Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit több mint fél éve költöztünk Dunaharasztira és még nemigen sikerült ismerkednem, jó lenne néhány helybéli barát, főleg kisbabás anyuka. Az én kisfiam fél éves.
Van valaki hasonló helyzetben errefelé?
Csut
 


Szia,Erika vagyok,és vérbeli Haraszti lakos...
Van egy 16 hónapos kislányom.Szivesen ismerkednék veled.
szherika
 
 


Én is itt lakom, már gyerekkorom óta.
Van egy 27 hónapos kislányom,és egy 9 hónapos kisfiam.
Ti merre szoktatok sétálgatni?
Elég szomorú, hogy itt egy gyerekes anyuka nem tud semmit csinálni, azon kívül, hogy rója a köröket az utcán.. Se egy normális játszótér, se egy játszóház..
nikolade
 
 

 
 

Hello Nikolade.ÉN a Piramis áruház felé lakom,igy haraszti ligeti részén szoktunk sétálni.Az tényleg rossz hogy csak körbe körbe bolyongunk mi is mert más nincs.Bár nyáron avattak itt felénk egy játszóteret,a honvéd u, végefelé,jó időben sokat jártunk oda,de a játékok itt is inkább nagyobb gxerekeknek való.A mi kedvencünk a homokozó volt.Néztem a teljes neved,lehet hogy mi ismerjük is egymést látásból.Az én nevem:Horváth Erika.Te merre felé laksz?Na jó egyenlőre ennyi,ha van kedved válaszolj.SZIA!!!
szherika
 
 


Biztos ismerjük egymást, ugyanis én is sokáig ligeten laktam. Azt a bizonyos játszóteret is ismerem, meg is van róla a véleményem... Az nem való senkinek, mert az összes játék balesetveszélyes (kivéve a homokozót), talán csak az ott élő kis nyikhaj tiniknek kedveztek vele, akik naphosszat ott "lógnak", vagánykodnak és káromkodnak.. Kész vagyok tőlük.
nikolade
 
 


Erika, nincs neked egy Tünde nevű nővéred?
nikolade
 
 


Nincs nővérem,de Tündének hivják a barátnőmet,aki mellesleg a szoszédom is.Miért kérdezed?TE nem ismerted a Fényes Elvirát,vagy a Koltai Esztit?Neked jó alvók éjjel a gyerekek?Nekem a Lili borzasztó hogy még mindig nem alszik éjjel.Már mindent kipróbáltam,de semmi változás.esténként nem szoktál a babaneten chatelni?Én néha igen,gondoltam akkor folyamatosan beszélhetnénk egy kicsit...
szherika
 
 


Az Elvira nagyon jó barátnőm volt évekig, már sajna messze lakik. Az Eszti kevésbé, ő "csak" az osztálytársam volt....
Nem szoktam itt chatelni, mert nem nagyon vagyok ezzel a babanettel megelégedve (inkább az nlc-re járok), de ma este lehet, hogy megpróbálom.
A gyerekeim egyébként jó alvók. Mostmár.... Én viszont nem nagyon.
nikolade
 
 


Elvira az én sógornőm,a tesója lett a férjem!!igy már be tudlak azonosítani.Mi az az nlc??Szivesen dumcsiznék veled többet.Tegnap nekem nem müködött a babalap.Ha tudsz irj.
szherika
 
 


nekem se, már azt hittem, letiltottak, mert szidtam őket...
Aha, a Laci! Hmm... nem rossz, nem rossz...Kép))
Akkor Ti most ott laktok az anyósodnál?
Az nlc.hu a Nők Lapja Café oldala, ahol a babás topikok között szoktam ide-oda vándorolni. de lehet ott chatelni is... még nem próbáltam. na, majd ma este.. Kb. 8 körül szoktam géphez jutni.
nikolade
 
 


Jajj, annyira szeretnék már az Elvirával találkozni!
Őt nem lehet elérni valahogyan? E-mail, v. mobil..
Az én e-mail címem nbogadi@invitel.hu
Írj oda, és akkor gyorsabban eljut hozzám minden (ez a babanet tényleg elég tetű)
nikolade
 
 


Nem mi építkeztünk a golgota és az andrássy u sarkán.Az Elvinek is van kisfia,most lesz majd 6 hónapos,Bence...Elvi telefonszámát átküldöm E-mailben.Az én címem,erika@ericopy.hu.
szherika
 
 


Nincs több anyuka Dunaharasztin?????????????
szherika
 
 


Miért, nem jó a felhozatal? Kép
nikolade
 
 


Hát igen, nem mindenkinek van otthon számítógépe, nem hogy internet... Vagy ha van is, nem biztos hogy Dunaharasztiban anyukáskodik vagy épp nem olyan "fórumozós", hanem inkább "csetelget"..:-)
csut
 
 


De a felhozatal nagyon szupi...Sikerült újból regisztrálni Csuti???Mi van veletek?
szherika
 
 


Sziasztok!

En is harasztin lakom, es anyukaskodom.
En az Elvirat nem ismerem, csak az apukajat. Kép

Nekem 5 honapos a kisfiam.

A piacternel lakom. Kép
Vendég
 


Akkor már 3-an vagyunk a piactérhez közel...
nikolade
 
 


És Te is barna vagy Kép) Látásból ismerlek. Egyidősek is vagyunk. Régóta laksz itt?
nikolade
 
 


Akkor itt mindenki ismer mindenkit, aha, akkor azért nem fórumoznak többen!:-) De aki meg itt van, azok miért? :-)
csut
 
 


Honnan ismersz???

Merre laksz???

Ha van kedved akkor kuldj mailt.
Kép
Vendég
 


Hello Magika.Üdv a csapatban.Én nem ismerlek... Hogy hívják a kisfiadat??
szherika
 
 


Szia!

Zoltannak hivjak.

Nektek hogy hivjak a csemeteiteket???
Mennyi idosek???

Merre laktok?

Miota eltek harasztin?

Magi
Vendég
 


Én születésem óta harasztin lakom.A kislányom Lili,és most lesz 18 hónapos.Mi haraszti ligeti részén lakunk,a Piramis áruház felé.Már nagyon várom a jobb időt,mert a csajszikával rémálom kimenni,ebben a sártengerben.Ja,és a téli depimnek sem ártana már egykis jobb idő...Na eggyenlőre ennyi.Pusz:E
szherika
 
 


En most elutazom egy hetre sielni.

utana majd jovok megint. Kép
Vendég
 


Mindenki síel? Én is akarok!!! Magika, Zolikát is vittétek? Én nem mertem még a gyerekekkel elindulni a nagy hóba, hidegbe.
nikolade
 
 


Nyugi Niki én sem síelek...Én sem mernék elindulni még Lilivel.Bár nyaralni voltunk 1 hétig,mikor 10 hónapos volt.Na az nagyon jól sikerült.
szherika
 
 


Sziasztok!

Nos megjottunk a sielesbol. Kép

Zolika is volt es nagyon jol sierult.
Jol birta az utat is. Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Mostanában Szherika eltűnt! Mi van Veletek??? Én nem ismerlek, Magika, de gratulálok a szerencsés síúthoz, mi most készülünk szombaton. Nincs valami jó tanácsod hogy mit ne hagyjunk itthon a babás síútra? Hátha arra pont nem gondolok... Mi egyébként nagyon közel lakunk a piachoz. Boldog névnapot a kisfiadnak! (Ti hogy csináljátok a vigyorgó arcokat?)
csut
 
 


Hello csajok.Kivel mi újság van?Szerencsésen átvészeltétek a nyuszit???Csut,inkább te vagy eltünve!Na üdv mindenkinek,ha van időtök és kedvetek,irjatok!!!!
szherika
 
 


Erika, Judittal mi szinte minden nap beszélünk, és heti 2x találkozunk is. Semmi akadálya, hogy bármikor Te is csatlakozz hozzánk! Akár egy séta, akár egy hastánc, akár egy beszélgetés alkalmából. De akár össze is jöhetnénk valahol, egy játszótéren pl., vagy mittudomén.
nikolade
 
 


Rendben van.Mostmár talán,kicsit több időm lessz!!!!Na meg persze itt a jó idő is.Ugyhogy jelentkezni fogok.Puszi:ERIKA
szherika
 
 


Sziasztok!

Karácsonykor költöztünk harasztiba a Bezerédi lakóparkba. Keresek olyan kismamát, aki errefelé lakik. 2 Gyermekem van egy 1,5 éves múlt és egy 3 hónapos...

Mazsolita
mazsolita
 
 


Szia Mazsolita!!Nekem egy mésfél éves kislányom van akit Lilinek hívnak.Szép harasztinak az az új része.Én a Piramis felé lakom.Neked hogy hívják a gyerekeket?Ha van kedved,privátban is írharsz,arra hamarabb reagálok...erika@ericopy.hu.
szherika
 
 


Üdv köztünk Kép Látom, Harasztinak ezen a részén sok a barátkozni vágyó kismama/anyuka. Ha gondolod, valamikor elmehetünk együtt sétálni (bár sejtem, hogy a két gyerekkel pillanatnyilag nem egyszerű). Nekem egy 2,5 éves lányom és egy 1 éves fiam van. Ha elolvasod a fentieket, megtalálod az e-mail címemet is. De így egyszerűbb: nbogadi@invitel.hu Kép
nikolade
 
 


Csajok!Nektek is kért új jelszót??
szherika
 
 


Sziasztok!
Igaz én nem vagyok haraszti,de azért csatlakozhatok?
Bugyin lakunk és van egy 2,5 éves lányom és egy 7 hónapos fiam.
dildi
 
 


hello Dildi!örülünk neked!Ha van kedved,és időd,irj nyugodtan.Ez az időjárás most nem kedvez a kisgyerekeseknek,sajna.De majd csak jön már a jobb idő.Szia:E
szherika
 
 


Sziasztok!

Sajnos a séta kicsit nehézkes, mert Zsófival nehéz mozogni. Kettővel meg pláne...Amint írtátok nincs egy jó játszótér, játszóház a közelben...ez nekünk is hiányzik...

Újból be kellett jelentkeznem. Mi van?

Edina
mazsolita
 
 


Sziasztok!
Köszi a fogadtatást,a héten sajnos nem leszek mert elutazunk,de ha vissza jövünk akkor szivesen csatlakozom!Játszóház és játszótér itt sincs,nagyon hiányolom,pedig a lányom nagyon szereti.Edina ugy láttom mi majdnem egy cipőben járunk,de neked szerintem nehezebb mert még kissebbek!
Sziasztok és majd jelentkezem!
dildi
 
 


Hello lányok! Mi van veletek? Hogy vagytok?Borzasztó ez a rossz idő.Nehéz a lakásban a lányommal.Állandóan menne ki.Mostmár tényleg jöhetne a jó idő.Dildi,van Bugyin egy ismerősöm,úgy hívják őket,hogy Keresztesi Lajos.A lánya Anita,cukrászdájuk van.Na ha van idő,és kedvetek,irjatok...
szherika
 
 


Mindenki eltünt?????
szherika
 
 


Sziasztok lanyok!

Regebben kerestem Dunaharasztis topikot, es nem volt. Nagyon orulok, hogy lett!Kép

Rolunk: van egy ket eves kislanyom, Petra, es egy 4 honapos kisfiam, Marci. A Tulipan terhez kozel lakunk lassan egy eve. Mi is szoktunk neha a Honved u.-i jatszoterre jarni, es a Dunahoz kozelire is.

Jatszohazat en is nagyon hianyolom. Es kar, hogy a bolcsiben es az ovikban sincs lehetoseg arra, hogy bejarjunk jatszani. (A mult heten korbekerdeztem minden lehetseges helyen.) Pesten tobb ilyen ovirol is tudok, ahol van egy kulon jatszocsoport, ahol anyukaikkal egyutt jatszanak a gyerekek.

Jo sokat irtam igy elsore.Kép
Minden jot nektek:

Leszter
leszter
 
 


Hello Leszter!Mi a honvéd utcánál,lakunk.Igen,ezt az ovis kört már én is végigjártam.Ha már itt a jobb idő,egyszer találkozhatunk a játszótéren,ha van kedved.Szia:E
szherika
 
 


Hihi, én Téged is ismerlek látásból... már egy csomó ismerősre tettem szert az Internet jóvoltából Kép Az NLC-n is van egy Haraszti fórum (aktuális/Dunaharasztiak?), ott elég jó a napi forgalom. Itt valamiért nagyon csend van mindig (talán mert ez a Babanet egy kicsit uncsi?). Erika, próbáld meg Te is! www.nlc.hu/fórum/aktuális stb..
pusz
nikolade
 
 


Sziasztok!

Hetvegen bababorzeztem, aztan pedig elutaztunk, ezert csak most jelentkezem ujra.Kép

Erika,
Szivesen talalkoznek! Persze a tobbiekkel is, ha van kedvetek.Kép

Nikolade,
Hol lattal? Neked nincs valami ismertetojeled?Kép A tieidhez hasonlo koru gyermekekkel egy anyukat ismerek csak, es az tutira nem te vagy! Pedig valszeg megjegyeztelek volna mar csak a mienkhez hasonlo kis korkulonbseg miatt is.Kép
Az nlc-s forumot is lattam, de az mar egy nagyon osszeszokott tarsasagnak tunt, meg regisztralni is kellett volna, es a Leszter nev mar foglalt volt sajna. Ezek igy egyutt elvettek a kedvemet.Kép Talan majd legkozelebb...

Megyek, mert az en nyugodt kis Marcim ma nagyon siros, es nehez fel kezzel gepelni. Udv:

Leszter
leszter
 
 


hello.Hát az időjárás nem kedvez nekünk gyerekeseknek.De ha jön a jó idő,akkor találkozhatunk.Nekem is nyűgös ma Lili.Lehet hogy az idő teszi.Megyek is,mert nem akar békén hagyni a csajszi.Majd jelentkezem...
szherika
 
 


Eszti, az NLC-n keress rám (niquiui a nickem), és ha ráklikkelsz a nevemre, kér egy jelszót a bem. oldalamhoz. Az pedig benedek. Van egy csomó kép rólunk. (ha nem találsz "csak úgy" rám, akkor az aktuális/Dunaharasztiak c. topikban biztos megleled egy hozzászólásomat, ott is elég a nevemre klikkelni). Egyébiránt, nem annyira összeszokott az a társaság, mivel folyamatosan csatlakoznak újak (egy csomó lakóparkos csaj van ott, akik nemrég költöztek csak ide). Regisztrálni meg igazán nem nehéz (nem nehezebb, mint itt). No, de ha nem, hát nem.
Erika, jobban vagytok már? mármint még mindig olyan zűrösek az éjszakáitok?
nikolade
 
 


hello Niki.köszi,már jól vagyunk.És ti hogy vagytok??Hát,talán egy kis változás már van az éjszakázás terén.De nem akarom elkiabálni...Mi van veletek?Te is jól eltűntél.Hogy megy a hastánc?Mostmár tényleg jó lenne összefutni.Ha van időd,irj.Szia:E
szherika
 
 


Mi nagyon jól vagyunk, mostmár Boldi is "gyalog" jár, azaz két lábon, tök jól eljátszanak együtt Annával. Igaz, azért vannak kisebb harcok, de azért alapban egész önállóak ketten. Én is kezdek "lazulni", már néhanapján eljárok bulizgatni... a hastánc is elég jól megy ;) mihez képest?? Na meg múlt héten voltunk "nyaralni", igaz, csak 3 napig, de nagyon jó volt (a Bakonyban voltunk).
nikolade
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: