Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Edit!
Tényleg voltunk a Tescóba szombaton apával. A pénztár után mi is a Postára mentünk. :) Én bezzeg nem vettelek észre.
:cry: Majd legközelebb jobban figyelek.

Hát nekünk lehet, hogy eddig tartott a folyamatos oviba járás. Szerintem már csak napok kérdése és újra állományban leszünk. Én is megint jól megfáztam, és a Biusnak is már folyik az orra és kezdi a köhögést. Most adom neki a pumpás tantum verdét, de lehet, hogy a végén az orvosnál kötünk ki. Ma szerencsére az oviba alszik, nekem úgy is van egy pár elintézni valóm, úgyhogy jó is, hogy nem kell érte mennem délbe.

Az ajándék vásárlás nálunk is nagy gond. Egyedül van a Bius a szobájába, de már nem férünk el a sok játéktól. Karácsony után már alig tudtam elpakolászni. Nálunk most a Little Pet Shop-os kis állatkák a menők. Egész nap azzal játszik a kisasszony. És persze ahol meglát egy kis állatot meg kell venni neki. Az apja most is hozott neki hétvégén vagy 6 db-ot. A Spar-ba már le sem merek menni a gyerekkel mert újabban ott is ki vannak rakva a pénztárnál. Ott meg aztán tutira meglátják a gyerekek. :)

Na jól van most befejezem mert megyek elintézni a dolgaimat. További kellemes napot mindenkinek.
 


Sziasztok!

Melinda akkor a visszaszámlálás megindult.(Mármint melóra gondolok :twisted: .)
A mesekönyv nem is rossz ötlet.De tudod,mi a Milánnál is sokat kaptunk.Az Anna Petik nagyon mennek.De már az összes megvan.Annak meg nem látom értelmét,hogy kirakós6szófelismerős ... stb ből a 28-dikat vegyük meg.Gondoltam arra,hogy a kiskonyhába való gyümölcsöket,zöldségeket vegyünk.De ő azzal még nem játszik el úgy,mint egy ovis.Anyukám nagy gyöngyöket vett neki.meg azt mondta tavasszal vesz neki egy szandált.(Mert hát most még ki tudja mekkora kell neki akkor.)Ez szerintem nem hülyeség.

Zsuzsi!A LPS állatkák aranyosak.De a Jázmin még csak 2 lesz.Ő még kicsi hozzá.
Nem tudom...na.

A torta tuti Hello Kittys lesz,mert a kiscsaj olyat szeretne.Gondoltam a futóbringára is,de lehet a Milán kap bicót és akkor meg jó lesz neki a Miláné.A Thomashoz is rendelhetnék ezt-azt.(vasútállomást meg vagonokat)

Na mindegy,megyek egy kicsit szomszédolni.

Sziasztok!
Edit

KépKép
 


sziasztok lányok

nagyon aranyosak vagytok köszönöm a szülinapi köszöntőket
nálunk mindig történik valami, aztán eltűnök de felbukkanok újra
lassan itt a nyakunkon az esküvő, valaki tudna nekem olyan cukit ajánlani ahol finom a sós süti és sütnek esküvőre?
stopban kérdeztem, de eddig az a legdrágább
valaki kóstolta a gála cukis sósakat?
előre is köszönöm a válaszokat
remélem mindenkivel minden oké
puszi

 

 
 

Melinda!


Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk Dávidnak utólag

 


Melinda!


Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk Dávidnak utólag

 


Sziasztok!

Anett!Mi régen Újvárosban laktunk albérletben.Régen mindig a Gálában rendeltem sajtos rudat.Az ott isteni.(Legalábbis évekkel ezelőtt az volt.)Az árak ott is magasak.Én most a Jeneire vagyok ráállva (Vértesszőlős elején).Pont ma voltam ott tortákat nézni a Jázminnak.De felkészületlenül mentem,mert töltöttem le képeket,és nem vittem magammal.Majd máskor...Imádom és az áraik is elfogadhatók.És ráadásul isteniek.A Stop nem süt frissen.Akárhányszor rendeltünk ott a torták morzsalékos tésztájúak voltak,mert ugyebár csak hétfőnként van sütés.Az meg szombatra.Pffff....Bár lehet esküvőkre adnak.Én a Jeneit ajánlom.Mikor is lesz a menyegző?(Lehet írtad,de elfelejtettem. :oops: Azt tudom,hogy gratuláltam. :roll:

Ma a Gyest intéztem.Sikerült is,pedig a születési anyakönyvi kivonatot nem vittem magammal :oops: .De lényeg,a lényeg,azt mondta az ügyintéző lány,minden rendben lesz anélkül is.Majd kiderül jövő hónapban.Meg bankban voltam,Postán.Ügyeket intéztem.Jázminkára az új tesóm vigyázott.Voltak közösen a Müllerben meg az Aldiban. :D

A házasságunk nincs javulófélben.Apa még mindig sértődött,remélem meggondolja magát és rendbe jönnek a dolgok.De ehhez ő is kell!Bízom a legjobbakban,és próbálok nyugodt és erős maradni.
Pont most lesz a Jázminka szülinapja is.De remélem addigra kutya bajunk lesz és apa is összelapátolja magát,és felemelt fejjel ünnepelhetjük lányunk második szülinapját!Esküszöm a nagy büdös semmit rágjuk.Más embereknél is van probléma,lehetnének egészségi/anyagi gondjaink...De nincs.Annyi hogy neki már elege van.És ez egy karácsonyi vita után jött ki belőle.Hogy az volt az utolsó csepp.(Mikor amúgy is minden a feje tetején van.) :twisted:

Ajándék terén arra jutottam,hogy anyósom valami pénztárgépet vesz,ha minden igaz.Mi meg "csak" a tortát.De egy ilyen Hello Kittys marcipánnyavaja 7-8000Ft is tud lenni :twisted: .De ha olyan akar.Tőlünk mást nem is kap.Csinálok valami kajcsit. Fasírt, ranciasali, kenyér, uborka... azt annyi.Meg lesz a torta.A szülinap jövő héten lesz.Pénteken.Aznap is van a lyánynak.Milán ha minden jól megy oviban lesz,így délelőtt megcsinálok már mindent.

Mára csak ennyit írtam.Mindenkinek jó estét,éjszakát.Azért jelentkezhetnétek!!!!

Puszi:Edit

KépKép
 


Sziasztok!

Edit köszi az infót
Február 5.én lesz az esküvő :)

 


Sziasztok!

A február 5-e szép nap. Nekem a szülinapom van aznap. :D Csak sajnos akkor apa nem lesz itthon, csak rá egy hétre. :cry: Nem tudom, hogy gratuláltam e már az esküvőtökhöz, de ha nem akkor most megteszem. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek. :)

Edit!
Sajnálom, hogy még mindig haragban vagytok apával. Akkor tényleg nagyon kiborulhatott valamin ha ilyen sokáig tart. Reméljük, hogy azért Jázi szülinapjáig rendeződtök. :) Ajándéknak a pénztárgép nem rossz ötlet. A Bius nekem is szeretett volna már akkor is egyet, de neki meg idén hozta a Jézuska. :)

Mi még járunk oviba, igaz köhög a Bius, bár nem annyira. Igazából nappal nem is köhög, csak este amikor elalszik. Szerencsére még akkor is csak keveset, úgyhogy remélem használni fog neki a tantum verde. :)

Na most mennem kell mert a Bius kirakózni szeretne. Most épp a nagy rumlit pakolja a szobájában, ha kész akkor játszhatunk. :)
További szép napot mindenkinek!
 


Sziasztok!

Anett!Még azt elfelejtettem: Anna a kertvárosi Vadgesztenye cukira esküszik.Régen a mamáék 50. házassági évfordulójára onnan volt torta.És isteni finom volt!

csak ennyire most...

Edit

KépKép
 


Sziasztok!

Zsuzsi Boldog szülinapot így előre, mert akkor tájt nem leszek elérhető.
Köszönöm az infókat a cukiról, végén a Jenei lett az volt a legolcsobb.
Szép napot mindenkinek

 


Sziasztok!

Köszönöm szépen előre is a köszöntést! :D

Nagyon kihalt a topic. Hol van mindenki?

Edit!
Mi újság veletek? Jobban vagytok már apával?

Mi úgy néz ki, hogy meggyógyultunk, úgyhogy tudtunk menni oviba. A köhögésünk teljesen elmúlt szerencsére. De persze kiló számra ettük a mandarint. Mostanában rászoktunk a Biussal, hogy esténként egy jó párat megeszünk.
:)
A héten apa is jön haza, már csütörtökön szerencsére.

Na most ennyi mert igazából semmi sem történt velünk.
Kellemes napot mindenkinek!
 


Sziasztok!

Velem semmi jó.Milán péntek délután lebetegedett.Estére lázas lett és ugatott egész éjjel.Reggel kihívtam a dokinkat.De nem tudott jönni csak délben.Fél oldalra tüdőgyuszit hallott.Antibika rögtön.Meg fulladásra kúp és asztmaspray,amit szerintem egy 3 éves nem tud használni,mert nem tudja letüdőzni.
Jázmin is takonykóros.Ő nem lázasodott be,nem köhög,semmi nincs vele azon kívül,hogy taknya-nyála egybefolyik.
Én is voltam lázas,fáj a torkom,ma hánytam...Dögrováson vagyunk.

Apával oda fajult a helyzet,hogy őneki már annyira elege van,hogy el is cuccolt a tesójáékhoz.Lassacskán betelt a pohár nála.Milán erre az egészre úgy reagált,hogy alváskor bepisil.Vasárnap megyünk gyermekpszichológushoz.És a Milánt nem is kell vinni.Csak nekem és apának kell mennünk.A doktornő szerint ez természetes reakció a Milán részéről.Ha jön apa,Milán nem is foglalkozik vele.Biztosan meg van rá sértődve.Kb ennyi,amit tudok írni.Anyósomék mellettem vannak.Nem értik a saját gyereküket egyáltalán.Remélem javul a helyzet.Ugyanis nagy gondok nincsenek.Tehát sehol egy harmadik vagy ilyesmi.

Megyek,mert a Jázmint fektetnem kell!Utána mi is fekszünk Milussal.

Szép estét mindenkinek!
Edit

KépKép
 


Sziasztok.
Edit kitartás…. mindenhez. Sajnálom hogy így alakultak a dolgok és elég rendesen össze jött minden neked.
Dávid köhög, már frászom van mert 2 nap böli után elkezdet folyni a nózija, szerencsére láza nincs.
Ma volt az első munkanapom, jó volt talizni a régi kollégákkal , sok minden megváltozott. A munkaterületem is megváltozik, ajánlottak egy jobb helyet.
Dávid nagy cirkusszal válik el tőlünk reggelente, de csak megszokja és könnyebb lesz idővel.
Egyenlőre az ott alvást nem erőltetjük mert itt van mama.
Lépek .. nagyon nyugtalan Dávid.
Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Edit!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul mennek a dolgok, de csak helyre jön minden hamarosan. Jobbulást neked is és a picúroknak is. :) Gyógyuljatok meg minél hamarabb.

Melinda!
Nektek is jobbulást kívánok és persze mindenkinek aki betegeskedik. Mi már szerencsére kilábaltunk belőle, bár az én orrom még igencsak folyik, de más baj nincs. :)

Most megyek mert ma a Bius ott alszik az oviban, úgyhogy még van időm gyorsan kitakarítani a szobáját.
Kellemes napot mindenkinek.
 


Sziasztok!

Melinda!Sok sikert a munkához!!!!És ha itt a mama,miért jár bölibe Dávidka?Meddig lesz itt?Ő a te anyukád?Vagy a férjedé?Biztos nagyon boldog,hogy együtt lehet az unokájával! :D

Zsuzsi!Köszi,hogy reménykedsz!Majd meglátjuk,mi lesz.

Összejöttek a dolgok.De tegnap voltam kint anyósoméknál.(Kajáért mentem,mert most csak szinte fekszem.)Adott antibiotikumot,ami nagyon jó.Pedig még csak este és ma reggel vettem be belőle.Éjjel pihentem eleget,így ma már az elmaradt feladataimat tudom végezni.Mosok és vasalok.
Tegnap voltam tortát rendelni a Jeneiben.Meg a biztosítóba kellett bemennem a magánnyugdíjpénztár még az ezer évvel ezelőtti címemre volt bejelentve.Mindössze 28 percnyi telefonálással sikerült elintézni,mert csak a call centeren át megy az ilyesmi.De legalább megengedte a nő,hogy onnan telefonáljak :roll: .Meg bevásároltam holnapra.
Nem nagy felhajtás lesz.Mamák,papák,keresztszülők (Jázié és a Miláné is).Franciasali lesz stefániával,kenyér és savanyú ubi.No meg a Kittys torta.

Megyek is,mert még délelőtt ki szeretnék takarítani.Nyehehehe...a gyerekek mellett.Fasza lesz!!!!!

Ja még annyit:férjuram beteg lett.Olyannyira,hogy szabin van.Még arcüreggyulladással is ment dolgozni,most meg bezzeg...nyalogatja a sebeit és sajnáltatja magát.Esküszöm legszívesebben felpofoznám,rákiabálnék,hogy szedje össze magát!!!!Ez nem ő.Teljesen ki van fordulva magából.Kíváncsi leszek,hogy viselkedik holnap.Direkt vett ki szabit,hogy majd amíg készülök ő eljátszik a gyerekekkel.De szerintem nem fog jönni,csak este anyósomékkal.

Na megyek.Porszívózni,felmosni.... :twisted:

Szép napot és jó szánkózást!!!!
Edit

KépKép
 


Sziasztok!
Bocsi hogy így eltüntem. :oops:
Edit!
Sajnálattal olvasom a helyzeteteket,remélem minden megoldódik hamarosan..Nálunk minden rendben van,Márkókám 1 napja lázas,de most reggelre már nem volt...remélem gyorsan el is megy..enni eszik nincs más baj..Vivike is nagyon jól eszik már az oviban,megdicsérték az ovonők is,igaz az előzmény az az hogy megmondták neki,hogy addig nem áll fel az asztaltól mig meg nem ette és nem játszhat a többiekkel,délbe meg hogy nem megyek érte ha nem eszik..de azért hat a béres csepp is.. :lol:
hú hirtelen nem is tudom mit irjak,ja a cégem megváltozott igy már nem kifizetőhely,azt csak fél havi pénzt kaptam.az oep-től meg most kaptam a másik felét,de valahogy nagyon keveset kaptam.egyik se számolta el az adójóváirást,de mindegyiknél sok adóelöleget vontak..én ezt már nem értem,na mindegy.. :twisted: szóval nálunk a pénz ami mindig kérdéses... :?
szép napot mindenkinek



Sziasztok!

Edit!

Isten éltesse Jázminkát második szülinapján!Puszi

Móni, Laura, Laci

Puszik: Larianyu
Kép
 


Nagyon Boldog Születésnapot Jázminnak !!!

Kép

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Edit!

Nagyon boldog szülinapot Kívánunk Jázminnak!

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT JÁZMINNAK!Tegnap lemaradt... :oops:



Sziasztok!

Köszönjük a születésnapi jókívánságokat!

Jázminka nagyon aranyosan viselkedett tegnap!Fogadta a vendégeket,lázba jött a tortától,az ajándékokkal azonnal játszott.Szóval nagylány lett.Amíg aludtak,feldíszítettem lufival a lakást.Annyira tetszett nekik.Érezték a bulihangulatot.

Apósom és anyósom jött először.Apa nem jött velük.Külön jött,egy órás késéssel :twisted: .Itt volt anyukám.Párja úgy lebetegedett,hogy nem jött.(Tortát küldtem neki.)Tesóm volt még,az ő párja dolgozott (fránya vendéglátás :twisted: ).(Kaját,tortát ő is kapott.)Meg Jázminka keresztszülei az unokahugommal.(A nagyobbik lány már nem nagyon jár velük,tini lett :D .)(Neki is küldtem kaját,tortát.)

Mosogatni tegnap nem volt kedvem.Sőőőttt.....Elpakolni sem.Pedig ilyen még nem volt.Tök fáradt voltam.Mondjuk egész nap pörögtem.Főztem,boltba mentem,cukrászdába (két gyerekkel persze.)Miután hazacuccoltam,jelentették be ketten is,hogy segítettek volna.Köszi szépen utólag,de már nem sokra mentem velük.Reggel Milán elég sokáig aludt,addig összerántottam a lakást.(A mosogatás még várat magára :twisted: :twisted: :twisted: .)De kiporszívóztam,játékokat pakoltam össze,reggelizettem,összeszedtem a szemetet (virágcsokor papírja,játékok doboza,tortapapír,ruhacímkék...stb.)

Amiket kapott a lujzika: kis rakott szoknya,rózsaszín lovas felső, Hello Kitty pizsama, hajcsatok, hajpánt, fülvédő, 2 baba (az egyik gyönyörű szép,fürtös hajú angyalka,de a Jázminnak nem tetszik :? ), Bogyó és Babóca mesekönyv, Kisvakond DVD, Hello Kitty DVD, egy felső szabadidőgatyával (már nyárra való), dédi pénzt adott,keresztanyám és unokanővérem jövő héten ugrik be.Milán is kapott autókat,neki is volt öröme.

Holnap megyünk a gyerekpszichológushoz.Nehéz lesz.Apával ott találkozunk.Még csak nem is együtt megyünk :? .

Más írnivalóm most nincs valahogy....

Szép hétvégét mindenkinek!
Edit

KépKép
 


Sziasztok!

A tősgyökeres tatabányai Mónikától kérdezném!!!!!::::Mi volt nálatok a földrengéssel,anya?????


Te jutottál ám eszembe rögtön,kis falud közelében mik vannak...

Pusza:Edit

KépKép
 


Szia Edit!

Köszönöm az érdeklődést. Az M1-en a teletext azt írta, hogy Kecskéd volt az epicentrum. Ezt a Laci rögtön levágta, a morajlásból, sok National Geographicot néz. Háááááát, én nagyon odavoltam, vagyok. Nagyon megviselt. Rettenetesen bepánikoltam. A konyhában voltam, a Laci meg a Lara a szobában. A Lara ugrálócsacsizott, úgyhogy az első rengésnél egy pillanatra, de tényleg csak egy pillanatra azt hittem,hogy a Lara ugrál a csacsival, de utána rögtön tudatosult bennem, hogy ez nem az, hát ekkorát nem tud ugrani, meg dübörögni. Borzasztó volt a hangja az egésznek, meg én álltam a konyhában, és rezgett alattam a föld. Akkor eszméltem, hogy mi ez, pont összenéztünk a Lacival, én úgy, de úgy megijedtem, hogy szarul lettem, nem kaptam hirtelen levegőt, leültem, csak nem győztem mondogatni, hogy Laci, Laci, mi ez...... A Lara csak nézett, de addigra már vége is lett, próbáltam megnyugodni, magamhoz öleltem. Egész este nem mertünk egymás nélkül lenni szinte, nagyon ideges voltam, hogy nem lesz-e folytatása. Hát én 35 évet kibírtam enélkül, remélem többet nem is lesz benne részem, mert nagyon megviselt.
Hát ennyi, próbálunk túllendülni rajta, remélem nem lesz több.

Puszilok Mindenkit!

Puszik: Larianyu
Kép
 


Sziasztok!

Hát Mónikám...Azért a csacsigolás csak nem rengeti meg a házat.(Bármennyire jó evő a Lari,azért nem egy elefánt!!!!)Állítólag 15-20 évente fordul ilyen elő.Szerintem ez elég volt a mi életünkbe,köszönjük!

Na csajok...Voltunk a gyermekpszichológusnál.Rögtön azzal indított,hogy végleges-e apa döntése.És ő azt mondta igen.Nekem azt javasolta,hogy akkor tartsam tiszteletben a döntését,és váljak le érzelmileg.(Köszi...)A gyerekek mindenképpen sérülnek,mert örök életükben elvált szülők gyerekei maradnak.És mivel a Milán életében ez egy fontos időszakban történt (most kezdené az apai énképet beépíteni az életébe), nem az az igazi tökös pasi lesz.(Amúgy is egy visszafogott,érzékeny kisfiú.)
A doktornő szerint ez nem egy visszafordíthatatlan folyamat,de ha apa nem akarja ó,nem lehet mit tenni. :cry:

Ma elviszi az összes cuccát,és bejelenti a gyerekeknek a döntését.Ügyvédhez az anyagiak miatt el kell mennünk minél hamarabb.Az,hogy azt mondja,hogy fizet X ezer forintot,nehogy az legyen,hogy két év múlva már nem fogja.Mert igen hamar eljöhet ilyen is.Ki tudja hogy alakul az élete.És nekem most jó ügyvéd kell,hogy ne legyek később támadható.Mert amire most azt mondja,hogy nem kell,arra igényt tarthat később.

A gyerekek láthatása pedig a doktornő javaslatára: egyik héten egy hétköznap,másik héten egy hétvége.Ottalvást nem javasolt,mert kicsi a korkülönbség.Azt mondta talán egy év múlva.Apa félt,hogy a Jázmint nem adom,de viheti természetesen.Ugyanis a doktornő szerint az apának a közös otthonban semmi keresnivalója,ha kilépett.És vinni kell a gyerekeket,nem idejárnia neki.A mindennapos telefonálgatást sem javasolta.

A kocsin megy egyedül a vita.Én szeretném,mert nekem könnyebb azzal a két gyerekkel fél 8-ra bejárni oviba.De meglátjuk hogy lesz.Apa eladni akarná.

Szóval most nehéz hónapok várnak rám,de ha tudok,azért jövök töretlenül,ha nem baj,hogy a nyomorommal untatlak titeket.

A Milánt még szerdáig kivettem az oviból.Csütörtökön kezd.De szerintem meggyógyultak.

Mindenkinek kellemes hetet!
Edit

KépKép
 


Sziasztok!

Edit:Szerintem senkit nem zavar hogy kitárod érzelmeidet és leirod mi történik veled.Ez a te magánszférád és a te szived joga hogy megosztod velünk.Én nagyon sajnálom hogy igy döntött a párod teljesen kivagyok borulva.Egyszerüen én el se tudnám képzelni mi lenne ha a párom elhagyna.Én csak sok türelmet és kitartást kívánok neked,ha esetleg tudok valamiben segíteni szólj nyugodtan bármi legyen is az.. :wink:
Sajnálom a gyerköcöket is remélem hogy nagyon nem fognak sérülni..A nagyszülök mit szólnak hozzá,tudják?tudnak majd segíteni neked?
Nálunk minden rendben van gyerköcök nem betegek,vivike mostanában nem akar korán felkelni ma is nekem kellett vinni oviba hogy nehogy az legyen hogy ha nem akar akkor nem kell oviba mennie.,.nehogy már ő mondja mikor akar menni és mikor nem..apja kiakadt reggel hogy nem kell fel azt itt hagyta..igy szegény Márkót fel kellett keltenem..de remélem holnap már jobb lesz..



Sziasztok!

Andi!A nagyszülők természetesen tudnak mindent.Végig be voltak avatva,ezért a szüleink.Nem értik ők sem a férjemet egyáltalán.A csalásból mindenki mellettem van.De nem lehetnek álladóan velem.

Tegnap apa elvitte az összes holmiját.Szar volt nézni,na.De azt gondolom,hogy esetleg letisztulnak benne a dolgok.És akar még ebbe a családba (ami most nem az) tartozni.Én úgy gondolom a gyerekeinek tartozna ennyivel...

Ma főztem és egyszerűen nem sikerül.Ilyen még nem volt velem.Biztos azért mert most idegesebb vagyok.Egyszerűen rohadtul mérges vagyok a férjemre!!!!

A Milán megint elkezdett orrfolyni és köhögni.A dokink most sokáig külföldön van,így most le kell vinnem az ügyeletes doki nénihez.Mert ugyebár ő nem jön ki.Jázinak is folyik a nózija.Úgyhogy most ovinak annyi.Remélem azért összeszedik magukat!!!!

Ennyire futja most az energiámból csajok!
Puszilok mindenkit!
Edit

KépKép
 


Nem csalás,hanem család :oops:

KépKép
 


Sziasztok lányok!

Már rég nem voltam, de most jövök egy pár sor erejéig.

Edit!
Nagyon sajnálom ami történt veletek, még a hideg is kirázott ahogy olvastam. Én nem is tudom mit tennék, ha velünk történne ez meg. Remélem azért hamar túl lesztek a nehezén és a gyerkőcöket sem viseli meg túlságosan. :cry: Legalább a család mellettetek van.
Sok-sok kitartást kívánok! És persze jobbulást a gyerekeknek. Most aztán tényleg összejött minden.

Én is teljesen beteg vagyok, tegnap délbe is amikor mentem a Biusért az oviba 38 fokos lázam volt, estére meg már 39 lett. Alig akart lemenni. De hát most én is pont olyan hetet fogtam ki amikor anyu délutános, így láz ide vagy oda, mennem kellett a kisasszonyért az oviba. Még az a szerencse, hogy ő eddig nem kapta el tőlem. Remélem nem is fogja. Talán a Béres csepp most már erősíti egy kicsit az immunrendszerét.

Na jól van most egyenlőre ennyi, megyek még főzök egy kis teát magamnak. További szép napot mindenkinek!
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Zsuzsi!Remélem meggyógyultál!A Béres csepp meg védjen,elvégre azért vetted!

Mi voltunk a dokinéninél.Délutános volt tegnapelőtt.És az azelőtti éjszaka elég nyűgösen telt,Milán fent volt 2 órán át.Így "reggel" 10 kor kelt,Jázi pedig fél órával később.Tudtam,hogy fuccs a délutáni alvásnak.Így legalább nem volt gond az orvosi rendelőben.Azt kivéve,hogy két órát kellett várni.Utána még gyógyszertár.Persze a Jázmin orrcseppjét ki kellett keverni,amiért tegnap mentünk vissza.Két beteg gyerekkel mentem boltba utána.Jó buli volt mondhatom.De végülis nem nagy a baj.Orruk folyik,meg köhögnek.Szerdán megy a Milán legközelebb oviba.Most jó sokat hiányzott.Idén egy hetet volt.

Most nem tudok többet írni,mert nincs mit sajnos!

Jók legyetek és egészségesek!!!!!
Pusszantás:Edit

KépKép
 


Sziasztok!

Edit!

Hát eltudom képzelni milyen két gyerkőccel boltba menni, főleg ha még betegcskék is. Még ha nem is nagy a baj. Én ha tehetem nem is megyek a Biussal a boltba.
Mindenesetre mielőbbi gyógyulást nektek is.
Én egész jól vagyok, bár még mindig tiszta nátha, de lázam már nincs szerencsére. :)
Nagyon nem is csináltam itthon semmit egész héten. Ma mostam fel először, pedig ez nem vall rám, de nagyon pocsékul voltam és semmihez sem volt hangulatom. De ma már azért kicsit rendbe szedtem a lakást. Főznöm még nem kellett, de holnap már azt is kell.
Sajna apa tegnap bejelentette, hogy lehet, hogy még a jövő héten sem tud haza jönni mert annyi a munkájuk és mind határidős. :cry: Úgyhogy ez van! A pénz miatt jó, hogy ennyi a munkájuk, de ha jövő héten nem jön haza akkor most egy huzamba 3 hetet van távol. Ehhez meg nem vagyunk szokva. :D

Lányok! Farsangin kinek mibe öltözik be a gyerkőc? Nekem semmi ötletem sincs, hogy milyen jelmeze legyen a Biusnak és igazából ő sem mond semmit, hogy mi szeretne lenni.

Na jól van most megyek, további szép napot mindenkinek!
 


Sziasztok!

Zsuzsi jobbulást,mézes tea, fekvés ezerrel és a dádhádnak búcsút inthetsz!!!!!aztán sehová ne menj sál, sapka, kesztyű nélkül!!!!
Apa miatt ne bánkódj!Ha hazajön,töltsétek el tartalmasan azt az időt!
Farsang?Milán heteken át maci akart lenni.Macival alszik,és gondolom azért.No de aztán jött egy új: lombos fa.Háháhá....Annak szerintem az az oka,hogy az egyik nagycsopis ovistársának az a jele.Bár nem örülök,hogy azt a kisfiút választotta "példaképnek".Nem véletlenül nem mehetett iskolába... :roll:
Régen örököltünk elefánt jelmezt,amit tudom hogy kölcsönadtunk,de viszont nem találom,pedig drága nővérkém állítja,hogy visszaadta.(Miért tartotta volna meg?)Pedig a Milán most elefánt akar lenni.(Nem ajánlgattam,magától találta ki.)
Szóval ezek vannak.Jázmint ha beviszem,nyuszika lesz vagy cica,vagy valami ilyesmi.Én nem tervezem,hogy veszünk jelmezt.Szerintem házilag lesz készítve.
Nekem a bohóc jelmez tetszene,de a Milán nem akarja.Pedig van jó kis bohócsipkám. :D Én előzör bohóc voltam,majd királylány (Iwiw-en fent a kép,röhögjetek bátran :arrow: függönyből készített csudiszép :D )
De csajok láttam foszforeszlókálós Csingling jelmezt csupán 10 ezerért. :shock: Itt a neten nézelődtem a macijelmez koppintása miatt.És akkor bukkantam rá.

Miközben itt írtam,gyerekek meg is vacsoráztak,hoztam a pékségből kiflit,és Milán egy rahedli csemegeszalámit bevágott hozzá!!! :D Jázi meg üres kiflit evett.Utána alvás.Ma is hamar fog menni,mert kimaradt a Milánnak ebéd után.Tegnap is ez volt.És nyugodtan megnéztem a Visszatérés a Kék Lagúnába.(Én most láttam először.) :oops:

Megyek is fürdetni....

Jó éjt!!!
Edit

KépKép
 


Sziasztok!

Edit!
Egész jó ötleteid vannak. Tavaly mi is nyuszik voltunk és házilag készítettük. Idén még nem tudom, lehet, hogy a végén az idei jelmez is házilag készül majd. Még meglátom. :)
A Csingiling jelmez szép lehet, na, de ennyiért? Úgyhogy azt biztos nem veszünk.
A mézes tea megy ezerrel, de a fekvés nem nagyon. Bár attól függetlenül nem sok mindent csinálok és nem is járkálok sehova.
Akkor ezek szerint tegnap volt egy nyugodt estéd. Bár azért csoda, hogy most láttad először ezt a filmet, mert már nagyon sokszor adták. De hát ez van! :)
Na most megyek mert a Bius fürdik és már ki kéne vennem a kádból. És persze nem sokára beszélünk apával.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
 


Zsuzsi!

Boldog szülinapot!!!!

Edit

KépKép
 


Sziasztok!

Edit!
Köszönöm szépen! :D
 


Zsuzsi

Boldog Szülinapot !!!

Melinda

Kép
 


Sziasztok!

Utólag gratulálok Anettéknak az esküvőhöz és sok boldogságot nekik!!!!

Zsuzsi!Ti ünnepeltetek szülinapot vagy bevárjátok apát,esetleg a felnőttek szülinapja az nincs úgy tartva?

Csajok!Nálunk pörögnek az események.Apa ugyan nem gondolta meg magát hazaköltözés ügyben,de tegnap délelőtt indultam volna a boltban,mikor a kocsi felé haladva csörög a mobilom.Lenne egy 4 órás adminisztrációs munka az egyik oviban. :shock: Nem akartam én egyáltalán még dolgozni.De most hogy ez így adódott pont jókor jött.Ki tudja,lehet egy év múlva már nem lenne ilyen lehetőség.Úgyhogy felgyorsultak az események.Most bölit intézek a Jázminnak.Pedig én böliellenes vagyok.Bár a Jázminnal tuti nem lesz gond.Egyedül az a probléma,hogy ő még nem szobatiszta,de ez is csak nekem baj,a bölcsinek nem.

Ha valami biztosat tudok,majd még írok!

Puszilok mindenkit!
Edit

KépKép
 


Sziasztok!
Melinda!

Köszönöm szépen!

Edit!
Hát mi igazából nem tartjuk a mi szülinapjainkat. Apa végül is meglepiként hazajött vasárnap délután, de már tegnap ment is vissza mert csak kajáért meg cigiért akart a munkatársa haza jönni, így ő is jött vele. Sajnos a héten nem jönnek, de a névnapomon itthon lesz. :) Bár azt sem tartjuk. Igazából nyáron nekünk is esküvőnk lesz, úgyhogy most az ilyen dolgok háttérbe szorulnak mert az esküvő igencsak drága mulatság lesz. Úgyhogy én még ajándékot sem kértem semmire, bár a szülinapomra kaptam egy szobabiciklit és még fizetéskor mondtam a páromnak, hogy egy szoli bérletet szeretnék.
De jó neked, hogy találtál egy ilyen állást. Én is valami ilyesmit keresek, csak nem találok. A 4 órás nekem is tökéletes lenne. Melyik oviban találtad? Mindenesetre gratulálok hozzá. :)

Képzeljétek, hogy jártam! A múlt héten szólt a Bius, hogy szorítja a tornacipője. De akkor tiszta göthös meg lázas voltam, így nem volt kedvem elmenni vásárolni neki cipőt. Gondoltam majd a hétvégén elmegyünk és veszünk neki, hogy hétfőre már legyen. Erre úgy kiment a fejemből, hogy tegnap amikor öltöztünk át a torna ruhába, akkor szólt újra, hogy nyomja a lábát. Apa úgy futott vissza az oviba a sport cipőjével, hogy tudjon rendesen tornázni. Aztán délután elmentünk, hogy veszünk neki cipőt az Ázsia centerbe. Persze a Biusnak semmi kedve nem volt jönni és egész úton hisztizett. Nagy nehezen felértünk, erre átalakítás miatt zárva volt. Úgyhogy ennyi volt a cipővásár mert jöttünk is haza. :cry: Pedig olyan szép idő volt tegnap, nem tudom mi baja volt a kisasszonynak. De hát ez van. Majd ma elmegyek aztán körül nézek itt nálunk hátha van a sport boltba.
Aztán meg hétvégére bepirosodott a kiscsaj szeme, azt hittem hétfőn nem is tudunk oviba menni. Még az volt a szerencsénk, hogy jött unokatesóm és autóval volt, így gyorsan elugrottunk az ügyeletes gyógyszertárba szemcseppért. Hát mondanom sem kell, hogy amikor meghallottam, hogy 1500 ft, majdnem hanyat vágtam magam. Mi van rajta ilyen drága! Ráadásul felbontás után 4 hétig lehet csak használni, úgyhogy dobhatom is ki az egészet. De hát sajnos muszáj voltam megvenni, nehogy valami baja legyen a szemének. Szerencsére hétfőre el is múlt, úgyhogy mehettünk oviba.

Hát ennyi minden történt velünk a hétvégén. Most megyek mert még van egy csomó dolgom. További szép napot mindenkinek.
 


Sziasztok lányok!

Ma voltunk a bölcsiben,mire a gondozónéni kirakott :shock: .Menjek vissza a Jázminért egy óra múlva.Annyira nem volt gond,hogy holnap már ebédig maradhat.Nem keresett, nem sírt.Őszintén szólva még csak nem is örült mikor mentem érte.Azt mondták,hogy talán jobb is hogy nem maradtam ott,mert akkor később azt hiheti,hogy máskor is ott fogok maradni vele,és akkor fog sírni.Hozzáteszem,hogy a Milánnal nem ment volna ilyen egyszerűen.
A jelünk kiskosár lett.Állítólag ez az egy jel maradt már.

Hétfőtől fogok dolgozni.A Milán ovijában kell begyakorolnom két hetet,aztán mehetek a Gyermekkert oviba a Mártírok útjára.

Tegnap el akartam menni boltba,telefonomra tölteni...stb.Aztán itthon maradtam,kitakarítottam,mostam ezerrel.Ha már ezentúl munkába kell járnom,ne kupiba járjak haza.Mindjárt vasalok,megetetem a Jázmint és mehetek vissza az oviba a Milánért.Este igyekszem korán lefektetni őket.Bár lehet apa jön értük ma.Attól függ mikor végez a munkahelyén.Azért haragszom rá.Az miatt,hogy képes a gyerekeinek ekkora fájdalmat okozni,pedig ha tényleg fontosak lennének neki,nem csinálná ezt velük.Na mindegy,remélem lesz ez még így se!

Zsuzsi!Írtad,hogy Biankának mostanában jó az étvágya.Akkor,ha eszik,nőni is fog.Most a cipő a kicsi,holnap a nadrág lesz,majd a pulcsi,kabát,póló.Mi is így vagyunk vele.Ami karácsonykor jó volt rájuk,most kicsi.Mi rengeteget örököltünk,hál' Istennek.De most nekünk is biztos több kell,hogy a Jázmin bölis csaj.Meg mondták,csereruha is kell bentre.
Írtam neked iwiw-chat-en,de nem válaszoltál rá,pedig be voltál jelentkezve!
Az esküvőhöz pedig gratula!Jó készülődést.Bulii is lesz meg minden?Hogy tervezitek?Anett biztos tud tanácsot adni!

Na megyek vasalni!
Puszilok mindenkit!
Edit

KépKép
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Edit!

Bocsi, hogy nem válaszoltam, talán nem vettem észre. Igen, lesz lagzi is meg minden ami vele jár. Köszönöm szépen a gratulációt.

Nagyon ügyes a Jázmin ha már első nap elmehettél. :) Akkor biztos szeretni fogja a bölcsit. Gratulálok, hogy már hétfőn dolgozhatsz. Biztos jó lesz. Egyébként tavaly mi is így kezdtük az ovit, hogy már első nap ott hagyhattam a Biust mert nem volt vele probléma. Aztán még idén is így kezdtük, de most már vannak olyan napok amikor úgy kell az óvó nőnek leszednie a nyakamból mert nem akar bemenni a csoportba. Nem tudom miért lehetnek ezek a napok. Bár ahogy észreveszem ez inkább hétvége fele van, amikor már kezd igencsak fáradni. Lehet, hogy a fáradság miatt vannak olyankor ezek a kis hisztik, hogy nem akar elengedni. Mondjuk lekopogom most már elég régóta nem volt ilyen alkalom.

Hát igen, tényleg nő a Bius mint a bolond gomba! :) Tavaszra már sport cipőt is vennünk kell, aztán meg jön majd a nyár, arra is már jóformán minden rucija kicsi lesz. De hát ez van sajnos.

Na most lépek, további kellemes estét.
 


Sziasztok!

Ma és tegnap a böli már élesben ment.Reggelivel és ebéddel.Meg tízóraira kapnak gyümölcslevet.Ezek a reggelek nem voltak zökkenőmentesek.Sírt a Jázika nagyon.Tegnap a másik irányban mentem ki a böliből,ma az ablakuk előtt.És hallottam,hogy ordít,hogy anya-anya-anya. :cry: Nem sírtam.De rossz érzéssel tölt el ez a böli dolog.Nem vagyok bölipárti.Sőőőőt!!!Mikor mentem érte,megdícsérték,mert mindent megevett,szépen ragasztott álarcot,ügyes lány volt.Ma lenne nekik a farsang,de én ezt most kihagyom.Semmi kedvem hozzá.Úgysem ismer még senkit igazán a csoportban.Majd lesz rá lehetősége jövőre!

Én ma megpucoltam az ablakokat.Lehet esik,de legalább tiszta lett.Karácsonykor puceráltam.(Vagyis előtte.)Ideje volt már,úgysem volt gyerekem délelőtt.Legalább tisztaság és rend lesz.

Milán mostanában nagyon rákattant a frissen facsart narancslére.Ennek nagyon örülök,mert kell a vitamin neki.Meg ma láttam a boltban epret és az a nagy kedvence.(Egy kis dobozzal vettem,és a Jázminnak is szeretnék belőle adni.Úgyhogy nem eheti meg az egész dobozzal.)

Megyek autózni egy kicsit a Milánnal.Ki kellett a szobából hozni az autósszőnyeget :roll: .

Szép napot mindenkinek és kellemes hétvégét!

Edit

KépKép
 


Sziasztok!
Edit!

Milyen jó, hogy ilyen ügyes kislányod van! A sírás meg gondolom csak kezdeti dolog lehet, talán most tudatosul benne, hogy mindennap menni kell.
A frissen facsart narancslé tényleg nagyon jó, én is sokat szoktam inni. Mondván, nekem is kell a vitamin. :)
Ablakokat nekem is kéne pucolni, én is még karácsony előtt mostam meg őket. De most valahogy nincs hozzá hangulatom. Van bőven takarítani valóm. Ma már a wc-t meg a fürdőt kitakarítottam, és főztem is, így azt most nem kell egy két napig. Én ugyanis most a hétvégére teljesen egyedül maradtam, úgyhogy kihasználom az időt. :) Apa sajna nem jöhet haza, a Bius meg már oviból a mamához ment és csak vasárnap jön haza. Már alig várta, hogy mehessen. :) Náluk most az oviba arcfestés volt, úgyhogy úgy kifestve ment el. Nagyon aranyos volt a kiscsaj. Fényképet is csináltak róluk, amiből természetesen lehet majd rendelni. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz.

Na most megyek, kellemes hétvégét mindenkinek!
 


Szia Zsuzsi!

És mire használod ki az idődet egyedül?Nyakadba veszed a várost? :D Esetleg barátnőzöl?Vagy csak egyszerűen pihensz?

A Jázmin elbúcsúzáskor reggelente nem ügyes.Ma meg mikkor mentem érte nem látott,egy nagymama ment az unokáért,és kérdőn nézett rá.Gondolom azt hitte most ez a néni viszi innen haza?És mikor felfedezett,nagyon örült és sorolta,hogy gyurmázott,ragasztott :D .

Na mindenkinek jó éjt,megyek nézni az Anyátok köztöt! :D

Edit

KépKép
 


Szia Edit!

Végül is arra használtam az időt, hogy kitakarítottam, előre főztem a páromnak mert hétvégén jön haza és akkor legalább nem kell majd neki főznöm visszavitelre. :) Aztán meg pihentem is mert a nap nagy részében itt ültem a gép előtt és játszottam. :D És persze örültem, hogy végre nyugodtan végig tudtam nézni a valóvilágot. :D
Ma viszont már jön haza a Bius, nemsokára itthon lesz. :) Úgyhogy vége a pihinek, de ez is nagyon jót tett. Kicsit feltöltődtem. :)

További szép napot mindenkinek!
 


Sziasztok lányok!

Zsuzsi!Jól tetted,hogy megfőztél!Legalább nem kell vele később vacakolni.Én is régen mindent előre fagyasztottam apának,mikor Ausztriában dolgozott.Sőt!Nagyobb adagokat főztem és többfelé csomagolva fagyasztottam le.Ügyes vagy,na...

Ma reggel a Jázmin már nem sírt a böliben.Bár nem is ment be azonnal.Vártuk a Milánnal,hogy feloldódjon szegénykém,és úgy besétált magától kb 10 perces várakozás után.Ma megpróbáltuk,hogy ott is aludjon.És ügyes volt,simán elaludt.

Utána mentünk a Milussal az oviba.Én meg dolgoztam.Arra kell nagyon figyelni,hogy mindent mindig le kell ellenőrizni!Nem szabad tévedni.Gyakorlás az egész.Holnap meg a kajabefizetéseknél leszek "tanulni" reggel.

Képzeljétek!Tönkrement az autónk.Nem indult be.Apa most csinálja.Úgyhogy most gyalog járok.Anyukám visz minket oviba.Délután meg gyalog jövünk.Ma egykor hazajöttem a babakocsiért,meg szedtem össze egy csomó játékot a bölibe,visszamentem a Jázminért,utána a Milánért.Aztán hazafelé beugrottunk a Müllerbe.Milán szeretett volna egy lego építőlapot.Megvettünk és jöttünk is haza.Remélem nem fog esni az eső vagy a hó,mert akkor car lenne hazagyalogolni.

Hétvégén én voltam barátnőmnél,30 éves lett és megünnepeltük.Bár a többiek mentek Pikantóba,én azt kihagytam.

Kb ennyi ami történt velünk.Gyertek ám kicsit élménybeszámolni.Szinte csak ketten maradtunk a Zsuzsival.Anett!Te is gyere és mesélj az esküvődről egy csöppet!!!!

Puszilok mindenkit!
Edit

KépKép
 


Sziasztok!

Edit!
Én is úgy nézem, hogy jóformán csak ketten dumcsizunk itt! :D Úgy látszik a többiek nagyon elfoglaltak mostanában.
Ezek szerint akkor tetszik a munka? Nálunk ma volt ovi befizetés, bár holnap is van, de akkor délután. Én mindig reggel fizetem be mert ha ebéd után megyek a Biusért, vele már nem szórakozok a befizetésekkel.
Képzeld ma az egyik kisfiútól kapott a Bius egy cserepes virágot. :) Úgy látszik már ekkora gyerkőc is ismeri a Valentin napot. Még egy másik kislány is kapott, de ha jól tudom más nem.
A főzéssel én is így vagyok, hogy egyszerre nagyobb adagot főzök és több dobozba fagyasztom le. Már csak azért is mert elég nehéz kitalálni, hogy mit főzzek neki, viszont ha megkérdezem, hogy mit enne, akkor neki mindig mindegy. Szóval elég nehéz így változatos kaját kitalálni. Úgyhogy mindig gondban vagyok. :)

Na jól van most megyek mert ideje lassan fürdeni menni.
További szép estét mindenkinek!
 


Sziasztok!

Vagyis ha csak ketten vagyunk,szia Zsuzsi!Biztos a kis szerelme vitt virágot a Biusnak!!!Nagyon aranyosak ezek a kicsik.

Hát elkezdődött a munka,Milán beteg is lett.Egyik oldalon tüdőgyulladása van.Ma anyukám vigyázott rá,holnap pedig Jázmin keresztanyukája fog.Voltunk röntgenen mikor hazajöttem melóból.Ma a Jázmin is itthon maradt.De holnap már megy bölibe,vagyis ahogy ő nevezi,bölcsike.Kicsit ugyan folyik az orra,de nem köhög már.A doki tegnap volt kint,és azt mondta rá,hogy nála sima megfázás van.De semmi komolyabb.Úgyhogy mi idén nem farsangolunk.Lesz még rá alkalmunk,remélem!

Most kb ennyi amit tudok íni,mert mosnom kell.Rengeteg összegyűlt,és most csak így jut időm a feladataimra :twisted: .

Puszi mindenkinek!
Edit

KépKép
 


Szia Edit!

Szegény Milán, jobbulást neki. Mi még szerencsére jól bírjuk az ovit, remélem még a jövő héten sem lesz probléma. A jelmezünk már meg van, angyalka lesz, vagyis elvileg pillangónak van nevezve maga a jelmez, de inkább angyalkára hasonlít. :) Már csak a sütit kellene kitalálni, hogy mit kéne csinálni a farsangra.
Egyébként, hogy tetszik a munka?
Igen, van egy kisfiú az oviban, aki odáig van a Biusért. Állandóan együtt játszanak, még ovi után is alig tudnak elszakadni egymástól. :) Nagyon aranyosak.
Én sem nagyon leszek a hétvégén, mert apa holnap jön haza. Ma már elkezdtem főzöcskézni itthonra is, hogy ne kelljen azt sem ha apa itthon van. Olyankor úgy sem nagyon szoktunk itthon lenni, legalább az ebédről le lesz a gond.
Hát most egyenlőre ennyi, igazából nem sok minden történik velünk mostanság.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
 


Sziasztok!

Zsuzsi!Tetszik a munka igen.

Milánéknak ma volt a farsang.Csináltam pár fényképet a csoportjában a többiekről,hogy megmutassam neki itthon.Óvó nénik nem öltöztek be :( .

Én a karácsonyi műsorra sajtos rudat sütöttem és kókuszgolyót.Mind el is fogyott.Volt sikere :D .

Ma délben elhoztam a Jázmint is a böliből.Így már nem kell visszamenni érte.Nekieshetünk a hétvégének.Nem készülök sehova,kikúrálom a Milánt.Megpróbálok minél több vitamint beletömni.Eddig is rengeteg gyümölcsöt evett,de most hogy dolgozom ez még fontosabb lett számomra.Hétfő-kedden még mindig a Jázmin keresztanyukája vigyáz rá.Bölcsis néni azt mondta,nagyon ügyesen viselkedik a Jázmin,az elválás megy nehezen,de jól elvan és nem pityereg napközben.Azt mondta,hogy ahhoz képest,hogy ennyit járt még csak,nagyon jól elvan.Megdícsérték az öltözködését,hogy ügyesen le- és felveszi a cipőjét,ruháját,és hogy nagyon szépen eszik egyedül és az étvágya is mindig remek. :D Fenntartásaim vannak a bölcsődével kapcsolatban,de legalább nyugtatót tudnak mondani lánykámról.(Vagy csak értenek az aggódó anyukákhoz :D .)

Megyek pakolászni meg egy kicsit sem keveset vasalni.

Szép hétvégét mindenkinek!
Edit

KépKép
 


Sziasztok.

Zsuzsi

Boldog Névnapot!!!


Melinda

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: