Új privát üzeneted érkezett!

Bicskei kismamák, írjatok!
 


Minden hónapban van a Református egyház gyülekezeti házában baba-mama kör.
Kedd 17 óra
alkalom február 8.
Márti

eper
 


Kedves Márti!
Örülök, hogy bővül a kör! Ha találkozol bicskei ismerősökkel, feltétlen jelezd, hogy van ez a topik, és írjanak ők is.
Jó lenne, ha tudnánk eszmecserét folytatni a tapasztalatainkról, orvosokról, bölcsiről, óvodákról, iskolákról, stb.
Üdv, Trixi
 

 
 

Üdvözlök mindenkit!

Mindenkiben előbb-utóbb megfogalmazódik az a gondolat, hogy valamilyen módon védeni szeretné értékeit, szeretteit.
Én biztonságtechnikai mérnökként tanácsadással, tervezéssel és telepítéssel segíthetem Önöket, titeket ebben az elhatározodásban.
Lehet szó lakásról, családi házról, nyaralóról, üzletről, gyárról, csarnokról, egyszólván minden védeni kívánt objektumról a riasztótól a tűzjelzőig, beléptetőtől a videós megfigyelő rendszerig bármiről, ami a biztonságtechnikába beletartozik.
Ingyenes felméréssel-árajánlattal támogathatom döntésüket.
Amennyiben korszerű, olcsó és nem utolsó sorban megbízható, a Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) által is jóváhagyott rendszert szeretne szakértőtől, úgy kérem keressen meg.

Üdvözlettel,

Áron

E-mail: tajfun@smartsector.hu
 
 


Üdv.! Bicske. Nem születésem helye, de a gyökereimhez tartozik! Nagyszüleim Felcsútiak ami ugye Bicskéhez közeli, anyám huga (óvodavezető volt évekig az egyik oviban Bicskén) a családjával ott él! Szeretem Bicskét!


Sziasztok!
Én Csákvári /betelepülő/ vagyok ide házasottam.
És vevőt keresek a babakocsinkra,hordozónkra,és kengurúnkra.Ár:15 ezer a kocsi,6 ezer a hordozó,És 6 ezer a kengurú.
Mind nagyon jó és kitűnő állapotú!!!
0630/4240900
emilre tudok csak képet küldeni!!!
Adjátok hírüll!!!!!!!!!!!
 
 


Sziasztok!

Mi októberben költöztünk Bicskére a férjemmel, a kisbabánkat április közepére várjuk. Mivel senkit nem ismerek a városban - egy főiskolai társam lakott az újtelepen, de mostanra úgy tudom, elköltözött - örülnék, ha itt lenne rá lehetőségem.

Trixi, véletlenül nem Kosiba Andi a védőnőd? Kaptam tőle egy jó tippet a körömvirágkrémről.

Üdv,

Hetti
 
 


Sziasztok!

Megnyílt a biatorbágyi GEKKO. Szeretettel vár minden 0 és 12 év közötti – játszani és játszva fejlődni akaró –gyermeket a GEKKO Képességfejlesztő Játszóházak Országos Hálózatának új tagja a GEKKO Biatorbágy.

Címünk: Biatorbágy, Nagy u. 56. Tel.: (06-23) 319-252, (06-30) 261-7276, biatorbagy@gekkonet.hu

Nézzétek meg a központi honlapot, érdemes: www.gekkonet.hu

Üdvözlettel:
Timár Julianna

U.i.: Az egyik pedagógusunk bicskei :wink:
 
 


Sziasztok!
Mostanában fogunk Bicskére költözni. Kislányunk most volt 10-én egy éves. Milyen gyerekorvos(ok) van Bicskén. Kell valami közeli dokit választani, éredekelnének a tapasztalatok. Segítsetek információkkal, mert nem ismerünk senkit Bicskén.
Köszi!
Üdv:
flower
 


Sziasztok,

Én nem vagyok Bicskei de akörnyékem lakom és azt szeretném kérdezni hogy nincs Bicskén játszóház vagy valami hasonló ahova lehetne menni babával?

Köszi Laura
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Szia tabajd!

Játszóházról nincs tudomásom, de a művházban minden kedden van zeneovi. Fél 11-kor kezdődik és jó kis foglalkozás. Mi nem járunk rég óta, de úgy látom tetszik a gyerekeknek.

Üdv
 


Szia,

De mi még csak 8 hónaposak vagyunk a zeneovi gondolom nagyobbaknak van nem? Még tudok baba-mama klubról is csütörtökönként de ez az egyetlen nap ami már foglalt ilyenkor nagypapázunk. Ha van kedved beszélgetni írjál? Találtál gyerekorvost? Honnan költöztetek Bicskére?

Laura
 
 


Szia!

A múlkor volt 8 hós baba is és vannak hasonló korúak akik a tesójukkal járnak. Meg van egy kislány aki 1 év körüli és ők is ott vannak mindig. Az én kislányom 17 hós, de mi régóta járunk társaságba, mert úgy vettem észre nagyon tetszik neki. Na meg anyájának is jót tesz:) Szóval ahogy jónak látod... Azt is lehet, hogy kipróbáljátok, ha nem jön be akkor majd később is lehet próbálkozni.
A dokibácsihoz jelentkeztünk be és majd meglátjuk.
Tökről költöztünk ide. És ti hol laktok?

Üdv
 


szia,

lehet hogy kipróbáljuk akkor, be kell előre jelentkezni vagy lehet menni csak úgy? mert akkor jövő héten elmegyünk. Mi Tabajdon lakunk kb másfél éve. A társaságot szerintem ő is szereti mert akárhányszor baba közelben vagyunk majd kiugrik a kezemből. Mi eddig csak babaúszásra jártunk at is nagyon élvezi. Társaság nekem is jó lenne!

Köszi Laura
 
 


Szia,

Ma ott voltunk de nem tudom hogy ti is? Klassz volt ugyhogy szerintem fogunk járni, bár lánykámnak kicsit furcsa volt a sok gyerek de szerintem élvezte.


Laura
 
 


Szia!

Sajnos mostanában ritkán jutok el ide, ez a kis örökmozgó nem hagy érvényesülni...
Voltunk mi is, ha jól emlékszem farmer és szürke kardigán volt rajtam. Én volt azzal az izgága rohangálos kislánnyal 8) Te meg ha jól tippelek sötét fölsőben voltál?
Először Boróka is leginkább a gyerekkel volt elfoglalava. Biztos jót tesz nekik a közösség, már kis kortól. Talán amikor nagyobbak lesznek könnyebben fognak barátkozni.
Akkor talán holnap találkozunk.

Üdv
 


Szia ,

Igen Emese a lányom, Borókára emlékszem.
Holnap sajnos nem megyünk mert megfáztunk és nem akarom hogy más is elkapja, ugyhogy jövőhéten találkozunk csak!

Üdv Laura
 
 


Sajnálom. Azért remélem nem komoly. Jobbulást!

Üdv
 


:P Sziasztok,
Alig használt, jó minőségű gyermek ruhák kifogástalan állapotban, olcsón eladók. Akit érdekel, írjon nekem, és küldöm a listát az árakról.
Üdv Trixi
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


A Babuka Kft. Gyermekfelügyelete és a Madárfészek Kávéház

Szeretettel meghívja a kisgyermekes anyukákat előadásaira és beszélgető-sorozatára

Önnek is problémát okoz….?
Ön sem tudja kivel beszélje meg…?
Ön is a legjobbat szeretné kihozni gyermekéből?
Most mi, anyukák, magunk között, őszintén beszélhetünk azokról a kérdésekről, melyek kitöltik napjainkat. Ráadásul most tapasztalt szakemberek is segítenek nekünk…


November 29. csütörtök 11 órától
Nyelvtanulás (kis)gyermekkorban
Horváth Hilda német nyelvtanár és Tárczy Judit a Kabóca Oktatási Műhely vezetője

December 6. csütörtök 11 órától
Babamasszázs
Némethné Gregor Judit babamasszázs-oktató, gyógymasszőr, szoptatási tanácsadó IBCLC


December 13. csütörtök 11 órától
Mit tanulhatunk egy intim torna tanfolyamon?
Bogdán Magdi szakokleveles intim torna tréner

Január 3. csütörtök 11 órától
Beszélgessünk a család étkezéséről
Seenger Nóra dietetikus


Helyszín: Madárfészek Kávéház, Biatorbágy, Viadukt lakópark, Szily Kálmán u. 8.
A részvétel ingyenes, a kávézó árai barátiak. Gyerekeknek játszósarok.

Információ: Petes Beáta – Babuka Gyermekfelügyelet telefonja: 06 30 9941 526

Beusa
Kép
 
 


Sziasztok!

Április 15.-én kedden 10:00-től hordozókendő tanfolyamot tartunk, Biatorbágyon: Rosenbach u.36. a BABUKA Gyermekfelügyeletnél

Aki nálunk vásárol hordozó kendőt, annak ingyenes a tanfolyam, aki már meglévő kendővel jön, annak 500 Ft.

Végre nem kell Budapestre bemenni, hogy hordozó kendő tanfolyamra mehessetek. Bababarát környezetben, itt a közelben is részt vehettek rajta.

Ha valaki szeretne eljönni, kérlek jelezzetek vissza, mert ha sok érdeklődő lesz, két csoportot is tartunk.
jelentkezni: mszell@interware.hu vagy 06/70-277-72-74 -es számon lehet.
További információt a www.okobaba.mlap.hu oldalon olvashattok.

Sziasztok:
Széll Viki

Viki
 


Sziasztok!

Csiri-Biri Babatorna indul szeptember 24-én (szerdán) Bicskén 9 órás kezdéssel. :)

Cím: Petőfi Művelődési Házban, minden szerdán

Az első részvétel ingyenes.

Erről lenne szó http://www.csiri-biri.hu/

Kedvcsinálónak: http://uk.youtube.com/watch?v=9vZr5_63pjo

Eszter

 
 


sziasztok!
Van itt ezen az oldalon valaki? Látom 2008 az utolsó írka. Ha van, jelentkezzen!

Kép
Kép
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bniki01 2009.11.28 08:52-kor.
 
 


bniki01: hello! Én nagyon ritkán felszoktam ide lépni. Bicskei anyuka vagyok vagyok. Gondolom te is... konkrétan merről?
szia

Kép
Kép
 


kicsit sok lett a vagyok :-) nah mindegy! :-)

Kép
Kép
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bniki01 2009.11.28 08:53-kor.
 
 


Szia Niki!
Nah még a végén beindítjuk itt is a dumcsizást. (nem hal ki ez a szoba)
Megértelek! Én ugyanígy érzek Bicske iránt mint te!!! :-) Bár már fejlődik hiszen megszületett a CBA, LIDL. :-) Végre nem csak a Spar van mint bolt.
Fogalmam sincs hol van a nefelejcs utca én a Csákvári úton lakom.
25 éves vagyok és van egy immár 4 hónapos kicsi fiam. Nem rég óta lakom itt én sem én törzsgyökeres tatabányai vagyok amúgy. Te honnan is jöttél? Szóval én a páromhoz költöztem ide, mi jobbat nem tudtunk kitalálni anyagi szempontból mint, h hozzájuk jöjjünk mert azért így elég sokat spórolunk. Persze csak idézőjelbe spórolunk hisz így sem gyűjtünk semmire, de a lényeg h így legalább nem kell annyi rezsit fizetni.
Mostanában ritkán jöttem a babanet közelébe, de majd igyexem. szia

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én egy óbaroki anyuka vagyok.

Május 12-én 10:00kor kedden újra indul a Baba-Mama klub Bicskén.
Helyszín: Petőfi Művelődési Ház

Aki bővebb infót szeretne az kérdezzen bátran. :wink:


Szisztok!

Bicskén a művelődési házban nagyon jó a csiri-biri babatorna. 1-3 éveseknek van. :)

www.csiri-biri.hu ahol több info is van róla

Kép
 
 


Szia!
Mennyibe kerül? Sokan járnak? Be kell előre jelentkezni?

KépKép

KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: