Új privát üzeneted érkezett!

másélf éves korig vannak kaják. De általában 1 évtől már eheti uazt, kivéve allergének.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Andi!
Jaj, olvasni is rémisztő egy ilyen helyzet. Szerencse, hogy senkinek nem történt baja. "csak" egy betört üveg bánja! Petike ezek szerint semmit sem érzékelt belőle?

Köszi előre is a segítséget. Még egyenlőre nem szaladok előre, majd év végén kezdünk neki a babaprojektnek, akkor majd felveszem a férjeddel a kapcsolatot. Elfelejtettem a skype-címeteket, majd a legközelebbi tornán leírom.

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Norri, én is úgy tudom, vannak későbbre is bébikaják... Egyelőre én is bébikajás dolgokat csinálok neki, kevesebb fűszerrel, na meg a tiltott dolgokat kihagyom. De ha olyan az ebéd, akkor megkóstoltatom Bendével. Sőt, már igényli is és reklamál, ha nem kóstolhatja meg! :wink: :lol: De vannak itt még idősebb gyerkőcök, talán kapsz használhatóbb tanácsot 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Ennn, Bercinek BOLDOG HÓFORDULÓT! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a köszöntéseket!!!

Andi: Ez elég durván hangzik! Petike nem ijedt meg nagyon?
Neked nem esett bajod???

És akkor a kis szülinapos, hajnali 4-kor! Kép
Vendég
 


Bercikének nagyon-nagyon boldog hófordulót kívánunk!!! Kép
Vendég
 


Köszönöm a tanácsokat. Biztos vannak később is bébikaják, csak én az Univerest adom neki, abból 8 hós az utolsó. Igaz, én nagyrészt főzök neki, csak ha megyünk vhova, akkor van bébikaja. Ezért kérdezem, hogy meddig főzzek neki külön.

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Norri: Mi már mindent eszünk, nálunk is csak vésztartalék a bébiétel! Meg ha megyünk vhova.
Mi is Univerest, vagy Kecskemétit eszünk, ill. ettünk eddig.
Vendég
 


köszönjük!! :D

Andi, :D tényleg megijedhettél.
Nálunk 2 éve a szomszéd kisfiú zárta ki a szüleit. Kint beszélgettünk mindannyian ( 4lakásból) a ház előtt, a gyerkőc akkor volt máséfl éves és ő bement, az ajtóval játszott. Aztán becsukta és a kulcsot elfotdította pillanatok alatt. Nem tudtunk bemenni. Végül felmászott az apuka az erkélyükre ( szereztünk a környékről olyan magas létrát, h onnan már fel tudta húzni magát), anyuka meg a bent bömbölő gyereket próbálta a hátsó üveges ajtónál vígasztalni, de szeegény ő is sírt az idegtől). Aztán apuk az erkélyről a bukóra nyitott egyik ablakon benyúlva sikeresen kinyitotta azt , mejd onnan az erkélyajtót és be tudott menni. Ja és anyuka akkor volt terhes Biussal. Nagy dráma volt. Mindenki nagyon megijedt.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hello!

Bercikének boldog miniszülinapot!

Andi: kellett ám a lélekjelenlét! Ügyesen megoldottad, de gondolom remegett utána a lábad....
Meg jöhet az üveges is.
Vendég
 


Norri: Sára kb.9 hós korától eszik mindent velünk (kivéve aprómagvas gyümölcsök, tej magában). Most már tojást é s mindenféle tejterméket adok neki, eddig semmi baja nem lett a mi kajánktól. Mondjuk arra odafigyelek, hogy csak frisset kapjon, tehát másnapos kaját vagy párnapos felvágottat stb. nem adok neki.

Manófalvi: nagyon ügyes Bende! Gratulálok! Sára a tapsolást, a pusziküldést csinálja, meg ha azt mondom neki, hogy "simogat a baba", akkor megsimogat vagy odabújik hozzám...

Andi: nem csodálom, hogy megijedtél, ettől a helyzettőlén is parázok, bár eddig még szerencsére nem sikerült kicsuknom magam...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Enn
Boldog hófordulót Bercikének!
Nem semmi az a sztori. A bejárati ajtóra én is nagyon figyelek, mert tudja nyitni, zárni az ajtót. Mondjuk ez most nagyon jól jött. Csak még nem tud erőteljesen kopogni, hogy az idős szomszédok meg is hallják. :lol:
Szerencsére ő nem ijedt meg annyira. Ő mondta nekem, hogy anya jól van, nincs baj. Látta, hogy milyen ideges vagyok, s hogy remeg a lábam. Nagyon édes volt! Imádom a kis buksiját! Bár mondtam neki, hogy a kilincs és az ajtó nem játék. Remélem nem csinál legközelebb ilyet. Megjegyeztem, telefon nélkül nem megyek ki még az erkélyre sem.

Norri
Van Kecskeméti bébikaja 11 hós is. Én is adom neki, amit mi eszünk, bár mi kevés fűszert használunk. Van egy natur vega-mix nevű fűszerkeverék, ami nem tartalmaz sót. Én azt használom vegeta helyett. Nagyon fini. A Dm-ben lehet kapni.

Mano
Nagyon ügyes Bende!

Falevél
Sárika mi mindent csinál! Dorkának is próbáltam tanítgatni, de egyenlőre nem vevő rá. :lol:

Brigi
Petikének nem lett semmi baja, én a kezemet vágtam el egy kicsit. És szereztem pár ősz hajszálat. :lol:

Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Nóri: Nagyon ügyike Sára baba! Dani még a pusziküldést nem csinálja!

Manó
: Nem semmi, gyorsan tanul Bende is!

Danus ma odaadta nekem a konyit, mikor erre megkértem. Le is döbbnetem, hogy egyből azért nyúlt! Meg mondta, hogy: "tették" =tessék!
Haláli pofa! Amúgy egész nap be nem áll a szája! :lol: Kire ütött???

Andi: Örülök, hogy nem lett komolyabb baj!
Vendég
 


Brigi

Nagyon ügyes Dana! De mi az a konyi? :lol: :lol: Lehet, hogy csak én nem értem? :oops: :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Bocsi, a konyi az egyenlő a DM-ben kapható nyálkendővel! :lol:
Vendég
 


Nagbri: már épp írtam, hogy milyen klassz új vonalzója van a kis szülinaposnak, mikor lecserélted. Tuti volt az egeres!!!!!
Vendég
 


Igen? Tényleg tetszett? Jópofa volt, csak vhogy ez mégis jobban tetszik!
Vendég
 


Andi: akkor én egy kicsit félreértettem, azt hittem, hogy Petike csak úgy átment a szomszédba. Nem értem, miért értek újabban mindent félre, pedig figyelek. :oops: :?:

Kecskeméti babakaja: nagyot csalódtam benne, amikor elolvastam a "Sárgabarack babakeksszel" cimkéjét. 30% barack, 8% keksz. akkor mi a többi? Szóval azóta csak a sütőtököt, meg a sárgarépát adom neki, mást nem.
Pedig egyébként nem vagyok cimkeolvasgató típus.

Tegnap is mondani akartam: nekem megvan már minden Univeres ajándék. ( vagyis most küldöm el ) De továbbra is gyűjtöm. Aki kéri, szívesen odaadom.

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Én is gyűjtöm őket! Azt hiszem, most meglesz a kispárnára való, ha minden igaz. :lol:
Vendég
 


Danának nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is!!!!!!!!!!!
Szülinapi torta milyen volt/lesz? Ajándékok?

Norri! Én szívesen fogadnám a címkéket. Nekünk kellene még. Törölközőre "gyúrunk" és még 30 darab hiányzik.

Mi is eszünk már szinte mindent, üveges kajcsik, csak "lusta napon" fogynak. :)
Így nehéz lesz összegyűjteni, a hiányzó mennyiséget.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Mindenkinek mégegyszer köszi!

Erika: szombaton lesz a buli!

Az ajándékozás már tegnap elkezdődött! Ma meg folytatódott! Kép A szomszédtól ezt kaptam. Kép Zsebit pedig Bencétől! Kép Így szeretem Zsebit! Kép Anyától és apától Kép még ezt is!

De a legeslegfontosabb dolog, amivel Dani ajándékozott meg minket: ELINDULT!!!
Délután amikor kivettem az ágyából, leraktam és elindult előre! Majd elájultam. Még kézenfogva sem nagyon ment eddig!
Na és persze utána állandóan menni akart! Már a babakocsi se volt jó!
Mi meg rettenetesen boldogok vagyunk, hogy pont ma!
Vendég
 


GRATULÁLOK! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tud időzíteni a srác! Szuper!
Nagyon szép ajándékokat kap, majd mutasd meg a többit is.
Vendég
 


Ági! Tök jó az új vonalzód!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon tetszik!

Nekem Bencusnak már nem engedi a képet! Úgy utálom, hogy így le van korlátozva a karakterszám! :(
Vendég
 


És ez?
Köszi, hogy felhívtad a figyelmemet, hogy vannak újak a nőivonalon! :wink:
Lehet, hogy butaság, nem értek hozzá, de ha levágsz a képekből,akkor sem engedi feltölteni?
Vendég
 


Nem a képmérettel van baj, hanem a karakterszámmal. amit lehetett leszedtem róla, de az elérési utat meg kell hagyni. Márpedig így meg már két voni két képpel túl sok!

Jó a színösszeállítás! :lol: Ez is tetszik! És az enyéim?
Vendég
 


Értem, én meg azt hittem a méret a lényeg!
Tetszenek a tieid is nagyon, csak nekem is hiányzik Bencus pofija.... :) Király az oroszlán!!!!
Vendég
 


Igen, nekem is hiányzik.
Amúgy ő választotta az oroszlánt, és még a kép is pont passzolt volna hozzá! Szóval kiakasztó, de most írtam nekik, hátha emelnek a karakterszámon.
Viszont lecseréltem az avatart, azt meg nem jeleníti meg.
KépKép
Vendég
 


Én is lecseréltem, és az sem látszódik.

Az viszont hogy van, hogy most 3 vonalzód van fenn, és engedte???
Vendég
 


Műxik!!!!!!!!!! :wink: 8) :P
Vendég
 


Úgy hogy fogtam, és a hsz végére mint egy linket beillesztettem azt, amit amúgy Bencusnak szeretnék. Fix aláírásként nem működik sajnos!
KépKép
Vendég
 


Na akkor eztán ezt fogom csinálni, amíg nem emelnek a karakterszámon.
Az avatarral passz hogy mi történt, de lehet csinálják, majd holnap újra megpróbálom.
Láttam, hogy neked is eltűnt!
KépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Délelőtt próbáltam jönni, de nem engedett fel a gép.

Szóval nagyon jól éreztük magunkat mi is!

Bercikének bodog hófordulót!

Kriszti! Köszi szépen még1x a vendéglátást, szuper volt! Ádi úgy aludt délután, mint a bunda. :)

Ági! Ígérem, ha arra járunk mindenképp szólok! Csak a számod nem tudom. Megírnád priviben? Köszi! :)

Andi! Nem semmi a sztorid! Ügyesen megoldottad, és Petike is talpraesett volt!

Nóri! Nálunk 10 hós korától azt eszi Ádám, amit mi. Eddig lekopogom semmi baja sem lett tőle. De a könnyebb kajákat szerintem fokozatosan elkezdheted bevezetni. Mi így csináltuk, valahogy úgy, mint Nóriék.

Brigi! Nagyon szépek vagytok! Írtam már ugyan, de itt is boldog szülinapot Danusnak! Jók lettek a képek! Édes nagyon! :)

Noémi! Mi volt a dokinál?

Bocsi, akinek nem írtam, most ennyire futotta. :oops:

Szép álmokat Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Itt is nagyon-nagyon szépen köszike! Ari vagy! :lol:
KépKép
Vendég
 


Brigi! Nagyon jók a vonalzók! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Köszi szépen!
Neked is Adri és neked is Ági! :lol: :lol: :lol: 8)
KépKép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.17 21:55-kor.
Vendég
 


Adri: egyszerre küldtük! :D

Brigi: remélem figyelembe veszik a kérésed, mert elég macerás mindig bemásolni.
Nálatok mindig vesznek a fiúk ajándékot a másiknak?
Vendég
 


Ági: Mikor megszületett Dani, akkor vettek egymásnak ajándékot! Dana névnapján, hogy őszinte legyek nem emlékszem hogy is volt! De szerintem akkor nem.
Most meg Bencus egyik este ezt mondta nekem: "Anya, de szükségem lesz ám rád, mert nekem nincs pénzem, de én akarom az ajándékot odaadni neki!" És konkrét elképzelése volt, hogy mi is legyen, csak azt sajna nem lehetett kapni. Így Andris megvette Zsebit, miután leegyeztettük telcsin vele és Bencussal is. Nagy sikere volt! Szerintem vmi apróságot mindig adnak majd egymásnak. De ő is úgy örült az öccse örömének, hogy jó volt nézni! :wink:
KépKép
Vendég
 


Nagyon rendes gyerek ez a Bence! Még a férjem is megállapította, hogy jó lenne Botondot is ilyen élretrevalónak nevelni!
:wink:
Puszi a homlokukra! Jó éjt!
Vendég
 


HŰŰŰŰŰŰ! Írtatok ám!! :-))))))))))))))))

Kriszta!
Köszönjük szépen a vendéglátást!!! :-)))))))) Nagyon jól éreztük magunkat!
Kinél lesz legközelebb? :-D :-D :-D

Ági!
Nagyon sajnálom, h nem találkoztunk!

Mandula!
A dokinál. Fél órával rendelés előtt érkeztünk, így is hetedikek voltunk!!! Bálint 10 és fél kiló és 76 cm! Fél kilót és 3 (!!!) cm-t nőtt!!! Lassan centire is feleakkora lesz, mint én. :-)))

Brigi!
Szuperek a szülinapi képek és remek, h pont el is indult Dana! Kisügyes!!!

Andi!!!
Őrületes ez a sztori!!! Nem csodálom, h nagyon megijedtél!!! Én erre még nem is gondoltam, h az erkélyre kizárhatna! Én itt nem is tudnék mit csinálni!!!

Ennn!
Bercikének nagyon boldog hófordulót kívánunk!


Küldöm mindenkinek a képeket, aki ott volt és tudom az e-mail címét!! Meg majd fel is teszek, de nem bírom utolérni magam...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok!
Holnap ugye, jobb idő lesz? Lagziba megyünk és nincs túlzottan vastag ruhám...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Norri, Manó, Falevél, Brigi, Andi, Erika!

Nektek küldtem át a képeket!!! :-)


Falevél!
A tieid nincsenek Picasa-n?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kép
Manó és Bende megérkezett

Kép
Pedig mi jóbarátok vagyunk! :-)

Kép
Hallgatlak! :-)

Kép
Gyereksereg

Kép
Még mindig gyereksereg

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hello!

Noémi: a hétvégére szép időt mondanak, állítólag vas. du. jön újra a hidegfront. Hova mentek lagziba?
Amúgy Timcike mondta, hogy ha hazajön, akkor szervez egy talit. :wink:

Én is szívesen látok mindenkit, akár egyszerre is jöhettek Vadkertre, de ha kész lesz a ház, akkor oda tényleg jó lenne egy babás házavató!!!!!!

Gratula Bálint szép méreteihez!
Én is kérném a fotókat, hogy a délelőttről is legyen fényképem.(ocskoagnes@gmail.com)

Falevél: Sárának boldog hófordulót!!!!! :D :D :D
Vendég
 


Ági: Én meg a te férjedről állapítottam meg, hogy nagyon jó fej!
Oké, lehet példát venni a kis okostojásról! :lol:

Noémi: Küldtem neked még a múltkori képeket, megy a többi is, bocs a késésért!
Én viszont nem kaptam tőled e-mail-t!

Holnap azért itt is legyen már jó idő, mert bulizunk!!!
Persze előtte lakossági parlagfűmentesítés lesz! Hurrá! De vmit vmiért!

Tali lehetne itt is, ha össze tudtok fogni kecskemétiek, hogy kigyertek. van nagy kert, homokozó, hinta! Szóval????
KépKép
Vendég
 


Brigi, Drága!

A gmail-re küldtem!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél, Bende gyorsan eltanulta Sárától! :D
Boldog hófordukót Sárának! Már csak 1 hónap és neki is szülinap!

Brigi, köszi! :D
Nagyon ügyes Dana! Már ilyeneket mond???? :D Nem semmi!
Én sem tudtam, mi az a konyi... :lol:
Brigi, nagyon gratulálunk Danának! Nagyon kis ügyes! :D :D Ez nagyon szép szülinapi ajándék Tőle Nektek! :D
Nagyon aranyos ruhákat kapott! :D
Tök jók az új vonalzók!!!
Bence nagyon aranyos és tényleg nagyon szereti Danát, ha a szülinapjára is ilyenre gondolt! Azért ez szerintem nem sok ilyen kis gyereknek jut eszébe! :cry: el is érzékenyültem, annyira jó volt olvasni..... :)

Bendének kibújt a 4. foga! Áttörte az ínyét! Igaz, annyira szenvedett már ma, hogy csak na! :roll: Most már remélem, nyugodtabban alszik.

Noémi, jó nagyot nőtt Bálint! :D
Köszi a képeket! :)

Azt hiszem, holnaptól már nem jövök jövő vasárnapig! Holnap vendégségbe megyünk, vasárnap meg indulunk nyaralni.... már nagyon várom, bár elég vacak időnk lesz! :?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manófalvi: jó nyaralást nektek! Mi szerdán este megyünk nyaralni Szfvárra anyósékhoz és onnan fogunk kirándulgatni: Balaton, Velencei tó, bakony, veszprémi állatkert stb.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manó: élvezetes nyaralást kívánok!!! Most mondták a tv-ben, hogy nem lesz meleg jövő héten, csak 25 fok körül, de esni nem fog.
Biztos van beltéri medence is, ahova mentek!

Falevél: ti mennyi időre mentek? Mi is így szeretünk nyaralni, hogy egy "főhadiszállásról" több helyre utazgatunk. Nem tudnánk egy hetet pl. a Balcsin strandolással tölteni, mert nekünk az uncsi.
Ismered a Konkoly Janit?
Vendég
 


Ági: igen, ha a dusnoki Konkoly Janiról van szó! Tesója Konkoly Rita, nem?
Mi kb.7-8 napra megyünk, jövőhéten szerdán indulunk, aztán csütörtökön valószínű hazajövünk, mert aug.2-án lagziba megyünk.
Egyébként mi is inkább kirándulósak vagyunk.Amikor a nászutunkon Korfun voltunk, akkor alig fürödtünk a tengerben (na jó azért minden nap fürödtünk, de nem heverésztünk ott egész nap), mert folyton kirándultunk. :lol:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél: igen, róla. A férjemnek volt osztálytársa és a legjobb barátnőmmel jártak két évig, amíg a Jani rossz útra nem tért....

Akkor jó kis zsúfolt hetetek lesz, csak győzzétek energiával! Sárika jól viseli a nyüzsgést?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: