Új privát üzeneted érkezett!

igen én is ezt mondom......volt egy kislány ő nagyon sírt az anyukájáért....már majdnem megkönnyeztem....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Az ovónő azt mondta aki az eleján nem sir az majd akkor fog amikor rájön, hoyg ez rendszeres. Mi is az 5. nap mikromentünk Szabina már rájött, hoyg ez valami foylamatos dolog és ott fogom hagyni. Már a menésésn láttam baj lesz mert lassan mentaz oviba be. MAjd mikroelköszöntem már konyult is a szája. De fél perc volt a sirás mert kint hallgatóztam és már nem volt baj .
Aztán van az aki az elején sir és 1-2hét után jó esteben már nem sir. Ovónéni mondta ezt. És Szabina a 6. naponmondta , hoyg oviba nem megy soha. Mégis most hétvégén is akart menni alig hitte el, hogy szünet van:)

Kép
 


majdmeglátjuk hogy lesz.....az ovónővel azt beszéltük hétfőtől menjünk minden nap.....megbeszéltük a dolgokat......de nagyon aranyos a kati meg a barbi is.....na meg a dajka is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma ott alszik a Vivi az oviban! :D Remélem sikerülni fog.Nemkaptam még telefon hívást,úgy hogy......ez jó hír :)

Nita:nekem is szimpik az óvónénik.

Csucsu:Mit csinálsz a szabadidődben?
Állás még most sincs. :cry: Elszomorító.és egyben dühítő.

Na pusza mindenkinek

Kép
 


Melinda: ÓÓÓ van meló bőven. Most éppen teregettem előtte főztem majd felmostam és ilyenek. Na meg közben állást is nézek de mondjával mert nekem azért van hova mennem tehát csak jobb helyre megyek . Annyit megér az utazás nekem. Na meg márcioustól már a férjem motprral is tud majd menni melózni én meg használhatom a kocsit igy be érek meg haza érnék hamar. Na majd meglátjuk mert bérlket olcsóbb mint a benzin. Addig meg nézem a netet hátha van valami a közelben.
Nem könnyű az biztos.

Kép
 


képezeljétek tegnap voltak családlátogatni az ovónénik...és mikor mentek el a paprjukhoz foghatták máténak az orvosi könyvét amit a védőnővel ki kell töltetni.ááááá...mehetek majd vissza az oviba.....
melinda egyre megkérhetlek?ha mész viviért kérdezd már meg a kati ovónénit nincs e nála az a könyvecske... :oops: :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: és milyen volt a látogatás??

Kép
 


nagyon nem tudtak körülnézni mert máté pont akkor aludt...így az étkezőbe beszéltük a dolgokat...ebédgondok meg ilyenek....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:nem tudtak volnakésőbb menni ? Vag ynem volt lkebeszélve?, Hisz tök jó lett volna ha Máté is látja eljöttek hozzá.

Kép
 


én is csodálkoztam hogy ilyenkor jötte....annyit mondtak hogy majd telefonálnak mikor jönnek....helyete akkor telóztak mikor már a kapu előtt voltak. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Biztos arra jártak nem?? És nem akartak már elmenni. De tény, hoyg előtte mi is egyeztettünk időpontot.

Kép
 


konkrétan hozánk jöttek.de azér szolhattak volna hogy akor jönnek mert akkor nem teszem le mátét aludni.no de mindegy már....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló csajok!

Látom megy az ovi láz ezerrel.
Képzlejétek tegnap mi is voltunk benn a Bömivel. Apuval meg a gyerekekkel sétáltunk. Elmentünk a pékségbe aztán meg a másik dédihez aki a Kisgyár utcába lakik. És pont útba esett az ovi. A Bömi meg beakart menni csúszdázni.
Amikor ősszel voltunk benn megkérdezni, hogy is van itt a beíratkozás akkor az óvodavezető mondta, hogy játszani bármikor bemehetünk ha kinn vannak a gyerekek, csak kérdezzem meg a óvonéniket. Hát most kaptam az alkalmon. Odamentem az egyik óvonénihez és kérdeztem, hogy bemehetünk-e. Ő meg egyhe szájhúzással közölte, hogy hááát iigen. Én meg előadtam, hogy az óvodavezető mondta stb. Ja akkor természetesen igen, da pedzegette, hogy mi van a játszótérrel. Miért nem oda megyünk, mire mondtam, hogy ilyenkor a kutya se viszi nagyon játszótérre a gyerekét. Egyedül meg otthon is tud játszani a Bömi.
De aztán meglágyult a nő, még az egyik nagyobb gyereknek szólt is, hogy pesztrálja a Bömit. Meg miután bementek ebédelni, mondta, hogy még maradhatunk nyugodtan, ha akarunk. De hát pont a gyerekek miatt mentünk.
Azért vicces volt a Bömi mikor bementek a gyerekek azokat kellett játszani vele amit látott a többi gyerektől. Pl versenyt futni, de szigorúan onnan kellett indulni, ahonnan két kisfiú és bele kellett ugrani a homokozóba ahogy ők. Meg focizni kellett de ott ahol másik két kisfiú játszott. :)
Remélem nálunk se lesz majd gond ha mi is elkezdünk majd járni a beszoktatással.
Egyébként most én is észreveszem rajta, hogy már lassan jól jön neki is az óvi. Már nagyon nem tud mit kezdeni magával néha.
Annyira gáz most vele a kicsi miatt. Tök rossz anyukának érzem magam most :( . De ez hosszú hogy leírjam.
Hát tényleg nem könnyű két gyerekkel, így hogy mind a kettő itthon van egész nap, na de nem sírok lesz ez még jobb is. :)
Viszont tök jó volt a hétvégénk ezt még elmesélem. Szombaton volt a Gábor a Bömivel a tököli uszodába pancsolni. Nagyon jól érezték magukat, én meg addig tudtam egy kicsit dolgozni.
Vasárnap meg elmentünk korcsolyázni szigetcsépre. Régen nagyon sokat jártunk oda apuval.
Két akkorát estem hogy csak na :?
A tesóm pont húzta a lábára a korit, mikor hallotta hogy mintha meteorit csapódott volna be valahova :D :D :D
Felnézett, és hát én voltam. Nagyon nagyot estem a hátamra, még a fejemet is bevertem, azt hittem agyrázkódást kaptam, de nem hála istennek. Alapvetően az volt a baj hogy 42-es korival korcsolyáztam az én lábam meg 39-es. Csak az enyémet levitte a tesóm szegedre, így csak apué marad.
Na mindegy de azért így is nagyon jó volt, legalább mozogtunk egy kicsit. A Bömi meg futkosott a jégen, nagyon jófej volt. :)
Ma voltunk oltáson. Hát elég kaotikus volt a helyzet. Már egy idejen nem volt oltóanyag, úgyhogy most hogy jött bodog boldogtalan oda lett rendelve. Aztán fél tíz körül kiderült hogy a három hós oltás elfogyott, háromnegyed tízkor meg már a pnemo is. Mi most a négyhósért mentünk már majdnem öt hósan, azt megkaptuk a pnemoért meg mehetün vissza valamikor :evil:
Annyian voltak, hogy nem fértünk be a váróba, kinn kellett várni az udvaron. A Böminek meg lefagyott a keze. Fene se gondolta hogy kinn kell ácsorogni. Így a sálammal tekertem be neki. Utána meg akartunk menni ficánkára de elmaradt :(
Oltásra hozta a lányát a Fésüs Nelli is. Nem is tudtam, hogy itt laknak. Tök kiábrándulás volt nekem a csajszi. Sokkal alacsonyabb mint gondoltam és rondább is. A TV-be mindig olyan szépen meg van csinálva (ezek szerint) a feje. Élőbe nagyon semmilyen volt a csajszi.
Holnap jön az ónos eső. Még az utcára se lehet kimenni. Szuper. Tényeleg megbolondulok itt a lakába a két gyerekkel. :evil:
Állástkeresők, egy kis mellékes gyerekfelügyelet????? Na jó vicc volt :)

Na befejezem. Ritkán írok de akkor sokat :oops: :)

Kép

Kép
 
 


Bucsek: El hiszem, hogy Bömi már menne oviba gyerekek közé. Én is éreztem Szabinán, hoyg kell neki a nagy közösség. Szerintem a gyerekek 2 vagy 2,5évesen már igénylik a közösséget.
A két gyerekkel meg elhsizem, hoyg enm könnyű. Kétfelé kell szakadnod. De még egy kisidő és utána már jobb lesz neked is.
Nem is tudtam, hogy van szigetcsépen kori pálya. Hol?? Mondjuk nekem előtte kellene vennem korit is. Tök régen koriztam már.
De én a műjégpályára nem megyek be. sokan vanank és mire beérek elfáradok. BKV-al lassú de kocsival is.
Szigetcsép jobban felvillanyoz engem.

Ma nekünk nincs ovi. tegnap Szabina 39,1fokos lázzal játszott itthon este. Néztem mondom Tominak tök piros Szabina feje. Megfogom és tűzelt. De érdekes még főzőtt éppen a karácsonyi ajándékán ezerrel. Két kúp vitte csak le.
Mikro tegnap mentem az oviba már olyan bágyadt volt a szeme. Mondta is az ovónéni figyeljem Szabinát mert egész nap bújt az ölébe. Húha mondom a kor beteg lesz. Tegnap a csoportjukbvan 8-an voltak. Mindneki beteg. Magaz lázzal van otthon. Na szép. Ma reggel kutya baja persze nem lázas de nem vittem oviba.
Délutános a doki néni azért megnézetem mitől lehet lázas.
Biztos lesznek ezren is. Na mindegy.
A kúpot úgy adtam be neki hogy nem sirt sőt mondta anya csikizzz.
Eddig sirt ha ekllet neki adnom de most már olyan együttmükődő.
Hiába öregszik ő is:)

Na most én is jó sokat írtam.

Kép
 


sziasztok.szilvi nemsokára könnyebb lesz ha bönmi már ovis lesz....korizni én is imádok...én a műlyégpálya híve vagyok.....de voltunk erzsébeten hokipályán is korizni....sirály volt...... :)
a fésüs nellit én tudtam hogy itt lakik...a lánya nagyon kis okoskodó azt hiszi mindent tud....játszón tapasztaltam nyáron.........
csucsu jobbuláést szabinának

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: jó a műjégpálya csak irtós ok fiatal van akik mennek mint egy örült. Persze tudnak is menni én meg aki mondjuk nem az ő szintjükön vagyok zavar. Már nem az, hoyg ők jobban tudnak de félek menni mert ők azért mennek mint a barmok.

Fésűs Nelly igen itt lakik már jópár éve. Bazi nagy házuk van. Nekem a gyerek ari legalábbis amit én láttam eddig belőle oda jár oviba a tündérkertbe. Az anyukája már nagyképübb. Annyira el van ájulva magától , hogy csak na.
Nem mondom szép szép bár életben fele annyira nem szép mint a tv-ben.

Kép
 


Csucsu: Szabinának jóbbulást. Sajnálom, hogy lebetegedett szegényke :(
Szigetcsépen a kisduna holtága van ami beszokott fagyni és oda járunk. Én imádom a természetes vizeket amikor befagynak. Nekünk a velencei-tónál van a telkünk és így oda is nagyos sokszor jártunk télen. Sajnos nem mindig fagy be és ha befagy sem mindig korizható, mert vagy ráesik a hó és akkor csak ott lehet menni ahol letakarítják, vagy ráesik az eső és az meg göcsörtösre fagy.
Szóval ritka a tükörjég. De néha el lehet kapni, és esti naplementébe korizni, meg egyenesen csúcsszuper

Kép

Kép
 
 


az én súlyom alatt tuti beszakadna a 20 centis jég is..... :shock: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu:jobban van már Szabina?Volt még láza?
Mielőbbi gyógyulást!!!!!

Kép
 


Melinda: Igazából a kedve szuper. DE hörghurutja van meg torokgyulladása. A héten nem mehet oviba és a jövő héten sem.
Igazából hivtam az ovónénit és mondta az egész csoport beteg szinte mindenkinek hörghurutja van.
Meg sem lepődőtt. Infra lámpázni kell ami nagy harc árán de sikerült tegnap.
Amúgy láza már nincs. És az étvágya is jó.
A kedve is tehát nem oylan nagy a baj:)

Kép
 


csucsu örülök hogy szabina már jol van.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jajj annyira izgulok. A barátnőmnek megkérték a kezét. na jó szilveszterkor a keriaput egy kicsit felvilágositottam a bartnőm mit szeretne 10év és 2gyerek után. NA megkérte a kezét. Május 9én lesz a lagzi. Megyünk mindjárt ruhát nézni. Miklóson van egy csaj aki mennyasszonyi ruhakölcsönzős . Remélem lesz olyan ami tetszik neki majd. És még az Erika szalonba is megyünk az is Miklóson van én már voltam ott vagy 2X és mindig ámultam miylen szépek a ruhák. Szóval ma egy kicsit kigyönyörködöm magam nekem már úgysem lesz több esküvőm:)
De olyan jó igy készülődni teljesen lázba jöttem én is.

Kép
 


gratulálunk!!!!!
sajna én se leszek menyasszony.... :cry: :cry: így nem tudom meg milyen is az.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: örülök, hogy jobban van Szabina.
A barátnődnek meg nagyon gratulálok. Elhiszem, hogy lázba jöttél. Ez mindig olyan jó dolog. A mi esküvőnk is nagyon jól sikerült és nagyon sajnálom, hogy nem lesz több. Annyira szépek a menyasszonyi ruhák, meg úgy minden. Én pl. nem akartam a szallagavatón se keringőt táncolni, mert a keringő ruha is olyan esküvős nekem és én csak az esküvőmön szerettem volna először olyan ruhát felvenni, egyébként elvesztette volna a varázsát számomra.
Nagyon ritkán szoktam látni magam kívülről, pedig azt mondják hogy időközönként nem árt magunkat kívülröl vizsgálni. De amikor vittek a menyasszonyi kocsiba menyasszonyi ruhába a tempolmba simán láttam magam ahogy ott ülök. Olyan furcsa érzés volt még most is előttem van.
Azóta még egyszer fordult velem elő. Álltam a konyhába és láttam magam ahogy főzök és megállapítottam hogy teljesen olyan vagyok mint anyu. A testtartásom a mimikáim meg úgy az egész minden.
Veletek szokott ilyen lenni hogy látjátok magatokat kívülről?

Na holnap már nem fagy, talán kitudunk egy kicsit mozdulni. Már kezdek teljesen becsavarodni itt benn.

Ja és képzeljétek, ma a Bömivel autóztam a Prüntyi meg mellettünk feküdt. A Bömi elkezdte felé tolni az autóját és brümmögött hozzá. A prüntyi meg tök nagyokat kacagott. Amikor távolodott az autó abbahagyta, amikor közeledett újrakezdte. Fel is vettem a fényképezővel. Olyan aranyosak voltak. Kár hogy ez olyan de olyan ritkán fordul elő még. Mert egyébként az összetöröm a Prüntyit és kidobom a prüntyit forgatókönyv megy többnyire.
De tegnap pl kimentem a konyhába kakaót csinálni a böminek, mire visszajöttem csörgőzött a prüntyinek meg simogatta a fejét.
Szóval azért vannak már pozitív megnyilvánulások is, ami reményre ad okot. :)

Ja és Csucsu azt monda az Aprooka, hogy mindtha te mondtad volna, hogy voltál a Szabinával fogorvosnál. Meg tudnád adni a nevét meg a telefonszámát? Elkéne vinnem a Bömit is valahova.

Na mostmár megyek. Holnap még megpróbálok jönni, mert szombaton megyünk dombóvárra és ott leszünk egy hétig. A Böminek se fog ártani egy kis levegőváltozás, meg azt hiszem nekem se.

Kép

Kép
 
 


Bucsek: Én felnőtt fogorvosnál voltam és amikor mentem megkértem nézze meg Szabina fogait. Szerintem megnézi nektek szivesen.
Mindjárt írok még csak lánykám éppen valamit nagyon akar.

Kép
 


Na itt vagyok:
Bucsek: Ez amit írtál érdekes, hogy kivülről láttad már magad. Én még ilyet nem tapasztaltam. De hallottam már ilyenről.
A két gyerköc pedig össze fog rázódni hidd el. Amint a Prünyti már kicsit érdeklődőbb aktivabb lesz Bömi kényeztetni fogja. Nem beszélve majd mikor már járni fog.


Nita: Sosem tudhatod mit hoz a jövő. Még olyan fiatal vagy , hogy nem kell temetned az esküvődet:)

Kép
 


csucsu bár igazad lenne......de zoli mindíg mondja hogy ő nem fog elvenni.....nekem meg egy nagyon nagy vágyam és álmom hogy menyasszony lehessek.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: Hát össze kell akkor hozni amit te meg amit ő akar. Illetve valakinek engednie kell. Mond meg neki neked mi az álmod és vágyad. A zoli meg ne mondja, hoyg soha hisz azt sosem tudhatjuk mit hoz méga jövő.

Kép
 


már sokszor mondtam neki....erre csak megvonta a vállát.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok4

Hogy vagytok csajok?Na és HOL vagytok? :D Alig írtok ide!!!!!
Én ma voltam egy állás interjún,és holnap már megyek is dolgozni.Igaz,próbaidőn leszek 2 hónapig,és 6 órát fogok dolgozni,ami anyagilag nem sok,de mellette még folyamatban van a munkanélkülim.Így a kettő összege,már jó lesz addig,míg nem teljes munkaidőben fogok dolgozni.Annyira izgulok,több mint 3 éve itthon vagyok...most pedig mindent meg kell tanulni...szállítmányozás,számlázás.....ááááááááááá!Félek!

A Vivinek nagyon jól megy az ovi,nincs hiszti,nincs sírás,már 3 hete nyomjuk az ovit :D Annyira büszke vagyok rá!! :D Szerencsére nem beteg,de már szóltak bent az oviban,hogy sok gyereknek folyik az orra,és köhögnek,úgy hogy ne lepődjünk meg,ha Vivi is beteg lesz :? Hát nagyon remélem,hogy nem lesz az,mert nem jó úgy kezdeni az új munkahelyen,hogy azonnal: "bocsi,de beteg a gyerekem" :oops:
Na mindegy!Majd meglátjuk...Kapja a vitamint,a homeos immunerősítőt.......

Na sziasztok!Szép napot mindenkinek!

Csucsu:Szabina meggyógyult?

Kép
 


melinda : Igen Szabina meggyógyult szerdán megyünk oviba. keddig itthon van a férjem is igy még holnap családi nap lesz.
Hol találtál munkát?? Gratulálok. Hol van helyileg és mit fogsz csinálni?
Nagyon ügyes vagy, hogy máris találtál.
A 2hónap próbaidő meg nem is sok.

Kép
 


melinda ne félj....ügyes vagy...hamar betanulod amit kell........vivi egy tünemény.....máté már emlegeti itthon...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita:köszi a Vivi nevében is :) Annyira aranyosak.És olyan jó,megnyugvás nekem,hogy nem okozott Vivinek nagy traumát az ovi.Holnap már apa,és mama viszi,én pedig megyek majd érte.Megkezdődik a mókus kerék élet.Meló-meló-meló.....Pfffffff!!!!!!!! :x

Csucsu: A rákóczi úton van,ahogy megyünk Csepel felé,a körforgalom után egy GEOGALL Kft. nevezetű logisztikai központ,kertészeti úrúval foglalkozik....Ott kezdek holnap.

Puszi mindenkinek

Kép
 


meli....holnap nálunk én viszem csak mátét és zoli megy érte.....sok sikert a holnapi munkához!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: köszi!!!Majd délután elmesélem az első napomat! :D

Kép
 


Melinda: na nagyon jó mert közel is van. Hol találtad az állást?? Mit kell csinálnod? Holnap gyere mesélj mi milyen volt az első napod. Csak az első nap rossz a többi már nem vészes. Azon meg hamar túl leszel. :)

Kép
 


várjuk ám a beszámolót... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. Nem is meséltem , hoyg tegnap voltunka játszón amit ide szép parkba épitettek. Hát nem nagy szám.A csúszda pl a fellépő olyan magas, hogy alig tud egy gyerek felmászni és hát magasra is kell emelni a gyereket. A forgó játék jópofa de nem nagy szám összeségében. Ez csak amolyan látvány játszótér. Igy elmondhatják már 3játszótér van. Szabina hamar megunta és ment a tanpályára mocizni:)

Kép
 


csucsu már én is láttam sokszor az uj játszóteret...ara megyünk az oviba......hát én se voltam beájulva....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Máté hogy bírja az oviba való sétát?? Tavasszal jobb amúgy meg nyáron mert akkor nem kell nagy overallba menni.

Kép
 


egész jol bírja......hála égnek.csak kicsit lassu a tempolya.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Persze, hogy lassú mert még kicsi. Majd ahogy nő úgy fog gyorsabban is menni. Szabina szerintem el sem gyalogolna az oviig. Mostanában nem megy nagy távokat lehet zavarja az overall meg a csizma. Na majd tavasszal biztos több kedve lesz gyalogolni.

Kép
 


nekem sincs sok kedvem gyalogolni....de egyszer lesz autónk az tuti és akkor nem fogok asszem én se gyalogolni....
mostmegg máténak még kell a mozgás....kellően kifárad és így délután olyan jokat alszik... :wink:
dél fele arra járrtunk felétek...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Jó is a séta mi is szeretünk sétálni. Én már a tavszt várom mert akkor mégtöbbet sétálunk meg bicajozunk:)
Hogy hogy erre jártatok??

Kép
 


máté mindenáron egyenesen akart menni.........
így végigmentünk az iskolautcán és a gát mellett haza...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na sziasztok!

Megvolt az első munkanapom :D Nagyon jó volt,5.30-kor már fölkeltem.7-re kell járni dolgozni,és 13.00-ig vagyok.De én tovább bent maradtam.Nagyon összetett a munka,több mint 5000 termék van,és azt nekem meg kell majd tanulnom :lol: Legfőképp számítógéppel dolgozunk,2-en vagyunk.
Ma az OBI áruház megrendeléseit vittem föl gépre,és szállító levelet írtam nekik,majd ez a szállítólevél kikerül a raktárba a fiúkhoz,akik összeszedik a megrendelt árút,és a teherautóra föl pakolják,szállításra készen.Magyarország egész területére van szállítás.A telefonok egész nap csörögnek,mi vesszük föl a rendeléseket,számlát írunk,elkészítjük az útvonalat,napra készen,hogy melyik napokon hová legyen kiszállítás.....szóval,nincs unatkozás :D De ezt szeretem!Pörögni,dolgozni,teljesíteni és megfelelni.
Veletek mi újság?

Puszi mindenkinek

Kép
 


melinda nagyon jó hír.....csak így tovább......tényleg izgi munka.jol hangzik.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Nagyon jó akkor ha pörgös meló. Én is utálom ha nincs munka. Igy gyorsabban is tellik a munkaidő. Hol találtad ezt a melót?? Nem hirdetés utján ugye?


Nita: Mi is szoktunk úgy sétálni, hogy Szabina valamiért arra akar menni minden áron :)

Aprooka, Bucsek , Nóri: Hol vagytok???

Kép
 


tényleg rég voltak már aprookáék noriék........szilviék domborváron vannak nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu:a szomszédom szólt,hogy egyedül van az irodában(ő már ott van 4.-dik éve),és ha úgy gondolom,szól a főnöknek,hogy mennék dolgozni.Így sikerült.Nem hirdetés útján....az alapján nagyon nehéz megfelelőt találni.

Puszi

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: