valami más ötlet?
Sziasztok. Noémi
Noémi
 


Noémi!
Igen, már le is előlegeztük.
Ugy nézz ki hogy kb. 2-3 hét és költözünk.
Igen, rólunk beszélt Kép A Lili a keresztlányom!Kép
Voltam már a Danival a Camponában a Pán Péter játszóházban, de akkor mégcsak 1 éves volt (még mászott) nagyon élvezte.
Mehetnénk egyszer együtt is!
Ha gondolod akkor egymáshoz is mehetünk Kép
Puszika: Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hahó érdi netmamik!

Hát igen, jön a rossz idő, ettől én is félek, látszik is, hogy többet netezek. Tegnap se voltunk kint az eső miatt, elég rossz volt.
A camponás játszóház nekem még korainak tűnt, Gergő még csak 11 hónapos lesz. De lehet, hogy bejönne neki, a múltkor a két keresztlányom nagyon élvezte, de ők 9 és 4 évesekKép
Ha találtok jó helyet, szóljatok!

szép napot
puszi
Judy és Gergő
Judy
 


Sziasztok!

Xsara!Kép Kép Kép
Ok! Benne vagyok,mehetnénk együtt! Bár nemtudom Domi a 9 hónapjával élvezné-e? Huuuu,Dominik beteg. Megyünk a dokinénihez,úgyhogy amíg nem mgyógyul meg,addíg sehova,nehogy megfertőzzünk valakit. Nem is tudtam,hogy Lili a ker.lányod! Lehet,hogy tőle kapta el Dominik,mert ő beteg volt tegnap,de nem baj,végül is bárhol elkaphatta volna,szerintem,a levegőbe is benne van.2-3 hét? Hát az gyorsan itt lesz.

Judy!
Gergő megy már? Vagy független ettől,mert még a játékokhoz,volt kicsi,és ezért nem élvezte?
Valamit pedíg ki kell találnom,mert társosági lény,velem egy idő után unatkozik. A gyerekeket pedíg nagyon szereti.

Múltkor a játszón beszélgettem valakivel,aki mondta,hogy Budafokon létezik olyan bölcsi,ami heti 3-szor van délelőtt. Igazából valami családi jellegű,mert a szülők is bemehetnek a gyerkőcökkel,sőt,tul.képp ott is kell velük maradni. Ez sem lehet rossz,játszótér jellegű,csak fedett. Kikéne próbállniKép Ismeri valaki?
Puszika,sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Hali!

Na, ma jó idő van szerencséreKép

Noémi!
Jobbulást Dominiknak! Mi baja van? Olyan rossz mikor ezek a csöppségek betegekKép
Gergő önállóan még nem jár, csak kapaszkodva. Ő nem próbálta ki a játszóházat, mi kint maradtunk, csak a lányok mentek be.
Gergő is imádja a társaságot.
A budafoki bölcsit sajna nem ismerem.
Állítólag van Érden baba-mama klub, én oda akarom majd elvinni.
pusz

Judy és Gergő
Judy
 


Judy!
MegfázottKép.
A dokinéni,felírt antibiotikumot,köptetőt,orrcseppet. Láza hál isten nincs.A kedve sem rossz,kicsit nyafibb,de ő alapból ilyen,eddíg sem hagyott semmit sem,most aztán pláne.Kép
Dominik már megy egyedül,én ezért gondoltam,hogy talán el lesz?.
Érdi babamama klub?,és hol? Ez Internetes baba-mama,vagy az Érdiek által szervezett klub? Írj,ha van már infód róla. Azt hiszem egyébként már "beszéltünk" itt a neten egymással. Ha jól emlékszem,akkor valamelyik madár nevü utcában laktok,ugye?
Puszi.
Noémi
Noémi
 


Sziasztok ! Én Parkvárosban élek. Itt a Műv. házban keddenként 10 és 12 óra között van játszóház. Az anyukák beszélgetnek, a babák , gyerkőcök meg játszanak. De ha nem jön be , vagy épp még jó az idő is, akkor az udvaron meg van játszótér is .

Sziasztok

Szilvy /sysy
Szilvy
 


Sziasztok!

Noémi!
Igen, ott lakunkKépAkkor már emlékszem RádKépNem semmi a kisfiad, hogy már önállóan jár! GratulaKép
Én az érdi újságban olvastam, hogy a Műv. házban lesz kéthetente a klub, 22-en 9.30-kor volt az első, de sajna arra nem tudtunk elmenni. De ezek szerint van máskor is. Valamelyikre el kéne menni, nem? remélem már jobban van a skacKép

Szilvy
Köszi az infót. Parkvárosban hol van a műv. ház?

na pusszantás
Judy
Judy
 


Xsara!
Nem Én nem a 7-es iskolába jártam, hanem a Parkvárosi 8-as iskolába.
De a férjem a 7-be járt.

Noémi!
Már lassan egy éve intizek, csak nemrég találtam meg ezt a topikot. Ezért gondoltam bekapcsolódok Én is. Igen, valójában az 5 éves kisfiam számára szerettem volna megtudni, hogy van e az ő méretében is ruha.
Ha megtudnád kérdezni, nagyon megköszönném.
Sziasztok!
Tikaboci
Tikaboci
 


Sziasztok lányok!

Tikaboci!
Persze,jövőhéten megkérdezem nekedKép

Szilvy!
Oda mekkora babákat lehet vinni? Mármint szerinted mekkorákat érdemes,vannak picik is?

Judy!
Mindíg hétfőn? A Műv.házban? tini korom jut eszembe róla,milyen fura,most már a gyermekem viszem oda. Hát majd meglátjuk milyen most a M.ház,mert volt idő,mikor eléggé le volt amortizálódvaKép. Szóval van kedved 2 hét múlva talizni? Most nézem 9.30-kor kezdődik,hát Dominik olyankor ébred,és eszik. Legalább 10.30 mire odaérünk. Azt nem írták,hogy meddíg tart?
Szegénykém,még mindíg tiszta náthaKép Vettem neki orrszívó porszívót,hát nem volt lelkes tőle. Meg egy Pulmex baby nevü kenőcsöt,ami a légzését könnyíti. De ma nagyon jó napja volt,mert ma mamikázottKép,én meg dolgoztam. Na ezt imádja,mert a mamikája ilyenkor egész nap cipeli a fenekét,és persze mindent megenged neki,mert anya úgy sem látjaKép

Xsara!
Hol vagy?
Te tudtad,hogy a Műv. házban van babaklub? Van kedved egyszer elnézni oda?

Puszi sziasztok.
Noémi
 


Sziasztok!
Bocsika az eltünésért, de sűrű napjaim voltak.
Dani is beteg, de nagyon.Kép Ma hajnalban 39.6 volt a láza kúp meg fürdővel lement 38.6-ra...péntek egész nap láz.. 3*fürödtünk. Kaptunk antibiotikumot+orrcsepp..

Noémi!
A lenti müv.házban is szokott lenni csak nem tudom mikor, ki van írva.
Gyógypuszi Dominak!Kép

Tikaboci!
Mikor végzett a férjed? Én 90-ben.. jó régen.Kép
puszi nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Még egy kérdés!
Mit tudtok a homoepátriás gyógyszerekről?
Xsara
Xsara
 


Sziasztok!

Amit én az újságban olvastam az az alsó úti műv házban van baba-mama klub, kéthetente hétfőn 9.30-tól.
Hú, beteg babócák, jobbulást!!

Noémi!
Gergő se csípi az orrporszívózást.
Már dolgozol? Vagy csak alkalmanként?

Xsara!
Én még csak magamon próbáltam egy homeopátiás bogyót tejszaporításra, de nekem nem használt. Azonban sokan dícsérik, enyhébb esetekre nátha, stb.. Ha már antibiotikumot írnak akkor az komolyabb. Főleg ilyen magas láznál. Jobbulást Nektek!

pusz, jó hétvégét
Judy és Gergő
Judy
 


Sziasztok !

A Műv. ház a 8-as sulitól kicsit visszább van, a lámpák előtt. Ha busszal jöttök lentről és nem a Lőcsei járattal, akkor ha leszálltok a buszról, akkor vissza felé kell gyalogolni kicsit.

Én még nem voltam ott, ill. egyszer kukkantottam be, van aki kicsi babával is megy, fogja a kezében és közben beszélget a többiekkel, de ált. nagyobbakkal egy éves kortól mennek, akik már tudnak játszani. Vannak játékok , s épp amikor benéztem, akkor a gyerekek nagyon jókedvűen játszottak.
Igaz én a játszótérre szoktam menni, legalább addig is levegőn vagyunk, de ott is van néhány anyuka, akikkel jókat lehet beszélgetni, miközben a gyerekeink játszanak, persze lassan itt a rossz idő, lehet hogy én is be-be nézek majd a játszóházba.

Tikaboci ! Én is a 8-as suliba jártam. Te mikor végeztél ? Melyik osztályba jártál ? De egyszerűbb, ha megírod, hogy mennyi idős vagy Kép

Különben voltam már a lenti Műv. házban is , de senki nem volt ott, inkább eljöttünk. Itt azért vannak néhányan.

Sziasztok

Szilvy/sysy
Szilvy
 


Sziasztok!

Xsara!
Beteg DaniKép jobbulást! Láza van még? Homeopátiás szerekről,már hallottam. Dominik,mikor picike volt a sok sírás miatt tanácsoltak nekünk is egyet,hogy majd attól nyugibb lesz,de nekünk nem vált be. Úgy hallottam,hogy van egy hely,ahhol vizsgálatok után megálapítják,hogy egyes babáknak,embereknek,milyen homeopátiás szerek alyánlottak. Tehát,az a szer ami a barátnőm kisfiának hatott,az az enyémnek nem. De ettől függetlenül a szer hatásos,csak Dominak másra volt szüksége. Ja és ha jól tudom ezek tisztán,csak gyógyfüveken alapulnak,ezért ártani nem ártassz velük.? Az tény,hogy,igaz hogy nem használlt,de nem is ártott.
Dominik köptetőt,orrcseppet,antibiotikumot kapott. De vettem még neki,egy nagyon jó dolgot a gyógyszertárba. Egy kenőcs,amit este,és reggel kell a mellkasra,és a hátra kenni,ez oldja a nyákot,és könnyíti a légzést. Neve: "Pulmex".

Judy!
Úgy egy hónapja kezdtem el dolgozni. Minden pénteken,ilyenkor anyukám vigyáz a gyerkőcre,és minden 2. szombaton,ilyenkor anyósom a bébiszitter. Gergő jó kisfiú? Persze kinek mi a jó. Hol szültél?

Szilvi!
Mindíg figyeltem,hátha felbukkan,egy ParkvárosiKép Mikor szülltem,volt egy Parkvárosi lány,és kiváncsi lennék mi van velük? A Szent Imre krh-ban született Dominik 2002 dec 17.-én,azt hiszem egy héttel előbb született Bogi,aki kicsit besárgult,ezért később engedték haza. Sajnos az anyuka nevére nem emlékszemKép Azt tudom még,hogy a 3. gyerkőcük,volt már egy lánya,és egy fia. Nem ismered véletlenül?
A te Kicsid mekkora? Kisfiú,kislány?

Lányok,ha valaki megy játszóházba Szóljon,mi is mennénk DomivalKép Már GYógyulgatKép Kép Kép
Puszi
Noémi
Noémi
 


Szia Noémi !

Sajnos így nem ismerem . Legalább az anyuka nevére jó lett volna ha emlékszel. Parkváros egész nagy ...Mekkorák a nagyobb gyerekei ?
Én is a Szent Imrébe szültem. Nekem is három gyerekem van , 10 éves a fiam, 8 éves a lányom, Krisztike pedig dec. 13-án lesz 4 éves .

Sziasztok
Szilvy
 


Szilvy!
Nem emlékszem a nevére. A nagyobbik lánya már suliba járt,a kisfiú(középső) azt hiszem 3-4 év körüli. Bogi pedíg 9 hónapos. Igen,tudom,hgy Parkváros is nagy,ez olyan mintha tőlem kérdezné valaki,hogy Érden ismerem-e xy-ont. Kicsi az esély. Csak gondoltam hátha összefutottatok már valahol,mondjuk a játszóházba. Ja arra is emlékszem,hogy a lányzó nem tőzsgyökeres Parkvárosi,csak mióta férjhez ment. Azt sem tudom merre laknak,mert én sem ismerem annyira Parkvárost. Azért Kösszi.
3 gyerkőcöd van? Ez igen! Gratulálok!
Én is 3-mat szerettem volna,de még a 2.-on is gondolkodom.Látom többségben vagytok lányok! De jóKépKépKép
Puszi!
Noémi
 


Sziasztok!

Noémi!
Gergő szerintem átlagos, ahogy olvasom a neten, vannak nyugisabb és sokkal hisztisebb babák is nála. Általában jókedvű, el is játszik sokat, de ha hidegfront van, sokat nyafizik. meg este a fürdés után van kis cirkusz. Autózni se szeret, próbálom alvásidőben vinni, hogy aludjon, különben végig ordít. Meg mostanában a tanácsadást se szereti, öltözés-mérés nem tetszik neki.
Éjjel kb 10 órát alszik egy hajnali szopi beiktatásával, nappal meg 2-szer kb 1-1 órát.
Nálatok mizujs? Emlékszem, hogy írtál a kezdeti nehézségekről. Jártok még a masszázsra?
A Kútvölgyibe szültem, ott ismertem egy dokit meg közel van a melóhelyemhez.
Dominik mekkora babó? Gerrgő 10 hónaposan volt 74 cm és 8790 gramm.
Örülök, hogy már gyógyulgattokKép

puszi
szép napot
Judy és Gergő
Judy
 


Xsara!
A férjem 89-ben végzett. Ha jól számoltam.

Szilvy!
Én 91-ben végeztem. 27 éves leszek januárban.
Mégpedig a C osztályba jártam.
És te mikor végeztél?
Szerettél oda járni suliba?
Én is a Szent Imrében szültem. Ki a nőgyógyászod?
Sziasztok
Tikaboci
Tikaboci
 


Sziasztok!

Noémi!
Jövő héten költözünk ugy nézz ki. Már dobozolok..jó kis meló..Kép
Dani már sokkal jobban van, csak a nozija folyik még..Kép
Domi jobban van?

Tikaboci!
Ki volt at of-je?

Szilvy!
Merre laksz Parkvárosban?

Judy!
Sajna a doktor néni egyből antibiotikumot ír fel. Ezért gondoltam a homeopátriás szerekre, de azt hiszem elöbb elviszem egy ilyen gyerekorvoshoz. Budaörsön van.

puszi nektek
Xsara+Dani

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Védőnénink mondott pár dolgot a baba-mama klubról, ami a műv.házban van. Szóval eddig egy másik védőnő tartotta (Marika?), vannak kisbb-nagyobb gyerekek egyaránt anyukákkal. Van, hogy hívnak vendéget, aki előadást tart (pl. allergológus, termgyógyász, kozmetikus...), van, hogy csak beszélgetnek. Ha az anyukáknak külön program van, akkor a gyerekeknél felügyelet is biztosított. Szóval jól hangzik, mi jövő héten megnézzük, aztán meglátjuk...

Xsara!
Sajna a mi dokink is rögtön antibigyót ír fel, ha piros a gyerek torka. Én se tudom, hogy jó-e ez így, de még beadtam neki mindig, nem mertem kockáztatni, bár úgy tudom, ha nem lázas a baba, nem szükséges. Szóval engem is érdekelne a szolidabb gyógymód.

pusszantás, írjatok
Judy és Gergőbaba
Judy
 


Sziasztok!
Xsara!
Már jövőhéte?Kép De azért netezel,ha kipakoltatok?
Dominik is jobban van,szereintem fél az orrporszívózástól,úgyhogy most "jó kisfiú".Kép
Jó pakolászást! Sikerült eladni a lakást?

Judy!
Babakocsizni utál,néha el van benne,néha meg 5 perc.Autózni valamivel jobban szeret,persze ha kiveszem az ülőkéből,de tegnap újat vettünk,olyan "nagyfiúsat"Kép
Szoptatsz mégKép De jó Ügyi vagy!!!
Masszra,már nemjárunk. Igen a kezdet nekünk katasztrófális voltKépKépKépKép
Sokat keseregtem itt is a neten. Néha jól be is szóltak. Ezért útálom néha a babanetetKép
Már jobb a helyzetKép Pláne,mióta megy,de azért nem fenékig tejfel,mert a lelkem igen csak hisztiske. Nem viccelek,azt mondja a dr. nénim,hogy ő most van a dackorszakban. De viszont szófogadó!Kép Még a mai napig test-közelség ígényes. Sokszor elém áll,hogy fogjam,vigyem. Egész napi figyelmet ígényel,mert egyedül nincs el. Ha kiteszem mellőle a lábam,már sír. De már ez is fejlődik. Ritkul.
Dominik 17.én volt 9 hónapos 68-74-es ruhákat hord,és 8800grm.
Azt mondják,ha nő a gyerek nehezebb,több a gond vele. Hát én nem tudom,de nekem most már sokkal könnyebb. Legalább is lelkileg. Egyébként rendes babó nem igazán nevezhetném pakolósnakKép Amikor elkezdtük vezetgetni próbállkozott vele,de mindíg mondtam,hogy csak nézni szabad,úgy hogy tényleg nem pakol,kivéve a szobájában,na meg a cipős szekrényen.

Puszi
Sziasztok!
Noémi
 


Judy!
Mikor mentek jövő héten? Mert akkor lehet,hogy mi is elnéznénk!
Noémi
 


Sziasztok!

Ronda esős időKép

Noémi!
Én nem merem kivenni Gergőt az ülésből, inkább ordítson, félek a balesettől. sajna volt, hogy emiatt 40 percet sírt, amikor hazautaztunk (220 km), nem lehetett elterelni semmivel a figyelmét, de nálam ez szabály, hogy a kocsiban a biztonsági ülésben ül bekötve, mert félek, hogy ha kiveszem, mindig ki akar majd kéretzkedniKép Már mi is felavattuk a nagyfiús ülést, talán ebben jobb lesz a helyzet, mert tud nézelődniKép
Igen még szopizik, örülök is neki, mert az elején nehezen ment a dologKép
Hát igen, sajnos minden topicban felbukkannak a névtelenül beszólogatókKép Nem szabad reagálni rá és akkor eltűnnek. Aki ilyenért beszól, az nem normális, de tuti, hogy még nem volt dolga síró csecsemővel.
ja, úgy egyedül nincs el az enyém se, csak eljátszik magában, ha ott vagyok a közelben, de ha eltűnök, akkor visítKép már csk ilyen szeretetéhes babócák őkKép Látod, legalább már jobban bírod, ez tök jóKép
Az enyém viszont napi 3-4 szer szétrámolja a lakástKép Sajna a járókát utálja, így szabadon garázdálkodik a házban és persze nem a játékok érdeklik.
Jövő hétfőn mennénk, ha úgy jön össze, 9.30-kor van, nem tudom mikor érnénk oda, ráadásul Gergő pont akkor alszik. Gyertek Ti is, legalább talizunk, ha nem jön be ez a klub.

Judy
Judy
 


Tikaboci !

Megírnád a neved ? Lehet, hogy a húgommal jártál egy osztályba ( Nagy Marianna) Nem ismerős ?

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Parkváros felső részén élünk.

Szilvy
Szilvy
 


Judy!
Megyünk,bár Dominik akkor ébredezik,és eszik,de megyünk! Szereintem fél 11-11 körül odaérünk. Egyébként meddíg lehet maradni?
Igen,te csinálltad jól,a gyerek üléssel kapcs. De érdekes ha ketten megyünk nem balhézik,lehet hogy tudja,most nemlehet.

Noémi
Noémi
 


Szilvy
A nevem Illés Katalin.
Igen, ismerem a Mariannt. Legalábbis szerintem egy osztályba jártunk. Mi van vele?
Egy alacsony lány volt még iskoláskorunkban.
Még rád is emlékszem.
Tikaboci
Tikaboci
 


Na Sziasztok!

Képzeljétek ma voltunk vérvételen, nem találták a vénácskáját.
Össze -vissza forgatták benne a tűt Kép nézni is rossz volt!
Hősiesen bírta , bár sírt rendesen..

Noémi!
Persze minnél elöbb szeretnék netezni, ez már csak attól függ mikor kötik át oda az ADSL-t.

Judy!
Ha vége ennek a húza-vonának elviszem a Danit ahhoz a gyerekorvoshoz és elmondom milyen volt..
A Dani azzal szokott szórakozni hogy kihúzza a kezét a gyerekülés övéből...de csak akkor ha már baromira unja a dolgot (hála istennek ez nem túl sűrűn van) Kép
puszi nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Szilvy!
Megkérdeztem neked a ruhát. Azt mondta a lány,aki ott dolgozik,hogy igen vannak nagyobb gyerekekre való ruhák is,de a méret miatt,jobb személyesen elmenni,mert van amelyik nincs számozva. Jobb ha gyerkőccel megy az ember,és felpróbállja.

Xsara!
Dani végig üllte,és hagyta,hogy szúrkálják? Ez igenKép akkor egy valódi kis hős ténylegKép
Hogy állsz a pakolászással?

Puszi
Noémi
 


Noémi!

Könyvek dobozban...Kép
Hála istennek a vérképe jó lett, még vashiánya sincs. Kép
Akkor mért nem hízik? Ki tudja..
Vitamint kell szednünk!
Du. megyünk játszóra, azt hiszem....gyertek!
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia Tikaboci !

Na így már be tudlak azonosítani. Kép Mariannak és nekem is három gyerekünk van. Mariannak 8 éves fia , 3 éves fia és 2 éves lánya van.
Egy utcában lakunk. Jól vannak.

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Tikaboci !

Azt elfelejtettem írni, hogy Mariann üdvözöl .

Szilvy
Szilvy
 


Tikaboci!
Véletlenül Szilvynek írtam le a bizományiról,a gyerekrucikat.(szerda 13.20) olvasd el.
Sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Noémi!

Jó korán keltél! Kép
Ugy nézz ki hogy szerdán költözünk..
Akkor kedden le tudok menni veletek a baba klubba. Mehetnénk együtt.
Már ki se látszom a dobozoktól, ugy utálom.. Kép

Jó hétvégét lányok!
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Tettem fel képet a kisfiamról, ha érdekel vkitKép

Xsara!
Jó költözködéstKép

Jó hétvégét, pusszantás
Judy és Gergő
Judy
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: