Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Tényleg kivontak pár gyártási számú d vitamint de állítólag nem veszélyes ....
Kedves Lulin!Több lehetőséged is van először is magán vagy sztk rendelés?Én elsőre magánra mentem nem volt semmi extra...A másik két gyereket már sztk rendelésre járva szültem semmi külömbséget nem vettem észre bár nekem nincsenek is extra kivánságaim....Elöször is döntsd el ezt utána tudunk súgni mit,hol esetleg mennyiért.Én azt csináltam,hogy megpróbáltammindig egy napon menni így mindig csak egy orvos látott és így ő is képbe volt.Hétfőn a Ferenczi dr vagy ha fiatalabbat szeretnél péntek Dr Szaniszko szerintem ők NAGYON jók.Lelkiismeretesek.Én is úgy kerültem Vácra ,hogy senkit se ismertem és mindhármat itt szültem.

Sziasztok!

Lehet hozzátok csatlakozni?
Én is 8 hetes kismama vagyok, 2 éve élünk Nagymaroson.
Szülni Vácon szeretnék, dr. Kondér a dokim. Eddig csak magánban voltam nála, viszont úgy láttam, hogy nem is rendel az sztk-ban. Létezik ez?

Kép

Sziasztok!
Elnézést, hogy off vagyok, de hátha valakit érdekel... :D

Házhoz jön a Mikulás!
Szerezz Örömet gyermekednek és rendeld meg szolgáltatásunkat!
Ne hagyd az utolsó pillanatra, még választhatsz a szabad időpontok közül!
Megbízható, minőségi szolgáltatás profi színészektől!
Hívd meg a kis barátokat is egy Mikulásváró party-ra!
A program ára független a gyermekek létszámától!

A Mikulás és kísérője megérkeznek, a Krampusz játszik a gyerekekkel, oldja a hangulatot, majd a Mikulás köszöntőt mond és felolvassa a Nagykönyvből a gyermekek (előre egyeztetett) tulajdonságait, dicséreteket, esetleg intelmeket.
A kicsik csínytevéseiket megválthatják dallal, verssel, bukfenccel illetve bármilyen ügyes cselekedettel.
Ezután a Mikulás átadja a szülők által előre elkészített ajándékot, valamint saját kis meglepetését és megígéri, hogy jövőre is ellátogat.
Közös fotózás, éneklés után elbúcsúznak.

A műsor ára: 12.000.- Ft (+ÁFA számlával)

Megrendelés: 30/ 9 625 423 vagy mikulasrendeles@gmail.com

Bővebb információ és szabad időpontok a www.mikulas.mlap.hu oldalon!

Kép Harlequin Zsúrszolgálat

Sziasztok!Létezik ,hogy nem rendel sajnos.Régen kb fél éve még hétfőn UH-ot csinált csütörtökön meg vizsgálatot végzett de én is most a harmadiknál vettem észre,hogy sajnos nincs az sztk-ba,mert én is mindig hozzá mentem UH-ra.

Sziasztok!
Igen csak magánja van. A szülés elég drága nála. Rendel Gödön és Vácon is magánt. Én a 4. et szültem csak nála.
A szülésznő viszont fontos itt Vácon. A Kiskuti Noémi szokott vele szülni. Na Ő nagyon bejött. :D
kicsiszolo
Sződ

Sziasztok !!

Judit 0713 !!! Isten hozott köztünk !!! Jaj de jó lesz neked , két ekkor a gyerek után jön a picike !!! :) :)

Olyan jó lesz megint babázni , majd meglátod !! :)

Tudják már a nagyok ???

Puszi

Kép

Kép

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Igen, tudják már a nagyok, mivel nem nagyon akart összejönni a picur, így lombikbabácska lett, tehát már a készülődéstől tudták hogy lesz kistesó.
Most épp azon variálok, hogy visszamenjek-e magánba inkább a lombikos dokinőmnöz.
Nagyon rendes, csak hát János kórház...nincs túl közel.

Kép

Sziasztok !

Judit ! Hát, tényleg kicsit messzinek tűnik a János . :) De nincsenek legyőzhetetlen akadályok !!

Meg van már a döntésed , vissza mész, vagy keresel egy közelebbi Kórházat ??

A nagyok örülnek a babucinak ??

Amúgy jól vagy minden rendben ??

Puszi, Kati

Kép

Kép

Szia Kati!

Köszi a kérdést, elég jól vagyok, bár feküdni kell egy hematoma miatt amit látott a dokinéni a méhemben.
Nagyok: a lányom láthatóan örül, a fiam elég tartózkodó, de nagyon rendesen segítget mióta ágynak dőltem :)
Döntés: hétfőn kell visszamennem a dokinőhöz, akkor beszéljük meg tutira a dolgokat. Kicsit ódzkodik, mert ismeri Kondér dokit...viszont nekem valahogy K egyre kevésbé szimpi. Valahogy nem tűnik túl gondoskodónak, olyan futószalag-szerű a rendelése (múlt csüt. voltam nála) :roll:

Kép

Szia Judit !

Mi is pontosan az a hematoma ??

Gondoltam, hogy a lányod jobban örül , hogy majd babusgathat !!

Hát igen, azért a fiad már csak 20 éves , neki kicsit furi lehet a helyzet , de majd beleszokik ! :)

Meddig kell feküdnöd ??

Egyébként nincs más Kórház ami kicsit közelebb esne a Jánostól, csak a váci jöhet szóba ?
De ha nem is olyan szimpi az ottani K doki , akkor meggondolandó a dokinő, ha anyagilag bírjátok akkor meg pláne !

Mennyi idő míg beértek a Jánosba ?

Puszi, Kati

Kép

Kép

Szia!

A hematoma egy vérömleny, ami a baba mellett van (remélem már csak volt) a méhemben. Valószínűleg annak az eredménye, hogy két picurka kezdett el megtapadni, de aztán az egyik még 5-6 hetesen elbúcsúzott tőlünk. Az ő helyéből alakulhatott ki.

Hétfőn délután megyek dokinénihez kontrollra, ha minden oké, akkor már nem kell a szigorú fekvés :)

Sajnos más kórházakban nincs tapasztaltom, illetve ahonnan van (MÁV) nem túl jó.
De végülis 1,5 óra alatt oda lehet érni a Jánosba, a babáknak meg nem nagyon szokásuk csak úgy kiugrálni anya hasából :wink:
Legvégső esetben pedig ha úgy érzem nem bírjuk ki odáig, akkor marad Vác, ügyeletes dokival :idea:

Te kinél szülted a lányokat?

Kép

Szia !

Én Mercit még anno magándokinál szültem ,Dr. Dévai Istvánnál, neki mostanra már magán klinikája van, igaz már akkor is nagyon drága volt , csak egy recept írás 5.000.- (1994-ben)
Ő akkoriban a Nyírő Gyulában (XIII.ker.) volt , ott is szültem .

Diát meg anyukámékhoz közel lévő Uzsoki Kórházba (XIV. ker.) .
Ide Fótról indultunk , kb. 20 perc alatt ott voltunk M3-on , szerencsénk volt mert este 10 után kellett indulni :) így nem volt dugó!

A Kórházat egyébként nagyon szeretem , most még mindig újítják, de a szülészet már kész! Azt mondják nagyon szép ! A szülőszoba idáig is szuper volt !

A Mávot én sem szeretem ! (nem sok jót hallottam)

Mi volt a dokinál?? Minden rendben ?

Puszi

Kép

Kép

Szia!

Dokinéninél minden OK volt, felszívódott végre a hematoma, így már nem kell szigorúan feküdni :) És nagyon édesen kalimpált a kismanó, olyan volt mintha táncolna.
Már látni lehetett az ujjait is :shock:
Szóval maradok a dokinőnél, hiába van messze, az a szeretet ahogy a babáról beszél, meg a figyelem irányunkban nekem nagyon sokat jelent!

Pussz
J.

Kép

Szia !

Jaj, a kis édes !! :) :)

Na jól van, az a lényeg , hogy meg van kinél lesztek és minden rendben ! :)

Már a 11.hét is eltelik lassan !!! :) :)

Vigyázzatok magatokra !

Puszi

Kép

Kép

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek !!! :) :)

Puszi, Kati

Kép

Kép

Hahó Váci és környéki anyukák, van még itt valaki? Lehet, hogy jövőre a Törökhegyre költözünk, tudnátok segíteni, hogy milyen az a környék, érdemes oda menni gyerekkel? Még egy babát szeretnénk a párommal majd valamikor, szóval minden érdekel Váccal kapcsolatban, ami egy anyukát érdekelhet! Lécccc, írjatok! :) Előre is köszönöm!

Sziasztok! Én csak egy kis megerősítést szeretnék kérni tőletek. Négy tesztet csináltam és mindegyiken csak halvány pozitív csíkom lett. Szerintetek is baba ugye? :)

Sziasztok anyukák! Ha nem nagy kérés, megkérlek kattintsatok az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tennetek, csak kattintani a tetszik gombra, és máris sokat segítettetek nekünk.  Sajnos telefonról nem működik. Köszi szépen :)

http://erdely.ma/fototar.php?kepid=4761 ... bb_allapot

Kedves Mindenki, egy nagyon izgi kutatáshoz keresünk kismamákat, akik szívesen kitöltenek egy kb. 10 perces online kérdőívet. Ha megosztjátok, az is szuper nagy segítség! A résztvevők között 5 db 10 000 Ft értékű DM ajándékutalványt sorsolunk ki! Előre is köszi! A kérdőív a linkre kattintva indul.
http://adatbazis.selfip.com/capitris/in ... &uid=TESZT

wakkancs
Budapest IX. kerület

Egy felejthetetlen élmény gyermekének 2015-ben is.
Mikulás titkai otthonából, a játékgyárból, és a manóiról
Igazi élmény kicsiknek, nagyoknak, szülőknek, barátoknak.
Magyarországon a legolcsóbban profi műsorral, fotóssal, ajándékkal !!! és a varázslattal ,titkokkal az északi sarkról.
Eljött ismét december 6.-a, amikor a Mikulás ajándékot hoz a gyermekeknek. Ilyenkor minden a gyermekek körül forog, hiszen mindenkinek a gyermeke a legfontosabb. Ha ön valami különlegeset szeretne adni gyermekének, akkor mi tudjuk a megoldást!
20 perces interaktív játékos müsor,ajándékcsomaggal ( MILKA )
További információ :
www.mikulasrendeles.com, info@mikulasrendeles.com, tel: 06-70-940-9499

Sziasztok!
Én Damásdon lakom. Tudja valaki, hogy Vácon végeznek-e refertilizációs műtétet? Nagyon fontos lenne. A vőlegényemmel szeretnénk kisbabát. Viszont az ex férjem két gyermek után kifizette a sterilizációt. Van két felnőtt gyermekem, most szeretném a páromat megajándékozni egy csöppséggel.
Csak az idő sürget nagyon.
Köszönöm a válaszokat.
Anikó
panka65
Ipolydamásd

7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!

Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: