Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Márciusban fogunk Fótra költözni. Most 21 hetes állapotos vagyok, tehát még a baba érkezése előtt megyünk. Érdekelne minden, ami Fóttal kapcsolatos, és mivel eddig nem laktam ott, nem is ismerek senkit, gondoltam sokkal jobb lenne, ha mire odaköltöznénk, már ismernék valakit Kép
Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Tényelg nincs senki, aki Fóton lakik és itt is fellelhető? Kép

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


A Váci topikban nagyon sokan vannak, ott jól működik a társalgó.
Ajánlom nézz be oda.
ott megtalálod az én baba ruha és kismama ruha ajánlatom is.
Vác-Fót nem távolság!!
Üdv: Irénke
 
 

 
 

Van egy nagyon jól működő baba-mama klub Dunakeszin,
a héten indult újra a nyári szünet után.
15-25 mama szinte mindig van (babástul).
A helyszín: Szent Imre Plébánia Szent György terme (jóidő esetén a parkban). Dunakeszi, Kápolna u.6.
A helyszíntől nem kell megijedni, nem hittanórák, hanem tényleges baba-mama klubélet folyik. (Persze az előbbire is lenne lehetőség.)

A klub ingyenes!!!
 
 


Szia!
Én csak tegnap regisztráltam, de látom Fóttal kapcsolatban érdeklődsz. Ha még aktuális kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok
Egy "törzsgyökeres" :-)
 


Szia oxigen !

Én csak most találtam rá erre az oldalra !

MI kb. 3 éve lakunk Fóton, Pestről a XIV.ker-ből költöztünk ki.
Nem bántuk meg !
Most kb. a 13.hetet taposom mint kismama.
Gondolom , most már kint vagytok !?
Hogy érzitek magatokat ?

Üdv.: Kati

Töttörö ! Üdv . neked is mit Fóti törzsgyökeres !
Akkor Te születésedtől fogva itt laksz ?
Szeretsz Fóton élni ?

Sziasztok , szép napot , ha még olvassa valaki !!

Kép


Kép
 
 


Szia Kati!

Merre laktok Fóton?
Igen, kint lakunk mi is most már több, mint egy éve, a kismanó már ide jött haza. szeretünk itt lakni, csak nagyon nincs társaság. Kép

Töttörő: Aztán nem válaszoltál a mailemre. Kár.

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxigen4

Az az igasság ,hogy miután elküldtem az üzit akkor néztem meg a dátumot, hogy 2005. !!
Hát persze,hoyg már kint laktok és a baba is megvan !
Mi a buszvégálomáshoz közel az új házak altt lakunk ,itt van a Fótújfalu vasútállomás.
Igy írtam hátha így jobban betudod tájolni.
És Ti ?
Remélem jól vagytok ! Üdv nektek !
Sziasztok
Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Nagyjából sejtem, merre lehet. Mi az Öreghegyen lakunk, fent a hegytetőn. A Nagytemplom mögötti hegy, ha úgy jobban tudod.

Hogy viseled a kispocakot? Dolgozol még? Első baba?

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Hú, hát akkor Ti gyönyörű panorámában laktok !
Milyen ott fent ? Nem nehéz a közlekedés?
Mi is néztünk mostanában arra fent egy telket de, elösször is nem találtuk meg , másodszor meg tényleg a hegyteteőn volt valahol. Csak építkezés szempontjából drágább gondolom , mire feljönnek a teherautók az anyaggal dupla gázsit kérnek .
A kispocakom jól viselem , egyébként már van egy nagy 11 éves lányom . Az elöző terhességemhez képest most már egészen jól látszik ! Meg is lepődtem , már vannak nadrágok amiket nem tudok összegombolni !

Lejöttök a Hétfői Majálisra ?

Üdv. : Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Igen, gyönyörű a panoráma Kép
Mi nagyon szeretünk itt lakni, de ide kell az autó, az biztos. Úgy nem nehézkes a közlekedés. Meg aztán, mivel kevesen lakunk itt, összetartanak, akik itt laknak, akár közlekedésben, akár bármi másban. Ez egyébként sajnos olyan ritka már mindenhol.
Az éptkezés nem volt sokkal drágább, legalábbis beleszámoltuk. De a kilátás, a csend mindenért kárpótol. Kép

Hol lesz a Majális? Tavaly ilyenkor már nem akartam menni sehová, de most már lassan elkezdenénk mocorogni.

Ilyen nagy korkülönbség? Hogyhogy?

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

A majális itt lesz fent az OMW-kút mögötti részen ,(elvileg a hegyről erre is le tudtok jönni vagy csak erre? , mindegy , tudod amerre ven az étterem a Fáy présház, onnan ki a fő útra a Dózsa Gy.-re ott van jobbra az OMW)Na most jól leírtam !
Nem egy nagy durranás ,de egy kis élet még is.
Van itt is kirakodó vásár , körhinta ,(inkább kirakodó vásár)

Nem szeretnék pestre bemenni a tömegbe.

Hát a nagy korkülönbség az Én hibám !
Én egyke vagyok , és sokáig nem tudtam elképzelni hogyan lehet 2 gyereket ugyan úgy szeretni!
De megtaláltam a választ ! Kicsit későn, meg az az igazság annyit nyúztak 11 év alatt, hogy úgy döntöttem nem tehetem meg velük ezt .
Nembaj , legalább van egy kis segítségem már !
Nézzük a jó oldalát , csak optimistán !

Sziasztok

Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Tudom, merre van, akkor lehet, hogy kinézünk. Igaz, itt vannak anyukámék, és holnap mennek haza, de ha a kicsi lány hagy aludni az éjjel, akkor lerángatom a családot Kép (Fogzás megy nagyon, nem sok alvás marad)

Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek. Dolgozol? Vagy otthon maradtál a pocakkal? Hogy bírtad az első harmadot?

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

A férjem a lányokkal kinézett a Majálisra és meglepődve látta , hogy nincs ott semmi !

Képzeld most a tónál van !!! Bocsi ! Ezt mi sem tudtuk !
Tavaj itt volt az OMW- nél !
Remélem nem volt kedvetek ebben az esőben sétálgatni !

Egyébként nem dolgozom már vagy másfél két éve , sajnos a Nagymamám lebénult a jobb oldalára, itt van nálunk, Én ápolom. Egy éven keresztül csak kórházba volt és nem javult az állapota , gyógytorna ide vagy oda .Az orvosok szerint nem is fog egy 87-éves szervezet javulni már , akkor meg felesleges a kórház !

Úgy-hogy sajna ez van .

Az első harmadot egész jól bírtam, nem volt semmi gond !

Remélem Ti is hamarosan túl lesztek a fogacskákon !!

Üdv.: Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Húha, tisztellek ezért, hogy így elvállaltad ezt a feladatot. Nekem sajnos már egyik nagyszülőm sem él. De gondolom ez nagyon megterhelő dolog, akár csak lelkileg is.

Nem próbáltunk végül lemenni a majálisra, de ezek szerint jobb is Kép Nekem feltűnő volt, hoyg nem ott van, mert oda ellátunk innen, és nem láttam semmit. De azért hirdethetnék legalább, ha már így változtatják a helyszíneket.

Most nálunk is pihennek a fogak, 2 napja csak alszik a lány, így lassan kezdem magam utolérni a házimunkával is. Kép

Hol tanul a nagylányod? És mit szólt, hogy kistesója lesz?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Jaj ,de örülök ,hogy nem mentetek le !(kivételesen)
Na , mondom jól elküdtelek Titeket , de hál isten nem sikerült !
Hát igen nem mondom,hogy leányálom itthon a Dédikével, de sajna ez van . Amúgy meg nem annyira vészes mégsem , csak monoton, mindíg ugyan az nap mint nap.

De most itt a kis baba !! Egy kis változás !! Egy kis kimozdulás !! Nagyon jó .

Merci ,ide jár már 2 éve a Garay Ált. Iskolába.
Szereti , Én is, jók a tanárok, elég erős a suli is, és közel van , gyalog 2 perc tőlünk.(azt hiszem Arany J. u.)
A tesónak meg nagyon örül !

Én meg annak örülök,hogy nálatok megszünt a fog jövés-menés, egyenlőre !

További szép napot Nektek !

Üdv.: Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Na igen, gondolom a monotonitást elég nehéz megszokni.

El tudsz azért néha szabadulni kicsit?

Hol fogsz szülni? Tudjátok már a baba nemét?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Persze , azért egy kicsit eltudok szabadulni.

Az Uzsoki Kórházban fogok szülni (Zuglóban), elvileg okt. 26.-ára vagyok kiírva ,aztán majd meglátjuk .

A nemét még nem tudjuk ! Izgulunk is !

Ti terveztek tesót ?

Te, hol szültél? Már innen indultatok szülni ?

Üdv.: Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Az Uzsokiról sok jót hallottam. Kép Én a Szent Imrében szültem, az elég messze van, de ott van a dokim, aihez nagyon rég óta járok, nem akartam váltani és a kórház is nagyon szimpatikus volt.
Sajnos jóval előbb be kellett feküdnöm magas volt a vérnyomásom, túl is hordtem, végül meg kellett indítani a 42. héten a szülést, de legalább nem kellett rohanni Kép
A tesót tervezzük, de majd később, kb 2 év múlva. Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Akkor neked is egy élmény volt a szülés !

Viszont, tényleg nem kellett rohanni!

Ti honnan költöztetek ki ?

Meddig volt furcsa itt ? Mert gondolom már biztosan megszoktad az új otthonotokat.

Remélem jól vagytok !

Puszi , Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Hát igen, nagy élmény volt a szülés, de egyszer majdcsak elfelejtem Kép
Mi utoljára Újpesten laktunk, onnan költöztünk ki, de én Pesten szinte minden kerületben laktam. Kép
Nem volt furcsa, mert ez a ház már rég megvolt, csak anyósom lakott itt, de amikor megtudtuk, hogy babát várok, elkezdtük szervezni a lakáscserét, én oda nem szerettem volna szülni. Persze nagyon más volt, hogy nem a szomszédban van 3 üzlet, kávézó, stb., de tudtuk, mit vállalunk Kép
Nektek milyen volt?

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Először is, nekem 2 évembe tellett míg belementem, hogy elköltözzünk Pestről !
Világ életemben Pesten zuglóban laktam , nekem ez túl nagy változás volt , de nem bántam meg !!

Nagyon jó, és legalább a tömegközlekedés helyett kocsi van a fenekem alatt , sőt ha nagy szükség van rá itt a vonat a "seggemben" + a buszhoz 2 perc alatt felsétálok . Ez nekem mint Pestinek fontos biztonsági tényező volt ,legalábbis az elején amikor vettük a házat.

Talán neked akkor tényleg könyebb volt ez a változás , meg Pesten is elég sok helyen laktál
sőt még Fót sem volt ismeretlen , ez jó !

Orvoshoz hova jártok ?

Amúgy jól vagytok ,minden rendben ?

Puszi , Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Zuglóban is laktam, nagyon szerettem, ha Pesten laknék, akkor oda mennék vissza, az biztos Kép
Mivel én Dunakeszin nőttem fel, így ez a környék egyébként sem volt ismeretlen, mint ahogy a közlekedési nehézségek sem. De mivel nekem mindig volt autóm és ebből nem engedek, főleg most a kicsivel, nem volt létszükséglet, hogy olya jözel legyen a tömegközlekedés.

A kicsi lány orvosa (és az enyém is) Dunakeszin van, a fóti végén. Sajnos az itteni gyerekorvossal nem sikerült kijönnöm. Inkább megfizetem a magánorvost, pedig nem vagyok az a típus, aki kötekszik.

És igen, nagyon jól vagyunk, főleg, hogy ma végre akkor is sütött a nap, amikor fent volt Viki, voltunk lent a postán is, meg játszottunk egy nagyot a fűben (idén még nem volt vágva, jó magas). El is van fáradva, itt ül az ölemben, nem lesz gond az elalvással Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Dunakeszin miért magánorvos ? Nem volt jó az ottani körzeti sem ?

Csak ezért kérdem, mert a Mercivel Én is bejárok Zuglóba az ottani dokinénijéhez, elvileg már szabad orvos választás van !
(Igaz elötte egy dr.bácsivolt ,hát azt Én is lecseréltem erre a dr.nénire)

Ha legközelebb lejöttök szóljatok , megnézném a gyönyörű lányodat ! Itt voltatok a postán az új házaknál , ugye ? (Szent Benedek park)

Reméljük , mostmár egyre jobb idő lesz !

Puszi Nektek !

Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Igenigen, ott voltunk. Csak sajnos napközben nem jutok net elé, hogy írogassak álatlában, V keveset alszik, akkor meg rohamtakarítok Kép
Ha megírod a telószámod, vagy mailcímed nekem (mailben, nehogy visszaéljenek vele), akkor rádcsörgök, amikor megyünk csavarogni Kép

Az ottani körzetit már meg sem próbáltam, amikor megtaláltam a magánorvost, V nagyon beteg volt, azóta meg nem nagyon kell mennünk, remélem ez így is marad Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Most jöttem meg vérvételről.

Jól vagytok ?

Tel.: 20-343-2017
e-mail:mercedes1@invitel.hu

Hátha egyszer lesz időtök .

Üdv. Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Mit vettek? Hol is jársz most? Mikorra vagy kiírva?

Jól vagyunk, csak egész nap a kertben vagyunk, csak most jutottam megint gép elé.

És te? Ti?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

A 16.héten járok és most volt az AFP !
Úgy-hogy izgulok !

Puszi nektek !

Szép napsütéses időt!

Kati

Kép


Kép
 
 


Szia!

Az AFP miatt nem kell izguléni, nem lesz vele baj Kép

Puszi!

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Nálad simán bejött az új társalkodó ? :roll:

Én több napig tököltem vele, mert a kedvencek között volt és ott valahogy nem ujjult meg !

Újra kerestem a neten és bejött ! Végre !

Jól vagytok minden rendben ?

Remélem is, hogy nem lesz semmi az AFP-vel, köszi!!

Puszi, Kati :D
 
 


Ne is mondd, nem szeretem ezt az új társalgót, de hát mit van mit tenni :)

Mikor lesz meg az AFP eredmény? Ki a védőnőd? Hogy vagytok? Mekkora már a pocid?

Mi megvagyunk, csak most, hogy Viki jár, ezt akarja gyakorolni egész nap, semmi szabadidőm nincs. De azért igyekszem jönni :)

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Meg van az AFP ! Tök jó lett !

Hál istennek !

Holnap megyek 11-re az Uzsokiba UH-ra ( 18-hetes)

A védőnőm itt Bósza Pálné, aranyos Ő szokta a Mercinek hozni a helyi busz járatra a bérletet, úgy-hogy már látásból ismertük egymást.

Jó sétálgatást nektek ! Akkor most jön a java ! kitartást !!

Puszi , vigyázzatok magatokra !

Kati
 
 


Szia!

Grat az AFPhez :)

Sajna most csak ennyi, V náthás, rajtam csimpizik egész nap, de majd igyekszem jönni.

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Remélem jól vagytok !
Milyen újdonságokat csinál már ?
Tudsz egy kicsit pihenni azért, vagy nem-igen hagy időt a kisasszony ?

Bocsi, kicsit Én is elmaradtam .

Áruljuk a házat , úgy-hogy rohangálás volt ide-oda!
Nem tudom még mi lesz , hol fogunk kikötni. Néztünk Szadán is, itt is telket .

Majd egy kis idő múlva elválik .

Ha esetleg tudsz valakit akit érdekel Fóti ház , akkor szólj !
Köszi.

Ha írjak több infót akkor is .

Puszi Nektek, vigyázzatok magatokra !

Kati
 
 


Szia!

Hogyhogy áruljátok a házat? Miért? Irhatsz részleteket, hátha...

A kicsi lány szombaton lesz egy éves, lázasan készülünk a szülinapjára. Egyre kevesebbet alszik napközben, ezt még meg kell szoknom, de szerencsére sokszor eljátszik magában, igy azért nem annyira nagy baj :)
Most már áll, és nagyon szépen halad a járással is, de az még nem megy egyedül.
Egyre töb mindent mond és egyre tisztábban. Szóval haladunk. :)

Neked mekkora a pocakod? Hogy vagy? Nem visel meg a házeladás?

Vigyázz magatokra!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Igazából a férjem nagyon unja a részlet fizetést a bank fele.(mert hitel kellett a megvételhez ) Nagyobb telket szeretnénk , és nem utolsó szempont ha épitkezünk feltudjuk venni a szocpolt.

A telek 241nöl. Két ház van rajta , tehát két generációnak is alkalmas. Nem új építésűek de nagyon jó állapotban vannak , pince mind a két ház alatt, új dupla garázs, ezt már mi építettük .
A férjem építkezési vállalkozó, ugy-.hogy a házak tutik, mert különben nem vettük volna meg.Tetőteret is meg lehetne csinálni , szerettük volna mi is, de belefogtunk ebbe az eladásba inkább .
Ha szeretnéd meg tudod nézni a haraingatlan.hu-n a Fóti csal.házaknál 06/01-es számú (vagy valami ilyesmi a száma de a nöl. alapján is kitudod szúrni) valahol a közepefelé az oldalnak .

Uram Isten ! Igy megy az idő, már itt a szülinap !! Hát ez-az így fog elrohanni az idő és csak azt veszed észre, hogy iratod oviba , suliba és egyszer csak felnő !! Borzasztó!
Hát előre is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK !!! Kép
Vigyázzatok magatokra !!

Puszi, Kati

Ui.: De egy kicsit idegesít, hogy mi fog történni, jó lenne ha mielőbb történne valami !
A pocim már egészen jól látható, növünk ! :lol:
 
 


Szia!

Megvolt a nagy szülinapi buli, nagyon jól sikerült.
Viki nagyon élvezte, hogy ő a középpont :)

nem irigyellek ezért a költözésért.

Megyek, apkolok, elutazunk 10 napra anyukámhoz, már nagyon várom!

Lehet tudni már a babátok nemét?

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

De jó nektek , jó pihenést és szép időt !


Hát , nagyon úgy néz ki , hogy kislány !

Remélem jól vagytok ! Mi jól vagyunk ,szerencsér minden rendben !

Puszi, nektek !

Kati
 
 


Szia!

Köszönjük, megvolt :D Igen jó idő volt.

Örültetek, hogy kislány lesz?

Hogy áll a házeladás?

Puszi!
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Jól vagytok ?

A házeladás sehogy nem áll , nyaralnak az emberek ,(gondolom)
meg igazán két házra nem mindenkinek van szüksége , ki kell várni a vevőt . Mi sem akartunk két házat , de megtetszett a telek meg a környék .

A kislánynak örülünk , persze nem lett vola baj ha fiú, de mindegy csak egészséges legyen!! :lol:

Hát tényleg igen jó időt fogtatok ki !!

Szép kislányod már fut ??

Mi jövőhéten szerdától megyünk 1-2 hétre sátorozni , nem tudom hova, a férjem nagy pecás, valahova Balaton alá vagy felé.

Majd meglátom , hogy bírom. Van a tulajnak valami szállodája is , ha nem bírom megyek ágyikóba ! De nem lesz vészes, jó kis matracunk van . Ahogy a képeket néztem nagyon szép hely.

Puszi, vigyázzatok magatokra !

Kati és

Kép


Kép
 
 


Szia!

Hazaértetek már? Milyen volt? Nektek is jó időtők volt. Hogy birtad? :D
Fogtatok sok halat?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia !

Megjöttünk ! Csüt. este. Jóvolt egy kis pihi , csak azok az átkozott szúnyogok !!
Háromfán voltunk elösször, ott a halak rendesek voltak csak 7 kiló fölött jöttek , egyik éjjszaka volt egy nagy ponty , a 22 kilós mérleg kiakadt ! De itt nem bírtuk sokáig mert a víz tele van tavirózsával és nem, hogy úszni , pecázni is csak úgy lehet ha csónakkal beviszed a szereléket és úgy is hozod ki a halat . Még jó, hogy jött a férjem huga aki éjjel meg hajnalba beevezett a Zsoltinak !!

Utánna átmentünk Szelidre. Ott már lehetett fürdeni, csónakázni !

Viszont ott inkább csak amurok jöttek , de azok jöttek .

A meleget nemnagyon bírtam, de nem volt vészes .

Ti jól vagytok ?

Puszi, Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Csak így kettecskén vagytok, mint Fótiak itt?
Nálunk most júli végén lesz 1 éves a Babó, és igazából nagyon magunkra maradtunk, nincs igazán társaságunk, ezért gondoltam, hogy belátogatok ide.
Ti hova tudtok jönni-menni?

Egyelőre ennyi, épp alvásproblémákkal küzdünk, majd még jelentkezem.

Elia
 
 


Szia elia !

Csak így kettecskén voltunk , amíg nem jelentkeztél !!

Szia , üdv. köztünk !

Remélem jól vagytok és az alvás probléma javul ! :lol:

Hogy érted a jövést-menést ? Bárhova 1-2 óra hosszára !

Ti merre vagytok Fóton ?

Mindíg itt laktatok ? Bár gondolom nem , ha most nem nagyon van társaságotok .


Ui.: Jól tetted, hogy benéztél !

Puszi , Kati és

Kép


Kép
 
 


elia !

Elfelejtettem megkérdezni ! A babócád fiú vagy kislány ??? Mi a neve ?


Puszi, Kati és

Kép


Kép
 
 


Szia Kati!

2,5 éve élünk Fóton. Ádi babó fiú :) , és igen, a jövés-menést ilyen 1-2 órás programként értettem, ahol Babót lehetne szórakoztatni. Most is 2 hetet töltöttünk szinte kettecskén, és ez egyikünknek sem túl jó. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy ebben a dög melegben nem szívesen merészkedem messzire én sem, és ami az érem másik fele, én sem vagyok egy igazán nyitott ember, szóval volt kitől örökölni :?

Te mikorra várod a Babódat? (ha fentebb már írtad, bocsi a kérdésért)

Most egyelőre ennyi, mert már leragad a szemem.

Puszi nektek

Elia
 
 


Sziasztok!

Elia: Üdv köztünk! Akkor a mi babóink majdnem egyidősek, az én kislányom júniusban volt egy éves.
Miért vannak az alvásproblémák?
Merre laktok Fóton?

Kati: Látom, már felraktad a profilodba a babó érkezését. :)
Azért összességében úgy éreztem, jól sikerült a nyaralás, ugye?
Merci mit csinál a szünetben?

Nálunk a kicsilány egész nap pancsol, meg jön-megy, nem nagyon hagy a gép előtt ülni, de azért igyekszem jönni :D
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

elia ! Elötte hol laktatok ?

Mi is sokat szoktunk a férjem nélkül lenni , van ,hogy hétvégeken is.

Én október 26.-ára vagyok kiírva, ami egyre közeledik . Ja és kislány lesz, mostmár biztos a 4D-s ultrahang szerint is . Nevét még egyáltalán nem tudjuk.

Megkérdezhetem hol szültél ?

oxigen ! Igen, azért jó volt a nyaralás ! :lol: Merci most jött meg Kiskőrösről, Anyósomnál volt egy hetet. Elötte meg tánc táborba volt, Balatonakalin .

Nagyon helyes az a kislány csak ne hagyjon téged ! Nem sokára úgy is hanyagoli akar majd!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Oxigen: a tónál lakunk. Ti is vhol errefelé vagytok, nem? Az alvásprobléma semmi komoly, csak épp tiltakozott kicsit, pedig nem szokott, szóval panaszra semmi okom. Most is pityergett kicsit, lehet, hogy korán tettem le. Ma voltunk a Városligetben játszóterezni, és hazafelé kicsit kidőlt az autóban, lehet, hogy azóta még nem fáradt ki annyira, bár most megint csend van.

Kati: én a Kútvölgyiben szültem, de nem ajánlom senkinek, mondjuk nekem pechem volt a dokival, de nem is ezért, hanem mert nincs 24 órás gyerekorvosi felügyelet, és ha vmi gond van a babával (mint ahogy nekünk is volt-fertőzés), akkor átviszik a Jánosba, ahová a mama csak 3-4 nap után mehet utána, mikor a Kútvölgyiből kiengedik. Így is császárral 3 nap után kikönyörögem magam.
Te hol szülöd a picit?
Ja, és mielőtt ide költöztünk volna, Zuglóban laktunk. Az sem volt rossz hely, de társas ház volt, és ott mindig adódnak surlódások, főleg, ha irigykednek az emberre.

Remélem, jól vagytok ebben a hőségben, ahhoz képest, hogy nem jósoltak idénre nyarat, majd megpusztulunk a melegtől. Milenne, ha még nyár is lenne? :)

Puszi nektek

Elia
 
 


Sziasztok !

elia !

Mi is zuglóból költöztünk ki. Mi az M3-as mellől (szintén társasház) a Kacsóh Pongrác út-ról. Már lassan 4 éve kb.
Itt lakunk a Szent Benedek park alatt , tudod itt a nagy posta , gyógyszertár ,ovi, bölcsi , buszforduló.

Én , zuglóba az Uzsoki Kórházban fogok szülni ,szerintem nagyon jó kis hely . Anyukámat műtötték már ott érszükülettel és mindenki nagyon szimpi volt , úgy-hogy ezért az Uzsoki. Remélem a saját tapasztalatom alapján is majd szimpi lesz.

De meg jegyeztem a Kútvölgyibe semmi esetre sem megyünk !!

Mi volt a baj ? Nektek is ez az antitest mizéria ?
Az én véremben is van v. ellenanyag ezér csak E neg. vért kaphatok , ha szükséges.
Régen (11 éve ) nem is néztek ellenanyagot. Ez is új nekem .

Tényleg, igazadvan nem mondtak idénre nyarat csak esőt azt viszont sokat.

Hát még egészen jól bírom ezt a hőséget, van egy kis gumi medansziénk abban szoktam hűsölni a matracon.(15 óra után inkább)

Csak főzni ne kéne , ott a gutaütés kerülget a melegtől !

Ti, hogy bírjátok Ádi babaával ??

Puszi? Kati és

Kép


Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: