Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
melinda ti is az ujba viszitek vivit ugye?
milyen csoportba jár vivi?
mi is mehettünk volna ma de elaludtunk...meg még ráér ....nem siettetem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Még van két hónapotok. Élvezzétek ki, hogy még aludhattok. Addigra kialakul a rendszer az új oviban is.

Kép
 


szerintem is ez lesz....csak a vezetőovónő mondta hogy vigyem...igazából még korainak is tartom........addig megörűlnék itthon egyedűl....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: Na ne magaddal foglalkozz . Ha a vezető ovónő azt mondta vidd akkor néha vidd el Mátét. Legalább gyerekek között lenne.
Majd te feltalálod magad . Majd tanulsz vagy főzől vagy takaritasz. Hidd el fúra de nem olyan gázos egyedül. Legalább magaddal is tudsz törödni.

Kép
 


holnap nem tudjuk vinni de majd utána már igen....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu köszi,megtaláltam az oldalt,de még nem raktam föl a hírdtetésemet :D
Nita:Mi a mókus csoportba járunk,eredetileg cica-mica (elég hü..e név) lett volna,de maradtak az erdei állatoknál....így lett mókus,...és van még süni,a harmadikat nemtom.

Reggel 8-ra mentünk ma,és holnap is így megyünk.Nemtom,hogy összetudjuk-e hozni a kapucchinot,talán szerdán...DE KÖSZI a meghívást!!!! :lol:

Vivinek tetszett az ovi,szép nagyon,az óvónénik is szimpatikusak.Egy 30-cas csaj az egyik,a másik 50 év körüli(Barbi néni,és Kati néni)
Már vittem be játékokat,amikkel nemjátszik a Vivcsi.


További szép estét mindenkinek!

Egyedül alszom!!!!Éjszakás a párom :(
Lehet odabújok a gyerekek közé :D

Kép
 


Melinda: Tudom, hoyg mentek oviba ma is. Én abból indultam ki, hoyg a második napmár haza küldtek 1órára hadd leygen egyedül is a lányom. Szerintem Téged is haza fognak ezért is ajánlottam a caffét. Majd meglátod , hogy haladtok.
Egyedül aludni brrrr... Én már nem is tudnék. Remélem bebújtál a gyerekekhez.

Kép
 


melind írtam privit...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D
Megkaptam.... :)

Kép
 


:) ok

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Az 50-es óonő nem egy szőkle hajú?? Mert a mi ovónénink az egyik Kati néni és ő is 50-es de két napja én nem látom őt.Lehet, ő ment át a másik oviba??
De az hülyeség mert mindenhol két ovónő van egy dadus. Na holnap megkérdezem a mi Kati nénik hol van??

Ma is élvezte Szabina az ovit. Megdicsérte az ovónéni, hoyg jó kedvű volt és mindent megcsinált amit kértek tőle. Na meg ebédkor ő volt az egyetlen aki repetázott. Na persze hisz a kedvence volt. Bolognai tészta:)
Reggel meg 8ra mentünk a védőnénihez. Az ovódai papirokat kellet kitöltetni meg megvizsgálták , hogy ovoda érett e már?? És az :)
104cm és 17kg. Amikro tejet ivott akkor 19kg volt. Most 2kilót fogyott:)
Na meg nőtt is sokat:)

Kép
 


szépen növöget a kis lányzó!!!!!!!!!!!!!!
remélem Máté is jól fogja érezni majd magát az oviba.....
arra viszont kiváncsi vagyok hogy oviérett e?mert még pelus az mindíg kell éjjel...meg ha kaki van...... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Szabina a cumisüveget az ovi előtt tette le pár nappal. A mikulás mire jött már kidobta a kukába. azóta sem keresi. Majd ő magától is tudni fogja mit kell tenni. De a védőnőnek ha netán nem szokik le a pelusról akkor nem kell megmondani. Az óvónővel meg majd megbeszéled, hoyg alváshoz kell a pelus.

Kép
 


csak esti alváshoz kell a pelus....napközbe egyáltalán nem csak ha nagy dolog van.....valahogy meg kell probálni leszoktatni....de az eddigi kisérletek mind kudarcbafulladtak........ :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: és ha kaki van szól, hogy pelust kér??
Szerintem ha csak este kell pelus az nem baj. Na megvan két szűk hónap.Lehet az utolsó nap fog leszokni.

Kép
 


Csucsu!!!

Küldtem privit neked,remélem megkapod,nem úgy mint a múltkor :)

Kép
 


Melinda: Igen megkaptam. Válaszoltam is.

Kép
 


Olvastam
És köszi !!!! :cry:
De azért nem csüggedünk,csak pozitívan :D

Kép
 


Melinda: Igy igaz:)
Tegnap este hivott egy pasi a hirdetést olvasta és ma megyek 17,30ra hozzá beszélgetésre.
Add fela hirdetést ki tudja még mi lesz. Igaz én ebben nem nagyon hiszek de meglátjuk mi lesz. Kicsit zavarops nekem de este kiderül.

Kép
 


Csucsu!!

A Kati néni óvónénink,a tiétek volt :) Onnan jött át az új oviba.Ma tudtam meg.Neked szimpi volt?Nekem az.

Kép
 


Melinda: nekünk nagyon szimpi volt. És akkor nekünk nem lesz új?, Mert a miénk egyedül van és a gyerekek nem tudnak az udvarra kimenni ha a dadus nénink délutános. Na szép Szabina úgy szerette.

Kép
 


csucsu igen szól ha kaki van.....olyan is van hogy ő hozza a pelust és mondja kaki van.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu!

Nem tudom.Én is ma hallottam az egyik anyukától,hogy "ez a" Kati néni onnan jött át.Szerintem jönnie kellett,nem volt választás.Nekem is szimpi,holnap jönnek családot látogatni.Én nagyon bízom benne,hogy Vivi szeretni fogja.Holnap otthagyom egyedül,kíváncsi leszek mi lesz.Majd megírom.
Hétfőn pedig már ott ebédel.....remélem bírni fogja.

Sziasztok!!

Kép
 


Melinda:, Persze, hoyg bírni fogja hidd el. Kati nénit mi is szerettük. családlátogatáson például ő a Szabinával játszott a szobában. Meg megkérdezte mit szeret a Szabina , hogy alszik mi a beceneve. Szóval szerintem az a Kati néni nagyon aranyos. Ő is most jött szeptemberben ide az oviba tehát valószinű az új embert rángatják ide oda.
De jól jártok vele.

Kép
 


szerintetek mátét mikor vihetem?még mindíg folyik az orra........így szabad vinni? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nIta: Ne vidd akkor mert a többi gyreek is elkapja. Várd meg mig nem folyik az orra. Most pénteken szombaton úgysem lesz ovi illetve lesz de össze vont csoport mert nevelési szünet van . ÉS igy a Máté is tud pihenni meg gyógyulni. Hétfőn meg ha jól van menjetek.

Kép
 


én is erre gondoltam.....köszike.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szivi.

Kép
 


Helló!


Csucsu!
Na?Mi volt a találkozón?Beszéltél a pasival?

Nita:nektek jobbulást kívánok!

Kép
 


melinda köszi.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: hú nagyon gáz volt a pasi. ÁÁ elmondani sem lehet.
Biztos oda nem mennék semmi pénzért. És 2hónapig fizetés nincs is amig tanulsz. Egy idióta perverz volt a pasi.

Kép
 


:D :D :D :D

Csucsu!!
Sajnálom!!!
Bizti ügynöki munka nem?

Kép
 


Melinda: Nem ügynöki de igy nem lehet leirni. Annyira bonyolult. Elvileg vállalkozói kell hozzá és tiszteletdijad van. De nem lhet leirni majd szóban elmondom. De átverés az biztos. Referens lettem volna. De az egész cég komolytalan szerintem.
nAgoyn oda kell figyelni milyen állás interjúra megy az ember.

Kép
 


sziasztok,jóreggelt...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita.

Kép
 


Sziasztok!

Mi van veletek?Nagyon keveset írtok ám!!!
Mindenki elvan foglalva?
Remélem minden beteg meggyógyult!!!

Vivivel tegnap nem volt semmi probléma az oviban.Hétfőn már ott reggelizik,és ebédel is.

Eshetne már egy kis hó!!!Nagyon várom.

Puszi mindenkinek!

Kép
 


MelindA: Tök jó, hogy szereti Vivi az ovit. Amúgy tegnap rákérdeztem a Kati nénire. És igen elvitték az újba. Mert vettek fel fiatal ovonőket is és nem lehet két tapasztalt együtt csak egy uj és egy tapasztalt. Szóval mi kapunk egy 30éves csajszit is. Mi ma nem mentünk oviba mert nevelési szünet van és össze vont csoportok vannak. Azt meg nem akartam, hoyg iedgen ovónővel és gyerekkel legyen Szabina.
Nálatok nincs ma szünet??

Én is szeretnék már havazást látni. Mehetnénk szánkózni.

Kép
 


hát lánmyok nem nagyon mond havazást..... :( :(
mi ha minden jol megy hétfőn visszük ha már nem folyik az orra máténak....
beteg az már énb vagyok....alig van hangom....folyik az orrom....elegem van.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igyatok Cebion cseppet. az Máténak is meg neked is jó.

Kép
 


recept nélkül kapható a gyógyszertárba?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen ez C-vitamin készitmény. Én a Szabina italába minden nap teszek ebből és nem is beteges hál istennek. Ha meg már beteg akkor jönnek a homeós szerek.

Kép
 


Csucsu!

Mivel a két óvoda "1",így természetesen nekünk sincs ma ovi.Hétfőn megyünk.Nem is baj,hogy ma nincs,mert Vivi nagyon elfáradt a héten.Annyira új élmény,új hatás,....teljesen föl volt pörögve a héten,délutánonként sem aludt,(pedig eddig minden délután aludt 1,5-2 órát),és így teljesen lefáradt :lol:
Tegnap voltak az óvónénik,puszival fogadta őket a csajszi,megmutatta nekik a szobákat,a játékokat.....jó volt.
Nézegeted még az állásokat?

Nita:gyógyulj meg hamar. :)

Kép
 


MelindA: Oké tudom, hoyg egy az ovi csak a rendszer ettől függetlenül lehet más.
Ezért irtam nálunk szünet van. Illetve nincs hanem össze vont csoportok vannak csak.
Persze nézegetem az állásokat úgy vagyok vele aki keres egyzser talál.
Vagy nem. Na majd kiderül. Amúgy Szabina is fel van pörögve az ovitól. Ő az oviban úgye alszik de mikro megyek érte délutántól estig pörög ezerrel. Annyi új élmény éri, hogy nem birni vele este.

Kép
 


Na sziasztok!

Sehol senki?Mi van veletek csajok? :D
A Vivi oviban,én pedig állást keresek.
Nita!

Bocsi,hogy Bömit mondtam Mátéra.Utána kijavítottam a Vivinek,hogy Máténak hívják a kisfiút :D

Csajok ti megkaptátok már a decemberi gyest?


További szép napot.

Kép
 


Melinda: én megkaptam már a gyest. te nem??

Melókeresés: Sztori: Felhivtam egy állás hirdetést., Nem nekem hanem a szomszéd lány rokkant nyugdija mert nagyot hall és takaritási munkát keres. Mivel telefonon nem tud beszélni mert nem hall ezért én hivtam fel. azt mondja a pasi: Gyuri vagyok. És bocsi, hoyg ezt írtam , hoyg hetente 1-2alkalommal keres takaritót de ő bevallja azt hitte érthető lesz. Na még ekkor sem esett le mit is mond. Aztán kimondta ő szexpartnert keres. Na egy állat az ilyen!!!!

Kép
 


Jújjjjjjj!!!

Ez komoly!!!!Fújjjj a roh..ék!!!!
Nem is tudok erre mit mondjak!!!Felháborító!!!

A gyest még nem kaptam meg.

Mindjárt megyek a Viviért.Ma ott ebédel :)

Kép
 


csucsu ez durva....undorítóóóóóóóó......
melinda semmi baj......máté barátkozott vivivel.olyan édesek voltak....csak még bátortalan máté.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: na voltatok oviban már Mátéval?, Hogy tetszett neki?, Gondolom tetszett merta agyerekeknek ez nagyon bejön. sok gyerek ismeretlen játékok stb....

Kép
 


igen voltunk....nagyon élvezte.rögtön ment játszani.....vivel is barátkozott.meg egy csomo gyerekkel akiket ismert a játszórol........hazajönni viszont nem akar........olyan hisztit vágott le azt mondta a zoli.ő ment érte..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hát ez a jobbik lehetőség amikor haza sem akar menni.

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron