Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ildikó!
Csak fel pörög itt a topikunk .
Igen Dudás Szabolcséknak nagyon jól menő a kajáldájuk a Kereknap ÁBC mögött van az a neve hogy, SAROK pizzát is csinálnak azt házhoz is viszik (20 félét). Minden nap kétféle menüből lehet választani , kemencében sült kajájukvan ( Csülök Pékné módra) Zoli szerint isteni. Vállalti összeröffenésekre is csinálnak hidegtálakat. Na jó ennyi szereintem elég mert be indult a nyálelválasztásom pedig most ebédeltünk.Ma nagyon nagy esemény zajlik itt nálunk a Görögkatolikus Templomban itt van a Máriapócsi Szűz Mária. Mi is elmentünk a ygerekekkel a 10 órai misére és már csak a bejáratnál jutott hely nem voltunk csak fél órát mert igen fáztak ott a gyerekek. De majd fél öt körül elmegyünk és akkor talán megtudjuk nézni a képet is .
Ági!
Így egyszerűbb volt anyukádat le stoppoltam és elküldtem a dobozkákat sajna nem mindegyiknek találtam meg a tetejét ha ügyes vagy és ki lyukasztod a tetejét és gyöngyöt fűzöl drótra akkor a fedőrészét könnyebb fel emelni.
Ivett
zlotika
 
 


Na egyre jobbakKép

Halihóóó!!!
Ti honnan töltitek a giffeket???
Ivett merre járszKép
Na már mindent értek Ági! Egyébként a Szabolcs is osztálytársam voltKép Irnom kéne megint ,de igy ünnep előtt sztem már esélyem nincs hogy sort keritek ráKép
Tegnap kicsit vásároltunk már karácsonyra isKép Jó volt kicsit bolyongani!
Ti mit főztök majd??- Valami tuti recept??? Pusza
evetke
 
 


Sziasztok!/popgif{311466,}Kép
Remélem tetszik.
Ivett
zlotika
 
 

 
 

Sziasztok!KépKép
Remélem tetszik.
Ivett
zlotika
 
 



helló Lányok!
hova lett a lendület? Kép
gyors benéztem csak.
Rebekáról tettem fel új képeket, innen megnézhető:
http://kep.tar.hu/csernatony/50189001/18229810#2
nálunk esett ma a hó, igaz nem sok. Rebeka csak nézett, aranyos volt.

Ildikó
Én összevissza mindenhonnan szedem a gifeket.
Receptek - süti - elég sok . van fenn az uw-s oldalamon: http://csernatony.uw.hu/edesseg.html

Jó csemegézést! Megyek játszani...

Ági

delice
 
 



Halihó!!
SzuperekkkKép A titanicos egyszerüen behalásKép
Hát én jövök-megyekKép mindig van valami! Ráadásul a suliba.- oviba most készülünk a karácsonyra szintén ,igy minden du. is rohanós. A jövőhétre még egy kozmetikust is beiktattam,a fodrászt már nem tudom hogy fogom beszoritani de muszály hogy szép legyekKép
Sütni holnap fogunk,és lassan a kajcsihoz is meg kellene vásárolni a nyersanyagotKép Egyszóval unatkozni nincs időKép Csüt.-től pedig már nincs suli-ovi igy addig az ajándékokat is el kell rendeznemKép
Nektek hogy telnek a napok?? Ági Rebeka nagyon édes a képenKépMajd megkuksizom a recepteket isKép
Ivett drága köszi az infótKép Legalább tudom merre keressem ha szervezkedésbe kezdekKép-én is "görög"vagyok))))
Na futok hunyniKép Tessék irni!! Puszika
evetke
 
 


UI: Ivett sikerült a budaőrsi dolgot megoldani??? Ugy sajnálom neharagudj!! Ha több időm lenneKép.....
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Sajna nem sikerült még el intézni a dolgot .Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok!
Én bizony itt vagyok, minden nap benézek, hátha írtok Kép mondtam rajtam nem múlik itt a pörgés Kép
Ildikó - Örülök, hogy sikerült jó gifeket válogatni Kép a macisokat szereted esetleg?? ide töltöttem fel párat
Mi sem unatkozunk nyugi, ez mindenhol így van. Tegnap voltunk miskolcon, a corába, meg a plázába mentünk, mindenütt kész káosz, iszonyú sok ember. Jobb időpontot is választhattunk volna, de ha ez volt mindenkinek alkalmas...
Nézd meg a recepteket, mert tényleg jók Kép

Ivett - nálatok mi újság?
nagyon szépen köszi a dobozokat!! Kép
Budaörs - azt hiszem valamiből kimaradtam??

Kép

delice
 
 


Szia Ági!
Gyerekkötény kellene az IKEA-ból és gondoltam,hogy ILdikó Pesti de azzal nem vagyok tisztába ,hogy a táv mennyi lehet.De aztán utána néztem a távoknak és így tárgytalan.Alkottál már a dobozokból még gyűjtök neked.
Ivett
zlotika
 
 


sziasztok!

A honlapomra tettem fel :
27 oldalnyi karácsonyi verseket, idézeteket :
http://csernatony.uw.hu/idezet.html

ilyen szépek, mint ez Kép :



Karácsonyi fények

Este mikor kigyúlnak a karácsonyi fények,
a gyermekkori álmok egy percre visszatérnek.
Ekkor a szemekben a szeretet fénye lángol,
s a gyertyafényénél még a csillag is táncol.

Mikor a fenyö illata megérinti szívünk,
ezen az estén, kicsit az álmokban is hiszünk.
Nem szeretnénk mást, csak boldogok lenni,
és másokért a szokottnál is többet tenni.

A rohanó világban megkoptak a fények,
halványak a hitek, és halványak a remények.
Nem szeretnénk mást, csak hinni a szóban,
őszintén szeretni, és bízni a jóban.

Õrizzük meg a karácsonyunk fényét,
S őrizzük a szeretetben való hitünk reményét.
Hisz ma este mink is gyermekek vagyunk,
s gyermeteg vágyainknak ma határt nem szabhatunk



PUSZI

delice
 
 


??????????Beirtam egy csomó mindent és sehol nincsKép
Nem kezdem ujraKép Már álmos vagyokKép

BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDKETTÕTÖKNEK!-szeretettel
IldikóKép
evetke
 
 


Kép

Karácsony

Lehalkul a város zaja
karácsony estére.
Melengeti a szívünket
a kis gyertyák fénye.

Megszületett a szeretet
lelkünkben e napon,
hogy a fáradt embereknek
hitet, reményt adjon.





Ági és családjaKép

delice
 
 


Sziasztok!
Utólag is nagyon sok boldog karácsonyt!
Mi nem voltunk sehol ,szerda óta ma volt kint először Vikike is mivel szerdára bárányhimlős lett.Hálistennek már nem vakarózik.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon sok BOLDOG ÚJ ÉVET kívánnk!!
Ivett és a család többi tagja
zlotika
 
 


Sziasztok!
Mivan lányok el vesztetek?
Tegnapr Gergő is bárányhimlős lett,így megint nincs egy hétig kimenetel nekik.Én járok dolgozni ,anyu jön hozzánk délig ő van velük. Muszáj mivel most kell küldözgetni a jelentéseket és azok nem várhatnak.
Ivett
zlotika
 
 


sziasztok!

igy megkésve is Boldog 2006-ot Kép
Kicsit elvesztem én is, Rebeka beteg volt nehezen gyógyult Kép most jól van, de a bárányhimlő még esetleg kinléz Kép mert Encsen ez most nagyon eldurvult, ahogy hallottam.
Ivett! Hogy tűrik-tűrték a gyerkőcök?
Pussz
Ági

delice
 
 


Sziasztok!
Na már kezdünk ki menni a bárányhimlőből Gergőn már száradnak le a kiütések, Vikike meg már oviba is elkezdett járni.Nálunk is nagy nyüzsgés van mivel az éveleji statisztikákat most kell le adni , meg a sok papírmunka.
a most ennyi .
Ivett
zlotika
 
 


Mivan csajszik!
A neten keresztül nem fertőző a bárányhimlő nyugottan írhatnátok.Nálunk jővőhéten pénteken lesza farsang az én drága Vikikém azt találta ki,hogy macska lesz.Most azt kell ki találni,hogy miből legyen a bajsza a macskának.Erre van bő másfél hetem.
Na tömören ennyi.
Ivett
zlotika
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Helló!

Ivett Kép nyugi , nem a bárányhimlő miatt Kép Kép
Örülök, hogy jobban vanna agyerkőcök!
Ma akadtak a kezembe az újságjaid. Nem hiányoznak? A másolás már kb 1 hónapja megvan, vagy több, csak ennél nem jutottam előbbre Kép
Állandó elmaradásban vagyok.
Jövő 7től vár a munka....

Ági

delice
 
 


HOL VAGYTOK?

Fotóztunk jó sokat Kép
a képek itt vannak: http://kep.tar.hu/csernatony/50193886/18536886#2
és a még újabbak innen :
http://kep.tar.hu/csernatony/50204269/18838793#2

Ivett! Lassan készülnek a konzervdobozok Kép Majd fotózom, és mutizom azt is Kép

Ági

delice
 
 


Szia Ági!
Utólag is nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!
Az ujságok rá érnek a karácsonyra már nem kell készüli.
Ivett
zlotika
 
 


Szisztok kismamaként találtam egy tuti melot.jol fizet és még könnyü is ,Ha valakit érd. akkor a mariann10@freemail.on kérjen tájékoztatót. Mariann
mariann2
 
 


Hali csajok!!!!!!!!
Itt egy állandó igérgetőKép csellengő!!Kép
BUÉK!!!! És isten éltessen ÁGI baba!!!
Na most gyorsan pótoltam mindentKép HEHEHE
Mi ujság hogy telik az uj év???
Nekünk is volt mult héten egy hányós éjszakánkKép de nem virus volt hanem bezabálásKépa bárányhimlő folyamatosan tombol körülöttünk de nem sikerül elkapniKép pedig jó lenne túl lenni rajta!!
Melózgatok,nincs időm unatkozniKép Niki hétfőként uszni jár csütörtökön akrobatikus rock-and-rollKép-ra az időm kellőképpen be van osztvaKép
Készültök a farsangra?? Gergő Dinó leszKépNiki meg csoportosan pom-pom lányKépolyan édesek .Meséljetek!!! millió puszika!!!-nagyon hideg van mifelénk ugy hallom!!! vigyázzatok magatokra!! IldikóKép
evetke
 
 


Helló Lányok !

Köszi szépen a köszöntéseket KépKép
Szia Te Csellengő Kép
Jól telik az új év Kép eddig. Ma voltam először dolgozni. Találkoztam is Bolobásnéval, egyből eszembe jutottál, Ildikó! Hogy áll az osztálytalálkozós project?
Mi még nem farsangozunk. Max elmegyünk az iskolásra szétnézni Kép
Ivett! Ti mik lesztek? Beöltöznek a gyerkőcök?
NÁLUNK BORZASZTÓ Szibéria volt - de még mindig határeseset az idő, Rebekát nem viszem ki, mert nem hajlandó felvenni a kesztyűt és félek, hogy meg ne fagyjon a keze Kép

Na sziasztok!
Tessék jönni gyakran írni! Kép

PUSSZANTÁS

Ági

delice
 
 


Sziasztok!!!
Na és milyen volt az első melós nap bővebben???Azért ha látod Marika nénit mondd légyszike meg neki hogy puszilomKép Áll a projektKép Elvileg várom a cimeket tőle,de ugy látszik megint nekem kell irnom.Pedig az idő szaladKépés nem kis szervezést igényelne a dolog.Még sajna nem irtam az osztálytársamnak,nem jutok odáig de azt hiszem az lesz a megoldás ,mert más segitséget nem tudok felhajtaniKép
Itt is nagyon hideg van.-bár már mondja az enyhülést.Reggelente 10 perccet ücsörgök a kocsiban előre melegitem a gyerkőcöknekKép
És Te Ivett??-még mindig melózól??.-miből lett a cica bajszaKép
Irjatok sokatKép puszi Ildikó
evetke
 
 


Helló!
Látszik egy kicsit kettyós vagyok KépKép Kép Bocs Ivett, ez a Gólyahir egyesület bezavart egy kicsit a visszaolvasásommal Kép
Szóval remélem jó lesz a cica bajsza Kép

Bővebben, olyan volt, amilyen, de tudom ennél csak rosszabb lesz, mert az elsőnél jobb nem lehet, márcsak ha a magatartás dolgokat veszem alapul... Akkor majd megmondom Neki, hogy várod a címeket, azaz próbálok célozgatni Neki, ha összefutunk Kép

Ági

delice
 
 


Sziasztok Csajok!
Tegnap szépen le zajlott a farsang.Cica bajúsz fehér anyagot ki tömtem és ezüst színű zsenília drótot vartam rá.Gergő nem öltözött be ő egér akart lenni el is vittem de nem vette fel a ruhát.Tombolába nyertünk egy fakanál szettet,kis tűzoltó autót és egy festék szetet.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!
Már mi is nagyon farsangi lázban égünk!!! A Gergőé jövőhét kedden leszKépNikié pedig rá egy hétre!!
Köszi Ági)))))-hátha)))Kép
Mi ujsi mifelénk?? Olyan sokára lesz még tavasz!! Ilyenkor mi meg sem kockáztatjuk a haza menetelet,csak húsvét körül.Jól vagytok!!??
Voltunk egy napig betegekKép
De sztem az usziban Niki vizet nyelt és ettől készült ki a gyomraKép Csak a szokásos hányástól kicsit megilyedtem hogy a virus. Egy éjjel hányt kukac,aztán Gergő is hajnaltólKép bár ő inkább attól hogy Niki lehánytaKépKépEmeletes ágyon alszanak és nem akart szegény az ágyba,hanem kihajolt .....csak igy az öccse járt rosszulKép Gergő nekem meg iszonyú szag érzékeny. Én ilyet még nem láttam . Ha valami olyant érez ami számára gáz,pillanatok alatt képes öklendezni akárKépRemélem most kicsit megnevettettelek titeket!!
Na futok eszek valamit aztán összeszedem az aprónépet!! Puszi nektek és kellemes hétvégét! Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok Fiatalok!
Már olyan rég jártam erre így hát írok neketek pár sort.
Múlthét pénteken voltunk Miskolcon bálba az én munkahelyemtől ,voltak a gyerekek is tízután jöttünk haza de még éjfélkor is fel voltak.Táncoltak és szaladgáltak Gergő még a színpadról is le esett.Tegnap találkoztam Bolobásnéval valamit akart mondani de úgy el suhantunk mellete ,hogy végül is nem beszéltem vele.Majd holnap megkérdezem mit akart mondani.
Ivett
zlotika
 
 


sziasztok!
mi si megvagyunk ám Kép voltunk "nyaralni" Zalakaroson.
tettem fel képeket is, innen tudjátok megnézni :
http://kep.tar.hu/csernatony/50229600/19879179#2
amúgy nálunk semmi újság.
Ivett: voltál a kreatív boltban? hogy tetszik?
Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Kinek van viszonylag friss tapasztalata a szikszói kórház szülészeti osztályával kapcsolatosan. Én a nyár elejére vagyok kiírva, de még semmi tapasztalatom és egyre jobban izgulok!

Emese
vemese
 
 


Szia Emese!
Sem friss, sem régebbi nincs , Miskolcon szültem a Megyeiben.
Hol laksz egyébként?
Ági

delice
 
 


Szia Delice!
Én Miskolcon lakom, néhány héten belül a Kiliánba költözünk a belváros széléről.
Sokan merésznek tartanak, hogy be merem vállalni azt, hogy a szikszói kórházban szülök. Szerintem ez nem nagy távolság, bár sokszor az idő fontos tényező.
Ti merre laktok, és ha éppen nem babázol, hol tantítasz?

Emese
vemese
 
 


Szia Emese!
Mi Encsen lakunk Kép
örülök, hogy MSNen megtaláltál!
Ági

delice
 
 


Szia Emese!
Én nem szültem Szikszón de csak jót tudok róla mondani. Most újították fel a szülészetet, egyágyas szoba is vann benne fürdővel. Modern felszerelésük van jó a csecsemős részlegük is.
Ivett
Szia Ági!
Igen voltam a boltba azóta többször is ami nem volt akkor,azt Erika el hozatta nekem .
Most Decopázsolni tanulgatok.
Ivett
zlotika
 
 


Szia Ivett!
Nem is tudtam, hogy ilyen "vagány" lett a Szikszói Kórház!
Dejó Kép tényleg? és miket vettél?
milyen anyagra decoupálsz? Én most nem csinálok semmit, illetve keresztszemezek. Ha van egy kis időm.
Ági

delice
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

olyan aranyosak Kép, nem? Kép

Kép

delice
 
 


Apropóóóóóó -----

BOLDOG NÕNAPOT Kép

Kép

delice
 
 


Szia Ági!
Üvegre dekuztam de csak natúr nem kentem le alatta semmivel így elég gagyi lett de az óvonéniknekk így is tetszett. Mivel utólag olvastam a neten ,hogy egy fehér alapozás nem ártott volna.Most filcből fogok virágokat csinálni és azt akarom majd az ablakba akasztani.
Ivett
zlotika
 
 


Szia!
Képet csináltál róla?Kíváncsi lennék milyen lett. Még nem próbáltam üvegre!
LEírod pontosan hogy csináltad? Légyszi Kép
Sima decoup ragaccsal?
Virágokkal hogy állsz? Kép
Ági

delice
 
 


Szia!
Képet csináltál róla?Kíváncsi lennék milyen lett. Még nem próbáltam üvegre!
LEírod pontosan hogy csináltad? Légyszi Kép
Sima decoup ragaccsal?
Virágokkal hogy állsz? Kép
Ági

delice
 
 


sorry, türelmetlen voltam...

Kép

delice
 
 


Szia ági !
Már nem tudom megmutatni mert nőnapkor oda adtam az óvonőknek.Körbe vágtam a virágokat üvegre való ragasztóval bekentem rásimítottam a virágokat és átkentem mégegyszer.DEKA color szalvétateknika Speciális matrica festék. Üvegre ,tükörre ,porcelánra felvihető.1030 ft 120 ml-es De nagyon gazdaságos. Erikánál vettem
A filc virágokat kivágtam és össze ragasztottam majd gyöngyöt akarok még rávarni és akkor le fényképezem és elküldöm.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!!
Mi ujság??-várjátok már a tavaszt ti is akárcsak én??KépLassan teljessen "bedilizek"Kép Bár mostanában kicsit elkezdtem magamra is odafigyelgetni,amitől jobb közérzetem.Egyébként meg folyamatos rohanás az életem.Sajnálom hogy hozzátok is kevesebbszer jutok el.Arra gondoltam hogy húsvétkor megyünk haza.- A terv az hogy szombat reggel megyünk,vasárnap ugyan már ünnep van de átmennék Encsre a cukiba ha valamelyikőtök ráérne egy süti erejéig olyan jó lenne!!! A párom horgászni megy a Rakacai tóra ,a gyerekeket nagynénémnél hagynám és "körbelátogatnám"?) az ismerősöket!! Gondoljátok át hátha....
Majd bekukkantok ,igyekszem mielőbbKép puszika Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok! Kép

Ivett
Kár, hogy nem örökítetted meg.
Nem baj próbálom elképzelni!
De hogyhogy szalvétatechnika is meg matrica is?? érdekes. Kép
Mostanában nem voltam Erikánál, és továbbra sem csinálok semmit Kép
Várom majd a filces fotót Kép

Ildikó
Nagyon nagyon várjuk a tavaszt. Tisztára kész vagyok már ettől a hidegtől, itt brutális nagy szél volt megint Kép
Jaj de jó lenne összefutni!! Kép Vasárnap hény körül? Én nem biztos, hogy tudok gyerekmentesedni Kép
Ha tudsz egy pár sort azért írkálj magatokról!
Gyerkőcökkel mizujs?

Ági

delice
 
 


Kép

vagy még egy kicsit korai?? Kép

delice
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: