Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Jó a közlekedés,most néztem meg.Annyira azért nincs messze.Rosszul gondoltam.Jól átböngésztem a térképet.Nem külterülete Szegednek.Elmegyünk és megnézzük az utcát,mielőtt döntünk.A férjem elég jól keres,bírjuk a törlesztőrészletet.Ő egyáltalán nem fél a hiteltől.Majd döntünk.Csak jó lenne egy kis házikó.És persze új.Az alsó szinten lenne a nappali,étkező,konyha,felül pedig 3 szoba,fürdő.És lenne hozzá egy pici udvar.(Már elképzeltem egy kis pancsolót,hintát...)Most álmodozom tovább.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Remélem tetszeni fog a környék. Akkor merjetek nyugodtan belevágni. Meg olyan jó álmodozni is, hogy mi hogyan lesz majd.
Mikori beköltözéssel lenne kész a ház?
Noéminek is biztosan jó lenne, ha lenne ahol szabadon lehet és nem kell féltened annyira, mint mondjuk egy játszótéren. Csak álmodozz tovább! Irigyellek érte. Nekünk sem lenne rossz, egy nagyobb ház, de a férjem ragaszkodik ehhez, és majd idővel bővitjük. Mi családi házban lakunk, van udvarunk, meg jó nagy kertünk, de csak 2 szobánk + nappalink.
Majd írd meg tetszett-e az utca!

Ja most érdeklődtem az afp után. A nő azt mondta jó lett, majd küldik postán, de rákérdeztem mégegyszer, hogy biztos jó lett-e, mert nem volt nagyon meggyőző. De biztos nem merné azt mondani, ha nem így lenne.

Na puszi!
andi71
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap voltam 4D-s ultrahangon, nagyon tetszett. Szerencsére folyamatosan mozgott keze-lába, tehát látványos is volt. Most már saját szememmel is láttam, hogy fiúcska lesz, semmi kétség. Jövő héten 2D-s kötelező ultrahang, ott majd megnézik a méreteit is, mert sajnos ez a 4d-s erre nem terjedt ki, orvosi szakvélemény nem készült.
Elkezdtünk utánanézni, hogy mit is kell vásárolni, elsősorban az árakat figyeltük, hát nem lesz olcsó!
Ildi, Gabi: milyen babakocsit érdemes venni? Kiskerekű, nagykerekű, bolygókerekű vagy merev, babahordozós vagy anélkül, kétfunkciós vagy három stb-stb...???
Andi: nekem is jó lett a vércukrom, viszont vérszegénység miatt vastablettát kell szednem. Ráadásul semicillint kaptam valami fertőzésre. Neked is ezért kellett a kúp? Most akkor mi van az afp-ddel?
Írjatok! Sziasztok.
maska27
 
 

 
 

Andi!

Örülök,hogy jó lett az Afp.
Még nem mentünk el megnézni az utcát,majd a hétvégén.Csak egy kicsit izgulok,hogy ne maradjunk le róla.Most meg kell hirdetnünk a lakásunkat,mert csak úgy tudunk beszállni a sorházba.Remélem,hogy gyorsan el tudjuk adni.

Maska!

Én hordozós Graco kocsit vettem.De ilyet ne vegyél.A kocsi jó,de a hordozója nem tetszik.Nem nagyon tudok tanácsot adni.Minden nagyon sokba kerül,egy vagyont költöttünk.
Örülök,hogy tetszett a 4 dimenziós vizsgálat.Én is élveztem.Nekünk ott lemértek mindent,persze 2 dimenzióban.Kaptunk ott is orvosi szakvéleményt.
Ti mennyit fizettetek a vizsgálatért?

Megyek,mert eszünk.
Puszi mindenkinekKép

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!
Azon gondolokodom, hogy mikor hagyjam abba végleg a munkát, mert egyre kevésbé bírok rá koncentrálni, és kezd minden és mindenki idegesíteni. Az alvás is egyre nehezebb, kényelmetlenebb. Úgyhogy nagyon szívesen pihengetnék egy "kicsit" még május vége előtt, utána úgysem lesz rá időm. De hogy jelentsem be, hogy akárhányadikától nem jövök dolgozni? Egyáltalán mikortól jár az ún. terhességi-gyermekágyi segély? (A 36. héttől?) És ha én korábban abba akarom hagyni, akkor a háziorvosom ír ki táppénzre, vagy be kell feküdnöm kórházba? Én ez utóbbit tapasztaltam. Ugyanis mikor az elején én is kórházban voltam, láttam, hogy néhányan kifejezetten azért feküdtek be, mert csak így írta ki őket az orvosuk. Na, én nem bírnék ki egy percet sem "feleslegesen" (panasz nélkül) a kórházban. Szerintetek mit csináljak?

Ildikó: a vizsgálat 5 ezer Ft-ba került, 20 perces videófelvétel, 7 db kép, és még cd-re is rögzített pár képből álló 1-2 perces "filmet". De szakvélemény nincs. Amúgy holnap megyek a kötelező uh-ra, ott majd többet megtudok a méretetkről stb-ről.
maska27
 
 


Maska!

Én táppénzen voltam a 18.héttől.Nem kellett a klinikára befeküdnöm.A nődokim írt egy papírt a háziorvosnak,és ő vett táppénzre.Jó volt itthon lenni.Egyébként nem volt problémám.Csak 30 km-re jártam dolgozni,tél volt,hidegek voltak a buszok.A gyerekektől összeszedhettem volna minden betegséget,ezért is jobb volt,hogy itthon voltam.
Nem volt drága a 4 dimenziós vizsgálat.Nálunk drágább.
Mikorra is várod a babát?

Andi!

Húsvétvasárnap megyünk haza.(Úgy néz ki,hogy 1 hétig otthon leszünk.)

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!
Azért nem szeretek írni, mert mostanában nagyon sokszor eltünik. Mint például az előbb is.

Maska!
Örülök, hogy tetszett a mozizás. Gratulálok a kisfiúhoz. Azt tudtam, hogy itt nem adnak szakvéleményt, és ez éngem nagyon felbosszant. Ennek a szuper technikának szerintem az a lényege, hogy minnél több problémát kiszűrjön, ha van. Ez csak egy üzleti fogás. Remélem voltatok a másik uh-on is és minden ok. Hányadik héten vagytok?

Táppénz....
Csak akkor kell befeküdni, ha a tanácsadóban vesznek táppénzre, és akkor kéthetente kell menni. Szerintem egyszerűbb ha a háziorvossal meg tudod beszélni és ő tart táppénzen.

Gyás....
A szülés előtt 28 nappal veheted igénybe, de nem muszály. Ki kell számolni, hogy a 168 nap /gyás időtartama/ mikor jár le, és mikor kezdődik a gyes. Ha a gyes is 2005-ben kezdődik, akkor nincs jelentősége, hogy szülés előtt vagy a szüléstől veszed igénybe.

Maska!
Én is szeretnék kérdezni valamit. Egyszer írtad, hogy te sem vagy vékony. Azt szeretném kérdezni, hogy te mikor érezted először a babó mocorgását. Nekem mindenki azt mondta, hogy vastag a hasfal és így később fogom érezni. Most vagyok a 18. hétben és már szeretném tudni, hogy minden ok odabenn. Az előző terhességben a babót még a 22. héten sem éreztem. Persze ott volt más probléma is. Légyszi válaszolj.



Ildi!
Voltatok utcanézőben? Milyen? Belevágtok?

Gabi!
Nálatok minden ok? Voltatok már sétálni? Hétvégén jön a tavasz.

Puszi Nektek!
Andi
andi71
 
 


Andi!

Megnéztük az utcát.Nagyon tetszik.De addig nem tudunk belevágni,míg el nem adjuk a lakást.
Ne félj,nemsokára sokat fog mocorogni a babád.Az enyémet már korán éreztem,a 17.hétben.De ekkor még csak naponta egyszer-kétszer.Nekem a legaktívabb a 28.héttől volt.De én vékony vagyok,valószínű,hogy azért éreztem ilyen korán.
A Noémi most megint nem eszik,kész vagyok tőle.Jókedve van,de nem éhes.

Többiek?Mi van veletek?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Már meghirdettétek a lakásotokat?

Szerintem Noémi ha nem beteg, ne idegeskedj. A gyümölcsöt sem eszi meg? Mert azt írtad, hogy sok gyümölcsöt eszik. Az a lényed, hogy vitamint kapjon. Remélem nem lesz gond és hamarosan megnyugodsz.
andi71
 
 


Andi!

A jövő hétfőn fog megjelenni.(Ma írom meg a hirdetés szövegét.)
Gyümölcsöt azt eszik,a vitamint bevisszük.És a tápszert eszi.6 napig jól evett,és most 4 napja megint nem.Lehet,hogy jön a foga.Jó lenne,ha enne,mert ez szörnyű.Én is ilyen voltam,de eddig ő olyan szépen fejlődött.Kövér nem lesz,biztos.
Jól vagy?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok normális!
Képzeljétek ma éjszaka a spájzsba nagy csörömpöléssel eldölt a benti összecsukható ruhaszárogató és halálra ijedtem. Ez éjjel 3-kor volt. Azóta nem tudok aludni. Szerintetek az ijedségtől lehet a babónak valami baja? Nyugtassatok meg! Ugye nem? Vagy mégis? Reggel felhívom a genetikusnőt.

Jó éjszakát!
andi71
 
 


Andi!

Nem lesz semmi baja,ne aggódj!

Ildi
tfildiko
 
 


Andi, most én is úgy jártam, elszállt amit írtam.
Köszi az infókat a táppénzről és gyásról. Azt hiszem, én igénybe veszem a 36. héttől, addig meg valahogy kihúzom.
Nekem a mocorgások csak a 22-23. héttől váltak határozottá, előtte inkább csak buborékoláshoz hasonlót éreztem. Aztán egyre nyilvánvalóbbá vált, egyre biztosabban hasonlított mozgásokhoz.
Szerintem ne aggódj emiatt, úgy vettem észre, hogy a terhességben (is) minden nagyon egyéni és változó. Például az alkattól is függ sok minden. Mint például a has mérete. Te azzal hogy állsz? Nekem még elég kicsi, de az uh. szerint a baba méretei pont a 29. hétnek felelnek meg, úgyhogy abbahagytam az aggodalmaskodást.
Most pl. 78-as BPD-t mértek, és 71-es THQ-t (?) azt sem tudom, hogy ez mi.
Ildikó, te sem nem tudod, hogy ez utóbbi micsoda?
Lányok, ti otthonról interneteztek? Nekem is be kellene vezettetnem valami olcsóbb internetmegoldást, ha majd otthon leszek.
Amúgy miért használjuk ilyen kevesen ezt a zalai rovatot?

Írjatok!
maska27
 
 


Maska!

Én itthonról netezek.A lánykám itt beszélget a hátam mögött a járókában.De szerintem,mindjárt hiszti lesz.
Nem tudom,hogy mi lehet az a THQ.Bocs!

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Maska!

Gratula a babódhoz. Nekem már elég jól látszik a hasam. Kaptam egy kismamagatyót, abban meg főleg. Én sem tudom mi az a THQ, de megpróbálok utánanézni.
Én is itthonról netezek. Nekünk a gylcomp-nak van a mikrohullámú internetje. Korlátlan és havi 6250 forintot fizetünk. Igaz az elején a kütyű 40000 forint.

Andi
andi71
 
 


Ildi!

csak most jutottam ismét a géphez, mert napközben szülinapoztunk.
Már a reggeli rémületkor is voltál eszembe, csak akkor nem írtam Neked, de tudom, hogy ma van a névnapod, mert a barátnőm is Ildikó.

Névnapod alkalmából Isten éltessen sokáig, legyél nagyon boldog kis családod körében, és minden álmod teljesüljön! Ezt kívánom Neked!

Sajna szép képet én nem tudok küldeni, de képzeld ide, és küldök még mellé két puszit is.

Andi
andi71
 
 


Andi!

Nagyon aranyos vagy.Köszönöm a köszöntést.
Nekünk kábeltévés internetünk van.Korlátlan,de drága.(9900Ft)
Élveztem terhesnek lenni.Olyan jó,amikor növekszik a pocak.
Nem is írtam nektek,hogy mi történt szerdán este.Felült magától a lány.Úgy örülök!Pont 8 hónaposan tette ezt.És dumál egész nap.baba,bebe stb.
Tegnap jól evett a lánykám.Remélem,hogy ma is fog.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Rég jártam itt. Néhány hétig sajnos most nincs otthon internetünk, ezért kicsit lemaradtam. Talán majd a hónap végén….
Most Péter munkahelyére ugrottam be egy kicsit, innen írok.
Gyorsan visszaolvastam. Gratulálok a jó vérképhez, az ulrahanghoz és az ügyes kis Noémihoz! (Bocs, csak így gyorsan)
Mi is nagyon jól vagyunk. Luca hatalmasat nőtt, egy hónaposan 4400 g volt és 54 cm (egy kilót hízott és három centit nőtt a születése óta)Tegnap meg már 4800-nak mértük (öthetesen) Szerencsére szépen szopizik, tejci is van elég, és lassan a mellem is megszokja a kiképzést.
A napok nagyon gyorsan telnek. Nagyokat sétálunk és várjuk a jó időt, hogy még többet lehessen kint lenni. Most kezdenek jönni a látogatók, eddig még csak a szüleim voltak többször is. (na meg persze az anyósomék, de ők nem messze laknak)
A fáradtság azért alaposan rátelepszik a nappalokra, Péter is, én is gyakran pislogunk az álmosságtól. Annak ellenére, hogy szerintem nem panaszkodhatunk: este 10 után kb. 3-kor ébred legközelebb (igaz, hogy az másfél órás tortúra gyakran két pelenkázással), és utána úgy hét- nyolc óra körül.
De a fáradtság mellett a boldogság még hatalmasabb! Minden nap produkál valami újat. Most már forgatja a kis fejét, és hatalmasakat mosolyog ránk, ha beszélünk hozzá. Ettől majd’ elolvadunk! És már biztos, hogy jól lát, mert sokszor követ a tekintetével.

Andi, mire kell használnod a kúpot?

Az Axelero 11000. Most váltunk...

Ha addig nem tudnék jönni, akkor kellemes húsvétot!!!
Mi is utazunk, először ilyen nagy útra Lucával, a szüleimhez Kisbérre (Komárom megye, 200 km)

Mindenkinek puszi! Gabi
ngabi
 
 


Sziasztok!
Látom, már elég régen írt mindenki.
Egy hónapom van hátra a munkából, aztán "leszerelek", már nagyon várom, hogy otthon lustálkodjak. Talán nem jön közbe semmi komplikáció, nem szeretném kórházban tölteni az utolsó heteimet.
Tegnap kifosztottak a főiskolai könyvtárban, eléggé kiakadtam, hogy még ilyen helyen is lopnak!
Gabi, azt szeretném kérdezni, hogy te hagyományos textilpelenkát használsz?

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!
maska27
 
 


Sziasztok!

Tényleg mindenki régen írt.

Maska!
Örülök, hogy jól vagy és neked már tényleg nem sokat kell kihúznod. Biztos nem lesz semmi baj.

Képzeljétek!
A héten voltam a dokimnál és a külső méhszáj kinyílt egy ujjnyira. A doki szerint ez elég gyakori. Kaptam görcsoldót, de eddig még nem is görgyöltem. Kicsit beparáztam.

Maska, Ildi!
Ti már hallottatok ilyenről?

Kedden megyek genetikai uh-ra. Attól is tartok egy kicsit. A baba mozgását még mindig nem érzem határozottan. Már megint mindenen izgulok, nehogy baj legyen. Enni sem tudok rendesen, még csak másfél kilót híztam.

Nyugtassatok meg! Légyszí!

Ildi!
Mi újság a lakással, sikerült eladni?

Andi
andi71
 
 


Andi!

Ne idegeskedj!Ez tényleg gyakori.Én magnéziumot szedtem a 20.héttől,és pihentem.Tessék pihenni,és ne aggódj!!!Mit írt a doki a kiskönyvedbe?Milyen számot?Nézd meg!!!
Nem sikerül eladni a lakást.Még csak nem is telefonált senki.Nagy a pangás.Egyenlőre maradunk itt.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Sajnálom, hogy nem sikerült eladni a lakást. Még próbálkoztok vagy most abbahagyjátok egy időre?
Noémi étvágya javult?
Akkor ti most jöttök haza húsvétra? Kedden megint átszáguldunk a házatok előtt.

Méhszáj C3100, tehát "csak" a külső méhszáj nyílt.
A doki szerint az elevitben van elég magnézium, diaphyllint írt föl 3*1-t, és nem mondta hogy feküdjek, pedig rá is kérdeztem. Majd meglátjuk.
Fizikai munkát nem nagyon végzek, viszont nagyon sokat ülök, könyvelő vagyok. Szerinted az is árthat. A baba nyomja a méhszájat a doki szerint.

Na megyek, még a fürdőt ki kell takarítanom.

Szép napot!
Andi
andi71
 
 


Andi!

Most pár hetet várunk a hirdetéssel,és utána újra próbálkozunk.
Vasárnap indulunk haza.Már várom!!!
Ha a doki nem is mondta,én azért azt mondom,hogy pihenj.Kis plussz magnézium nem árt.De végül is, a doki tudja.Nekem csak a méhszáj volt megrövidülve,mégis felírta a doki a magnéziumot.Az én méhszájam végig 2000volt.Az Elevitet végig szedtem.
Nem nagyon eszik a Noémi.2 hét múlva megyünk vérvételre,mert lehet,hogy egy kicsit vérszegény.És azért nem eszik.Egyébként nagyon ügyes.Mászik,feláll,felül,járkál az asztal körül.A doki szernt egy éves kora előtt el fog indulni.

Jó takarítást!Nekem is kellene,de most nincs kedvem.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!
Nektek mi a véleményetek a kórházi baba-mama szobáról? Érdemes igénybe venni?
Maska
maska27
 
 


Maska!

Én császárral szültem,így nem lehettem egész nap a lánnyal.De amikor lekerültem a műtét után 2 nappal,egész nap ott volt velem.Fürdetni vitték el.Nagyon rövid ideig voltam kórházban.Péntek éjjel szültem,és szerdán reggel már el is jöhettünk.Itt Szegeden hamar kiszórnak mindenkit a klinikáról.Szerintem,vedd igénybe a baba-mama szobát!!!Csodás érzés,hogy ott van veled.

Ildi
tfildiko
 
 


Mindenkinek szép ünnepet kívánok!!!

Vigyázzatok Magatokra!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Hazaértetek már?
andi71
 
 


Andi!

Csak kedden jöttünk vissza,mert meghalt az anyósom.A gépem rossz volt,ezért nem jelentkeztem.
A Noémi most egy kicsit jobban eszik.Egy picit hízott,8120g.Sétál,ha fogjuk a kezét.Egész nap menni akar,nem fárad el.
Mi van veled?

Többiek?

Ildi
ildi74
 
 


Sziasztok!
Egyre ritkábban ír mindenki!!! Velem tényleg semmi különös nincs, leszámítva azt, hogy kezdek egy bálnához hasonlítani, főleg a fényképeken. Eddig 10-12 kg-ot híztam, és még van vissza több mint egy hónap. Utólag már bánom, hogy nem figyeltem oda kicsit jobban, mert kényelmetlen és gondolom egészség szempontjából se tesz jót.
Már csak három hetet dolgozom, aztán remélem lesz még időm pihenni, hacsak nem indul meg korábban a szülés.
maska27
 
 


Maska!

Biztos,hogy nem vagy olyan,mint egy bálna.Én 8 kilót híztam,mert féltem,hogy nem tudom leadni.De én kicsi vagyok,elég volt ez a hízás.
Az a 10-12 kiló nem sok.Ebben a hónapban már nem fogsz hízni.Vigyázz magadra!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek. Ildi igazán sajnálom az anyósodat. Őszinte részvétem.

A hétvégén hallottam, hogy Kanizsán köszöntöttek egy 100 éves nénit, aki hahóti születésű.

Maska!
De jó neked, hogy már itt tartasz. Irigyellek.
Mi most kezdtük a 23. hetet. Most kezdem érezni a babó mozgásait, de csak piciket és nagyon ritkán. Kétszer éreztem egy kicsit erősebbet.
Szerintetek ez ennyi idős terhesen normális? Nagyo aggódom miatta, de a héten megyek a dokimhoz, 23-án pedig 4D-s uh-ra Keszthelyre. Már alíg várom. Remélem nem lesz semmi baj.

Én egyébként 2,5 kg-t híztam eddig, de bőven volt feleslegem.

Ildi!
Örülök, hogy Noémi ilyen szépen fejlődik. Úgy látszik jót tesz neki a zalai levegő, meg a nagyi kényeztetése. Látom hamarosan nem lesz megállás, futhaszt a prücsök után.
Azt szeretném tőled lérdezni, hogy Noéminél mit mondott a doki mitől lehet, hogy ennyire nincs étvágya.
Azért kérdezem, mert a barátnőm kislánya most 7 hónapos és ő sem nagyon eszik. Az utóbbi hónapban fogyott 20 dkg-t. Már vettek tőle vért, adott vizeletet, de nem találtak semmit. Ő is nagyon aggódik.

Gabi!
Veled mi újság? Még nincs netetek?

Tényleg Maska!
Te már tudod, hogy milyet köttetsz be májustól?

Na puszi mindekinek! Gyertek gyakrabban!

Andi
andi71
 
 


Andi!
Nem biztos, hogy lesz internet májustól. Egyrészt mert eleinte szerintem nem lesz túl sok időm internetezni. Másrészt meg nem túl olcsó, és amíg bírom nélküle, addig halasztjuk. De ha lesz, akkor UPC Chello (Light vagy Classic)lesz, kábeltévés.
Nekem is később kezdődtek el a mozgások, olyantájt mint neked. Remélem, az uh megnyugtat, engem is a 4d-s nyugtatott meg igazán, mikor láttam, hogy megvan mindene és mozgott.
Eleinte én is fogytam, aztán csak alig híztam, de úgy a 7. 8. hónap-tól beindult az étvágyam és azóta csillapíthatatlan. Sajnos.
Elég rossz az időjárás, és a hangulatom sem valami jó. És dolgozni sincs kedvem.
Írjatok!
maska27
 
 


Andi!

Köszi.
Tegnap is jól evett a csaj.Olyan jó nézni,hogy nyitja a kis száját.Végre!!!
A doki azt mondta,hogy biztos vérszegény,és ezért nem eszik.De tökéletes lett a vérképe.2 hete adok neki vitamint,és egy hete már nagyon jól eszik.Mondd meg a barátnődnek,hogy ő is próbálja ki.A neve:Vitacolan.Úgy néz ki,hogy nekünk bevált.A gyógyszertárban vette anyu otthon.

Maska!

Ne legyen rossz a kedved!Mindjárt megszületik a babád.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Hát itt aztán semmi élet! Merre vagytok csajok? Igaz én is hibás vagyok, de határidős melóm volt, ami egy mobil rack-on van, így sokat be sem voltam kapcsolva, na meg a babanetről nem is beszélve....

Maska!
Remélem még jelentkezel, mielőtt befejezed a munkát. Mi újság a babóddal? Neked már igazán nem sok van hátra. Megtudjuk, majd ha megtörténik a nagy esemény? Én nagyon szeretnék rólatok tudni!

Gabi!
Nálatok már biztosan nagy csajszi lett Luca. Mesélj róla nekünk valamit. Oszd meg velünk a tapasztalataidat. Meg én majd szeretnék tőled a kórházról is kérdezni, hogy egyre közelebb van a nagy esemény. Ugye már van netetek?

Kati!
Nálatok mi újság? Rólad már tényleg nagyon régen nem hallottunk!

Ildi!
Köszi a tippet, örülök, hogy Noémi étvágya is jobb. Remélem ez még most is így van, bár már elég régen írtad. A barátnőméknél is javult a helyzet, bár ő valami másik vitaminnal próbálkozott közbe. Már vele is rég találkoztam.
Lakásügyben mi a helyzet?

Magunkról...
24+3 naposak vagyunk. A héten megyek a laborvizsgalatokra. Hála Istennek eddig minden ok, nem érzem magamat rosszul. Kopp-kopp-kopp...

Szombaton voltunk Keszthelyen 4D-s uh-on. Valami szuper volt. Aki olvassa mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy nagyon szuper gép, egy még szuperebb uh-s dokival, aki nagyon alapos, és ami a lényeg szakvéleményt is adott.
Nagyon jól fejlődik a babó, napra pontosan megfelel a korának, megfordult, és rengeteget mozgott. Szopizta az ujját, fogta a fejét, teljesen elbűvölt bennünket. És azt is megmutatta mi van, vagyis mi nincs a lába között. Szóval kislány lesz, és már 65 dkg. De a legfontosabb, hogy mindene megvan és EGÉSZSÉGES!!!!
A külső méhszáj csak picit van nyítva, de a méhnyak szép hosszú és ez a lényeg. Szóval a föld felett járok 3 méterrel.

Bocsi, hogy ennyit áradoztam, de negyon boldog vagyok!

Andi
andi71
 
 


Andi!

Nagyon örülök,hogy boldog vagy.A 4 dimenziós ultrahang nekem is nagyon tetszett.(2-szer voltam)Mi lesz a neve a kislányodnak?
A Noémi újra nem eszik.2 hét zabálás után megint sztrájkol.És nagyon finnyás.Nem jó neki semmi.De egyre ügyesebb.Pár lépést már megtesz önállóan.De aztán beleveti magát a kezembe.
Megyek,mert felébredt.

Gyertek!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Az annyira jó amikor beleveti magát a kezedbe. Gratula, hogy ennyire ügyes. Lassan futhatsz utána.
Sajnálom, hogy megint ilyen evési problémaitok vannak. Most már lesznek gyümölcsök és ha jól emlékszem azt írtad, hogy Noémi azt eszi meg amiben gyümi van. Szépen fejlődik, szerintem ne aggódj miatta. Mondom ezt én.....

A mi kislányunknak Sára lesz a neve. Már 3 éve eldöntöttük, mikor láttunk egy 3 év körüli kislányt, aki majd kicsattant az egészségtől, cserfes és barátságos volt. Akkor eldöntöttük, ha kislányunk lesz ilyet szeretnénk, és őt Sárának hívták. Meg a vezetéknévhez is nagyon passzol.

Szép napot nektek!
Andi
andi71
 
 


Andi!

Az nagyon szép név.Tetszik.KépMi a vezetéknevetek?
Nekem pedig a fősulin volt egy nagyon szép,kedves csoporttársam,őt Noéminek hívták.Ez a név már akkor nagyon megtetszett.
Tegnap jól evett.Megnyugodtam.De ma a széklete nagyon híg.Remélem,hogy nem lesz vele gond.Mindig van aggódnivalóm.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!
A Sára nekem is tetszik!
Sajnos nincs időm teljesen visszaolvasni. Remélem mindenki jól van!
Luca kedden lesz 3 hónapos, már 6 kg és egyre ügyesebb. Már sokat "beszélget", hangosan nevet, nézegeti a kezeit, és most kezdi megfogni a tárgyakat, pl. csörgőt...

Holnap lesz az első Anyák napjám Anyaként! Sok boldogságot Nektek is!!!

Netünk még mindig nincs, eddig úgyis a szakdogámat írtam (és kész van!) De remélem hamarosan...

Puszi: Gabi
ngabi
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
A Noémi már elég jól megy egyedül.Igaz,még egyensúlyoz közben,de nagyon ügyes.Rámol egész nap,kinyítja a szekrényt,kihúzza a fiókokat.Megérek elpakolni előle mindent.Nem tudok tőle semmit sem csinálni.Állandóan jön utánam.Olyan édes,imádom.

Jelentkezzetek!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

bocsi, de nagyon régen nem jelentkeztem.

Ildi!
Nagyon örülök, hogy Noémi ennyire ügyes. Olvastalak néha a szegedi topikon, és látom, még oda is elkísér. Nagyon édes lehet.
Biztos jól el is fáradsz melette. Én ahogy magamat ismerem, egy perc pillanatom nem lenne, mindig a sarkába lennék. Kicsit túlaggódok mindent. De majd kialakul.
Étvágy? Most már vannak jó kis gyümik, amiket Noémi biztosan szeret.
És a lakás? Azzal történt valami változás?
Nagyon várom a fejleményeket.

Gabi!
Gratula neked is ehhez a nagy kiscsajhoz! Hogy megy az idő!
Most beszélgettünk veled, még kismamaként.
Van már netetek? Nálatok mi újság?

Maskáról tudtok valamit? Szerintem ő már megszült? Nagyon kiváncsi vagyok rá, milyen szülésélménye volt?

Magunkról....
31. hétben vagyunk, szombaton kezdjük a 32.
Minden ok, legalább is remélem, jövő héten megyünk uh-ra is meg dokihoz is. Most látom csak, hogy áprilisba írtam utoljára. Te jó ég!

Azóta volt egy vírusom, antibiotikum, aztán valami gomba, amire kúp+kenőcs, remélem elmúlt.
Szóval volt izgalom. Májusban sokat dolgoztam, határidő miatt. Sokat ültem így volt, hogy nem éreztem a babót. Nem nagyon rugdal amúgy sem, de volt egy nap amikor egyeltalán nem éreztem. Már azt hittem ügyeletre kell mennem. De megoldódott.

A pocim nő, de nem olyan túl nagy, 1 1/2 kg-t híztam az egész terhesség alatt. Na ne hogy azt higgyétek, hogy pehelysúlyú vagyok! Nagyon meg volt elégedve a doki. Ha a babó rendesen fejlődik, akkor én is meg leszek. De emiatt is aggódom "kicsit". A férjem szerint minden miatt.

Már kezdünk a babónak vásárolni. De akkora a választék, hogy nehéz eldönteni mia a jó.

3 kerekű, Baby Welt babakocsit vettünk. A férjemnek nagyon tetszik. Majd kiderül a babónak tetszik-e.

NA bocsi hogy ennyit dumáltam, főleg magunkról.

Kérlek jelentkezzetek!

Andi
andi71
 
 


Szia Andi!

Azt hittem,hogy már kihaltunk.Örülök nekedKép
Már a 32.hétben vagy?Rohan az idő.Már nem sok van vissza.
Még nem adtuk el a lakást,most kezdjük majd megint hirdetni.Továbbra is pangás van a lakáspiacon.
A Noémi már rendesen megy,már elszalad előlem a lakásban.Rosszalkodik rendesen.Már sok mindent megért.Ha azt mondom neki,hogy hozza ide a barit,megteszi.Vagy,hogy köpje ki a cumit,és adja oda,azt is megcsinálja.Egyre okosabb.8660g,nem valami nagyevő továbbra sem.Most volt 2 hetünk,amikor jól evett.Már kezdem megszokni,hogy ő ilyen.
Én is mindig a nyomában vagyok,vagyis inkább ő az enyémben.A férjem szerint minden miatt aggódom.Én ilyen vagyok.
Biztos,hogy jó a babakocsi,amit vettetek.Annyi féle van,nem lehet választani.
Hát,nem sokat híztál,ügyes vagy.Odafigyelsz a táplálkozásodra?

Jó vásárlást neked!Majd írjál!(De ne két hónap múlva.)

Többiek?

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!

Örülök, hogy minden ok nálatok. Sok sikert a lakieladáshoz.

Tündéri lehet Noémi. Nem tudsz friss képeket feltenni? Olyan kiváncsi vagyok, hogy mennyit változott.

Képzeld az én babóm ma igazi pocakbuli tartott. Még nem csinált ilyen. Rendesen lehetett látni merre mozog. Nagyon jó érzés volt. Kár, hogy a férjem nem volt itthon. És hogy ezt nem többször csinálja.

Szép hétvégét nektek, a csúnya idő ellenére!

Andi
andi71
 
 


Sziasztok! Megvagyunk, jól vagyunk! Luca már kész nagylány, elmúlt 4 hónapos, már 6 és fél kiló, még mindig csak cicizik, és jó étvágya van. Kezd kibújni az első foga, kicsit korán, de hát ez van.
Jelentkeznék gyakrabban is, de vizsgaidőszak van, 30-án meg államvizsgázni fogok. Talán majd utána.
Puszi Mindenkinek! A pocaklakóknak jó bulizást!
Gabi
ngabi
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Jó tanulást!És sok sikert a vizsgához!

Andi!

Fog még a babád a pocakodban bulizni.Én is imádtam,amikor mozgott.
Majd teszek fel képet a lányról,de lementettük a képeket CD-re.(Újra lett telepítve a rendszer.)Mostanában ritkábban fényképezem,nem tudom,hogy miért.
Mire is vagy kiírva?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Hogy rohan az idő! Ha majd tudsz jelentkezni, szeretnék tőled kérdezni pár dolgot.
Jó tanulást Neked!

Ildi!
Képzeld ma voltam a védőnőnél az eredményeimért, holnap megyek a dokimhoz, meg babanézőbe is. Javult a vérképem és minden ok. Remélem a babával is így lesz holnap. Kicsit izgulok. Bár a hétvégén igen sokat mocorgott.
Aug. 12-re vagyok kiírva, és a 24. héten nem is változtatták az időpontot. Remélem most se fogják.
Az lenne igazán jó, ha pont akkor is szülnék, bár tudom ez nagyon ritka, de akkor van a férjem szülinapja is. Jó kis ajándék lenne!

Puszi Nektek!

Andi
andi71
 
 


Andi!

Én is azt szerettem volna,ha 10-én születik.Fél órán múlt...Ezt nem tudjuk szabályozni.A tesóm május 10-én született,én szeptember 10-én.Ezért szerettem volna.Mindegy,hogy milyen nap jön a világra.Így is nagy ajándék lesz,és nagy boldogság.
Örülök,hogy jók az eredményeid.Az enyémek ilyenkor már nem voltak valami fényesek.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Valamelyitek hallott már mgkevesbedett magzatvízről. A dokim szerint nem gond, egy hónap múlva kell megint menni uh-ra. Ha ismertek már tudjátok, hogy parázok.

Légyszí nyugtassatok meg. Egyébként minden ok.

Köszi
Andi
andi71
 
 


Andi!

Biztos,hogy nincs gond.A terhesség végére szokott kevesebb lenni a magzatvíz.Azt írja az egyik könyv:Ha a baba fejlődik rendesen,akkor nincs gond,ha kevesebb a magzatvíz.(Ezt most kerestem meg neked.)Ha nem fejlődik a baba,akkor van csak probléma.De a tied fejlődik,egészséges.A dokid látta,hogy minden rendben,szerintem,ne aggódj.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Köszi a megnyugtatást. Rendes vagy, hogy még utána is néztél nekem. A babó 1825 gramm, ami a terhességi hétnek megfelel.
Mindig aggódni kell valamiért. Már nem bánnám, ha legalább szeptember lenne.

Remélem nálatok minden ok!

Mégegyszer köszi!

Andi
andi71
 
 


Andi!

Minden rendben.A Noémi 77cm.Jön a 7.fogunk,ezzel küzdünk.Minden érdekli,imádja a sétákat.Persze, nem a babakocsiban.Sétál maga,és szedegeti a leveleket.(És kóstolgatja.De mi nem hagyjuk.)
Ha megszületik a babád,akkor is lesz aggódnivalód.Majd meglátod!!!
Tele vagyok kismamakönyvvel,ezért gyorsan meg tudtam nézni.
Puszi neked

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: