Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Editke! Ne butáskodj!!!!!!!!
TE NEM ZUGOLVASÓ VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arról van szó, hogy az ovistársam anyuja olvas, a Bubu sulijában az igazgatóhelyettes, vagy bárki......
Aki akar beazonosít! Miminek van igaza, mert túl sokat adtunk ki magunkról, pl. tudják hogy az uszi mellett lakunk sárga házunk van, van 3 gyerekem, egy fekete schnauzerem, látnak képről......

De oké, eddig olvasott se legalább ezután nem!

Nincs kivétel egész társaság jön!!!!!!!!!!!!!!!!
Titkosba is kapsz meghívót!!!!
Vendég
 


Szasztok!!!!!

Na mi van költözünk? :wink:
Hát nem tudom mi lenne a legjobb megoldás..... az az igazság, ha nem vigyázunk a kis csapatunkra, szét fogunk széledni.... :( És nekem több ez a csapat, mint egy egyszerű topic!
Ha maradunk, lehet szétszéledünk, ha két helyre írunk, pont ez van, mint most szegény Edit érzi szarul magát.... ha zártba vagyunk, talán jobban vigyázunk egymásra! És nem szól bele senki!

Msn: az amúgy nem probléma, le lehet tölteni....

Edit! Ez az egész nem ellened van! Amúgy, mikor létrejött a zárt küldtem meghívót! Hogy hol kallódott el, nem tudom?! Volt olyan is hogy többször kellett elküldenem valakinek.... Tudom kérdeted már a meghívót, válaszoltam is rá, csak mivel keveset jössz, bizti nem olvastad... :( meg elfelejtődött...
Nehari érte!!!!!
Közénk tartozol! Dehogy haragszunk!!!!!!!!!!!
De minnyá megnézem, és elküldöm mégegyszer!

Andi, jobbulást Zsombinak!!!

Hajni, sajnálom :( de ha az vígasztal, én sem sűrűn mosom a fugát.... :wink: :lol: mondhatnám azt is hogy baromi ritkán... :lol:

Judit, milyen lett a hajad? ;)
Hogy vagytok?

Dolli, vége a mosolyszünetnek?!

Brigi, mi van Veled? :( Gyere sűrűbben!!!

Bogi, küldd át pü-ben az emilcímedet!!! És küldöm a meghívót!
Nekünk most kábelen jön a cucc, tv+telefon+net 11körül.... eddig telefonvonalon volt a net, de nagyon szar volt, alig jött, előfizettünk 15mbitre és 10fölé sosem ment, meg szaggatott volt, most jó.

Na, lépek, megnézem, hova kallódott az a meghívó!!!!!!!
 
 


Csajok!!!!!!!!!!

Hát mi jutott még eszembe?! Mi van a bulival? Hányan megyünk? Hova? Siesta lett a végső?
 
 

 
 

Orsi!
Nem arra gondolok,hogy tudják hogyan nézel ki,hol laksz stb...
Én is teszek képet,van blogom(amit mindig elfelejtek írni) van képtáram,és ezeket bárki megnézheti.
Viszont tényleg vannak dolgok amik nem a nyilvánosságra tartoznak.
Vannak dolgok amiket leírunk és a másikat irritálja/irritálhatja....stb
Ezeken túl kell lépni.

Én sokszor megpróbálok felületesen írni.Ha nem tűnt volna fel,nem írok túl sokat a családomról.Nem azért mert nekem ez nem fontos,hanem azért mert akinek köze van hozzá annak elmondom személyesen vagy telefonban vagy egy füstös kricsmiben :wink:

És bizony Szilvinek igaza van!!Vigyázni kell erre a kis csapatra!!
:D

 
 


Pont Te írsz a családról, ez a blogod címe is, nem?
Itt van minden hozzászólásod végén a link!
Csak az nem olvas bele, aki nem akar!
Az összes fényképedet meg lehet nézni a profilodban a picassás képeken!
Te is frusztrált vagy hogy nem lehet nyíltan írni, hisz akkor nem írnád a titkosba le azt amit ide nem mersz!

Viszont szerintem tök car két helyre írni!
Fele társaság itt, fele ott!Jó lenne ha mindenki egy helyen!
Lehet hogy nem lesznek újak, de legalább megmaradunk egymásnak és nem morzsolódik le senki!
Én már nem szeretnék ország-világnak írni, csak nektek, Veletek megbeszélni a dolgokat!
Nem csak én írtam anyósomról(azt hiszem azt tetted szóvá anno) itt szinte mindenki ír valakiről negatív dolgot! Apósok, anyós, tesó,szomszéd, sógornő, nagymama stb....
Ha valakit bánt valami, nyilván szeretné megosztani bánatát!
Mindig azt írjuk egymásnak, jöjjön és öntse ki a lelkét, mert már azzal is könnyít magán!

Ha mindenki mindig csak ilyen lenne, akkor az lenne az őszinte dolog????
Szerintem ha nem lehetünk őszinték, akkor felületesek vagyunk! Én nem akarok felületesen írogatni, erre tényleg sajnálnám az időt! Viszont barátokkal megosztani jót és rosszat őszintén, segítséget adni és kapni, jókat nevetni vagy éppen sírni és tudni, hogy számíthatunk egymásra nehezebb időkben, EZ KELL!!!!
:
Vendég
 


Na megjártuk a játszót. Jelentem Brigi jól van. :lol: :wink:
Lili meg elkezdett egyedül állni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mimi tényleg igazad van. Ha elvonulunk nem tud más is csatlakozni.
Orsinak is igaza van, ezek után már nem nagyon merünk személyes dolgokról beszélni. Pedig pont azért jó és fontos ez a topic, ez a csapat mert kibeszélhetjük gondjainkat, örömeinket.
Én továbbra is arra szavazok, hogy becsüljük meg ezt a kis társaságot és vonuljunk zártba.
Edit Te is közénk tartozol!!!!! Te is jössz a zártba!!!!!

:wink:

Beszéltem Címeressel.
VAn egy jó és egy rossz hírem.
A rossz: kareoke lesz a kávézóban szóval nem tudjuk lefoglalni.
A jó: LESZ KAREOKE!!!!! :lol: :lol:

Viszont az étterem rész nem dohányzó szóval lesz hova leülni. Minden esetre én szóltam a srácnak, hogy megyünk.
És kértem, hogy a helyes pultos fiú legyen ott. :lol: Na jó, nem.... csak gondoltam de szólni nem mertem. :oops:

Hajni
KépKép


Hajniiiiiiiiiiiiiii! Szuepr hííííír!
Készítjük a hangszálainkat!!!!! :lol: :lol: :lol:

Akkor ne agyaljunk más helyen CÍMERES A BEFUTÓ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jeje-jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Zártat szerintem is szavazással tudjuk eldönteni!!!
Mert akkor dönt a többség és ha maradunk elfogadom!
Vendég
 


Hajni! Még megkérhetjük a helyes úszósmestert is, hogy ugorjon be Ő is egy kis pultos melóra! :wink: :lol:
Vendég
 


Próbáltam nyitni egy zárt topicot. Nem lehet. :( :roll:

Hajni
KépKép


Elkezdem írni a szavazást!

Aki zártra szavaz írja Magát lista végére.

Orsi
Hajni


Aki nem, az kezdjen egy listát kékkel!
Vendég
 


Hajnika, várjunk ezzel míg mindenki eldönti és összeírjuk!
Nem olyan egyszerű, már írtam egy "moderátornak", aki a főszerkesztő Úr!

Itt csak nagy könyörgés árán lehet, de jó lenne ha itt maradhatnánk!!!
Vendég
 


csak olvasósban vagyok most (pedig mennyi gondolatom van), mindent mérlegelve... szóval zárt...

Orsi
Hajni
Dolli

Kép
Kép
 


Ja, és még egy nagyon fontos!

Edit!
Aki ír nekünk, az nem zugolvasó! :wink: Mi is fogunk dolgozni, nem mindenki ér rá minden nap írni, de Te közénk tartozol! Szóval nem eltűnni, mert kénytelen leszek elővenni a térképet, hogy hol laksz és oda babakocsizni... és aztán nem állok jót magamért! :wink:

Kép
Kép
 


Szasztok!!!

Hajniiii, nagy gratula Lilinek!!!!!! :)
Címeres hajráááá!!! Pultosfiú hajrááá! ;)

Zárt:

Orsi
Hajni
Dolli
Szilva

 
 


Csajok!
Ne haragudjatok de én döntésképtelen vagyok egyenlőre ....

Annyi minden van a fejemben ,annyi mindent leírnék...

 
 


Linike!

Veled találkozott össze Bálint a játszótéren ma délelőtt????

Azt mondta "Találkoztam egy barátnőddel!" :D

Zsandika merre vagy????
Akor hajnikánál van a Te vonalzód???? :lol: Már a 33. hétben vagy?????? :shock: :shock: :shock:
Én mindig elfeledkezem róla, hogy Te babát vársz! :oops: Annyira fitt vagy és sosem panaszkodsz semmire!
Észrevétlenül mindjárt szülsz! :shock:
Le a kalappal előtted!!!! meg akukacos is nagyon jó kiskrapek, hogy nem kínoz Téged! :wink:

Brigiiiiiiiiiiiiiii! Hol vagy???? Hiányzol! :cry:
Jövőhéten jól berugunk és dalra és táncra bírlak! :wink: :lol:

Dollika! Kibékültetek Gézával? Gondolom nem lehetett nagy gond, csak valaminél szakadt a cérna!

Mindenhonnan kitöröltem egy csomó sort ahol magamról írtam volna...... :?

Leharapom inkább a nyelvem....., ja nem lerágom inkább az ujjam! :lol:

Andika nem megyünk inkább délután usziba???? Jönnek Miáék, P&P is és Apa és a 3 gyerkőm is! Nem jöttök le Ti is családdal????
Veronika Robi bizti élvezné, Zsombika hogy van???
Szombaton 14h-tól be lehet vinni csimókat is, nekik ingyenes, és van gyerekmedó is! :wink:

Hajni! Lili egyedül áll már???? :shock: Aztaaaaaaaaa, innen már csak 1 lépés a járás, juuuuj de izgiiiii, a kamera legyen mindig kéznél! :wink:
Vendég
 


Hú, csajok én döntésképtelen vagyok zárt-nem zárt ügyben!!!
Az az igazság, hogy bennem nagy a kettősség emiatt!!! Ha zárt lett volna már eleve ez a topic nem is találok Rátok, amit nagyon sajnálnék...illetve nem is tudnám, hogy miből maradok ki!!!! Szóval, nem tudom.
Közben meg tök igazad van Orsi és a többiek, hogy ha már így együtt van a csapat és írunk, meg minden, akkor legyen az őszinte és nyílt...
Szóval fogalmam sincs mi az amivel a csapat a leginkább megvédhető!!!! De ez a legfontosabb, s nagyon-nagyon örülök, hogy így látatlanba is bevettetek már a csapatba! Nagyon aranyosak vagytok...egyébként annó, mikor idekeveredtem az tetszett meg, hogy ilyen nyitottak, jókedvűek vagytok...és azonnal átjött, hogy valóban egy "élő" csapatról van itt szó!!!! Ezért vagyok itt:)
És el sem tudjátok képzelni, hogy mennyire várom a bulit, annyira kíváncsi vagyok ám Rátok...azt meg mégjobban várom, hogy végre Érden lakjunk...és kivegyem a részemet a mindennapi társasági életetekből...
Köszi mindenkinek, hogy itt lehetek.

A címeres hol van pontosan? írja meg vki???? Én is megpróbálok odaérni kezdésre, hogy még józanul is lássatok:)

Lehet, hogy csak hétfőn jövök már...de lehet, hogy holnap meló-helyemen is bekukkantok!!!

Szilvi: És ki konkrétan a szolgáltató? Nekünk telefon mondjuk nem kéne csak net+tv igazából...

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsanat, megint eltavon voltam….
Jelentem a hatam ismet “beallt” mivel “mereszeltem” vasalni….. Most itt fexem az agyban, valami vudu tapasszal a hatamon es varom a csodat……… (eddig nem jott) :mrgreen:



Sziasztok Érdi csajok!!!!!

Leírom a mai napom!!!!
Éjjel 3kor keltem, biztos emlékeztek, hogy már egy ideje gyötör a bölcsesség fogam! 3kor arra ébredtem, hogy fáj a fogam, nem is tudtam aludni. Alig vártam a reggelt.
Reggel mondom apának, hogy naon fáj a fogam a könnyeim potyogtak.
Apa levitt az Sztk, ba megjegyzem SOHA nem jártam szkt-i fogászaton szóval triplán féltem!!!!
Bejelentkeztem és leültem, aztán a majdnem mellettem ülő bácsi szólt, hogy kopogjak be, mert ő rossz gógyszert kapott és nagyon rosszul van. Hát jól láthatóan tényleg naon rosszul volt!!!
Elkezdtem nagyon kopogni.
Bekísérték én pedig erősen gondolkodtam, hogy hazajövök!!!!
De ott maradtam............................ Aztán bácsi át a belgyógyászatra és én jöttem, doki megnyugtatott és megkért, ha lehet én ne itt szüljek meg, mondtam, hogy mindent elkövetek, de jó fej volt.
Injekció be, aztán Andi ki várakozóra.
Remegtem naon féltem.
Aztán én jöttem, doki benyúlt valami véső szerűvel gondoltam kicsit letolja az ínyt. Erre azt mondja kész, mondom miiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? Kint a fogam, mondom az enyém???????????? Erre ő igen itt a bűnös!!!
Óhhh mondom doktor úr nagyon köszönöm még visszajövök a másikkal!!!!!
Csajok nekem már húztak fogamat, de nem így!!!!!!!!
Erre hívom apát, hogy jöjjön értem, mert neki meg kellett a kocsi és ment valahová hát vártam rá.......... Hazajövünk mondom neki, hogy nézze már meg, hogy vérzik-e még mert bent kell hagyni a gézt amíg vérzik, erre nagyon nézi és mondja, hogy semmi vér, nagyon szép mondom neki apa alul nézed, erre ő hááát nem felül................ Úgy röhögtünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ha nyilatkozhatom en a ZART TOPIC-ra szavaznek.



Nah, listasan is akkor:


Zárt:

Orsi
Hajni
Dolli
Szilva
Mia



zart osztaly? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



És amin tegnap óta gondolkodom!!! Lehet meg fogtok kövezni!!!

Orsi!
A zugolvasóról:
Azért ha egy barátnődnek tűnik fel hogy a párod sokat van távol és csupa jóindulatból rákérdez, hogy Te nálatok minden okés??? Akor azt nem veszed (legalábbis én) rossz néven!!!
A zugolvasó nem tudja, hogy Ti milyen szépen éltek, hogy teljes az összhang a harmónia, hogy hosszú évek óta is jól működik a házasságotok és a családotok!!!

Lányok ha én kapnék ilyen levelet én nem biztos, hogy zokon venném!!! Hisz, ha valaki ilyet ír az gondol rám annak valamennyire félt engem!!!!

Engem azért is mélyebben érint a történet, mert nem is olyan rég volt, hogy az egyik barátunk félrejárt és mi tudtuk, de tudtam, ha a csajnak szólok nem hinné el, nagyon nagyon kínos volt, nem szóltunk, de pár hónap és kiderült!!!

EZ MOST EGY OLYAN TÉMA AMIT LEHET HOGY NEM ITT ÉS LEGFŐKÉPP NEM ÍROTT FORMÁBAN KELLETT VOLNA KIFEJTENEM.

Szóval, én nem vagyok a költözés ellen, de ezt mindenképp le akartam Nektek írni!!! lépnem kell még jövök
Vendég
 


Zsandika! Egy hős vagy a fogaddal!

Szerintem azt nem venném rossz néven, de az illető, nehogy barátnő, hanem......... :?
Szóval ha nem beszélek vele hónapok óta és soha életében nem beszélt két szót a férjemmel miért kérdez ilyeneket????

Én is szólnék a barátnőmnek, ha biztos lennék a dologban!
Az tuti, hogy együtt nyomoznánk a férje után! :wink:

Az illető nem ismeri a férjemet és ezért úgy érzem, mi a .......-ért pofázik bele?????? :evil:

zsAndi! De most hogy írod!!!Azért kezd el gyanakodni Te is, mert a Te férjed is sokat van távol!!!!! :shock: Nehogy baj legyen!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Orsi
Hajni
Dolli
Szilva
Mia
Lini

Szerintem a zárt nagyon jó ötlet. Aki meg akar itt is maradhat. Jó lenne, ha itt lehetne zárt, mert a msns elég kényelmetlen.

Orsi: szoktam látni Bubut, mert mi mindig akkor megyünk le.

Hajni: sajnálom, hogy ma nem tudtunk beszélgetni. Jövőhéten átmegyünk. Kedd-csüt fogdokihoz megyek. A többi nap szabad.

Akkor ha holnap reggel senki nem megy úszni :cry: Akkor jövő héten? Jön valaki velem? Hajni? Te?
Brigi jó, hogy láttalak!Jöhetnétek többször is erre.

KAndi: hogy vagy?????? térded????

Lini
Kép
 


Zsand: én is pont így gondolom, de én nem akarok ebbe beleszólni :oops:

Lini
Kép
 


Lini,Zsandi!

Megértelek Benneteket, nem ismeritek a férjemet, Ti akármit elhinnétek róla! :(
Ha olyan valaki mondaná, aki ismeri elgondolkodnék rajta talán!

Az hogy összejöttek most a dolgok nem azt jelenti, hogy megcsal! :shock:
A manchesteri út volt az extra ami hirtelen jött és amit kár lett volna kihagynia hisz nagyon nagy lehetőség és előrelépést jelent!
A suli egész évben lesz, be van írva végig a naptáramba, tendert meg minden évben írnak, van hogy 36 órán keresztül non-stop!
De nem hiszem, hogy magyarázkodnom kéne.......
Azért is felhábortó, mert ha valaki szereti a férjét és megbízik benne, akkor sértő számára, hogy egy gennyes féregnek nézik! :cry:

Nem részletezem milyen kapcsolatom van ezzel a nővel, 1000%, hogy nem kedvességből és féltésből írt! :wink:
Vendég
 


Megjött Apika és elmentünk cangázni! :D
Képzeljétek Fruzsika letekert és vissza Andiékig a központba! Kicsit dumcsiztunk Andiékkal, megcsodáltuk a szép új cangákat!
Olyan büszke vagyok Fruzsikára!!!!!! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Látom volt ma rendesen történés :D:D:D

Először is Edit! A zugolvasó az, aki soha nem írt még!!! És Te nem ezek közé tartozol!!!

Zárt, nem zárt kérdésben Linivel értek egyet! Attól még hogy lesz egy zárt topic is, attól még bárki jöhet ide is és szerezhetünk új barátokat is ezáltal! Csak nem itt lenne a nagy forgalom :) Életben kell tartani ezt a topicot is, csak nem ilyen szinten szerintem! És akkor ha valaki új bejelentkezik, mint pl én is, akkor jól meg lehet ismerni és barátkozni vele!!!
A zárt meg a barátnős, jóban-rosszban topic lenne, ahol minden napi carságot megoszthatunk egymással, összeveszhetünk, kibékülhetünk, stb :D:D:D
(Én is annyi mindent írnék még, csak nem szeretném, ha mindenki tudná/tudhatná...)

Szóval zárt (is):

Orsi
Hajni
Dolli
Szilva
Mia
Lini


Hajni! Nagy gratula Lilinek!!!
Köszi a címeres foglalást!!!

Orsi, jövő hétre erősítsük a hangszálainkat!!! Kirúgunk a hámból!!! Már csak a hazafuvart kell megoldjam :D:D:D Valaki, aki nem iszik haza tudna majd hozni??? :oops: Vagy marad a taxi :D:D:D

Lini, Te mikor szeretnél úszni járni? Neked hogy lenne jó? Mert valamit csak kitalálunk majd, hogy Te is tudj jönni!!!

Jó éjt!!!

Mangora

Kép
 
 


Szóval zárt (is):

Orsi
Hajni
Dolli
Szilva
Mia
Lini
Kriszti


Ez az én formám, csak a saját nevem felejtettem el odaírni :D:D:D

Mangora

Kép
 
 


Lini!
Akor már egyvalaki nem kövez meg:)))))))))))))))))))))))))))))))


Orsi!
Látod mennyien mennyi félék vagyunk!!!

Az igaz, hogy nálunk is apa sokat jár mostanság vidékre, BÁLBA, meg ilyenek majd jól a körmére nézek!!!
Hátha még beindul a szezon............

Pont a héten volt egy jópofa sztori!!
Kedden éjfélkor ért haza. Az érdi lovas barátjával voltak vidéken. Másnap lementünk Dorinával lovagolni és meséli a barátja, hogy éjfélkor ért haza.
Mondom neki de érdekes Apa meg éjjel kettőkor erre apa barátja néz rám, hogy az nem lehet. Én olyan genya voltam, hogy határozottan állítottam, hogy apa kettőkor ért haza.
Erre apa barátja azt mondta, hogy az nem létezik Apa mindig rohan hozzánk haza, nagyon szeret minket és mi nagyon fontosak vagyunk neki biztos elnéztem az időt, aztán bevallottam, hogy csak szórakáztam!!!

Orsi!
Igen, a Hajni volt olyan Drága, hogy csinált nekem egy vonalzót én meg vagyok olyan mocsadék, hogy még ezek után sem másoltam át magamhoz!!!!
Szóval a félreértések elkerülése véget leszögezném Hajniékhoz nem megy a gólya csak KisTesó vonalzója átmenetileg ott tartózkodik :roll:

Csak egy kérdés:
Azt nem lehetne,, hogy egy a zárt úgy lenne, hogy mindenki az email címéra kapná a zárt leveleket?

Megyek lányok aludni, mert hulla vagyok!

Az igazi zugolvasóknak pedig ezúton üzenem, nem harapunk nem ettünk meg (még) senkit nyugodtan regisztráljanak és tiszteljenek meg a NYILVÁNOS hozzászólásaikkal!!!!

tényleg -L-
Vendég
 


Lányok !!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves sorokat !!!!
Előjött az üldözési mániám sajna néha van ilyen !!!Bocsika érte !!!

Nagyon jól esett, hogy védelmetekbe vettetek !!!!!!

Hajni

Maximálisan át tudom érezni az após dolgot, pont a hétvégén mondtam anyukámnak, 1 hét anyós után,(mivel Tomika beteg volt itthon volt vele) hogy mi már rég elváltunk volna apával ha nála (anyósnál) és vele kellene lakni !!!! Hál istennek ez nem így van így remélem röpke 500 évig leszünk együtt apukával !!!

Leszel te még saját házon belül én is azt mondom, addig pedig van az az izom a válladon amit megránthatsz és beveheted a le vagy tojva tablettát !!!!!

Dolli

Bár mikor várunk benneteket szeretettel babkocsival, vagy anélkül ahogy tetszik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mangora

Teljes mértékben osztom a véleményed, hogy a két topic lenne a legjobb megoldás, de igaza van Orsinak, hogy 2 helyre írni és olvasni sokkal több energiát vesz igénybe !!!!! :wink:

Tehát:
Orsi
Hajni
Dolli
Szilva
Mia
Lini
Kriszti
Edit (ha már én is benne lehetek )

Zsand

Nekem is húztak nemrég fogat, de egy hétig majd megvesztem annyira fájt a helye és még a szám is sebes lett !!!!
Hós vagy tényleg !!!!Bocsi HŐS-t akartam írni !!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Szilvi!Bocsi! :oops: Kissé megkésve Boldog szülinapot kívánok!

Orsi!Én voltam a "barátnő". :) Olyan aranyos volt Bubu,én észre sem vettem,Ő köszönt rám.Aztán Dorci ment volna puszit adni Neki,de akkor már gyülekeztek.

Orsi
Hajni
Dolli
Szilva
Mia
Lini
Kriszti
Edit
Brigi

Viszont akkor nem lennének új emberek. :roll: 2 felé meg nem jó írni.
Én pont ezért nem írom le részletesen a napomat.Ezek után meg sehogy!De így tényleg gáz.Nem beszélhetünk állandóan az időjárásról.
Azért azt még leírom,hogy párom szabadnapján bement dolgozni és 4 napig itthon sem volt.Szerintetek ...? :roll:
Szerintem többször kéne személyesen találkozni,akkor kidumálhatnánk magunkból mindent!

Jó éjt!

Kép
 
 


Megprobalok reagalni a 100 oldalas novellara amit osszehoztatok amig nem voltam :D:D:D:D:D:D
Elnezest ha kicsit hianyos lesz……




Dolli: Mosolyszunet? Milyen az a Silingi vér?

Kriszti: koszonom szepen (utolag is) az uszis elismerest! :D
Latnal most………… C betu alakzatban leledzem. :D De mar csak rohogok az egeszen, holnap a mensim is meg fog jonni…..


Mimi: Nem mondod hogy abba a par napba belekotottek Szabi ovijaba???? Ezek nem normalisak!!!! Igen, szerintem is, ki kell verni a hepajt! (hepaly?) Nemtom hogy kell irni, de ki kell verni, alaposan!
Szabi es a rokon gyerek-veres: Szerintem teljesen normalis hogy frusztralja Szabit amit a masik gyerek csinal. O szepen szol neki tobbszor is es ha nincs reakcio akkor csak fel akarja hivni magara a figyelmet. Itt szerintem a gyerek szulei tudnanak megoldast talalni ugy, hogy elmagyaraznak a sajat gyerekuknek hogy legyen szives valaszolni amikor hozza szolnak, max mondja azt hogy nem akarok dumalni most, de reagaljon mert igy az eletben eleg sokan be fogjak verni a fejet……. (:mrgreen:)
Masik tema: Igen, bunkok voltak hogy csak a ket masik gyereket invitaltak…. Es igen, ismet itt vannak a szulok ugye. Az unokaoccsnek kellett volna annyi eszenek lennie hogy “rendre utasitja” a szomszedot azzal hogy egyutt jottek, egyutt is mennek…..
Tenyleg az az egy pozitivum hogy Szabi nem sertodott meg. :)


Szilvi: Gyere te is uszni! Ha egy kis idod lesz a varras-kupacok kozott!
Uszomester: hat……… Jol ossze van rakva. :D Bar Kriszti szerint vekony a vadlija. (En nem jutottam addig, leginkabb mert ra se m merek nezni.) :twisted:


Edit: Huuuuuuuuuuuuh, akkor titeket is jol elkapott a gepszij, a fostival! De mar rendben vagytok mindannyian remelem.
Anyos: :D Latom neked is limitalt az elviselesi szinted. :D
Fogyokura: Haaaaaat, most nem all sehogy. Amiota faj a hatam, moccanni is nehezen megy es husvetkor volt nagy csokolade tavzabalas…….. Viszont legalabb nem hiztam vissza amit eddig lefogytam. :D Az is valami. :D Ahogy tudok ismet mozogni megyek tornazni +uszni. (ja meg most ugye a mensi….brrrrrr! Ilyenkor mindig hulla vagyok 3 napig. )
Zugolvaso: termeszetesen te NEM vagy zugolvaso! Hiszen irsz es aktivan reszt veszel a beszelgetesben. Jo fej vagy es kedves! A zugolvasok azok akik ide nem irnak, de privatban mindenfele rosszindulatu megjegyzest tesznek. Inkabb ez jellemzi sajnos oket. :( A joindulatu zugolvaso elobb-utobb csak bejelentkezik kozenk, ugy mint te is tetted es nagyon orulunk neked!!!!!


Rajottem a jovo nagy befektetesere!!!! MAGAN OVIT NYITOK!!!!! Persze csak sutyiban. :D Aztan majd hozhatjatok hozzam a gyerkocoket. (Persze csak sajat felelossegre am!)
Hehehehe.
En mar latom hogy Patrik otthon lesz suliig, amilyenek az erdi lehetosegek mi semmi jora nem szamithatunk, arra meg nem vallalkozom hogy Budapestre hurcibaljam a gyereket minden nap. :evil:


Orsi: PACIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK ! Nagyon nagyon nagyon szepek, edesek, aranyosak!! Imadnivalok! Bizti nagy sikert arattak a bulin! ;) Gyerkok milyen hercigek a hogy lovagolnak :D:D:D:D:D
Mimi: Targy ev : most eppen 2010, ami eppen most van.
Oktatasi ev: Szeptembertol majus vegeig. (vagy suliban junius eleje?)


Hajni: Apos………. JAJ !!!!! :( Erre mar mondani sem tudok semmit, de komolyan! Minden reszvetem ezzel a szituval kapcsolatban, egyszeruen szornyu! :( Gondolom beszelni meg keptelenseg vele….


Orsi: A “kedves” baratnonek szivesen visszairnam hogy :
“koszi az infot es az aggodast.” Nalatok mi a szitu? Csaljatok meg egymast? ;) (na jo, nem irnam meg csak megcsillant a gonosz gondolat az agyamban egy pillanatra…..)
Igazad van, a csajszi melysegesen irigy! Amig nem tud tuljutni az irigysegen es megbocsajtani a (sajat) multjat, boldog ember nem lehet. :( Komolyan sajnalom ot!)

Andi: Zsombinak legcso gyullija van??? Ajaj szegenyke! Jobbulast kivanok. :(
8 het alatt keszul el egy cipocske???? Jo kis varolista van…..:(


Hajni: Fugasikalas???????????????????????????????????? Az meg minek? (Na nalunk ezert lesz sotetbarna ko, fekete fugaval! Arra durrogjon be aposod. :D:D:D:D:D:D:D
Aaaaaaaa, Lilinek nagy gratula az egyedul allashoz!!!!!!! Fotot kerunk! ;)

Cimeres: angyal vagy hogy intezkedtel! KOSZI!!!! (majd en figyelek a fogyasztasra es minden kor utan fizetunk. :) En majd soherkedek, az nekem nagyon megy es nem erzem cikinek. Csak fogjatok mindent ram! ;)

Dolli: Neked van aggressziv ened? Hol dugdosod? :D:D:D:D elkepzelem ahogy a “joindulatu zugolvasot” egy sallerral egybekotott jokivansaggal ekluldod a !@#$%^&*-ba :D:D


Bogi: Megdumaltuk, akkor korbevezetlek Erden. (Persze, en sem ismerem egyaltalan, de mar odatalalok egyedul a Tesco-ba!) Ja, semmikeppen nem szabad hagynod hogy en navigaljak, meg csak meg sem szabad tolem kerdezni semmit mert kepes vagyok a teljesen jol mukodo tajekozodo embert is megsemmitoleg eltajolni :D:D:D:D:D (Kerdezd csak meg Krisztit….) :mrgreen:


Brigi: Mindig olyan aranyosakat irsz es fotokat kuldesz, megmelengeti depis szivemet! :D :) Asszem most jol jon a tarsulatnak egy kis jokedv! ;)


Bogi: TV es Internet: Nalunk a tulaj “allja” a tv-t, de T-home-os cucc van ezer csatornaval. Az Internet a sajatunk, mi a Datanettel vagyunk mivel eleg stabilak es az araik jobbak mint a T-comnak. :) (Meg paromek cege is a Datanettel van evek ota.) ;) Hat hogy mennyit fizetunk? (a ceg fizeti, de szerintem 6900 az Internet, de a leggyorsabb ami itt kifer a csovon. :) Paromnak a melo miatt szukseges a turbo sebesseg. :D Azt tudom hogy van mindenfele jo kis kombinalt csomag, amiben tv, telefon es Net is van. Ja es mindig van akcio a T-home-nal.

Orsi: A HELYES USZIMESTERNEK BELEPNI TILOS A BULINKBA. En akkor elsullyedek az asztal ala es csak buli vegen maszom elo. Vagy majd leskelodom neha-neha. :(
(Csak tudnam miert lettem ilyen tute ha egy jokepu pasi megjelenik a lathataron. Egyszeruen beasnam magam a fold ala ha lenne nalam aso (kapa, nagyharang) ….)


zsAndi: Huh a foghuzas a mumus nalam, meg egyaltalan a fogorvos…… de akkor neked ez most jol sikerult :D:D:D:D Gratula!

Lini: gyere velunk jovo szerdan uszni Battara! Jon Orsi, Kriszti, en es lehet hogy Szilvit is be tudjuk fuzni…. ;)


Meg egy gondolat a ZART-rol: Ha valaki nagyon akar, akkor felvehetjuk kozenk, ha meghivot kuldunk neki akkor belephet hozzank. :) Tehat uj tagok felvetele sem kizart csak jol megnezzuk elotte kit is engedunk be. Ha jo fej az illeto es kozenk valo akkor jo ha jon! :D
A zugolvasok meg olvashatjak ujra es ujra amit a nyitottban eddig irtunk. ;);)


Na megyek, a valaszom ropke 5 ora alatt keszult el......... szetestem agyilag. Hatam leesett az egyik kanyarban! Viszont hetvegen egyedul leszek itthon, a tobbiek lemennek anyosomhoz, hadd babazzon. En meg kitalalom mennyire doglom bele hogy a gyerekem nem lesz velem..... :mrgreen:

puszka es joejt!



A Cimeres klotyoja remelem ennyire jol felszerelt :
Kép



Szép jó reggelt!

Bogi, t-online-osok vagyunk....

Mia, jajj, már megint a hátad?! :( Szegényke!
Na, legközelebb már én is megyek úszni! Megnézem én azt az úszómestert! ;) :)

Húúú Zsandi, egy hős vagy!!!! HOgy vagytok?
Jut eszembe, még Te sem vagy fenn a titkosban!!!!! Mi lesz mááááár? Mikor jössz? Segítsek? Megcsináljam neked? És utána jelszót váltassz!

Jajj, Edit!!! Örülök, hogy írtál!!! Na? Átment most a meghívó? Emilemet megkaptad?

Brigi, köszi! :)

2felé írás: szerintem nem menne..... :( de meg lehet próbálni.....
 
 


Jóreg!

Brigi! Mitől voltál magad alatt? :(

Mia! Látszik nem ismersz! Van agresszív oldalam. :lol: Sajna! :?
Silingi vér? Qva car! :? Lekezelő, megsemmisítő, "ki ha én nem" stílus. No ezt vette elő párom egyik reggel, mindössze egyetlen beszólással. És ilyenkor még kisebbnek érzem magam, mint egyébként. :(

Orsi! Hát abban a pillanatban azt éreztem, hogy minimum egy hétig nem akarok beszélni Gézával... :( De könnyen békülök, nem vagyok egy haragtartó fajta! És látszott rajta, hogy megbánta amit mondott, és tudom, hogy ő nagyon tud tanulni az ilyen szitukból. Szóval :D

Zsandi! Hú, én elszaladtam volna a fogorvostól. :roll:

Edit! De jó, hogy sikerült meggyőzni, hogy maradj köztünk! :D

Kétfelé írás... szerintem sem egyszerű. Másrészt aki csatlakozik, tudni fogja, hogy van zártunk is, ezért kirekesztettnek fogja magát érezni, nem nagyon fognak így csatlakozni hozzánk...

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nekem mind1 hogy nyílt vagy zárt, én eddig sem írtam nagyon személyes dolgokat pont azért mert tutira olvasnak még ezren.
Viszont ha zárt lesz, akkor nem szeretnék kimaradni :wink: :wink:

Zsandi
fogorvos...én is voltam egyzser itt az sztk-ban bölcsesség miatt, nem tudott kinőni és begyulladt. szájsebész vette ki :roll: :roll:

Dolli
Hogy vagytok? éjszakák???? hasfájás van még?
mi megvagyunk Blanka tegnap volt 4240 gramm. éjjel kelünk 1-2-szer enni. nappal továbbra sem nagyon akar a kiságyban aludni, csak a babakocsiban és hason :roll: :roll:
de már vigyorog ezerrel...

dobok képet mindjárt..

többieknek is pusz

Judy

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép

Judy

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tele a t......m.
Soha életemben nem fájt a fogam!!!!!!!
Tegnap éjszaka nem aludtam a bölcsesség fogam miatt. Este hulla voltam erre éjfélkor mire kelek fáj a fölső bal oldalon a koronám vagy a mögötti!!!!
ISMÉT NEM ALUDTAM!!!! Besírtam magam fogorvoshoz nemsokára hív mikor mehetek. Most is fáj. Fáradt vagyok, nyűgös vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szilvi!
MEgyek a titkosba én is. megcsinálom még a hétvégén!!!!!!!

itt se..................
Vendég
 


Nem olvastam vissza, csak 1 mondatot.

Orsi: én NEM hiszem, hogy apid megcsal!!!!!!!!!
CSak azt mondtam, h szegény zugolvasó (mondjuk szerintem is pofátlanság így beleszólni) lehet, hogy csak a saját példájából kiindulva, akart téged megvédeni, mert szimpi vagy neki! ENNYI! Annyira ismerem a családod, hogy tudjam ti vagytok a "szeretet" család és azt én is így gondolom!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na megyek visszaolvasok

Lini
Kép
 


Sziasztok!

Mia, szingliség??? Miért nem mentél velük? A hátad miatt :( Na, akkor pihenj jó sokat és számolj be milyen gyerkő nélkül! Aztán nem ám befordulni!!!! Hívj, ha társaságra van szükséged!!!

ZsAndi, fogad ismét :(:(:( Kitartás!!!

A nemalvás nálam is megvan... Mostanában éjfél előtt nem sikerül elaludnom, biztos az idegeskedések miatt... És Marci legkésőbb 4kor kel minden hajnalban és utána is max 7ig alszik csak vissza... és napközben is max 3/4 órákat alszik csak, úgyhogy még ha el tudnék is aludni napközben (ami már óvodás korom óta nem megy) akkor sem tudnék... Állítólag van egy ilyen korszak fél éves környékén, hogy mivel nem fáradnak ki eléggé, mert nem mozognak annyit, ezért nem is alszanak annyit? Kinek mi a tapasztalata ebben??? Enyim gyerek meg írtó lassú... Nem hajlandó még forogni sem :D:D:D
Ja, és megint nem eszik rendesen, az elmúlt héten nem hízott semmit sem, úgyhogy mehetünk méreckedni megint a jövő héten a rendelőbe!!!

Ma már kérdezte apa, hogy hogy bírom ilyen kevés alvással... mondtam neki, hogy látod, ezért ilyen alacsony az ingerküszöböm... Tegnap jól kiakadtam nagyin is... még sírtam is, hogy hogy lehet ilyen car az élet, hogy nekem ezt el kell viseljem... De ilyenkor mindnig elgondolkozom azon, hogy a sors ezt valami miatt így akarta, ezt szánta nekem és ennek oka van, csak még arra nem jöttem rá, hogy mi... Ezen agyalok mostanában! És a szlogenem, hogy ami nem öl meg az erősebbé tesz, ugye Orsi???? :wink:

Na megyek, mert pogácsát fogok sütni :) Robi azt rendelte!!!

Mangora

Kép
 
 


Sziasztok!

Megnézték a fogamat időpontot csak keddre kaptam:((( Addig kaparom a falat. Diagnózis: Nem a fogam lukas, hanem az íny gyulladt, mert van ott egy tasakom és oda bekerül a kaja és ez okozza a galibát:evil:

Alaposan mossam ilyen olyan löttyökkel öblögessek, szájzuhany és kedden irány a rendelő.
Vendég
 


Szijasztok!

Judy!!!!!!!!!!!!!! Nagyon szépek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blanka már ilyen nagy???? :shock:
Szuper lett a hajad!!!!! Végül melyik fodrászhoz mentél????

Jaaaaaaaaaj zsAndika! :cry: :cry: :cry:
Nagyon gáááz a fogfájás, és Te még gyógyót sem szedhetsz rá! :shock: :shock: :shock:
Remélem hamar elmúlik! Fogorvos barátnőd most hol van?????
A másik fogat Te kérted hogy húzza ki??? Nem lehetett volna megmenteni????

Andika! Reggel 9-re nyitásra már Dechatlonba voltunk, megvan a B-pip és vettünk nagyoknak rollert (meg nekem is mert teljesen belezúgtam! :oops: )
A Te lelkeden szárad, kellett tegnap megmutiznod a rollert!
Jövőhét szárdára nem mondanak esőt, véssél be a naptáradba egy délelőtti cangázást! :wink:



Mia! Elmentek a fiúk????Hogy viseled a magányt?

Dolli! Örülök, hogy minden okés köztetek! :D

Brigi! De aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én meg azt hitem Lini volt az! :D
Te szoktál erre a játszóra is jönni??????
Miért nem szóltál, lementünk volna mi is!Bubu emlegeti azt a játszóteret, tényleg fel lett újítva???

Szilvi! Szerda este uszi???? Tornázni is mehetnénk máááááár! :wink:

Szerintem a többség zártra szavaz, ha jön valaki új azt még később is felvehetjük a zártba, nem?
Nem a mostanit zárjuk le(ezt nem is lehetne), hanem nyitunk egy zártat!
Vendég
 


Orsi!
Amit kihúztak fogat az a bölcsesség fogam és naon gázos volt, meg tolta előre a sort ezért nem lett volna értelme megmenteni.
Most pedig a fölső bal szemfog utáni 2. fog fáj.
Barinőm járt itt nemrég és ő nézte meg a fogam. Másfél hónapja jártam nála így nem is értette, hogy milyen fogam fáj, mert minden rendben a fogaimmal. Leszámítva az akor még meglévő 2 bölcsességfogamat.
Egyszer már volt egy ilyen ínygyulladásom akor sem hittem el, hogy az íny ennyire tud fájni :shock:
Megy valaki cirkuszba, mi elvileg megyünk a 6 órási előadásra!!
Vendég
 


Ja a bölcsesség fogad fájt!!!!!! Attól jobb is megszabadulni, nekem is húztak ki egyet, de túl későn 3 napig 40 fokos lázzal és szájzárral járt! Tiszta tájogos lett, valami genyzacskó nőtt rajta! :shock: Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúj de undorító vagyok! :oops:

Nem lehet, hogy csak kisugároz a fájdalom??? Van olyan hogy nem is ott fáj ahol a baj van!Remélem túlleszel rajta hamar, tudtál valamit pihenni ma??????
Szegénykém! :cry:
Vendég
 


Zsandi
a fogínygyulladás nem túl jó pocakosság alatt...vigyázni kell vele. Parodontax fogkrémet vagy valamilyen gyulladáscsökkentő
szájvizet próbálj használni! Jobbulást:)

Orsi
köszi:) végülis a régi fodrászomhoz mentem. én már unom ezt a hajat, de mivel siettem mot ez volt az egyszerűbb...de majd ha több időm lesz változtatni szeretnék már rajta.

Judy

Kép
Kép
Kép
 
 


Csajok!

Akinek az Otpnél van lakáshitele Ltpvel együtt légyszi írjon nekem emailt.

A többit ott!!!!

köszi A.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jo a szingliseg, kiveve hogy minden pillanatban Patrik jar az eszemben…..
De apa mar telefonanlt, odaertek egeszben, minden OK! Igy most kicsit nyugiban vagyok.
Egesz delelott aludtam, hozott apa kulonbozo tapaszokat, kremet, lottyot, este mindent ram ontottunk, asszem a Flector tapasz a nyero! Most egesz jol erzem magam…….
Jah, egesz delelott aludtam mint akit nyakon vagtak egy baltaval………
:D


Orsi, Kriszti: koszonom szepen hogy gondoskodtok rolam! Hat jo lenne a tasasag, de mivel mozdulni alig tudok igy nem sok hasznomat lehet venni. :) Pedig a borongos idoben 2 fele dolgot lehet igazan jol csialni: Vasalni, vagy shoppingolni. (hat nalam mindketto kilove…..)

Judy: Annyira szepek vagytok a kotos foton!!!! Latszik a szeretetteljes osszhang! Nagyon tuti gyermekeid vannak!!!!

zsAndi: Gyere el hozzam, nyoghetunk egyutt.:):) :) Viccet felreteve: rohadt dolog ez a fogfajas !:( Jobbulast kivanok!!!! (ilyen inygyulladas kaja miatt nekem is volt fiatal(abb) koromban, vegul addig nyomkodtam amig kijott az ici-pici cucc onnan es attol kezdve azonnal jobb lett. De addig majd berosaltam annyira fajt. :( (Nem ajanlom senkinek az en modszeremet, de en minidg a szadisabb, de gyorsabban hato gyogymodokat valasztom mert turelmetlen vagyok es nincs eszem………. Na mag kulonosen magas a fajdalomkuszobom.)


Kriszti: A nem alvas miatt vagy kikeszulve, ez nem vitas. Es ahoz kepest milyen jokedelyu vagy minidg! LE a kalappal elotted! Igazad van, a nehez dolgok, a probak mindig valamilyen cellal adatnak nekunk az eletben, leginkabb hogy erosodjuk, nemesedjunk lelkileg. Te jo nagy kihivas reszese vagy nagyival!!!!
Viszont az is biztos hogy parod elott mindig hos vagy es leszel mert meg tudsz allni ebben a rohadt szituban is. (Ja es minden rossz helyzetben ott rejlik a megoldas is! Elobb-utobb meglesz es akkor a szabadulas is eljon!) En azt kivanom hogy nagyon sok lelki es fizikai erod legyen hogy ezt el tudd hordozni! Sikerultni fog, tudom!

Orsi: Gennybugyor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Fogra telepedett Fogzacsesz :D:D:D:D
Nekem bejott nagyon!(Bar tolem mi mast varhatnank…..) :mrgreen:


Judy: en megoldottam a frizkomat…………..szules utan nekiestem a derekig eronek, latt belole hatkozepig ero………. Utana meg amikor elkezdett nagon hullani a hormonoktol, tovabb kurtitottam nyakig erore. :D
Tuti volt a 20 centiket lenyesni. :D Kb. Ugy neztem ki mint Joker a Batman-bol hajcsupalas kozben. :D
Utana meg………….. kb mint egy Einstein+Bethowen mix :D:D:D:D



Kép Kép


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron