Új privát üzeneted érkezett!

Dolli,
Én is szorítottam nektek hogy ne kelljen kórházba mennetek csak nem jutottam tegnap a géphez. Az egyik barátnőm kislányát is pont tegnap fogták bent ott Törökbálinton asztmás jellegű köhögéssel. Csatlakozom hozzád a tegnap éjjeli nem alvásban :? Zsombor is meg van fázva, tele az orra, köhög nagyon és hajnali 3-tól fél 6-ig fent voltunk.

Szilvi,
Köszi a kérdést nem igazán akar javulni a lábam. Azt hiszem megnézetem az orvossal. Beírattad Lilit?

Mangora,
Együtt érzek veled, én is hasonló cipőben járok.

Kép[
Kép[
 


Bogen!

Hol veszel valódi illóolajat???

Mangora:
Apával úgy beszéltük meg, hogy a május végén megyünk addigra már kelléképpen fogunk tudni mozizni:)))


Lányok!
Valakit érdekel a héten egy délutáni játszóterezés????
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam a hatam miatt…
No meg a gepem ismet megdoglott… A laptopot meg csak most kaptam meg.  Jobb keson mint soha, nem igaz? ;) Legalabb Internetezni tudok fekve (ulni nem nagyon tudok…)

Ja, a hatam koszoni szepen “van”. Minden percben erzem………. Az osszepisiles es az ajulas hataran eppen. :D De mar “engedett” kifele, igy szerintem 2-3 nap es ulesre is kepes leszek. Legfokeppen mert dokihoz kell mennem gyogyszert iratni…. Erdekes lesz :mrgreen: (bevizualtam!) :D:D:D:D:D:D

__________________________________________

Kriszti: Jaj szegenykem, most olvasom hogy nagyon lent voltal lelkileg.  Megertelek! Pontosan ezt ereztem en is sokszor. Ha otthon volt Peter akkor sem volt semmivel mas. (Mi azota ezt megbeszeltuk es megvaltozott!) Szerintem beszeljetek errol, ne orlodj magadban! En is azt csinaltam sokaig, ilyenkor az ember tur, tur es utana robban. Na ezt a robbanast jobb elkerulni. :D
Babauszas: Hat errol lemaradtam, kisse keson olvastam rola. De hat ezzel a hattal en max egy pohar vizet emelgetek nem Patrikot + hordozot….
JAH, MEGVAN AZ ORVOSI IGAZOLAS!!! Mehetunk mi is uszni!!! :D:D:D:D


Orsi: Leesett a tukor a falarol????? HUHA az durva! Ez igy frankon letezik? Asszem a frasz jott volna ram. Ugye nem lett senkinek baja?
Mammut asztal+szekek: jaaaaaaaaaj lattam en is, annyira edesek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Milyen szinben vettetek? Asszem en a kek arnyalatut nezegettem, ha jol emlexem.:D

Uszas: Igen, en is mindig nagyon varom a szerdat!!! Es ez most megint carul jott ki hogy nem tudsz velunk tartani. Igazad van hogy kivagy, mert neked is szukseged van (lenne) a kikapcsolodasra. Parodnak meg nagyon sok programot beiktatnak. :( Persze a cegben nem gondolonak arra hogy 3 gyerek+feleseg nelkulozi ot. :(


Dolli: Gezunak jobbulast kivanok!!!!!!! Remeljuk tul vagytok a nehezen! Lehetseges hogy ez az asztma dolog frontfuggo tud lenni vagy az allergiaszezon is befolyasolhatja? (En olyan pocsekul voltam az elmult par napban, alig eltem! … es meg asztmas sem vagyok.)



Na megyek, Patrik belecsavarta magat a takaroba olyan szinten hogy nem latszik ki semmi belole, fogalmam sincs hol az eleje... :D

puszka!


 
 

Apika még sehol! :cry:
Csimók már ágyban, ma kivasaltam, kimostam mindent.
Délután kitakarítottam, most amíg csimók fürcsiztek futottam fél órát! Kép
Azt hiszem beírok magamnak egy ötöst! :D

Ha elalszanak csimók beülök egy D.S. könyvvel a szaunába!


Mia és Kriszti szerintem úgy néznek most ki mint a grill pipik és most szárítják a hajukat! :lol:
Remélem jövőhéten már én is tudok menni Veletek! :cry:

Mos L, jók legyetek!!!!
Vendég
 


Ja és annyira jólesett, hogy felhívtatok!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :)
Vendég
 


illóolaj: én az AROMAX-ot használom, meg vmi más márkát, ami kék papírdobozkában van...a lényeg, hogy tényleg az adott növény olaja legyen és ne aroma!!!
Bioboltba veszem többnyire....

Kép
 
 


sziasztok,

Még megvagyok, habár nagyon magam alatt vagyok, de erről bőven elég ennyi.

Megy valaki szombaton úszni? Én mennék, ha jön valaki.

Hajni: pénteken nem jöttök játszózni? Lili nagyon unatkozik.

Lini
Kép
 


Jaaaaaaaaaaj Linike!!!! :cry:

Nem tudok valamivel segíteni????? :(
Vendég
 


Joest :D

Orsi: Rahibaztal! Kis piros rakocskak lettunk es a hajunk szenakazkent funkcionalt a fejunkon, bar a szaritassal nem bajlodtunk. :D (Vagy hatan berregtek mellettunk, inkabb menekultunk az oltozobol.)
Nagyon hianyoztal az uszibol! Klassz volt most is, bar nekem csak 15 perc uszas jott ossze mert nagyon faztam a vizben, pedig folyamatosan usztam (vagy legalabb is olyasmit csinaltam). Bemenekultem a pezsifurdobe, de ott is faztam. :( A gozben kotottem ki, kozben 3x valtottak egymast az emberek……… asszem “kisse” faztam. De a vegere mar jol ereztem magam. :)
Kaptunk pozitiv reakciot egy fiatal lanytol, nem nezte ki belolunk hogy mar anyukak vagyunk. Mondtam neki, tuti azert hogy itt rotyogunk a gozben es hulyesegeket dumalunk ossze-vissza. :D:D
Kriszti hosiesen nyomta az uszast (pedig rohadt hideg volt a viz!!!!!) Vagy csak en ereztem annak???
Na mindegy, uszomesterunk termeszetesen ott volt es allandoan glosszalt, a kis kabinjaban keptelen volt megmaradni a seggen. En meg bujkaltam, nehogy ra kelljen nezni. :( Hat ide jutottam! Szegyen!
Elmegyek egy tanfolyamra ahol megtanitanak szembenezni az uszomester mumussal… :D:D:D:D:D
Ja, most mar majdnem elsore odatalaltunk az uszodaba :D:D:D:D:D
Es a jegyet tokeletesen tudtuk kerni, jo sorrendben, igy a neninek nem kellett zeroznia mint elozo alkalommal. :D

Az uszoszemcsid meg mindig nalam van, mar hangosan sikitozik utanad kinjaban! ;) De jol elbeszelgetnek a szolikremmel a kocsi hatso ulesen… :mrgreen:
Ja es baj van Fruzsi kovevel is, amit kaptam tole. Allandoan Fruzsi utan sirdogal.......... vissza kell vigyem Fruzsinak mert ennek nem lesz jo vege, szerintem ko-depresszioba sullyed lassan szegenyke! Ha legkozelebb feletek jarok viszem es megmondom Fruzsinak hogy nalam nem szeret lenni a kovecskeje. :D


Bogi: Aromax egy jo kis marka! Jo olajai vannak (masszazs) es az illoolajok is nagyon jok! Lehet kapni Erden is? (Oh hogy en mekkora barom vagyok, jotol kerdezem! De viszont amikor mar itt laktok, majd felterkepezzuk egyutt a piacot, mit hol lehet kapni. :D ) …. Meg en is kezdonek szamitok…… es hires vagyok arrol hogy sehova sem talalok oda, ha navigalok akkor teli tankkal kell elindulni es jo sok hideg elelemmel. Tehat velem jonni tiszta orom es Pazar elmeny. :D


Lini: De jo hogy adtal eletjelt magadrol!!!!!!!!!!
Az kevesbe jo hogy magad alatt vagy :( Vigyek csokit? Rajtam az mindig segit! :D Lili hogy van?



Megyek, bekunkorodom az agy vegebe....... kitamasztom magam, eldunnyogom a siralom enekemet (az elalvosat) es megprobalok nem a hatamara koncentralni. (akkor ez most koncentracios tabor lesz....) :D Vagy inkabb dekoncentracios.........
Na jo, tul hulye vagyok mar!

joejt! :)



Dolli:

Kikurkasztam az adataim kozul a bebicvikker levelet, szerencsere elmentettem anno. Bemasolom neked:

Kedves Szülok!

21 éves vagyok, gyerekfelügyelet terén nagyon tapasztalt. Imádom a gyerekeket, szívesen vigyáznék az Ön gyermekére is. Május 30.-ig alkalmi gyermekfelügyeletet tudnék vállalni, de Júniustól minden hétköznap, és alkalmanként hétvégén is számíthatna rám.

Ha önnek nyáron dolgozni kell, de nem tudja hogy ki vigyázzon csemetéjére, óvodában, bölcsikben már nincsen hely, vagy általános iskolás gyermekét még nem hagyná otthon egyedül, akkor hívjon bátran.

Nagyon sok babának, és kisgyereknek voltam már a pótmamája. Megbízható, gyermekcentrikus, felelosségteljes, munkáját szereto emberként ismerhet meg.

Bérezés:
1. Állandó gyermekfelügyelet esetén: 600 Ft/óra (napi jelleg, min.: 4 óra)
2. Alkalmi gyermekfelügyelet esetén: 800 Ft/óra
3. Állandó gyermekfelügyelet esetén, testvéreknél: 800 Ft/óra
4. Alkalmi gyermekfelügyelet esetén, testvéreknél: 1000 Ft/óra

Gyermekkor: 0-10 év
Telefon: 70/4296610
email: zsuzsy89@hotmail.com


Hívjanak bátran!
Nyáron Érden fogok lakni, keresztszüleimnél.
Üdvözlettel:
Rithnovszky Zsuzsanna




PUszka es joejt! ;)



Jobb reggelt kívánok!!!

Miácska! Nem tudok ma menni ne haragudj! :cry: :cry: :cry:
Tök beteg lettem reggelre!
Azt hittem allergia, két napja azt kutatom, mire lehetek allergiás, mert viszketet szemem, torkom, fülem belül :shock: , folyik az orrom!
Éjszaka úgy eldugult az orrom, hogy csak nyitott szájjal tudtam aludni, most meg köhögök és fáj a torkom is! :?
Mi a franc lehet ez????? :shock:

Mia remélem jobb a hátad, úgy sajnálom, hogy nem tudok menni, de Patrik miatt para vagyok!
Később hívlak!

Annyira tipikus, hogy megint lebetegszem mikor egyedül leszek a gyerekekkel! :shock: :( :cry:
Drukkoljatok, hogy holnap délutánig kihúzzam láz nélkül!
Vendég
 


Orsi! :( Jobbulást! Erős vagy, nem leszel lázas! Szugibugi!!!!

Mia! Fájós háttal én 15 percet sem tudtam volna úszni... hős vagy! :D
Jajj, de köszi, hogy elő tudtad varázsolni a bébiszittert! Köszikösziköszi! :D

Andi! Jobbulást Zsombornak is! Szegénykém! :( Voltatok dokinál?
Barátnődék! :( Legalább jó kezekben vannak! Ezt garantálom!

Bogi! Nagyon köszi az ökoinfot! :D És nem fakulnak ki a színek a szódától??? És mitől valódi az illóolaj? dm-ben nem lehet kapni véletlen?

Linike! Jó hogy azért bejelentkeztél! Szólj, ha tudunk segíteni bármit!

Zsandi! Mi a héten még nem játszózunk, jövő héten viszont mindenre vevő vagyok! :D

Nálunk mosolyszünet van. Berágtam a páromra. Utálom, mikor kijön belőle a Silingi vér!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrrr! :evil: :cry:

Dolli

Kép
Kép
 


Jó reggelt!

Lini, jó hogy jelentkeztél és sok-sok pozitív energiát küldünk neked!!! Kitartás!!!

Orsi, ez ettől simán lehet allergia!!! De mondok mást! Sajnos lehet hogy idegi alapon jön ki :( Bevonzod a negatív energiákat! Nem lehet könnyű most neked sem és mégis olyan hősiesen tartod magad!!! Szóval küldök gyógypuszit is de inkább neked is sok-sok pozitív energiát!!!!
És tutira összeszeded magad holnapig!!!

Na, ez a sok pozitív energia most itt kóvályog Érd légterében, úgyhogy akinek még szüksége van rá az vadásszon belőle magának :D:D:D

Kostyika Andi, sajnálom hogy nem javul a térded :( Akkor tényleg menj el dokihoz, ne halogasd :(

ZsAndi, szuper ötlet, hogy akkor mentek mikor már jobban látszik babó!!! Remélem apa is élvezni fogja!

Bogi, köszi hogy jöttetek és a cipők is tök jók!!! Megtaláltátok a játszót is?

Csajok, Bogi nagyon aranyos és Balázs is és apájuk is :wink: Jó választás volt, hogy itt kötött ki :wink: Igazi, belevaló és nagyon pörgős mosolygós csajszi Ő is!!!

Tegnapi uszi! Orsi, pont azért is hívtalak fel, hogy kicsit földobjalak! Ott lett volna tényleg a helyed, remélem jövő héten már OK lesz neked is!
Mia hősiesen úszott, szerintem volt az 20 perc is, amit kibírt a medencében! Pedig tényleg ramaty állapotban volt, és ahhoz képest nagyon sokat úszott!!! Elismerős smily neki :D
Én amúgy emeltem az adagom, most 45 percet úsztam, utána rövid szaunára volt csak idő és a szolira, de most nem mi voltunk az utolsók!!! (Ez annak is köszönhető, hogy az elmúlt napokban nem telt el úgy nap, hogy ne mozogtam volna valamit, a minimum az a 20 perc ellipszis trénert volt, de ezt nem merem nagybetűkkel írni, nehogy elmúljon a jó szériám :D)
Az úszómester a mumusod, látom :) Még szerencse, hogy nekem nem esetem, így van aki el tudja kérni a szoli kulcsát :D:D:D

Na, ma nem nagyon leszek, úgy döntött Robi, hogy meglátogatjuk az apukáját, úgyhogy lassan cuccolunk és indulunk Békéscsabára! Ha tudok még este jelentkezem, de lehet hogy csak holnap jövök majd! (Ja, és így ma nem fogok tudni sportolni... :( )

Brigi, Hajni, merre vagytok??? Linike is jelentkezett, pedig ő igazoltan van távol!!! Mi van veletek? Remélem minden rendben!!!

Szép napsütéses napot mindenkinek!!!

Mangora

Kép
 
 


Ja, Dolli, látom nálatok is áll a bál!!! :(:(:( Más sem hiányzott még most neked!!! Neked is küldök pozitív energiákat!

Megy az újabb hullám Érd felett :D:D:D

Mangora

Kép
 
 


Jó reggelt!

Na megvolt a beiratkozás az oviba.
Hát nem tudom????
Halljátok ez azért kiakasztó!!!
A Szabi januárban volt 4éves...én úgy gondoltam,vagyis úgy tudtam,úgy értelmezem,hogy a következő tanítási/oktatási évben ami számomra 2010-2011 es tanév,tölti be az 5. életévét.Ezt be is írtam a felvételi lapra,majd bele is kötött a nő.Mert szerinte a Szabi nem a következő tanévben tölti az 5. életévét hanem az azt követőben.Bacca meg!!!!Nem gondolják komolyan????Szeptemberben már majdnem 4éves lesz,ha 16nappal előbb születik akkor nem kekeckednek :roll:
ÁÁá na majd ha vissza utasítják akkor megyünk az önkoihoz meg mindenhová.

Orsi!
Lehet allergia sajnos.Próbálj bevenni valamilyen kálciumot.
Amúgy meg sok minden virágzik ilyenkor.

Bogi!Ti voltatok beiratkozni?

ÁÁÁ csajok..engem meg a Szabi készít ki.
Teljesen meg van hibbanva.
Folyamatosan verekszik a rokon kisfiúval.Vagyis a Szabi veri a rokon gyereket :cry:
Okés van oka de akkor is!!!!Milyen már ez???A rokon kisfiú sokszor nem reagál a Szabira,ha a Szabi szól hozzá akkor hátat fordít nem figyel rá,úgy tesz mintha nem is hallaná azt ,hogy A Szabi hozzá beszél.Na ilyenkor van a baj.A Szabi szól 3-4x utána már kiabál üvölt majd üt.A rokon meg jól ráüvölt ilyenkor a Szabira,hogy hagyja békén,van mikor közli hogy ő süket...
A Szabi meg sajnos az ilyen szitukat úgy reagálja le,hogy üt.
Ez annyira ciki és kellemetlen tud lenni.
Viszont szinte mással nem is csinálja ezt.Én nem értem???ÉS nem tudunk mit kezdeni ezzel a szituvan,én legalább is nem tudom mit kéne tenni,hogy ezt ne csinálja a Szabi.
És amúgy is!Mostanában egyre hibbantabb itthon is.Ja igen..és ha nemtetszik neki valami,vagy rászólunk akkor üti a saját fejét.(már mondtam,hogy nagyobbat üssön máskor)
Gondolom ez már az unalom és a tesóféltékenység hatványozása...
No és most le is írom amit múltkor kitörültem.
Képzeljétek..Átmentek a szomszédba locsolni.(a Szilviékkel közös ismerőshöz)Ment a Szabi a rokon kisfiú és a kishúani.ga mert együtt voltak valamerre csavizni,anyukájuk meg aludt és apuka nem ment be a lakásukba nehogy felkeltség anyukát.Szóval átmentek meglocsolni a szomszéd kislányokat.Játszottak egy ideig,majd a Gyuri jön haza a Szabival.És meséli,hogy a rokon gyerekeket mondták ,hogy maradjanak ott játszani,a Szabinak nem is említették.
Milyen már ez????Ott van 3kisgyerek akik barátok és együtt mentek oda,és a háromból kettőt ottmaradásra invitálnak a harmadiknak meg nem is említik,hogy maradhatna játszani :cry:
Nekem ez annyira rosszul esett..és főleg az,hogy a párom unokaöccse nem mondta volna a szomszédnak,hogy bocsi együtt jöttünk együtt megyünk is haza. :cry: :cry:
Én nem tudom adott szituban ők hogyan reagáltak volna???
ÁÁÁ na mindegy...hála égnek ezt viszont a Szabi jól reagálta és nem sírt miatta.

 
 


Szasztok!

Lányok :( ennyien vagytok rossz passzban?! Kívánom, hogy mihamarabb jobb legyen!!!!! ++++++++++++

Andi, jajj szegényke, nem akar javulni a lábad? :( Dokihoz mikor mész? Jaja, beirattam Lilit, remélem most minden renedben lesz!!!!

Lini, jó hogy jelenkeztél!!! Sajnálom, hogy magad alatt vagy! :( Kitartás!
Pénteken mikor mentek játszózni? Ma megvarrom a macit, huzatot és akkor elviszem neked!!!!

Mia, Kriszta irigy az usziért, olyan rég voltam én is, de valahogy sosem jön össze mostanában, a sapim is eltűnt....
Milyen az az úszómester, hogy ennyire bújkáltok előle? ;) :)

Orsiborsi, mi van Veled? Hogy vagy? Ha kell valami szólj!!!!! Megyek!

Dolli, mosolyszünet?! :( Remélem hamar elmúlik!!!

Kriszta, jó utat! Szép napot!

Mimi, nem semmi a szomszéd! Annyira nem bírom az ilyet!!!!! :( Szabi nem hiszem, hogy sok vizet zavart volna.. mért nem akarták, hogy ott legyen? Ovi: hááát, én is beirattam az oviba Lilit, többször elmondtam, hogy bölcsis, tesó idejár... hátha... de nem mondott semmi bíztatót. Jó mi?! Remélem azért sikerülni fog! Vagy megint poára esek.... oszt mehetünk fellebbezni megint.... Remélem Szabinak is sikerül!!!!
 
 


Dolli

Szorítok, hogy elmúljon a duli-fuli apával !!!!!!
Nálunk is néha előfordul 1-1 ilyen örihari nap , de másnap vagy az egyikönk vagy a másikonk bújuk a morcoskához !!!!!!!

Márcsak azért se legyen igaza anyóséknak !!!!!

Piros popsira nálunk két dolog vált be, az egyik a Nive popsikiütés elleni krém a másik pedig a Sudockrém. Ajánlom mindkettőt nálunk beváltak !!!!!!

Múlt héten mi is használtuk ugyanis átment rajtunk is a Calicivírus, mármint Tomikánál használtuk , de mi is elkaptuk a vírust, lefertőzött bennünket !!!Egy hétig hányt, hasmenése volt, szegény nagyon legyengült !!!!Mi pedig apukával váltottuk egymást a fürdőszobában !!!Még a kerimamit is lefertőzte pedig csak 2 puszit váltottak, de estére ő is lebetegedett !!!

Múlt héten anyósos látogatás is volt mivel ő volt idehaza a kisbeteggel, de ebből is sok volt az 1 hét !!!!!
Egy darabig remélem nem kell jönnie !!!
Voltunk az érdi piacon is fini lángost ettünk !!!!
Holnap ismét én is sütök idehaza mivel a múltkor nagy sikere volt !!!!

Orsi

Locsolkodtunk otthon Szegeden is, így lehet el tudok menni a talira én is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon büszke voltunk Tomikára, mivel olyan szépen mondta a locsolósverset !!!!

Jobbulást neked !!!!Javaslok 3000 mg C vitamint a Ca mellé !!!!

Bogen

Szép lesz a házatok !!!!!!!

Én is kipróbáltam a mosószódát és tiszta szutyi lett a mosógépdob !!!Lehet az ecet leviszi ???Mit csináljak szerintetek ???

Mimi

Én nagyon gyerekes választ tudnék adni a kérdésésedre így inkább nem írom le !!!Okos válasz: leülnék a rokon gyerekkel beszélni, hogy ha így viselkedik Szabival akkor inkább ne is menjen hozzátok ha nem tud máshogy viselkedni, mert ez nagyon rosszul esik Szabinak !!! Illetve fordított esetben hogy esne neki ???

Mia Krsizti

Hős úszóbajnokok !!!!!!!!!

Mia hogy áll a fogyókúra ???????

Kép
 
 


Sziasztok!

Ez az ovi helyzet ne túl bíztató!!! Szorítok mindenkinek, hogy sikerüljön!!!!!

Lini!
Sajnálom, küldök sok +++++++++++++++ energiát!

Gabusz!
Olvasol minket, olyan rég jelentkeztél!!!

Mimi!
A mi majdnem szomszédunk 2005 májusában született és most kötelesek felvenni. Tavaly nem vették fel, mondván otthon van anyuka a Hugival!!!!
Valószínű, hogy Szabi már unatkozik otthon, már neki is bővn közösségbe lenne a helye!!!

Majd ma szólok a vezető óvónéninek, hogy beíratnám KisTesót, hogy jó helyet kapjon :wink: :D :D :D :D
Biztos jót fog kacagni!
Azért ez az ovi téma felháborító!!!
Kedden mikor mentem a gyerkőcér ott voltak a rómaiak is, fel voltak háborodva, hogy holnap még nem jöhetnek a kisfüstösök :evil: :evil: :evil:

Megyek ablakot puceválni még 4 hátra van.

Szép napot mindenkinek!!!!
Vendég
 


Zsandi!
Nagyon gáz ez az ovi!!!!Én félek,hogy a Szabit vissza utasítják de már előre készítem magam,hogy tovább lépjek.Szerintem már lehet most kérek munkáltatóit anyumtól...:wink:
De nem értem???Miért van erre szükség???
Én nem is értem???Hogy lesz megoldva 2év múlva a gyerekek elhelyezése???2 év nem elég arra,hogy bővítsenek mindent,hogy a sok sok 2éves gyereket majd el tudják helyezni valahová...
Ááá nagyon gáz de ez van...

Edit!Szomszédnál az a gond,hogy még ő is kicsi.Én nem tudom megértené e?

 
 


Mimi!

Bocsi, hogy ezt írom, de ez nő nem jól tudja és félrevezetett Téged!

Az adott (2010-2011-es amire most van a beiratás!!!!) tanévben fogja betölteni Szabi az 5. életévét!
Nem csak fel kell venniük, hanem 5 éves kortól kötelező is napi 4 órában az óvódai foglalkozás!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne engedjétek Magatokat félrevezetni!

Zsandi! Fruzsi 2005 áprilisi, és felvették tavaly, az előtt nem!
A május hónap érdekes, mert nem tudom, meddig tart a hivatalos óvódai tanév május valameddig! :roll: De mivel Ő évvesztes így is 2 évet tutira járni fog!

Köszi Csajok a jókivánságokat elég carul vagyuk, vagyis nem fáj most semmim, de ki sem látok a takonyból! :oops:
Egész nap Fruzsi babab meghívóit csináltam, olyan széééééép lett! :lol: :lol: :lol:
Alig várom, hogy megmutizzam a Szöszikémnek! :wink: Akivel talizunk most annak oda is adjuk!Andika Ti mindjárt lecsekkolhatjátok!


Itt van Folti és Pötyike, a buli sztárvendégei!!!!!!! :D :D :D
Kép

V
Vendég
 


BAKKER BUBU ENNYIT NŐTT 1 ÉV ALATT????? :shock: :shock: :shock:



Kép
Vendég
 


Orsi!
Tök cukik :lol:

Ha megkérhetlek...ha van időd és energiád,ha találsz valami infót a felvételről,lécccccci mentsd el nekem.Én nem találtam tegnap semmit.
Bár valahol olvastam valami olyat,hogy talán tényleg májusig tart az óvodai tanév vagy mi???
No rákeresek,hátha ma is meglelem.

 
 


Meg is van.És lám lám a googleba beírva hol is leltem ilyen infót???
http://www.tusculanum-ovoda.hu/ovodai-hazirend-3.html
Viszont valaki mondja meg!Mit rejt a tárgy év és mit a különbség a tárgyév és oktatási év közt?Mert nekem a tárgyév és oktatási év lehet ugyan az.
Mellesleg sok hivatalos oldalon úgy írják,hogy ha az oktatási évben tölti az x. évet...
SZóval demértem...na

 
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak kicsit befordultam. :cry:
Tegnap volt Jani szülinapja megcsináltam a kedvenc kajáját + sütöttem tortát.
Erre megjött az Apja odavágott a konyha asztalra egy pezsgőt meg 15 000 Ft-ot és lelépett. Még csak be sem jött a szobába felköszönteni a fiát.
Kiderült, hogy beszélt a lányával és nincs megelégedve velem. :shock: Szerinte rosszul nevelem Lilit és baromi mocsok van itthon. Ez azért is fáj nagyon mert Nagyim mindig azt ecsetelte az ismerősöknek, hogy én is olyan lusta és mocskos leszek mint az anyám. :cry: Ez meg annyira belém égett, hogy szinte már fanatikusan takarítok. Sokszor már Jani szól rám, hogy fejezzem be. Jó persze Lili mellett nincs időm fugát sikálni és ezt Apósom csinálta meg egyik hétvégén. Na ez nem tetszett neki, szerinte ezért van mocsok. De persze az nem számít, hogy a szobájában 8 centis por van! :evil: Aztán beszéltünk Anyósommal aki azt mondja ne foglalkozzunk vele. Volt, hogy neki fogkefével kellett sikálni a fúgát. :shock:
De akkor is szar így itt élni, pláne, hogy Apósom háza.....
Ja és azt is zokon vette, hogy sógornőm megemlítette neki igazán adhatna pénzt a rezsibe ( ha már itt lakik) mert múlt hónapban már tőle kellett kölcsön kérjünk. :? Egy fillért nem ad, költeni nem költ semmire mégis állandóan azt hallgatjuk, hogy nincs pénze. Aztán meg 100 000-ért vesz lap tv-t, 60 000-ért javítja az autót..... :evil: De a rezsibe beszállni nincs pénze..... viszont minden este csurig tölti a kádat, hétvégén 4 adagot mos, a bazi tévéje egész éjjel megy..... :roll:

Ne haragudjatok, hogy rontom a hangulatot de olyan magam alatt vagyok. Úúúúúgy utálom a konfliktusokat. Ráadásul bosszant, hogy egy olyan ember hülyeségeit kell nyeljem akihez semmi közöm. :roll:

Hajni
KépKép


Lini: ha jó a fél 11 akkor lemegyünk. Megcsörgetsz?

Brigi: nem tudlak hívni! Basszus elegem van ebből a csóróságból. Mi van veled, hova tűntél????? Gondoltam ma túrizhattunk volna.....

Hajni
KépKép


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

QVA MÉRGES VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem elég hogy olvas, de még az itt olvasottak alapján ilyen leveleket ír nekem egy nő a régi topicunkból!

"Orsi!

Hallottam hogy mostanában feltünően sokat van távol a férjed, nem riogatásként mondom, de a helyedben kezdenék kicsit aggódni és utánanézni.
Hidd el!
Vigyázz magadra"


Micsoda "baráti" levél! :shock:

Na ezért lenne jó zártba menni!
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok!!!!
Annyira rossz, hogy mindenki ilyen béka segge alatti hangulatban van!!!
Mostmár ide Érd fölé küldök sok-sok +++++++ energiát!!!!

Hajni!
Megértem, hogy rosszul esnek ezek a dolgok!!! Mi lett párod jogsijával??

Mi ma vizsgáztattuk az egyik utánfutót és ott is mindenki mást mondott, aztán a végére minden másképp alakult mint ahogy az okmányirodába mondták!!


Én éjszaka álmomba anyóssal veszekedtem, nem is tudom mit jelent majd megnézem!!
Vendég
 


Mimi,
Szerintem az oktatási év az szeptember 1-től tart május 31-ig. Nyáron nincsenek foglalkozások, csak vigyáznak rájuk. Veronika júliusi és ugyan bölcsis volt de amikor betöltötte a 3-at nem vették át az oviba nyáron csak szeptembertől.

Orsi,
Manó oda van a pónikért :D Nagyon szépek lettek a meghívók.

Dolli,
Most délelőtt voltunk orvosnál, Zsombornak meg sajnos légcső gyulladása van, kaptunk gyógyszert :? Tegnap váltottunk titeket az ortopédián :D Na jó csak majdnem mert nekünk 7-re volt időpontunk a cipőshöz. Kb 8 hét mire megcsinálják manónak az új szandált.

Kép[
Kép[
 


Na lenyugodtam! :lol: :lol: :lol:
Tök jót skypoltunk Apival, annyira jó érzés, hogy egy ilyen üzi után sem vész el a bizalom!

"Csak aki magában bízik, bízhat másokban is. S a másokban való hit alapja a rendíthetetlen önbizalom. A két hit: egy. Ha bármelyik hitet elveszti az ember, olyan lesz, mint a félszárnyú madár. Nem tud repülni."


"Sosem vagyunk sebezhetőbbek, mint amikor bízunk valakiben - de paradox módon, ha nem tudunk bízni, nem találhatunk sem szeretetet, sem boldogságot."
Walter Anderson

Rájöttem, hogy irritálóan boldog életünk van!!!!! :lol: :lol: :lol:
És tényleg, de néha olyan jó nyafogni! :wink: :oops:


http://www.youtube.com/watch?v=hxMVn5YBY7k


Hajnika! Megértelek! :cry: Hidd el ez csak átmeneti időszak!Lesztek Ti Magatok, mikor nem kell senkihez sem alkalmazkodnod! :wink:
Ha megnyugtat, a fugát én sem sikamikálom a járólap között! :wink: Te egy ügyes, házias, dolgos asszonyka vagy! Aki már mond mekaphatja, vagy kinyalhatja a fuga között!!!!! :oops: :lol:
Mindenkit ott bántanak ahol sebezhető, alattomos emberi szokás, de ilyenkor kell egy válránítással túllépni a dolgon!

Rájöttem, hogy nem szabad dolgokon túl sokat lelkizni, mert ezzel elérik a bunkók a célukat! :wink:
Én már haragot sem érzek ilyenkor, elég nagy büntetés az illetőnek a maga gonoszsága, hogy egy rút testben egy mégrandább lélek van és azt mondhatja a sajátjának ! :wink:

Hajnika, én tudom, hogy tiszta és rendes csajszi vagy! Én mondom a Domestosok istennője! :lol: :lol: :lol: :lol:
Lehet hogy patyolatot akar nyitni az öreg????? :lol: :lol: :lol:


Mimi! Elolvastam, és csak úgy tudom értelmezni, hogy a mostani beiratás a következő tanévre szól, mikor betölti a 5. életévét Szabika!!!!!! :wink:
Vendég
 


Ettől függetlenül lehet, hogy itt elköszönök Tőletek , mert az ilyen zugolvasó idegesítő!

Kaptam már levelet zugolvasótól, de az annyira aranyos volt és tök jól esett!!!!!!!! :cry:
Ez most nem esett jól! :twisted:


Sorsom akármerre mégyen,
Rólatok el nem felejtkezem,
Minden járáson-kelésen
Véletek lesz majd emlékezetem!

Hajnalnak fénye, vezess az úton,
Mély, sötét éjszakán, láng, vigyél át!
Szél és felhők, távoli erdők,
Föld takarja el bús lábam nyomát.
Vendég
 


Na ne már Orsiiiiiiiiiiiiiiiii! Irritáld csak a "jóindulatú" zugolvasókat! Ezzel nehogy már elűzzön innen!
Nekem eszembe nem jutna, hogy - még ha olvasok is valahol valamit zugban - beleszóljak... Ez rosszindulatú, rosszmájú megjegyzés, és lehet, hogy szegénynek ez a sors jutott, a saját életéből vonja le a következtetéseket. Az ilyen hozzászólót csak sajnálni lehet!!!
Szóval ha most eltűnsz, én megkeresem az illetőt és előveszem az agresszív énemet, mert bunkó dolog így beleszólni és ezzel minket megfosztani Tőled!!!
Örülök, hogy jobb a kedved! :D

Andi! Már azt hittem, láttál minket. Olyan röplátogatás volt az sztk-ban, félre volt időpontunk és 22-kor már végeztünk. :D
Zsombor szegény! :( Akkor most megen bezárva vagy? Láza is volt? Gondoltam, hétvégén dm-ezhetnénk... vagy jöv hét szerda?

Mimi! "Az óvoda köteles felvenni a nevelési év (2010-2011-es év) kezdetétől (2010 szept. 1-től) azokat a felvételi körzetben lakó gyermekeket, akik a tárgyévben (2010-ben) betöltik ötödik életévüket, vagy akik gyámügyi védelem alatt állnak."
Én így értelmezem. Sajna ennyit számít 16 nap... de még 2 is. :( De drukkolok, hogy legyen hely Szabinak is!
Szomszédok! :( Olyan bunkó dolog ez egy "felnőtt" részéről...

Hajni! Carjon sünt (ja nem, kaktuszt) após, ahogy Mia mondaná! Hihetetlen, hogy mennyire érzéketlenek és tuskók tudnak lenni az emberek. És ahogy Orsi írta, direkt ott bántanak, ahol sebezhető vagy! De ne higgy senkinek! Csak nekünk! :wink:

Na kivágom az ágyból Gézut, mert este nem lesz alvás!

Kép
Kép
 


Egyébként mi is boldogok vagyunk a férjemmel, sosem veszekszünk, nincs is mosolyszünet, csak olyan ciki lenne, ha én sosem írnék problémát, mindig csak az igazságot! Még a végén kiközösítenétek! :wink: :lol:

Kép
Kép
 


rosszindulatú zugolvasók :twisted: :twisted: :twisted:
biztos engem is nyomon követ valaki.....
Orsi, azért ne tűnj el!

Dolli
mi jövő héten megyünk az ortopédiára és az uh-ra.
akkor nem kellett várakozni? de jó lenne, ha nem kéne....

ma megyek fodrászhoz, micsoda luxus....

Judy

Kép
Kép
Kép
 
 


Mia: Mindenképp bejárjuk a környéket és feltérképezzük a lehetőségeket...én nem vagyok eltévedős, szóval jó páros leszünk...s talán kevesebb hidegélelemmel is megoldjuk majd együtt...de ha van Érden DM, akkor olykor ott is lehet kapni az Aromax illóolajat:)

Dolli: Attól igazi az illóolaj, hogy nem aromából készítik, hanem valódi növényből sajtolják:)

Kép
 
 


Mangora: Nagyon cuki vagy:) Köszi a dícséretet...én is nagyon örülök, hogy itt kötöttem ki a Ti csapatotokban! Nagyon szimpi voltál Te is nekem, meg az egész kis családod!!! Már nagyon várom, hogy ottlakjunk:)
A párom is áradozott rólatok hazafelé a kocsiban...pedig ő aztán nem az a tjpus, aki könnyen adja a dícséretet!!!
Persze, azonnal megtaláltuk a játszót...köszi:)

Mosószóda: Nekem nem szutykolja össze a mosógépet, nem tapasztaltam ilyet eddig...nem lehet, hogy vízkő??? És azt kezdte feloldani az ecet???
Fogalmam sincs...
Nem fakulnak ki a ruhák, ha felesbe használod mosóporral...fehér ruciknál moshatsz tisztán mosószódával is...

Kép
 
 


Mimi:
Voltunk tegnap beiratkozni, semmibe nem kötöttek bele, nagyon aranyosak voltak velünk...ezek szerint ez attól függ, hogy kihez kerül az ember...ráadásul Balázs még csak novemberben lesz 3 éves...én akkortól szeretném oviba járatni...erre sem szóltak semmit...végigkérdeztek egy csomó mindent...nem tudom.

A tárgyév az a naptári év. Tehát jelen esetben a tárgyév vége az 2010.12.31, az oktatási év vége pedig 2011.06.30 ovik esetében, iskolák esetében pedig 2011.08.31

Szerintem is kötelesek lesznek Szabit felvenni oviba 2010.09.01-től!!!

Kép
 
 


ovi: Ha Szabi betölti az 5. életévét akkor kötelesek felvenni, tehát ha nem is 2010 szeptembertől, de 2011.01.x-én, amikor betölti az 5. életévét akkor mindenképp!! Én jgy értelmezem...


No, jó éjszakát

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is le vagyok hangolódva napok óta.Még jó,hogy van egy Angyalkám.

Annak a Zugolvasónak meg mi köze van hozzá,hogy Orsi férje mit csinál?Söprögess a magad háza táján!!! :evil: Bocs,hogy beleszóltam,de fölbosszantott.

Nektek pedig:
[img]http://2.bp.blogspot.com/_NXU9-LpD7dw/SKVm3c0RI-I/AAAAAAAAAPg/unKHXUjC4Og/s400/ölelés.jpg[/img]

Jó éjt!

Kép
 
 


Most csak annyi, hogy megérkeztünk, minden rendben!

Holnap jövök és rendesen visszaolvasok! Addig is mindenkinek sok-sok pozitív energiát küldök !Tudjátok, még mindig itt lebeg Érd felett, merítsetek belőle!!!

Én most jobban vagyok lelkileg! Mia jól megfogalmazta nekem szerdán, az a bajom, hogy nem nagyon van sikerélményem abban, hogy "csak" az itthoni teendőket végzem el! Tény, hogy hiányzik a kihívás az életemből!!! Engem az éltet!!!

Orsi, átmenjünk a titkosba??? Azt csak mi olvassuk oszt mindenki jól bekaphassa!!!

Jó éjt Mindenkinek!!! Holnapra egy szép nap virradjon mindnyájunkra!!!

Mangora

Kép
 
 


Csajok, mi az a titkos???, amiről már többször többen is írtatok??? Ugye, visztek engem is magatokkal??? :roll:

Kép
 
 


Csatlakozom Krisztihez.
Vonuljunk át kollektíve a titkosba itt meg mindenki bekaphassa. :wink:
Elkülditek Bogennek a belépős dolgokat?

Hajni
KépKép


Szerintem is kocc innen, én már egy ideje ezt mondom! :(
Markoljuk fel a meglévő csapatot és GOOOOOOOO!
Vendég
 


Jó reggelt!
Bogi!
Van egy zárt fórumunk ahová szoktunk írogatni.Oda írjuk le ami nem publikus.
Szerintem ha szépen megkéred Szilvit,akkor küld neked is meghívót :wink:
Ovi!
Az a nő is kedves volt aki a mi adatainkat vette fel.Csak bele kötött abba,hogy nem abban az évben lesz 5éves a Szabi,hanem a következőben.No mindegy....
A lényeg,hogy nagyon nem egyértelmű a dolog.Mindenki mást mond,és nem lelem az ide vonatkozó országos törvényt.
No majd még nézegetem.Tegnap nem igen volt rá időm,meg tegnap előtt sem.

Orsi!
Ne foglalkozz vele.Leírni meg nem is merem amit szeretnék,mert tuti félre értelmeznéd :lol:

 
 


A nem foglalkozom vele itt már kevés.......... :?
Leírhatod amit szeretnél, nem értem félre! :wink:
Vendég
 


Itt kéne egy zártat a babaneten, mert valakinek nincs msn-je sem és az nem is tud jönni titkosba, meg ezt már meg is szoktuk! :D
Vendég
 


Szilvi,
Kérek szépen a zártba én is meghívót:)

Csajok,
Milyen internet és kábeltévé szolgáltatók vannak Érden? S melyik az ami tuti stabil és biztonságos? És milyen előfizetési árak tartoznak ehhez???
Segítsetek a tájékozódásban...

:wink:

Kép
 
 


csak gyorsba!

Orsi, én nem tudom, hogy itt a bneten hogy műxik a zárt, de benne vagyok, persze hogy ne legyen kihagyva az sem, akinek nincs msnje!!!

a meglévő csapat GOOOOOOO és mindenki másnak GOOD BAY!!!

Azért nekem nagyon fura, hogy miért jó embereknek, hogy ilyenekkel foglalkoznak... na meg pláne hogy hogy van rá idejük.... nagyon tudom sajnálni azokat, akiknek nincs ennél jobb dolguk!!! és ezt kedves zugolvasók magatokra is vehetitek!!!!!!

Na léptem!!!

Szép napot mindenkinek!

Mangora

Kép
 
 


Na csajok!
Én viszont egyel talán nem pártolom a lelépést.Csak gondoljatok bele!!!!Ha nem írnánk itt akkor lenne nekünk Bogi ,Hajni, Lini ,Brigi és a többiek???
Azért mert van olyan akinek nem szimpatikus bármelyikünk azért még nem kell csapot papot otthagyni és lelépni.Ez nem megoldás!!

Orsi!Csak azt akartam...emlékszel??1x össze zördültünk azon,hogy leírtam nem szabad mindent leírni a neten.Akkor tán pont anyós téma volt.Na pont az ilyenek miatt nem szabad kiadni a magánéletünk minden percét...(na jó nem mindent de sok mindent)

Bogi!
Nekünk Digi tv-nk van.Ez antennás(tányéros)3000körüli a havidíj.Viszont ha ilyet akartok érdemes most megrendelni,hogy nyár végére felszereljék.Állítólag nagyon el vannak most úszva munkailag,és kb 6hó mire felszerelik az antennát.Nekünk ezelőtt t-cábel volt de az árban duplája és sok csatorna azon nem is volt amit mi nézünk.
Net t-homos van,előtte invitel volt.De tök mindegy mert ua központban van a vezeték vége bedugva :lol:
Viszont azt hiszem a t-comnak van olyan előfizetése,hogy a net +a telefon együtt olcsóbb.

 
 


Igen- igen emlékszem, igazad van, csak hogy tudod szürni a dolgokat????
Vagy átmész felületesbe, de akkor minek ez az egész..... :cry:

Ugye ez a topic könnyen beazonosítható, mert csak kiváncsiságból is beleolvashat valaki hátha ismerősre lel Érden!

Olvashat szomszéd, a leendő óvónénid, a dokid asszisztense, az exférjed, vagy bárki!

Egy terhes topicnál nem így van, mert ott nehezebb Rádkeresni, ha éppen nem tudja mikorra vagy kiírva!

Azt hogy nem lenne itt Bogen, Hajni, stb.... én sem lennék itt!
Viszont nézd meg kik vannak itt a topic elejéről, közepéről! :cry:
Szerintem ami jó azt meg kell tartani, védeni!
Vagy beletörődni, hogy a társaság kicserélődik egy idő után! :cry:

Azért mert van olyan akinek nem szimpatikus bármelyikünk azért még nem kell csapot papot otthagyni és lelépni.Ez nem megoldás!!


Erről szó sincs, nem azért mennénk zártba, mert valakit ki akarunk hagyni, hanem mert nem akarunk problémát abból, hogy a szomszéd olvashatja miket írunk!

Ha nem így lenne, akkor jó lenne a Mi oldalunk, csak oda meg nehezebb írni, mert kell hozzá msn! vVn aki hónapok óta nem regelt, pedig kapott meghívót, de problémás mert a gépén nincsenek meg a feltételek(msn), amivel tudna oda írni!

Mimi! Én nagyon örülök, hogy a történtek után így vagyunk egymással és azt is tudd, hogy tisztellek és becsüllek ezért!
Nálam tiszta lap van és nagyon odafigyelek, hogy ne fussunk bele megint egy olyan butaságba mint annó! Inkább 100x olvasom el az üzidet, nehogy valamit félreértsek! :wink:
Nagyon szeretném, ha átjönnétek valamelyik délelőtt és tudnánk kicsit beszélgetni!!!!! :D


Csajok ez mindenkinek!!!!!!!

Kép


Bogen Neked meg nagyon örülök, annyira látom rajtad, hogy közénk akarsz tartozni és ez JÓÓÓÓÓ!
Itt vagy, lelkes vagy, teszel azért, hogy megismerjünk és befogadjunk! Nagyon várom a jövőhetet, hogy személyesen is megismerjünk!!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok !!!

Az előző oldalt nem olvastam és ezen az oldalon pedig azt olvasom, hogy a zugolvasók miatt zártba mentek.
(hú ezt hirtelen magamra vettem és nem értettem, hogy miért haragszotok rám mire visszaolvastam és rájöttem)

Szóval ez ugye rám nem vonatkozik, mert úgy veszem észre valamiért haragszotok rám, nem kaptam meghívót sem a titkosba sem !Szóljatok és nem jövök többet senkit nem szeretnék zavarni !!!

Bocsika, ha eddig bárkit is zavartam volona a soraimmal !!!!
De ugye én már dolgozom így nem tudok annyira rendszeresen jelentkezni !!!!Mégegyszer Bocsika Sziasztok !!!!

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: