Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!!


Lányok , hogy vagytok ??


Lara !! Mi újság ??? Én is azért kukkantottam be , már 19.-e van !!! :)


Puszz

Kép


Kép
 
 


A GÖDI WALDORF ÓVODA INFORMÁCIÓS ESTET TART
február 24-én és március 24-én
Az érdeklődő szülők megtekinthetik az óvoda épületét, megismerkedhetnek az óvónőkkel, akik szívesen válaszolnak a Waldorf- pedagógiával kapcsolatos kérdéseikre.
Az estek 18:30-kor kezdődnek.
Érdeklődni: Somodiné Marianna (óvónő) 30/367-7287
Pénzes Barbara (szülő) 30/606-2494
Cím: Felsőgöd, Tél u. 2. (bejárat az Ősz utcából)
e-mail: godiwaldorf@gmail.com http://waldorf.god.hu

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok,

Hát megszületett Léna, 3330g és 54 cm-rel, febr 12-én. A szülés villámgyors volt. Délután 4-kor elfolyt a magzatvíz még itthon, 6-kor már megvolt a baba :D
Olyan gyorsan bújt ki, hogy gátmetszésre sem volt idő szerencsére.
Nagyon ügyesen szopizik, majd pénteken megyünk súlymérésre, akkor majd elválik mennyire:)
Jelenleg a cici-kisebesedéstől szenvedek..remélem nem tart sokáig, mert iszonyatos :(
 
 

 
 

Monixx, a doktornővel szültem végül. Te voltál már nála? Találkoztál már vele?
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
 


Rég jártam erre..

Lara hatalmas gratula nektek Lénához!!!!!! soksok boldogságot kívánok nektek!!!! :D

Kép
Kép
Kép


Sziasztok !!!



Lara !!! Millió gratula az egész családnak !!!! :) :)

Húú, hát ez tényleg gyors szülés volt !!!! :)


Tesók élvezik a csöppséget ???

Mesélj egy kicsit (ha lesz időd)


Puszi mindenkinek !!

Kati

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

A gödi topikba már írtam, de ott már február eleje óta nem járt senki. Nyáron költözünk Gödre és tájékozódni szeretnék egy kicsit, milyenek is az ottani iskolák. Ha jár erre valaki, aki Gödön lakik, van iskolás korú gyereke, akkor légyszi írjon egy kicsit a suliról!

Köszönöm.

Üdv.: Ildi

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok,

rég voltam, bocsi.
Lara: Gratulálok! :) Nem voltam még a doktornőnél, Hogy hívják őt? lenne sok-sok kérdésem, nem tudom, priviben esetleg tudunk-e beszélni? képeket majd tegyél fel, ha lesz időd, :)

Többiekkel mi újság?
 
 


Sziasztok, köszi a gratulációt :)

Kati, tesók nagyon élvezik a babát, bár inkább játékbabaként van kezelve. Sokszor fogja kézbe a nővére, de annyira pörgeti, hogy szegény épp már csak fejjel lefelé nincs tartva..Szóval nincs kímélve :)

Rita, nálatok nincs ilyen?

Datolya, sajnos én nem ismerem a gödi sulit :(

Monixx, kérdezz bátran, szerintem priviben a legjobb.
 
 


Lara, gratulálok a legkisebbhez! (Úgy látom hasonló korúak a gyermekeink.) Közben a gödi topikban már kaptam némi infót a suliról. Ha majd az összes gyermek egészséges lesz itthon, akkor elmegyek és megnézem.

Datolya

Kép Kép Kép
 
 


Helló lányok !!


Lara ! Örülök, hogy ennyire élvezik !!! :)
Te , hogy vagy , hogy bírod a nagy családos életet ???


Datolya ! Jó, hogy megtudtál valamit , én sem tudok semmit róla .



Puszi

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan:
Ki akar jönni capoeira edzésre? Gödöllőn szerdán és pénteken 20-21 óráig....
Ha érdekel valakit, írjon légyszi az e-mail címemre: nagyivanszilvia@gmail.com

Én mennék, mielőbb!!!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,


Működik még ez a fórum?

Nita
 
 


Nita, szia, benéztem, de nincs nagy pörgés itt :(

Szilvi, engem érdekelne majd a capoeira, de azért átjárni Gödöllőre sok lenne :( Te jársz? Jó? Sokan vagytok?
 
 


Szia Lara,

Köszi, hogy válaszoltál....

Hát, én is úgy látom, hogy nem kell magát az embernek strapálnia a válaszok megírásával:( kár....én szívesen beszélgettem volna.

Nita
 
 


Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék én is Hozzátok Vácról. Még a babavárás elején járok, és Ő lesz nekünk az első, akit már régóta vártunk. :)

Judit

Kép
 
 


Sziasztok !!!


Judit, Nita !! Üdv. köztünk !! :)


Igen, sajnos nagyon eltűntünk innen , pedig régebben annyi-de annyi segítséget kaptam az itteni lányoktól !!!
Szerettem ide jönni !! :) :)


Azért hátha egyszer beindul megint !! :) :)

Én szívesen jövök !! :)



Puszi,Kati

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!
Én már a harmadik babámat várom most aug.27.-re és nagyon türelmetlen vagyok,mert a legnagyobb most kezdi a sulit és ha a pici késik akkor nem lehetek ott a naggyal a nagy napon.Amikor a nagy(Petra)született még naponta többször is le lehetett ide ülni mindig volt kivel beszélni ez 2004-ben történt.De a második terhességem alatt már alig volt kit keresni(Laura 2008).Sajnos nagyon leült ez a dolog.......
 
 


Sziasztok !!


Üdv kuku !!

Azta , nagyon izgi !!
Remélem a pici nem fog késni , így 3. babaként !!
Drukkolok nektek !! :)
Még egyben vagy ?? A lányok gondolom nagyon várják a picit !!
Petrának ennyi izgalom egyszerre !! :) :)
Fiú lesz vagy lány , tudjátok , vagy meglepi ??


Puszi,Kati

Kép


Kép
 
 


Szia Kati!
Még mindig egyben vagyok.Ma voltam az utolsó NSTn.De még mindig se híre se hamva a babának :( Petra már nagyon várja Ő már érti is,hogy mi történik.Laura csak nézi a pocakot meg mondja,hogy baba de Ő majd csak akkor érti meg igazán ha "kézzel fogható lesz"Ma már mondták,hogy holnaptól be is feküdhetek vagy bemegyek minden nap és csak hétfőn fekszek be.Én az utóbbit választottam a lányok miatt...meg ha mégis elindul a dolog csak jobb még otthon kínlódni nyugodtan mint bent a kórházba.Egyszer látták,hogy fiú de ott volt a köldökzsinór is.A második alkalommal már csak annyit mondtak,hogy van rá esély,hogy fiú.Teljesen mindegy,hogy mi lesz csak egészséges legyen és legyen már itt velünk kint....Köszönöm az érdeklődést.
 
 


Szia kuku!


Hol laktok és hol fogsz szülni ?? Remélem nem túl messze egymástól !! :)


Mennek a drukkok , reméljük már csak pár nap és megismerhetitek a picikét !!

Ha csak nem már meg is született !! ???


Puszi, Kati

Kép


Kép
 
 


Szia Kati!
Váci vagyok itt is szülök ha végre szülök....
Ma lenne a hivatalos napja a dolognak de semmi Szombat,vasárnap kaptam "haladékot" úgy ,hogy mindkét nap megyek a szülészetre szívhangot nézetni de hétfőtől be kell feküdnöm minden féle képpen
:cry: ami a lányok miatt is elkeserít meg az évnyitó....Na de mostmár egyszer csak meglesz ez az emberke is és különben ma még jön egy hideg front is és ha holnap 13:00ig megszülök akkor még van esélyem ,hogy kedden hazaengednek.Ha a végére érek a "dolognak" mindenképp jelentkezek és köszi a drukkot.Szia
 
 


Szia kuku !!


Jól van, közel van a kórház !! :)

Jó kis szél volt itt tegnap , most is alakul !!! Küldöm arra , hátha segít !! :)

+++++++++++++++++++++++++++++++


Puszi

Kép


Kép
 
 


Szia Kati!
Most jöttünk haza a kórházból de a szívhang jó :D .És teljesen zárt a méhszáj.Mikor lesz ebből baba????Már nagyon kínlódik mindenki,hogy ha hétfőn befektetnek mi lesz?A gyerekekkel is jó nehéz lesz,mert a Lau még mindig cicizik és ki tudja meddig tartanak bennt mire elindul a dolog.Hát jó lenne ha menne már magától is......Várom a szelet :)
 
 


Szia kuku !


Te jó ég , le lesz strapálva a cicid !! :) :):)


Mi a cumit nem tudjuk elfelejteni :( , pedig Dia már lassan 4 éves lesz!!


Zárt méhszáj, na akkor várhatunk még egy picit !!

Bár , én is egy ujjnyival voltam bent (aznap de. mikor szültem Diát, igaz már kb. 3 napja meg kellett volna születnie, papír szerint) és azt mondta a dokim , hogy szerinte ma még nem fogunk szülni !
Este 10-re ott toporogtunk !!!:) Pont ő volt az ügyeletes ! :)


Mennek a drukkok !!++++++++++++++++

Ui.: persze ha így haladtok még ott lesztek az évnyitón !!:) :) :)
Már szinte csak 2 nap !! :)


Puszi, Kati

Kép


Kép
 
 


kuku !! Csak nem ??????????????

++++++++++++++++++++

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem ártana picit felpörgetni a topic-ot!

Judit, gratula a picurhoz, látom lassan kezded a második trimesztert! Megvolt már az első genetikai UH? Ki a dokid?

Kuku! húúú, szerintem te már babázol! Az én legnagyobbom 3 éve kezdte a sulit, az évnyitó annyira nem nagy szám, szóval ha nem leszel ott, akkor sem veszitessz semmi nagyot! Sokkal érdesebb van most veled! Majd elmeséli Petra, hogy mi volt, mi történt.
Ha Laura még szopizik, akkor a picurnak nem kell napokat várni a tejcsire :-)
Majd írd le ha van időd, hogy milyen volt a szülés!
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációt! Holnap lesz 12 hetes a picur, már nagyon várom. Genetikai uh. 6-án lesz majd. Dubeczhez járok, mert a barátnőm is Őt ajánlotta és sok helyen jókat olvastam róla. Eddig nagyon szimpatikus.

Kuku! Hogy vagy? És a baba? Mesélj, milyen volt!

Judit

Kép
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm az érdeklődést.Augusztus 28,-án este még sétáltunk a férjemmel beszélgttünk,hogy mi lesz ha befektetnek.Késöbb otthon megvacsoráztunk majd lefeküdtünk egyszer csak elkezdett fájni a derekam de nem gondoltam sőt nem is úgy éreztem,hogy ez szülési fájás lenne.Aztán 3 percel késöbb ismétlődött majd újra és újra ismétlődött de én nem akartam elindulni,mert tényleg nem "úgy"fájt...Aztán a párom noszogatására bementünk ahol megvizsgáltak és kiderült,hogy már 2 ujjnyira nyitott a méhszáj.Nem volt nagy fájdalom egészen hajnal 1ig.Akkor nagyon belehúzott majd végül hajnal 2:25kor megszületett Horváth Gergely János 3450g 51 cm.Hála az égnek minden rende van úgyhogy szeptember 1 már haza is jöttünk.egyébként le a kalappal a doktornő és a szülésznők elött mivel nekem nem volt fogadott orvosom de nem éreztem hátrányát a dolognak.Gratulálok Judit te még a nagy kaland elött állsz.
Sziasztok Kuku
 
 


Sziasztok !!


kuku Drága !! Nagyon nagy gratula az egész családnak !!!!! :) :)

Szóval kisfiú !!!! :) :) Isten hozta Gergely Jánost köztünk !!!!! :)
A lányok majd jól elkényeztetik !!! :) :)

Petrának, hogy sikerült az évnyitó ??
Idáig tetszik neki a suli ?


Judit !! Neked is mennek a drukkok, az UH-n minden rendben lesz !!!


fcicus ! Köszi !


Pusz, Kati

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Kuku! Gratulálok! Sok örömet a pici fiúhoz.

Nálunk minden rendben, megvolt a genetikai uh., és nagyon jók az értékek. :) Nagy élmény volt az uh, bár kicsit lusta volt, nem nagyon akarta megmutatni magát. Reméljük legközelebb az is kiderül, kisfiú vagy kislány. Bár mindkettőnek örülnénk. :)

Judit

Kép
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon,jelenleg 10 hetes terhes.Első terhességem,és Vácon lakom.
Az Sztk-ba járok terhesgondozásra,egy szimpatikus orvoshoz,de akiket ismerek,szinte mind a Dubecz dokinál szültek,és őt ajánlották nekem.Nemrég kiderítettem,hogy hol van a rendelője,és gondolkodom,hogy átmegyek hozzá,mert még nincs fogadott dokim.
Az igaz,hogy Pesre kell bemenni szülni,ha valaki hozzá jár magánra?
Judit,ha jól láttam,Te hozzá jársz.Tudnál esetleg több infót adni,hogy hogy mennek nála a dolgok?
Előre is köszönöm,mert nagy segítség lenne,mert én még csak tapogatózom a terhesség szövevényes világában.
Drukk,és gratula minden kismamának,anyukának!

Bagoly
 


Szia Bagoly!

Isten hozott köztünk. :) Gratulálunk a babához!

Túl sok tapasztalatom még nekem sincs, nekünk is Ő lesz az első, de szívesen segítek, amit tudok.

Dubecz nagyon szimpatikus, próbáld ki nyugodtan.
A rendelője a Zichy Hippolyt utcában van. Hétfő, csütörtök és péntek délután rendel, időpontot kell kérni az asszisztensétől.
A váci kórházban dolgozik, nem kell Pestre bemenni szülni, barátnőm is itt szült Nála, Vácon. Nekem tetszik, hogy van uh. készüléke, és minden alkalommal megvizsgál, nem kell a kórházba menni miatta.

Ha van még bármilyen kérdésed, írj nyugodtan!

Judit

Kép
 
 


Szia!

Nagyon szépen köszönöm az infókat!!!!
Sokat segítettél!!!

Holnap felhívom,kérek időpontot!

Ha jutok valamire,majd írok!
Addig is puszi!
 


Na,megvan az időpont,köszönöm mégegyszer a segítséget!!!
Puszi!
 


Sziasztok!
Gratulálok az új kismamának.
Mi már elmultunk két hetesek és már négy kiló fölött járunk,fantasztikus ahogy fejlődnek ezek a kis emberek.Mégegyszer szeretném megköszönni az utolsó pillanatba jött támogatást Kati 16-nak pont a legjobbkor talált rám amiket mondtál....köszi.Nem is hinné az ember ,hogy egy két jó szó milyen sokat számít a megfelelő időben[/img]
 
 


Szia kuku !!!


Köszönöm szépen , de aranyos vagy !!!
Nagyon , nagyon szívesen !!! :) :)
Én örülök, hogy megosztottad velem/lünk az utolsó pillanatokat !!!

Atya ég , már 4 kiló felett jártok , ez igen !!! Hát hiába , a pasik szeretik a hasukat !!! :) :)

Lányok ?? Suli ???

Nem féltékenyek ???


Ui.: Nem is írtam , pedig akartam !! Nekem is Dia születésénél a derekam szakadt le, de piszkosul !!!


Millió puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Judit és Bagoly, én is a Dubecz dokihoz jártam, és én maximálisan meg voltam elégedve. Tényleg jó, hogy van a rendelőben UH-ra és még a CTG-re sem kell a kórházba menni, mert az is van neki, igaz 3000Ft/alkalom, de kényelmesebb.
Ja, lehet, hogy nem vagyok járatosak a CTG-ben még. Ez a baba szivhangját és a méhösszehúzódásokat nézi és a terhesség 36.hetétől heti rendszerességgel van.
Ja meg ami nekem nagyon tetszett, hogy ha bejelentkeztem időpontra, akkor max. 10 percet kell várni, hogy sorra kerüljek, de olyan is volt, hogy ő várt rám, mert 5 percet késtem.

Kuku, nagyon gratulálok Gergelyhez!!! Hogy becézitek?
Elég jól gyarapodik a baba, ha 2 hetes korára már bő fél kilót hízott! ÜGyesek vagytok! Mit eszik a picur anyatejet vagy tápszert?
Egyébként a fiúk tényleg jobban gyarapodnak, nálunk is a kisfiam hízott a leggyorsabban.

Kati, pár szót te is írj már magatokról!
 
 


Sziasztok!
Voltam a dokinál,és azt mondta,minden rendben!!!
Nagy kő esik le a szívemről mindig ilyenkor!
Köszi mégegyszer (66-odszorra is)a segítséget!
Puszi!!!
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, tudja-e valamelyikőtök, hogy szokott-e lenni Vácon szülésfelkészítő, és hogy mikor érdemes rá elmenni.
Kismamatornára jár valamelyikőtök?

Köszönöm, és remélem mindenki jól van :)

Mi pénteken megyünk dokihoz, remélem minden rendben a kismanóval. :)

Judit

Kép
 
 


Sziasztok!!
Gegely baba holnap lesz6 hetes és csütörtökön voltunk a védőbe 5700gr.Hatalmas baba és csak anyatejet eszik.Nagyon sok féle képpen becézzük Gergő Gegi,Gurguly,Guriga,Gerzson és van aki Janó manót használ.A lányok nagyon szeretik a Lau egyfolytába mint egy hal úgy cuppog,hogy had adhasson neki puszit.Petrusnak nagyon tetszik a suli és nagyon szépen ír nagyon ügyes.
Kismamák hajrá írjatok bátran.Én is próbálok aktív maradni.
Sziasztok
 
 


Sziasztok!!!!!!
Hallott valaki valamit a vigantolrol?????Állítolag visszavonták mind a gumi kupak miatt.....Tud erről valaki valamit????
 
 


Helló lányok !!



kuku !! Jó hogy jöttél egy kicsit !! :) :9

Édesek ezek a lányok !! Gondoltam , hogy el lesz kényesztetve ez a fiúcska !!!

Vigantol?? Mi az ?? Mire jó?? nem hallottam semmit !!


Puszka

Kép


Kép
 
 


Sziasztok !!


Na, hol vagytok ??? Bocsi múltkor csak gyors össze kapkodtam ezt az írást !!


bagolyka !! Örülök, hogy minden rendben !! Én is mindig izgultam ezeken a vizsgálatokon !! Borzasztó !! :)


kuku ! Nem semmi becenevek , van bőven !!! :) :)
Akkor féltékenység az nincs ??? Nehéz a suli ??


Lara !! Nem is tudom mit írjak magunkról !! :) Egy 16 éves kamaszlánnyal borzasztó nehéz most !! Jó lenne már ezen túl lenni , de mire vége lenne , jön a másik !!!!!!!!! Szép kis jövő !! :) :)

Képzeljétek Diával ma voltunk 4 éves státusz vizsgálaton a védőnéninél , már tavaly is volt , de az lájtosabb volt.:)

Most tényleg szinte mindent megnézett ! VÉRNYOMÁST !!! ??
Szem és hallás vizsgálat is volt és hát a szokásos magasság , kg. , fej körfogat és természetesen sok kis kérdés, miket tudunk már , mint pl. a főbb színek , több-kevesebb fogalma ...stb


Volt már valaki ilyenen ?? Pesten tavaly még nem csinálták , azt sem tudták miről beszélek !! :)


Viszont sajna van egy kis lúdtalpunk , úgy is kell vissza menni Vácra a Kórházba (ortopédiára), szintén 4 éves kontrollra .
Sajnos már beutaló kell , így még nem kaptam időpontot.

Viszont ott a doktorbácsi aranyos és azt mondják jó szakember is ! (Dr. Dreissinger Imre)
Kíváncsi leszek mit mond.

Jáj, bocsi , jó hosszú lettem !

Ezek történnek velünk .


Ti jól vagytok ???


Puszi, Kati

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!
A viagantol a d vitamin amit 3 éves korukig kell szedni,napi egy cseppet.Megint eltelt egy pár hét ,hogy ide tudjak ülni a gép elé.Mindenki jól van?Sziasztok
 
 


Sziasztok !!


Jézus !!! Ez a vigantol ????????? ÓÓÓ , hát igen , már rég szedtük !!

Mi van vele , megtudtál valamit róla ???

Köszi, jól vagyunk , remélem ti is !!! :) :)


Puszi

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

8 hetes váci kismama vagyok, aki első babókáját várja, így eléggé tapasztalatlan. Eddig csak sztk rendelésen voltam, mindkét alkalommal Gyurkovics doktor úrnál. Mivel két évvel ezelőtt költöztem csak ide, nem igazán ismerem a környékbeli szülész-nőgyógyászokat, és eleve a váci kórházat... Nektek ki az orvosotok/ kinél szültetek?

Köszönöm az infókat! :) Jó egészséget kívánok minden kedves kismamának, ill. anyukának!
lulin
Vác
 
 


Sziasztok!Tényleg kivontak pár gyártási számú d vitamint de állítólag nem veszélyes ....
Kedves Lulin!Több lehetőséged is van először is magán vagy sztk rendelés?Én elsőre magánra mentem nem volt semmi extra...A másik két gyereket már sztk rendelésre járva szültem semmi külömbséget nem vettem észre bár nekem nincsenek is extra kivánságaim....Elöször is döntsd el ezt utána tudunk súgni mit,hol esetleg mennyiért.Én azt csináltam,hogy megpróbáltammindig egy napon menni így mindig csak egy orvos látott és így ő is képbe volt.Hétfőn a Ferenczi dr vagy ha fiatalabbat szeretnél péntek Dr Szaniszko szerintem ők NAGYON jók.Lelkiismeretesek.Én is úgy kerültem Vácra ,hogy senkit se ismertem és mindhármat itt szültem.
 
 


Sziasztok!

Lehet hozzátok csatlakozni?
Én is 8 hetes kismama vagyok, 2 éve élünk Nagymaroson.
Szülni Vácon szeretnék, dr. Kondér a dokim. Eddig csak magánban voltam nála, viszont úgy láttam, hogy nem is rendel az sztk-ban. Létezik ez?

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: