Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Ez ittegy lehetőség nekem és Neked, hogy cseveghessünk ügyes bajos dolgainkról. Mivel nem törzsgyökeres sashalmi vagyok, így nem ismerek senkit, akivel pisis pelusokról cseveghetnék, sem a környék bölcsijeiről, óvodáiról sem tudok semmit.
Ez utóbbi ugyan még nem időszerű, hiszen csemete épp 4 hónapos lesz, de nem lehet elég korán tájékozódni.
Tehát, ha ide találtál, írj!

Ironram

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
 
 


Szia!

A "szomszédban" azaz Mátyásföldön lakomKép Jó ötlet a lakhely szerinti topic, nem találtam még ilyet. Csevegni természetesen nemcsak a pisis pelusokról lehet, az dögunalom lenneKép

Az én kisfiam 7 hónapos. Bölcsi téma bennünket érint, 5 hónap múlva kezdjük. Addig egy jó bébiszittert kell találnom, természetesen kerületi lakost.

Ha még jársz erre, jelentkezz!

Szilvus
 
 


Szia Szilvus!
A babaneten láttam az irásod a kerületi felosztásos topicban.
Én is mátyásföldi vagyok, a Centenáriumi ltp-en lakom, biztos ismered.
Egyrészt azért irok, hogy akár levelezhetnénk is, másrészt ha még nem sikerült babysitter-t találnod, talán tudnék segiteni.
Lányom, Jázmin most 7 hónapos, és a férjem húga, Enikő is velünk lakik. Ő diplomás óvónő, és szivesen vállalna babysitterkedést az óvodai munkája mellett. Igaz csak du vagy este ér rá, de talán ez is segitség lehet ha még nem találtál...
Várom válaszod,
Üdv:
Évi

Éva
 
 

 
 

Helló Szilvus!

Kicsit lemaradtam az olvasgatással, és ide is csak most értem el.
Annak idején nem volt túl nagy az érdeklődés a topik iránt, de hátha most.

Olivér most már betöltötte a kilenc hónapot, de én még nem gondoltam bölcsire. Talán nem is érdemes, hiszen ha minden jól megy, szeptembertől már a következő nagy kaland indul, így mindenképpen itthon lennék, akkor meg minek.
Bár egy jó játszótér majd kelleni fog, hiszen nem szeretném, ha csak minket kellene néznie egész nap. Kell a társaság.

Találtál bölcsit? Milyen?

Bízom benne jársz majd erre, és lesz válasz.

Ígérem szorgalmasabban fogom ellenőrizni a topikot, ha már elkezdtem.

Helló!

Eszter

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
 
 


Sziasztok

Mostanában ritkán járok a Babanetre, volt némi szerverhiba ezért sokan "átköltöztek" egy másik webhelyre.

Évici, Eszter
Köszönöm az érdeklődést. Bébiszitter téma megoldódott, találtunk egy nagyszerű leányzót, kisfiam március 1-től pedig bölcsi padját koptatjaKép

Eszter
Ez aztán a kis korkülönbség!Kép Mikorra várható szeptemberben a baba?
A centi Bölcsibe jár kisfiam. nagyon szép bölcsőde, hatalmas ketrje van és ami számomra lényeges szempont: nem forgalmas utak veszik körül, hanem csupa-csupa sétány.

Szilvus
 
 


Sziasztok!
Most csatlakoztam ehhez a fórumhoz.Olyan kismamák vagy anyukák üzenetét várom akik talákoznának hasonló korú gyermekes anyukákkal.Sashalmon lakom.Van egy tündéri 16 hónapos kisfiam.Várom üzeneteteket! Üdvözlettel: verus69 :lol:
 
 


Sziasztok!

Verus, most láttam meg ezt a topikot, nem rég írtam a 16.kerületi kismamákhoz.
Mi nyáron fogunk költözni (kb. július-augusztus) Sashalomra, így ha még aktuális a felhívásod, akkor mi benne lennénk a baba-mama találkozóban. :)
Nekem 10 és fél hónapos kislányom van, ősszel szeretném bölcsibe adni, nem ismerem a környéket, így nagyon örülnék bölcsi-tippeknek, hogy melyik ott a legjobb, mikor kell beiratkozni, mennyire van hely, stb.

Andi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Mézgombi,csak most tudtam feljönni erre az oldalra.Nagyon örülnék ha összefutnánk! :) Nekem jövö év Októberéig van időm a baba-mama találkózora. Persze utána is! Csak akkor leszünk három évesek.
A képen a picilányod van?Aranyos.
Én is megpróbálok feltenni,csak még nem tudom hogy kell.
Merre fele költöztök majd?
Addig ha van kedved e-mailozhatunk.!
Most bucsuzom!
Irj ha van kedved! :lol: Üdv: verus69
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mi is Sashalmon lakunk - az Egyenes utcánál.

Ide nem járok gyakran, a priviket viszont olvasom :)

Úgyhogy...
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: