Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!Vagyis inkább szia szilvi mert úgy látom már csak ketten vagyunk ebben a fórunban!!!!Mi lett a töbiekkel????!!!!Ma szupi idő volt(mármint az utóbbi napokhoz képest)Délután 5 felé olyan jót sétáltunk!!!!Már nagyon hiányzott a levegő és a mozgás!!!!Tényleg van valami jó kis mozgás lehetőség a környéken??!!!Én harasztin egyedül a sqas clubbot ismerem oda hordom Vivit balettra,de a kondi terem résztől nem vagyok elájulva!!!Szóval ha tud valaki valami jó kis helyet az szóljon!!!!Ja meg jó kozmetikus is kéne!!!!
Megyek mert hulla vagyok !Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el....
Nóra: milyen autósülésre pályázol?

Visszajelöltelek titeket.:)

Én Szigetszentmiklósra járok az Oázisba, avval meg vagyok elégedve.

Kozmetikust még sajnos én sem találtam, sőt fodrászt sem, bár volt egy csaj, akihez szívessen elmennék: Dharasztin a Dm mögött van a szalonjuk.

Ismeri vki?

Mennem kell most, nem tűnök el, ígérem.:)

Szép hetet!

Kép
sziszike1000
 
 


Szióka!!!
Nagyon örülök hogy sziszike is előkerült!!!Most egy STM starlight SP(más néven recaro young)Ülésre pályázok!!!!Állitólag nagyon szupi 2007 tesztgyőztes ülés volt a 9-36kg-os kategóriában!!!Nekem igazából az volt a fontos hogy 9-36kg os legyen,legyen belső 5pontos bizti öve és dönthető legyen!!!!!Ja nameg hogy ne legyen giga széles,mert ugye a 3 gyerek ülésnek el kéne férni egymás melett!!!!Az oázist én is ismerem ,csak nem akarok annyit kocsikázni!Tudom melyik fodrászatra gondolsz de sajna nem ismerek ott senkit még nem voltam bent!!
Na most meg Szilvi tűnt el!!!!!????????
Szép napot ,sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 

 
 

Szia Nóra!

http://www.vatera.hu/stm_starlight_sp_g ... 09449.html
Erre gondolsz?
Amúgy ez E1-es kategória vagyis jövőre, ha jól tudom csak az E3, E4-et használhatod.

Nekem 9-18kilóig van az ülésünk MAxi Cosi Priori
Mindegyiknek azt vettünk és nagyon meg vagyok vele elégedve.

A fodrászatot meg el kell vhol kezdeni.:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Helló!!
Sziszike igen erre az ülésre gondoltam!És jól tudod jövő januártól nem használható csak a 03,04-es gyerekülés csak te nem jó számot néztél az a szám ami erre vonatkozik az E4 szám alatt van!!Ez egy hoszabb sorszám és 0-val kezdődik!!!!!!De azért köszi!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Sziasztok!
Én sem tűntem el, csak mikor utoljára benéztem ide nem volt még új üzi, most meg már egy jó párat írtatok azóta.
Tegnap délben mi is voltunk sétálni, de nem mentem messzire, csak itt az utcában. Ha jó idő lesz, akkor ma is kimennék. Ha véletlenül olvasnád ezt az üzit Nóra, akkor írj légyszi, hogy jó-e Neked ma dél és 2 között a séta! Akkor írd meg majd azt is, hogy hol és mikor...
Én tegnap vettem meg a Vaterán a Csecsemők szakácskönyvét, 380 ft-ért. Nektek megvan? Érdemes volt megvenni?
Nektek mi a vaterás nevetek, ha szabad ilyent kérdezni ezen a fórumon? Árultok is valamit, vagy csak vesztek?
Hú, van egy csomó vasalnivalóm. Amíg Babum alszik, nekiállok...
Üdv: SZ.
sziszus78
 
 


Sziasztok!!!!
Szilvi örülök neked!A vasalás nálunk is kész rémálom,nem jutok soha a végére!!!Hogy a mosásról ne is beszéljek!!!!De ani igazán dühit az a teregetés,mármint az hogy 2 száritom van folyton teli mégsem száradnak a ruhák!!!Én nagy erőkkel fűzöm a páromat hogy nekünk igenis szükségünk van egy száritó gépre!!!!!!Hála hajlik rá!!Én a vaterára meg a tesz-vesz -re most figyeltem fel,de én csak veszek ,eladni egyenlőre nem,merthát lehet hogy még bevállalunk egy 4. babát,és a tesómnak is most van picurkája,igy amit mi nem használunk az megy oda!!A ruhákat pedi szorgosan elpakolgatom és hordom anyukámékhoz a padlásra!!
A szakikönyv 380-ért tuti nem veszteség,bár attól függ mikori kiadás(merthát a nézetek hogy mikortól és mit ehet a baba kb évente változik!!!
Ti hogy álltok a használt ruhákkal???Szoktatok venni a gyereknek,vagy csak az új kerülhet szóba???????????
Én eddig még soha nem vettem nekik használtat,de most ahogy nézegetem a neten egyre jobbakat látok!!!!!Naneg ugye az áruk is kedvezőbb, merthát mire a 3 lurkőt felruházzuk (csizma,téli kabi,pulóver,gatya,sapka,sál, és mindez háromszor!!!!!!!)!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Ja Szilvi!!!!Nekünk vagy 9-12-ig ,vagy 5-tól jó a séta!!!Sajna délben rohanunk Vivcsiért az oviba, aztán haza és fekvés!!!Nálunk elég szigorú a napirend ,ez sajna muszáj, külömben borul minden!!!Ha kimarad a délutáni alvás,azt én is nehezen viselem,mivel akkor borzasztó nyűgösek már estére!!!De ha dél előtt mész akkor szivesen elmegyünk!!!!
Puszi nektek

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Akkor holnap próbálkozzunk délelőtt! Ha 9 felé ki tudunk menni (ha nem alszik tovább a babó), akkor még elindulok, de fél 11-kor jön a köv. kaja, tehát 10 körül már kell visszaindulnom.
Nehezen jön ez össze. Esetleg megadnád a számod, talán úgy könnyebb lenne egyeztetni.
4. baba??? Úristen!
Én nem szoktam venni szinte egyáltalán ruhát, mert unokatesómtól örököljük őket. Neki egy évvel idősebb iker lányai vannak. Szóval bőven akad ruha. Azért néha én is veszek, mikor megtetszik valami. Mostanában a C&A-ba szeretek vásárolni, unokatesóm teszveszen vett 6 db 50%-os kupont nekem.
A rucikat én sem adom el, félreteszem a következőnek a szépeket, a többit visszaadom neki, hogy ő adja el.
Ja! Vettem a Vaterán egy csomag ruhát egy sráctól, aki ott lakik a Bezerédyben. 1000 ft-ért 10 db holmi!
Na, most már megyek, ideje kajálni!
Sziasztok!
sziszus78
 
 


Sziasztok!!
Szilvi privát üziben megirtam a telefon számom!!!
Jó nektek hogy örököltök!!!Mivel én korán szültem, igy a családban mi vagyunk az első babások!!!!Tehát senkitől nem örököltünk semmit,mindent meg kell vennünk!!!!Úgyhogy örülhetsz hogy ti örököltök!!!A c&a-t én is szeretem ,ja meg van egy nőci itt a piacon,és persze a H&M -et is imádom!!!!Várom a hivásod!!
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


A piacost nekem is ajánlották, de én sajna nem igazán tudok turkálni. Már, ha Te is rá gondolsz...
A H&M-ben csak nagyobb méretű gyerekruhák vannak, nem? Egyszer bementünk, de a'sszem csak 92-től láttam...
Ha minden a terv szerint halad, akkor holnap de. elindulok sétálni, és akkor rádcsörgök!
Üdv: SZ.
sziszus78
 
 


Heli Csajok!

Ezer éve egyszer már bejelentkeztem, de olyan pangás volt sokáig, hogy csak most látogattam vissza.
Nagyon örülök, hogy felpörögtetek! Megpróbálok én is többször jönni ezután, hiszen szinte szomszédok vagyunk, vagy mi a szösz.

A Bezerdiben, Viktória üzletházban van egy nagyon tuti kozmetikus, szívesen ajánlom nektek! Timinek hívják, ha valakinek kell, odaadom a számát. Fodrászhoz szintén Timihez járok, ő pedig a Nádor lakóparkban van, közel a Temető u-i ovihoz egy társasház aljában, Tücsi fodrászat a neve, azt hiszem. Ő is nagyon aranyos és ügyes. Épp ma megyek hozzá :lol: Rámfér egy kis kényeztetés!

Csajok légyszi tegyetek fel vonalzókat, sajnos sokszor kihagy az agyam :oops: és nehéz követni, hogy kinek mekkorka a Pindurkája.

Sétához szívesen csatlakoznék!!! Mi az Árok u.- Bercsényi utca sarkán lakunk, a régi városrészhez tartozik. Egy újépítésű hármas sorház ez, bizti láttátok már, a Haraszty F. utcával párhuzamos az Árok u.

Petikém ált. 11 felé kajál és utána tudok menni vele. Olcsikám már ovis, Erzsébetre, csókkal jár, így mostanság már jobban ráérek.
Holnap??? Állítólag jó idő lesz.

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


töröltem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lusie 2008.09.24 08:16-kor.

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Rólam annyit, hogy 28 vagyok, két éve költöztünk Harasztira, és nagyon szeretek itt lakni!!! Sajnos nem sok mindenkit ismerek, így jó lenne személyesen is talizni!!!

(ja DM melletti fodrászat nekem nagyon nem jött be, méreg drága és nem voltam megelégedve a minőséggel sem)

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!!
Szia Livi örülök hogy egyre többen vagyunk,csak ne hagyjuk elpunnyadni a topikot!!!!Néha belépek olyan oldalakra ahol az utolsó hozzászólas valamikor 2007.ben volt!!!!!!Na hát ezt el kéne kerülni!!!!Szilvi sajnálom a sétát!!!Hát nálunk most éppen a középső gyerkőc Attila beteg vagyis csak lázas amugy semmi baja ugyjogy délutá megyünk a Gellért doktornénihez!!!!Már unom az itthon ülést Programot akarok!!!!!!Remélem minnél előbb meggyógyulunk és talizunk!!!!!!!Ha jön a rossz idő akár a lakásban is összejöhetünk babazsurra!!!!Én szivesen biztositom a helyszint +kaját ha benne vagytok????????!!!
Na puszi csajok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Sziasztok!
Livi, örülök, hogy Te is itt vagy! Most sziszike járt itt régen...
Sajnálom, hogy beteg lett a fiad Nóra! :( Sajna kezdődik ez az időszak. :(
Nálunk is beteg az apuka és az ő szülei (akik alattunk laknak), úgyhogy várható, hogy majd én is elkapom, na meg a baba. Szerencsére még nekik is csak a torkuk fáj, orrfújás meg ilyesmi. Adrika még nem volt beteg, és nagyon remélem, hogy nem mostanában lesz az!
Én még nem jöttem rá, hogy hogy kell föltenni vonalzót. Tudtok segíteni?
Amúgy rendeltünk a Paprikából! Fini volt!
Úgy alakult, hogy holnap eljön értem Apám, és hazautazunk Komlóra. Tehát nekem is csak a jövő hét lesz jó. Most már minimum hárman vagyunk, ez még nehezebb lesz! Javasoljatok valamit, és én igyekszem úgy alakítani a dolgokat. Ha babazsúr lesz, akkor bármikor jó, mert ott meg is kajáltathatom meg ilyesmi. Ja! Nekem max. 4-ig jó, mert akkor jön haza az "uram", és addigra otthon kéne lennem!
Szép napot mindenkinek!
SZ.
sziszus78
 
 


SEGITSÉG!!!!!!!!!!
Mindjárt szétverem a gépet!!!!Megcsináltam a vonalzókat a nőivonal.hu-n csak épp nem tudom feltölteni a babanetre!!!!
Livi ha nem probléma elküldenéd a tel. számod privát üziben???Felhivnálak hogy segits nekem feltölteni ha nem baj!!!????
Szivi jó kirándulást!!!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Nekem is van vonalzóm, de hol lehet föltenni???
sziszus78
 
 


Szió!!!
Hát szilvi ezt én se tudom!!!!Megpróbálta a profilomba beállitani de nem sikerült!!!!Ezért is kértem Livi segitségét!!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Csajok! Vonalzóhoz:
Szóval elkészítitek a vonalzókat nőivonal, vagy Babafalva,... és ott kijön egy kód ami így kezdődik: (url=htp://.....) ezt a linket ctrl+c-vel kimásoljátok és itt fent a segédletek menüpont alatt a profilban lévő aláíráshoz beillesztitek.

Remélem tudtam segíteni!

A Paprika pizzéria nagyon-nagyon tuti! Kellett emlegetnetek! Olyan éhes lettem!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!!!
Hát félsiker a vonalzoval,mert hát Vivcsi már nem fért ide az már hosszú volt de azért oda irtam!!!Köszi a segitséget Livi!!
Szilvi hajrá hát nem egyszerű azért megcsinálni(vagy csak én vagyok béna)
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Hát, én is így csináltam, aztán semmi...

Kép
sziszus78
 
 


???Most miért nem kép jött ki???

Kép
sziszus78
 
 


Szilvi!
Küldd el Magadnak az e-mail címre a kódokat, és ott majd egyértelműen látni fogod, mit kell bemásolni ide!
Ha nem holnap segítek! :lol: Ha tudok.... :P

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!!!
Hurrá megnyertem a vaterán a gyerekülést!!!!Most nyertem először aukciót, olyan érzés mintha tombolán nyertél volna csak sajna ezt ki kell fizetni!!!
Szilvi ne add fel menni fog a dolog ha ez vigasztal én kb 2órát vacakoltam vele!Az okosok azt mondták hogy nem fog esni hát ennyi a meterologiáról!!4Megint jön a trutyis idő lehetünk a 4fal közt!!Mondjuk mi feltaláltuk magunkat a kislányommal épp kidekoráltuk a szobája falát szép virágokat festettünk rá!!
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Haho hol van mindenki!!!
Szilvi tudom hogy a szüleinél van ,de hol van Livi és Sziszike is megint eltűnt!!
Remélem holnap azért benéz valamelyikötök a topikba!!
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Halihó!
Én itt vagyok!
Éppen régi gyerekruháinkat válogatom át, de nagyon el vagyok keseredve, mert alig van használható Petikére. Ő már 80-as ruhákat hord, és abból Olcsi után csak csajosok vannak.
Holnap ki kellene menni a bababörzére, de fogalmam sincs két gyerkőccel hogy oldjuk meg, itt főleg az etetésekre, alvásokra gondolok. Nagy kaland lesz az tuti. De muszáj lenne, mert gyerekülést is jó lenne már venni a nagylánynak, hiszen már kinötte a középső méretet, ami meg már Petikének lenne jó.
Tegnap spenótoztunk először, nagyon szerette, íme egy kis ízelítő:
Kép
:lol: :lol: :lol:

Szép napot Nektek!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Szia livi holnap milyen börze van????Én ki vagyok hogy a kismamár ruhabörzét november 29-re tették akkor már mit vagyek????A téli ruhákat már most neg kéne venni mert tiszta hideg van!!!!!!Mi most vettünk gyerekülést a fiamnak 9-36 kg-ig és mondhatom hiper.szuper és szivesen megmutatom ha akarod!!!!!
Ja és az egyik rokonom angol import gyerekruha boltban dolgozik(next stb....)jövő hét pénteken megyek nagybevásárolni hozzá ha érdekel valakit szóljon!!!!!!!Szivesen hozok ruhát ha akarjátok!!!!!!Ja és újjak a ruhák!!!!
Na szóval ha tudok segiteni Livi csak szólj!!!!!
Puszika

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Sziasztok!!Livi láttam a házatokat nem is gondoltam hogy ilyen közel vagytok tőlunk kb 5-10 percnyi séta!!Mi a munkácsy 73/a-ba vagyunk.Reméle jövő héten szép idő lesz és mehetünk sétálni.
Szioka

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Sziasztok!
hA SZERETNÉTEK JÓ MINŐSÉGŰ TÉLI CSIZMÁT CSMETÉITEKNEK A BOLTI ÁR FELÉÉRT TUDOM AJÁNLANI:WWW.BABASZOBA.HU ,EZEN BELÜL ADOK-VESZEK,CIPŐ ÉS KERESSÉTEK CSAKNORESZT!!!!!Vadi új superfit cszmákat hoz külföldről 8500 ft-ért(brendonba 15-16 ezer)Tudom ajánlani mindenkinek én már vettem tőle cipőt!!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Heli!

Írtam egy hosszút és elszállt közben a gép... :cry:

Nem a babafalvára gondoltál Nóri??? Ott találtam ilyen csizmákat, de nem a csaknoresz neve alatt, őt nem találtam.

Érdekelnek az angol rucik! Milyen árban vannak, példát tudsz kb? De hogy gondoltad a kivitelezést???
Te milyen börzéről írsz???
Én is meglesem majd hol laksz... :lol: Ezt a sétát jó lenne már összehozni! Na majd a jövő héten!
A babymarkt Babaexpo lesz a hungexpo területén holnap. Meglátjuk milyen, még sosem voltam. Az ülést kinéztem már (Graco 18-36), remélem holnap olcsóbban meg tudjuk venni.

HAHÓ MINDENKI! HOVA TÜNTETEK???[/b]

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!!!
Livi nem a babafalvaára gondoltam!!!!ez a babaszobában van!!!!!A csevegőbe ha belépsz,ott adok-veszek, ott cipő és úgy van a hirdetés hogy superfit csizmák és a létrehozó csaknoresz!!!
A babaexpo jó, de én a Kismama magazin által szervezett baba ruha börzére gondoltam az november 29.-én van!!Én azt jobban szeretem mert nagyobb és több a választék!!!De ülést biztos tudsz venni habár az nem biztos hogy olcsóbban én azt tapasztaltam hogy a ruha,pelenka,cipő olcsóbb,de a babakocsi meg a gyerekülések nagyon nem,de remélem szerencséd lesz!!!!!!
Amugy mennyi a bolti ára???csak azért mert én a vaterán licitáltam az ülésünkre és 15000-rel olcsóbban jutottam hozzá!!Érdemes megnézni!
Hétfőn délután 3körül séta??????????????????????Persze csak ha jó idő lesz!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Ja a gyerekruci pl polo 390 ing hosszú felsó 850 körül de pontos árat csak akkor tudok ha már voltam!!!Legfeljebb megnézitek amit én veszek és majd akkor megmondjátok hogy tetszik-e és hogy az ára milyen!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Heli Nóri!
Néztem már mindenhol az ülést. Ebből a méretből nincs olyan nagy választék, vagy baromi drága. Használtat meg ülésből nem akarok venni. Ez szinte a legolcsóbb, Brendonban most 18500, kb. két hónapja volt 13e akciósan. Akkor kellett volna ráugrani. Graco Junior... a neve. Te nem tudsz a tiétekről képet felrakni???

A ruháknak tetszik az ára, majd megnézzük és akkor elmondod mik a lehetőségek.

Kiváncsi vagyok erre a vásárra, majd beszámolok.

Sajna a három nekem nem jó, mert akkor kell mennem a nagylányért az oviba. Bár időpontot sem tudok mondani, mert Petike drága mostanság alakítja át a napirendjét. Eddig mindig de. aludt három órát, kb. egy hete ebből egy óra lett, majd ebéd után újabb három óra, de ma meglepett, mert reggel nyolctól négy(!!!) órát aludt, délután meg alig.
A legjobb ha felhívlak, ha okés. Mit szólsz? Priviben elküldöd a számod?

Többiek!!!!!! HaaaaaaaaHHHHHHHHóóóóóóóóóóó!!!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!!!
Livi jó vásárlást irigykedem rátok!!!!!
A gyerekülésünket meg tudod nézni a www.kisbaba.hu oldalon.Az ülés neve :stochenmühle (STM) starlight SP 9-36 kg-ig!!A bolti ára 60ezer,én a vaterán 45-ért nyertem meg!!!Mondjuk még az is sok de komolyan mondom ilyen szuper ülést még nem láttam!!!!!!!!
A számom elküldtem ,remélem össze tudunk hozni egy talit!!!!
Ja és a gyerekülést élőben is meg tudod nézni csk szólj ,oda gurulok elétek és a kocsiba szemügyre veheted!!!!!!
Megyek mert vár a takaritas meg a főzés.Szioka

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Heli!
Túléltem a tegnapot. Nehezen.....
Borzalmas volt a vásár. Nagy putri az egész. Nagy reklám volt, meghívó meg minden, aztán amit adtak....
Képzeljétek, a pavilonok mögötti üres placcon egy kihajított fólián ülve szoptattam meg Petikét, és utána a babakocsiban tettem tisztába, mert ami (nagy beharangozással) biztosítva volt pelenkázó és szoptatóhelyiség kb. három fős volt. Kígyózott a sor mindkettő elött.
Ráadásul a nagy bűzben és hangzavarban Peti nem tudott elaludni, így végigordított egy órát, amíg körülnéztünk.
Láttunk jó gyerekülést, főleg ezért mentünk. A pacák közölte, hogy az üzletben tudjuk átvenni amit kinézünk, kérdeztem mennyibe kerül, mondta, hogy annyi, mint az üzletben. Ja!!! Akkor mi ebben a vásár??? Azt mondta ők itt csak kiállítanak. Értem.....
Ami olcsóbb volt, azok meg tök gagyik voltak, üléssel meg inkább nem játszok. Végül elmentünk a brendonba és ezt vettük:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=43
Egyelőre jónak tűnik, meglátjuk beválik-e.

Most mennem kell, mert követel a gyerkőc. Később visszanézek.

Szép vasárnap délutánt Mindenkinek!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok nem fogok tudni irni mert bedöglött a számitó gépünk és sajna csak kb 2 hét múlva lesz kész!!!
de nem szeretnék lemaradni semmiről,úgyhigy ha megkérhetlek benneteket azért légyszi néha dobjatok egy sms-t,pláne ha séta van!!!!!!!Tel:06-70-337-09-83!!!
Livi sajnálom a vásárkát de ha novemberbe is aktuális valami a kismama baba ruha börze szuper!!!!!
Puszi nektek!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
norkoka
 
 


Milyen volt a séta??? :lol:

Petikének sajnos hörghurutja van lázzal, így még egy ideig tuti nem tudok menni. Bár ha lázmentes lesz, a friss, napos levegő csak segíthet.

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!
Én sem tűntem el.:)

Ma megyek a Dm környékére, Bajcsy sulihoz, ha jól emlékszem, ez a Dm utcájában van, ha jól gondolom.
Karatézni fog a fiam.:)
Kedd 17-18ig, csüt: 18-19 ig, ha vki ráér, addig sétálni írjon, ha kell priviben elküldöm a számom is.
Nem tudom mit fogok csinálni 1órát, amíg várok, de haza tutti nem megyek.:)

Livi: üdv köztünk. Jobbulást Petikének.

Ruhák: Első 2 gyerekről nekem nagyon sok minden maradt és télen az sem érdekel, hogy a lányon fiús overál van.:)
Ha azt nézzük, nekem csak nyáron kell vennem a lányzóra és a nagy fiamra ruhákat.
Lányom most 110-116-osokat hord, a lányosokat most fogom felrakosgatni, eladom, mert nem tartogatom, mi nem szeretnénk már több babát.
A picur meg 92eseket hord, így 86ig azokat is eladom, hugomnak tudnék még adni, neki lánya van, de 62es méretet hordanak, addig meg nem szeretném gyűjtögetni már.

Mi most jól vagyunk, remélem, így is marad, mert Annának Folyt ma az orra....ti, hogy vagytok?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Heli!

Sziszike ne is kérdezd.
Most jártam meg a Heim Pál fülészetét. Petikének középfül és hallójárat gyulladása van. Nagyon kínlódik szegény. Augmentint kapott, meg egy gyullcsökk. gézcsíkot.
Úgy sajnálom!

104-110-es lánycuccok, 80-as fiúcuccok érdekelnek ám, szívesen megnézem a készletet! Ha esetleg feltöltöd az emailemre elküldenéd???

Sajnos este hatkor nekünk már ezerrel pörög a programunk, én így nem érek rá :cry:

Na megyek, mert felébredt a kis betegem!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Szia Livi!

Sajnálom, hogy ennyi mindent meg kell járnotok.:( Jobbulást Petikének! Remélem hamar meggyógyul.

Rucikat, jhétre ígérem., a hét nekem is nagyon sűrű.

Ma reggel autó nélkül mentünk 40 perc volt a suliig, szegény ZSolti 7 percet késet, meg, míg felér 10 perc. Nem volt még ilyen a riasztómban az elem lemerült, már azóta kicseréltettem, így amikor megyek érte nem lesz gond!

MOst mennem kell, amjd írok még.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csatlakoztunk mi is a megfázott babák közé. Kedd óta náthás, de szerencsére más baja még nincs, csak egy kis hőemelkedés.
Azért mostanában nem sétáltatom, csak kiülünk egy kicsit a teraszra, friss levegőt szívni és napozni.
Hétfőn nem sokat sétáltunk, tán negyed órát, de mindketten siettünk haza.
Ja, meg kéne csinálnom a vonalzómat, de most valahogy nincs kedvem ezzel szórakozni.
Mindenkinek jobbulást kívánok!

Sziasztok!
Szilvi

Kép
sziszus78
 
 


Sziasztok!

Szerencsére Peti jobban van, bár ma elég nyügi. De ki nem???? Szerintem extra front van ma! Ezt magamon is tapasztalom :x

Sziszike, majd várom a ruci-feltöltést!
Nem semmi hogy megjártad a kocsiriasztóval. Tegnap voltam a Lidl-ben és miközben jöttem kifelé eszembejutottál, hogy mit is tennék hirtelen. Erre én barom, miközben pakoltam be a csomtartóba szépen a kulcsot is betettem! Még annyi a mák, hogy szokásommal ellentétben az ajtókat is kinyitottam, valszínű valami belső megérzés vitt rá. Így jól jöttem ki a helyzetből, mert belülről ki tudtam nyitni a csomtartót. De mi van ha nem nyitok rá az ajtókra??? Szép lett volna Petivel kocsin kívül rekedni... Ezután extrán vigyázok, nehogy mégegyszer ilyen baromságot csináljak!

Pusza Csajok!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziszus! Gyors gyógyulást Adrikának!!!

Vonalzóban segítek neked, ha gondolod!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Nnna, sikerült! Most látom, hogy egyforma a hátterünk, Sziszike! Remélem nem baj?!?
Livi, nagyon tetszenek a vonalzóid!
Adri még mindig náthás, ne menjünk el dokihoz, ha hétfőig sem múlik el?

Kép
sziszus78
 
 


Megváltoztattam...

Kép
sziszus78
 
 


Köszi Sziszus!
Nagyon jó a Kicsi Angyalkád vonalzója is!

Képeket szeretnék Csajok!!! Hajrá!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!

Orrmandula műtétje volt vkinek?

Bocsi, de most nem írok többet, nagyon bele kell ásnom magam a témába, Annának nagyobb...később jövök.ű


Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szegény Anna!
Nekem volt annó, mármint orrmandula műtétem.
Dokinénit tudok ajánlani, ha gondolod a Heim Pálban. Most voltam nála kontrolon Petivel. Ő nagyon jó szaki többek szerint, aranyos is. De baromi sokat kell várni a rendelésén és ha olyan szerencsés vagy, mint én ma, még kerékbilincset is kapsz szabályos parkolásért. :cry:
Kissé ideges vagyok, jövök, ha lehiggadtam.

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Szia Livi!

Miért kaptad? Hogy mentél haza? Hol parkoltál?

Igen érdekelne a neve, már eldöntöttük, kivetetjük, holnap kérek időpontot.
Volt valami utóhatása a műtétnek? Mesélsz róla?
Mindenki azt mondja ne izguljak, de bennem van egy kis félsz.
Ahogy olvastam altatják.
Visszabúrjánzhat, remélem jól írom és vérezhet neki utána, nem tudom meddig ne menjen oviba és meddig figyeljem utána, ezeket biztos elmondják, majd, azt hallottam 24órás megfigyelés van, de egy tutti nem hagyom magára!!!

Köszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: