Új privát üzeneted érkezett!

Mia:)
köszi:):)
képek :lol: :lol: :D
Jobbulást a hátadnak :roll: :roll: :!:

Judy

Kép
Kép
Kép
 
 


Most nincs időm visszaolvasni, de majd este...mert még mindig itt vagyok a munkahelyemen, de szeretném esetleg figyelmetekbe ajánlani, egy régi kedves tanítványom hirdetését (nem tudom, hogy kijön-e Érdre, de hátha...nyugodtan hívatkozzatok rám, ha esetleg vkit érdekel a dolog):

Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
 
 


JAj de jó, hogy legalább délutánra kisütött a nap. Tiszta magam alatt voltam, hogy nem tudunk kimenni. Mondjuk a szél nem piti. :evil:

Bogen: Te ma is dolgozol???? :shock:

Lini: semmi baj! Azért mondtam, hogy gyertek fel jövő héten, úgyis esőt mondanak. Egyébként is BÁRMIKOR!!!! feljöhettek, úúúúúúgggy szeretem amikor itt vagytok! :wink: :lol:
Brigiék sajna nem tudnak jönni míg nincs autó... :?

Brigi: holnap esetleg felugorhatunk szavazás után a vándor bébitaxiért? Aztán majd mi is tovább hagyományozzunk ha kinőttük. :wink: :lol: :lol:

Hajni
KépKép

 
 

Jaaaaaaaaaaaj tényleg szupi ez a napsütés, mi is kimentünk az uszihoz rollerezni! Annyira tutiiiiiiiiiiiiiiiiii! Tök jó beton út van, holnap ha idő nem trotty megyünk görkorizni!

Tud valaki még görkorizni???????????????????
Olyan jó lenne hétköznap kijárni egy kcsit bohóckodni, nem járnak autók, gyerkők tök jól tudnak ott motorozni, cangázni! Fe lehet rajzolni krétával nekik pályát! :wink:
Vendég
 


Kriszti, köszi leadtam az Oriflame rendelést!
Mire jöttök meg is lesz! :D
Golden kézkrém nincs sajna, az egy akció keretében volt limitált kiadásban előző katalógusban! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Még le sem írtam a tegnapi délután csúcspontját!

Ti nem tudjátok, de én sosem szoktam Dorinát egyedül hagyni a kertben, inkább kint vagyok és én is csinálok valamit, de azt szeretem ha rálátok.
Tegnap jött apa barátja a felesége és a lányuk, akit Dorina naon szeret és jól elszoktak játszani.
Apa barátja kérdezte, hogy kaphatna-e egy szendvicset mert naon éhes, mondom gyere megterítek egyetek, megterítettem és leültünk enni de a lányok nem akartak bejönni, nyitva hagytam az ajtót és hallottuk ahogy beszélgetnek, egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy csendben vannak.
Kimegyek, hát Dia a Dorina orrát nézegeti, kérdezem mi van? Erre Dorina rám néz és mondja, hogy beletett egy gyöngykavicsot az orrába. Azt hittem elájulok, mondom neki jöjjön ide nézem kicsit véres az orra körbe, mondom apának mivan mindenki kirohan én szedem össze a taj kártyát, hogy irány a doki. Apa megkérte fuja az orrát nagyon erősen és hopppp kiugrott a kavics. Aztán szépen elmondtam, hogy sehova semmit nem rakunk.
Sose tudjátok meg mit éltem át...................
Állítólag divat a gyerekeknél orrba, fülbe ezt azt pakolni.

Egész este magamat emésztettem, hogy miért hagytam őket kint. A bátyám borsót rakott az orrába. :shock:

Holnap a 11 órás cirkuszra megyünk mert itt lesz bátyám kislánya is és én viszem a két csajt
megyek gazolni.
Vendég
 


Jaaaaaaaaaaj Lányok!

Egyik héten még Alma együttes van most meg már

Justin Bieber! :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=3ExWsVFJ ... re=channel


Lányaimat nem lehet leszerelni róla! :shock:

Bakker olyan gyorsan megnőnek ezek a gyerekek! :cry: :cry: :cry:
Fiam meg olyan szerelmes, hogy minden nap elmondja, bepakolja a kislány táskáját a suliban és viszi is neki!
A kislány is annyira cuki szerelmes leveleket ír neki!
És ami megdöbbentő eddig több lány volt, de most azt mondja csak Laura kell neki! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsand!Még szerencse,hogy kifogtál egy jobb dokit az Sztk-ban.Fáj még?
Basszus!Én azt hittem,jövőre egyedűl lehet már hagyni Dorinámat az udvaron. :?

Orsi!Teeee!Dorinának is bejön Justin gyerek.Egyik nap azt mondta,szép fiú.
Jövőhéten megyünk megint játszóra,mert Apehba kell mennem,utána lenézünk oda is.
Én nem is tudom,tudok-e korizni.Bicajjal nem ér menni?

Hajni!Persze,gyertek csak!Kb hánykor?Bocs,hogy tegnap belerondítottam a napotokba. :oops:
Végülis busszal is áttudnánk menni.Fél 1 körüli busszal meg hazamennénk.

Kép
 
 


Én mikor kisgyerek voltam egy babot dugtam az orromba...jó későn vették észre, amikor már elkezdett bedagadni a bab...ráadásul jó mélyre sikerült feltolnom...mostanság is van, hogy emlegetik a szüleim...gondolhatjátok.

Igen, minden szombaton dolgozom...de hétközben cserébe csak 2 napot!!!!

Mangora: Én tuti autóval megyek a buliba...s akár haza is tudlak vinni autóval, ha jó Neked az, amikor én elindulok haza:)

No, megyek aludni, mert a szombati munka után mindig hulla fáradt vagyok...

Kép
 
 


Igy fog nagyjabol kinezni a hazunk kivulrol-belulrol:

http://picasaweb.google.com/mariaoakley/HomeProject#



:)



Sokkal jobb a hatam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FLECTOR tapasz elott lerovom legmelyebb tiszteletem. (Na jo, + AlgoFlex is van a dologban. ;) (de ehez mensi is csatolva van jelenleg....)



Bogi: Nekem kene egy megbizhato bebicvikker, csak hat Patrik meg csak fel eves mult sajnos. :(



Orsi: Gorkori jo otlet, Krisztinek is van asszem, o meg is tud allni. :D
A gyerkoket meg belecsapjuk addig a babakocsiba ;););)



zsAndi: ez mindenkinel sajnos elofordul. En is dugdostam mindenfelet...... altalaban amit anyu varros fiokjaiban talaltam....... gombok leginkabb.... ;)



Buli: en is vallalok taxizast nagyon szivesen! Harman siman befertek hozzam, addig kipaterolom a hordozo talpat. :)

Egyebkent ne aggdjatok a Cimeres miatt mehetunk oda nyugodtan, en resen leszek a szamlaval!!! Van mar benne jo tapasztalatom, eleget meloztam az ejszakaban hogy tudjam mi a helyzet es hogy lehet megbirkozni ezekkel. :)


En most L, enyem egyedul az agy. Bar a gyerek mar elegge hianyzik, de csak kibirom holnap estig.
Csak kar hogy nem tudok takaritani................ annnnnnnyira kene :(:(:( Mar tamadnak a porcicak ismet. :(:(:(


Puszka es joejt mindenkinek!!!!



Szép jó reggelt!

Lányok, mire keltünk ma?! Észrevettük, hogy átázott Lili... mondom, hozok pelcsót lecseréljük, átöltözünk.... elkezdtem levetkőztetni a sötétben... pelus szétszakít-ledob földre.... elkezdtem öltözteni, de olyan furi szaga volt Lilinek.... megnézem a pelust.... tele volt fosva... ááááááááá! Lilit kivittem, lefürdettem, aztán fel is keltünk, moshatom a huzatokat megint....
Úgyhogy szarul indult a reggelünk;) :)
Remélem nem kezdődik megint!!!!!!!!!!!!!!! :(

Judit, nagyon szépek vagytok!!!! Mekkorát nőtt Blanka!!!!

Zsandi, fogad hogy van? Mi van vele?
Orrbadugás: hát én is tudnék mesélni... :) mamiéknál voltnk, egyszer csak jön Bubó(még kisebb volt) és birizglja az orrát...mutatja nekem... nézem, és tictac volt benne! hirtelen megijedtem, de mondtam neki, hogy fújjon egy nagyot, mintha orrotfújnánk, fújt és kiugrott.... Képzelheted... gondolom elkezdett neki olvadni :) és a hűs mentol.... :) de én is szépen elmagyaráztam, hogy ilyet nemszabad.
Ez bárkivel előfordul, ne emészd magad!!!!!

Kriszta, amikor dolgoztál ki vigyázott a nagyira?

Orsi, uszi kellene, de még sapit kell vennem, mert azóta sem találom.... torna: épp azon gondolkodtam, hogy valami táncra kellene menni... ahoz mit szólnál? vagy tornázni akarsz?
Justin Bieber: :) :) :) cukik! De az sem pite ahogy a túl szexi lányt énekelték! :)

Mia, nagggyon jók a tervek!!!!!! A fedett terasz nagyon tetszik!!! Reggelente nyáron kiülni teázni.. hmmmm.... olyan jó!

Lépek, el kéne kezdeni a napot.....
 
 


Jó reggelt sziasztok!

Zsandi!
Ne legyél ennyire para!!Hidd el ez majdnem mindenhol előfordul.A Fanni pl fürdés közben áztatott rötyipapír galacsint dugdosott az orrába :roll:
A Szabi meg gyurmát de azt a fülébe is jól belevakolta.
Mindkettőnek kiszedtem és kész.
Nálunk a Szabi egyedül játszik az udvaron már több mint 1éve.Az ikerszomszéd fia is vele játszik a kistesóval együtt(aki 2éves múlt),vagyis a három gyerkőc sokat van kint az udvaron,úgy hogy mi bent vagyunk és tesszük a dolgunkat.
Szerintem nem lehetünk az élet minden percében mellettük.
Fogfájás:cry:
Terhesen nekem nagyon durva fogíny gyuszim volt.Enni is alig tudtam,és végig ment az összes fogamon...
Ez a hormonváltozás miatt és a c-vitamin hiány miatt is lehet,no meg valami vírus is rásegíthet.
Egyél vagy 1000mg c-vitamint naponta.


No és zárt fórum.
Ne haragudjatok de azt hiszem én leszek (megint)az aki most tényleg nem osztom az ötletet.
Van már egy zárt fórumunk,ha valami olyat akarunk írni akkor oda lehet írni.Én nem értem???Miért is kéne csak azért egy 3. helyen topikot nyitni mert Orsit frusztrálja az ha valaki beszól neki???
Miért kéne azért innen egy egész társaságnak levonulni mert Orsi így gondolja?
Ha mi innen elmegyünk és csak időnként nézünk be,akkor az már nem ugyan az,akkor már nem jönnének hozzánk úgy új emberek mint pár hete Bogi.
A másik meg az..ezt itt egyszer már megcsináltuk ezen a fórumon.
Elmentünk jó páran egy másik topikba majd az anyatanyára,majd mikor az is carakodott akkor a mamanetre....Nem telt bele sok idő és széthullott a társaság. :cry:
Akik maradtak azok most is itt vannak :lol:
Szóval bocsi de én ebben nem vagyok benne,én ezt nem csinálom még egyszer végig.Egész hétvégén ezen gondolkodtam,hogy lemerjem e írni a véleményemet?

 
 


Szilvi!
Remélem nem lesz Lili megint beteg.Én 1x olvastam,hogy egy ilyen hasmasis vírus után,lehet 3-4hét mire helyre áll a széklete a gyereknek.

 
 


Hajni!Persze,gyertek csak!Kb hánykor?Bocs,hogy tegnap belerondítottam a napotokba. Embarassed
Mi van???????? Tökre örültem, hogy végre taliztunk!!!!!! Meg, hogy eljöttetek a Lidlbe!!!!!!! Szóval ezt most nem vágom. :shock:

Csatlakozom az orrba dugók táborához. Nekem gombot szedett ki a doki de úgy, hogy már be volt tokosodva mert Anyuék cartak rám én meg nem szóltam. :oops: Fúj! :oops:

Hajni
KépKép


Szasztok!

Mimi, itt nem Orsiról van szó, nem miatta mennénk zártba! Ez csak nála jött elő, de mindannyiunknál előfordulhatott volna.... :wink:
A véleményeket meg meghallgatjuk! :D Aztán majd közösen döntönk.. ;)
Részemről nem kéne 3.at nyitni, nekem jó a mioldalunk is, simán lehetne ott folytatni.... az úgyis a miénk :)

De majd eldöntjük mi legyen :lol:

3-4hét mire helyreáll a pocója?! Húúúú.... eddig nem volt semmi, remélem ez most csak véletlen 1x-i dolog volt...

Menek, főzök tovább....
 
 


Szilvi!
Na ez az,hogy van már egy zártunk szerintem sem kéne egy 3. topikot nyitni :wink:
És Orsit azért említem mert jelen esetben Ő dobta ezt fel :wink:
(vagyis neki van beje valakinek,vagy valakinek vele :D )

 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba!

ZsAndi, megint a fogad :(:(:( És miért nem kezdett vele valamit tegnap a doki? Miért csak nézte???
Jaj, az orrba-kavics miatt tényleg ne emészd magad!!! Ennél nagyobb baj sose legyen! És milyen jó, hogy apikád ilyen résen volt, nem kellett dokihoz rohanni!
Én rendszeres kavicsevő voltam kiskoromban :D:D:D

Orsi! Nekem van korim és imádok is korizni!!!! Mi megyünk bármikor szívesen, csak nem tudom Marci meddig lenne el a babakocsiban :D:D:D Vagy majd együtt száguldunk vele :D:D:D

Mia, Bogi, köszi a fuvar felajánlást, szerintem valamelyikkel élni fogok majd :D:D:D De jó lesz, lehet alkoholizálni :D:D:D

Szilvi, szegény Lilike megint fosti??? :(:(:( És mi lett a labor eredménye??? Bocsi ha már írtad... Sok-sok gyógypuszit küldök neki!!!
Nagyi sajnos sokat romlott az elmúlt egy évben és egyre rohamosabb ütemben :( Na meg azért napközbenre itthon merjük hagyni, ha este úgyis hazajövünk, de már komolyan elgondolkoztam ezen a T-Homos otthonfigyelőn, amit most nagyon reklámoznak!!!

Mia, nagyon igaz, amit írtál. SOk erőre van szükségem, csak most azért vagyok mélypontotn, mert jelenleg nem érzem azt, hogy bárhonnan is tudok meríteni... :(:(:( De majdcsak megtalálom a módját annak is!!!

Most L, mi is megyünk szavazni!

Szép napot mindenkinek!!!

Mangora

Kép
 
 


Mimi! Igaz, hogy ORsi dobta fel, de sokan egyetértünk vele!!! Aki nem akar zártba jönni, az nem jön... aki itt is akar maradni, az itt is tud maradni!
Nyilván annak nincs értelme, hogy egyszerre 3 topicba írunk, akkor az a mostani titkos végét jelentené...

Mangora

Kép
 
 


Kriszti
Gellérttel úgy koriztam hogy babakocsiban toltam.
tök jó volt támasztéknak is:):) úgyhogy hajrá:)

Orsi
milyen rollert vettél? :)

Judy

Kép
Kép
Kép
 
 


1x már elmentünk innen,mint írtam is.
Akkor először itt a babaneten mentünk át másik topikba.Akkor is nagyon jó volt a társaság.
Erre emlékezhet Dolli és Kostyika is.Akkor itt volt még Zsandi és Szilvi is,bár ők akkor még újak voltak.
Valami bugyuta nézeteltérés történt és lett nyitva egy új topik.
Emlékszel Szilvi????
Nekem már akkor sem volt túl szimpatikus az ötlet,hogy páran menjünk máshová,és páran itt maradtak.Kosztyika Dolli és én továbbra is írtunk ide...
Aztán történt valami.Vagyis valakinek feltűnt,hogy az itteni társaság máshová is ír,és ezt szóvá is tette.(ugye Szilvi emlékszel erre is?)
Megjegyzem teljesen jogosan.
És nem mellesleg akik kitartottunk és maradtunk is itt és már lassan kettő éve beszélgetünk egymással.
Én nem igazán szeretném,hogy még egyszer széthulljon egy jó társaság.
De természetesen nyissatok nyugodtan zárt topikot valahol.Én sajnos nem igazán tudok már ennél több helyre írni a család és háztartás mellett.

 
 


Sziasztok!


Rohadok az agyban. Mensi+hatfajas…. Klassz mix…



Iny-nyavaja: Most jottem ra hogy terhesseg alatt nekem is volt iny gyulladas, persze csak annyira hogy verzett fogmosaskor es kellemetlen volt “vele elni”. A felido utan elkezdtem szedni kalciumot es elmult. :D Szules utan meg szepen rendbejott magatol,, nem szedek mar kulon semmi bogyot. :) Szoval most a kis lurko a hasadban (zsAndi) ellopkodja az asvanyi anyagaidat mert kell neki is… ;)


Zart Topic: Nem arrol volt szo hogy EZT a topic-ot teszik zartta es nem kell sehova menni? (En sem tudok tobbfele irni, sajnos annyira lassu vagyok mindenben hogy orulok ha itt "helyt tudok allni".) A titkosba is csak elvetve jutok el. :(
Egyebkent, annyi sok rossz ember olvasgat, ebben viszont Orsinak adok igazat. A masik topic, amibe regen irtam meg terhesseg alatt, 2009 oktoberi, pont emiatt lett zart.... volt egy ket rosszakaro.... es most meg mi lett? Kiderult az egyik csajrol (ha egyaltalan lany az illeto) hogy vegig (masfel evig) hazudozott mindenfelerol, akkor borult ki a bili vegleg amikor azt hazudta hogy meghalt a kislanya (!!!!!!) Persze eltunt azota, de ott maradt az ur mindenkiben es mar mindentol felnek...... most nyitottak egy teljesen uj, zart topic-ot es csak tankkal, meg sugarfegyverrel lehet bejutni.......... kivancsi vagyok, kapok-e bebocsajtast mert en nagyon ritkan irok oda, bar ott voltam a kezdetektol meg amikor a Babaneten volt a tarsasag.
Szoval nagyon sok a gonosz, rosszindulatu, BETEG elmeju ember..... (En aztan cask tudom, be voltam zarva kozejuk 2 hetre....)


Kriszti: kuldok en nekd sok-sok pozitiv enerdzsit :D:D:D:D (Ha addig el nem verzek itt szep csendben…) :mrgreen:
Milyen az a T-home-os figyelos ize?
Gorkori: Huuuuuuuuuuh Judy-nak igaza van! A babakocsi tokeletes tamasztek (mivel en eleg bajosan tudok csak megallni…..) :D:D:D:D


Valaki a kornyeken, egy Zambo Jimmy szamot hallgatott eddig (kb 20x egymas utan, ugyanazt!) teljes hangerovel. Az idegeimen tancolt mar a nyavogas!!!!! Most meg valamelyik cimeres allat egeti a cuccot........ szerintem szemet, mert irto rohadas budos . :(

Megyek, durcizom tovabb a mensi miatt :mrgreen:



Ez a roller (Fredi-Beni sztajl) se rossz..... Kép



Lányok, senkinek nem akartam rosszat!

Nem kell új topic, nem ez volt a cél!
Igaza van Miminek........

Én nem írok többet ide, akkor csak annyit tegyetek meg hogy néha írtok a titkosba is......

Többet ne is beszéljünk erről a témáról.....


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Mia!
Én úgy értelmeztem,hogy nem ezt a topikot zárnánk le,hanem nyitnánk valahol egy másikat.
Hogy hol az még kérdés..???

ŐŐŐ amúgy Dolli és Kostyika benne van egy mamanetes zárt topikba,ahová simán fel tudok venni bárkit.
De mivel az a topik is halott így emiatt nem látom én értelmét a dolognak.
Mia!
Sajnos szélhámosok mindenhol akadnak.
A te terhes topikodba 1x1x bekukkoltam,de mivel senkit nem ismerek így nem is nézegettem sokat.
De mesélj már erről az illetőről.Engem tök érdekelnek az ilyenek.
Volt amúgy már hasonló Moflimaci néven.A végén róla kiderült hogy egy általános sulis kislány volt és brahiból chetelt :roll:
Aztán volt nekem is pár olyan ami szíven ütött....de ezeken túl kell lépni.Tudod azt mondják megedződünk idővel :lol:

 
 


levendula orsi írta:Lányok, senkinek nem akartam rosszat!

Nem kell új topic, nem ez volt a cél!
Igaza van Miminek........

Én nem írok többet ide, akkor csak annyit tegyetek meg hogy néha írtok a titkosba is......

Többet ne is beszéljünk erről a témáról.....


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Orsi!
Ezt a nem írok többet havonta eljátszod :cry:
Miért??

Amúgy nyugodtan csináljatok valahol egy zárt 3. titkos topikot fórumot.
Ne engem vegyetek figyelembe!Ok? :lol:

 
 


Naszoval akkor meg egyszer:

En (is) mint meg tobben is, a Zartra szavaztam.
Csak valahogy azt hittem hogy EZT a topic-ot zarjak be nekunk.
Viszont mivel agyam borsonyi, igy sok mindent felreertek. :D


A lenyeg: Ha lehetseges es megoldahato, maradjunk a Babaneten mert szeretjuk a kezelofeluletet, de legyunk zartak. :)

Orsi: irtam privit!



Mimi: A 2009 oktoberben varjuk a babat - - topicban irtam terhessegem kezdete ota (kb). Ott voltunk jo paran es egyutt is maradt a tarsulat egeszen szulesig, ott izgultunk egymasert, megdumaltuk a terhesseg gondjait, tanacsokat kertunk-adtunk. Mint affele terhes topic-ban.
Volt egy nagyon kedves lany, "monica26" nick-kel, aki allitolag Franciaorszagban lakott, Nizzaban es volt mar egy nagyobb lanykaja, asszem masfel, talan 2 eves forma.... De nem sokat beszelt rola.
Ez ev januarjaban ugy dontottek a lanyok hogy sokan kukkoljak amiket irogatnak egymasnak es volt olyan lany akit piszkaltak is e-mailben mert felismertek. :(:(:(
Igy hat egyontetuen zart lett a dolog, atkoltoztek az Anyatanyara.
Mivel nekem 2 helyre nem volt idom irni igy nem sokat tudtam, illetve csak hianyosan ....
Most hogy agyhoz vagyok kotve, parom+Patrik anyosomnal videken, volt idom hogy fellessek oda is, gondoltam leirom mi van velunk, dobok egy-ket fotot stb. Erre olvasom micsoda botrany van ezzel a monica26-tal....
hogy azt hazudta hogy meghalt a nagyobbik gyerek, persze a tobbi csaj kinyomozta hogy ez nem igaz, nincs a csajnak elerhetosege, nem lehet tudni hogy egyaltalan ki ez a lany, hogy lany-e fiu-e, kicsoda.
Es a lanyokkal ugyanugy volt egy Picasa-s album, egy csomo dokumentummal, mindenki adataival, stb, ok meg most azon fosnak hogy mi lesz az adatokkal, fotokkal, stb. (Ugyanis monica26 vezette ezt is.)
Nem tudom miert vannak ilyen furcsa, beteg emberek, de vannak!



En feltem a csapatot! Feltem azokat akiket felismerhetnek es talan betornek hozzajuk vagy irigysegbol barmi is lehet....... a mai vilagban mar gazos minden sajnos. :(:(:(


Jaaaaaaaaaaaaaj mensizek, nem jo nekem most irogatni mert ossze-vissza parazom magam.
Megyek is, iszom egy pohar vizet........ mas ugy sincs itthon. :S



Mia!
Én 2005-ota aktívan trécselek a neten csajokkal.És előtte meg paci fórumoztam,ott is pár évig.
Hozzá kell edződni a dolgokhoz ez tény.
Viszont nekem nagy szám van de isten biza sosem kaptam az elmúlt kb 8évben rosszindulatú levelet.
Viszont itt én is kaptam segítő levelet.És ezért nem is pártolom az innen lelépést,mert van aki csak olvas de nem mer írni ,vagy nincs ideje írni viszont fontosak vagyunk neki(k).
Azt,hogy vannak olyanok akik véleménye nemtetsz azt el kell fogadnunk.
Végül is nem lehet mindenki mindenkinek szimpi,nem?

 
 


Sziasztok!

A fogamról:
kb hat hete jártam fogorvosnál.. Leszedte a fogkövemet, átnézte a fogamat és minden okés volt, még meg is jegyezte, hogy szebb az ínyem, mint előzőterhességnél, de pár nap alatt a koronámnál -merthogy engem megkoronáztak másfél éve- kialakult egy tasak ahova be tud menni az étel maradék és az ott elkezd bomlani, romlani és ez alakította ki nálam az ínygyulladást.

Csajok!
én már nem kommentálnám ezt a megyünk vagy maradunk témát!!!!!!!

Mangora!
A T-Homnak nincs esetleg topic figyelő akciója és akor megtudnánk, hogy kb, hány zugolvasónk is van :) :) :) :roll: :roll: :roll:

Én is támogatom a zártat, hisz mint mindennek annak is van előnye és hátránya IS!
Azért mi már egy összeszokott csapat vagyunk és szerintem most máár egy zárt topic esetén mélyülnének, komolyodnának az ismeretségek amik akár örök barátságokká is fejlődhetnének!!!
Hisz mindenki tudná, hogy amit oda ír azt csak azok a bizonyos emberek olvassák, tudnék még erről írni, de már az elején azt írtam, hgoy nem kommentálom!!!!!!

itt se...................
Vendég
 


Kép



Hi,

Apa elkapta ezt a hasmenős izét. Pff már el is felejtettem, hogy rosszabb beteg,mint én, pedig az nem semmi!!!! :? :lol:

Lili meg egész délután rajtam csüngött 7kor elaludt, de csak úgy volt hajlandó aludni, ha bent vagyok vele :? Mára hulla vagyok! Remélem őt nem fertőzte meg apa!!!!

Ez a zárt miért ilyen nagy téma? A többség akarja, akkor meg?
Itt nem lehetne egy zártat csinálni? Szerintem a mioldalunk nem kényelmes, vagy csak én vagyok béna és nem tudom rendesen használni :oops: Szerintem ne tököljünk ezen ennyit, hanem nyissunk, én már megint Zsanddal értek egyet! :oops: :lol:

Lini
Kép
 


Kell egy zart itt............. de probaljunk egyenlore a Mioldalunkon irni. hatha megszokjuk. :D Addig is megkerdezzuk a moderatort mit lehet tenni zart ugyben. Megis csak o a fonok.

Azt latom hogy egyontetuen mindenki (szinte) a zartra szavaz..........

Nem akarjuk itthagyni a Babanetet mert szeretjuk, nem csak a forumot hasznaljuk hanem mas, jo funkcioit is! Tehat maradnank itt, ha lehetnenk zartak....

na mentem aludni!
Lini, irj a titkosba is, ott most porog az elet ezerrel. :D



Sziasztok!

Hajni!Kár,hogy siettetek. :( Arra értettem,hogy nem tudtatok Linivel beszélgetni,mert ott voltam.

Dolli!Hogy van Gézu?

Szilvi!Mi lehet ez a fosti? :roll: Kap tejet?Vagy azt elhagytátok most?

Holnap elvileg megyek kontrollra,viszont meg van,így nem tudom fogad-e. :roll:

jaa,mindenkinek valamilyen szempontból igaza van:3. hely fölösleges,ha lenne egy zártunk,biztos vagyok benne,hogy a publikus dolgokat is oda írnánk,akkor új embereket nem ismernénk meg,viszont megmaradna egy összeszokott csapat,s barátok.újak-barátok:0-1Ez az én véleményem.

Kép
 
 


Csajok!

Csináljunk egy zártat!!!

Én a múltkor kérdeztem, de a kutya sem reagált rá!!!
NA MÉG 1x:

lehet olyat csinálni, hogy mindenki az email címére kapja a leveleket, ha valaki ír azt automatikusan kapja mindenki!!!
Ez nem lenne jó???

Az e-mailjeit mindenki nézi nem lenne plussz akit oda felveszünk az ott van akit nem az nem olvassa, nem nézi!!!
NA??? vélemény????

valaki írta, hogy a m.szódától lemattult a mosógép dobja, ezt már mástól is hallottam.
Apropó, egy deka mosóporom sincs!!


megyek kivasalom azt a kazal ruhát................

Aztán beszerzek némi mosóport!!!

az eső ellenére mindenkinek szép napot!!!
Vendég
 


Csak esik és esik....

Brigi, Lini: légyszi-légyszi törjétek ránk az ajtót mert ebben a nyamvadt szobában rövid úton megbolondulok. :roll:

ZsAndi: én reagálnék az e-mailes dologra csak nem nagyon értem. Hova írnánk azt amit szétküld az e-mail? :oops:

Még egyszer a Címeres honlapja az elérhetőség miatt:
http://www.cimeres.eoldal.hu/cikkek/elerhetoseg

Hajni
KépKép


ZsAndi!
Ezzel az emailesel az a gáz,hogy én van hogy elfelejtem megnézni a maileimet,mellesleg 2email címem van 1 pannonos egy freemailes,és hol ez hol az haldoklik de azt rendszeresen :roll:
ZsAndi!! Olvastad a c-vitaminos irományomat???Tessék szedni c vitamint!!!!

 
 


Csajok lessetek be a titkosba és segítsetek légyszi!!!! Könyörgős smiley

Hajni
KépKép


Akor ez az emailes ötlet elvetve!!!! Remélem sikerül olyan megoldást találnotok ami mindenki számára megfelelő lesz!!!

További szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Szasztok!

Esiiiiik :(((((((

Kriszta, a labor szerencsére negatív lett! Hogy vagy? Remélem már nem vagy szomcsi!

Mimi, emlékszem a régi esetre! De az teljesen más helyzet volt! Akkor valami félreértés, sértődés volt és egy páran elmentek, szó nélkül itthagytak csapotpapot, hívták azokat aki szimpi volt nekik és ennyi. Aki nem azt meg itthagyták..... (köztük engem is)
Most azért teljesen más a helyzet! Nem akarunk senkit itthagyni!!!

Mia, itt maradni és zártat kérni sem egyszerűűű, nem adják olyan könnyen!

Zsandi, fogad hogy van?
Milyen emilcímesre gondolsz? Minek? Hisz minden nap írunk, tehát biztos hogy van történés az oldalon... meg gondolj bele háhy emilt kapnál, ha minden egyes hozzászólást elküldenének emilben.... írni meg úgyis az oldalra megy az ember, akkor meg el is tudja olvasni, nem?! A goggle-os oldal ilyen volt! De az nem jött be mindenkinek, meg az sem volt egyszerűbb mint a mostani, a feljutásról meg nem is beszélek!

Lini, párod hogy van? Jobbulást neki!
Lehetne itt is maradni, de nem adják olyan könnyen a zártat! A mioldalunkkal mi a baj? Pár nap és megszoknád! Szerintem nem nehéz, csak meg kell ismerni... :wink:

Brigi, kifejezetten tejet nem kap Lili, a teszt is negatív lett... nem tudom mi lehet ez , lehet még utóhatása az előzőnek...
Ti hogy vagytok?

Hajni, megyeeek, megnézeeem! :)
 
 


Bakker most olvasom Lini, hogy Péter beteg. :( Még ez hiányzott. :(
Tudom milyen nehéz egy beteg pasival.... :roll:

Zsandi: levert a víz a fogorvosos dologtól. Én tuti nem mertem volna bemenni. :oops: Jól emlékszem, hogy holnapra van időpontod? Kitartás! Nagyon fáj? :(

Hajni
KépKép


Sziasztok!

Én bár nem vagyok egy állandó résztvevő - nem mert nem szeretnék, hanem mert egyszerűen nem nagyon jut rá időm csak nagyon ritkán - örülök, hogy nem vagytok zártak, mert néha jó tanácsokat kérni, olvasni. Jó látni hogy nem vagy egyedül a problémáddal adott esetben és ráadásul kezdő anyuka - vagyis első gyerekes:) - lévén sok hasznos dolgot is tanulhatok. Muszáj ettől megfosztani?:)
Mindig segített vki ha kérdeztem - bölcsis tanácsok is jól jöttek!
Mindjárt lenne is új kérdésem - micsoda pofátlanság! - könnyű, dönthető, kicsire csukható esernyőkocsit vennék, mert a most levővel már elindulni sincs kedvem: ki az autóba, be stb. Milyen tapasztalataitok vannak? Márka típus?

Előre is köszi, ha még egy néha-néha bepofátlankodónak segítetek tapasztalataitokkal:)

Tim

Timi
 


Timi!

Kérdezni akkor is lehet, ha nem itt megy a fő fonal :D Segíteni mindig szívesen segítünk!
Esernyőkocsi...hmmm! Én pont emiatt szintén azt szerettem volna és sokat megnéztem a boltban, és a választás mégsem egy esernyősre esett, hanem egy lapra csukhatóra! Nagyon könnyű és mégis van tartása, míg a legtöbb esernyőkocsinak, mivel félbe vannak hajtva, ezért a váz gyengébb! Nem beszélve arról, hogy fontso szempont volt nálam az is, hogy legyen vizszintesig felhajtható a lábtartója, hogy ha Manóm elfárad, akkor kényelmesebben tudjon aludni! Szóval az én választásom egy ilyen Giordanira esett:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/giordani

Persze itt külön meg lehetett venni a sportkocsit, nem az egész szettet :D:D:D

Kriszti! Hangulatom kicsit jobb, kezdek kimászni az önsajnálatból, tegnap nagyon padlón voltam, azért nem is jöttem :( Mára jobb, délelőtt kialudtam kicsit magam!!!

Mangora

Kép
 
 


Mia

Nem ismertelek fel a fotón a rollerrrel melyik vagy te ?????? :lol:
Hi-Hi-Hi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszta

Fel a fejjel zézz rá arra a gyönyörű kisfiadra és a szerető férjedre és örülj, hogy vannak ők neked !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogen
Még olvasni is szörnyű ezeket az orrba dugós sztorikat !!!!!!!! :o

Zsand

Én írtam a mosógép dobot, állítólag az ecet leszedi a szutyit, már az enyémre is ráférne egy ecetes mosás. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

Szilvi

Nálunk Tomika Calicis fostijére a Normaflór szuperül bevált !!!!!
Próbáljátok ki !!!!!!!

Lini

Tomika Calicijét mi is benyeltük apuka 2 nap alatt én 7 nap alatt gyógyultam meg !Hát igen meglátszik kinek erős immunrendszere !!!!! :lol:

Kép
 
 


Hajni: Peti szerencsére jobban van. Még egy napot tuti nem bírtam volna ki! :wink: Mindenkit felhívott és elpanaszolta, h megy a hasa és megmozdulni sem volt hajlandó. :lol: :lol:
Sajna ma már Lili is 4szer kakált elég hígat, remélem nem kapta el.... Így viszont nem merek átmenni, h ne ertőzzünk meg.

uszi:nekem a du nem jó, mert apa 6-7 között jön. Lili legkésőbb 8kor fekszik, vacsira még cicit kap, így apa nem tud helyettem etetni, altatni. Ezért lett volna szuper a szombat hajnal. ÚÚÚÚÚÚgy szeretnék én is járni!

Lini
Kép
 


Orsi/Szilvi!
Április 21-én szerdán 19.00 órától a Casa de la Musicaban, Vas u. 16. (Blahához közel) ingyenes ZUMBA fitnesz.

Kép
 
 


sziasztok!


Mint ahogy mar a titkosban is irtam, ide is szeretnem leirni ha valaki nem jutna el idohianyban a mioldalunra;


Az elozo napok es azok korabbi elozmenyei meglehetosen szetcincaltak az idegeimet, ebbol, igy, nem kerek tobbet. Elbujok most egy idore hogy megnyugodjak, visszanyerjem lelki bekemet.


Sem olvasni, sem irni nem fogok ide.


Nagyon szeretlek benneteket, mindenkit! Nem akarlak elvesziteni benneteket csak ez most igy nekem tul sok lett.
A bulin talalkozunk, addig is tudjatok az e-mail cimem vagy msn-en hagyhattok uzenetet. :)

Puszka mindenkinek, en most L!



Sziasztok!

Csatlakozom Miához !!!!
Vendég
 


Timi: a 260-ik oldalon ( mindig itt nyílik meg nekem) kérdezted mi az a csajos buli. Nem emlékszem, hogy válaszoltunk volna. :oops:
HA még nem késő: most szombaton 20 órától a Címeres kávézóban összegyűlik a topic színe-java. :lol: Ha nem késtünk még el a meghívással szeretettel várunk Téged is!!!! Ugye Lányok? Dolgozunk, hogy összetartson a csapat. :wink:

Hajni
KépKép


Igen, Hajni! Igazad van!
Timi gyere Te is, ha időd engedi és szívesen megismerkednél velünk! És lesz ott ereszd el a hajam :D:D:D Karaokee ezerrel!!!!!!!!!!!!

Mangora

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: