Új privát üzeneted érkezett!

Kedves érdiek!
Hamarosan Érdre költözünk és igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyen a gyermekorvos-helyzet arra felé. Légyszi, írjátok meg a tapasztalataitokat! Előre is ksözi! Kata
kata (kata)
 


Kedves Kata!
Most kiteregetem kártyáimat, én érdi vagyok.
Gyerekorvosunk Ambrus Márta, az SZTK-ban rendel.
Merrefelé költöztök? Virágos, fás, fiú vagy lányneves utcák stb?
Több gyerekorvost is ismerek, tudok ajánlani vagy elrettenteni.
A sajátunkkal elégedett vagyok.
Edóka
Edóka
 


Szia Kata !

Én is érdi vagyok ! Merre felé fogtok költözni ? Milyen utcába ? MI a Veres doktornőhöz járunk. Ő A BAjcsy Zs. úti rendelőbe rendel. Ha érdekel, akkor írok róla bővebben is emilben.

Szia
Szilvy
Szilvy
 

 
 

Kedves Edóka és Szilvy, köszönöm a gyors jelentkezést! Mi a Rákóczi utcába költöünk, ott vettünk egy nagyon szép kertben lévő helyes kis házat.
Megköszönném, ha írnátok a dokinénikről/bácsikról, emailben is jöhet, meg ide is! Érdekelne az életkoruk, meg hogy kijönnek-e házhoz, hétvégén is elérhetők-e, milyen hamar adnak antibiotikumot, stb. Ha esetleg ismertek homeopátiás gyerekorvost, annak is örülnék! Köszi! Kata
kata (kata)
 


Kedves Kata!
Ambrus Márta 40 év körüli. Ad antibiotikumot, ha nem muszáj, akkor nem. Pl. nem lázas, nem zöld folyik az orrából stb. akkor nem.
Házhoz kijön, tarifát nem mond, (amennyit gondolsz, azt mondta nekem) hétvégi elérhetőséget nekem nem ajánlotta fel, de lehet, hogy csak nyuszi voltam, ami amúgy nem jellemző rám.
Nem homeopátiás orvos, ilyet nem ismerek.
Aki még szimpatikus így távolról: Bognár Sára, szintén SZTK-ban rendel.
Várunk Érden! Mikor költöztök és milyen korú gyereked van?
Edóka
Ja! Szilvy! Ki vagy és hol vagy?
Edóka
 


Edóka !
Írj az emil címemre és akkor bővebben is írok magamról.

Szióka
Szilvy
Szilvy
 


Kata !

Írj Te is emilben.

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


Kata!
Írnék emilt, ha meglenne az emilcímed.
Szilvynek írok, nála megtalálhatod az én címemet.
Edóka
Edóka
 


Sziasztok! mi még Budapestiek vagyunk, de mivel Érden vettünk telket (majd ott akarunk építkezni), ezért egy érdi homeopata orvoshoz járunk Kispestről. Meg vagyunk vele elégedve, főleg a korábbi homeopata orvosunk után, aki ugyan orvosnak nagyon jó, de emberileg egy nagy nulla. Szóval a homeopata orvos neve: Dr. Heizmann Ágnes és a György u.86-ban lakik és rendel, a telefonszám amin minden reggel 9 és 9 óra 30 között érhető el a következő: 06-23-367253. Mindig nagyon készséges, kedves, de ő inkább csak iskolás korú gyerekekkel és felnőttekkel foglalkozik, a mi picikéinket úgy vállalta, hogy mielőtt hozzá mennénk a rendes gyerekorvosnak kell őket megmutatnunk. Ő egyébként pedzegette , hogy van érden olyan gyerekorvos (azt nem tudom, hogy az SZTK-ban-e,) aki a hagyományos orvoslás mellett párhuzamosan alkalmazza a homeopátiát is, ezt majd esetleg tőle kell megkérdezni. Azt hiszem mást erről nem tudok írni, szia: Norcsi.
Norcsi
 


Szia Norcsi !

Merre felé vettetek telket ????

Szia

Szilvy (chaten : sysy )
Szilvy
 


Szia Szilvy! A Somogyvári utcából van az egyik bejárata, a másik utcát azt hiszem, hogy Selmeczinek hívják. Érd-Parkváros. Egyenlőre ez egy körülkerítetlen telek, víz van rajta, minden más mellette. Nem tudom, hogy a három gyerek utáci Szocpolt igénybe fogjuk-e tudni venni, és ha igen, akkor mikor, mert nagyrészt ezen is múlik az építkezés. Majd elválik. Ti merre laktok?
Ugye ti vagytok, akik szintén építkeztek? Hogy álltok? Írj! Szia: Norcsi. (Nórika)
Norcsi
 


Szia Norcsi !

Mi onnan nem messze laktunk, ahol most Ti építkezni fogtokk !
Most kb. 1,5 km-re távolabb épitkezünk !

A szoc.polt. mi most vettük fel. Ha érdekel a menete, buktatói, akkor szívesen írok róla emilben !

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Szia Szilvy! Megköszönném, ha megírnád, mert elméletben nagyjából tisztában vagyok vele, de a részleteket meg a buktatókat nem ismerem. E-mail címem: busaigab@axelero.hu
Köszi: Norcsi.
Norcsi
 


Engem is érdekelne a szocpol, bár mégy csak egy gyerek van és majd csak késõbb szeretnénk felvenni ha lesz mégegy. Megköszönném ha írnál pár sort, fõleg, hogy tetõtér építésre is adnak-e? Mindenki mást mond.
Köszi, Andi Diósdról.
Andi
 


Sziasztok!
Fél éve lakunk érd mellett, Tárnokon. Nincs véletlenül valamelyikõtöknek egy megbízható takarítónõje, akinek még lenne esetleg heti egyszer szabad kapacitása? Illetve ha valakinek van megfelelõ babysitter-e aki szintén ráérne egy fél éves babára néha felügyelni, akkor az is nagy segítség lenne.
Köszönöm!
Bea
mukilány (mukil&aa
 


Szia Bea!

Én Budaörsön lakom, még kb. egy hónapom van a szülésig és nemrég kerestem takarítónõt. A Dél-NY Pest Megyei Superinfóban adtam fel hirdetést, legalabb 50-en hívtak és rengetegen jelentkeztek referenciával. Sajnos akit választottam már csak egy szabad napja volt azért nem tudom ajánlani.
De érdemes hirdetni, ha érdekel meg tudom adni az újság telefonszámát.
ZS
Névtelen
 


Sziasztok!

A chaten Totya neven fordulok elö nehanap.
A kerdesem: tud-e valaki 10 millio ft-ert valami ertelmes hazat Erd, Tarnok, Soskut vonulatban?
Ha van ilyen, akkor a canismerga@spray.se emilcimre lehet kuldeni az infokat.
Elöre is köszi mindenkinek.
Udv,
Totya
Totya
 


Sziasztok!

Mi már majdnem négy éve költöztünk Érdre. Két lányom van, az egyik hat éves lesz, a másik most 17 hónapos.
A lányok doktornõje a Makay Erika akivel abszolút meg vagyok elégedve, de a homeopata orvos engem is érdekelne.
Amióta itt vagyunk azóta érdeklõdöm mindenkitõl, de eddig nem sikerült találnom, illetve azt mondták, hogy aki van azt inkább nem ajánlják.

RAE
RAE
 


RAE.

A mi felnõtt homeopata orvosunk Érden van, és gyerekeket is vállal, de csak iskolásokat. Ezért kényszerültünk a gyerekekkel kifejezetten gyerekorvos homeopatához. De a nagyobbik lányod már elég nagy, õt szerintem már vállalná, és nagyon jó, tényleg. Nem dicsekvés, de õ fordította a Hogyan gyógyítsuk gyermekeinket homeopátiával c. könyvet is. Ha írsz az emil címemre (ld. profil) megadom a nevét meg az elérhetõségét de itt nem akarom. (Egyébként Érden van gyerekorvos is aki egyben körzeti orvos is, nekünk ajánlgatta volna a már említett doktornõ, de mivel mi még egyenlõre nem Érden lakunk, a gyerekekkel is oda kirohangászni, elég húzós lett volna. az más lett volna ha õ vállal minket, mert benne már megbízom, bevált.)
Egyébként már korábban valahol írtam, hogy mi is Érden fogunk építkezni, remélem most már hamarosan!KépKépKép

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Valószínüleg mi is Érdre költözünk, a foglalkozás nevû utcákban veszünk egy kis házat jó nagy kerttel. Szerencsére az anyósomék és a sógoromék is érdiek, így nem leszek teljesen elveszve. Nekem van egy 3 éves kisfiam és egy 2 hónapos kislányom. Nagyon izgulok a házvásárlás és a költözés miatt. Fõleg mivel még az újpesti lakásunkat nem sikerült eladni.

sziasztok
Eszter
Eszter
 


Sziasztok!

Korábban már írtam arról hogy Érden szeretnénk építkezni. Na ez már biztató, hogy valószínûleg már idén elkezdjük. DE. Ami engem nagyon érdekelne, hogy Érd-Parkvárosban milyen óvodák és iskolák vannak? Mert nem mindegy hogy hova akarom majd járatni a gyerekeimet! Ha ezzel kapcsolatos tapasztalataitokról beszámolnátok nagyon megköszönném.

Sziasztok, szép napot mindenkinek! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok !

Én Érden élek születésem óta, úgyhogy ha bármilyen kérdésetek van, nyugodtan írjatok az e-mail címemre !

Szilvy (sysy)
Szilvy
 


Sysy, szia!Kép

Fogok írni, csak most kicsit zsúfoltak a napjaim, de köszi!

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Sysy!

Szeptemberben Érdre fogunk költözni, a Csaba utca közelébe. Azt szeretném kérdezni Tõled melyek a legjobb általános iskola Érden . Most lesz elsõs a kislányom, Pestre írattam be, de nincs kizárva hogy átíratnám Érdre.
Várom válaszod.
Köszi: Anita
Névtelen
 


Sziasztok!
Mi egyenlõre csak nézegetjük a házakat Érden, ismerkedünk a környezettel. A férjem ragaszkodik a parkvárosi részhez, de szerencsére jó sok eladó ház van arrafelé is. Mivel 3 gyereket szeretnénk (1 már van) olyan házat keresünk, ami legalább 4 szobás és a kertje is jó nagy. Ha tudtok ilyet, szóljatok légyszi!
Egyébként a Tárnoki út környékén van ovi?
Köszi:
Sylvike
 
 


Szia Anita !

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de eddig rossz volt a gépem és csak most kerültem gépközelben.

Igazából nem tudok az iskolákról véleményt alkotni, mi Parkvárosba járunk. A fiam most lesz harmadikos , a lányom pedig most kezdi az elsõt.

Ha bõvebben is érdekel a Parkvárosi suli, akkor szívesen írok róla.

Szia

Szilvy ( sysy )
Szilvy
 


Szia Sysy!

Úszás lehetõség van Érden?

Anita
Anita
 


Szia Anita !

Sajnos nincs Kép

Vagy Bp-re kell elmenni, vagy Sz.h.Battán is van egy strand, ahol lehet úszni is , vagy legalábbis régen lehetett, én is jártam oda, de nem mostanában, úgyhogy nem tudom, hogy most mi a helyzet.

Strand sincs Érden, volt egy réges régen, azóta is ott áll üresen Kép

Ha bármi érdekel még szívesen válaszolok.

Szióka

Sysy
Szilvy
 


Anita!
Mi a Csaba utca közelében lakunk (virágos utcák).
A gyerekeim a Marianum iskolába járnak, ami katolikus iskola, mi elégedettek vagyunk vele.
Ide írhatsz, ha érdekel vmi:
hkelectric@freemail.hu

A Tárnoki úton van ovi, vki kérdezte.
Úszás: gyerekeknek van a Mazsola Úszótanoda, a 70-es úton, nem túl mély vízzel, csak úszni tanulni jó.
Felnõttek az Ófalui Termál Fürdõbe mehetnek (én még nem voltam).

Edóka
Edóka
 


Edóka, én kérdeztem a tárnoki úti ovit, köszike.
Sylvike
 
 


Szia Sysy!

Köszi, akkor lehet hogy maradunk a Margit szigeti Sport uszodánál, csak olyan messze lesz )-:

Anita
Anita
 


Anita !
Százhalombattán van strand, de van két uszoda is, nem kell a Margitszigetre menni felnõtteknek se!!!!
(Az egyik lehet, hogy a strandon lévõ uszi, most kissé megkavarodtam. De 2 helyen bizti lehet úszni!!!!)

Edóka
Edóka
 


Szia Edóka!

Köszi , írtam az email címedre.
Anita
Anita
 


Sziasztok!

Mi is elkezdjük az építkezést remélhetõleg már hamarosan, ha az építési hatóság is jóváhagyja ezt, Sissy írt már a parkvárosi suliról, ami egyenlõre jól hangzik. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy jövõre akik ott lesznek elsõs tanítónénik milyenek? Illetve a környéken levõ iskolákban hol van számítógépes oktatás (mi a Selmeczi utca, Somogyvári utca között fogunk lakni, két utcára néz a telek), illetve hol vannak nagyon jóhírû tanítónénik? Jövõre kezdenénk a sulit!

Köszi elõre is!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Mi Tánkokon lakunk. Kisfiam 18 hónapos és januártól szeretném, ha hetente 2-3 alkalommal délelõttönkként bölcsibe menne. Sajnos nem ismerjük az érdi lehetõségeket, kérem, ha van tapasztalatotok írjatok!
Köszönöm
Bea
 
 


Sziasztok!
Mi Tánokon lakunk. Kisfiam 18 hónapos és januártól szeretném, ha hetente 2-3 alkalommal délelõttönkként bölcsibe menne. Sajnos nem ismerjük az érdi lehetõségeket, kérem, ha van tapasztalatotok írjatok!
Köszönöm
Bea
bea73
 


Hahó!

Eléggé kihalt ez a topik. Vannak még itt érdi mamócák rajtam kívűl?

pusz Judy
Névtelen
 


Judy! Az már valami ha itt vagy!Kép Mi végülis jövőre költözünk oda, akkor lesz kész a házunk, legalábbis olyan szinten hogy lakható lesz! Merrefelé laktok? Látod a tőzsgyökeres érdiek nem nagyon írogatnak ide?!

Szia: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Én sem vagyok tősgyökeres, másfél éve lakunk itt. Érd Újtelepen lakunk, ha tudod merre van. Tárnok felé, a madár nevű utcák környékén. Ti hová költöztök?

pusz, Judy
Judy
 


Judy!

A Somogyvári utcában építkezünk, Érd-Parkvárosban. Újtelep az akkor egy kicsit odébb esik, nem?
Most mennem kell, majd később benézek!

Szia: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hahó Norcsi!

Igen, akkor az távolabb esik. Dehát az egész Érd olyan szétterült, hogy még...
Jó építkezést nektek! Ti építitek, vagy vállalkozó?
Közben elolvastam a régi írásokat. Szopcpolt sikerült felvenni? És a három gyerkőc még terv, vagy már a valóság?Kép Mi az első kisfiúnál tartunk, aki 8,5 hónapos.
pusz,
Judy
fodroczy
 


Hát ez most nagyon OFF, de nem ismeri véletlenül valaki Léhártékat Érdligeten?
Jamina
 
 


Szia Judy!

Nem vehettük még fel, mert még van ingatlanunk, majd csak akkor adjuk el ha már lesz egy szint ahova oda tudunk költözni, akkor jön a szocpol is. Mi építjük, a család, de egyes munkákra már majd igénybeveszünk munkásokat is csakhogy haladjunk...Hajjjjjjjajjjjj, de még milyen valóság!Kép És már a legkisebb is igencsak cincálja az idegeimet néha!Kép Akkor ő még picike!Kép JÓ egészséget, puszi!

Zsuzsi, én sajnos alig ismerek még valakit Érden!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi Kép
azért ha megismerkedsz velük, szólj! Kép
J.
 
 


Sziasztok!
Én a lakótelepen lakom. Egy kisfiam van most 17 hónapos.
Valaki kérdezte iskola: Én a Körösi Csoma Sándor Ált.Isk. jártam (Bajcsi-Zs utca) ,akkor az volt a legjobb. Ovoda : a Tárnoki uti a legjobb,szeríntem.
Valami kérdésetek van csak szóljatok!Kép
Puszi: Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hahó!

Norcsi!
Hát, akkor minden elismerésem a Tiétek, 3 gyerkőc mellet építkezniKép nem csoda ha néha cincálgatja az idegeidetKép Nekem néha az egyszem 9 hónapos is tudjaKép de biztos szupi lesz az új házban, drukk, hogy hamar elkészüljön, bár a szakik tudják húzni az időt. nektek is minden jótKép

Jamina!
Sajna én sem ismerem, bár én se szinte senkitKép

Xsara!
Megnéztem a kissrácot a profilban, nagyon szép a mosolyaKép
Nekem tutira lenne 1000 kérdésem, de most akkor csak annyit, hogy a lakótelepen van-e játszótér, vagy valahol máshol, mert majd szeretném vinni Gergőmet, de itt közel-távol semmi, így csak a kertben ücsörgünk, a ded meg azt hiszi csak ennyiből áll a világKép

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!

Xsara, koszi hogy írtál. A Kőrösi Csoma az melyik iskola? Amelyik a postánál van ahogy lejövünk az M7-ről? Én abba az iskolába fogom majd vinni a lányomat amelyik a Plus-nál van és van egy ének-zene tagozatos osztálya... persze csak egy év múlva...

Judy, szia! Köszi, hát igen, nem könnyű... Nálunk eddig szakember még nem volt, mert a férjem meg apósom csinálják a házat munka után meg hétvégén és ahhoz képest gyönyörűen haladunk... Viszont most már az ács-munkákhoz meg majd a vakoláshoz kellenek majd még emberek, de őszre tető alá akarjuk hozni, folyt. köv. majd amit lehet télen, a többit meg majd tavasszal...

Szép napot, sziasztok, puszi: NOrcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Judy!
Van a lakótelepen játszótér, most (gyereknapra) lett felújítva. Egész jó!Kép

Norcsi!
Az a Körösi ami a Plusnál van Kép...
A barátnőm kislánya is az ének-zene tagozatos osztályba járt, szerette!
Puszika: Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!Kép

Köszi, na akkor bizakodva tekinthetünk a jövőbe! Már csak az a kérdés hogy ki lesz az osztályfőnöke annak az osztálynak? Tanárokat nem ismered már? Mindegy, majd jövőre egy nyílt napra bemegyek és megnézem a tanító nénit... Az itteni suliban ahol végülis a lányom az elsőt kezdi nagyon aranyos tanító nénije lesz, tulajdonképpen miatta nagyon sajnálom majd hogy nem folytathatja itt az iskolát, mert azért Érdről ide Kispestre visszajárni enyhénszólva nagyon macerás lenne... De remélem hogy ott is majd legalább ilyen jót sikerül kifognunk!

Puszi, és írjatok!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hahó!

Xsara!
Köszi az infót, majd remélem eljutunk mi is oda, csak előbb egy autóra lenne szükségKépMost itt a kertben van a "játszótér", egy homokozó, de homokozni még nem tud a fiam, meg egy hintát szeretnék még kialakítani neki, mert azt imádja.
Most még csak-csak elvagyunk egy pokrócon, meg pancsizunk, de ősszel-télen is kell majd levegőznie.

Norcsi!
Anno én is ének-zene tagozatos voltam, persze akkor még nem itt laktunk. Minden nap volt énekóra, meg sokszor énekkar. Én szerettem, szerintem a zene nagyon sokat ad az embernek. Sajna hangszeren nem tanultam. A férjemet viszont zongorára járatta anyósom, hát, sajnos ő nem szerette meg a dolgotKép Én is szeretném majd Gergőt zenére járatni.
Ház:
Akkor biztos jól haladtok, ha sk készül és jól oda is figyeltek, hogy minden jó legyen. Mi sajnos nem vagyunk gyakorlatias emberek, a házat vállalkozó építette, már jönnek is elő a problémák rendesenKép

na puszika, írjatok és szép napot
Jud
Judy
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: