Új privát üzeneted érkezett!

Szilvy,
írtam neked a 35-ösbe! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Szia Kíváncsi !

Elolvastam. Remélem,hogy megkeres. Nem a netével van gond, hanem építkeznek, meg a gyerekek voltak betegek. Alig jut ideje netre. Az ICQ-n szokott néha lenni.
Ha gondolod, megadom az ICQ számát és megtudod ott is keresni.

ui.: Nagyon szívesen segítettem, s remélem jelentkezni fog .

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Hahó!

Szilvy!

Köszi, nem késtél el, csütörtökön lesz 1 éves a mókuskaKép

pusz
Judy
Judy
 

 
 

Szziasztok lányok!
Mi is itt vagyunk,csak Dominik nagyon betegKép
Még mindíg,és egyre rosszabbKép
Ma belázasodott,és még csak most ment 39 fok alá
KépKép

Judy!
Írj Gergőről. Mi érdekli? Milyen játék? Megy már? Szülinapi torta lesz? Fénykép? Ha tudsz,rakj majd fel képet!Kép
Sziasztok
Noémi
Noémi
 


Sziasztok!

Noémi!
Szegény DominikKép Remélem már jobban van, olyan rossz, mikor betegek ezek a kis prücskök. Torokgyulladása van?
Gergőről:
Még mindig nem indult el, biztonságosabbnak érzi, ha kapaszkodva száguldozik a bútorok mellett, vagy mászik, mint a szélvészKép Mi érdekli? Minden ami nem játékKépKép Távirányító, mobiltelefon, villanykapcsolgatás, mosógépnézés...Szóval a lakást naponta szétbombázza, újságokat cincál, nyitogatja a bidé csapjátKép, de jól elszórakoztatja magát. Néha azért ügyet vet a játékaira is, kedvencei a képes könyvek, hozza oda, hogy mutassam nekiKép Az állatosakat szereti, minden állat paciKépKép A kutyánkat is így hívja. Imád hintázi, a hétvégén após csinált a kertbe hintát. Szeret bohóckodni, zenére rázza a fenekét, meg ilyenek, imádja nézni a tükörképét és a fényképeit, szereti ha énekelünk, mondókázunk.. Építője is van, de inkább lerombolja amit én építekKép
4 foga van, a méreteiről majd jövő héten beszámolok. Szerintem lassan átáll az 1 alvásra nappal. Az étvágya hatalmasKép Még amit mond: hinta, mama, anya, baba, hapci (virágokra) Pfú (pelenkára és a zoknijáraKépKép
A szülinapról majd rakok képet, babytaxit fog kapni és sütök neki tortát, drukkoljatok, hogy sikerüljön, nem vagyok egy konyhatündérKép

pusz
jobbulást a kissrácnak, mi is kérünk beszámolótKép
Judy és Gergő
Judy
 


Szia Judy!
Nem torokgyulladás,hanem valamilyen vírusKép
De ma már jobban vanKép Nincs lázaKép És már rosszalkodni is van kedveKép Sosem gondoltam volna,hogy örüni fogok annak,hogy rosszalkodikKép

Mosógép nézésKép.hát erről nekem is van storymKép
Dominik nem csak nézi,hanem pogramozza. Persze a lehető lejobbanKép Múltkor egy óvatlan pillanatban elcsavargatta a gombokat,és megszárította a vadi új pulcsimat,ami ennek örömére összementKép Már ki bírja nyitni az elejét,és kipakolja a mosott,vagy éppen a bepakollt szennyes ruhát. Távirányító ,telefon nállunk is nagyon menő,de a cipőfűző rágcsálás kenterbe vág mindent. Ja, a kulccsal együtt.
Hál isten Dominik nem mondható pakolós gyereknek,jó nem mondom hogy szent,de nem kell egész nap utána rámolnomKép
Gergő ezek szerint el van egyedül? Dominik nincs. Egész nap nyafizik,hogy vele legyek. Könyvezni Domi is szeret,előnyben részesíti az összes játék előtt. Lapozgatja,és már egyszer-egyszer figyeli hogy mit mutogatok neki. De ari,hogy "pacizik" mindenre! A zene nállunk nagy dolog! A tv elé áll,és rugózik,közben néz rám hogy csináljak neki zenét. Ha zenére kapcsolok,rugózik,és közben oldalra billegeti a fejét. Imádja ha énekelünk,vagy mondókát mondunk neki. Csipp,csipp csókázik,tapsol,és teker a kezével(ez egy mondókához tartozik). Az építőt Domi is rombolja. Ja pápázni nem óhajtKép
Dominik is mond egy-két szót de inkább csak ö,ö -zik. Mondja: anya,adide,ada (a kettőnek külön jelentése van)néha kaka,ha bekakil,egyszer apa,babaés közkedvellten NEM,DE NE!!
Pfú a zoknira,pelusraKép Apa is tanítja,de nem sok sikerrelKép Dominknak 10 foga van,és a bal alsók is be vannak durranvaKép
Imád porszívózni,örök harcban áll vele. Szeret még hajat szárítani,rágcsállni. Útálja,ha főzök,mosogatok,ha ölltözni kell,ha a babakocsiba rakom,ha fel állok,és ott hagyom. Imád hisztizni,persze mindenért,de szófogadó,ha nem szabad akkor,nemszabad,megértiKép
De,hogy én mit szeretek a legjobban? Amikor állmos cumizi ezerrel,huzza magaután a pelusát,és közben a fülét csavargatja. Imádom nézni,amikor így "vajúdik". Olyan cuki,ahogy jön,megy és majd le ragad a szemeKép

Képeket várom,a szülinapról!
Drukk a tortához!
Összejövetel lesz? Mamik,papik,Gergő szerelmei,stb..? Én sem vagyok konyhatündér,de biztos vagyok benne,hogy ez lesz életed legfinomabb tortája,mert beleadod a szíved is a kissrác érdekében!Kép

Sms-t válltottunk Xsaraval. Jól vannak,túl vannak a költözésen. Dani észre sem vette a válltozástKép Xsara depije múlóbanKép

Puszi szia!
Noémi
Noémi
 


Szilvy,
köszönöm a közvetítést, Norcsi ma már írt is! KépKépKép
Minden jót neked! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi !

Nagyon szívesen !

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!

Noémi!
Örülök, hogy Dominik már jobban vanKép Jót derültem a mosógépes sztorint, még apának is felolvastamKép Persze akkor és ott nem lehetett túl mulatságosKép
Gergő most már elég jól eljátszik egyedül, tegnap is zuhanyoztam, vasaltam és még nekem kellett szólnom, hogy nem akar-e odajönni hozzám, de túlságosan el volt foglalvaKép Persze ha fáradt, akkor ő is tapad rám. Volt nálunk is ilyen, hogy utálta ha mást csináltam, vagy felálltam, elmentem, de most már alakul a dolog. KitartásKép
Édes lehet az álmos DominikKép FülcsavargatásKép
Xsarát üdvözlöm, jó, hogy meg se kottyant Daninak a költözésKép

pusz
Judy és Gergő
Judy
 


Sziasztok!
Judy!
Hát igen a mosógép,és ami a pláne,hogy apa jót mulatott az összement pulcsimon. De ha majd megtudja,hogy az ő ruhái is így jártakKép
De jó,hogy Gergő ilyen önálló! Vasalni,fürrdeni,netezni stb..,ha elaludt van időm.
Pusz Noémi
Noémi
 


Hahó!

Na, nálunk ma is szülinap lesz, apája ma 35 évesKép Azért 2 torta nem lesz, de kap valami finom vacsitKép

Noémi!
Biztos Nálatok is alakul majd az önállóbb játék, nálunk is idő kellett hozzá és van amikor most is igényelKép Persze a játéknak az az ára, hogy szétrámolja a lakást és fél szememet rajta kell tartanom, nehogy valami bajt csináljon. Így is biztonsági rács van a lépcsőn, konnektorok védve, de van egy csomó más veszélyforrás. Úgyhogy estére lefáraszt rendesen.

Jövő héten megy valaki klubba?
Judy
Judy
 


Judy!
Apának is BOLDOG SZÜLINAPOT! Nálunk is majdnem egyszerre van apa,és fia szülinapja,sőt még a mamié isKép
Mi biztosan nem megyünk,nehogy megfertőzzünk valakitKép
Pusz
Noémi
Noémi
 


Hahó!
Noémi!

Köszi apa nevébenKép Én apa szülinapjára voltam kiírva a Gergővel, de ő ráhúzott egy napot, nem akart egy napon ünnepelniKép Hihetetlen, hogy már egy éve volt. Reggel bemnetünk ctg-re, de akkor még hazaengedtek, estére meg már 3-asban voltunkKép
Hát, a torta nem lett oscar díjas, de lesz rajta szép gyertya meg maci, meg lesznek lufik is.
Kár, hogy még nem tudtok jönni hétfőn, persze megértem.

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Úgy látom Judy,hogy mi tartjuk itt a frontot!
Dominik 5 napot húzott rá,aztán nehezen,de csak kibújt. Karácsony elött jöttünk haza. Igen,tényleg hihetetlen,hogy már nekünk is lassan 1 éveKép
Bár amikor ilyen mint ez a mai nap is,akkor tólnám az időt,hogy beszélni tudjon már,és végre elmondja miért dünnyög már megintKép
Az idő is rossz,Dominik is egész nap cipellteti a kis hátsóját,nyávog,és a hangulatom is depis.Kép
Jó kis nap!Kép
Na most jól elvettem a kedveteket,bocsánat.
Judy,nektek jó szülinapozást!Kép
Puszi
A depis Noémi
Noémi
 


Noémi!

Hát igen, jól eltűntek a többiekKép
Ne légy depis, 2 napja Gergő is nyafog, mindig megérzi a frontokat. Meg most van valami napvihar is, biztos az is bezavar nálukKép
Ha meggyógyultok eljöhetnétek depiűzőbe, itt jól elférnek a gyerkőcök, meg van kint hinta. Xsara is eljöhetne, legalább megmutatná mire jók a tupperwares edényekKép
na megyek sütit gyártani

Judy
Judy
 


Judy!
Nagyon aranyos vagy,köszönöm!
Majd egyszer összehozzukKép
Aztán holnap megírni hogyan sikerült az ünneplés!
A már jobban van Noémi
Puszi
Noémi
 


Sziasztok !

Én vagyogatok, csak Ti egymás közelében éltek, én mint Parkvárosi kimaradok a dolgokból sajnos. Júliusban költöztünk ide fel, előtte lent laktam én is, s gyakran voltunk a játszótéren. De most már nem igazán tudnék lemenni rendszeresen . Pedig nekem is jó lenne kimozdulni, összejönni Veletek, beszélgetni, a gyerekeink meg játszanának, igaz nekem a legkisebb is már dec.-ben 4 éves lesz.
Sokszor unatkozom, s jó lenne összejönni anyukákkal, beszélgetni..stb. De ilyenkor rossz időben nehezen mozdulok ki.

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!

Tök jól sikerült a szülinap. Gergő nagyon örült. Apa mindent előkészített, elővette az ajándékot, a tortán meggyújtotta a gyertyát, lufik, szalagok. Így jöttünk mi be a Gergővel, meg is lepődött nagyonKép A torta ízlett neki, a babytaxi is tetszett neki.

Szilvy
Én is így vagyok, nem ismerek itt senkitKép Ezért szoktam babanetezni meg baba-mama klubba járni. Előre félek a téltől, amikor még sétálni se nagyon lehet.

próbálok felrakni képet pusz
Judy és Gergő

Kép
Judy
 


Sziasztok!
Judy!
Örülök,hogy jól sikerült a szülinapi"parti"Kép
Apa is kapott valamit? A babytaxi,hogy tetszett Gergőnek? Süti sikert aratott?

Szilvy!
Mi sem taliztunk még Judyval,csak Xsaraval ismerjük egymástKép
Vele már vpltunk játszóházba,ami a Camponába van. Ha Dominik meggyógyult megint megyünk,ha van kedvetek gyertek ti is!Kép
Dominik allergiás,valamelyik gyógyszerre,úgy hogy most úgy néz ki mint egy Pöttyös PanniKép
Ez sem vállt beKép Nem tudom mi volt éjjel,de Domikám sztrájkolt ,és nem aludtKép Valószínűleg a foga. Jaj képzeljétek tegnap anyukám megkérdezte tőle lepuszilja-e a fülét? Domici,erre megfogta a fülét! Tegnap ez volt a sláger! Egész nap ezzel piszkálltuk,hol a füled?
Noémi
Noémi
 


Halihó!

Noémi!
Hűha, de korai vagyKép
Hát, apa könyvet és parfümöt kapott. A taxi tetszett a fiamnak, csak még nem tudja egyedül hajtani. A süti is jó lettKép
FülpusziKép
Milyen gyógyszerre allergiás szegény kis PP? Fogra mit próbáltál? Dentinox, Panadol? Meg van valami homeobogyó is, chamomilla azt hiszem.
Ja, az albumban is vannak képek a szülinapról, Judy Gergőbabája néven.
Dominikról nincs fotó?

pusz
jó hétvégét
Judy és Gergő
Judy
 


Sziasztok !

Judy !

Meglestem Gergőt ! CSodaszép kisfiú ! Büszkék lehettek rá !

Igen, nekem is ilyen szempontból jó a net, legalább ha van időm, a neten letudom foglalni magam, anyukákkal beszélgetni.
Persze jó lenne kimozdulni is. Sajnos a férjemnél van most a kocsi, tavasszal majd visszakapom, talán majd akkor én is el-el császkálok Krisztikével ide-oda.

Jó hétvégét mindenkinek !

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Suprax-nevü antibiotikum,amitől PP lett Dominik.
De már csak a végtagjai pöttyösekKép
Ennek örömére tegnap akkorát esett,hogy a "plezúr" le jött szegény ki pöttyös fejéről,úgy hogy most sebesKép Ez az első látványos sérülése,mint egy igazi rossz kisfiú!!!
Fotókat,még nem néztem meg,majd ez után. Biztos cuki! Ja,és hogy Dominikról,miért nincs fotó? Ha ismernétek,akkor azt mondanátok: "Tipikus szőke nő" Mert,hogy szőke vagyok. NEM TUDOM MIÉRT NEM SIKERÜL??? Már sokszor próbálltam,a regisztrálással együtt,még sem sikerült,úgy hogy elkönyveltem magamban,hogy h.... vagyok hozzá,és készKép
Na mindegy,nem ez az egyetlen dologKép
Pénteken,mikor orvosnál voltunk,megint rádöbbentem arra ,hogy az én iciri-picirimnél valami nem stimmel. De az is lehet,hogy a szüleinél nem stimmt valami? Ugyan is minden babuci szépen ücsizik anyuci ölébe,az én fiam,meg jön,megy buzog magyaráz. Mind ezt tetézte,hogy az anyukák mesélgették,hogy kinek mennyit alukázik a gyerkőce. Napközben 2-szer 2 órát,éjszaka este 8-tól regger 9.30-ig. Ez igen!
Az én fiam a kakassal kel,vagy előbb. 5 órakor,egy percel sem tovább. Óramű pontossággal. Istenem 9.30! Megboldogult jánykoromban aludtam utoljára addígKépKép
És ami megtetőzte a dolgot,hogy azzal dicsekedtek az anyucik,hogy az ő irinyóik összesen egy héten,1-órát,HA sírnak! Na szép az én fiam,ha nem is sír,akkor is vinnyog,2 órából 1-et biztosKép
Na ezek után megbeszéltük apával,hogy a gyerek csinálás melyik szakaszánál ronthattuk el? Persze jót röhögtünk az egészen (vagy csak kínunkban?) A kis terroristánk most alukázikKépKép(tartsa meg jó szokását,csak kicsit sűrűbben,és hosszabb ideig) Aztán ki kéne találni v. mit ,hogy estére jól lefáradjon,és horpasszon reggeligKép Na persz csak és kizárólag 5-ig!Kép
Jó hétvégét nektek is,most megyek,és megnézem Judy Gergőjét!Kép
Puszi Noémi
Noémi
 


Noemi
Gyanitom, hogy ezeknek a torteneteknek a fele sem igaz, ugyanis ha utanaszamolsz, az 17 es fel ora a huszonnegybol. Ennyit egy pici csecsemo vagy egy beteg gyerek alszik csak. Ez valszeg a tipikus esete a dicseksze, hogy milyen szuper gyerekem van. A reggel 5 orai keles tenyleg korai, nekunk is volt ilyen es ket dolgot tettunk:
atrendeztuk a szobajat, hogy mashol legyen az agy (ez is segitett) es ha megis koran ebredt athoztuk a mi agyunkba ahol velunk visszaaludt. Igy nem volt nappal nyugos es mindenki jol jart. Ez a gyermek ma ket es fel eves, este 8-kor betesszuk az agyaba, ott vagy elalszik, vagy jatszik meg (de mindig egyedul elalszik a vegen ), atalussza az ejszakat es 7 elott semmikepp nem kel fel, de van hogy 8-ig alszik. Szerintemprobaljattok ki, nekunk bejott.
Sok sikert!
Krisztike
Krisztike
 


Sziasztok!
Krisztike!
Dominik ágyát bemérettük,és azt mondták,hogy ennél jobb helyre nem is tehettük volnaKép Én is át viszem magunkhoz reggel,sőt még a reggeli tejcit is itteszi meg,még sem alszik visszaKép De már megszoktam,de nemadom fel!Kép
Puszi
Noémi
Noémi
 


Passz, több ötletem nincs, sok kitartást, egyszer csak leszokik róla.

Krisztike
Krisztike
 


Sziasztok!
Életen értelme,újra a régi!Kép(ha tudnám,hogyan kell vicsorgó fejet csinállni,akkor most tele raknám vele az egész oldalt)
Biztosan hat a gyógyszer,mert Domikám újra elnyerte a "terrorista" megszólítást.
Lányok! Érik bennem a felismerés,hogy "kis"fiam dackorszakát éli. Mindegy fogjuk fel humorral(mondta valaki)!

Sziasztok
Noémi
Noémi
 


Halihó!

Szilvy!
Köszönjük a dícsérő szavakat Gergő nevében isKép Bár neki nem mondom meg, nehogy elbízza magátKép

Noémi!
Terrorista meggyógyult? HurráKép
Alvás: Gergő kb 10 órát alszik éjszaka, nappal meg 3-at 2 részletben. Sokáig ő is kelt 5-kor, majd szopival visszaaludt fél 7-ig, aztán 1-2 hónapja leszoktattam róla, hajnalban csak kis simogatást kapott és így is visszaaludt, 1-2 nap múlva rájött, hogy hajnalban nincs tej, csak anya simogatja a fejét, na, azért nem érdemes felkelni, úgyhogy azóta csak fél 7 körül kelKép Szülői ágyba mi is próbáltuk átvinni, hogy velünk aludjon még reggel. Hát ő inkább a fejünkön ugrál, minthogy ott aludjonKépKép
Sírás, én úgy tudom, hogy az átlagos csecsemők napi 1-2 órát sírnak, úgyhogy ne foglalkozz a nagyarcú anyukákkal. szerintem csak egymásra licitáltak, hogy kinek van szebb és okosabb angyali jó gyerkőceKép

A hétvége jól telt, tegnap ikeáztunk, Gergő imádta a játszós résztKép Az ebédet is ott ejtettük meg, van ingyen bébipapi isKép Kapott karácsonyra kis sátrat, mert imád bújkálni, pl asztal alattKép
Ma voltunk baba-mama klubban, jó volt, Gergő is jól érezte magát, gyógyteákról volt előadás. Az idén még 3 alkalommal lesz, előadó már nem jön, hanem mindenféle karácsonyi kütyük gyártása lesz a program. Sajna nekem nincs kézügyességem, de azért megyünk, mert Gergő imádja a gyerekeketKép

na pusz, rohanok a lakás utánKép meg még vinnem kell az egyéves mérésre is a dedetKép már látom, hogy végig fogja üvölteni a témátKép

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Hova lett amit tegnap írtam? Eltűnt!

Judy!
IkeaKép Én is csipemKép Imádok nézelődni,vásárolniKép Nem is tudtam,hogy van bébipapi a gyerkőcöknek. Mi is tátort veszünk Dominiknak karira,vagy a szülinapjára. Ő is imád bújkállni! Olyan édes! Elbújik,és várja,hogy megtaláljuk,azt hiszi ha nem látszik ki a szeme a terítő alól,akkor ő sem látszikKépKépKép
Kergetőzni is szeret! Ha én bújok el,akkor megáll,és várja,hogy honnan toppanok elő,aztán elindul a keresésemre,ahogy hívom. Ha kikukucskálok a búvóhelyemről,akkor nagyokat kúrjongKép
Baba-mama klubb:
Most is sokan voltak? Nem tudom,hogyan tudnánk elmenni,mert Dominik pont a köztes időben alszik. mire odaérünk,addígra meg már végeKép
Pedíg engem érdekelnének,ezek a karácsonyi kütyük,imádok (imádnák,ha lenne időm) bíbelődni velükKép Egyébként milyen kütyüket csinálltok majd?
Sikerült elkapni a lakást?
Egyéves mérés,hogyan sikerült? Bírta Gergő? Paraméterekről kérek szépen infót! Dominik a múlt hónapban amikor voltunk,akkor 9kg(pont),és 74 cm volt. Egyébként némi-nemü válltozást tapasztaltam terroristám felől,hál istennek jó iránybanKép
Na majdnem elfelejtettem leírni,milyen anya vagyok! Tegnap a nagy játszás közben kivillant Terroristámnak egy rágófoga,amit eddíg észre sem vettem. Legnagyobb megdöbbenésemre, pedíg már majdnem akkora,mint a harapó fogai. kitudja mikor bújt ki. Szép mi? Észre sem vettemKép
Ezen felbuzdulva,jól átkatattam a száját,amit ő kevésbé díjazott,és 12db fogacskát találltam.Kép
Ebből 8 teljesen kinnvan,1 rágó félig,és 3rágó még csak áttört állapotbanKépMost már értem miért rágta szét a cipőit,és miért húzogatta a cipőfűzőt a fogai közöttKép Szegénykém,ezért volt olyan nyügi,meg még ez a fránya betegség is rátett nekiKép
Puszi!
Noémi
Noémi
 


Halihó!

Noémi!
1 évesen a paramétereink:
9820 gramm és 76 cm. Fej 46, mellkas 50 cm ha jól emlékszem. A súlyán meglepődtem, mert 2 hónapja még csak 8870 volt, szóval jól belehúzottKép Persze a karom már sejtette a dolgotKép
A méricskélést jól tűrte, persze azt egy fiatal csajszi csinálta. A fejmérésnél azért morgott picitKép
Aztán jött a dokibácsi, még hozzá se ért, már ment is az ordibaKép Mondta is neki a doki, hogy látom megismerszKép Diagnózis: minden oké, enyhe lúdtalp, mezítlábazzon sokat.
Klub: megértelek, nekünk se túl jó az időpont. Most is odaértünk fél 10-re, erre elaludt az autóban, nem akartam felkelteni. Úgyhogy ott csücsültem a művház előtt a kocsiban rádiózva kb 10-igKép
Azért próbáljatok eljönni, 2 hét múlva adventi koszorú készítés lesz, olló kell. Utána sógyurma, gyerek kézlenyomatával pl. Aztán karácsonyi dísz, ha jól emlékszem. Még ez a 3 alkalom lesz az idén.
Terrorista pozitív irányú változásai, hurráKép Mennyi fogacska, nekünk még csak 4 van. Látom lesznek még nehéz napjainkKép
Lakás, úgy-ahogy utolérve, de lehet is előről kezdeni lassanKépKép

puszi:
Judy
Judy
 


Szia Judy!
Láto a te fiad sem viszi túlzásba az evést! (ezt nem rosz értelemben véve,hanem,hogy szép formás gyerkőc,se nem duci,se nem vékony,pont jóKép)
Pasi már most,ha csajszit lát elolvad, mi?
Milyen ügy,hogy megismeri a dr bácsit,és kombináll,hogy ebből mi is sül ki!
Jót nevettem a műv.h.-elötti csücsinKép ismerős dolog,előfordult már velünk is.
Hát nem ígérem,de ha időben kel fel,akkor megyünk legközelebb a baba talira.

Ma megyünk 4 körül játszóházba a Camponába. kettecskén,mert a többiek nemérnek ráKép

Meglestelek titeket az albumba! Csini vagy te is!
Maszatos Gergő,pedíg igazi pasi,nagyon szép gyerkőc!Kép

puszi
Noémi
Noémi
 


Hali!

Noémi,
milyen volt a játszóház? Jól tettétek, hogy ilyen vacak időben elmentetekKépmi csak ittbent rostokoltunkKép
Akkor teljes a gyógyulás?
A játszóházban Te is ott vagy Dominikkal, vagy hogyan működik?
Hát köszönjük a dícséretetKép Egyébként jó étvágya van a gyerkőcnek, addig enne, amíg adom a kajátKép Csak szerintem lemozogjaKép

na megyek aludni
jó éjt
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Judy!
Éjjelibagoly vagy? Én nem bírok ilyen sokáig fennt lenni.
Látod el kellett volna jönnötök velünk,és akkor ti sem rostokoltatok volna a házban.
Dominik nagyon szereti a játszóházat,és bevallom őszintén,én is élvezemKép Egy kicsit olyan mint gyerekkorombanKép 3éves korig ott kell maradni a gyerkőccel,de tényleg nem uncsi,elszórakozol te is ahogy a gyerek játszik,te játszol vele,vagy csak egyálltalán nézed milyen ügyes,mi érdekli stb. Pl mindíg látom mennyit fejlődik,milyen fajta játékok érdeklik,hogyan viszonyul a gyerekekhez(megszokja a gyerekeket,és szerintem ez nagyon jó)helyzetekhez. Egy kicsit te is kikapcsolsz,mert nem kell görcsösen a gyerekre koncentrállni,mert baj nem érheti,jön,megy minden érdekli,lehet beszélgetni mellettük,játszani velük. Múltkor mikor 6-an voltunk(anyák+ gyerekek)pl azt játszottuk,hogy egyik segített felmászni,(a mi esetünkben felrakni)egy volt fennt,és egy lent aki elkapta a gyerkőcöket,ahogy lecsúsztak a csúzdánKép Mi is élveztükKép A nagyobbaknak van mesedélután, rajz sarok,Nesqvik kakaódélután, bábozó délután,stb. Sőt megkérdeztem,hogy lesz e mikulás? Igen! csak még pontos időpontot nem tudtak mondani. 1óra,ha jól emlékszem 1200ft. Pontosan nem tudom,mert 1éves kor alatt ingyenesKép
Most nagy munkába vagyok,mert mikor Dominik alszik akkor üvegfestékkel karácsonyi figurákat készítek neki az ablakraKép Van már télapónk,karácsonyfánk,harangunk. Remélem,hogy ha nagyobb lesz érdekelni fogják az ilyen kreatív dolgok,mint pl ez is vagy asógyurma,gipszkiöntő,stb. mert én már nagyon várom,hogy ilyen dolgokat készítsünkKép
de egyenlőre még itt nyivákol a hátam mögött,úgy hogy megyek is!
Sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Noémi!

Jól hangzik a játszóházKép Legközelebb mi is elmennénk megnézniKép
De ügyi vagyKép Én is ma gondolkoztam, hogy el kellene kezdeni lassan a karácsonyi készülődéstKép Pont ma láttam a Corában üvegfestő készletet kb 4000 Ft-ért. Neked milyen van? Van hozzá sablon? Lejön az üvegről? Szerinted milyet érdemes venni?
Én most a szalvéta-technikával kacérkodom, a héten voltam a barátnőmnél vendésgségben és mutatott képeket, kaspókat amit ő készített és a technikát is bemutatta. Ma vettem is szép karácsonyi szalvétákat, de még a kellékeket be kell szereznem valahol.
Megyek készülődni, hétvégén jönnek a szüleim köszönteni az unokátKép

pusz
jó hétvégét
Judy és Gergő
Judy
 


Judy!
Hú! Kidobtam az üvegfesték dobozát,passz,hogy melyik fajta. Azt tudom,hogy a Praktikerbe vettük,nem magyar,és ha jól emlékszem 8 db festék van benne. Lehúzható. Sablon van benne,de nem karácsonyi. Viszont találtam itt egytopikot,ahonnan lehet karácsonyi sablont nyomtatniKép Hogy milyet érdemes venni,azt nem tudom,mert én sem vagyok nagyon jártas az üvegfestésben. Bevallom őszintén,hogy én csak megláttam,és megvettem. Fogalmam sem volt hogyan működik,úgy gondoltam majdcsak kisül belőle valami,és SIKERÜLTKép Engem is nagyon érdekelne a szalvéta technika,de ehhez aztán tényleg nemértek. Azt sem tudom mi fán terem. Ha van időd,és kedved,akkor leírnád,hogyan működik? Próbáltam megnézni a "szalvétatechnika" topikban,de nem írták (legalább is ahol megnéztem)le a menetét. A kreatív hobby http-n is megnéztem,de a technikával most ott sem foglalkoznak. Egyébként,most jópofa üvegfestéses virágokat mutat be,amit aztán kaspóba lehet tenni ,valamint ruhára vasalható minták elkészítését,és felvasalását mutatják be.
Játszóház:
jövőhéten is megyünk,ha minden igaz szerdán,ha van kedvetek gyertek!Kép
2 hét múlva szombaton,szabadnaposak leszünkKép apával. Gyerkőc mamáéké,mi meg édes-kettesben egymáséi leszünk!Kép Vásárlás,mozi,vacsi,és szunya másnap reggel amíg csak akarunkKép Gondoltuk elintézzük a szülinapi,névnapi,mikulási alyándék vásárlást. Aztán még karácsony előtt is lesz egy ilyen nap.Kép
Dec.6.-án lesz kicsifiam első partya. Mikulás bulira kaptunk meghívástKép Lesz mikulás,alyándék,eszem-iszom,táncika,és sok gyerkőcKép Már alíg várom!
Látom te is pihizel egy kicsit ,mert jönnek a szüleid! Jó készülődést,és jó hétvégét kívánok!!!
Puszi
Noémi
Noémi
 


Halihó!
Noémi!

Szalvétatechnika:
Kell hozzá spec. lakk, ragasztó és ecset. Barátosném gipsz képkeretre használja, ezeket be lehet szerezni hobbyboltban.
Szóval fogja a képkeretet és a szalvétáról kivágott mintát, alá ragasztó, főlé lakk és le is festi a képkeretet valami klassz színre. Gondolom vigyázni kell a ragasztásnál, lakkozásnál, hogy ne gyűrődjön. Majd ha kipróbáltam beszámolok, de így még nem akarok okoskodni.

pusz
Judy
Judy
 


Szia Judy!
Nem tűntem el,de én sem értem,miért nincs időm jönni. Valahogy most összejöttek a dolgokKép
Ha tudok jövök,és beszámolok terroristám újabb dobásairólKép
Nyakunkon a karácsony is. Vásárlási lázban égekKépKép A leg rosszabb, mire kitalálom,hogy kinek,mit vegyek?
Nemírtad,hogy sikerült a hétvége? Mit kapott Gergő a nagymamiéktól? A férjed szüleivel is megtartottátok már a szülinapokat?
Hogy állsz a szalvétatechnikával?
Puszi
Noémi
Noémi
 


Hahó!

Jól eltűnt mindenkiKép
Noémi!
Hétvége jól sikerült, a szüleim és a bátyám voltak itt látogatóba. Gergő nagyon örült nekikKép
Csinosítgatjuk a gyerekszobáját, csináltunk a falra bordűrt egy tapétacsíkból, rajta macik, kutyák, bagoly, malac...Meg anyukám varratott függönyt, mert a tetőablakán még nem volt.
Az ajándéka egy édes sapi és sál és pici bútor a szobájába, kisasztal, székek. Nagyon tetszik neki, szeret ott játszani, persze ha valaki ott van veleKépSzóval így telt, csináltam nekik fincsi ebédet és almatortát.
Karácsony, hát igen, még sehol se tartok én se, valahogy nem indulok el a gyerekkel vásárolni, de lassan muszáj lesz. A szabadnapért nagyon irigyellekKép
Szalvétatechnikával sehogy se halladok, azaz ma végre beszereztem a kellékeket, már csak szabad felületet kell találni, ahol kiélhetem magamKépKép
Vettem matricafestéket is, micimacciKép Te hogy haladsz?
Várom a beszámolót terroristárólKép Egyébként az elmúlt két napban Gergő hihetetlenül nyűgös volt, ha letettem már ment is az ordiba, úgyhogy kiakasztott eléggé. Jó is lesz hétvégén megünk haza pá napra.
na pusz, megyek matricázni, írj!
Judy
Judy
 


Szilvy!

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNKKép

Judy és Gergő
Judy
 


Sziasztok!
Minek sziasztokozok,mikor mindenki jól itthagyott minke?Kép
De ha mégis olvasod SZILVY Akkor részemről is boldog névnapot kívánok utólag is!Kép

Na akkor kezdem elölrőlKép

Szia JudyKép
Nem tudom mi van velem?
Olyan állmos,és nyúzott vagyok folyton. Ja lehet,hogy Dominik háromnegyed 5-ös kelései a felelősek?
Gergő,még mindíg nyűgös?Kép Lehet,hogy már el is mentetek a szüleidhez? Pihiztek egy kicsit? Jólteszitek!Kép
De majd jövőhéten mi is!Kép
Na megyek megpróbállom én is elkapni egy két elmaradt dolgot itthonKép Holnap megpróbállok bővebben írni. Remélem addígra lemegy az álomkór rólamKép Ha csak nem holnap is a napkellte előtt kelünkKépKép
Puszika,jó hétvégét nektek!
Noémi
Noémi
 


Helló Noémi!

Tényleg hazahúztunk pénteken Sopronba a hétvégére. Pénteken egy találkozóra mentünk volt kollégákkal. Anyuék fektették le a fiamat (ilyen még sose volt) és simán elaludt szerencséreKép Még az elmaradt köszöntések voltak, megint kapott tortát anyóséktól minitüzijátékkalKép
Ti mikor ünneplitek az elsőt?
Ma voltunk baba-mama klubban, jó kevesen voltak, biztos a rossz idő miatt.
Képzeld, már vannak matricák, malacka, holdacska, kiscsizma mikulássalKép Gergőnek nagyon tetszenek, úgyhogy most csináltam még micimackót és mikulást. A szalvétázást is elkezdtem, két kaspót díszitettemKép Sopronban találtam egy klassz üzletet, jól be is vásároltam, szalvéták, képkeret... Csak egy dolog nincs hozzá, idő...
Terroristád hogysmint? IrjKép
pusz
Judy és Gergő
Judy
 


Szia Judy!
Jó volt kicsit kimozdulni a volt kolegákkal,ugye?
Látod milyen ügyi GergőKép biztonságban érezte magát a mamánál is,és minden ment a maga kerékvágásában.
MatricaKép Hova rakod őket?
SzalvétaKép Képet szeretnék!!!!
Ügyi vagy. Én most stagnálok,nincs időm,de végül is a lényeg kész van,mert a gyerkőc ablakára,már megvan a mikuás,karácsonyfa,harangok.
Terror gyermekem ellen merényletet követtem elKép Már múlt hét óta vigyázok egy másfél éves kislányra. Terror féltékenyKép De már alakul a dolog.
Ma megyünk az új Tescóba. Nem is akár hogy! 2 kocsival megyünk,mert jön apa,meg a mami is. Apa,és terror a Pán Péter játszóba megy,mi meg a mamival VÁSÁROLNIKépKépKép
Aztán ha Dominik megunta apával hazamennek. Apa fürdeti,eteti,fekteti,hi-hi-hiKép Mi meg nyugottan nézelődhetünkKép Most lesz a szabadhétvégénk,apávalKép Aztán karácsony elött még egy,és tegnap,meghívtak a barátaink, dec 27.-re egy karácsonyi partiraKép úgy hogy ég egy szabad este. Még szerencse,hogy ilyen jó mamink,és papink van,akik ha tehetnék folyton terroral lennénekKép Ja a szülinap! Dec 17.én lesz 1 évesKépKép Nekünk is lesz torta,talán tüzijáték is. Már elkezdtem bevásárolni,az ünnepekre,és ma szaporítom az ajándék mennyíséget isKép Ti hogyan ünnepeltek? Hol vagytok szenteste? Hogy szakadtok 2 felé? A nagyszülők egy városba laknak? Mit főztök? stb. Mindent tudni szeretnékKép
Puszi
Noémi
Noémi
 


Helló NoémiKép
Matricák Gergő szobájában az ajtóüvegre kerültek, illetve a micimaci és a mikulás még szárad, de azok is ott lesznek. Az ablakon nem nagyon látszanának a függönyök miatt.
Ma is kreatív voltam, csináltam kaspót és mikis képet szalvétávalKép Képek még nincsenek róluk, de majd fotózunk.
Milyen a tesco? Sokan voltak? Miket vettetek?
Tök jó, hogy vigyázol a kislányra, Dominik is társaságban vanKép HÁt persze hogy féltékenyKép Naponta mennyit van veletek a kislány?
Karácsony:
Szeretném, ha szenteste itt lennénk a Gergő miatt, idén már értékeli a dolgokat. Kaját még nem tudom, tavaly rántott hal volt majonézes krumplival, lehet idén is hal lesz. Szeretnék sütni mézeskalácsot is a fára, meg sütiket. A fa piros és arany színű lesz, férjem mániás, hogy a plafonig érjen, hát nem tudom, lehet, Gergő eldöntené a fátKép
Utána valószínű hazautazunk, de ott is 2felé kell szakadni, mert nem egy helyen laknak a nagyszülők.
Nálatok hogy zajlik?

Judy
Judy
 


Szióka!
Tényleg,kreatív vagy! Nagyon belejöttélKép
A Tescó olyan mint a többi,semmi nagy durr,ráadásul minden szana-szét van. Még nagy a fejetlenség. Nagy bevásárlás volt,tul.képp éppen kapóra jött,hogy megnézzük. Azt hittem legalább "nagy" akciók lesznek,de kutyafüle sem volt. Azért sikerült "kisebb" összeget otthagyni. Addíg Dominik apával a játszóházban voltKép.
A kiccsaj,mellesleg a menyasszonyunk,akire vigyázunk délelőttönként van itt,aztán mikor viszem haza(a szomszéd házban laknak,és a nagymamik vigyáznak rá du.-án) ordibát rendez,mert velünk akar maradni. Terror néha nehezen viseli a kiccsajtKép Gyönyörű kislány,ilyen menyt még el is fogadnák későbbKép
Nagy barna őzike szemei vannak, Sötétbarna gyűrűs göndör haja,és hosszú fekete szempillái. Szerintem katalógusba való babó. Aranyos,jókislány,bár temperamentumos,és ő is kis egyéniség. Szereti Domit,néha túlzásba is viszi,és ilyenkor világvége van.
KarácsonyKépKépKép
Imádom! Tavaly elég rossz karink volt terror miattKép ahogy jött el is ment,mintha nemis lett volnaKép
De majd idén!Kép Eddíg mindíg mézeskalácsot sütöttünk,már 2 héttel előtte,hogy addígra megpuhuljon. Szépek voltak ilyen máz,olyan minta,cukorkák rá stb..,már ez is hangulatot hozott a házba. Na meg a lakásdíszítésKép
Idén "nagyasszony" leszek.Kép Régóta vágyam volt,hogy a cukrászdákban,és bevásárlóközp.-ban elkészített gyönyörű sütemények legyenek karácsonykor az asztalra téve. Hát ez most megvalósul,és szebbnél szebb,és finomabb inyencségeket veszünk. Jó kifogás terrorkám,hogy miatta nem tudok,mert nemengedi.Kép de egyvalamit,azért sütük. Túrós kuglófot,mert az nagyon beválltKép Vacsira szenteste mi ,narancsos kacsát készítünk,persze van halászlé is. A többi napon,van tejszínes pulykamell,tölltöttkáposzta,gesztenyés pulyka,most így hirtelen ennyi jut eszembe,de lassan össze kell állítani a menüt.
Nagy a család,és nay a jövésmenésKépKépKép Ezt kifejezetten szeretem. Mi anyuékkal "együtt" lakunk. Ezt azért tettem idézőjelbe,mert anyuéknak van külön házuk,de amikor terrorka megszületett,egyedül nem bírtam,így anyuék hazakölltözek. Most pedíg jönnek,mennek. Hol itt hol ott. Van külön szobályuk itthon,és mi nagyon szeretjül,ha itt vannak. Még a férjem isKép(ami ugye ritka anyós-vej kapcs.) Szóval szenteste velük itthon,aztán 2.nap anyósék,3. nap ker.apámék,nagymamám. Ezek az ebédek. Du. átjáróház a rokonság miattKép 27.-e kari-parti a barátokkal. Szóval eseménydúsKép Szilveszterkor viszont itthon leszünk. Én még nemakarok elmenni sehova. Még nem érzem úgy,hogy szilveszterkor jobban érezném magam,ha nem lennék Domival. Hál istenek apánk is így gondolja. Mamiékkal,és Domesztosszal leszünk. (Domesztosz=Dominik)
Ti mentek valahova szilveszterezni?
Puszi
Noémi
Noémi
 


Helló Noémi!

Sajna nincs sok időm írni, Gergőnek torokgyuszija vanKép Szerintem Sopronból hoztuk, mert az unokatesó is lebetegedett. Szegénykének taknya-nyála egybefolyik és láza is volt, olyan kis elesett. Gyógyszerbeadás kész horror, ma már be kellett vetnem a műanyagfecskendőt, mert a férjem nélkül egyedül nem tudtam kanállal beadni. Éjjel is volt nyüglődés persze.
Pedig olyan szép idő van. Vigyázzatok Ti is mert az ilyen enyhe időben felélénkülnek a vírusokKép
Kari
Hát ilyen finomságokat! Kész merénylet volt végigolvasni a menütöket.
Túrós kuglóf hogyan készül? Én csak a kevert tésztás változatot szoktam csinálni.
Szilveszterezni szertnénk elmenni Sopronba, Gergő anyuéknál lenne, mi meg ismerősökkel el. Remélem összejön.
Jót derültem a neveken, terror, DomestosKép És minden baktériumot elpusztít? Mert akkor tényleg elhozhatnád hozzánkKép

pusz
Judy
Judy
 


Szia Judy!
Jobbulást szegény Gergőnek!Kép Hogy viseli? Nagyon nyűgös? És te hogy bírod? Gondolom egész nap kézben szeretne lenni.Nem lehet,hogy még itthon szedte össze valahol? Írtad valamelyik nap,hogy nagyon nyügi,lehet,hogy már lappangott benneKép Félek én is,nehogy Dimicit is megfertőzze valami,mert gyenge az immúnrendszere,és könnyen megbetegszikKép Mondjuk ahoz képest jól viseli őket.
Túrós kuglóf receptet holnap leírom,mert fejből nemtudom,pedíg baromi egyszerű. Elfelejtettem leírni,hogy püspökkenyérben is nyomulok! Az is isteni,és egyszerű.Kevert tészták ezek is. Biztos összejön a szilveszter,és akkor pihentek,meg szórakoztok is egy kicsitKépKellemest a hasznossalKép
Dimicinek kb még vagy 5-6 beceneve van,és hallgat is rájuk. Jobbnál,jobbak. Mindíg mondóka szerűen ragad rá valami.pl: Dimi,Domi,Dimici,Domici,iciri,piciri,minyiri,monyorója anyának. De néha csibetojás,kincses sziget, "büdös disznó"az apjának:csibészke.
A Domestos,rajtunk is segíthetne,de látod a név ellenére nem írt semmitKép És még egy jó pár,most ezek jutottak eszembe hírtelen. Gergőre ragad becenév? Bár én sem szeretem,ha becézik,mert szép neve van. Más előtt én is Dominiknak hívom.
A nap eseménye:
Kopter lett Domestos. Én, ma megnyírtamKép He-he-heKép Apánk,még nem is tudja. Igazi rosszkisfiús feje lett. Beleültettem a fürdőkádba. A gyerek 2mm-es hajjal,nagy kék szemekkel,tiszta csokis fejjel pislogott kifelé,a habokból. Azt hittem megzabálom,olyan édes voltKép Szerintem jól áll neki. Ha barna haja lenne,még cukibb lenne. De szőkén is édiKép
Hát remélem jó éjszakátok lesz,és Gergő átalussza. Kitartás! Nemsokára meggyógyulKép
Puszi
Noémi
Ui: Bocsi lehet hogy holnap nemtudom leírni a receptet,mert dolgozom. De nem felejtem el!
Noémi
 


Helló Noémi!

Köszi a jókívánságokatKép Talán már kifelé megyünk a bajból, már nincs láza és éjjel is aludt. Sőt, reggel 8-ig nyomta. Este nagyon pocsékul volt szegénykém. Eddig jól viselte, mert bágyadt volt, de amit ma művel az nem kerül fel a dicsőséglistájára, sehogy nem jó, se kézben, se játék, aludni se kart...Kivagyok.
Püspökkenyér, múltkor én is sütöttem almásat, kicsit megégett, de pillanatok alatt elfogyottKép Próbáltam csokisat is, de az szétesett, ennek ellenére a párom felfaltaKép
Kopter DomestosKép A hétvégén nálunk is volt fazonigazítás, anyu ollóval vágta a haját, hát, volt is ordibaKép Asszem beruházunk hajvágóra.
Gergőnek is vannak becenevei, régebben Mókuci, Főnök, Fönci, most a 2 éves unokatesó elnevezte GegénekKép
Mit dolgozol?

na megyek főzök neki valami diétásat
jó hétvégét
pusz
J
Judy
 


Judy!
Örülök,hogy kicsit jobban van GegeKép Elhiszem,hogy kivagy,én aztán megértem,milyen sz.. mikor nyűgös a gyerekKép Egy ötlete adok,ha elfogadod. A (jó) gyerekorvosunk mondta,ha beteg a gyerek adjak neki almát,mert az alma összeszedi a szervezetében a bacikat,és kihajtja?. Amikor Dominiknak diétáznia kellett,is ezt javasolta,a többi mellett. Egy próbát megér! Azóza is adok neki minden nap.
Nem keserítelekel,de a hajvágót sem biztos,hogy jobban viseli. A fodrásznál jobban bírta,mint a h.vágót.
FőnökKép Nálunk is volt.
Amíg rendesen dolgoztam,addíg testkozmetikus voltam. Most csak műkörmözök,nagyon szeretem,és anyagilag,is nagyon jóKép Imádok bejárni,mert mindíg jó a hangulat,a koleganőim iszonyat jófejek,dől a hülyeség,a röhögés,és mindemelllett még pénzt is keresekKép Mostanában itthon is elég sokat dolgozok,ha valaki tud rá vigyázni.Hát a vendégeim nagy része elmentKép De megértem őket,végül is nem várhatnak rám,ez egy ilyen szakma. Fura,mert amíg dolgoztam rengeteg vendégem volt. Reggeltől,volt,hogy késő estig dolgoztam,és minden nap mentem. De azért ne panaszkodjak,így gyes mellett nem rossz kiegészítésként. Már karácsonyra is vannak beírvaKépTe mit dolgoztál?
Ma van a nagy nap! Apa,és énKépMoziba is készülünk.
A recept,amit ígértem:
Túróskuglóf:
Hozzávalók:
-25dkg ráma
-25dkg túró
-25dkg liszt
-15dkg cukor
-2 tojás
sütőpor,csipet só,citromhéj,mazsola(kb 5 dkg)

Elkészítés:
A rámát a cukorral habosra keverem,majd belekeverjük,az egész tojásokat. Ezután belerakjuk a csipet sót,a túrót,és a sütőporral elkevert lisztet,végül a mazsolát. Jól összedolgozom. Jól kikent,kilisztezett kuglóf formába öntöm,és előmelegített sütőben,közép melegségen(4-5 fokozaton) készre sütöm. Kb:40 perc,de ha a villára,már nem regad rá,akkor jó.
Citro,v. csoki máz a tetejére. Én még megszoktam szórni színes tortadarával.

Püspökkenyér:
Hozz.v.:
-4 tojás
-25dkg cukor
-25dkg ráma
-15dkg liszt
-pici sütőpor
-1/2 csomag mazsola,én kandírozott gyümit szoktam
-kb 10dkg dió,csokireszelék

Elkészítés:
A tojás sárgáját,és fehérjét külön választom. A 4 sárgáját a fele cukorral,és atöbbi anyaggal összekeverem. A 4 fehérjét,pedíg a maradék cukorral felverem,majd szép lassan a masszához öntöm,és finoman belekeverem. Kivajazott,lisztezet őzgerinc form. öntöm,és előmelegített sütőben kb 50-60 precig sütöm,lassú tüzön(3-4 fokozaton)
Én erre is szoktam mázat,és tortadarát tenni. Isteni lesz!

Remélem érthető voltam,és jól hangzik! Ugye milyen egyszerűen elkészíthetők?Kép
Jó hétvégétKép
Puszi
Noémi
Noémi
 


Judy!
Te is eltűntél? Remélem nincs semmi komolyabb ok!
Gergő hogy van? Dominik már megint betegKép
Jelentkezz!
Puszi
Noémi
Noémi
 


Judy!
Volt,egy fura érzésem. Nem szoktam a másik topikot olvasgatni,de valami azt súgta nézzek bele. Most olvastam,hogy mi történt GergővelKép
Nagyon sajnálom. De ne keseredj el! Sosem írtam,de én asztmás voltam 4 éves koromig. Ami azt jelenti,hogy szinte kórházban nőttem fel. Jó párszor rohantak velem is éljel a szüleim. De itt vagyok. Kinőttem,és már betegeses sem vagyok,fulladni pedíg hál isten nem is tudom mikor fulladtam utoljára. Tudom a krupp,és az asztma nem ugyan az(az asztma rosszabb),mégis azzal bíztatlak,és ez biztos,hogy ki fogja nőniKép! A családba most is van kruppos kislány,és Dominik is örökölt valászínűleg,ha nem is asztmát(ez majd később még előjöhet nála) de allergiát igen. Tudom mondani könnyű,hogy majd kinövi,mert amikor az ember saját gyerekéről van szó,akkor mindent másnak lát. Mert ő az enyém,és miért pont ő stb..
Olyan ügyesen tudják,már ezt kezelni! És az is lehet,hogy a krupp gyanú csak gyanú maradKép
Jobbulást Gergőnek!
Noémi
Noémi
 


Noémi!

Köszi a bíztató szavakat, sajnos most nincs időm írni, a másik topicban leírtam, hogy mi van velünk, majd még próbálok ide is írni, ha hétfőn oké lesz a kontroll.
Szoríts!
puszi
Judy
Judy
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: