Új privát üzeneted érkezett!

Jaj el is felejtetem írni, a Bibi imád fagyizni, mindig benyom egy egész tölcsért, meg szokott azért fagyit is kapni.Mikor megszólalunk délután, apával, hogy megyünk sétálni, meg fagyizni fülig ér a szája.
Ma lent voltunk Alsóörsön sétálni délután, de visszafelé menet a kocsihoz elkapott minket az eső, úgyhogy futotunk apával, a babakocsitól, Bibistől.Hál isten nem nagyon áztunk el.
Vendég
 


Villőnek boldog névnapot kívánunk!

Kép
Kép


Mi is boldog névnapot kívánunk Villőnek!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük :):):)!

Most futok tovább,de majd jövök,ha kicsit lenyugszanak a dolgaim :)!

Puszi!

 
 


Sziasztok!

Anyapoc hiába terveztem a névnapokon, hogy jövök köszönteni sajnos nem jött össze.Ezért utólag kívánok sok boldogságot.
Fénykép a két ünnepeltről?


Szilvi

Gergőnek is havonta kell pisit vinni a köjálhoz. Ti hol veszitek a steril vizeletgyűjtőt? Vagy nektek nem kell bakterológia?+ havonta kontroll uh is kell sajnos és további vizsgálatokat is terveznek izotop meg ..na nem jut eszembe mit :? /
Friss képet mikor kapunk a fiukról?

Bibis hogy vagytok?

Kriszta???? Móni?????

Gergő kedden volt 4800 gramm. Most született és mindjárt 5 kiló.



Kép

Kép

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Bambika
Nagyon édesek a gyermekeid!A kis gergő milyen dududus, zabálni való!

Rólunk: Kicsit zsúfoltak a napjaink!Lakást újítunk fel, meg a szülinapomat ünnepeltük!Na és mult hét végét a barátnőméknél töltöttük Székesfehérváron, nekik is van egy 8 és fél hónapos kisfiuk.A gyerkőcök nagyon jól érezték magukat!Még csónakázni is voltunk a Velencei-tavon.Később majd teszek fel képeket!

Többiek merre jártok???
Vendég
 


Sziasztok!

Bambika

Köszönjük az utólagos névnapi köszöntést,ha még jársz erre :D!
Amint egy kicsit több időm lesz,kiugrunk és visszaviszem a kalapokat,mert itt várják szorgalmasan,hogy mehessenek haza :D!
Nagyon édes Gergő,bár gondolom,azóta óriásit nőtt :):)!

Remélem,bírod a 3 gyerkőccel :D!

Itt van az én két óriásom :).Bulcsúnak már a két felső foga is mozog, Villő meg kb 2 hete teljesen szobatiszta, éjjelre-nappalra, ahogy anno Bulcsú is, egyik napról a másikra :).


Betti

Neked utólag is boldog szülinapot ,remélem,méltóan ünnepeltétek :wink:!
Nagylány már Bíborka,gondolom öröm vele bmerre is menni :).


Kép

Kép

 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Járok, de ritkán. Igen kevés időm van :)

Most is képeket hoztam csak.

KépKépKép
 
 


Kép

Kép

KépKépKép
 
 


Kép

Kép

KépKépKép
 
 


Bocs a duplázásért.

KépKépKép
 
 


Bambika!


Gyönyörűek a gyerkőcök,nagyon megnőttek :)!

utólagosan isBoldog Születésnapot a két nagyobbiknak :D!

Kép

Kép

 
 


Bambika!

Boldog szülinapot Lillának és Bencének!

Kép
Kép


Sziasztok!
Elveszett bárányka jelentkezik! Mostanában kevés az idő irogatni, mert inkább kint vagyunk, ha meg alszik a Bibi akkor mindig akad vmi dolgom.Most elég bújos lett az én kisasszonyom mondjuk nem csoda jönnek sorba a fogai.(Alul van már három és most meg a felső kettő jön bal oldali már áttörte teljesen az inyét, a jobb csak egy ponton!)
Én is tartozom egy két képpel!

Bambika!
Ne haragudj, de így utóutólag is BOLDOG SZÜLINAPOT A gyerkőceidnek!Látom nálatok is a Micimackó a nagy kedvenc, az én lányom is arra van rákattanva!Látom a legényke is nődögél, mint az én Bibitám!

Szilvi ti hogy vagytok?

Anyapoc
Nagyon szépek a gyerekeitek! :) És ti mi jót csináltok manapság?
Vendég
 


Kép Ez az én triciklim!

Kép Ez is az!

Kép Milyen jó rágni a méhecske duda szarvát!

Kép Ez meg a szülinapi tortám, a Micimackó a legjobb rajta!

Kép Na Micimackó most lerágom a füledet!
Vendég
 


Bocsika kicsit sok lett, de olyan nehéz volt választani!
Vendég
 


Sziasztok,
ezer és egy éve nem jártam errefelé.
Most is kérdésem lenne :oops: Tud valaki jó varrónőt a környéken??

Köszönöm :D :D :D

Orsi
KépKépKép
 
 


Szia Icsilya!
Veled még nem találkoztam , bár én nem sokat irogattam eddig!
Sajna ebben nem tudok segíteni neked!
Nagyon édesek a gyerkőceid!!
Vendég
 


bibis23 írta:Szia Icsilya!
Veled még nem találkoztam , bár én nem sokat irogattam eddig!

én meg jó ideje nem voltam :D
köszi.

Orsi

Orsi
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Mi most költözünk Veszprémbe és gyerekorvost kéne választanunk, de fogalmam sincs, hogy mi alapján.

Akik szóba jöhetnek:
Dr. Takács Júlia
Dr. Halmai Anna
Dr. Farkas Mária
Dr. Pável Mária

Van róluk bármilyen információtok?

Köszönöm:
Erika
 
 


Szia Erika!
Először is köszöntelek a topikban, remélem te gyakrabban írsz minta többiek!
Sajna az orvosnőket nem is meret én almádiba járok a kislányommal gyerekorvoshoz!Amúgy veszprémi voltam 17 évig, de sajna őket nem ismerem!
Vendég
 


Erika,
Takács drnő homeopátiával is foglalkozik, és nagyon kedves.

de mi almádiak vagyunk, csak hallomsból ismerem

Orsi
KépKépKép
 
 


Sziasztok! :oops:

Mi is éldegélünk, jól vagyunk.
Márk lassanként szobatiszta lesz. Erik pedig kész nagyfiú. Van két foga, pörög, forog szval nagyon aktív.

Erika
ment pü.

Bibis
Aranyos Bíborka! Jók a képek és egyáltalán nem sok.


Sziasztok!

Kép
Kép


Sziasztok!

Erika

Mi Takács doktornőhöz járunk,szt nagyon kedves, jó szakember.Ő biztosan jó választás!

 
 


OFF


Sziasztok! Nagyon nagy segítségre lenne szükségünk!

[color=red]Veszprém ill. környéki olyan állatorvost keresek, aki házhoz jönne!
Aki tud segíteni, légyszi írjon privit!
Nagyon sürgős lenne![/
color]

Előre is köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok látom nem nagyon pörög ez a topik. :(

Mi nemsokára Füredre költözünk és szívesen ismerkednék környékbeli mamikkal.

Minden érdekel! :)

Szülészet iskola ovoda tapasztalatok... köszönöm előre is.

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Mamacka!

Egyszer régen még írogattunk egy közös topikba (2008. április-májusi babák - ha jól emlékszem). Mi is Bp-ről kötöztünk a környékre, de mi innen mentünk el. Rájöttünk, hogy ami nekünk gyerekként nagyon jó volt itt, azt a gyerekeinknek is meg szeretnénk adni. Nem bántuk meg. Jóidőben minden nap Balatonozunk, rossz időben rengeteget lehet kirándulni. Úgyhogy csak biztatni tudlak titeket.
A szülészetről már biztosan hallottad, hogy csak 3 orvost lehet megfogadni privát, de őket teljesen hivatalosan. Aki nem náluk akar szülni az a sima ügyeletes orvosnál szül. Így tettem én is, és jók a tapasztalataim. Nőgyógyászhoz persze magánrendelésre járok.

A B.füredi ovik, iskolák terén nincsenek infóim, nem vagyok érintett, mondván, hogy mi Veszprémben lakunk, de gondolom, mint mindenhol, ott is vannak jobb, ill rosszabb hírű intézmények.

Remélem beválnak a költözéshez fűzött reményeitek.

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hétvégén Veszprémbe megyünk, tudtok ajánlani olyan kávézót vagy cukrászdát, ami kisgyerek barát? Babzsák, könyvek, játékok ilyesmi.
Előre is kösz!
Ritaci
 
 


csirkesz írta:Szia Mamacka!

Egyszer régen még írogattunk egy közös topikba (2008. április-májusi babák - ha jól emlékszem). Mi is Bp-ről kötöztünk a környékre, de mi innen mentünk el. Rájöttünk, hogy ami nekünk gyerekként nagyon jó volt itt, azt a gyerekeinknek is meg szeretnénk adni. Nem bántuk meg. Jóidőben minden nap Balatonozunk, rossz időben rengeteget lehet kirándulni. Úgyhogy csak biztatni tudlak titeket.
A szülészetről már biztosan hallottad, hogy csak 3 orvost lehet megfogadni privát, de őket teljesen hivatalosan. Aki nem náluk akar szülni az a sima ügyeletes orvosnál szül. Így tettem én is, és jók a tapasztalataim. Nőgyógyászhoz persze magánrendelésre járok.

A B.füredi ovik, iskolák terén nincsenek infóim, nem vagyok érintett, mondván, hogy mi Veszprémben lakunk, de gondolom, mint mindenhol, ott is vannak jobb, ill rosszabb hírű intézmények.

Remélem beválnak a költözéshez fűzött reményeitek.



Szia én is veszprémi vagyok. Sajna csak annyit tudok, hogy 3 orvos fogadható meg. Meg tudnád mondani kik azok? Júni elejére vagyok kiírva, de szvsz május végén meg lesz a baba (eddig mindent előbb kezdett el ezért reménykedem a korábbi időpontban)
Vendég
 


Sziasztok:)

Én a héten pénteken töltöm a 15.hetemet. Én is veszprémi vagyok, és első babát várjuk.
Vendég
 


Szia Jadore! Én is Vp-i vagyok és hétfőn voltam 16 hetes! Mi is az első babánkat várjuk. Ti már tudjátok hogy kisfiatok vagy kislányotok lesz? Privát jársz nődokihoz vagy a korházba? Voltál már a 18.-ik heti uh-n? Húú, ez jó sok kérdés volt. De végre valaki bejelntezett a Vp-iek közül. Azt hittem már nincs is kismama Vp-ben. :)
Én szerdán megyek AFP-re. Kicsit izgulok, mert olyan sok rosszat hallani róla. Na most jó sokat irtam. Remélem észreveszed, és irsz vissza.
Vendég
 


Melinda látom már megtaláltuk "egymást" a decemberi kismamik topikban,remek:) És jó pár hét el is telt azóta :D Pussz
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Ági vagyok, jelenleg Győrben lakunk, de egy éven belül költözünk Veszprémbe, ott kaptam munkát.
Jó lenne ha tudnék levelezni veletek és mire átköltözünk akkor már ismerősként üdvözölhetjük egymást.
Nekünk két lányunk van a nagyobbik Anna ő most lesz 5 éves a kicsi 2.5 éves Fanninak hívják.
Mostanában kezdtem nézegetni az ingatlanokat. Olyant szeretnénk ami viszonylag közel van a belvároshoz (Jókai utcában fogok dolgozni), de nem forgalmas helyen. Dózsaváros temetőhegyet néztem ki, de esetleg tetszene a Viadukt, állatkert körül is. Óvodát, iskolát keresnék még a gyerekeknek. Mit ajánlotok? A lakóhelyünket is a gyerekek iskolája, óvodája fogja elsősorban befolyásolni.
Azt hallottam, hogy csak a körzetekben élő gyerekeket veszik fel az intézményekbe. Igaz ez?

Örülnék neki ha válaszolnátok.
Üdv. Ági
 
 


Sok hasznos dolog van ebben a témában az alábbi életmód oldalon is.


 

 


Kikapcsolódás jelleggel érdemes ellátogatni és kiválasztani néhány filmet vagy sorozatot a szórakozáshoz. Esetleg meglátogatható a Kakas étterem is finom ízekért.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: