Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lina
na az már jó ha felvették,csak szeresse Lili!
Apám,Levi is mindjárt egy éves.Te még 3 éves koráig kapod a gyest utána igaz?Hallottam,vissza akarják hozni hogy megint 3 évig járhasson a gyes.Nincs elég bölcsi,helyes.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
ma már kiderült a csoport is. Persze pont a másik, mint ahova szerettem volna, de hát ez van. Már nem is érdekel. Életemben nem láttam az óvónőket, ez zavar a legjobban.
Én még 3 évig kapom a GYES-t, de nem hiszem, hogy addig itthon maradnék. Az kész anyagi csőd lenne.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok!
bocsánat, h bepofátlankodok, de dr. Pusztai Zoltánról szeretnék infokat kapni. valahol azt olvastam, h nem szüleszt kecskeméten. igaz?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Kati!
Nem hallottam még erről a dokiról.

Lina!
Te Lina! Lehetséges, hogy Téged láttalak ma délután a kórháznál? Merthogy még nem ismerjük egymást, de valahogy olyan érzésem van...

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
de én voltam a kórházban :lol: Hol láttál?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jaj, de jó! Ezek szerint élethű fotókat teszel fel ide :lol:
Amikor jöttél ki a kórházból, a karodon volt Levi és egyből beugrott a kép. Mi a parkolóban (pont a porta kijárata előtt a járdán) beszélgettünk 3-an, két pasi + én.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
én nem igazán emlékszem. De lehet, hogy az is segített, hogy pont a brazil napozó volt Levin, ami itt a képen. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Az arcotok segített. Mivel rámnéztél, a teljes arcodat láttam, és utána néztem meg a babát. A karodon vitted. Nem is igazán emlékezhetsz, mert ugye az ember 1000 másik emberre néz rá naponta, rólam meg még nem láttál fotót sem. Meg persze gyerekek nélkül voltunk.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!Aktív még ez a topik?Lenne néhány kérdésem a kecskeméti orvosokkal,szülészettel,gyerekorvosokkal kapcsolatban.Ősszel szeretnénk odaköltözni,van már két kislányunk,16hónaposak,így nekik kell majd egy jó gyerekorvos.Közben kiderült,hogy babát várok,így a szülészet is érdekel.
Olyanról szinte nem is olvastam a topikokban,hogy valaki hálapénz nélkül szült,pedig én márciusban így szültem meg ajkán a lányaimat,mégis szépen elláttak.Segítsetek,hogy azért ne essek teljesen kétségbe!!!!

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam,de vaok.

Heheni
Üdv erre nálunk,gratula a két kislányhoz,meg a közelgőhöz is! :lol: Sokmindent nem tok mondani a szülészetről,nem itt szültem.A hálapénz sztem orvostól függ.De általában minden orvos várja.Van már választás hogy ki lenne?
Gyerekorvost tok ajánlani egyet,de attól függ merre fogtok lakni.A Széchenyi városban a Szentannay Judit naon jó,alapos,nem ad rögtön AB-t ,vagyis csak indokolt esetben.Naon kedves a gyerekkel,ami nem egy utolsó szempont,Anna előző orvosa elég durva volt,így üvöltött ha menni kellett hozzá.Ha van még kérdés,és tok,segítek.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Heheni,
én 4,5 és egy éve szültem Kecskeméten. Személy szerint meg voltam elégedve. Nem egy luxusszálló, de szakmailag tökéletes. Én választottam orvost, adtam pénzt is, de nem kérte, nem várta el. Ha meg nem választasz, hanem az éppen ügyeletesnél szülsz, szerintem akkor is maximálisan el fognak látni.
Gyerekorvosokat csak az ügyeletről ismerem, úgyhogy én csak egyet tudok mondani, akihez inkább ne :lol: De azt majd priviben.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!Annámat őszel szeretném balettre járatni,ez a kívánsága, balett iskolát keresek ,de nemigazán találtam még eddig.Ha valaki tud ,kérem írjon!Köszi!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!A városrész még kérdéses,most nézünk házat.Szívem szerint maradnék a szülésig,aztán meg becsomagolnám a gyerekorvosunkat,és vinném magammal:)
A lányok imádnak hozzá járni,szinte sose sírnak.

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Heni!
Dr. Kánitz Edit-et tudom ajánlani gyerekorvosnak. Ő Katonatelepen rendel, de biztosan fogad. Nem laknak itt olyan sokan. Aranyos is, kerüli az antibigyót és homeopátiát is alkalmaz.

Hajny!
A műv. központban szokott lenni gyerekbalett és a helyőrségi klubban is. (az előbbit a google is kidobta)

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Micuska
köszi,remélem mehet is Anna,mert még kiscsoportosan nem mehetett,de most hátha!Minnnnnnyá meg is nézem! :lol: Holnap meg intézkedni is fogok.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Levi 1 éves :D
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Isten éltesse a nagylegényt és a családot!

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Lina
Nagyon boldog szülinapot Levinek!Látom szerette a tortát!Így néz ki egy igazi gyerkőc! :lol: Hogy vagytok?

Micuska
veletek mizu?

Nekem ma volt a rutin vizsgám,műszakim,sikerült.Pár hét és remélem megvan a jogsi!Kisebb vagyon,de már a célegyenesben vok.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


No! Remélem mostmár itt vagyok.

Hú Hajni, nagyon izgi lehet a vezetés. Milyen a forgalomban?

Köszi kérdésed. K.O. lettem 1 kicsit. Múlt szerdán jöttem, írtam k.b. arról, h. jól vagyunk mindennek ellenére, örülök, h. a gyerekek egészsége jól szolgál. Ahogy ezt leírtam, elájult a legnagyobbam a fürdőben. Bár rányomtam az elküld gombra a gép kikapcsolása előtt, de látom, nem ment el.
Szóval szerda du. esett a bicajjal, és csúnyán megütötte a térdét és a könyökét (ma láttuk meg, h. a fogát is). Lekezeltem volna neki, de előtte elment fogatmosni...
Tiszta aggodalom lettem és este 10-kor irány a baleseti. Hál1 Istennek ott nem ijednek meg az ilyentől, megnyugtattak, h. valszeg a sebek látványa és a félelem a fájdalomtól váltotta ki az ájulást. Lekezelték a bibiseket és hazajöttünk. Azért sajnáltam szegényt.
Na meg a hétvége. Most mentünk el szombat délben kemény 2 és fél napra nyaralni, de húztuk a fürdőzést vele (a másik 2 bezzeg lubickolhatott), mert ocsmányak voltak a sebek. Aztán hétfőn már nem bírtam én sem tovább, engedtem fürödni. Agyon kötöztük, ragasztgattuk, ami persze seperc alatt leázott, de meglepetésünkre, úgy tűnik, jót tett a klóros víz. Szépül a gyerek.
Huhhh...

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Micuska
nem semmi,szerencsére semmi komoly nem történt.Asszem mire felnő a 3 lurkó,el fogsz veszteni pár hajszálat. :lol:
Jó vezetni naon,egyre jobban szeretem.Naon féltem ám az egésztől.végülis a férjem unszolására mentem el.De jó az oktatóm,tutti higgadt,nem idegbajos,és dicsérni is tud.
A forgalomban azért először beparáztam,olyan sok mindenre kellett figyelni.Meg hát vannak köcsög sofőrök,én remélem nem leszek ilyen.Neked sincs jogsid?Csak mert írtad hogy izgi lehet a vezetés.Én nem kapkodtam el,nem éreztem szükségét.Már jó lesz ha meglesz.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Elveszni még nem vesznek, de már rendesen őszülök. Vagy apámra ütöttem, vagy legalább annyi ideget eszek, mint Ő velünk.

Jaj, dehogynem. Van jogsim, sőt!...(ez egy privát történet)

Csak visszagondoltam régi szép gimis koromra, amikor tanultam. Meg amikor általánosban a kismotor volt a sláger.
Te biztosan nem leszel kö..ög sofőr, mivel már gondolsz is erre, de minél többet vezetsz, annál többel akadsz majd össze.
Főleg, ha pici és kopottasabb kocsid van. Ld. én. Szinte észre sem veszik néhányan a másikat, ha nem divatmárkás autóban rója a kilométereket.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Micuska
nekem még nincs kocsim,egy Annával egyidős fordunk van.De szeretnék valamit majd,amin belejövök a vezetésbe.Már alig várom! :lol:
Minnyá kezdődik a suli.Várják a lurkók?Buta kérdés,sztem nem.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Látom lassan beindul a topik...vagy tévedek? :D Jó olvasni rólatok csajok!Hogy telik az idő...azt a mindenit... :oops:

Levikének nagyon boldog 1 éves születésnapot!!!!

Mi sajnos egyre rosszabbul vagyunk...Atticy 1 hetet jár ovikába 1 hetet itthon ül.Tegnap reggel úgy kelt,h.fáj a torka.Egész nap 39,7 fokos volt a láza,nem vitte le a kúp.Aztán 22 fele elvittük az ügyeletre.Irtózatosan csúf a torka a doki szerint.Kapott szurit is.
Ma viszi Attila a dokinénihez.Hát kíváncsi vagyok mit fog mondani.Az éjjel 2 fele hányt is 2x.Így 4-kor aludt vissza.Én meg be kell menjek munkaügybe kecsóra hamarosan.Szóval sokat nem aludtam. :cry:

Nagyon félek a szövődményektől.Nagyon remélem,h.ez valóban csak az ovi átka....

Hajni---MINDENT BELE! nagyon ügyes vagy,hogy elszántad rá magad!Gratula!Csak így tovább!


Puszi mindenkinek!!! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi!

Jobbulást kívánok nektek! Hómeo golyókat nem szoktál adni a nagyfiúnak? Nagyon jól meg lehet velük találni a tartós gyógyulás módját. ÉS, ráadásul átment a mi dokink hozzátok Nagykőrösre, aki nagyon klasszul kigolyózott bennünket eddig a nyavalyákból. Lehet, h. nemsoká megyünk utána...

Meglepő, de várták a fiúk a sulit. Levikém azért mert felsős lett, és az izgi (neki-nekem para), Szabikámnak pedig már hiányoztak a barátai.

Emlékszem, én is mindig vártam (az énekkönyveket már szept. 1-re kívülről tudtam, a matek könyvbe még év közben sem voltam hajlandó belenézni), és csak az első 1-esemnél döbbentem rá mindig, h. ez komoly.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Bocsi, a 2. rész Hajnynak szól. :oops:

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!Újabb segítségre lenne szükségem.Végre Kecskemétre költöztünk,és a védőnővel is felvettem a kapcsolatot,de nagyon megrémített amiket mondott.Nem az időpontkérésekkel van a bajom,hanem azzal,hogy gyakorlatilag azt mondta,csak úgy vészelhetem át a terhességet,ha van fogadott orvosom!!!!
Kérdem én,itt nincs sima rendelés,ahol kötelesek ellátni a vizsgálatra érkező kismamákat?

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Kedves Heheni!

Dehogynem! csak fejetlenek, mint (nincs jó jelzőm). Húgom dec. 1-re várja babáját, és csak lesek, hogy miket mesél mostanság a terhesgondozási élményeiről. Nem vészes, csak kismamaellenes, sztem.
Valszeg a környéken uralkodó fejetlenség miatt biztat orvosválasztásra. Nekem is biztonságot adott mindig.
Mondjuk én két éve járogattam arrfelé, kb. 5X, de 1xSEM láttam orvost a terhesgondozáson. Pedig benn voltam több szobában is. Az aláírása és a pecsétje viszont ott volt a kiadott papírokon.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Szia Micuska!

Én azt hiszem nem ismerlek,ugye? :oops:

Köszi a jó tanácsokat. :wink: Most viccelsz?!Nehogy már ide költözzetek Kecskemétről.Életetek legnagyobb hibáját követnétek el.Mert mi azt tettük. :(

A mi dokink szokott hómeós bogyót írni,de most vészhelyzet volt.Az ügyeleten írta ki a doki az antibigyót, de mellette szedi a Normaflore-t.Most már minden OK!Hétfőn már megyünk az oviba.Nekem még mindig semmi meló!Ez már nagyon kezd az agyamra menni!!!!
Fölöslegesen diplomáztam le ezek szerint.Csak olyan melóm lenne,ami este min.6-ig szólna,az meg azért nem jó,mert Atticy-t nem lenne ki hazahozza az oviból.Nekem max.16:30-ra az oviba kell lennem.Manapság nehéz ilyen munkahelyet találni. :cry:

Kedden jönnek a szüleim, már rég találkoztunk,Atticy is már nagyon várja.


Heni!

Ha nyugalmat és komfortérzetet akarsz magadnak,meg a picinek,akkor fogadsz orvost magadnak, ha nem,akkor elmész a kötelező vizsgálatokra a kórházba és kész.Ez mindenkinek a saját döntése,ezért nincs gáz.És akkor ha szülnöd kell, az ügyeletes dokinál fogsz szülni.

Én azt ajánlom neked,h.fogadj dokit magadnak,tudom nem olcsó mulatság, de itt 2 életről van szó.És ez nem játék.Szerintem...Tapasztalatból mondom,mert hallottam mikor terhes voltam kismamákat,akiknek nem volt saját orvosuk, hogy hogyan bántak velük a kórházba.Hát én a kutyámmal nem beszéltem úgy!Elképesztő! :evil:

Gondolod át! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jaj Timi, dehogy!

Bár, sztem Katonatelepről nem lenne nagy ugrás. :D
Csak gyerekorvosilag mennénk utána.
Dolgoztam is már "nagyszőrösön", 1 kemény hónapig, és megbántam.
Életem legjobb döntése volt, h. mertem otthagyni azt az állást. Lassan viszont sorstársak lehetünk, mert tavaly júniusban lejárt a szerződésem a munkahelyemen, így erősen indulhatok keresgélni.

Személyesen nem találkoztunk még.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micus-csak azért kérdeztem,mert Kecskemét van beírva neked... :wink:

Találtál itt a pusztulat-ba munkát? :shock:
Hol találtál itt melót?Persze, ha nem titok... :wink:

Az anyukák vagy ha nem anyukák, de nekünk nőknek sokkal nehezebb melót találni,mint a pasiknak.Ha anyka vagy az a baj, ha még nem, akkor biztosan szeretnél az lenni,akkor meg az a baj, ha már nem szeretnél,az a baj,h.túl öreg vagy....Kész hallod,teljesen kiakaszt!!!!
És éljen meg a paraszt!Szaporodjon,h.ne haljon ki a nemzet...de így???Kérdem én hogyan? :evil:

Mi is szeretnénk még egy tesót, de ilyen körülmények mellett nem merem vállalni... :cry:


Már 2 éve csak szívunk és szívunk.Remélem hamarosan hozzánk is beköszön a szerencse!Már nagyon itt az ideje.


A srácaid, hogy viszonyultak Emeséhez?Szeretik?Nem féltékenyek egymásra?
Bölcsibe jár,h.dolgozol?


Szép estét!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi!

Küldtem privit.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Rendben,én is! :) :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Újra nagy a pangás!!!! :cry:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi, tényleg.

Nem tudom, miért árvul így el időről időre. Én változatlanul ide-idenézek, de ha ingerszegény a környezet, megyek is tovább.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
ezzel én is így vagyok. Mindig nézem, hogy van-e hozzászólás, és ha nincs, akkor én sem írok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


És milyen témában kellene nyilatkoznunk, hogy mindannyiunk v. legalább többünk érdeklődését felkeltsük, fenntartsuk, vagy egyáltalán érdemes-e?
Valszeg azért van ez, mert azon az életszakaszon mindenki túl van már, ami életre hívta a topicot. :?:
(azé' na'on kiművelt elme vagyok ám a témában 8) :lol: )

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Sziasztok!

Hát igen,én is rég kuksiztam ide be!

Timci
sajnos ezeket a betegségeket nem lehet elkerülni,így erősödik az immunrendszerük,én egy jó tanácsot tod adni,sok C-vitamin.Annának por formájában adom reggelente teában,és használ.Még az étvágya is jobb!
Meló ügyben meg most nem lehet naon válogatni az tutti.Nem próbáltál hozzánk jelentkezni?Ha vhová felvesznek,utána már könnyebb,hidd el.Én is így voltam,sőt a kolléganőm is.Egy próbát megér.Még segíteni is tudunk Endrével,ugró deszkának tökéletes.

Heheni
sztem is válassz egy orvost,így biztonságban leszetek mind a ketten a kis pocaklakóval! :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Micuska
sztem minden témára ki vaunk éhezve,én például most megbolondulok Annától,nem hajlandó a konyhában enni velünk,hanem a mese előtt,a szobájában.Ha nem engedjük meg neki,akkor inkább nem eszik.De nem akarom lefektetni korgó gyomorral.Pedig lehet csak egyszer kellene.Ahhoz meg nincs szívem.Mit csináljak?Verni meg nem szoktuk. :lol: :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny!
Igen, csak egyszer kell megtenni.
De ha nincs hozzá szíved, akkor várj addig, amíg teljesen elveszíted a türelmedet, és akkor menni fog. :lol: :evil:
Sztem a legtöbb érző szívű anyuka így van ezzel. Tudatosan nem megy, de ösztönből már igen. :P

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska
tegnap este szépen elmagyaráztam hogy működik,és leült velünk vacsizni.Így együtt megnéztük vele utána az Ezek megőrülteket,nagyon boldog volt.Tetszik neki ez a műsor,hangosan kacag rajta.
Nálatok nincs ilyesmi?Ráadásul makacs is mint a szamár.
Ma reggel meg hát ,az agyam eldobom,azt mondja,nem fog arcot mosni,mert nem akar.Szval mindig van valami amiért beidegesedem.Holnap mit talál ki,nem tom.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny- köszi, beadtam,és az a válasz jött, hogy nincs a képesítésemnek megfelelő munkakör.Ezt kapom mindenhonnan... :cry: Már mindenhova beadtam, ahova csak lehetett....


Téma? Nem is tudom.Mégis ez a babanett :wink:

Második, vagy harmadik, netán negyedik babát vállalni ebbe a világba?

Megfelelne ez a téma?

Mi nagyon gondolkodunk a második babán, de az anyagi körülmények miatt, kicsit félünk tőle... :( Ha sikerülne dolgoznom,legalább 1 évig az jó lenne, akkor nem gondolkodnék rajta, de így?....

Nagyon gondolkodunk a külföldre való kiruccanásra egy 5 évre kb.Mert sajnos itt labdába se rúghatunk.egy fizetés a sárga csekkek törlesztésére elég, de hol van még a többi?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hajny!
Hááát,... van itt minden nálunk. A fiúk olyan kezesbárányok voltak Emeséhez képest, hogy most, 10 évvel öregebben, égnek áll a hajam egy csomó dolgától, amire azt mondják, tipikusan csajos, de ha egyszer máshoz vagyok szokva! Azt hittem, a viselkedés genetika kérdése, de megdőlni látszik. :roll:

Timi!
Emlékszel, nemrég leveleztünk. Jahhh... Azóta néztem a támogatási rendszert és azért nagy nyomás, h. 365 napra emelték az eltöltött munkaidőt Gyed előtt. Nehéz kérdés, és dönteni Te fogsz.
Külföld: Gyertek Írországba! Én már évek óta mennék UK-be vagy Ír-be, de azzuram! fél tőle. Mostmár minden kötelünk szakad, és tényleg egyre többen buzdítanak, olyanok akik ott vannak, de a gyerekek nélkül nem megyek sehova. (egyébként + van egy éppen folyamatban lévő történet a családban ezzel, és K.O.-k vagyunk). Na, stb...

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micus-Igen, tudom,h.írogattunk.
Hát nem is hallottam,h.megemelték.Ez csúcs,még jobban tönkreteszik a születések számát...Mindig azt hallani,h.többen halnak,mint születnek.Vajon miért??????!!!!!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Kapnák be az összeset!

Ha minden kötél szakad,megyünk, de nem Ír o-ba, hanem Német,Anglia vagy Hollandia.Itt vannak ismerőseink,akik segítenének,persze nem melót találni, hanem a formaságokban...

Ma voltam a munkaügybe,és egy halvány fénysugár megcsillanni látszik...de nem kiabálom el.Majd ha pozitív a visszajelzés, szólok...De sajna már nem hiszek a mesében,kiölték belőlem.

Ha idén nem kapok munkát, jövőre terhes leszek.Ezt már eldöntöttem.Fölösleges várnom a csodára, az idő szalad, sajnos...Majd lesz valami...Muszáj tesó feltétlenül.

Mondd a férjednek,h.ennél már csak jobb lesz kint nektek,nincs mitől félnie.Ha van biztos munka,szállás,stb.akkor nem kell gondolkodni rajta!vágjatok bele.

Én a gyerekre gondolok,hogy nem akarom,h.Ő is így szenvedjen,mint most mi,szeretnék egy biztos jövőt neki.És itt sajnos az biztosan nem lesz.Szomorú és borzasztó, de sajnos ez a valóság.
Jövő ilyenkorra már tuti nem leszünk itt.Ezt Attila mondta,és amit Ő mondd, az biztos úgy is lesz.

Hát így állunk...Sose gondoltam volna...Tudod én nem ehhez az életmódhoz voltam hozzászokva,kuporgatni,pénz nélkül járni....és baromira kellemetlen, de szeretem a családom és szenvedek itt,mert muszáj.A szüleim rengeteget segítenek, de nem kérhetem folyton, hisz nekik is kell élni.A fiamnak mindene megvan, sőt túlzásokba esek vele kapcsolatba,de magamra meg Attilára és amire még kellene, arra nincs...

Szóval...még egy gyerek?Igen, ha idén nem kapok melót!!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: ha nem lenne gyerekem már én is külföldön lennék, vagy legalábbis Pesten. És olyan rossz, hogy a pénz kell, hogy meghatározza mikor szülhetünk gyereket. Régebben nagy családról álmodtam, legalább 2-3 gyerek és azóta nemhogy a pénz miatt nem szülnék, még pasi sincs megfelelő hozzá. De legalább van Jana, neki nagyon örülök :D (pedig annó nem tervezett gyerek volt) de most visszagondolva ha akkor nem lesz Jana akkor most tök egyedül lennék... :roll:

hajny: mégegyszer gratula a jogsihoz, szombaton megünnepeljük!!!!!! :wink: :D :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Ági-teljesen igazad van!!!!Én 5 gyereket terveztem még Ati születése előtt.Utána 2 évig azt mondtam, nem vállalok többet, de nem gondolhatok csak magamra.Kell gondoljak rá is, hogy ha mi már nem leszünk, legyen testvére, akivel beszélhet,stb.Dehát ilyen anyagiak mellett nagyon gáz.Majd elválik...Én meg Attila is nagyon szeretnénk még gyereket,Attila még 2-őt,én csak 1-et. :lol:
Atikám még mindig itthon van, nem ovizik, nem gyógyult még meg, azért nem értesítettelek. :(

Megfelelő pasi van, csak meg kell találni!Ne add fel a reményt!Amikor nem keresed, akkor fog rád találni!Hidd el.

Hajny-GARTULA a jogsihoz!Ez egy életmegkönnyítő dolog.Ügyes vagy,hogy rávetted magad! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Látom ez se volt jó téma... :(
Hát akkor dobjatok ti fel egyet!Lendítsük be ezt a topikot!Jó lenne újra hallani mindenkiről! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi!

Azért hagyni kell némi reakcióidőt, mert lehet, h. ritkábban járnak erre.
Amit írtál ahhoz csak annyi: Ha tudnád, hogy ráadásul nyelvszakos vagyok (az adott nyelv), így a kisujját nem kéne megmozdítania azuraságnak. Valamint én pont azt utálom, h. állandó nélkülözésben nőttem fel és keményen küzdöttem/tünk, éjjel nappal dolgoztunk, hogy kovácsoljuk a szerencsénket, és más sz..házi alakok miatt a kilátástalanságba jutottunk.

Hajny jogsiját még a korábbi hsz-ben olvastátok? Azóta hogyan alakul a közlekedés? Merre kell vigyáznunk? :lol: :twisted:

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Én is olvasgatok ám, végre van mit :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Akkor, kérlek nyilatkozz gyermeknevelés ügyben, mint pl. fiúk-lányok közti különbség, étkezési szokásaik, egészség; munkaügy; jogsi :) :)

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


ágoston hajnalka írta:Micuska
tegnap este szépen elmagyaráztam hogy működik,és leült velünk vacsizni.Így együtt megnéztük vele utána az Ezek megőrülteket,nagyon boldog volt.Tetszik neki ez a műsor,hangosan kacag rajta.
Nálatok nincs ilyesmi?Ráadásul makacs is mint a szamár.
Ma reggel meg hát ,az agyam eldobom,azt mondja,nem fog arcot mosni,mert nem akar.Szval mindig van valami amiért beidegesedem.Holnap mit talál ki,nem tom.


Bocs Hajny, elfelejtettem, mekkora a lányod (nincs meg a vonalzód), és Emesém korához igazítottam az ötletet. :oops:

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: