Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Timi,nagyon aranyos a kislányod!
Hunor már a hasáról átfordul a hátára. Végre!!! :) A nyála még mindig ömlik. Most hétvégén taliztok?

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


nem... a jövővő hétvégén 16-án :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Lányok!
Elnézést,hogy bejelntkeztem Hozzátok,de képzeljétek,hogy Gödön szervezünk Születés Hete Fesztivált,és ha érdekel Benneteket,akkor szeretettel várunk.A Születés Hete Göd oldalon megtaláljátok a programokat,a Wellness terem honlapja pedig:pilates.shp.hu.
Köszönöm a figyelmeteket!

hpandi
 
 

 
 

Sziasztok!

Akkor hány órakor legyen a buli? Délután mikor van alvási időtök? Vagy főzzünk ebédre? Délután meg minden gyerkőc szunyál? Gondolom este a délutáni alvás után nem mindenkinek jó. Akinek picurkája van biztos korán alszik este. Mit szólnátok a 10 órához? 13-ra kész lenne a kajcsi, addig lenne játék, dumcsi, utánna ebéd, s alvás. Vagy délután gondoljátok? Hánykor? Mi mondjuk nem igazán alszunk délután, így nekünk 3 óra felé is jó. Szavazzunk az ügyben!

Nika! Gergő jó sokáig szopizott. Ez igazán dicséretes. Nefélj egy-két nap és nem fogja keresni a cicit. Nekem is gyorsan "leszokott" róla. Viszont még mindig emlegeti, hogy onnan szopizott "kakót". Kis drágák!

Betti! 16-án lesz a bográcsozás. Akkor tudnátok jönni, szólj mert akkor annyi főre számoljuk a kajcsit!

Sziasztok

Kép
 
 


nekem is jó a 10 óra :):):) Gergő dél felé szokott aludni de lehet szombaton nem lesz alvás csak hazafelé :) bár ha a többi gyerkőc is aludni fog akkor ő is fog :)

cicit már nem keresi nagyon szépen leszokott róla és nem is volt nagyon hiszti érte

nika70
Salgótarján
 
 


Halihó!
A 10 óra nekünk is jó.Délelőtt csak kicsit szoktunk szunyálni, délután meg 2-3körül alszik Nikike. De majd viszem neki a babakocsit. Nika!Akkor ti hogy jöttök? Szuzy! Szabolcs jön? Mert Roli azt mondta ha Szabolcs jön, kijön ő is.:)
Pusziiiiiiiiiiii

Kép


tincsi pont néztem nekünk a 9.40-es busz jó lesz az kb 10.20-ra van ott pásztón

nika70
Salgótarján
 
 


tényleg innen tarjánból jön valaki???

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
Nekem mindegy mikor találkozunk, nekem közel van a találkozó hely :wink: :wink: :wink:

Bográcsot akkor ki tud hozni? nagy fakanalam az van azt hozok

Összesítsünk már ki mit hoz oké?
zöldségek: Tincsi
zsír: ezt is hozok
fűszerek: Én hozok
Zöldségfélék, hús: Szuzyval egyeztetünk majd
kenyér:??? (Tincsi esetleg? ti ott jöttök el a tari pék előtt, az finom kenyér :D :D ) abból mennyi kellene, 2 kg szeletelt elég?
evőeszköz, tányér hoz mindenki
Üdítő akkor személyenként
Fa reméljük akad a természetben, de majd azért viszünk mi is vastagabbat ami szárazabb is

Szuzy
mikor és hol kellene a húst megvenni? a Coopba úgy tudom csütörtökön hoznak friss árut. Esetleg ott? Vagy Te hol szoktál húst venni?
Cba-t nem tudom oda mikor jön friss hús :roll: :roll:

Dinának szólt valaki?

Ja és jó lenne végső légyszám (hús miatt) :wink: :wink: :wink:

Mi jól vagyunk, csak el vagyok úszva annyi mindent akarnék csinálni, de baromi rövid egy nap. Ráadásul Eszterem már nem hajlandó beülni a babakocsiba így lassabban haladunk mindenhová :shock:
Apa a lábazatot pucolja, díszköves volt,néhol olyan mélyen van a kő, így muszáj a szigetelés előtt.

Az anyák-napi ünnepek szuperek voltak. Krisztiánra duplán büszke voltam, kb. 10 éneket és még verseket adtak elő, semmit nem mondott el itthon :lol: :lol: csak utána. Mindent ügyesen tudott :wink: :wink:
Nagyon aranyosak voltak :wink:
Adrikáék is ügyesek, ugye ők már nagyok. Ők nem is énekeltek, hanem furulyáztak és a zeneiskolások játszottak még egyéb hangszereken. Mindenki verset mondott. Szóval színvonalas műsor volt :D :D

Na majd a héten igyekszem sűrűbben jönni :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


nika70 írta:tényleg innen tarjánból jön valaki???


csak Ti. Elkoptak a többiek :( :(
És Bgyarmat környékiek is elkoptak :(

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Vagyok,vagyok,de ahogy írtad plutó tényleg rövid ez a 24 óra... Most is csak egy gyors bekukkantásra jöttem. Sajnos nem tudok menni a talira.
Nem tudom ti hogy csináljátok,de nekem mindig annyi vasalni valóm van. Én mindent vasalok. Ráadásul mikor nyűgös a Hunor nem is haladok! Mostanában éjszakánként többször felébred,ma hajnalban 1 órán keresztül szórakozott velem.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi! Szerintem a Coop-ba jön szombaton is friss husi, meg a piac melletti hentesnél is lesz szerintem. Mostanság nem nagyon veszek húst, anyumék szerencsére feltöltik a fagyasztónkat. Amikor dolgoztam a közelség miatt én is a coopban vettem.

Krumplit én tutira viszek, anyuméknál az is akad....meg akkor viszek bort is.

Dinának még nem szóltam, de ma pótolom!

Betti! Nekem is rengeteg a vasalni valóm, pedig mi csak 3-an vagyunk.....így gondolom Neked még több. Ma szinte egész délelőtt azt csináltam, s már megint mosni kellene....s még az ágyhuzat maradt későbbre vasalni. Én törölközőket nem vasalok. Meg a mi fehérneműnket sem, csak picurét fertőtlenítés gyanánt. attal is kevesebb kicsit.....

Megyek, mert a konyha szalad, később este felé még lehet benézek!

Gabi! Avon mnár tutira fönn van az újj. Nézd meg hátha érdekel belőle valami. Van külön pár oldalas katalógus is, amiben bizsuk vannak féláron ha van akit érdekelne szóljon!

Csütörtökön adom le a rendelést! Köszi
Sziasztok

Kép
 
 


:oops: SZIASZTOK!!!!! :oops:

KÖSZÖNÖM HOGY GONDOLTATOK RÁM!

Szuzy szólt a szombatról, egyelőre még beteg vagyok, de remélem, hogy addigra meggyógyulok és el tudunk menni! Hol lesz pontosan?

Úgy szégyellem magam, hogy már milyen rég nem voltam felétek! De mire hazajövök semmi kedvem nincs a gép elé leülni, de ha mégis, akkor megnézem a mail-jeim, és kész, vagy bekapcsolok valami mesét Benedeknek!

De ígérem, hogy mostmár megpróbálok legalább heti 1x bejelentkezni!

Tincsi! :)
Bocsi, hogy nem írtam vissza, de tejlesen kiment a fejemből! :oops:


Egyébként üódv az újaknak! Remélem lesz egyszer majd időm, hogy visszaolvassak, és megtudjak mindenkiről mindent!

Puszi nektek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szerintem végső létszám pénteken dől el. Dina akkorra igéri, hogy jelzi tudnak e jönni, meg a párom is.....bár úgy néz ki ő nem fog tudni mégsem jönni, de még nem tuti.
Tényleg milyen időt mond szombatra? Remélem nem akkor fog esni az eső. Most viszont szakadhatna ezerrel!!!!! Semmi nem fog kikelni a kertekben eső hiányában.

Kb 2-3 napja be van csíypődve az ideg a gerincem mellett bal oldalt, alig tudok bicegni. Szörnyen fáj is, s estére már alig mozgok, persze Szilárddal ilyen 3-4 órákat kinn kell lenni az utcán. Jó lenne egy kis segítség!!!!!!!!!!!! Nem nektek szól a felhívás, de úgy éreztem ki kell írni magamból.
Na pusza mindenkinek. Megyek mosogatni és pizzát sütni!

Kép
 
 


csajok nekem meg sajnálom de közbejött hogy most tud jönni apukám és tegnap este szólt hogy holnap jön emiatt sajnos le kell mondanom a talit :(:(:(:( nagyon sajnálom de neki nem egyszerű pestről eljönni örülök ha ráveszi magát :)
ne haragudjatok

szuzy sajnálom jobbulást dina neked is

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Én is sajnálom, de megértem! Okszi

Kép
 
 


Sziasztok!

Szuzy :)
Még köhögök, de remélem, hogy szombatra már jobban leszek, és elmehetünk!
Pontosan hová kell majd menni?
Ja és a legfontosabb, mit kell vigyek? Láttam nagyjából már megbeszéltétek, hogy ki mit visz! Fát ha kell tudok vinni, nem vastagok, de jó száraz!
Ha sikerül majd sütök is valamit!

Nika :) :(
Sajnálom hogy nem tudtok jönni, jó lett volna már veletek is összefutni!

Ildiékkel mi a helyzet? Gabi?

Pusza mindenkinek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Ildit én a múltkor kérdeztem, de ma még rákérdezek :oops:

Rólunk, tegnap azzal fogadtak az oviban, hogy Krisztiánnak 38.2 a láza. Egyenlőre semmi más tünete nincs, már a feje sem fáj.
Ma viszem majd Erzsikéhez.
Reggelre, hogy az ő szavaival éljek" hideg a láza" :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha nincs semmi különösebb baja akkor mindenképp megyünk. Szabadtéren csak nem olyan nagy gond :wink: ugye?

Dina
Pásztón a Kis-hegyi színpad, focipálya a találkozó hely. Ott van tűzrakó hely, vezetékes kúti víz, nagy tér a gyerekeknek.

Reméljük az idő is addig javul már. Szerintem akkora eső nem esett,hogy nagyon ragadna.

Azt még én sem tudom, hogy a párom jön e :roll: :roll: Ráadásul ma lesz megint leépítés is, egyenlőre azon idegeskedünk nehogy abba beleessen :? :?

Ha valakit érdekel jövő hétvégén 23.-án lesz Bokorban a traktormajális. Mi voltunk 2 éve nagyon jó volt, készülünk most is :wink: :wink:

na majd jövök délután

szép napot mindenkinek!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Halihó!

Bocsi, de szar a gépem, most is anyósoméktól írok.Mi megyünk, párom nem jön.A kenyeret bevállalom, viszek akkor 2kg-t.Az tuti elég lesz. Remélem nem fog esni, bár mond szórványosan esőt. Szóval akkor 10 óra. Ha kapcsba akartok velem lépni, írjatok sms-t, vagy hívjatok, mert nem lesz gépem. Nehogy lemaradjak vmiről!!!!!
Pusz

Kép


Sziasztok!

Már most úgy néz, ki hogy megyünk, bár még egy kicsit köhögök, de az már lehet az allergiámtól van! :evil: :?:

Gabi :)
Kis-hegyi szinpad, focipálya :?: :?: :?: :?:
Az a baj, hogy nem igazán vagyok ismerős Pásztón. A temetőt tudom, a Plust, a Rossmannt, piacot, de mást nem nagyon! Valami közelebbit kérnénk!

Ja és még1x mit vigyek :?: :?: :?: :?: :?:

Sütit sütöttünk Benedekkel, azt viszünk, kb. mennyien leszünk?

Szuzy :)
Ha netán eltévedek, akkor majd kérek tőled telefonos segítséget! :twisted: :lol: :twisted: :lol: :wink:

Pusza! Majd később még benézek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Dina

Kicsi Bizihez ami jön út azon jöttök be, sajnos ott a fa hídon nem lehet átmenni, így el kell jönni a Szentlélek úton kb 300 m után van egy leágazó út balra, ott le kell menni a pataknál alul van egy átjáró, amire kiérsz út azon kel menni, az megy majd egyenesen és kanyarodik balra, na arra kell menni, de azon kell tovább is menni, az már földút lesz. Az aszfaltos út megy vissza a Kicsi-Bizi felé Wink Wink
Ott van focipálya, színpad (szabadtéri) az mellett van a közkút és a főzős hely is.
Amúgy igen Kis-hegyi színpad az :wink: :wink: :wink:

Csajok a gyerekek anyósomnak is folyamatosan mondták, de ugye Te is jössz???így jön ő is, nem tudtam, hogy mit mondjak :oops: :oops:
ugye nem baj????????
Aranyos társaságban, semmi gond vele :D :D

Remélem jó idő lesz.

Szuzy
megyünk akkor reggel együtt húst venni és zöldségeket???
zöldséget a piacon kéne, nem?
Majd reggel felhívlak jó?
Anyósom ma a bőrös húst vett, de szép nem zsíros, azt hiszem a Coop-ba.

MA úgy megörültem lementem sógornőm lányának ruhát venni névnapjára. A Hősök út elején ami van butik olyan akció van(elég sok ruhára vonatkozik) 3 db 2100 ft. Én vettem két tunikát és egy farmer rövid nadrágot :D :D Szerintem nagyon jó árban voltak így.
Volt sok nyári felső de alkalmi nadrágok is :wink: :wink: :wink:
Az egyik felsőt majd gyereknapra kapja :wink:

Ildivel beszéltem, nem jönnek :cry: :cry:

Ja ahogy számoltam mennyien leszünk elég a mi bográcsunk is :wink: de aki ígérte hozhat nagyot, és majd döntünk ott, hogy melyik is legyen. Ha meg valami lemarad mi közel lakunk :lol: :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Akkor én viszek krumplit vbort meg én is csináltam sütit. Illetve a tészta már kész, a krémet most fogom csinálni. Remélem nem lesz rossz, még most csináltam először ilyet. Gabi! Kicsit előbb elmehetnénk hozzád? Szabi kilenc körül tudna kivinni, mert utánna megy el, s nem akarok cipekedni a cuccokkal.
Én sem tudom egyébként hová megyünk, így biztos oda találunk veletek!

Mikor menjünk husit venni? Hány órakor? 8-kor jó?

Zöldség: Tincsi mondta, hogy hoz nem? Ja vagy akkor csak kenyeret hoz? Jó akkor megveszzük azt is. Én gaylog nem megyek. Szabi bevisz minket. Mikorr amenjünk érted?

Én mondtam, hogy lehet, hogy hozok bográcsot, de anyósomé is kicsi, kölcsön meg nem kértem, mert úgy gondoltam mivel a fiúk nem jönnek meg Nikáék sem elég lesz a kissebb is. Nektek hány literes? Mert még max az anyósomé reggel elugorhatunk.

Viszek plédet, meg egy pár játékot. Labdát, motort, meg autókat...

Létszám: Gabiék 6-an, mi 2-en, Tincsiék 2-en, Dináék 2-en=12.

Még később benézek, hogy reagál e valaki.
Puszi

Kép
 
 


sehonnan nem lesz egy férfi sem??????? :shock: :shock: :lol:
na ennek Tibi nem fog örülni :cry: azért remélem nem futamodik meg :wink: :wink: :wink: Ő szeret bográcsozni, tüzeskedni :wink: :wink:

Szuzy
nekem jó a 8 óra. De ha Szabi nem ér rá mehetünk Tibivel is
És úgy is jó, hogy hozzánk jöttök és együtt megyünk ki. Mondjuk én gondoltam a sörpadot kiküldöm Tibivel, meg kiviszi a cuccokat, mi meg tőlünk gyalogolunk, az csak 5 perc :D :D jó így?

Zöldséget el is felejtettem :oops: mindegy reggel majd rácsörögünk Tincsire, hogy hoz e :wink: :wink:

Én már olyan ideges vagyok. Új fajta digink van, hát folyamatosan elmegy :evil: :evil: a héten alig tudtam TV_t nézni, pedig ilyenkor este szeretem ha szól. Barátok közt és az utána lévő sorozatok jók szoktak lenni :roll: :roll: :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Gabi!

Remélem párod nem futamodik meg, legalább egy férfi lesz, aki pl tüzet gyújt. Mert én tuti nem tudok. Ti gen? Sörpad jó ötlet. Persze jó kigyalogolni, én is úgy gondoltam.
Szerintem reggel kimegyünk érted akkor 8-ra és Szabival bevásárolunk.

Jók az új vonalzóid!

Kép
 
 


köszi a vonalzó dicséretet, sajnos nem fér el 3 :cry: :cry: :cry:

Reggel várlak :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés...
Szerintem jó volt a bográcsozás. Jól éreztük magunkat. Leszámítva, hogy Szilárd miatt égett a pofimról a bőr...

Dina! Nagyon sajnálom, hogy Szilárd ilyen kis sáska volt Benedekkel! Remélem a harc nyomai mielőbb eltűnnek!

Most veszem észre, hogy kissé lesültem. Fogott a nap jócskán.

Ha Ti is úgy gondoljátok, akkor más alaklommal is összejöhetünk!

Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


A recept:

Sport szelet



Hozzávalók: 40 dkg liszt
10 dkg margarin
3 ek kakaó
1 csg sütőpor
1 kk szódabikarbóna
20 dkg porcukor
pici só
2 db tojás
1,5 dl tej (vagy amennyit felvesz)

Az anyagokat összegyúrjuk, hogy laza legyen. 4 lapot sütünk belőle a gáztepsi hátulján és hagyjuk hűlni. Amikor nyújtottam, nem túlzás 1 mm lett egy lap, sütés közben följött. Legjobb a sütőpapíron nyújtani, könnyebb a tepsi hátuljára tenni.


Krém: 6 dl tej
2 csg csokipuding
2 csg vaníliás cukor
25 dkg margarin
25 dkg porcukor
3 ek kakaópor
1 rumaroma

A krémhez elkeverjük a tejjel a pudingport és a vaníliás cukrot, majd felfőzzük. A forró krémhez adjuk a porcukrot és hűtjük. Utána tesszük bele a margarint, beleszitáljuk a kakaót, majd a rumaromát is beletesszük, és jól összekeverjük. Ezt a krémet 3 részre osztjuk és kenjük vele a lapokat.


Csokimáz: 5 ek kakaópor
5 ek porcukor
3 ek tej
10 dkg margarin

A kakaót, a tejet, a porcukrot hidegen keverjük ki. Majd kicsit felmelegítjük, levesszük a tűzről, a margarint belekeverjük, majd a tészta tetejére csurgatjuk.

Sok sikert a kipróbálásához!



Nika, Betti kár, hogy nem tudtatok jönni!


Szilárd teljesen kipurcan, hazafelé elaludt, 18,45-ig húzta a lóbőrt. Utánna csak a kezemben volt el, vagy a hátamon hurcolásztam minden hová magammal. Aztán fürcsiztünk, s 21 után aludt el ismét.....

Ti gyerkőceitek mennyire lettek nyűgösek, fáradtak?
Kullancsot szerencsére benne nem találtam. Ti is nézzétek meg! Most megyek fürdeni én is, megvizsgálom magamat is.

Jó éjt!

Kép
 
 


SZAISZTOK ÖSÜLÖK HOGY JÓL SIKERÜLT REMÉLEM KÖVETKEZŐ ALKALOMMAL NEM JÖN KÖZBE SEMMI :):):):):
bocsi acaps lokért :)

képeket nem csináltatok?


nálunk fárasztó hétvége volt apu tegnap ma meg anyósék :) bvolt mit tenni nekünk kellett főzni a családra de nagyon jól siekrült :) én csináltam a levest apa meg a többit :) mindenki dícsérte még anyós is pedig ő nem eszik máshol csak amit ő főz most mindenből evett :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Halihó!
Kész lett a gépünk így visszatértem:):):). Mi is nagyon jól éreztük magunkat! Gabinak ezer köszi a jó szervezésért!!!!(sörpad, fa, bogrács,férj:):):):))
Felteszem a képeket!!!Már ha Niki közbe nem szól!!!!
Pusziiiiiiiiiiiiiiii Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Sziasztok!

Tincsi!
Elküldenéd nekem a fotókat! rozsazsuzsanna@freemail.hu. Légyszi az összeset! Ha lesz majd időd! Előre is ezer köszi. Gabi! Te is küldd el légyszi!
Szuzy

Kép
 
 


sziasztok!

Mi is jól éreztük magunkat. Remélem tényleg lesz ismétlés, akár itt akár máshol. :wink: :wink:
Ésssss sikerült rájönnöm hol tudok megint képeket kicsinyíteni :D :D
Íme:
Kép Benedek a sofőr :D
Kép Benedek és Szilárd
Kép Benedek :wink:
Kép bizonyíték, hogy főztünk is :twisted: :twisted:
Kép családom :D
Kép Nikike
Kép Nikike és Tincsi
Kép Zsuzsi és Szilárd

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Ja a képeket eredeti méretben vagy kicsinyítve kéritek?
Dina
Te sajnos lemaradtál :( bocsi, majd kérek egy E-mail címet akár priviben is és küldöm

Tincsi
majd Tőled is kérek e-mail címet.
Enyém: kisscsalad1@globonet.hu

Én ma úgy elfáradtam, egész nap kinn voltam, kicsit le is sültem, tegnapi alapra egy jó kis pirosság :? :? 3 szőnyeget pucoltam ki, autót takarítottam ki, le és az árkot sövénynyírás után és a környékét, elég volt :oops: :oops:

jó éjt

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Gabi! Nem csak Dina, Te is lemaradtál.... Én eredeti méretben kérném ha lehet, béna vagyok az ilyen dolgokhoz...

Én már szombaton leégtem kicsit...Ti nem? Jó sokat dolgoztál tegnap. Remélem azóta pihentél is kicsit. Én tegnap inkább pihiztem. Anyuméknál ebédeltünk, ill. délelőtt náuk voltunk. 3 körül jöttünk el, mert mentünk köszönteni párom unokatesójáékhoz. Aztán meg itthon voltunk, Szabi estére megint ment. Szerencsére Szilárd korán elaludt, ami nem csoda, hisz délután megintcsak nem aludt. S egész nap kinn voltunk szinte, papa traktorján, a kertben, meg az állatok körül. Persze a motorozás sem maradhatott el.

Én benne vagyok egy újabb buliban.
Dina! Remélem addig Szilárd is javul. Bár fogalmam sincs miként kezdjek hozzá a "neveléséhez". Ötleteket szivesen várok!

Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Csajok!
Átküldtem a képeket tömörítve!Remélem megkapjátok!!!!Puszzzzzzzzz

Kép


Tincsi!

Köszi megkaptam. Fényképek: Rossmannál van előhívási akció, 40 db 990Ft ha jól emlékszem. Olcsóbb szerintem mintha itthon nyomtatnánk....

Szilárdnak délután 39 fokos láza volt, de sem előtte, sem utánna más tünete nem volt. Remélem ezzel be is fejeződött ez a nemtommi. Lehet a naptól, vagy mint múlt héten Krisztiánnak??? Remélem holnapra kutya bajunk sem lesz!
Jó éjt!

Kép
 
 


sziasztok!

Tincsi
köszönöm a képeket. Nagyon jók.

Szuzy
bocsi, ha elkaptátok. De ennyi. Szombat estére Eszterke is belázasodott azért fázott ő már kint, még itthon elaludt mire felébredt láza volt. Szerencsére semmi több :wink: :wink:
Nekem sem volt egyik gyereknek sem több gond azért is mertünk elmenni :roll: :roll: :roll:
Mi végül orvoshoz sem mentünk le nehogy összeszedjünk valamit még :shock: ja Krisztiánnak előtte a feje és a lába fájt, és ő is fázott :wink:

Kíváncsi vagyok Eszterkét haza tudom e hozni az oviból. :roll: :roll: Gyermek-napos hét van, ma bohócok lesznek meg ugrálóvár. Holnap zene-iskolás tanárok adnak elő valamit, csütörtökön most nincs eszemben mi lesz, pénteken ovi olimpia :wink: :wink:

Szerencsére a törpi megint szívesen megy az oviba

CSajok tegnap itt milyen fülledt meleg volt :shock: :shock: ez úgy hirtelen sok volt

szép napot mindenkinek!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Sajnos Szilárd ma is lázas volt, így el is vittem doki nénihez. Nem látott semmit. Torka nem fáj, nem köhög, nem folyik a nózija sem. Most is csupa láz, rázza a hideg.... Megyek is nézni, hogy lejjebb ment e a láza.

Gabi! Nem haragszom. Hisz mikor eljöttetek senkinek nem volt semmi baja. Szewgény Eszterke is azért vacogott mert már lázas lehetett.

Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnálom h a picurok betegek lettek. De reméljük Szilárd is hamarosan helyrejön.:) Nekünk Hál Istennek semmi bajunk. Bár ez a meleg kicsit megvisel mindkettőnket.
Tegnap voltunk a Kicsi biziben, vettem sok jó nacit Nikinek. Meg kinéztünk egy autósülést is, Roli ma megy érte vissza. A hordozóból már kilóg a lába a nagylánynak, és marha nehéz is őt benne cipelni. Jobb lesz már az autósülés. Tegnap bele is ültettük, és tetszett neki. Van benne szűkítő is, amit utólag ki lehet szedni. Szóval szuper.És nem is túl drága, és sokáig tudjuk majd használni.
Még egyszer jobbulást Szilárdnak! Puszi

Kép


Sziasztok!

Sajnos Szilárd nem az egy napos lázat kapta el.... Tegnap este 40,2 volt a láza. Kihívtuk az ügyeletet, kapott szurit, meg hűtő fürdőt, így lement neki 38,4 -re. Reggel megint lázas volt, de már csak kicsit. Egyébként nincs letörve, állandóan kinn autózna....
Ma vissza vittem doki nénihez, vírusos mandula gyulladása van. Most alszik, megyek csatlakozom én is, mert jól kifáradtam tegnap éjszaka, ma meg nem győzöm pótolni a lemaradásaim....
Bejárónőt kérek SOS!

Puszi Mindenkinek!

Kép
 
 


Szikárdnak jobbulást ++++++++++++++++++++
neked meg sok pihenést és egy bejárónőt is kivánok :):):)

Én meg voltam bőrgyógyásznál rosaceás a bőröm ami nem gyógyítható de tünetmentessé lehet tenni de ez teljes életmódváltoztatással jár :(

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Köszi. Már jobban vagyunk. Elmúlt a láz, most a torka fáj picurkának.
Mi az a kimondhatatlan nevű bőrbetegség? És mi okozza?

Üdv

Kép
 
 


www.rosacea.hu

itt tudsz utána olvasni de rövoden ez vérbőség az arc vérereiben ami bőrpirt és később ragyásodást okoz kaptam rá krémeket meg kapszulát de a kapszulát nem tudtam kiváltani mert a kettő együtt lett volna 6500 ft a krémek is 2500 ft volt de szerintem használnak két napja kenem de nem jönnek újjab pattik és már nem is annyira piros majd teszek kéept később hogy milyen csúnya volt és hogy milyen lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mizujság? örülök h Szilárd meggyógyult, és annak is h Nika arca helyrejön.:)
Mi jól vagyunk. Roli jár kezelésre a gerincével, így a héten még itthon lesz. Csütörtökön én is megyek vissza a fogászatra, befejezi a doki a gyökérkezelést.
Ja, Szuzy!!! A műanyag dobozkátokat csak jövő héten tudom beküldeni, mert Roli akkor megy melózni!Ugye, nem gond?!
Szombaton voltunk a traktormajálison, nagyon jó volt, Nikike is jól érezte magát.
Na puszi Mindenkinek

Kép


Sziasztok!

Örülök,h jól sikerült a talitok,megnéztem a fotókat! :) Nagyon aranyosak a gyerekek a képeken! :)

Szuzy,jobban vagytok már?

Nika,örülök,h használ a krém.

A múlthetem kicsit sűrű volt,azért nem jelentkeztem. Hétfőn oltást kapott a Hunor,meg is mérték : 7180gr és 66cm hosszú. Nagyon balra tartotta a fejét előző héten,mondtam a dr-nőnek. Megírta a papírt a sebészetre. Serdán a Madarász utcai heimpálba el is vittem. Megröntgenezték a nyakánál,2 felvételt csináltak. Azt mondták,h a nyaki gerincnek nincs elváltozása,tehát minden rendben van. Gyógytornára kell hordanom. Kaptam telefonszámot amit fel is hívtam,de azt mondta a csaj,h ő már nem tudja elvállalni,mert 1-1,5 hónap múlva szül,de hívjam másnap a kollégáját. Hívtam! Azt mondta,h sajnos nem tud most időpontot adni,de várólistán vagyunk,telefonáljak 3 hát múlva!!!! Hát köszi! A pumpám egyből felment! Próbálok addig is keríteni olyan gyógytornászt,aki gyerekekkel is foglalkozik. A hétvégén és azóta is elég jól tartja a buksiát. Most pénteken elvisszük azért az ortopédiára is.
Kedden mentek a Doriszék kirándulni Visegrádra és a Mogyoróhegyre. Megszoptattam a Hunort és a férjemmel utánnuk mentünk kocsival. Jó volt,szerencsére az idő is jó volt. 2-3 szülő ment,ők csináltak paprikáskrumplit a gyerekeknek.

Röviden,tömören ennyi történt velünk.

Még valami! Hunor 1 egész banánt bepuszilt 1 ültő helyében. Nem gondoltam volna!

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


anyáknapja után itthon : Kép

a kiránduláson : Kép Kép

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Csajok!

Nikikéről tettem fel képet a babavilág.com-ra. Ha van egy kisidőtök légyszi szavazzatok már rá!:):):)
Előre is köszi!!!Puszaaaaaaaaaa

Betti! Nagyon édesek a gyerkőcök. És remélem mihamarabb találtok gyógytornászt. És tuti nem lesz ott semmi gond!!!:)

Kép


Sziasztok!

Betti! Dorisz gyönyöráű

Kép
 
 


Akkor még egyszer sziasztok!

Azt hittem az előző nem kerül bele, mert sokáig nem voltam a gépnél. Na mindegy.
Szóval Dorisz gyönyörű kislány. Hunor még édes kisfiúcska. Lehet, hogy csak elfeküdte a nyakacskáját, s azért tartotta félre, ha korábban nem vettetek észre ilyesmit. Én is voltam már úgy. Persze a biztonság kedvéért inkább vidd el gyógytornászhoz!

Lányok! Holnap megyek állásinterjúra Starjánba 10-re. Szorítsatok, hogy sikerüljön és felvegyenek!

Már izgulok nagyon, s agyban válaszokkal készülök a várható kérdésekre.....

Tincsi! Dobozka nem hiányzik, majd hozza Roli ha tudja.

Hétvégén akarom Szilárd szülinapját tartani. Thomasos tortát akarok neki csinálni. Remélem sikerül majd. Egy kérdés. Van aki marcipános tortát csinált már? Csak simán porcukron ki kell nyújtani? S hogyan kell szinezni? Vettem kék meg piros élelmiszer színezéket, de nincs rajta használati utasítás. Ha van tippetek várom!

Puszi

Kép
 
 


Szuzy! Szorítok! Remélem sikerül.Tortaügyben ne engem kérdezz:):):):). De hátha a többiek tudnak segíteni!
Még egyszer egy kalappal!!!!!

Kép


sziasztok!

végre ideértem én is.

Először is a talin valakinek a kése az én kosaramba került, fekete nyelű kis kés, szóval meg van, majd valahogy hazatalál a gazdájához :D :D :D

Szuzy
szorítok Neked :wink: :wink:
Torta: én marcipánosat nem csináltam még. Színezés szerintem simán csak beleteszed és összedolgozod.
Krémet ugye így szoktuk :lol: :lol:

Mi is voltunk a traktor majálisan, délután jutottunk el, nagyon élvezték a gyerekek. :wink: néztük a műsort is, de Krisztiánom olyan fáradt volt, hogy a Csepregi Éva ahogy kezdődött el kellett jönni, el is aludt szinte rögtön a kocsiba.
Majd ha időm lesz akkor kicsinyítek képeket.

Képek: bocsánat, hogy nem küldtem még, de így küldeni ahogy Tincsi is küldte én nem tudom. Na de ő meg ugye dolgozik, utána, előtte itthon csinálja a lábazatot. 2 hét múlva jönnek a festők addig be kell fejeznie. Közben a tetőhöz is megjött a faanyag, azt is elkezdte lekezelni :roll: :roll: No de ez mind olyan, hogy ennél én segíteni nem tudok.

Krisztiánék holnap mennek az ovival Hollókőre kirándulni, na én nem megyek vele 10-14 óráig, nekem ez a legrosszabb időpont Eszterke szempontjából. Sógornőm megy majd vele.
Én meg megyek délután anyuékkal fel Starjánba mert Lilike holnap ballag az oviból, jól összejött megint minden egyszerre :lol: :lol:
Na meg ha már fenn leszek meglátogatom Tibi keresztapját is a kórházba :roll: szóval ismételten nem unatkozunk :roll: :roll:

Ti tartotok gyermeknapot? Mi most nem igen megyünk sehová, bár valahol néztük, hogy lesz motoros verseny :wink: :wink: nem jut eszembe a helyszín (itt van Nógrád megyében :D ) majd még kiderül.

Nika
sajnálom, hogy ilyen lett a bőröd.
Nekem is el kéne már jutnom a bőrgyógyászhoz. Nem tudom én mostanában sehová sem jutok el :roll: :roll:
Van olyan szemölcsöm amit meg szeretnék mutatni, ezt pedig nem jó halogatni, na majd ha Tibi délutános lesz, na meg a belgyógyászatra is kellene beutalót kérnem :roll: csak oda ugye kell beutaló, de a sok járvány miatt nem akartam a házi orvoshoz menni :roll: :roll:

Na nem untatlak tovább titeket.

Ja, a sport szelet receptjét is írom majd :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron