Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Alíz! Irigylem a kitartásodat és csak hajrá!!!!!!
Nos, csajok nyaralni voltunk azért nem jelentkeztem. Nikike nagyon élvezte a pancsolást. Közben pedig falunapra készültem a pomponos lányaimmal, és ma lesz a nagy produkció.:):) Így most is csak kutyafuttában írok, mert Niki közben rájött h a kompból ki tudja húzni a fiókokat így egyfolytában őrizni kell! Ja, és már fel tud állni egyedül!!!!!!!!!!!!!
Egyébként jól vagyunk, remélem veletek is minden okés!!!! Szuzy, majd írd meg h milyen újra melózni! Többiek????????????????Merre jártok???????????Adjatok életjelet!!!!!!
Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép


Alíz: nem egyszerű történet a tied de amint látom erős csajszi vagy és megbírkózol az eseményekkel és a suli mindenképpen jót fog neked tenni mert eltereli valamilyen szinten a figyelmedet magadról és drukkolok hogy a kontrollon már ne legyen semmi gond :) az jó hogy időben elkaptátok az elején

Tincsi majd tegyél képet a nyaralásról meg a falunapról is :)

Szuzy: egyenlőre nincs fejlemény minden rendben a körülményekhez képest még nem tudtunk beszélni apuval de ami késik nem múlik :) optimista vagyok viszont ez a dolog összehozott minket az öcsémmel igaz kicsit lassan de közeledünk egymáshoz :):):9

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Azért bátorkodom ide is írni, mert Rád ugyan még Pest megye, de már majdnem Nógrád :lol:

Szóval Rádon egy éve működik újra a zenebölcsi, amit minden szerdán 10.30-kor tartunk. Kb. fél éves kortól érdemes megpróbálni, felső korhatás csak az óvodába kerülés. Első alkalom szeptember 3, ha van kedvetek, gyertek!

Bővebb információkat a weboldalamon találtok:

www.cilizenebolcsije.eu

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu

 
 

Sziasztok!

Elkeserítő, hogy alig van hozzászólás a topikban. Igaz írni én sem értem rá, de azért párszor jöttem volna olvasni....

Röviden: egyenlőre a munka jó. Még mindig nem volt leépítés, így nem tudom, hogy mi lesz velem. Maradunk mindannyian vagy van akit elküldenek.
Ügyfél sok van, de hát ez a vezetőket nem szokta érdekelni...

Szilárd egész napos már az oviban. Két nap nem aludt, de ma vittük a "fogdosóját" meg a cumisüveget, s azokkal elaludt. Egyébként jól van, tetszik neki az ovi. Szerencsére nem sír. Ezt le is kopogom.

Ez a hét utálatos, hogy 6 nap kell dolgozni, s csak egy nap lesz "pihi". Vagyis inkább rohanás, mosás, főzés, vasalás, takarítás..stb..

Veletek, gyerkőcökkel mizujs?????????

Kép
 
 


Sziasztok!

Gabi! Avonból kérsz valamit? Új katalógus már bizto fenn van.

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de mostanában nem sok időm van gép elé ülni. Nikike meg nem áll egész nap. Már 6 foga van, feláll egyedül a járókában, és csak menne állandóan. De a derekunk már nem bírja.:) Még cicizünk természetesen, e emellett már mindent adok neki. Nagyon jó étvágy van, állandóan enne:):):):).
Szuzy! Köszi a múltkori telefonos segítséget!:) örülök, h Szilárd ilyen ügyesen beszokott az oviba! Gondolom jól megváltozott az élet mióta újra dolgozol.:)
Gabi! Nagyon eltűntél, a többiekről már nem is beszélve! Csajok! Nehogy "kihaljunk" itt a végén!!!!!!
Na, most lépek. Készülünk majd Pásztóra Nikinek 1-2 őszi cuccot venni.
Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép


És itt egy pár kép a nyaralásról:

Kép Kép Kép

Kép


Sziasztok!

Tincsi! Niki nagyon aranyos és ügyes "nagylány". Amikor elkezdtük a hozzátáplálást, s még mindent turmixoltunk Szilárd is jó evett. Sajnos most már tömni kellene hogy jól egyen. Így örülj eme adománynak. Nagyon ügyes Nikike, hogy már egyedül is feláll!

Lányok! Eddig tartott K&H-s pályafutásom, ahogy azt már sejtettem, engem küldtek el csoportos létszámleépítéssel a mai napon. Így már holnap nem kell jönnöm. Tiszta depi vagyok, komolyan nagyon lehangol ez az egész. Indoklásként szerepel még a ktg csökkentés is. Kérdezem én mennyire számítanak a ktg-ek ha azt küldik el akinek sok végkielégítést és felmondást kell fizetni, aki meg egy éve van ott(kvázi semmit nem kellene fizetni) az marad. Így kell egy kisgyermekes anyuka, aki kiesett a munkából.

Ráadásul már Szilárd is ovis, jön a tél, mihez kezdek itthon magammal. Totál ki vagyok borulva.

Kép
 
 


Szuzy! Borzasztóan sajnálom:(:(:(:(:(!!! Fel a fejjel, majdcsak lesz valahogy! Ügyes csajszi vagy te, fogsz találni valamit. De hogy lehettek ennyire szemetek!Hihetetlen!
Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Puszi

Kép


Sziasztok Lányok!

Voltam már eg-két helyen állás-ügyben, de eddig sehol sem biztatnak.
Nem tudom mihez fogok magammal kezdeni, egyedül unalmas itthon.
Ma kicsit takarítgattam is...kellene ablakot is pucolni, na ezek után bele fog férni az időmbe. Na de már most unom, hogy itthon vagyok.

Holnap benézek a munkaügyibe, hogy tanfolyamok indulnak, na meg, hogy miket támogatnának. Dada képzés, meg gyógymasszőr érdekelne. Abban gondolkodván, hogy hamarosan bölcsiket kell nyitni a két évre csökkent gyes miatt, hátha dadára lenne szükség. Gyógymasszőrködni meg akár itthon is lehet, akár munka mellett is.
Nyelvismeret sem lenne rossz,de azt utáltam mindig tanulni, így egyenlőre nem erőltetem, de ha valamilyen tanfolyam kiegészítéseként lenne, akkor azért megpróbálnám.

Holnap délután főzni is akarok valamit, de még fogalmam sincs róla mit kellen. Palacsinta sütés is be van tervezve, de kellene mellé valami más is.
Ötlet?

Puszi
Zs

Kép
 
 


Sziasztok!

bocsánat, de én is rohanok állandóan.
Most belső festések vannak, egyszer majd csak vége lesz.

Szuzy
nagyon sajnálom, hát igen ez is egy olyan munkahely ahol a gyerek hátrány, ez olyan utálatos és embertelen dolog. Csodálkoznak, hogy kevés a gyerek.

Örülök, hogy tetszik Szilárdnak az ovi. Mi kedden kezdtünk, már nagyon várta a törpi. Eszterke is hamarosan (január) kezd. Olyan gyorsan telik az idő.

Valamilyen tanfolyamra én is szívesen mennék. Mit mondtak milyenek indulnak?
Igazán én sem tudom mi lenne nagyon jó, de valamit jó lenne tanulni.

Tincsi
Nikike mekkorát nőtt. Nagyon édes pici lány.

Nekem Eszterke egy dumagép, egész nap beszél, ha úton vagyunk énekel most a kiskarácsony a kedvence.
NAgyon ügyes, most már szobatiszta, néha van hajnali bepisilés, de szerencsére egyre ritkábban kop-kop-kop.

Ameddig jó az idő szervezhetnénk megint egy összejövetelt, mit szóltok?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Gabi! Most induló tanfolyamok, amit a munkaügyi támogat: vállalkozási ügyintéző, angal alapfok, szakács, pénzügyi-számviteli ügyintéző, német, marketing és reklámügyintéző, szociális gondozó és ápoló, logisztikai ügyintéző. Azokat nem írtam ami pasiknak való. Nos nekem egyik sem az igaz, de baírattam a logiszikát, a marketinget, meg az angolt. Ha majd indulnak szólnak. Persze az is bajos, hogy nekem okt 25.-éig van felmondási időm, így ha előbb indulnak én kimaradok előlük, pedig valószínűleg előbb fognak indulni...... Pedig ha nem lesz munkám akkor mindenképp tanulok valamit amit fizetnek, még ha nem annyira érdekel is a téma...

Két hete járunk viba, s úgy néz ki begyűjtöttünk valami vírust...Szilárdnak ma nagyon ment a has. Próbáltam vele Smecta port itatni, de nem igazán sikerült, azért egy pár kortyot sikerült bele beszélnem..... Az én hasam is kezd bugyorogni....

Holnap menni szeretnék Hatvanba a piacra, meg Tescózni, így remélem nem jön ki rajtam is a hasmenés.
Szilárdnak kellen még őszi szabadidő ruha, cipő, zokni, alsó nadrág, trikó, hosszú újjú felső. Meg nekünk is kéne egy-két dolog.

Szilárd nyelve is megindult mióta ovis. Már elég sok mindent mond, és most már látszik rajta, hogy akar beszélni, próbálkozik a kis drágám erősen!

Gabi! Van új avon, nem tudom itt fönn van e már a neten. Majd nézd meg, s ha kérsz valamit írj!
Nem csodálom, hogy nem volt időd jönni ha festés van nálatok! De utálos dolog is az, amikor az egész ház szalad. Ha éppen nem ott van a festés, akkor a másik helysgéből vannak áthordva a berendezési tárgyak és nem lehet férni... nem beszélve a piszokról ami keletkezik ilyenkor. Kitartást hozzá!

Sikerült kiharcolnom, hogy a dolgozói hitelem ne emeljék meg amiért eljöttem. Ez is valami! Ennek örül, nem igazán birtuk volna a nagyobb részletet.

Na puszi mindenkinek!

Kép
 
 


szuzy sajnálom hogy igy kicsesztek veled :(:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Tényleg jól kicsesztek velünk. Egyenlőre azonban nem unatkozom, jó idő van sokat mászkálok, intézkedek a városban.
Sajnos a családban van nagyobb baj is.... Apósom nagyon beteg. eddig nem akartam írni, mert neki sem mondtuk meg mi a baja, de már tudja. Sok jóra nem számíythatunk sajnos.......

Voltunk vasárnap hatvanban a piacon, meg tescóztunk is, sikerült jól bevásárolni Szilárdkának. Vettem neki két szabadidőt a piacon. Alsó nacit, trikót, zoknit, harisnyát, és még cipőt is. Utóbbit a tescó melletti Deichmanban. Ma meg sapkát.
Aztán hétfőn voltunk Gyöngyösön is. Az ottani tescó mellé most érdemes elmenni az Invázióba. Nyári rucikat szinte inygen adnak. 2800 Ft-ot fizettem, úgy, hogy vettem magamnak 6 pólót, a nővérem lányának egy inget, meg egy miniruhát... A trikópólók 250Ft-ok, aminek újja van 4-500Ft-ok. Sok minden van, de elég kicsi mértben, gyerkőcöknek főleg lányoknak jövő nyárra jó be lehet vásárolni.

Szilárdnak már nem megy a hasa, csak szombaton ment, de tegnap meg teganpelőtt nem vittem oviba, nehogy össze szedjen még egy fertőzést, mert azért gondolom legyengült a kis szervezete a hasmenéstől. Mi szerncsére nem kaptuk el.

Állás ügyben még sehol nem bisztatnak, remélem azért mihamarabb találok valamit.
Puszi
Írjatok!!!!!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Olvasgatni olvastam, de írni nem nagyon volt időm Most sincs.... :( Bocsi lányok. Röviden annyi, hogy Hunort megkeresztelték, kúszik-mászik az egész lakásban, mindenhova felkapaszkodik és térdel,magától nem áll fel csak ha fogjuk. Enni mindent és sokat eszik :) Dorisznak megkezdődött a suli, sokat járkáltunk a cuccok után. Szeret suliba menni pedig szegénykém senkit nem ismert. Sokat nyaraltunk,voltunk 1 hétig Hajdúszoboszlón, 1 hétig Miskolcon, sokat kirándulgattunk, Terenyén is sokszor voltunk. Majd teszek fel képeket is.

Szuzy, sajnálom,h eltessékeltek,de fel a fejjel!!! Majd csak találsz valamit, persze ez sovány vigaz és tudom,h nem olyan egyszerű....
De gratula,h Szilárd is ilyen ügyesen megszokta az ovit.

Timi,nagyon jók a fotók, aranyos a kiscsaj :)



Majd még jelentkezem. Sziasztok.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Betti jó, hogy jöttél. Gyertek, írjatok legalább hetente, ha nem akarjuk,hogy kihaljona topikunk!

Várjuk a keresztelős fotókat, na és persze a nyaralásos, kirándulásos képek is jöhetnek!

Ma voltam fodrásznál, elég sokat levágott, és be is lett szinezve, ami kicsit sötétebb lett mint gondoltam, de azért szerintem nem rossz. Igaz párom még nem látta, s a fiam észre sem vette...amikor meg rákérdeztem, hogy tetszik e a válsza nem volt...

Még két hete sincs, hogy elküldtek, de már két "ügynökösdi" állás is megtalált..... Nem nagyon hiszek ezek sikerében, nemhiszem, hogy ebből meg lehetne élni, de azért elgondolkodom rajta, mert ha nem lesz más a semminél a kevés is több címmel lehte, hogy megpróbálom.

Persze normális munkaviszonnal járó munkát eddig nem ajánlott fel senki, de nem is találtam még....Lehet egyáltalán??????????????
Én Bpestre nem akarok följárni. Pici gyerekkel az már tényleg sok lenne.

Lányok! Csak én írok itt regényeket, ti is megoszthatnátok sikereiteket, gondjaitokat, gondolataitokat. Engem érdekel! ÍRJATOK!!!!!!!!

Puszi
Zsuzsa

Kép
 
 


Sziasztok!
Nem voltam gépközelben az elmúlt pár napban, mert leruccantunk még Hajdúszoboszlóra szerdán. Elvertük a maradék üdülési csekket.:) Tegnap érkeztünk haza.
Nikike már napról napra okosabb. Jelzi ha aludni szeretne, és már a családtagok neveit is megtanulta. Persze mondani még csak baba+apa, de ha kérdezzük ki hol van, rá néz.:).
Nos, betti, Niki nem mászik, hanem állandóan a kezét kell fogni és megy mindenfelé. Így van testmozgás.:) Mindenki mondja is h már túlságosan le vagyok fogyva.
Szuzy! Sajnálom apósodat, és kitartást neki... Az invázió jó üzlet, én is vásároltam már ott. De most Niki kapott egy rakat rucit a névnapjára, meg én is vettem magamnak még augusztusban pár cuccot.
Gabi! Nem irigyellek! Ez a nyár csupa munkával telik nálatok. A múltkoriban láttalak benneteket a pennyben, de mire a pénztárhoz értünk eltűntetek. De Esztikét láttam messziről, igazi kis hölgy már.
Na lépek, mert most meg megyünk Nikike dédijét köszönteni!
Puszi

Kép


Sziasztok!

Tincsi de jó volt nektek! Nekünk is van még üdülési csekk, lehet télen megyünk el 1-2 napra wellnesezni, vagy meghagyjuk a jövő nyári üdülésre. Lehet utóbbi.

Gabi. Van új avon. Kérsz valamit? Elkészült már a belső festés? Gyerkőcökkel mizujs?

Mi most megint itthon vagyunk. Szilárdkámnak folyik a nózija. Szerencsére láza nem volt, meg nem is köhög, így lehet, hogy holnap már viszom oviba. Bár nem fix, lehet, hogy ott még össze szedne valami + vírust...

Ma megyek Brókernethez munka ügyben, nem igazán hoz lázba, de azért meghallgatom őket. Nem szivesen lennék vállalkozó, és még annyira sem ügynök. Szerintem abból nem lehet megélni, jövedelem kiegészítésnek tudom elképzelni, no de nem vállalkozóként.

Sajnos egyenlőre más kilátás nincs. Múlt héten voltam hasonló munkamegbeszélésen. Ha minden igaz x-gam-nél, minden ilyen ügynökösdi megtalál.....

Na puszi mindenkinek.
ÍRJATOK!!!!!!!!!!

Kép
 
 


sziasztok!
Mizujság? Szuzy? Munkaügyben?
Gabi? Házfelújítás?
Velünk semmi extra. Jövünk megyünk itthon, Roli melózik, én meg tanítgatom Nikikét mindenféle nagy dologra. Pl. hogy hol a keze, a lába...:):):):)
Gyorsan telnek a napok, mindjárt eljön Nikike 1. szülinapja. Már alig várom:) Teknőcös tortája lesz majd valszeg, mert van egy teknőc fürdőjátéka és azt imádja. Jönnek majd anyósomék, anyuék és a keresztszülők. Így pont elférünk. A dédiket már nem hívom, mert akkor sokan lennénk, és nálunk nem férünk annyian. Meg igazából én nem is szeretem ezeket a nagy banzájokat. Szűk családi kör és kész. Majd csinálok vmi fincsi salit, göngyölt husit, fasírtot, és lehet csipegetni. De addig még van majd 2hónapom:).
ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!Puszi

Kép


Kép
Kép
Kép
Kép

Néhány fotó a keresztelőről. Majd még teszek fel.

Sziasztok

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tincsi! Munka ügyben sajnos semmi fejlemény nincs... Voltam ezen a Brókernetes akármin, de vállalkozásban kellene ügynökösködni, az meg nekem nem tetszik. Ha már vállalkoznék akkor nem ilyen bizonytalan dologra tenném.

Betti! Hunor igazi mosolyalbum. Minden képen fülig ér a szája. Na és a ruhája! Igazi kisherceg! Szépek voltatok a keresztelőn. Ez már az új pap ugye? Egyszer voltam Taron misén mióta ő van, szimpatikus volt számomra.

Elkaptam valami vírust...Az orrom úgy folyik mint a víz, a torkom is fáj, no meg a fülem is kattog, belenyilall. Nekem a fülem szinte soha sem fájt eddig. Azt hittem attól van , hogy egyik este befagyiztam, de azt nem tudom a fülemre kihathat e....

Nika, Gabi, Betti írjatok Ti is!! No és persze rég "elveszett" topikosok is írhatnátok! Móni, Ildi, Alíz, stb írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Van egy kis időm írni.Szuzy, Szilárd meggyógyult? Szeret oviba járni?

Tincsi, Nikike akkor ügyes ha már így járkál.

Hunor a komppal jön-megy a lakásban, kúszik-mászik, mindent megfog, megvizsgál, szájábavesz, ahogy ezt szokás. 8 foga van,mindent eszik amit lehet neki adni.
Dorisz első osztályos. Másik kerületbe jár kéttannyelvű suliba, a férjem viszi reggel, délután pedig én megyek érte a Huncival. Az oktogon, opera környékén van a suli. Kocsival megyek a gyerekér, első nap nagyon koncentráltam, hogy jó helyeken kanyarodjak be a sulihoz :) Dorisznak tetszik a suli, szeret járni ( remélem ez a szeretete meg is marad :) ) Angolos osztályba jár, minden nap van angol óra és van angol anyanyelvű tanáruk is, aki egy mukkot nem tud magyarul. Ven nekik úszás is a tesi óra keretében.

Múlthéten leszigeteltettük a mennyezetet, két ember dolgozott rajta egész nap így egy nap alatt fel tudták tenni. Nom győzten előtte nap is és utánna is pakolni no meg takaríteni. A függöny ha már le volt véve már az ablakot is megpucoltam.

Más nem jut eszembe.... Egyenlőre ennyi....

Jók legyetek! :) Sziasztok. Puszi.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Szuzy! Fogadjátok őszinte részvétemet! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép


tincsi valamiről lemaradtam?

szuzy mi történt???

Mi jól vagyunk olvaslak benneteket csak igazából semmi nem történik velünk :) Gergő egyre többet beszél már lassan mondatokban karácsonyra szerintem már folyékonyan fog beszélni :):):

aputól kaptam levelet jól van a lehetőségekhez mérten :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok.Én Pétervásárán lakom és babát szeretnénk.Ő nekem már a második lenne mert az első házasságomból már van egy 3 éves kislányom.Szeretnék rendelni a netről terhességi tesztet csak az a baj,hogy sok a postaköltség.Van köztetek valaki aki Pétervásárai vagy környéki és babát tervez?Na és persze szüksége lenne terhességi tesztre.Vehetnénk ketten és megfelezhetnénk a postaköltséget.Ha van valaki akit érdekelne irjon!
 
 


Sziasztok!

Tincsi! Köszönjük.
Nika! Apósom sajnos meghalt, pénteken temettük el. Szegény 2 hónap alatt épült teljesen le. Előtte semmi tünete nem volt. Aztán napról-napra nagyon látványosan épült le, szegény szenvedett eleget, főleg a vége volt nagyon nehéz. Neki már biztos jobb így, csak hát nekünk nem. Na meg még 20 évet elélhetett volna, fiatal volt, 61 éves.

Kedves Dulai! Üdv itt a nógrádi topikban. Szerintem senki nincs Pétervásáráról. Miért nem veszel tesztet patikában? Ha a postaktg-et is számolod biztos olcsóbb. Vagy Rossmannban, DM-ben is biztos van. Írj a kislányodról! Mi a neve? Jár e már oviba? Hol tart a fejlődésben? Te mivel foglalkozol?
Nekem is 3 éves gyerkősöm van. Ő kisfiú, Szilárdnak hívják. Nyáron kezdett oviba járni. Eleinte nagyon szeretett, csak az első nap sírt amikor otthagytam, aztán örömmel ment. Most egy hete pedig alig akar menni. Van, hogy már itthon sír, nem akar öltözni, van, hogy csak az oviban zendít rá amikor otthagyom.
Én sajnos itthon vagyok. 3 hetet dolgoztam a gyes után a régi helyemen, de sajnos elküldtek. Most állást keresek ezerrel.

Gabi! Mizujs veletek? Olyan régen írtál! Gyerkőcök megszokták már az oviba, suliba járást? Eszterke mikor kezdi az ovit? Te miként tervezed a visszatérést a munkába?

Tincsi! Betti, Nika írjatok!
Puszi
Zsuzsa

Kép
 
 


Szia Szuzy!Tudom hogy vehetnék patikában is sőt szoktam is de van egy teszt amit a környéken sehol nem lehet kapni csak a neten 10-es érzékenységű.Nem muszáj hogy Pétervásárai legyen a hölgy mert a férjem nógrád megyei és elég gyakran járunk arra és Tarjánba is.Ha valakit érdekel légyszi irjon!A kislányomat Kingának hivják.Első perctől szeretett menni oviba most kezdi el mondogatni hogy anya te is maradj itt oviba de nem sir meg ilyesmi hála istennek!Én is itthon vagyok sajnos nem találtam még munkahelyet.Az apjával elváltunk de már van egy uj házasságom és a mostani párom a sajátjaként szereti őt.De most szeretnénk egy közös babát is.+ hónapig próbálkoztunk aztán kiderült hogy van egy ciszta a bal petefészkemben.Azt mondta a doki hogy 3 ciklus alatt elmúlik.Irt fel Duphastont is.Ha "elmúlik a ciszta ujra szeretnénk próbálkozni.
 
 


3 hónapig bocsi elirtam
 
 


Kép

szia,

- eleged van a sok kérdésből (fiú? kislány? hogy hívják?) :?:
- nem tudod megkülönböztetni az ikreket :?:
- nincs névnapi/szülinapi ajándék ötleted :?:

Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárban...

Mind ráirathatod egy body-ra, 2490 Ft-ért bodyval együtt! 8)

comingsoon.baby@gmail.com


Sziasztok.

Újra kellett jelszót kérnem. De hogy miért nem engedett be a régivel, azt nem tudom.

Szuzy, őszinte részvétem!

A héten a Hunor teste tiszta apró pötty lett, tetőtől talpig. Egyik du. a felső testén vettem észre, másnap reggel már az egész testét ellepte a pötty, pedig semmi új ételt nem kapott. Elvittem a dr. nénihez, ő is mindjárt az új kaját vagy másik mosószert/ öblítőt kérdezte. No meg, hogy nem volt e lázas. Mondtam, h nem. Azt mondta, h ez a 3 napos láz utáni tünet ez a pötty, nem kell vele foglalkozni, majd elmúlik. 3 napos láz tünet láz nélkül. Mondta, h ha nem vagyunk lázas típusuak, lehet, h nincs láz. Szerencsére már el is tűntek a pöttyei a Huncinak. Kb. 2-3 hete végigaludta az éjszakát, most 2 éjjel is ébren volt. Ivott egy kicsit, utánna aludt.

Dorisszal minden rendben, szeret suliba járni. "csak" hát a pesti gyerekekhez képest a Dorisz túl jól viselkedik és túl csendes, meg van nevelve. Persze azért vannak még nevelt gyerekek, csak túlnyomó részt több a nagyszájú gyerek. Remélem érthető amit le szerettem volna írni.

Sziasztok

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


szuzy: akkor fogadd őszinte részvétemet :(:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a részvétnyilvánításokat.
Mi most betegek vagyunk. Szilárdnak kötőhártya gyulladása volt. A szeme rém ronda volt szegénykémnak. Mellette folyik a nózija, köhög, lázas, valami fránya vírus. Én is elkaptam,de szerencsére nekem a szememnél nem okozott gondot. Ezt gyorsan le is kopogom.Nyuszókám szeme már szebb. De a láz, meg a köhögés nem múlik. Így ma visszaviszem doki nénihez. Így most rohanok is.

Ha tudok később még jövök. De a gép rosszalkodik, így nem bizti, hogy tudok még ma bejelentkezni.
Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!
Ide értem lányok. Mandula gyulladásunk van. Nekem már hangom is alig, igaz én nem szedek semmi gyógyit. Estére neki esek a gyógyszeres doboznak hátha van itthon még valami. Szilárdnak Aktil duót írtak, szerencsére szépen be is veszi, no meg a Mucoprontot is. Sajnos az orrcseppet a Sterimárt nem akarja magának fújni, de a Nasivint simán. A sterimárnál no meg a szemcseppnél rendesen megharcolunk, s utánna ordít egy fél órát még....Nem tudom a szemcseppből is mi maradt a szemében, a könnyel kijött a nagyrésza, az tuti.

Dulai! Duphastont én is szedtem mindkét terhességem elején. Drukkolok nektek, hogy össze jöjjön a bébi! A ciszta mitől alakulhatott ki?
Kinga ügyes "nagylány" ha ilyen könnyen vette az akadájt.
Hol dolgoztál korábban? De az is észrevehetőbb, én inkább nagyobb korban látom, hogy a nagyvárosi emberek talpra esetebbek, határozottabbak, úgymond nagyszájúbbak. De szerintem ez később csak előny számukra! Én ezt főként a fősulin tapasztaltam.

Na puszi mindenkinek!

Betti! Nekünk már volt kétszer is 3 napos lázunk, ami igen magas lázzal járt, minden egyéb tünet nélkül. Illetve a 2. esetben nálunk is voltak pöttyök. Pár nap alatt az is elmúlt.
No az én fiam hiába "nevelem", szerintem ő is nagyszájú lesz. Ez inkább tipus kérdése lehet. Szerintem a lányok egyébként jobban viselkednek mint a fiúk általánosságban. Persze ismerek olyan kislányt aki a fiúktól is rosszabb. (pedig nevelik ám őt is)

Kép
 
 


Gabi!

Avonból kérsz valamit?

Kép
 
 


Sziasztok!

Szuzy, hogy vagytok? Jobban vagytok már? Gyógyulgattok?

Velunk semmi különös... Dorisznak nem találjuk a suliban a tornazsákját és a tisztaságiját. A tornazsák miatt nagyon pipa vagyok.... No meg a másik! 2 hete elzárták a gázt a házban. Qva mérges vagyok!!! Van egy pár lakó aki nem fizetett közösköltséget és gázszámlát. Sajnos lakásonként nem lehet a gázt elzárni így az is megszívta aki fizetett, mint pl. mi. Múlthét pénteken nyilatkoztam a tv2 , tények műsorában is. Fazékba melegítem a vizet fürdéshez és mosogatáshoz. Még szerencse, hogy villanytűzhelyünk van. A lakásban szerencsére meleg van, sok az üveg felület és egész nap besüt a nap, 26ffok van a lakásban.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Betti! Köszi kérdésed, már jobban vagyunk, de még nem tökéletesen. Szilárdka már csak ritkán köhint egyet, sajnos én éjszaka is sokat köhögtem.
De ugye én később kaptam el. Szilárd már hétfőn megy oviba. Szerintem nehéz lesz a kezdet. Egyrészt mert délután nem volt alvás a héten, s reggel meg 10 körül ébredt....így tuti nehéz lesz 7-kor kelni. Másrészt megint hozzámszokott, félek nehéz lesz az elszakadás ismét.

Betti! Rossz lehet nagyon melegvíz nélkül, remélem mielőbb megoldódik a gondotok, ráadásul a jövő héttől hüvöset is mond. Lehet akkor már a fűtés is hiányozni fog. Két kicsivel meg nagyon rossz hidegben.

Lányok! Nagyon eltüntetek! Csak Beiitvel levelzünk szinte. Írjatok Ti is, mert a végén még kihal a topikunk!
Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
 
 


Sziasztok!
Szuzy!Örülök h meggyógyultatok. Remélem Szilárd ügyesen visszaszokik az oviba.
Betti! Visszakapcsolták már a gázt? Marha nagy szemétség, h pontosan fizeted és így is elzárják! Nekünk is volt mát gondunk bőven a szolgáltatóval. Elfelejtenek számlát küldeni, utána meg kiküldik a 2 havi számlát!!! Utálatosak!
Mi egyébként jól vagyunk. Niki elfáraszt estére mindig. Egész nap menne. Sokszor már a babakocsiból is kikéredzkedik.Félek ha bejön a rossz idő rossz lesz neki idebenn. Mondjuk 1-2 órára akkor is ki lehet menni, csak az eső ne essen.
Kérdés: Mi a véleményetek az új influenza elleni védőoltásról? Én nagyon fontolgatom, h beadatom magamnak.
Pusziiiiiiiiiii

Kép


sziasztok olvasok én is.
Mi is betegek voltunk kt hete :( Gergőnek mandulagyulladása volt .Másnapra mi is elkaptuk tőle,Egy hétig tiszta beteg volt a család.Nem is mentünk sehová.
Most már meggyógyultunk.Ma is megyünk be a városba kettesbe a gyerekkel.:)Nem akarom minden kis dolog miatt anyósékat megkérni hogy segítsenek ki.

Szuzy örülök hogy jól vagytok meggyógyultatok ti is :)

Betti: ez gáz nagyon.és a sok kisgyerek meg stb.Mi lesz ha hidegebbek lesznek mint pl ma már elég hideg van.Hozzám holnap jön a gázos hogy ellenőrizze a konvektorokat.Én ezt minden évben megcsinálom mert ingyen van.és ő kapcsolja be .

Gergő: egyre többet beszél ,már három négy szavas mondatok is mennek neki .Apjának így szól: Mit csinálsz Gabikám? Egész nap megy a mit csinálsz kérdő mondat:):):):) aztán ha válaszolok akkor jön az örök miért? szóval nem unatkozunk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Én is örülök, hogy rendbe jöttetek! S annak is, hogy Gergő ilyen ügyesen beszél már.
Szilárd is sokat fejlődött nagyon. Bár ő még max 2 szavas mondatokat mond, s ott is hiba van a ragozással néha.
Ilyeneket mond : Anya gyehe. Ez azt jelenti anya gyere.

Tincsi! Szerencsére nem volt gond az oviba menéssel tegnap. Csak annyi, hogy reggel alig bírtam az ágyból kikönyörögni. De 9-re azért oda értünk. Ott be kellett menni vele, aztán adott egy nagy puszit és jöhettünk.
Gyerkőcnek azon időszaka, amikor még segítséggel megy a derekunk számára igen fárasztó. Unoka nővéremnek kengyelje volt. S azt mondta úgy sokkal könnyebb. Nekem nem volt, mert a kutya pórázra emlékeztetett a dolog, de lehet nem lett volna az rossz.

Influenza elleni oltás: nem tudom, nekünk a gyermekorovos nem javasolja a h1n1 ellenit. Én bízom benne, így magunkat sem oltatjuk be. Viszont a sima influenza elleni oltást javasolja Szilárdnak. Nem tudom mi lenne a jobb, de azt gondolom, hogy ezt a vírust tényleg valaki szándékosan kreálta, hogy aztán az oltóanyagból jó bizniszt csináljon.

Gabi! Tincsi! Van Pásztón "kengurus" edzés. Tudjátok ezt speciális cipőben kell csinálni, aminek a talpán rugó van. Péntek este 6-tól van a kis Dózsában. Én szeretnék elmenni. Nincs kedvetek? Igaz elég húzós az ára, egy óra 1100Ft. Most pénteken nem tudok menni, mert oviban buli lesz, de jövő héten szeretném kipróbálni. Igaz valószínűleg 5 perc után kifekszem, de kellene valami mozgás mert a végén még elhízom....

Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
 
 


Sziasztok!
Szuzy! Tök jó lehet ez a kengurus edzés, de én már járok itthon sima aerobicra, és nekem az bőven elég.:) Persze szívesen kipróbálnám, de elég késői az időpont. De azért fontolóra veszem a dolgot.
Ügyes kisfiú a Szilárd, h nem okozott neki visszaszokni az oviba.
Olyan kaka idő van:(:(:(:(. Roli ráadásul Pesten van már tegnap óta, és csak holnap jön.Így idebent járkálgatunk csak fel-alá.
Ma mondjuk reggel tudtunk kicsit kinn lenni, mert nem esett, de marha hideg volt.Ki is szívta őt a levegő, alszik most. Lépek is, ki kell még teregetnem.
Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép


Szuzy! Ez a kengurus edzés csak pénteken van?

Kép


Tincsi!
Én úgy tudom, de nem személyesen érdeklődtem, csak hallomásból tudom. Most pénteken ha minden jól megy szeretnék elmenni, s akkor személyesen megtudakolom.

Tegnap lemaradtunk az ovis buliról, mert megint betegek lettünk. Már csütörtökön ment Szili hasa, aztán éjszaka 40 fok körüli láz, 2x hűtőfürdő, alvás semmi. Tegnap éjszaka már nem volt lázas, de alvás szintén nem volt, ugyanis annyira ment a hsas, hogy legalább 10x pelusoztam. Ma már az én torkom is fáj ezerrel....
Pedig tegnap már diétázott, csak sósvízben főtt krumplit evett, azt is alig....

Most főztem husi levest, adok neki belőle, remélem rosszabb nem lesz, sőt javulhatna már!

Lányok! Ha van aki avonból szeretne karácsonyi ajándékot rendelni, légyszi tőlem rendelje már meg! Priviben kicsit alkudni is lehet az árakból! Ékszerek, drágább krémek esetében picit többet, kisebb érték esetében kevesebbet!

Na puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Felvettek a főiskolára, SZÜLÉSZNŐ LESZEK!!!


Puszi mindenkinek:

Aliz

Kép
 


Amethiszt! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!Sok sikert!

Kép


Alíz!
Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!! Két gyerkőc mellett nem lesz egyszerű dolog, kitartást és erőt kívánok hozzá sokat! Egyébként betegséged hogy van? Mennem kell sajnsa ..
puszi

Kép
 
 


Alíz: nagy nagy grtaula:):):):
A szülésznőiséghez főiskola kell? Én azt hittem elég a szakközép
Legalábbis az én barátnőm középiskolai érettségivel volt szülésznő.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! A családi pótlékot ott kell helyileg intézni ahol a gyest? Nem tudod milyen napokon és milyen időpontben van ügyfélfogadás? El kellene intéznem, hogy ne a régi számlámra küldjék, mert megszűnik addigra a számlám.
Jó lenne holnap felmenni, mert Szabi holnap szabadnapos lesz, s lenne még egy-két elintéznivalóm máshol is.

Puszi mindenkinek!
Szuzy

Kép
 
 


Sziasztok!

Sehol senki napok óta?
Nika! Közben sikeresen elintéztem a dolgot, szerencsére volt ügyfélfogadás és még várnom sem kellett!

Voltunk benn a Tescóban is, s vettünk porszívót, vasalót és egy hajszárítót. Minden kisgépünk utolsókat rúgja. Még a robotgépünk és az olajsütőnk is, de azt majd legközelebb veszünk. Szerencsére kaptam kaffetériában ajándékvásárlási utalványt, így ebből vásároltunk be. Még egyszer kell kapnom, így majd ebből akarjuk megvenni a többi dolgot is.

Sajnos mást már nem fogok onnan kapni. Letelt a felmondási időm is....Most elmentem idegorvoshoz, s tápénzen vagyok, azt mondja november 18-ig tud tartani, aztán még egy hét járna, de azt már a háziorvossal kell megbeszélnem. Nagyon jó lenne addig állást találni. Ma is küldtem egy pályázatot, valamelyik csak bejön. Visszajelzést még mindig nem kaptam sehonnan. Legalább visszhívnának telefonon, vagy levelet írnának, hogy mire számítsak. Nem birom ezt a bizonytalanságot!

Tincsi! Ti tegnap bevásároltatok? Szabi látta Rolit, én persze nem, vaksi vagyok... nem figyeltem épp az útra.

Na jó éjt mindekinek!

Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, hogy kihal a topkinuk. Csak én írogatok itt. Minden nap benézek általában, hogy írt e valaki, de mindig csalódok mostanában.
Max saját magam olvsahatom vissza.

Gabi! Régebben Te is naponta írtál, többször is. Voltál már az új turiban? Én már megnéztem, tök jó dolgokat vettem. Magamnak átmeneti dzsekit, dzsekis mellényt, Szilárdnak vastag, téli dzsekit. Mindez nem került egy 1000-be.

Ma kezdtük el az ovit újból két hétnyi szünet után. Szerencsére Szilárd nem sírt, adott puszit, bement, s az ablakból integetett.
Holnap nem megy, mert csak délig lesz ovi, s akkor nem tudnánk érte menni.

Szombaton lesz a 20 éves általános iskolai osztálytalálkozónk. Én szerveztem, eddig 24-en fizettek be, de 35-en voltunk. Még 4 ember nem tudja, hogy tud e jönni. Jó lenne ha ők is eljönnének. Van akit szerintem 20 éve nem láttam. Lesz egy vacsi, meg beszélgetés. Már várom. Jó lesz itthonról is egy kicsit kimozdulni.

Veletek mizujs?????????????
Lányok írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusziú
Zsuzsa

Kép
 
 


Sziasztok!
Szuzy:
Jól látott Szabolcs, mi is a tescoban voltunk bevásárolni. Már készülünk Niki szülinapjára, ami bár hivatalosan holnap lesz, de majd csak 14-én tartjuk.Apósom ugyanis 2 hetezik és akkor jön haza. De így az enyémmel együtt lesz, mert nekem meg 14-én van.:)
Felénk semmi extra. Sétálgatunk a faluban Nikikével amikor az idő úgy engedi, néha egy kis bevásárlás, heti 1-szer aerobic. A szülinap után meg mindjárt elfog jönni a karácsony. A szilveszter még itthon lesz, Nikit még nem lehet lepasszolni, így valszeg. édeshármasban leszünk. De ez most annyira nem hat meg.Úgy volt h jönnek a haverok, de lemondták. Mióta babó van, eléggé elkerülnek minket. Mindegy, hosszú....Majd egyszer leírom......
Röviden ennyi.Ja, volt egy kis para októberben, késett vagy 2 hetet!!!Azt hittük jön is a kistesó! De megúsztuk. Nem lenne még jó ilyen hamar.
na pusziiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron