Új privát üzeneted érkezett!

Kati!
Koszonom leveled mar egy parszor probaltam irni de valamiert nem vette be a nevemet.Ugy latszik akik eddig ide irtak talaltak mas web-et mert senki nem akar valaszolni.A kicsim jol van es amenyire feltem annal konyebben megy a babazas.
Remelem a te kicsid is jol van es orulok,hogy ugy erzed boldog leszel ha otthon lehetsz vele.En is orulok meg most de mikor mar nagyobbak lesznek azt szeretned ha nem lennel otthon vagy ok menne-
nek el egy kicsit mert te csendet akarsz.Nekem van egy 10 eves lanyom es hidd el neha azt szeretnem ha adna egy kis nyugalmat.Irj ha van kedved vagy ha unod magad.
Amanda
 
 


Kedves Anyukák!
Én itt élek kis országunkban! Van egy 2 éves fiam!
Szívesen levelezek veletek4
Sőt! Ha jártok valamilyen babáknak szóló programra szívesen várom a tapasztalatoakt és élményeket!
Mi /a Párom, a Bence fiam és én/ gyermekeknek szóló programoakt szervezünk!
szóval írjatok!
k
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
 
 

 
 

hello.. megy még ez a fórum?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: