Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szuzy,köszi a dicséretet! :) SZORÍTOK!!!!!! Te ilyen ügyes vagy,h figurás tortát is tudsz sütni? :shock: Majd fényképezd le!!!

Velünk semmi különös nem történt. Délelőtt voltam a dr.néninél a beutalóér,pénteken megyünk az ortopéd dokihoz. Remélem semmit nem fog találni...

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Szuzy
végre odajutottam, hogy átlapoztam az Avont, írtam is ki belőle, és utána néztem, hogy ez csak 24.-ig érvényes :? :?
Van most új katalógusod? golyós deo-k érdekelnének és tusfürdők :wink: :wink: Úgy is jó, hogy jelzed mikor van fönn az új katalógus, mindenképp megnézem, mert kifogyóban vannak az előbb említett dolgaink :lol: :lol:
Köszi előre is :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Szia Gabi!

Okszi. Van most tusfürdőből és golyós deóból is pont akció. Nekem már van katalógusom, ha kijutunk vele viszek, de ezt nem tudom mikorra igérjem....

Betti! Még soha nem csináltam figurás tortát , ez lesz az első, így a végeredmény még kétséges....Úgy gondoltam csinálok egy piskóta tekecset, meg téglalap alakú piskóta lapokat, a tekercsből vágok le szeleteket keréknek, a többi lesz a mozdony eleje, a téglalap meg a vége.....Krémmel összerakom és bevonom, legalábbis megpróbálom. Anyósom hozoztt marcipánt, összegyúrom a szinezékkel és porcukron kinyújtom, majd ezzel még beterítem az egészet. Biztos nem lesz olyan szép mint ha egy cukrász csinálná, de olyan drága sem. És nem is bébi méretű lesz. Az eslő szülinapra rendelt autós torta ökölnyi volt, az ára meg egy normál torta ára...

Anyósom már csinált kutyusos tortát, most is fog. Neki van olyan formája, s nagyon szép lett neki. És finom is.

Remélem hétvégén jó idő lesz, mert kinn gondoltam húst sütni meg bográcsozni.

Voltam ma az állásinterjún, legkésőbb péntekig lesz válasz, hogy felvesznek e vagy sem. Nagyon nehéz a munka, de válogatni nem lehet, így ha fölvesznek mindenképp megpróbálom. Ráadásul oda még utazhatok is, s előre van bocsájtva, hogy bizony túlórára számítani kell. Picurkámmal mi lesz majd. Ha legalább anyumék is itt laknának lenne aki vigyáz rá ha hazajön oviból.

Ma voltunk a hasznosi oviba. Jövő héten kezdjük a szoktatást. Ha fölvesznek max egy hónap múlva kezdenem kell, így addig be kell szoknunk.

Na puszi mindenkinek!

Kép
 
 

 
 

sziasztok!

Szuzy
akkor most már végleges, hogy a hasznosi oviba fogtok menni?ú
Szorítok az új állás miatt :wink: :wink: :wink:
volt munkahelyed a szabadságokat kifizeti egy összegben? Mert ha nem nem akarlak elkeseríteni, de akkor még 1 hónap múlva szerintem nem fogsz tudni kezdeni :roll: :roll:
Avont köszi, annyira nem sürgős, ha most akciós jó lesz ha rendeljük is. Ami otthon van hátha kell valakinek sürgősebben :wink: :wink:
Majd figyelem a neten :wink:

Szorítsatok, hogy ma jó idő legyen, ma mennek a törpiék Hollókőre, és meg Lilkó ballagására. Ha esetleg esik nem is megyünk eldöntöttem, akkor csak tolongunk :roll: :roll:


Torta: mi tavaly ilyen szisztémával kamionos tortát csináltunk, igaz csak csoki krémes volt :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zsuzsi
hívtak a munkahelyről??? Mi újság?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hát eddig nem hívtak. Tartok tőle, hogy ez nem jelent jót... Igaz azt mondták mindenképp jeleznek, de lehet ha nem engem választonak elfelejtik....

Torta: elkészült. Hát elég amatőr lett, de azért mozdony forma és kék.....cukrászdába azért nem lehetne eladni. Valakitől meg kellene tanulni miként kell marcipánozni. Lehet, hogy ha lett volna forma akkor könnyebb lett volna szabni. De így nem lett valami fényes az összetételeknél. Szerintem max sima kör vagy szív torta tetejére teszek marcipánt, ilyenbe még 1* nem vágok bele.
Ráadásul most a sportszeletet is kiszárítottam, remélem a kérmtől jól meg fog puhulni.

Gabi! Egyébként a szabit megváltják, vagyis kifizetik egy összegben. Ez nem lenne gond. Még azért reménykedem egy kicsit. Jó lenne ha össze jönne a dolog.

Kedden kezdünk Hasznoson, aztán még meglátom, hogy mennyire macerás a ki- és haza szállítás. Ha úgy érzem nem megy akkor lehet vissza jövünk Pásztóra ha Szilárdot ez nem viseli meg. Bár ha itthon leszek lesz időm buszozgatni is akár.....Kérdés, hogy futja e majd buszra......

Többiek merre jártok?
Puszi

Kép
 
 


Gabi! Fönn van az új avon katalógus. Most csütörtökön adok le rendelést, akkor addig próbáld megnézni és kiválasztani ami kell.
Csaó

Kép
 
 


jó reggelt!

Szuzy
kiírtam mi kell, mindjárt küldöm privibe.

Szabadság, mindenképp csak akkor járnál jól ha egy részletben kifizetik ha sikerül a munkahely, egyébként jobb az idő miatt a letöltendő szabi, legalábbis szerintem :wink: :wink: :wink:

Ovi az elején nagy macera lesz, mert első nap 1 óra utána bővítik óránként, legalábbis itt ez a "trend'. Állandóan rohangáltam :? :?


Úgy fáj a fejem, olyan ócska éjjelem volt megint, olyan rosszul aludtak a gyerekek :? :?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Szia!

Mi délig gondoltuk maradni az oviban eleinte, mondjuk egy hétig. Aztán már otthagynám délig, majd újabb egy hét után megpróbálnánk az egész napot. Persze majd ahogy alakul, mert én hiába tervezek, ha a gyerek másként birja. MAjd meglátjuk. Itt rugalmasak ebből a szempontból.

Felszeleteltem a sütit, a krémtől jól megpuhult. Na ez legalább jó lett, le is teszteltem.....
A tortát csak holnap tudom tesztelni, de abba is újfajta krémet tettem, így ki tudja milyen is lett. Most takarítok, bepácoltam a husikat holnapra. Még a Plusba is kellene menni. Tejünk sincs itthon, meg még egy-két apróság kell a holnapi vendégeskedésre.

Ma Szabi a piacon reggelt bevásárol, meg hozott fini friss kenyeret is. Holnap délelőtt a salikat fogom csinálni, délután főzés.

Húlt héten találtam egy tök klaszz üzletet. (ruhás) Hatvanban a Tescó mellett van egy butik. Tök szép nyári ruhákat sikerült vennem. A piacon nem kaptam, mert vagy túl alkalmi volt, vagy olyan "össze-vissza". Az ára is nagyon jó, vannak akciók is. (nem a Takkó, ott nem volt csak hétköznapi ruci) Ha van aki árra jár érdemes benézni, na és van Deichman is, ahol jó áron lehet szép cipőket venni, ami nem kínai és bőr is.

Na puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!
Mi ez a nagy csend? Szuzy! Hogy sikerült a vasárnap? Szóltak már a munkahelyről?Szilárd hogy bírja az ovit?

Többiek? Mizujság? Hogy telt ez a randaidős pünkösd hétvége?
Mi szombaton szülinapoztunk apuéknál, de Roli belázasodott így hamar eljöttünk. Vasárnap és hétfőn pedig idebenn tv-tünk. Nikike már tiszta nyűgi volt h nem tudtunk kimenni.
Remélem a mostani hétvége jó lesz. Pénteken lesz itt Verebélyben gyereknap, majd oda akarunk kimenni, vasárnap meg jönnek a barátnőim.:)
Pusziiiiiiiiiiiiiiii

Kép


sziasztok!

Szuzy
tényleg mi újság? munkahely, ovi :wink: :wink:

Mi elég idegesek voltunk a hétvége miatt. Sajnos az eső odatett a munkánknak. Ugye szigetelünk, még mindig:roll: :roll: :roll:
Ráadásul jövő héten jönnek a festők, addig kész kéne lenni a felület csiszolással, két oldal kész, de lehet kell még rá anyag.
Vasárnap meg amatőr tollasversenyt szervezünk, remélem Tibi el tud majd jönni :roll: :roll: :roll:
Szóval én pipa vagyok erre az időre :evil: :evil:

Én nem tudom mi van Eszterkével, annyira sz@rul alszunk mostanában. Alig alszok valamit, olyan fáradt vagyok, de ugye megint nem tudtam lepihenni :? :? mindig van mit csinálni

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

FHB-be Starjánba nem vettek föl sajna. Viszont talán a régi helyemre mégis vissza veszenk. Igaz még nem akarom elszólnio a dolgot. AMa felhívtak a központból, s azt mondták ha nem fogadom el a közös megegyezést, akkor a bank nem mond föl. Kvázi a fiókvezetőm volt ilyen kedves velem....Június 7-től szabin vagyok. Augusztusban kell majd valamikor kezdenem, majd meglátjuk mi lesz addig.

Végül nem tegnap, hanem ma kezdtük az ovit. Szilárd jól érezte magát. Igaz még én is ott voltam vele. Délben eljöttünk. Holnap szerintem ott fogom hagyni, s délben megyek majd érte vissza. Legalábbis azt mondta cirmikém, hogy ott hagyhatom egyedül is. Na majd meglátjuk, hogy veszi az akadályokat.

Nekem a fejem fáj két napja, de piszkosul....
Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Szilárdnak
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
KépKépKép

Hogy tetszett neki az ovi?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Gabi! Köszönjük a köszöntést, majd megmutatom Szilárdnak ezt az aranyos fiúcskát ha hazajön. Most mamázik.
Az ovi tetszett neki. A 2. nap még felszabadultabb volt. S várja, hogy menjünk. Első nap azt mondta, hogy már másnap én nem kell, hogy maradjak, aztán reggel mégiscsak maradnom kellett. Még egy pár napot ott leszek vele délig, aztán megpróbáljuk egyedül délig.

Hétfőn viszünk sütit, meg üdítőt, s megünnepeljük a szülinapját ott is. Pénteken volt a ballagás az oviban, így már hétfőtől sokkal kevesebben lesznek.

Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


szilárdkának BOLDOG 3. SZÜLINAPOT

mi jól vagyunk leszámítva hogy kisfiam tegnap 39 fokos lázzal lepett meg minnket mára már semmi gőzünk sincs mitől lehettt de hétfőn lemegyünk azért a dokihoz úgyis kell íratnom lázcsillapítót:9

mi nekünk megvolt az első szülői értekezlet a aprófalva tagóvódába fog járni katica csoportba és csillag lesz a jele mi februárban kezdjük majd vagy lehet kicsit előbb a beszoktatás miatt :)iiwiwen fent van az ovi megtudjátok nézni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szilárdkának én is boldog szülinapot kívánok!!!!!!

Kép


Sziasztok!

Köszi lányok a köszöntéseket! Gyorsan elment ez a 3 év.
Főleg 2 éves kora után röpült az idő. Ilyenkor már azért sokkal könnyebb mint az első fél évben. Szerintem az az időszak a legnehezebb.

Csak ásítozom a gép előtt, nem sokat aludtam ma. Hajnali 3 körül jöttünk haza, s viszonylag korán ébredtem is. Minden porcikámban izomláz van, annyit táncoltunk a tegnapi legény-, ill. lánybúcsúban. Bár lagzinak is nevezhetném a dolgot, olyan sokan voltunk, és olyan jó hangulat volt.

Holnap megyünk megint oviba, aztán két nap szünet. Kedden az ovisok mennek kirándulni, szerdán meg a dolgozók.

Na megyek szundikálni, szerencsére Szilárd már elaludt, igaz délután nem volt alvás ma sem, meg tegnap sem...

Csaó

Kép
 
 


Sziasztok!
Megint mindenki eltűnt! Mizujság veletek? Szuzy! Hogy van a nagy óvodás? Hová mentek lagziba?
Kis plútó! Hogy áll a ház? Jól sikerült a tollasverseny?
Mi elvagyunk, ma voltunk védőnéninél. Tegnapelőtt meg Vácon voltunk autót nézni, kezdjük kinőni a kis Puntot.:) De amit szerettünk volna annak az ára túl magas, még hitelre is. Így most lehet halasztjuk.
Hétvégén nálunk is beindulnak a munkálatok, csinálják a központi fűtést. Takaríthatok majd esténként, mert máskor nem megy. Anyuék sem lesznek itthon, most mennek el hétvégére, ez volt apu 50. szülinapjára az ajándékunk.:)
Niki már a nagy kádban fürdik és nagyon élvezi! Azt tervezem, hogyha a jövő héten is ilyen kánikula lesz, elviszem délután 1-2 órára a pásztói strandra.Kezdésnek jó lesz, kíváncsi vagyok tetszik-e majd neki.
Most lépek, elmosogatok amíg alszik a kisasszony.
pusziiiiiiiiiiii

Kép


húúú de pang a topik :(:(:(:(:((

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

tényleg nagy a csend.

Mi haladunk a házzal, csak ez az idő....amikor a párom itthon van és haladhatna akkor tuti esik az eső.
A színezés az készen lett, nagyon klassz lett.
Lábazatot csinálja Tibi, ill a faagyagokat készíti elő a korláthoz és a tetőhöz.

Mi pénteken megyünk le anyuékhoz málnát szedni, elvileg addig maradunk amíg apa elkészül a korláttal, reméljük olyan lesz hétvégén az idő, hogy tud is haladni. Ugye le kell vágni a fém korlátot így muszáj úgy szervezni, hogy a gyerekek ne legyenek itthon.

Eszterkéről nappalra levettük a pelust, olyan kis ügyes szalad és szól, hogy pisilnie kell, wc-n ülőkeszűkítőre ül a bilire egyáltalán nem. Mondjuk vannak balesetek, de ez normális :wink: :wink:
Alváshoz viszont még nagyon kell, mert mindig pisis a pelus.

na gyertek ti is meséljetek kivel mi újság

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Gabi! Eszterke nagyon ügyes! Alváshoz még mi is hordunk pelust, de sokszor már száraz marad. Ti mikor vettétek le végleg éjszakára is a pelust a nagyobb gyerkőcökről?

Túl vagyunk a lagzin. Szerencsére jól sikerült nagyon. Egész héten ott voltunk segíteni. Sajnos csütörtök éjszaka Szilárd belázasodott nagyon. Így szinte semmit nem aludtam. Azóta azonban semmi baja. Kop-kop-kop. Pénteken este volt a süti és ajándék vitel, akkor is jó buli volt. Hajnali 2-ig mulattunk. Hétkor sajnos kelni kellett. Aztán a szombat is hatalmas bulra sikerült. Így 3 éjszaka nem aludtam szinte semmit....

Szombaton jó sz@ar idő volt, de Hál Istennek nem esett legalább az eső. Zárt helyen voltunk, így nem fáztunk. Karancslapujtőn a Rendezvényházban volt a lagzi. Nagyon klassz a hely. Szép, színvonalas, elegáns. A zenekar jó volt, és a kaja is! Ha van aki lagzit akar csinálni ajánlom a helyet!

Holnap kezdjük újra az ovit, s most már a szünetig járni kellene 3 hetet. Holnap még maradok vele, de utánna ott szeretném hagyni délelőttre. Legutóbb amikor voltunk már egyedül volt egy pár órát. Amikor eltüntem ordított vagy 10 percet. Könnyek nélküli hiszti volt. Aztán megnyugodott. Persze ott voltam, csak elbújtam és figyeltem őt. Eleinte úgy el volt anyátlanodva. De aztán a többiek bevonták őt a játékba és élvezte a dolgot. Mikor haza jöttünk azt mondta, hogy nem jó az oviba...... Amíg ott voltam én is addig persze mindig azt mondta, hogy jó. Remélem hamar megszokja nélkülem. Na puszi mindenkinek!

Kép
 
 


sziasztok!

Szuzy
Adrika 2 és fél évesen lett nappal szobatiszta, éjjel még kellett a pelus, viszont mindig kiütéses volt a feneke, bepörögtem, levettem. Novemberben, első pár éjjel költöttem, de úgy nem pisilt. Később többször bepisilt még éjjel, de ez ezzel jár.

Krisztián 3 éves múlt amikor ugye nappal is levettük,, kb. 2 hét múlva de lehet még annyi sem kellett levettük éjjel is.
Ő nagyon keveset pisilt be.

Eszterkére nappali alváskor is feladom, ha nem alszik el rögtön veszi le a pelust, figyelni kell, mert kidobja még ha nem is pisis akkor is :shock: :shock:

Ovival majd gondolok rátok. Ezért rossz ez a fajta beszoktatás.
Anyuéknál egyből maradnak a gyerekek egész nap, rögtön azt szokják meg a gyerekek.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


nálunk meg nagyon haladunk a szobatisztasággal :):):) hétfő óta nincs rajta napközben pelus és szól is mindig eddig egy balesettel megúsztuk de gondolom nem lesz ilyen egyszerű :) nappali alvásnál van pelus de eddig szárazon vettük le róla éjszakaiban még van pisi :)

szuzy: nem egyszerű így a beszoktatás hogy szübnet előtt kell beszoktatni én már nem is vinném ha van rá mód csak szünet után bár mi csak februárban megyünk de valamelyik nap bent voltunk játszani az oviban le se sz**rt a gyerek másfél óra után alig bírtam hazavonszolni a ygereket onna szerintem nem lesz gond az első konfliktusiog aztán majd meglátjuk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Akkor lehet megpróbálom éjszakára, meg délutánra is levenni a pelust. Minden esetre azért teszek a lepedő alá nejlon lepedőt. Van amikor száraz marad, sőt volt olyan, hogy éjszaka is felkeltünk pisilni.

Ma másik óvónéni volt a délelőttös, nem akit megszoktunk. Remélem így is jól el van Szilárd, majd a 10,59-es busszal megyek érte. Ebéd után meg 12,37-kor jövünk haza.

Lányok iszonyú hőség van. Mióta haza jöttem rohanok ezerrel. Mosok, terigetek, porszívózok, mosogatok....közben folyik rólam a víz. Reggel zuhanyoztam, de szerintem ha megyek Hasznosra előtte megint le kell tusolnom. Még biztos lesz eső ma is, azért ilyen fülledt a levegő. Jó lenne ha végre nyár lenne, s nem sene folyton az eső. Bezzeg tavasszal amikor kellett volna nem esett egy szem sem.

Júli 18.-án megyünk nyaralni Siófokra, remélem akkorra jó idő lesz!!! Nem ilyen esős. Tavaly is jól kifogtuk, meg tavaly előtt is. Remélem most tényleg szép napsütéses időnk lesz végre!!! Balcsihoz forróság kell.

Ti mentek valamerre nyaralni???????

Gabi! Nagyon szép lett a házatok szinezése! Alappal gondolom nem igazán tudtok haladni továbbra sem ebben az esőben.....

Anyukámék is nagy munkába kezdtek. Szétverték a fürdőket. Ma jön hozzájuk a kőműves. Már muszály volt mert a 30 éves csövek néhol már szivárogta, az meg ugye a falaknak nem tesz jót.

Augusztus 12.-én kezdekl a bankban. Már előre félek tőle, hogy miként fognak szivatni. Hogyan fogom újra megszokni az állandó stresszt, számonkérést, tanfolyamokat, vizsgákat.... Na és hogyan fogom összeegyeztetni a házimunkával, Szilárd oviztatásával, na és persze itthon még foglalkozni is kell velük. Akinek van tapasztalata adhat pár praktikus tanácsot!!!!

Szerintem lehet, hogy kaját hordani fogunk majd az oviból, főleg hétvége felé. Hét elején még tart amit hétvégén főzök, de hétközben nem biztos, hogy lesz időm meg energiám főzni. És úgy gondoltam ha már keresek és lesz egy kis pénzmagunk egy mosogatógépet is beszerzünk. Azzal is időt takaríthatok meg.

Lányok írjatok!!!!!!!!!
Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyesek már ezek a nagyfiúk! nagyon elvagytok ám tűnve.
Mostanság én sem voltam, csinálták nálunk a központi fűtést, marha nagy rumli volt... Mondjuk még most is teljes rend, de már alakul.
Szuzy! Roli mindig elfelejti vinni Szabolcsnak a tálkátokat, így ha legközelebb Pásztón járunk beadjuk.:) Biztos jó idő lesz a nyaraláskor, most is dögmeleg van. nekünk is közeleg sógornőmék lagzija, júl.25.. Niki anyuval lesz itthon éjszaka majd, remélem végigalussza, és tudok kicsit mulatni.:)
Ja, a lényeg!!!! Kibújt két fogacskája Nikikének! És már kezd beszélgetni is. Olyan édesen mondja hogy baba...
Gabi! Hogy álltok a házzal? Most ebben a dögmelegben nem lehet kellemes dolgozni.
Írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Puszi

Kép


Sziasztok!

Mióta ovizunk nekem sincs nagyon időm jönni. Főleg, hogy mindig jövünk-megyünk. Ma a komámék voltak nálunk, most tartottuk a fiúk szülinapját még közösen meg. Volt egy ebéd, meg utánna a gyerkőcök játszottak, mi meg dumcsiztunk. Jól éreztük magunkat, igaz kissé fáradt vagyok. Tegnap sütöttem egy sport szeletet, meg egy gesztenyés tortát, ma délelőtt meg főzőcskéztem. Szerencsére finom lett minden. Pedig a tortát eléggé össze csaptam.

Tincsi! Okszi. Meg vagyunk az edény nélkül még. Ha erre jártok szivesen látunk titeket!
Nagyon ügyes a kis Niki, hogy már beszél. Szilárd is kezd már egy-két új szót mondogatni, de továbbra sem egy szószátyár tipus. De az oviban azért ragad rá.

Már nagyon várom a nyaralást. Még két hté és indulunk. Nem tudom írtam e már, a komámékkal megyünk együtt, így ma megbeszéltük a részleteket.

Veletek mi történik mostanság?????????
Írjatok lányok!

Puszi
Zsuzsa

Kép
 
 


bocsika de nálunk nagy történés van és nem jó vagyis nem babanetre való szóval kicsit ritkábban jövök :(

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Mi a baj? Priviben megírod? Izgulok miattad!
Puszi. Zs

Kép
 
 


közvetlen nem velünk van baj mi jól vagyunk privi ment

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Már jó régen írtam... Szégyenlem is magam,d mindig volt valami. De olvasni mindig olvastalak titeket! 2 hete nálunk volt egész héten az unokatesóm kislánya,2 évvel idősebb mint a Dorisz. Szeretnek együtt játszani,jól érezték magukat. Ma van a kislányom szülinapja,hétvégén ünnepeltük. Kerti parti volt anyáéknál,hússütés, eszem-iszom,dínom-dánom :) Jól sikerült nagyon. Pásztóról szoktünk tortát rendelni a csibéből. Ott a legfinomabb és nagyon szépen megcsinálják. A héten a Dorisz Terenyén nyaral a mamáéknál :) Nagyon tetszik neki.

Hunor kicsit nyügöske volt éjszaka,volt ojan este,h félóránként mentem hozzá. A foga miatt lehetett. Már 5 fogacskája van,még 3 nincs teljesen kint,de már az ínyét "átbökte" , lehet látni. Most kb. 5 napja alszik megint jól éjszaka. Enni jól eszik,anit lehet azt mindent megeszik. Vasárnap lesz a keresztelője.

Röviden rólunk ennyi.

Szuzy, Szilárdnak tetszik az ovi? Szivesen megy?

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Betti akkor nem unatkoztál a múlthéten. 3 gyerkőc! Bár Dorisz már nagylány, de akkor is kell rájuk figyelni..stb..

Szilárdnak tetszik az ovi. Mér nem mondta egyszer sem, hogy nem akar menni. Nem is sír, csak egy kicsit először le kell üljek vele játszani, aztán ha elterelődika figyelme otthagyom. Egyenlőre ebéd után jön haza.
A jövő héttől egy hónap szünet lesz az oviban...

Dorisznak Boldog Szülinapot kívánok utólag!Mi is a Csibés tortát meg sütit szeretjük nagyon.... Hunor keresztelőjén is lesz "buli"? Idő bizti most hétvégén is zuper jó lesz. Remélem a jövő héten is hasonló napsütés, jóidő lesz, akkor megyünk a Balcsira.

Gabi! Mentek a Pokolgép koncertre? Úgy tudom ott lesz a Kishegyen a hétvégén. Ház alapja elkészült már Mostanság jó idő volt, szerencse már egy hete nem esett az eső.

Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok.

Nem volt egyszerű 3 gyerekkel,de rosszabbra számítottam :) Mentem a 3 gyerekkel az úton,mina az orgonasíp no meg mint a cigányok :D és hallom az egyik asszonytól : " 3 gyerek. Nem semmi" :lol: No a tescoban se volt semmi. Huni a bevásárlókocsiban,a 2 lány meg,hogy ezt vegyek,azt vegyek stb... No rájukszóltam,h mostmár nyugi és odaálltok a kocsi mellé. Egy emberke rámnézett és csak mosolygott :)

Igen lesz buli. Mondjuk nem otthon lesz az ebéd hanem Bátonyban a kakasban,de azért valami harapnivalót kell csinálni az ebédig. Szóval azért otthon is kell készülődni.

Az jó ha Szilárd nem sír,azért így könnyebb szerintem. Dorisz se sírt szerencsére ( csak én küszködtem a könnyeimmel a kocsiba ) :) :oops:

Szerintem a jövőhéten is jó idő lesz. Hova mentek Szuzy? Jövőhéten a keresztlányom jön hozzánk,ő már 14 éves. Már töröm az agyam a programokon...

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Betti a Szélkakasban jól főznek, biztos jó lesz majd az ebéd.

Siófokra megyünk. Ma már nem vittük Szilit oviba, de hiányoznak neki a gyerkőcök. Már reggel ébredés után közölte, hogy menjünk Livikéhez. S azóta 5 percenként kéri.....Tegnap este náluk voltunk és medencében pancsiztak. Így mostr mondtam Szabinak fújja fel a miénket is, mert a gyerkőc azért akar menni minden áron a kis barátnőhöz szerintem. Na meg tavaly sem volt felfújva, akkor meg minek van. Porfogónak???

Újabb fejlemény munka ügyben: úgy néz ki csoportos létszámleépítés lesz, így abba könnyen bele kerülhetek én is, s az ellen már nem tudok semmit tenni jogilag sem....
A franc egye meg, most idegeskedhetek, hogy üdüléskor elköltjük az utolsó fillérünket is, s lehet utánna meg nem lesz munkám..... Na majd kiderül..

Betti! Báétor vagy, hogy bevállalod az unoka meg kerszttesókat. De hát a gyerkőcöknek kell ez is.

Gabi! Nézd meg légyszi az avont. Ha kérsz valamit írd meg, mert csütörtökön adom le a rendelést, s ebből a katalógusból már nem rendelek többet, mert ugye nem leszek itthon...

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok.

Csak egy gyors bekukk... Szuzy,ne aggódj,nem biztos,h beleesel a leépítésbe. Ráérsz akkor aggódni ha.... Biztos jó lesz Siófokon. Hármasba mentek?

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Hali!

Aggódom, de úgysem tudok ellene tenni semmit. A barátnőmékkel megyünk, akik a komámék is egyben, vagyis egymás fiainak mi vagyunk a keresztszülei. Tavaly is így voltunk. Szuper jól éreztük akkor magunkat, remélem most sem lesz ez másként.

Hunornak boldog 8. hónapot! A keresztelőhöz gartulálok! Remélem jól sikerül majd, s picur jól viseli a ceremóniát! (aki már nem is olyan picur!) S utánna a buli is jó lesz majd!

Szerintem már csak nyaralás után jelentkezem.

Üdv mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi Szuzy. Tegnap délután voltun ruhanézőben a Hunornak,de nem találtonk. Volt egy nagyon aranyos, de óriási volt rá. Ma viszont tudtam venni neki. Nagyon aranyos. Majd jövőhéten teszek fel fotót. :)

Jó pihit és nyaralást nektek Szuzy!

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Betti! Én is drukkolok h jól sikerüljön a keresztelő, és várom a képeket!!!
Szuzy! Jó nyaralást!!Próbálj meg kikapcsolni, felejts el a munkahellyel kapcsolatos rémhíreket...

Mi már a lagzira készülünk ezerrel, jövő hét szombaton lesz. Én szervezem a lánybúcsút, de már minden kész. Lesz jó kis fejtörő sógornémnak, meg apró ajándékok és egy torta.a legénybúcsú tegnap volt, az is jól sikerült.
Majd teszek fel képeket Nikiről, mert koszorúslány lesz:)
Nehezen bírjuk ezt a meleget. Kimenni nem lehet, benn is dögmeleg van.... Borzasztó...
Pusziiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép


sziasztok!
Hú már nagyon régen írtam ezért elnézést kérek!
Megszületett a kislányom Jázmin Sára 3800g és 55cm lett!
Nagyon jó baba eszik alszik mint a bátyó!
Teszek pár képet róluk remélem sikerül!
puszika Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép :lol:

Kép

Kép
 


sziasztok!

Végre ideértem én is.
Még mindig nem vagyunk teljesen kész a felújításokkal, de már szépen haladunk.
A korlát és a tető kész, de még 1 rétegben le kell festeni. A lábazat is készül, van ahol már van rajta festék. Hiába na munka mellett nehéz Tibinek mindennel haladni.
Na meg mindig elfogy valami. A múltkor 1 hét kellett a Kocsis tüzépnek, hogy speciális csavarokat meghozassák a tetőhöz. Utólag már azt mondta Tibi inkább csinálta volna a másik fajta csavarral ami a másik tüzépnél volt. Ez a fajta csavar összesen 20 000 ft, baromi drága :cry: :cry: :cry:

Eszterkével nagyon szépen haladunk a pisiléssel. Napközben nagyon ügyes, szalad a wc-re pisilni, sőt nappali alváshoz sem rakok pelus, éjjelre kap , de szerintem nem sokáig, mert száraz neki mindig a pelus.
Viszont a kakilás csak bugyiba. Ott tart ha már pukizik, megy egyedül el valahová, utána jön picsogva, hogy van kaka.. Egyszerűen azt nem akar a wc.-be, ..

Szuzy
nálatok ez megoldódott már?

Amúgy már egy dumagép, énekelget, verset is mond. Egész nap be nem áll a szája, olyan édes, és elég szépen is beszél.
Viszont ha egy picit is lehorzsolja valamijét akkor világvége van :lol: :lol: állandóan be kell ragasztani, ha lejön és meglátja a sebet (többnyire ici-pici sebek) már menni is alig bír, és jajjgat, hogy fáj bibi :lol: :lol: :lol:

Vera
nagyon szépen a gyerekek.
Ha van időd gyere többször is, most nyáron kicsit csendesebb a topic, de néha jó sokat kell visszaolvasni ám :wink: :wink:

Szuzy
voltatok már nyaralni?

Nika
kistesó ügyileg , hogy álltok?
Szobatisztasággal?

Edina
Te is jól eltűntél megint :cry: :cry:

Tincsi
jó mulatást a lagziba nektek!!

na ébredt a kisasszony, puszi írjatok!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


sziasztok rég jártam már erre :(

Vera nagyon jók a képek :):):)


nálunk nagyon megy a szobatisztaság kb egy hónapja egy hét alatt teljesen szobatiszta lett :):) másfél hétig még volt rajta éjszaka is pelus de mindig száraz volt vagyis kb három hete már éjszakára sincs pelus és biztonsággal csurgás nélkül szobatiszta megy intézi magának a bilit kaki is megy minden gond nélkül a bilibe :):):vizsont a bezséd még nálunk kicsit el van maradva de mindent megmagyaráz :):):) két két szót már összekapcsol meg nagyon sok szót mond már de még azért nem tökéletes de szerintem karácsonyra már menni fog neki ez is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Halihó Mindenki!

Végre túl vagyunk a lagzin. Egy hétig itthon sem voltunk, folyamatosan anyóséknál dekkoltunk.:) Nikike nagyon jól bírta, de rendesen felborult a kis napirendje. A lagziból már fél 9-kor eljöttem vele, mert addig bírta a gyűrődést, így semmit nem mulattam, sőt enni is alig tudtam vmit.. Kicsit pipa is voltam, dehát a picurok ezzel járnak. Csakhát marha szar volt, h Roli ott, én itthon, mindenki happy a lagzi miatt én meg kimaradtam belőle... Mondjuk tudtuk h ez lesz, de rossz érzés volt...Mindegy, elmúlt. Most már a jövő heti Szoboszlót várom, végre pihi. Anyumék is lenn lesznek, így tudunk majd mi is kicsit szusszanni.
Nika! Nagyon ügyi a kisfiad!!!!
Gabi! Örülök h jól haladtok a házzal!!!És Esztike is vagány kiscsaj lehet már:)
Szuzy! Remélem jól sikerült a nyaralás!!!!!!!!
Pusziiiiiiiiiiiii

Kép


Sziasztok!

Vera! Nagyon aranyosak a lurkóid! Férjed hogy van? S Te, hogy birod a két gyerkőccel az iramot?

Nekünk letelt a nyaralás, sajnos... Múlt szombaton jöttünk haza, de csak most volt időm jönni. Kipakolás, mosás, vasalás...s már keddnél tartottunk.... Aztán meg olyan nem jól voltam a héten. Állandó fejfájás, pocifájás, szédülés, hányinger. Most már csillapodóban a dolog. Ráadásul ez az iszonyú hőség....

A nyaralás nagyon jól sikerült. Szupi volt az idő. Gyerkőc nagyon élvezte a pancsit. Sokat játszottak a kereszttesóval. A vizipisztolyozás, labdázás, mellett tanult vízbe ugrani, persze apuci elkapta. Tanult víz alá merülni is. Nagyon tetszett a vizibicikli, s rajta a csúszda, ezerszer csúsztak le rajta....

Persze minden sarkon kisautó, vonat, űrhajó, stb amire fel kellett ülni. Bobozni is voltunk, ami nagy sikert aratott a fiúk körében. Én egyszer ültem fel, többet nem mertem...Bezzeg Szilárdot le sem lehetett szedni. Egy helyen félt, szimulátorban ültek az apjával. Azt mondta az apja is, hogy nagyon kemény volt.

Sajnos az egy hét gyorsan elrepült, de hálát adok az égnek, hogy ennyire is eljutottunk.

Ma sütöttem kétféle sütit, holnap tartjuk Szabi névnapját, meg az én szülinapomat. Nem lesz főzőcskézés, nyársalunk, meg lesz a süti és kész.

Ablakot kellene pucolnom, mert másfél hét múlva ha minden igaz megyek dolgozni, s utánna időm nem lesz az tuti ilyen nagy munkákra.

Már izgulok a munka miatt is. Félek, hogyan fogom birni a munkát, gyereknevelést, háztartást együtt. Lesz egy csomó tanulni való, tanfolyamok, stb. Az állandó streszz, s otthon Szilárdhoz még türelem kellene. (félek nem lesz) S a háztartási munkát mikor fogom megcsinálni???!!
Meg amiatt is izgulok, hogy mi van ha mégsem kell mennemm, mert leépítenek. Na csak erre ne kerüljön sor.

Lányok! Végre rendes fizut kaptam, nem gyest. Ezt azért jobban be lehet osztani.

Na puszi mindenkinek!
Írjatok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Sehol senki??

Gabi! Majd nézd meg az avont. Ha kérsz valamit légyszi jelezz vissza, csütörtök este adom le a rendelést.

Na puszi

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nagyon régen írtam ebbe a topikba. Elég sok mesélni valóm lenne a számotokra. Gyereknevelés mellett főiskola, betegség, műtét,stb...

Puszilok mindenkit:

Aliz

Kép
 


Alíz akkor gyere mesélj

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Alíz! Gyere mesélj!

Nekem holnap kezdődik a munka. Már görcs van a gyomromban, és tiszta feszültség vagyok.... Remélem ez holnap el fog múlni, nem szeretnék újból beteg lenni az állandó stressz miatt.

Nika! Ha van valami fejlemélny írj privit! Remélem azért alakulnak a dolgok!

Gabi! Veled mi van olyan régen írtál??? Avont kérsz esetleg. Csütörtökön adom fel a rendelést, ebből a katalógusból az utolsót. Tök jó új illatok vannak a senses tusfürdőnek. Nekem pl a beach party nagyon tetszik, azt már illatoztam közelről is. És új golyósak is vannak senses illattal.

Tincsi! Te is jó régen írtál. Remélem minden ok veletek!

Lányok! Alíz, Vera, Tincsi, Nika, Gabi! Írjatok. Valószínűleg én ezek után ritkábban jövök, de igérem azért be fogok nézni. Majd beszámolok milyen gyerek, ovi, mellett dolgozni. Na meg utánna a gyerkőcöt nevelni, háztartást vezetni. Tartok tőle hulla fáradt leszek egy jó darabig....

Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Egyenlőre csak röviden:

rosszindulatú mellrákkal műtöttek márciusban.Műtét előtt kaptam a 6 kemoterápiát, majd műtétet követően még 4-et, most pedig mindennap járok sugárkezelésre, még 7 kezelésem van hátra.Idáig minden rendben van, jók a kontroll vizsgálati eredmények.

Jelentkeztem főiskolára, SE-ETK-ra (vágyam, hogy szülésznő lehessek :D )


Majd ha lesz időm jövök többet, addig is puszilok mindenkit:

Aliz

Kép
 


Sziasztok!

Alíz! Hát kemény napok állnak mögötted, s még azok is várnak rád, illetve rátok. Hogy derült fény a betegségedre? Remélem minden rendben lesz!!! Hogy birod a kezeléseket? Hányás láz,ilyesmi vannak?
Hülyén hangzik, hogy két gyerek és suli mellett....de most inkább sokat kellene pihenned, hogy megerősödj! Remélem azért idővel teljesül a vágyad és szülésznő leszel! Én nemmernék az tuti....

Merre jártok lányok? Napok, hetek óta nemjelentkeztek..
Puszi Zs

Kép
 
 


Sziasztok!

Szoptatás alatt vettem észre ezt a csomót a mellemben és elmentem vele a nőgyógyászhoz, aki rögtön meg is kérte egy UH-s vizsgálatra az időpontot. Az UH-n mondták meg, hogy mi a helyzet, hogy rosszindulatú daganatom van. Vettek szövettant ez alá is támasztotta és onnan kezdve mint a mókuskerék pörögtek az események (MRI, laborok, EKG, belgyógyászat, szívultrahang, UH, mellkas rtg. stb). Akkor már meg is mondta az onkológus, hogy műtét előtt kell kapnom 6 kemoterápiát (nagyon jól viseltem a kezeléseket, semmi mellékhatása nem jött ki csak a hajam hullott ki), műtét után kaptam még 4 kemoterápiát (ezt megelőzés képpen, ennek pedig a vérképemet kellet volna elméletileg rombolnia, de nem változott semmit a vérképem). Az orvos is mondta, hogy nagyon erős a szervezetem. Most járok mindennap sugárkezelésre, most már a végét járom a kezeléseknek, még 6 alkalommal kell felmennem, utána meg már csak kontroll. Kezdeti stádiumban volt ez a betegségem.
A dokit is megkérdeztem a sulival kapcsolatosan és ő azt mondta, ha úgy érzem, hogy van hozzá kedvem és energiám akkor kezdjem el. :D

Aliz

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: