Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hazaugrottam v.miért,így gyorsan tudok írni.

Xsara!
Nem kedden,hanem hétfőn van baba klub,de gyertek!,ha gondolod mehetünk együtt isKép Talizhatunk a játszón,mondjuk háromnegyed 11 körül.?

Judy!
Már láttam az új képet GergőrőlKép
Evés után ilyen szép tiszta? Vagy már túl van egy kis mosdatáson? Akkor áll a hétfő? Ott talizunk!

Puszi sziasztok!
Noémi
Noémi
 


Judy!
Gyönyörű a kisfiad! Kép

Noémi!
Akkor ezt megbeszéltük, tali 10:45-kor...

No megyek alukálni, pusszantás!
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Judy,
szuper a srác!Kép Milyen nagyfiú már!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Zulu!
Köszike, hát igen már az első szülinapra készülődünkKépÉn is megkukucskáltam a medencés idillt, csúcsKép Mindig ilyen nagy az egyetértés?

Xsara!
KöszikeKép

pusz
Judy és Gergő
Judy
 


Judy,
ha rosszalkodásról van szó, akkor igenKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Judy!
Tegnap voltál a baba talin? Mert mi Xsaraval igen,csak későn értünk oda. Lehet,hogy addígra elmentetek.
Noémi
Noémi
 


Sziasztok érdiek!
Tudtok valamit Norcsiról? Hónapok óta nem láttam, hiányolom! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi!
Sajnos itt sem jelentkezett augusztus vége óta. Kép
Mi is hiányoljuk Kép
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Ja lányok!

Kérdezni akartam tőletek, hogy nem érdekel e valakit Tupperware termékek.
Esetleg szívesen látlak titeket termékbemutatón is. (persze babával együtt Kép)
puszika Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Tudatlan vagyokKép,mi az a Tupperware termék?
pusz
Noémi
Noémi
 


Hahó!

Noémi!
Igen voltunk, szerintem pont elkerültük egymást, mi 11-kor eljöttünk, mert Gergő már elfáradt, egyébként fél 10-től ott voltunk. Utána mi volt még? Jól éreztétek magatokat? Mi igen, megyünk máskor is.

Xsara!
Én kaptam párat nászajándékba, de nem mindről tudom, hogy mire való, csak párat használok, azok klasszak Kép

pusz
Judy és Gergő
Judy
 


Judy!
Majd össze futunk és egyeztetjük, mi mire való..Kép
Akkor pont elkerültük egymást..akkor értünk oda.
Nem baj majd legközelebb.

Noémi!
Feljössz és mutatok neked párat, meg a katalógust.
puszi:
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Műanyag dolgok? Mert én is pont nászajándékba kaptam,és van amiről fogalmam sincs mire való. Ígérik a tájékoztatót,de azóta sem kaptam meg.
Azt tudom,hogy nagyon jó minőség,mert a kelesztő tálat már évek óta használjuk.

Judy!
Mikor odaértünk egy lányzó a gyerkőccel pont akkor ment el. Még gondoltam is hátha ti vagytok. Semmi különös nem volt utána,beszélgetés,játék,de az egész fél 12-ig tartottKép
Puszi
Noémi.
Noémi
 


Sziasztok !

Norcsiéknak megkezdődött a suli, meg építkeznek így nincs ideje sajnos .
Néha az ICQ-n váltunk néhány szót.

Szilvy/sysy
Szilvy
 


Szia Szilvy,
kérlek, mondd meg Norcsinak, ha beszéltek, hogy puszi, és írjon azért néha, hogy vannak! Vagy üzenjen legalább!
Köszi,
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Noémi!

Igen műanyag termékek, ha talizunk megmutatom a katalógust hátha okosabbak leszünk.. Kép
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Kiváncsi !

ÍRtam Neki az ICQ-n, írt is vissza, most beteg mind a három gyerkőc nála Kép Az épitkezés sem megy zökkenőmentesen nekik.
Átadom az üzit, mindjárt írok is neki az ICQ-n. Hátha válaszol majd valamikor, mert ott sem igazán szokott írni.

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Gyorsan,csak bejelentkezek,de sietek is,mert ma dolgoztam,és holnap is megyek,és még ezer dolgom van. Tegnap voltunk a Camponában a Pán Péter játszóházban. Nagyon élvezte Dominik. Meg is lepődtem,mert Több mint 1 órát ott voltunk, és tényleg elvolt. Játszott,meg nézte a többi gyereket. Nekem is tetszett megyünk máskor isKép
Az a jó az egészben,hogy nyugodtan szabadjára lehet engededni a gyerkőcöket.Kép
Puszi mindenkinek
Sziasztok, jó hétvégét!
Noémi
Noémi
 


Noémi, Judy!

Voltatok tegnap baba-mama klub-ban?
Mi elfelejtettünk elmenni. Du. jutott eszembe..Kép

Milyen volt a hétvégétek?
Mi kínlódunk bent a lakásban..tegnap voltunk játszótéren, de baromi hideg volt!Kép
Jöhetne már a nyár! Kép
no pusszantás
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Kéthetente van baba klub,most nem volt.
Mi holnap megyünk a Pán Péter játszóházba. Ez a legújabb időtölltésünk.Hetente egyszer átmegyünk.
Nem kölltöztök még?
Puszi
Noémi
Noémi
 


Noémi!
Sajna csúszik, mert nem fizet még a vevőnk vevője...Kép
Mikor mentek?
Mi 11-13ig alszunk , de elötte utána jó volna.Kép
puszi
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Halihó!

Meg vagyunk mi is, hétvégén Szentendrén voltunk rokonlátogatóban, meg a skanzent néztük meg. Gergőnek nagyon tetszett, főleg a falusi baromfiudvarKépA szüleim is itt voltak, Gergő kapott baby legot, most az a slágerKép Amúgy meg a környező utcákban sétálgatunk, ami elég uncsi, bár ő szereti, mert mindig jön a vonat. sajnos itt a környéken nincs játszótér. Így ált a kertben hintázunk.

Noémi!
örülök, hogy tetszett a játszóházKép

Xsara!
költözés csúszásKép Akkor most minden dobozban?

Ha mentek játszótérre, szóljatok nekünk is,
puszika
Judy és Gergő
Judy
 


Judy!

Csak azok a dolgok nincsenek dobozban, amit használunk..konyha, fürdő, ruhák, no meg persze a játékok Kép
Lassacskán csak összejön a költözés.
Mikor szoktatok aludni napközben?
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Du. megyünk,3-4 óra felé. Attól függ Dominik hogy kel fel,utána eszik stb..
Ha gondolod hívj(sajna nem mentettem el a számod),és mehetnénk együttKép
Judy
ha gondolod,gyere te is!

Puszi!
Noémi
Noémi
 


Noémi!

Jó nekünk, hívlak!
pussz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Jó hétvégét szeretnék kívánni mindenkinek! Kép
pussz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Köszi!
Nektek is!Kép
Noémi
 


Na mi van lányok senki sincs itt? Kép
Szomorú vagyok!

Képzeljétek hétvégén végre költözünk.
Dani megint náthás. Kép
puszi nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia Xsara!
Én itt vagyok,csak most még ritkábban tudok jönni.
Dominik is beteg már megint. Úgy döntöttem,hogy most elviszem egy magán dokihoz. Mert az itteni dr néninkkel nem sokra mentünkKép
Jobbulást Daninak!
Költözéshes,most már tényleg sok sikert!Kép
Puszi
Noémi
Noémi
 


Szió Noémi!

Szerdán viszem a Danit homeopátriás gyerekorvoshoz, majd elmesélem milyen volt.
Budaőrsre kell menni. Remélem beválik.
pussz
Xsara

ui: Jobbulást Dominak! Kép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Kiváncsi vagyok milyen ez a homeopátiás gy.orvos,infót kérek,ha voltatok!
Lehet,hogy Dominikot is elkéne vinnem?.
Ez ott van ahol a tüdőgondozó,vagy ez magán? Megkérdezem én is ezt a profot akihez megyünk,hogy mi a véleménye a homeopátiás kezelésről.
Pusz
Noémi
Noémi
 


Hahó!

Mi is itt vagyunk már, hétvégén nem voltunk itthon, nagymamiztunk, nagyon jó volt.

Xsara!
Jobbulást DaninakKép

Noémi!
Dominiknak is jobbulást kívánunk!

pusz
Judy és Gergő
Judy
 


Sziasztok!
Hát tudjátok! Nagyon pipa vagyok a körzeti dr.néninkre. Másfél hónapja "gyógyítja" Dominikot ki betegségbőlKép
Állítólag meggyógyultKép
Még jó,hogy a saját fejem után mentem,és nem hittem neki. A magán dr.bácsi ledöbbent mikor meglátta a gyerek torkátKép
Olyan a színe,mint a pipacsnakKép
Még mintát is vett,és elkülldte bakterológiai tenyészetre.
Ti mit tennétek a helyemben?
Nem megtorlásra gondoltam,de most nagyon erős bennem a késztetés,hogy másik háziorvos után nézzek. Mi van ha nagyobb a baj?
Nem tudjátok,hogy hogy kell "átíratkozni" másik dr.nénihez? Hogyan működik,ha válltani akarok?
Úgy meglepődtem,hogy az összes kérdést elfelejtettem,amit fel akartam tenniKép Úgy hogy most duplán mérges vagyokKép
Dominik egyébként aranyos kis beteg. Nem lázas,nyűgös,de nem vészesen. Hősiesen viseli a betegségét,ez legalább megnyugtatKépKépKépKép

Judy!
Hát igen nem valami sűrűn jössz ide. Nem bírtam a tempót a másik topikban,feladtam.
Hol laknak a szüleid,vagy ilyenkor ők jönnek hozzátok látogatóba? Ilyenkor le eresztessz egy kicsitKép Ti melyik orvosi rendelőhöz tartoztok? Ti is a felső uti kzp-i rendelőbe?

Na jó befejezem a dühöngést,szebb napokat lányok!
Pusz
Noémi
Noémi
 


Hahó!

Noémi!
A szüleim Sopronban laknak, és a férjem szülei is azon a környéken. Hát igen,, jó néha kicsit nagymamizni, itt nincs segítségem.
Nem, mi a Bagoly u-i rendelőbe járunk. Itt szoktak néha helyettesíteni e felső útiból is, de amúgy egy dokibácsi rendel állandóan.
Nem csodálom, ha berágtál a dokiraKép A dokiválasztás szabad, csak ki kell kérni agyerkőc papirjait és keresni kell másik orvost, aki vállalja.
Remélem most már sikerül meggyógyulniKép Magándokit hol találtál?

pusz
Judy és Gergő
Judy
 


Sziasztok!
Judy!
A magándokit,apukám révén ismerem,mert ő orvosi körökben forog. Persze az érdi gyerekgyógyógyászokat nem ismeri,ezért nem tudott tanácsot adni, kihez tartozzunk. Így maratt a körzeti. Majd megkérdezem a védőnéninket(az ő véleményére adok).Jó ez a magán dr bácsi,csak mindenért nem akarok Pestre furikázni hozzá. Bár ezek után megérné.
Pusz
Noémi
Noémi
 


Sziasztok !

A dokiváltás úgy müxik, hogy keresel egy másik orvost, megkérdezed, hogy vállal-e, ha igen, akkor majd Ő elkéri a lapot. Nem neked kell kellemetlenül érezned magad, hogy elkérd a lapot.

Mindenkinek minden jót , jó egészséget !

sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Noémi!

Nem csoda hogy pipa vagy...Kép
este én is okosabb leszek.
Majd írok!
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Most találtam csak erre a topicra, mi több, mint 2 éve lakunk Érden, nem vagyok az érdi dolgokban túl tájékozott, majd figyellek Titeket. Egyébként Parkvárosban lakunk, van két fiam és februárban születik még kettő.
Krisztike
 


Krisztike!

Huhh, ez csuda jó...ennyi baba! Kép
Gratulálok!
Parkvárosban merre laktok?

Noémi!

Na voltunk a doktor néninél, nagyon kedves aranyos volt.Kép Csomó mindent kérdezgetett a Daniról, felírt 2 féle immmunerősítőt és kedden kapunk még "alkati" szert is.
Már csak a nozink folyik, gyógyulgatunk..
Domi? javulgat?

Jaj szombaton költözés...Kép
Ráadásul azt se tudom mikorra lesz internetünk...macerás..
Hiányozni fogtok! Kép
puszika

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Xsara!
Csak kérdezgetett,vagy vizsgállt is? Hogy működik ez? Ja most jut eszembe,hogy költöztök,most nem tudsz írogatniKép
Azért jövőhéten tudtok játszóházba jönni?
Ha mi megyünk,akkor úgy is hívlak! Eszembe jutott az is,hogy Lilit,és Andit is elkéne hívni egyszer. Legalább Andi is kimozdulna egy kicsit.Kép Most akkor ti maradtok a régi dr néniteknél,vagy átjelentkeztek?

Krisztike!
4 fiú? Elismerésem! A meglévők is ikrek?Mekkorák? Hogy bírod? Szeretnék én is még egyet,de ha lehetne kívánság műsor,akkor kiscsajt kérnék!!!!!!KépKépKép
Imádom a fiam,de tipikus PASI! 1-1 állást szeretnék. Ja és persze még nem most,én valami debil anyuka vagyok mert 2-vel nem bírnák el,még Dominik is soKK!Kép

Puszi
Sziasztok!

ui: Xsara! Lehet,hogy most egy darabig nem tudsz írogatni ide,de nekem hiányozni fogsz! Gyere minnél előbb! Puszi! Jó költözködést,Daninak jó egészséget!KépKépKép

Noémi
Noémi
 


Noémi!

Persze megyünk játszóházba, majd hívjál!!! Kép
Andinak említettem, majd rábeszélem!
Fogalmam sincs mit csínáljak..
azaz meg se kérdeztem ezt a doktornőt hogy át lehet e jelentkezni hozzá.
Budaőrs meg egyébként is "odébb" van Kép
Nem tudom..majd elválik..
Elég depis vagyok..Kép biztos a költözés,
meg a Dani is őrülten HISZTIS lett. Kiborít.
Nekem is sokk lenne most még 1 gyerek! Kép Kép
na nem panaszkodom tovább
puszika nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok !

Krisztike merre felé laktok Parkvárosba ?Mi is nemrég költöztünk ide vissza, bár én itt laktam mindig is .

Mennyi idősek a fiúk ?

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!

Krisztike!
ÜdvKép 4 fiú, húha, minden elismerésemKép Nekem 1 van, csütörtökön lesz 1 éves. Nekem 2 fiút jósoltak, de én is kiegyeznék a Noémi féle 1 fiú, 1 lány felállással. Pocakosodást hogy viseled? Hol fogsz szülni? Mesélj még magatokról és gyere gyakran!

Xsara!
Ne depizzKép Jó költözködést, örülök, hogy tetszett a doki és már gyógyulgattokKép Remélem hamar lesz internetetek és jössz, tényleg hiányozni fogszKép

Noémi!
Néha én is debilnek érzem magam, szerintem ez normálisKép Hogy vagytok?

pusz
jó hétvégét
Judy és Gergő
Judy
 


Lányok!
Írtam mindenkinek,erre a drága,és egyetlen KICSIfiam idejött,és egy kecses mozdulattal kikapcsolta a gépetKépKép
Na majd holnap újrapróbállkozom,ha a drágalátos uraság elaludt!
Röviden:
Gergőnek boldog 1 szülinapotKépKépKép
Xsara! Hess,hess csúnya depi,majd hívlak!KépKépKép

Noémi
Noémi
 


Lányok!

Ez az utolsó bejelentkezésem (egyenlőre) Kép
Alakulgat a költözés..
Gergőnek NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!KépKépKépKépKép

Igyexem jelentkezni, bár ez sajna nem rajtam múlik.
Millió puszika mindenkinek.

ui:
Judy, Noémi telcsin tartjuk a kapcsolatot. Kép
pussz

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Köszönöm az érdeklődést:
A Dévai utcában lakunk, a meglévő fiúk nem ikrek, bár csak egy év korkülönbség van köztük. Én mindig azt szoktam mondani, hogy mindig az a sok ami van. Én is éreztem az egyet soknak ( hozzáteszem mindig is minimum 3 gyereket akartunk ), aztán most ha csak egy van itthon az már pihentető. Majd ha megzületnek az ikrek, akkor 2 lesz pihentető. Mi is szerettünk volna egy kiscsajt, de mi ugylátszik csak fiút tudunk. A SztImrében fogok szülni ( ha időben jönnek babák ), most vagyok a 25. hétben és akkora a pocakom, mint egy gyerekkel szülés előtt, úgyhogy vannak gondjaim az alvás, lehajolás, cipőkötés és egyéb területeken, de a nagyobbik gyerkőc ( Levi:3,5 ) most elkezdett oviba járni, igy könnyebb. A kicsit ( Bence 2,5)is elkezdtük bölcsiztetni, de nagyon beteges, úgyhogy orvosi javaslatra abbahagytuk. Egyébként mi is szoktunk a PánPéterbe járni, ott én csak leülök, a fiúk meg kiőrjönghetik magukat.
Egyenlőre ennyi jut eszembe, igérem jelentkezek. Lakik valaki közültek errefelé?
Krisztike
Krisztike
 


Szia Krisztike !

Én nem túl messze lakom HOzzád. Nekem három gyerkőcöm van.
Levi melyik oviba jár ? Krisztike is szeretne oviba járni, de a Bem téribe nem veszik fel. Melyik suliba jártál ? Hány éves vagy ? Lehet hogy ismerjük is egymást.

Szia

Szilvy
Szilvy
 


A Bem téri oviba jár, nem volt könnyű felvételt nyerni, de megoldható volt. Kicsit szar az ovi helyzet, mert mindenhol túljelentkezés van, úgyhogy akkor máshova sem veszik fel. És vittél munkáltatói igazolást, és ennek ellenére nem? Mennyi idős? Te otthon vagy kicsivel GYES-en? 29 éves vagyok, de nem Érden jártam suliba.

Krisztike
Krisztike
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat, csütörtökön lesz a nagy nap, majd beszámolok a bulirólKép

Noémi
GépkikapcsKép Enyém is próbálkozik vele, de eddig még nem járt sikerrelKép

Xsara!
Telcsi oké. Remélem már túl a költözködésen és jó az új helyKép

Krisztike!
Mi nem parkvárosban lakunk, hanem újtelepen. Jó pocakosodástKép

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok !

Judy ! Kicsit késve, de ezúton kívánok sok boldogságot az 1 évesnek !

Krisztike !

Én itthon vagyok főállású anyaságin, így nem dolgozom. Az az igazság, hogy meg sem próbáltam, mert tudom jól, hogy mi a helyzet a Bem téribe, meg egész Érden.
Talán jövő szeptembertől próbálkozom, fél naposra felvetetni.

Én is 29 éves vagyok, ill. dec. elején már 30 leszek.

Szióka

Szilvy
Szilvy
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: