Új privát üzeneted érkezett!

Judy!
Lélekben veletek vagyok! Biztosan minden rendben lesz!
Puszi
Noémi
Noémi
 


Szia Noémi!

Megjöttünk a kontrollról, a dobhártya mögött még van egy kis folyadék, de szerencsére nem kellett bent maradnunk, kapott fülcseppet és a többi gyógyszert is tovább kell szedni, orrszívás, füllámpázás. Csütörtökön reggel ismét kontroll.
Ti hogy vagytok? Dominik meggyógyult már?
Egyébként köszi a múltkori recepteket, mihelyst lesz egy kis időm kipróbálom őket.
Milyen volt a mozi?
Hát, ha Te is asztmás voltál, akkor tényleg tudhatod mi újságKép Melyik kórházban "nőttél fel"? Ezt a törökbálintit ismered?
Most is voltak asztmás gyerekek, úgy sajnáltam őket. Meg egy kislány kétoldali tüdőgyulával, karácsonyra talán hazamehet. És persze a krupposok.
Hát, remélem most már rendbe jövünk.
puszi
Judy
Judy
 


Szia!
Örülök,hogy itt vagyKép!
Ez azt jelenti,nem kellett bentmaradnotokKép
Igen,sajnos tudom mit jelent,a krupp,az asztma.(utólag rákérdeztem anyukámnál,és kruppos is voltam,úgy lettem asztmás) Sok emlékem van ezekről a kórházban töltött évekről. De hál isten semmi rossz. Csak,hogy mi történt,mit játszottak velünk,dalokra,még arra is hogy pontosan melyik ágyon feküdtem,és melyik meseék mentek. De a legfontosabb,hogy tényleg csupa jó emlékem van,pedíg kb 1 hét otthon,2 hét kórház volt. Emlékszem,hogy a nővérkék nagyon aranyosak voltakKép Színte hihetetlen,hogy megmaradtak pedíg mindössze 4 éves koromíg ment így. A legtöbb ember nememlékszik a kisgyerek korára. 10 hónapos koromban történt dolgok előjönnek. Emlékképek,anyukám,a régi lakásunk,játékaim. Ezért hiszem,hogy a gyerekek gondolkodnak,emlékeznek,és már van tudatuk erre az időre. Vannak megható emlékeim is. kb másfél éves voltam,amikor színtén éjjel bevittek a kórházba. Én is infúziót kaptam. Akkor még anyukákat nem engedtek be a kórterembe. Nekem mondták,hogy ne sírjak,ne lássa anyukám. Én is emlékszem,anyukám is emlékszik: Feküdtem az ágyon felemeltem a fejem,és integettem,és mosolyogtam ki anyukámra,aki a folyosó végén állt,az ablaknál,és közben potyogtak a könnyeim. Nemazért,mert fájt,hanem azért mert láttam anyukámon,hogy aggódik,és sír. Megakartam nyugtatni,hogy jól vagyok,és ne sírjon. Ezt évekkel később meséltem el anyukámnak. Aki alíg akart hinni a fülének,hogy én erre emlékszem. Pedíg igen. És nem csak erre az egy esetre,hanem az összesről van emlékem. Ezt azért írtam le neked,mert igaz,az,hogy nem szabad mutatni a gyerek előtt,hogy pánikolsz,mert ő azt megérzi. (lásd a pélldám). Próbállj amennyire csak tudsz higgadt maradni,tudom könnyű mondani. De egyébként az nagyon jó,hogy bent lehetsz vele. Ha anyukám ott lehetett volna velem,akkor szerintem nem emlékeznék ezekre,mert nem tűnt volna fel,hogy valami nem stimmel. Mert ha anya ott van akkor minden rendben. Legalább is úgy érzem így fogtam volna fel,és eszembe sem jutott volna,hogy valami van.
Ugye nem haragszol,hogy ezt leírtam? Tényleg csak azért írtam,hogy próbállj erős maradni,mert ha Gergő úgy látja te pánikolsz,akkor azt gondolja,most tényleg nagy baj van,és ő is megilyed. Egyébként,ahogy írsz,úgy vettem ki a szavaidból,hogy nagyon ügyesen csinálod,és próbállsz a helyzet ura lenniKép! Tényleg,nagyon jól csinálod,és csak így tovább!Kép Külömbenis,minden rendben lesz,és van is!Puszi
Noémi
Noémi
 

 
 

Szia Noémi!

Dehogy haragszom, sőt örülök, hogy leírtadKép Próbáltam én erős maradni, de az infulzió már nekem is sok volt, mikor kikötözték az ágyhoz a kezét, lábátKép Akkor sajnos én is előtte sírtam, bár akkor nagyon rosszul volt, nem hiszem, hogy érzékelte a dolgot.
Igen, sajnos én is úgy olvastam, hogy gyakran lesz a kruppból allergiás, asztmás körKép Azért még reménykedem, hogy mi megússzuk. Tegnap este már megint nagyon köhögött, de most nem krupposan, hanem inkább hurutosan, remélem már szakad fel neki a cuccKép De azért alig bírtunk aludni a férjemmel, a végén már magam mellé vettem, hogy mindent halljak. Persze így nem tudtam aludni, aztán mikor jobban lett, visszaraktam a kiságyba.
Hogy vagytok? Kisfiad meggyógyult már? Karácsony? Hát nálunk most áll minden sajnos a szobafogság miatt.
pusz, szép napot
Judy
Judy
 


Judy!
Szerintem,ez már jó jel,hogy szakadozik fel. Látod minden rendben leszKép
Dominik torka is most kezd felszakadozni,de már engem is megfertőött. Fáj a torkom,orrhangom van,szipogok. Ma nagyon kiborított. A délelőttöt a szobájában töltötte,mert nem volt hajlandó a hisztit abbahagyni. Aztán séta, ott is jelenetet rendezett,úgyhogy ááááááááá téptem a hajam.
Most alszikKép
Karácsony:
Már feldíszítettem a lakást,nagyon tetszik neki,meggyújtottuk vasárnap,az első gyertyát az adventi koszorún,közben sütötököt ettünk. Olyan szép volt,meghitt. Az ablakra is felkerültek a matricák,és a gyertyasor is világít. Egész nap karácsonyi,és mikulás dalokat énekelek neki. Jövőhéten szombaton,még megvesszük a maradék alyándékokat,meg anyukámmal nagybevásárlás karira,aztán szép lassan elis érkezik. Ti hogyan csináljátok a fadíszítést? Mikor jön a jézuska?
Meddíg vagytok szobafogságon? És miért? Ki sem mehettek levegőzni? SzegénykémKép Akkor most a szüleidhez sem mentek?
Na pusza,és neked is szép napot!Kép
Noémi
Noémi
 


SZIASZTOK!!!

Megjöttem, végre valahára.Kép
Jobbulást a beteg babáknak lányok!!!

Sajnos a betegségből mi se maradtunk ki.Kép
Volt ez a hányás-hasmenés járvány...
hát Dani egy teljes napon keresztül mást se csínált mint görcsölt Kép Kép(hasikája),
hányt meg alukált. Olyan volt mint aki félig kómában van, épp hogy befejezte a görcsölést s már aludt is.
A pláne az az egészben, hogy reggel elvittem tanácsadásra Kép(szépen nőtt a súlya) mire hazaértünk már rosszul is volt. Felhívtam az orvost..biztos nem kakilt volt a válasza..HÁT ELÉG DÜHÖS LETTEM, este volt kaki. Dél felé felhívtam újból akkor már hányt is..
Mondtam neki hogy jöjjön ki mert nem merem betenni a Danit a gyerekülésbe mert annyira vergődik ha görcsöl megüti magát...
Hát nem tudja.....esetleg este....FÉL 10kor jött ki.
Magyarázat: most járvány van!! Kép Kép Kép
Másnapra megjött a hasmenés is, de szerencsére azt hamar lezavartuk.

Na egyenlőre ennyi. Most mennem kell, hiányolnak

puszi nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
VÉGRE ITT VAGY!
Judyval tartottuk a frontod,de már nagyon vártalakKép
Jobbulást Daninak is! De legalább kiment a dr. Van akihez csak ígérget,és ki sem megyKép
MESÉLJ!!! Mindent! Mi újság? Dani már megszokta az új helyzetet? És te? Depi? Karácsony? Hol lesztek? Nálatok hogyan tellik a karácsony? Mit főzőcskézel?
Jó hogy végre itt vagyKép!

Jányok!
Tud valamelyikőtök olyan gesztenyés pulyka receptet,amihez jó a rendes csomagolt gesztenye(amiből a gesztenyepürét csinálják)?

Puszi
Noémi
Noémi
 


Halihó!

Noémi!
A füle miatt vagyunk szobafogságon, holnapig biztos, aztán a kontrollon kiderül. Remélem már tovább nem mert mikibulira készülünk mi is.
Mi is sütőtököt ettünk vasárnap a koszorú mellettKép
Most nem utazunk, de az anyu eljön jövő héten.
Még nem tudom, hogy lesz a kari, gondolom amíg alszik feldíszitjük a fát. Piros és arany színű lesz, szeretnék sütni mézeskalácsot is.
Pulyka, nem tudom sajnos. Nézd meg a mindmegette.hu-n, ott jó receptek vannak.

Xsara!
Üdv újra a fedélzetenKép Látom nektek is kijutott a bajbólKépJobbulást és írjál!

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!

Már épp ideje, hogy végre lett Netünk..
eddig ült rajta a Matáv, persze a számlát fizetni kellett a semmiért. Kép

Dani észre sem vette a változást, imádja a nagyszülőket. Kép Kép

A karácsony fogalmam sincs hogy telik majd.
A fa ha minden igaz a mi szobánkban lesz (ott fér el).
Amióta itt lakunk én nem főzök, ugyhogy a menüt nem tudom(még nem beszéltünk róla) de gondolom hal lesz, másnap meg vmi szárnyas...
Depim a múlté..múlló szeszély.Kép

mennem kell
pusssz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Judy!

Imádnivalók a képek!! Kép KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Xsara
 


Sziasztok!
A mi fánk is piros-arany lesz.
Dominik,még nem alszik. Nem tudom mi ez az újmódi szokás? Remélem nem vezeti be.

Xsara!
Nem vagy bőbeszédű,ilyen sok idő eltellt,és csak ennyi?Kép Na jó tudom én hogy van,ha az embernek ezer dolga van. De jó hogy nem kel főznöd!

Judy!
Ti hova mentek mikibulira? Lehet,hogy egy helyre megyünk? Kép
Puszika,sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Hahó!

Megjöttünk a kontrollról, szép a fülecske, még megy a gyógyszer szombatig, de vissza menni már nem kellKép És ma végre már ki is vihettemKép

Xsara!
KösziKép

Noémi
Találtál pulyka receptet?

Judy
Judy
 


Judy!
Még nem. Bevallom,még nem néztem meg azt a http. De rajta vagok!
GergőKép Jó kicsit kimozdulni végre ugye? Örülök,hogy minden rendbenKép
Sziasztok
Noémi
Noémi
 


Sziasztok!

Igazából nem történt velem semmi említésre méltó sem...
Bár...a Dani annyit beszél már.."szófosása" van. Kép
Már három szavú mondatokban beszél és mindent mondd..
sláger a kukásautó és a WCpapír Kép Kép

***
Képzeljétek tegnapra megcsínálta a tervező a házunkra a skiccet...
Hát nem mondom nem lesz kicsike..147nm-es + ugyan ennyi pince.. Csak győzzük erővel, no meg pénztárcával.
Olyan izgalmas hogy aludni sem tudtam éjjel..Kép

****

Mit írjak még...

Ma van a párom szülinapja...már 29...nahát Kép
Holnap tartjuk..fini ebéd torta + miegymás.

****

Képzeljétek voltunk ma a Camponába. A Mach-ba már jár a Mikulás..Dani ugy meg volt illetőve, hogy kis hijján sírva fakadt.Kép Még a szaloncukrot is nekem kellett elvennem. Háromszor találkoztunk a mikulással és mind a háromszor ugyan igy reagált. Kép Biztosan nem volt neki szimpatikus a srácc.
No nem baj majd jövőre.

Na befe, mert mióta itt lakunk alig tudom kitenni a lábamat a gyerek mellől, már hiányol.
A gép pedig a pincében van..Kép

Millió puszika..
Jó MIKULÁSt mindenkinek!

Judy!
Örülök hogy Gergő jobban van!Kép Kép
pussz
XSARA

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Most rövid leszek,de majd jövök,csak mindenkinek jó mikulást kívánokKép Gondolom nektek is ma éjszaka jönKép
Puszi
sziasztok
Noémi
Noémi
 


Neked / Nektek is !

Persze ma éjszaka! Kép
puszi

Xsara
Xsara
 


Csak én vagyok itt egyedül????
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:
(KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Xsara
 


Szasztok!
Itt vagyok én is,csak el vagyok havazva. Karácsonyi nagytakarításba fogtam,és csak akkor tudok takarítani,ha Dominik alszik. Most kevesebbet tudok jönniKép
Főzés,mosás,takarítás,vasalásKép
Remélem jól vagytok! Judy! Ugye minden rendben Gergővel? Xsara! Dani örült a Mikulás alyándéknak? Felfogta?
Majd jövök,ha van egy kis időm. Puszi
Sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Hali!

Mi is megvagyunk, csak nálunk is megy a nagytaki. Szerencsére anyukám eljött segíteni. Még vásárolni is kell sokmindent.

Noémi!
Köszi, remélem igen. Még köhög, de szakad fel a cucc.

Mikulás hozott rengeteg ajándékot, Gergő nem félt tőleKép
Nálatok hogy sikerült?

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Jöttem örömködniKép
Apró öröm,de nekem ÓRIÁSI. Az én kis többemberes babám mellett végre én EGYEDÜL,segítség nélkül nagytakarítottam ki a konyhát!Kép Már csak a 3szomba,wc,fürdősz.,van hátraKépKép
Mindemellett,ugyanúgy főztem,mostam,vasaltam,"kis"takarítottam a többit,és Dominikkal is játszottamKép Ez nagy szó,mert eddíg,ha aludt is csak halk dolgokat lehetett csinállni,mert rögtön felébredt. Ha meg fennt van,akkor aztán max porszívózni,mosni,és teregetni hagyott. Úgyhogy most megengedek magamnk egy kis lazítást,jöttem netezni,sőt még egy csokit is benyomtam gyorsanKép
Büszke vagyok magamraKép És ezt gyorsan le is írtam,mert a következő pillanatban még elszáll.
A Mikibuli nekünk is jól sikerült,bár Domikám észre sem vette a mikulást. Jött,ment elötte,mellette,ügyet sem vetett rá. Megnézte,tudatosította magában,hogy itt egy piros ruhába öltözött ember,aki valamit osztogat,és közben énekelünk neki,és ennyi.
Majd jövőre! De a gyerek sokadalom nagyon tetszett nekiKép Velem sem foglalkozott igazán. Örülök is neki,mert jövőre bölcsibe szeretném adni. Uncsizik velem egy idő után,de a gyerekekkel me elvan,na meg az sem utolsó szempont,hogy ott egy kicsit gatyába ráznák,és nem csak kényeztetnék.MEGNEVELNÉK,ami nekem nem megy. Vagy nem nevelnék,csak keresztül néznének a hisztijén,mi nekem nehezen megy.Kép Most már toporzékol,befeszíti az öleit elölredől,és úgy ordít,ha nem tetszik neki valamiKép
Hétvégén átrendeztük a szobácskáját. Kapott sátrat,most ez a bunker,a ments vár amibe bebújik,ha rosszat csinál,és közelítekKép Jövő héten nagy nap lesz! Terror Dominik 1 éves leszKép Csinálltatunk fényképes tortát,"kissebb" családi összeröffenés leszKép Már nagyon váromKép Na meg mindjárt itt a karácsonyKép
Most az a legújabb szokása,hogy 9 körül alszik el este. De nem bánom,mert végre 6-ig alszikKép Az 5 órai kelések,már nagyon fárasztottak.
Lányok!
Most,hogy 1 éves lesz,meddíg forraljam a vizet neki? Igazából szép fokozatosan most már mindent megehet? Tejet kaphat? És azt forraljam,vagy sem? Megkérdeztem a dr nénit,de ez semmit sem válltozott...... Adott is választ meg nem isKép Imádom ezekért a dolgaiért. Ja még egy fontos kérdés,ti hogyálltok fütyi téren? Meddíg lehet visszahúzni a bőrét? Na erre is olyan pipa lettem mikor a tanácsadáson voltunkKép Azt kérdezte tőlem a dr néni,hogy visszaszoktam-e húzni a fütyién a bőrt(a hangsúlyba benne volt,hogy már rég kéne) Mondtam,hogy igen(hál isten nincs neki letapadva). De ez a kérdés? Amikor Dominik megszületett rögtön megkérdeztem,hogy mikor kezdjem el,erre ő azt mondta,hogy 1 éves koráig semmiféle képpen sem. De aztán mégis elkezdtem,mert a fiús barátnőim mondták,hogy minnél előbb csináljam neki. Most meg színte rámripakodott,hogy már rég el kellett volna kezdenem Könyörgöm ő még egy szóval sem mondta azóta. Hagytam az egészet,arról már nem is beszélve,hogy észre sem vette,hogy beteg a gyerek. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
Na mindegy. Megyek még csinálok ezt,azt míg alszik. Miért mindíg csak én írok hosszú leveleket? Gyerünk lányok! Judy! Ide is írhatnál többet mint a másik topikbaKép
Xsara! Rólad meg már ne is beszéljünk! Mennyi is? Egy hónap a lemaradásod? BepótolniKép
Puszi
Sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Sziasztok! Én ma találtam rátok, bár 2 éve lesz, hogy itt lakom férjemmel, és a 16 hónapos Ábel fiammal.Jó volt olvasgatni a beszélgetéseiteket, és szívesen csatlakoznék hozzátok, ha nem baj.
Noémi!
A vizet én mindig forralom, de szénsavmentes ásványvizet használok, még a tápszerhez is.
A tejcit 1 évesen kezdtem adni neki a 3,6%-os, 2,8-as tejet mondta a védőnénink, de csak a dobozosat, mi ezek mellett a Latte Prima Crescitát fogyasztjuk, ez finomabb, több benne a vitamin, bár egy kicsit drágább. Remélem tudtam segíteni. Nem az Ambrus az orvosod?
Egyébként a takarítással én is így vagyok, nagyon lassan lehet haladni gyerek mellett. Csak olyan dolgokat lehet megcsinálni, ami nem veszélyes, pl. Domestos. Én is már 2 hete elkezdtem, még sehol sem állok. Üvegfestés, előtte ablakpucolás, és mindig csak akkor, ha alszik 1-2 óra. A többi munka meg még várat magára, végül is van még idő karácsonyig.
Nos ennyit elsőként, majd még írok. Pussz mindenkinek. Szilvi
szilviÉrd
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jöttem, de itt volt az anyukámKép Segített a nagytakarításban, mert igazatok van, hogy a gyerkőc mellett nem egyszerű. Olyan jó volt, végre elszabadultam vásárolni is, az összes gyeeknek megvettem az ajándékot a családban, jó volt válogatni a játékok közöttKép
Sajnos ma hazautazott, úgyhogy vége a jó világnakKép Ráadásul megint beteg a GergőKép Vagy még mindig? Lassan 4 hete non-stop, kezdek én is besokallni. Most is gégegyulladás, de a doki szerint nem fog fulladni. Há nagyon remélem. A bőre is megint ekcémásKép Megbeszéltük a párommal és ha végre meggyógyul, el fogunk menni mi is homeopátiás dokihoz. Egy próbát megér, én már nem akarom állandóan antibiotikummal tömni, kb most szei a harmadik adagot ebben a hónapbanKép
Na nem kesergek tovább.

Noémi
gratu a házitündérnekKép
Víz: hát én is forraltam még, most kezdünk ásványvizezni, de a védőnő az ekcéma miatt az óbudai babavizet ajánlotta.
Kukker:
Én szoktam hátrahúzni neki fürdéskor, de cvsak ameddig engedi a bőr. Kis letapadás volt-van, a gyerekdoki erre rásegített picit, hogy ne később legyen műtét.
Kaják és tej. én óvatos vagyok, mert sajna ekcémás és rögtön látszik a bőrén minden, főleg a tejes dolgok. Úgyhogy sima tejjel nem is próbálkoztam.

Szilvi
Üdv a fedélzetenKépKép Szerintem ismerjük egymást a baba-mama klubból. Legalábbis a Szilvi-Ábel nevek stimmelnekKépKép Sajnos mostanában nem tudtunk menni a betegségek miatt, és hétfőn se tudunkKép talán jövőre.
Mi is 2 éve lakunk itt, emlékszem, decemberben költöztünk, a karácsonyfa volt majdnem az össz bútorzatKép Tavaly meg már ott figyelt a prücsök a fa alattKép Azelőtt hol laktatok?
Ábel miket csinál?

Xsara!
Mizujs Veletek?

pusz, írjatok
Judy
Judy
 


Szia Judy! biztos hogy ismerjük egymást, emlékszem rátok! Tök jó! Sajnos a baba-mama klubban már mi is rég jártunk, folyamatosan van valami betegsége Ábelnek, most végre sikerült a 15 hónapos oltást megkapnunk, ha minden igaz, még karácsony előtt kijön rajta a láz, ha minden igaz nyugodt ünnepeink lesznek.
Mi is két éve december 14-én költöztünk Érdre, akkor manó pár hetes volt a pocakban, előtte pedig Kispesten laktunk pár évet.
Már kezdtem azt hinni, hogy Érden nincs Internet.Sokszor elkeserít, hogy ideköltöztünk, annyi a sutyerák :-). Az biztos, hogy nem ide járatom majd oviba, ill. suliba.Örülök, hogy így normális emberekre találok azért. Ill. a baba-klubban is nagyon sokan aranyosak, csak ott még nem igazán tudtunk sokat beszélgetni, bár jó lenne összejárni, márcsak a gyerekek miatt is. A Műv.házban sajnos nem túl jók a körülmények.
Na, megyek, mert ébredezik Ábel, ma jó későn aludt el.Pussz mindenkinek! Szilvi
szilviÉrd
 
 


Szilvi,
hát igen, megmondom őszintén én sem szeretem Érdet. A házunkat és az utcát szeretem, de amúgy nem tudom megszokni. Mi Sopronból kerültünk Pestre a munkánk miatt, ami nagy váltás volt és mivel családi házat szerettünk volna, így kerültünk ide. Ezért járunk mi is a klubba, mert senkit sem ismerünk amúgy. És hát jók az itteni virtuális barátnők isKépKép
A Műv ház tényleg nem a legjobb, a múltkor annyira meleg volt, hogy ki kellett nyitni az ablakot. Gergő persze beteg is lettKép
Látom Nektek is kijutott a betegségből mostanságKép Én is abban reménykedem, hogy karácsonyra rendbe jön a fiam.

Na megyek fürdetni
jó éjt
Judy
Judy
 


Lányok!

Mi ez a szomorú hangulat...?
Másfél hét és KARÁCSONY! Kép

Judy !
Oda adjam annak a homeopátriás doktornőnek a telefonszámát, akinél mi voltunk?
Daninak írt fel immunerősítőket + influenza ellen is (szedd heti 1*). Azóta náthás nem volt (1.5hónap), ami nála nagy szó, mert 3 hetente beteg volt.
Szeríntem megéri elvinni ,egy próbát megér és nincs mellékhatása.

Édes a Dani, ha kapp egy szaloncukrot, akkor rögtön mondja hogy a mikulás bácsitól van (azt kapott tőle a MATCH-ban. Kép Kép Kép

Szilvi!
Örülök , hogy ide találtál!
Mere felé laktok?

Noémi!
Én már nem forralom a Daninak a vizet, szép lassan elhagytam.
Tejből a Parmalatnak a baba tejét adom, mert abban vannak +vitamin, vas..
Hál istennek a Danira nem jellemző az érzékenység.

Pusssz mindenkinek.

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Halihó!

Bizony-bizony, mindjárt itt a karácsonyKép Hétvégén beszereztük a hiányzó ajándékokat és elkészültek a mézeskalácsok is a fára, olyan fini illat vanKép Meg is jött a hangulatomKép Szerencsére Gergő is jobban van, kopp-koppKép
Ma egész nap ajándékokat csináltam, képek és kaspók szalvétatechnikávalKép

Xsara!
Köszi, már el is döntöttük a férjemmel, hogy elvisszük Gergőt homeopátiás orvoshoz, ha meggyógyul. Egy címünk már van, de akkor elküldenéd a Tiéteket is? Jól hangzik, hogy azóta nem beteg DaniKép Egy próbát megér szerintem is. Pláne, hogy ilyen érzékeny a gyerek, ekcéma, krupp...
SzaloncukievésKép Gergő az adventi kalendáriumból akarja megenni az összes csokitKép 17.-e pl már hiányzikKép

Többiek merre vagytok?

pusz
Judy
Judy
 


Helló Mindenkinek! Kicsit elmerültem a nagytakarításban, ezért most is csak kis időm van, hogy írjak nektek. Nos, mi a Tisztviselőtelepen lakunk, a nagyállomásnál.
Jó neked Judy, hogy már a mézeskalácsokat is megsütötted.
Amúgy ma mi sem mentünk le a klubba, nem akartam újabb betegséget karácsonyra.
A Duna utcai rendelőben van egy homeopátiás orvos, meg Törökbálinton is. Na pussz, Ábellel megyünk pancsizni.Szilvi
szilviÉrd
 
 


Halihó!

Noémi!

BOLDOG 1. SZÜLINAPOT DOMINIKNAK!!!!!!
KépKép

Volt ünneplés? Kérjük a beszámolót!!!!!!

Szilvi!
Még a takarítás megy nálam is, aztán még kell vásárolni, meg sütit gyártani is.
Klubba most mi sem merészkedtünk, örülök, hogy meggyógyultunk. A homeos dokihoz mindenképpen elmegyünk.

pusz
Judy
Judy
 


Bocs, a clipart nem sikerült,
szóval

Kép
Judy
 


Sziasztok!
Itt vagyok végre. Sajnos nem a nagytakarítás miatt nem tudtam jönni. Betegek voltunk. Dominik is,és én is. Ágynak dőltem,szegény anyukámnak kellett tartani a frontot. Hányás,hasmenés vírus. De most már jól vagyunkKép Jobbulást minden babánakKép
A karácsonyi bevásárlás,még hátra van,majd vasárnap megyünk. Hú,mindjárt itt a karácsonyKép
Tegnap volt Dominik "kisnagy"fiacskám 1 szülinapjaKép Volt fényképes torta(jól összekente magát),sok alyándék,vendégKép Nagyon élvezte,de én is. Előkarácsonyi hangulat. Bár diétáznunk kell még azért kicsit megkóstolhatta a tortát.
Köszönöm a tejes,vizes tippeket.

Szilvi!
Üdv ittKép Egyszer Xsaraval voltunk a babaklubban,ahol sikerült elkerülni egymást JudyvalKép,és szerintem én is láttalak ottKépÁbel fiad neve maradt meg bennem,mert az ő neve sem szokványos. Te is szőke vagy ugye? legalábbis világos a hajad,ha jól rémlik.

Xsara!
Szia drága!
Daniban látom mély nyomot hagyott a mikulás,még ha meg is ilyedt tőle. Mégiscsak megfogta benne valamiKép Ti is készültök már a karácsonyra? Dani felfogja,hogy jön a jézuska?

Judy!
Gergő jobban van már? Látom nektek is kijut rendesenKép
Ekcéma:
Hát én nagyon gösznyös gyerek voltam,merthogy ekcémám is voltKép Anyukám 3 féle krémmel fürrdetett,külön a végtagjaimra,a törzemre,és az arcomra. Dominik hál isten eddíg csak a Jonsons termékeit nem bírta. Ja és az asztmából a mai napíg visszamaradt egy ekcéma jellegű kiütés,ami a kezemen van. És ha beteg vagyok még be is durran,és még csúnyább leszKép Viszket,fáj,sebes,aztán húzódik. Mé a mai napíg nem kaptam rá megfelelő krémet,vagy gyógszert.
Krupp ügyben mi újs? Most nagyon sok babót hallottam akit bevittek fulladás miattKép Ez a fránya idő biztosan.
Örültetek a hónak,mikor esett? Én igen,bár annak is örültem hogy elolvadt. Így könnyebb közlekedni a gyerkőccel. Szánkót csak karira ígértek a mamáék.

Na pussz mindenkinekKép
Noémi
Noémi
 


Halihó!

Noémi!
Remélem már jobban vagytok és újult erővel várjátok a karácsonytKép Hányós-fosós vírus keringett a törökbálinti kórházban is, de azt szerencsére mi megúsztuk, mégcsak az hiányzott volna...
Szép lehetett a fényképes torta. Most már igazán rakhatnál fel fényképet...
Hát igen, az ekcéma sem kellemes, de látom van benne tapasztalatod. Mi is eucerin olajfürdőt, meg gyógyszertári fürdetőkenőcsöt használunk, plusz még olaj. Én ahogy észreveszem, nála a kaják okozzák, most, hogy rákapott a csokira, hála a mikulásnak és a nagymamának, meg az adventi naptárnak, szóval most igen ramatyul néz kiKép Úgyhogy el is teszem a csokikat, mert követeli ám, mutogat rá ezerrel...Még nem értem el a homeos dokit, akt ajánlottak, de remélem a krupp mellett erre is kapunk gyógymódot.

Hó, hát igen, jól meglepődött rajta, mikor reggel kinéztünk az ablakon és szállingózottKép Gergő is szánkót kap karácsonyra.

Krupp ügyben remélem csönd lesz mostanában. Azt mondják október-november a legcikibb, meg a tavasz.

pusz
Judy
Judy
 


Az előbb írtam egy hosszút és elszálltKép
Bocs, de nincs erőm újra írni.

Kép

Noémi
Jobbulást!

Judy
Judy
 


Nem is szállt ellKépKép

Kép Judy
Judy
 


Az előbb írtam egy hosszút és elszálltKép
Bocs, de nincs erőm újra írni.

Kép

Noémi
Jobbulást!

Judy
Judy
 


na jó, látom szórakozik velem a babanet, úgyhogy leléptemKépKép
Judy
 


Szasztok!
Látom Judy jól elbeszélgetsz magaddalKép
Köszönöm,már jobban vagyunk,úgyhogy most dolgozom gőzerővel. Nekem ilyenkor van az elhavazás.Mindenki karácsonyra akar szép lenniKép
Köszönöm a szülinapi jókívánságotKép Képet nem tudok felrakni,mert béna vagyokKép Nemértem miért nem megy? Scenelünk van,nem tudja valaki,hogy hogyan kell felrakni? Addíg stimmt,hogy mell. feltöllt. gomb,aztán megkeresem a dokumentumot,ami Domiról van,és valamiért nem töllti fel ide. De miért? (mellesleg regisztrálva is azért nem vagyok,mert valami nem sikerült,azóta meg aszerkesztő,csak ígérgeti,de semmi)
Jó hétvégét mindenkinekKép
Puszi
sziasztok
Noémi
Noémi
 


Sziasztok!
Noémi!
Boldog 1 éves Szülinapot Domikának!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

No meg jobbulást is nektek, nem lehetett túl kellemes!Kép

Daninak nagyon tetszett a hó, rúgta rendesen Kép..
Állandóan ment volna ki sétálni.
A motorunkat viszont be kellett hozni, ez elég rosszul esett neki!

Még egyenlőre a Mikulásnál tartunk, Jézuska majd jövő héten lesz. Kép

Karácsony: ajándékok megvannak...
Dani 1 hatalmas kukásautót kap..+ legót + szánkót (mi is) Kép

fa:
Már nagyon várom,hogy Dani mit szól hozzá?!
Tavaly csak a szaloncukor érdekelte róla...Kép
no meg húzkodta rendesen..

no megyek puszika lányok
Xsars

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Xsara!
Köszike,az 1 éveske nevébenKép

Tegnap voltunk nagybevásárolni. Maradék alyándék,meg kaja karira. Megvettük végre Dominiknak az alyándékát is. Nagyon izgultam,hogy a végén majd semmi érdekes játékot nem kapunk,mert addígra kifosszák az üzleteket. De hál istennek még találtunkKép Készségfejlesztő,foglalkoztató játék. Asztalka szerű valami,amin mindenféle ügyességi,és gyakorló,"agytornáztató" játékok vannak. Campónába vettük a lenti nagy játékboltba. Szerintem nagyon szupiKép Már csak csomizni kell. Anyukám már elkezdett főzni,fő már a tölltött káposzta. Apa is csak délelőtt dolgozikKép Nekünk már ez is karácsonyKép
Na most rohanok készülődni. Ha valaki már nem jönne karácsonyig,annak


KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
KépKépKép NAGYON BOLDOG,ÉS BÉKÉS KARÁCSONYTKépKépKépKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKÍVÁNOK!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Sziasztok,puszi
Noémi
Noémi
 


Sziasztok!

Látom mindenki készülődikKép
Én is túl vagyok a takarításon és kétféle süti is megvan már, még tortát és muffint szeretnék sütniKép Nagyon várom már, hogy Gergő mit szól az egészhezKép

25-én utazunk haza, szerintem sokáig nem tudok jönni, úgyhogy

Nagyon boldog karácsonyt, jó pihenést, ámulattól fénylő babaarcocskákat mindenkinekKép

Judy és Gergő

Kép
Judy
 


Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt Kívánunk!!!

Xsara és az Ő Danija!

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok! Mindenkinek Boldog Új Évet! Szilvi és Ábel
szilviÉrd
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!!!

Mi van lányok mindenki eltünt?
Csak én járok erre?

Képzeljétek a Dani nagyon édes volt karácsonykor..
tetszett neki a fa is...no és az ajándékok, csak ugy ragyogott az arcocskája és csillogtak a szemei.Kép
Mázlink volt, mert amíg aludt fel tudtuk díszíteni a fát..odakészíteni az ajándékokat.
Kapott tőlünk egy hatalmas kukásautót! Két napig csak azzal játszott. Kép Kép Kép
Legót is kapott , az volt a szemét az autóhoz.Kép
Lett 2 féle vonatunk, autóink minden számban,zenélő, szirénázó, zakatoló...
egyszer csak megbolondulunk tőlük! Kép

Egyenlőre ennyi!
Jelentkezzetek lányok, hiányoztok!
Nincs kível beszélni...Kép
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szasztok!
BUÉK mindenkinekKép
Annyi a tennivalóm,hogy nem tudom utolérni magam,ezért nem tudok jönniKép Magamat meg ismerem,ha leülök ide az nem 10 perc. Most is rohanokKép Jövök ha sikerült mindent rendbetenni,és terrorka engedélyeziKép
Puszi mindenkinek
Sziasztok
Noémi
Noémi
 


Na sziasztokKép
Most van egy kis ídőm. Tényleg jól eltűnt mindenkiKép
Dominik érdekesen reagált a karácsonyfára. Amikor meglátta,megnézte,de inkább a játékok érdekelték alatta. Nem is a csomagolás,hanem hogy mi van benne. Aztán mikor átjöttek anyukámék,Dominik elrohant melettük,berohant a szobába,felemelte a kezeit kérdőn,és mutogatott a nagyiéknak,hogy nézzétek mi van itt,ti ezt értitek,és közben nagyokat hümmögött kérdően. Ez volt az egyetlen reakció amit mutatott a fa iránt. De szerintem,ez jelentheti azt hogy tul.képp észre vette ő,hogy valami szép,és érdekes dolog történt,csak a kis agyában nem tudta hova tenni a dolgokat. Minden ébredés után az volt az első,hogy megnézte meg van-e ,de tovább nem foglalkozott a fával. Érdekes mert viszont nem kereste mikor lebontottuk. A csillagszóró nagyon tetszett neki. A szilveszter anyukáméknál töltöttük 5-ösben. De nagyon jó volt. Csináltunk koktélokat,én fincsi mártogatós túrós, tejfölös,fokhagymás,camamberes hidegtálat. Nagy sikere voltKép Jó volt egyálltalán nem bántam,hogy nem mentünk sehová. Terrorkám a régi,bár nemakaromelszólni magam,de mntha "halkulna" a drágámKép Képzeljétek már nem forralom neki a vizet,a babavizzel szépen átállt,és semmi gond,valamint forralt tejcit,vagy kakaót iszik reggel,és este. Sokszor nem is kéri úgy belakmározik vacsira. Azért tértem át a tápszerről,mert ő tul.képp már mindent eszik,és a védőnénik szerint már elég neki a tejci. Észre sem vette,hogy nem tápszert kap,simán elfogatta,és hál isten semmi gond. Egy kis zabagépKép Jó húsban van,azt meg kell hagyniKép Mikor eszik kér egy kanalat ő is és szépen próbálgatja kimerni a kaját a tányérból,persze kisebb,nagyobb sikerrel. Reggelizni,mostmár abszulut egyedül óhajt csak. Katonákat csinálok neki,és szép sorban megeszegeti. Tegnap pl a sajtot,és a sonkát szétválogatta,és különrakta őket. A sajtot az asztalra,a sonkát pedíg az etetőkére rakta,és utána külön-külön megeszegette őketKép Tök ügyi.

Xsara!
Remélem még bírjátok füllelKép Nálunk is minden csörög,zörög zakatol.
Bocs mennem kell,fesírt Dominik

Noémi
Noémi
 


Noémi!

Bírjuk még, muszály! Kép

A csillagszoró, meg a gyertya a Daninak is bejött ezerrel! Kép

Azt gyakoroljuk most (többször egy nap), hogy kell elfújjni egy gyertyát..
Elég jól megy már neki..

Nagyon vírgonc lett mióta itt lakunk..nagyszülői kényeztetés.
Nem foglalja le magát semmivel, míg régen fél órát is eljátszott egyedül.
Tudja jól most mindig van itt valaki aki csak vele foglalkozik!Kép
Anyosomék elég kiakasztóak ebben a dologban..mindig ott kell lenniük mindenhol, "nehogy vmi baja essen a kicsinek".KépKépKép
Dehát így nem tanulja meg minek hol a határa..szeríntem.
Na jó befejezem nem panaszkodom tovább.
Lenne mit. Kép

puszi
Xsara és az Ő elkényeztetett kisfia Kép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Halihó!

BUÉK, lassacskán mi is előkerülünk a téli vakációbólKép
Karácsony jól sikerült nálunk is, Gergőnek nagyon tetszett a fa és az ajándékok is. Szenteste még itthon voltunk, aztán elutaztunk rokonozni. Szilvesztert is távol töltöttük, jót báloztunk hajnali fél ötig. Még egy kis kaszinó is bejátszott, mert a bálban nyertünk zsetonokat.
A betegeskedésből remélem kilábaltunk. Kopp-kopp.

Lassan vissazrázódunk a hétköznapokba, jókat szánkózunk és totyorgunk a hóban, bár ma csúnya szeles-szmogos az idő, ezt nem csipjük.

Noémi!
Gratula az önállóan étkező terrorkáhozKép Kakaót én is meg akarom próbálni lassan.

Xsara!
Most nálunk is ez volt, állandóan szórakoztatta valaki Gergőt, aminek most iszom a levét, állandóan foglalkozni kell vele, pedig azelőtt olyan szépen eljátszott itthon. És az elalvásnál is balhésabb, mint régen.

Szilvi
Ábelnak utólag is boldog névnapotKép

Na, megyek
Judy
Judy
 


Sziasztok! Köszi a névnapi jókívánságot. Megint betegek vagyunk, aváltozatosság kedvéért. Szerencsére nem fertőző, úgyhogy, ha minden jól alakul, megyünk a baba-klubba hétfőn, remélem sokatokkal találkozhatunk. Nagyon kevés időm van, pedig a férjem egyre többet tud itthonlenni, mégsem érem utól magam, sajnos a karácsonyi takarításnak már rég nyoma veszett.
Amúgy én 8 hónaposan adtam kakaót, éppen hasmenése volt és a védőnéni ajánlotta, amúgy emellett változatlanul szereti a tejet is. Na pussz, megyek vasalni, talán belefér 1-2 ruha Ábel ébredéséig. Szilvi
szilviÉrd
 
 


Halihó!

Szilvi
Most hétfőn lesz a klub? Mi is elmennénk, már olyan rég voltunk.
Házimunkával én is mindig hadilábon állokKép
Jobbulást ÁbelnakKép

Megyek, mert vendégségbe megyünk délután és még muffint szeretnék sütni.
pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Ha-haKép De jó végre tölletek is azt hallani,hogy rajtatok lóg a gyerek,meg hogy elkényesedett,és kis hisztike is vanKép Dominik mindíg ilyen volt.
De már javulKép Most akkor én írhatom végre,hogy Domikám el van magában max 5 pecig,már nem "annyira" hisztis,ill. szerintem már kezdi érteni,hogy nincs értelme. pl,ha elkezdi,akkor be kell mennie a szobájába,és amíg hisztizik ki sem jöhet. Ezzel a módszerrel már odáig jutottunk,hogy vagy el sem kezdi,vagy 1 percig puffog a szobájában,és mintha misem történt volna kivonul. Ez iszonyatosan nagy szóKép Ma már egy kicsit hagyott főzni,és mosogatni is.
Alvás:
Most már megszokta,hogy ha az ágyába kerül,akkor nincs vita,alvás van,és kész. Van kifejezett baba altató cd,és kazi,amit halgat,közben teázik,és egy szó nélkül szépen elalszikKép
Szóval tényleg úgy néz ki,hogy az 1 évnyi terror után,egy kicsit fellélegezhetek. Kopp,kopp,csak aztán el ne szóljam magam. A jelenlegi helyzet,ami azért koránt sem tökéletes,nekem már pihenőnek,és fejedelminek számít.
Xsara!
Kitartás! állj a sarkadra,és mond meg anyóspajtiéknak,hogy ő a te fiad,és te nem szeretnéd elkényeztetni. Ha van mit panaszkodni,akkor panaszkodj csak,végül is ezért vagyunkKép Nézzd vissza amiket én némelyik topikban keseregtem,mást sem csinálltam csak panaszkodtam,és hál istennek mindíg kaptam 1-2 jó szótKép Mi újs az Andival,és a kis Lilivel? Puszilom őket!

Judy!
Kaszinó! Ez igen,nagyasszonyosat játszottálKép? De jó neked!,és hogy tetszett? Nyertetek? Rulett,vagy más? Gergő megy már? A decemberi Kismamában van egy cikk a kruppról. Még én sem olvastam el,de ha érdekel,akkor elolvasom és leírom a tartalmát,hát ha van benne valami érdekes.

Szilvi!
Boldog névnapot utólag Ábelnek,és jobbulást!

Sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Sziasztok! Lesz hétfőn klub.( jan.12-én. És úgy néz ki, megyünk. Ábel már jobban van, most én nyomnám az ágyat, de nem tehetem. A mufin receptje érdekelne, nagyon szeretem azt a sütit. Pussz: Szilvi
szilviÉrd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: