Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ildi, ha esetleg érdekelne más munka is, lehet, hogy jöhetnél oda, ahol én is dolgozom.
8 órás munkáról van szó, ügyvédi iroda, papírtologatás, fénymásolás, rendezgetés, ilyesmi.
Valakinek már szóltam, de nem biztos, hogy jönni fog, gondoltam Neked is szólok.

Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszta!
Természetesen érdekel; szólj ha aktuális! :D

delfinke
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 

 
 

Szia Ildi!

Hogy haladsz a tanulással?

Sajnos a munkát már megkapta valaki, de ha lesz még ilyen, akkor szólok majd hamarabb.
Azért remélem, nem olyan rossz Neked a régi munkahelyeden sem!!!! :-)
Találkoztam reggel Tibivel, ezek szerint mostantól ő viszi egyedül Marcit a bölcsibe?
Gondolkoztok már az ovi kérdésen? Hová fog járni?

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Nem kezdtem el melózni végülis; elég aljas volt a főnököm.hétfőn derült ki hogy a műhely kiköltözik Gödöllőre;ezt velem elfelejtette közölni! :roll: mindegy ez van.most melót keresek ezerrel; és megpróbálok valami takarítást beiktatni addig is nagyon kell a lóvé!
Ma azért vitte Tibi a Marcust;mert nekem mennem kellett állásinterjúra és készültem itthon.
Tanulás: hát lassan de biztosan haladok vele; 30.-án vizsgázok.

Ovi: mi két ovin filózunk, az egyik egy református óvoda, a másik az Elágazásnál az Aprófalva ovi(az egészségház mögött). De majd kiderül! :D Bence gondolom oda megy ahova Levi jár

Te már melózol?

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Hová tünt mindenki?

Ildi, mit nem beszéltünk meg személyesen? hihi :-D

Szóval, mondta Tibi, hogy jól haladsz a kresszel. Mikor mész vizsgázni? Én már nem is tudom, hogy vannak ezek a dolgok, ugyanúgy van egészségügyi vizsga is? mint régen?

Reggel nem láttalak titeket, remélem nem azért, mert Marci beteg!!!!

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok :)
január 20-án beköltöztünk, nagyon jo itt egyelöre :D csak a hangyák bosszantanak nap mint nap :( még sok a tennivalo, a dolgozosarok eddig dobozhalmaz volt, most lehet leülni már a gép elé véégre :)

Antekirt,
akkor egy köpésre lesztek tölünk :) mi Ösrepülö utca.

Ildi,
köszi, meggyogyultunk nagy nehezen, kopp-kopp :) és már megismertük az itteni gyerekorvost is Bálint betegsége miatt.

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Fibi, sajnálom, hogy ilyen gyorsan kellett ismerkednetek a dokival. De egyébként milyen dokinak tűnik?
Viszont jó hír, hogy jól érzitek ott magatokat.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt,
nagyon szimpatikus doki, aranyos a gyerekekkel is, csak rögtön felirta az antibigyot sajna. Én homeo párti vagyok, és sosem kapott még B más gyogyszert, de most ugy éreztük, jobb igy, mert nagyon meg volt duzzadva a nyirokcsomoja és fájt is neki napok óta.
(majd mélre is válaszolok :) )

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!
Új vagyok még, csak tegnap regisztráltam,
aztán láttam ezt a topikot, gondoltam, benézek, mi Rákoskeresztúron lakunk a majdnem 2 évesemmel és májusban érkezik a tesója is :D
Jobbulást kívánok a betegeknek és minden jót mindenkinek :wink: szép napot :!:
celesztina
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen jártam erre. Most már itt lakunk Keresztúron az Újakadémia telepen.
Nagyon jól érezzük magunkat itt!

Bár még nem sikerült össze ismerkedni babás anyukákkal, de remélem hamarosan fogunk.
Párszor már voltunk az 525-ös játszón is.

Szuper jók a képek és édesek a gyerkőcök. :)

Ildi
Hogy haladsz a jogsival kapcsolatban? Már jársz vezetni? Hogy megy?
Emlékszem, én mindig nagyon izgultam. Órák végén szinte csavarni lehetett a kormányból a vizet, úgy leizzadtam. Pedig nagyon jó oktatóm volt. Szigorú volt, de nagyon igazságos és mindig jó hangulatban teltek el az órák, egyszerűen én paráztam feleslegesen.
Simán átmentem mindegyik vizsgán csak vizsgadrukkos voltam.
Több mint 2 éves a jogsim, viszont csak 1 éve vezetek.
Most már egyre jobban szeretem és már lazább vagyok én is.

Tényleg igaz, hogy gyakorlat teszi a mestert. Azért még bőven van mit gyakorolnom. :lol:

Drukkolok a vizsgákhoz!


Remélem mindenki meggyógyult! :wink:

Üdv Celesztina
Merre felé laktok?

Pusz. Évi és Ricsi

KépKép
ranpo
 
 


Szia Ranpo!

Mi Keresztúron a központhoz közel lakunk.

Régebben a Madárdomb és az uszoda mellett laktunk aztán amikor jött a babó költöztünk ide -ez a Pesti úti panelsor egyik panele.

Én is nagyon szeretek itt lakni, szuper, hogy úgy tudunk elmenni a kicsivel sétálni, hogy egy csomó játszótér, meg zöldebb rész van, nem úgy, mint a belvárosban -brrr ott nem tudnék lakni.

Viszont a játszón kislányomra még nagyon kell vigyázni, meg szinte sosem találkozunk ugyanazzal a babával-anyukával, így én sem igen tudok ismerkedni -talán, ha nagyobb lesz.

Meg járni szoktunk a kerti baba-mama klubba (már amikor). Ott könnyebb egy fokkal, bár van egy csomó összeszokott anyuka, akik ráadásul kertiek, jól ismerik egymást.

:?: Mentek esetleg a Megajátszóházba az Újlak utcai isibe?
Mi kipróbáljuk, elvileg van kisebb babáknak fenntartott játszósarkuk is. Remélem, azért nem pont akkor lesz az az extra erős szél, amit jósolnak, amikor sétálunk oda...

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is , csak olvasó üzemmódban.Sajnos még mindig nincs melóm, úgyhogy szerintem megyek vissza boltba két műszakba.eddig vártam hogy felvesznek irodai munkára, amit eddig csináltam(adminisztrátor,értékesítési asszisztens); de sajna be kell látnom hogy 33évesen, egy gyerekkel, nuku nyelvismerettel és csak érettségivel nem nagyon válogathatok. Úgyhogy most ráállok ezekre a hirdetésekre. Mindegy ,ez van van lesz ez még jobb is!
Jogsival jól haladok, kresz és a rutin vizsga elsőre sikerült; már csak a forgalom van.az elsősegély vizsgám is hátravan még , attól tartok a legjobban.
Marcus most beteg volt, múlt hét óta itthon van; kötőhártya gyulladása volt+ valami jó kis vírust benyalt!de már jobban van, hétfőn megy is bölibe.

Celesztina!
Üdv köztünk! :wink:

Most csak ennyi ˝röviden˝, majd jövök még ha összeszedtem magam kicsit!

Sziasztok:
Ildi

delfinke
 
 


Celesztina,
szia :D mi épp tegnap voltunk a baba-mama klubban. lehet hogy láttuk is egymást? :lol: én a kis Ábelemmel voltam :)

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Delfinke: Marcusnak jobbulást + sajnálom, hogy nehezen találsz munkát. :cry: Egyelőre nekem is érettségim van, ugyan közép angollal, de már mióta nem használtam a nyelvet tuti nem menne... Arra gondoltam, amíg itthon vagyok esetleg elvégzek valami OKJ-s dolgot, hogy legyen valami papírom -majd én is valami adminisztrációs vagy asszisztensi munkát szeretnék. Drukk Neked a hátralévő vizsgákhoz, ugyan nekem régebb óta van jogsim, de az elsősegély vizsga volt a legkönnyebb szerintem. Vékony volt a könyv és az órán mindent jól elmondtak, plusz a vizsgán alig kérdeztek valamit...

Fibi: mi most nem voltunk baba-mama klubban, most volt? Azt hittem a jövő héten lesz. Akkor jól elszámoltam magam, pedig pont örültem, hogy végre mehetünk :cry: Akkor majd legközelebb. Bár persze mindig akkor van valami -kár, hogy csak 2 hetente van.

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok,
hu, hát ez a munka téma nem könnyü :( én sem tudom, hogy fogok visszamenni tanitani 2 gyerek mellett... ráadásul a 3 év alatt sokmindent felejtettem angolból, mert aki nem használja ugyebár a nyelvet rendszeresen... :roll:

Ildi,
irtam privit.

Celesztina,
igen, most pénteken volt. Mi meg jövö héten nem tudunk majd menni, pont akkor leszünk a szüleimnél vidéken.
Voltatok a Megajátszoban végül? Érdemes menni?

KépKép
fibi
 
 


Fibi:
akkor másik klubra gondolok, mert az csüt-ön van
Ahol Ti voltatok az nem Rhegyen van? -vagy Ligeten?

A Megajátszóban voltunk -5 egész percet! Még túl kicsi ehhez Laura, majd ha nagyobb lesz fogja élvezni, mert itt főleg olyan felfújt csúszdák vannak, amikre ő még nem is mehet a kora miatt.

De voltak egy csomóan nagyobb gyerekek és főleg a fiúk nagyon élvezték.

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Celesztina, én pont egészségügyin buktam meg :-). A többin simán átmentem de a nő aki vizsgáztatott az brutális volt. Mint egy kiképzőtáborban. Még amit tudtam azt is elfelejtettem így a végén már megszólalni nem mertem, pedig tudtam mindent hiszen könnyű.
Remegve jött ki mindenki és másokat is meghúzott az a nő.

Ildi, sajnálom, hogy még nem sikerült munkát találni. :-(

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ildi, küldtem én is mailt.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Celesz,
ahol mi voltunk, az a Podmaniczky Zs. utcában van, a Rákoskerti Müv. Házban. Kéthetente pénteken 10-töl.

KépKép
fibi
 
 


Antekirt: sajnálom, hogy olyan volt a vizsgáztató, nálunk nagyon rendes volt és könnyűeket kérdezett, nem akart buktatni. Akkor legközelebb biztos sikerülni fog -egy kalappal előre is!!!

Fibi: jé, nem is tudtam, hogy ott is van. Kicsit össze is zavarodtam, mert úgy tudom mi is Rákoskertre járunk, a MűvHázba, de az a Rákoskert sugárúton van... bár már ebben sem vagyok biztos.

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina, nekem van már jogsim. :-) Ez már rég volt amikor meghúztak. Másodjára sikerült, az nem volt egy idegbeteg vizsgáztató.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Celesztina!
Amíg gyesen vagy addig pl. az EFEB-nél (www.efeb.hu) 50%-os árengedményt kapsz a tanfolyamokból.én sajnos későn tudtam meg, így lemaradtam róla.

Leírom nektek is, hátha érdekel valakit(légyszí ajánljatok másnak is):
XVII. ker. és környékén takarítást és bébiszitterkedést vállalok. Írj és megegyezünk: gurzo@citromail.hu

Köszi előre is.Most csak ennyi, majd jövök

Ildi

delfinke
 
 


Delfinke: köszönöm a tippet az EFEB-ről!

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesz,
amit irsz, az tényleg Rákoskert. Ahol mi voltunk, az Rákoshegyi Müv. Ház, bocs, most olvastam a pontos nevét az ujságban.

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok,

Új vagyok a topicban, de most konkrét dologgal kapcsolatban érdekelnének a tapasztalataitok.

Bő két éve lakunk Rákoscsabán (előtte Zuglóban), a kisfiam szeptemberben lesz 3 éves. Szeretném, ha ősztől óvodába járna, de mivel itthon vagyok a 2,5 hónapos kishugával, nem sok jóval bíztattak. Szeretném megkérdezni, hogy kinek hova jár a gyermeke oviba és mennyire vagytok megelégedve az adott intézménnyel.

Közeleg a jelentkezési határidő, úgyhogy előre is köszönöm a segítségeteket.

Norik
norik73
 
 


Sziasztok!

Szeretnék megismerkedni XvII. kerületi anyukákkal. Most született a kisfiam március 21-én. Rákosligeten lakunk, de sajnos itt nem nagyon ismerek még anyukákat. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok Lányok!

Hova tüntetek? Mi van veletek!

Pumperka!
Üdv köreinkben! :wink:

Norik!
Mi is ovi választás előtt vagyunk; úgyhogy ezügyben nem tudok tanácsot adni! :lol:
Hát elég kevés férőhely van az tuti! A héten volt a bölcsiben szülői; és ott mondta az egyik óvodai dolgozó hogy 800 harmadik életévét betöltött gyerek van a XVII. ker-ben és 500 férőhely :roll: :roll: :roll:

Na mentem is; majd írjatok!
Ildi

delfinke
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 7.30-10.30-ig.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Sziasztok!


Rákoskeresztúron lakunk mi is, szeretnék csatlakozni hozzátok. Két kislányom van, Zsófi hat éves, Fruzsi 11 hónapos. ( pontosan holnap lesz 11 hónapos :D ). Sajnos babás anyukákat nem nagyon ismerek.

Oviválasztás terén: én az Összefogás ovit tudom ajánlani, ( Lázár Deák u. ) Zsófi is odajár, nagyon szeretjük. :)

Ruan Kép Manóim
ruan
 
 


Sziasztok!

Mi a Kucorgónál lakunk, kb. 1 éve költöztünk oda, de még nincs háziorvosom viszont már hamarosan kelleni fog. Tud nekem valaki ajánlani egy dokit ott a Kucorgónál???

Köszi
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni hogy a 17. kerületben merre találok terhestorna foglalkozást.
Segítésgeteket előre is köszönöm

Üdvözlettel
Gabi
barijani
 
 


Ruan,
üdv köreinkben :)
légyszives irj még az Összefogás ovirol!! mi oda tartozunk körzetileg, és tegnap elmentünk megnézni, de nekem kicsit zsúfoltnak tünt (pici a terem, sok a gyerek, stb.). A kiscsoportos ovonéni sem volt olyan nagyon szimpatikus. Zsófi hamar beszokott, szeret ott lenni, ott is alszik? Milyen foglalkozások vannak, és ö könnyen oldódó tipus? (én fiam nem könnyü eset ilyen szempontbol...)


Györesz,
én nem tudom, hol van az a Kucorgo. (mi Helikopter Lp-ban lakunk) :)

Barijani,
a rakosmente.lap.hu -n sok infot találsz, hátha ott van ilyen is.

KépKép
fibi
 
 


Szia Fibi!


Az Összefogás oviról kérdeztél: Zsófi hamar beszokott, igaz, ő előtte bölcsibe is járt. Ők 20-an kezdtek, most 30-an vannak, sajnos. Viszont mindenhol ennyi a létszám, kevés az ovis férőhely. Ami nagyon tetszik benne, hogy négy csoportos, nagyon családias a légkör. Az udvara teljesen zárt, sok magas, árnyas fával, van egy biciklis útjuk is. Nagyon sok egyéb programot is szerveznek, bár gondolom ez minden oviban így van. Még ami szerintem előnye, hogy azonos korú gyermekek vannak egy csoportban, mert én nem tartom jónak, ha vegyes korúak vannak együtt, mert pl. ami egy hétéves gyerkőcnek eszébe jut, az nem biztos, hogy egy háromévesnek is. :) A legtöbb környékbeli oviban vegyes csoportok vannak. Én mindenképp javaslom, főleg, ha oda is tartoztok területileg. Zsófi nagyon szeret odajárni, igaz hogy sajnos tényleg kicsik a csoportok, de nemrég adták át az új tornaszobát, és úgy hallottam, hogy nemsokára az ovi bővítésére is sor kerül. A csoportszobák nagyon otthonosak, kis kinyitható ágyakon alszanak, Zsófi sajnos az első perctől nem alszik alvásidőben, de ilyenkor a nem alvó gyerkőcöket "összeszedik" és egy külön csoportban játszhatnak ilyenkor. Ha esetleg még lenne kérdésed, kérdezz bátran! :) Remélem segítettem egy kicsit. :)


Sok puszi !

Ruan
ruan
 
 


Sziasztok!

Györesz: A Kucorgón 2 dokit találsz, egy idősebb fickót (Dr. Kertai Aurél) meg egy kb. 40 éves nőcit (Dr. Dobó Éva). Én ez utóbbihoz "járok", mert utcailag hozzá tartozunk. Idáig egyszer voltam (kötelező kismama "vizsgálat"), de akkor normális volt.

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Szia Tündi!

Köszi az infót! Azt is meg tudnád mondani, hogy a nő mikor rendel???

Köszi

Kép
Kép
györesz
 
 


Köszönöm a szíves fogadtatást!

A gyermekeimről egy kép:
Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy hol találom a XVII kerületben a Védőnői szolgálatot????

Előre is köszönöm!
zsuzsesz
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


Ruan,
köszi szépen az infot az ovirol :) még gondolkozunk, de az én fiam szerintem a 30-as létszámot nem nagyon birná :(

Zsuzsesz,
a védönök tel.száma: 256-0226. Amikor mi ideköltöztünk, felhivtam öket, és ki is jött a lakásunkra akihez tartozunk, nagyon rendesek :)

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Györesz: azt nem tudom, hogy mikor rendel, de itt a telefonszáma: 258-5914. Kérj időpontot és akkor nem kell várni! :lol:

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Szia Fibi!

Köszönöm a telefonszámot. Merre felé laktok a kerületben? Milyen a védő nénitek? Mi most fogunk költözni a kerületbe és picit félek, hogy milyen lesz a védőnő!!!!

Köszi mégegyszer az infót!:)

Zsuzsi
zsuzsesz
 
 


Szia Zsuzsesz,
miért félsz, nincsenek jo tapasztalataid? és Ti hova fogtok pontosan költözni?
Mi a Helikopter Lakoparkban lakunk (ahogy fiam mondaná: a helipoppejben :lol: ), és nagyon jofej a védönönk, mondjuk nem erre számitottam 8) lehet vele homeopátiárol, táplálkozásrol, szopizásrol meg mindenröl beszélgetni, tetszik a gondolkozása, közel áll az enyémhez :)

KépKép
fibi
 
 


Kedves Kismamák!

Felesleges anyatejet, illetve tejtestvért keresek 2008. április 12-én született harmadik kisbabámnak.

Első gyermekemnél derült ki, hogy nem fejlődtek ki a tejmirigyek a mellemben, emiatt nem tudom a saját tejemmel táplálni egyik babámat sem.
Nagyon szeretném, ha a harmadik gyermekemnek még kevesebb tápszert kellene innia, mint a nővéreinek. Nekik is voltak tejtestvéreik.

Olyan Édesanyát keresek, aki

- a felesleges anyatejet lefejte-fagyasztotta, de a babája nem itta/issza meg valami miatt, ezért csak a helyet foglalja a fagyasztóban. Szívesen átveszem, elhozom Budapesten, Solymár-Pilis környékén vagy a pesti oldal vonzáskörzetében.

- Aki a maga megnyugtatására lefeji a tejet, hogy biztosan elég legyen, de a gyűjtőbe nem akarja beadni. Ebben az esetben tejgyűjtő zacskót vagy üvegeket szívesen adok.

Minden felajánlást köszönettel veszek, és privát üzenetben várok!
Nekünk minden csepp anyatej fontos…

Nuska
nuska1
 
 


Szia Fibi!

Nincsen rossz tapasztalatom, csak egy ottani ismerős mondta hogy nem olyan kedves a védő néni akohez tartoznak...bár ez nem jelent semmit.

A mostani védőnő nagyon aranyos, fiatal és mindenről lehet vele beszélni. Biztos itt is nagyon kedvesek lesznek!

Te melyik kórházban szültél?

Mi a Strázshegyen épülő lakópark részen fogunk lakni. a Helikopter lakópark az feljebb van a Pesti úton????
zsuzsesz
 
 


Sziasztok!

Szia Zsuzsesz!

Ha a Strázsahegyre költöztök; a védőnő számát holnapra megírom(mi is itt lakunk).
Hát én inkább nem részletezem milyen; nemrég írtam pont le, ha gondolod keresd vissza!
Melyik utcába költöztök? Imádni fogjátok az tuti :D :D

Rólunk: mi jól vagyunk; jövő héten forgalmi vizsga.Amitől paráztam, ugye a elsősegély vizsga: csont nélkül átmentem, tök könnyű volt. :wink: :lol: Remélem nem sakítom meg a sorozatot és elsőre átmegyek forgalmi vizsgán is.
Végre találtam melót, jövő hét után kezdek. úgyhogy minden oké!

Na megyek is, majd jövök még!

Ildi

delfinke
 
 


Zsuzsesz!

A mi védőnőnk: Bodai Zsuzsanna 256-18-50
Tavaly úgy volt hogy átadja ezt a területet; de még mindig ő van(azt hallottam).

Ildi

delfinke
 
 


Zsuzsesz,
a Helikopter nem a Pesti utrol nyilik, hanem a Helikopter utrol :lol: de közel van (viszonylag) a Tesco-hoz például. Rákoshegynek a Köbányához közel esö része (bocs, nem tudom értelmesebben leirni :) )
Én a Szent Imre kórházban szültem mindkétszer. És Te?

Ildi,
gratula az elsösegély vizsgádhoz! :) és milyen munkát találtál?

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!


Van ma Magyarországon egy olyan befektetési forma, melyet az állam nem nagyon reklámoz. Ennek az a lényege, hogy folyószámlánkon havonta elhelyezzünk összeget és a 30%-át az állam melléteszi (alanyi jogon jár mindenkinek).
És még kamatozik is a pénzünk.
Amennyiben nem hallottál még róla írok részletes tájékoztatót.
Akit tudsz értesíts erről a lehetőségről, hogy minél többen ki tudják használni a lehetőségeket.

Miller Krisztina
70/317-4947
mkrisz
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm mindenkinek az infót! :)

Delfinke:
Mi konkrétan a Függőcinege utcában fogunk lakni. Februárban adták át a házat. Már most imádom azt a környéket, nagyon tetszik minden!:):)
Akkor várom a telefonszámot!!! És mégegyszer köszönöm!:)

Fibi:
Jaaaaaaaaaj én írtam hülyén...most már tudom hogy merre van a Helikopter lakópark!!! :oops:
Én a II. számú női klinikán fogok szülni! Nézegetem a topikokat ami ezzel kapcsolatos!
zsuzsesz
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: