Új privát üzeneted érkezett!

Szia mindenkinek!Ugy tünik elég jól beindult ez a topik is,vagyok ám csak kicsit el is voltunk utazva,a másik fele a dolognak hogy mivel most tanulgatom az internet alapjait ne nevessetek ki de van hogy nem találok ide.:-)tök idióta vagyok,most is a borcsa adott utmutatást.Viszont az egy picit elszomorit hogy Rákospalotaiakat nem igazán találok nem baj majd megyünk ujpalotára hozzátok.megnézem még azt a lev.listát is ott se jártam még,vagy mégis??!Hát ennyit a tájékozódó képességemről sziasztok
evetke
 
 


Sziasztok!

p.ildi: Én nem vagyok elég Rákospalotai?KépKépTi merre laktok? Én is szoktam chatelni, bár mostanában elég ritkán járogatok arra, de te nem voltál nekem ismerős. A chatet is most kezdted? Majd egyszer csak összefutunk.
Ne aggódj, szerintem elég sokan küzdöttek és küzdenek ezzel a problémával az interneten. Majd belejössz!!!Kép

Virág: Nagy gratula az esküvőtökhöz!!!!!!KépKép Drukkolunk a babaproject sikeréhez.

Borcsa: Szerintem az Anyát jobban megviseli ez az elválasztás mint a babát. Lehet hogy csak mi látjuk ilyen tragikusan a dolgot. Az az egy év is nagyon szép idő. Én csak 3 hónapig tudtam hozzátáplálás nélkül szoptatni Bencét és 5 hónapos koráig volt tejem. A második babánál biztosan ügyesebben fogom csinálni!!Kép Az első babóca is ilyen "sokára" jött össze?
Igazából Újpestet nézegetjük nagyon mert ami tényleg nagy lakás az csak ott megfizethető. Még az állapota annyira nem is érdekel, mert úgy is fel fogjuk újítani. Egy kikötésem van, hogy legyen lift!!!!!KépKép Kb. 15 millióig keresünk, de ez inkább még csak nézegetés mint konkrét keresés.
Na sziasztok, jók legyetek!!

Kati
kfk
 
 


Helló Virág!
Mi a Szerencs utcai játszi mellett lakunk. Ti hol? Van még egy remek játszótér! Tegnap jutott eszembe. A kavicsos közi ovi-bölcsi mellett. Az legalább tisztességes kerítést is kapott. Egyébként mi is a pestújhelyi templomban házasodtunk 2000-ben. Akkor még Márton Mihály volt a plébi. Kicsit korlátolt volt a megboldogult, de az biztos, hogy nagyon sokat tett pestújhelyi-újpalotai egyházközségért. Az új plébánost nem nagyon ismerem. Talán ha háromszor találkoztam vele.

Ildi!
Én azt szoktam csinálni, hogy mindig csak az előző napon keletkezett üziket vizsgálom végig, hogy van-e valami ami érdekel. Egy másik lehetőség, hogy a keresésre kattintva beírod mondjuk, hogy Rákospalota. Tutira megtalálsz minket! Kép Szerintem idő kérdése, és az összes kerületi internetező kismama és kispapa itt fog nyüzsögni. Azért is írok ide mostanában minden nap, hogy megtaláljatok. Erről jut eszembe: Holnap elutazunk egy hétre. Nem leszünk, így írni sem fogok. De majd bepótolom. Kép
A levlistára meg fel lehet iratkozni. Küldtem nektek egy-egy meghívót. Így egyszerűbb! Kép

Kati!
Igen! Az esküvőnek is már úgy ugrottunk neki, hogy addigra a fogamzásgátlónak már három hónapja volt kiürülni a szervezetemből. Szóval 2000 augusztusától 2001 májusáig csak próbálkoztunk.
Lakásvásárlásra térve... Én már nem szívesen költöznék liftes házba. Inkább legyen alacsony az az épület. Persze van az úgy, hogy az ember nem nagyon válogathat. Nekünk szerencsénk volt, hogy találtunk egy háromemeletes házban egy második emeleti lakást... Kép

Aztán jól viseljétek magatokat amíg távol leszek! Kép Puszi!
borcsa
 
 

 
 

Sziasztok kedves XV kerületiek! (Azért idesunnyogok, mint szomszédasszony innen Zuglóból, mert a szívem mélyén palotai maradtam, a szüleim a Pázmány P. utcában laknak). Örülök, hogy ti is kötődtök a pestújhelyi templomhoz. Engem ott kereszteltek jó régen, most meg állítólag odakerült káplánnak egy gimnáziumi barátom, a Mékli Attila. Ezért valószínűleg vasárnap odanézünk misére, és valamikor a héten játszóra is. Ha véletlenül odatévedne valamelyiktek, örülnénk. Ja, nem tudom, írtam-e egyáltalán, hogy nálunk egy 3,5 éves fiú meg egy 1/2 éves kislány van. Na hello. Klára
klara
 
 


Sziasztok!
Azért ha a Bori elmegy, mi még írogathatunk. Kép
Szóval hogy vagytok lányok?
Klára: voltatok a játszótéren a héten? Hogy vannak a picurkák?
Kati: Köszi. A babázásra pedig most még elméletben készülök. Kép Meg persze sok vitaminnal, mozgással, stb. Ha jövőre végez a párom a sulival, akkor jöhet a Kisvirág. Kép De ha Ti is jövő szeptemberre akartok még egy babát, akkor te is készülődsz, igaz? Egyébként hogy álltok a lakáskereséssel?
Na sziasztok!
virág27
 
 


Sziasztok lányok!Egyre többen beszélgetünk ennek nagyon örülök,és most könnyen ide is találtam én is fejlődöm ezek szerint.Aranyosak vagytok ,hogy mindenki probál odafigyelni a másikra egy picit:Borcsa jó pihenést kivánok neked,aztán majd mesélj.Kati lehet hogy voltunk már fenn egyszerre a cheten ha a Kfk val beszélgetsz az olyan ismerősnek tünik aztán lehet hogy tévedek,mostanában ritkán vagyok ott napközben nincs idő rá,este felé csábulok el néha de ha összeszokott társaság van fenn nam szoktam maradni mert olyan kivülállónak érzem magam.Igazából gondolom ez is abból adódik hogy most kezdtem el ide járogatni.Egyébként a lánynevelő környékén lakunk,ti merre?Klára hova jársz ide játszótérre,én szivesen lesétálok ha tudod mikor jöttök.Virág akkor Ügyesen dolgozzatok azon a projekten,-és ha most összejön a baba ,nem jövőre az gondolom öröm és nem gond.Na legyetek jók pussz mindenkinek holnap is jövök
evetke
 
 


Sziasztok lányok!Kép
Nagyon készülődök, mert hétvégén jönnek Apósomék és a férjem Nagymamája. Szombaton üljük Bencének a névnapját. Leszünk vagy 10-en. 2 hét múlva meg a szülinapja lesz, úgyhogy sütök, főzök, tapasztok, ragasztok!KépKép

Borcsa: Jó utat kívánok utólag is!
Hát a lift nélküli lakás is jó lenne de maximum ha az első emeleten van a lakás. Elég volt ide a negyedikre cipelgetni a gyereket.

virág: Lakáskeresés most szünetel. Még egyenlőre kilátástalan hogy mi lesz jövőre, úgyhogy addig nem reckírozunk meg egy kölcsönt de remélem hamarosan eldől hogy mi lesz.
Baba kérdésben ott tartok, hogy még van 2 hétre való gyógyszerem ezt befejezem és jön a 3 hónapos tisztulási időszak. Ha ennek vége akkor jöhet a baba!!!KépKép Nektek is drukkolok!!

p.ildi: Meglátod egyre többet jössz a netre egyre profibb leszel!Kép Hát lehet hogy már találkoztunk a chat-en. Este én nem nagyon szoktam felmenni inkább napközben. Sokszor én is kívülállónak érzem magam, úgyhogy ezzel nem vagy egyedül.
Merre van a lánynevelő? Most két nevelőintézet
van előttem de nem tudom melyikre gondolsz? Mindenesetre mindkettő közel van!KépKép
Mi a Rákos úton lakunk az ARAL kúttal (a volt VOLÁN pályával) szemben.

Klára: Gyere sűrűbben közénk!!!Kép Gratula a gyerkőceidhez!

Vigyázzatok magatokra, sok puszi nektek:

Kati
kfk
 
 


Hello lányok! Hozzátok jövök legszívesebben a babaneten. Kati, a fölöttünk levő lakás szerintem eladó, de 15M-nál többe kerül (1+2félszoba).
Játszóra végül nem jutottunk el, mert Gellértnek nem volt kedve menni, inkább vonatozott (még ilyet!). De holnap de. már igazán megnézzük a pestújhelyi templom mellettit. A jövő héten indul az ovi, de még nem alszik ott, úgyhogy du-onként játszózhatunk. Ja, az Öv u.-Kerékgyártónál lévő szuperen voltunk a minap, de nem volt benne köszönet, mert volt egy verekedős gyerek.
Én sem szoktam annyira chatelni, igazából annyi időm azért nincs, meg gyakran órákig semmi értelmes téma nem adódik.
Borcsa, a múltkor láttalak az Uzsokis topicon, ha nem tévedek. Ott kerestél orvost. Az elsőt hol szülted? Palota egyébként az Újpesti szülőotthonhoz tartozik, nem? (Én ott születtem valaha...) Nincs rossz híre. Na hellóka, megyek fogat mosni. Pussz. Klárus
klara
 
 


Sziasztok!
Ez igazán hízelgő Klára, hogy bennünket látogatsz a legszívesebben!Kép Zugló az nagyon drága hely, úgyhogy ott nem is igen nézegetünk lakástKép Mihamarabb döntenünk kell mert ha jön az új jövevény addigra már mindennek készen kell lennie. Káposztáson néztünk lakást 2+2-es étkezős 2 WC-s, fürdőszobás. Az lenne a nagyon jó, csak magas a havi rezsi. Valamit ki kell okumulálni!
Ilyen is van, hogy egy gyereknek nincs kedve a játszótérre menni???KépKép
Te is szoktál a chat-re járni? Milyen névvel?
Na megyek, mert felébredt a fiam és kéri a kakaójátKép

Sziasztok:

Kati
kfk
 
 


Helló lányok!Jó késö van már csak elolvasgattam az időt itt a topikok között.-Annyi szomoru dolgot is olvastam ugyhogy most jöttem kicsit feltöltődni hozzátok.Kati:-) tényleng elég közel lakunk egymáshoz,szoktam a Pennybe is járni vásárolni ugyhogy ki tudja,talán már el is mentünk egymás mellett.Holnapra jó bulizást és isten éltesse Bence fiadat!Mi finomságokkal készülsz?Klára:-)Az Ujpesti szülőotthonról nekem sincsenek rossz tapasztalataim,én mind a két gyermekemet ott szültem és mindig minden rendben volt.Sokszor szerintem ,és ez most ugy nagy általánosságban is igaz ,függ a dolgok alakulása attól is hogy mi magunk hogyan állunk hozzá:Amikor a Nikit szültem szinte ki be mászkáltak a melósok/ez kis tulzás/mert pont átalakitás volt én elfogadtam tudtam nem magán klinika azt kaptam amit vártam,ettől függetlenül nem lázadoztam.Volt olyan kismama aki egész nap csak örjöngött,kérdem én attól jobb lesz?-most viszont tök jó lett,a szobák is kulturáltabbak külön zuhanyzó,wc,tv mi kell még?-és velem még a növérek is kedvesek voltak.Bocsi hogy ennyit irtam erről csak annyi "rosszat"is hallottam már és most hogy emlitetted a szülőotthont ugy kijött ez a gondolatsor belőlem.Egyetértek viszont veled én is ide járok a legszivesebben,ha tudtok meg jo topikot sugjátok meg.Lányok hétfőn végre ovi,ez nem csak nekem megváltás hanem a pici lányomnak is,hosszu volt ez a három hónap mostanra már az is kevés volt belőlem ha a fejem tetején ugráltam,unatkozott a lelkem és már én is kezdtem lemerülni .Kati:-)nagyon jó a képed a profilban,jó dolog lehet ez az úszás én sajna nem tudok,de a gyermekeimet nem hátráltatom az apuka ugy uszik mint hal a vizben ő tanitgatja majd őket.Niki már most viz imádó Gergő olyan alakulós a velencei tó még megrémiti.Na legyetek jók jó sok mindent összeirtam most itt bocsi érte Sziasztok holnap találkozunk.evetke
evetke
 


De igenis regisztrált felhasználó vagyok csak rossz gombot nyomtam meg!Jó éjt!
evetke
 
 


Sziasztok! Már megint késő van, úgyhogy csak beköszönök. Kati, én a saját nevemen szoktam chatelni, de csak ritkán, mert zsarnok férjem nem engedi. A fórumok látogatását még elnézi, de a chat már nem fér bele az életünkbe. Hát engem is meglepett, hogy nem akart játszózni, ez újdonság. Talán a verekedős gyerek miatt ment el a kedve. Aztán péntek de eljutottunk a Pestújhelyi térire, elég jó lett, bár kisebb, mint gyerekkoromban. Gellértnek is tetszett. Majd megnézzük a többi EU-s játszót is, bár a jövő héten kezdődik az ovi, ezért csak du megyünk.
Evetke, te is 72-es vagy? Hová jártok oviba?
Puszi Klárus
klara
 
 


Sziasztok! Már megint késő van, úgyhogy csak beköszönök. Kati, én a saját nevemen szoktam chatelni, de csak ritkán, mert zsarnok férjem nem engedi. A fórumok látogatását még elnézi, de a chat már nem fér bele az életünkbe. Hát engem is meglepett, hogy fiam nem akart játszózni, ez újdonság. Talán a verekedős gyerek miatt ment el a kedve. Aztán péntek de eljutottunk a Pestújhelyi térire, elég jó lett, bár kisebb, mint gyerekkoromban. Gellértnek is tetszett. Majd megnézzük a többi EU-s játszót is, bár a jövő héten kezdődik az ovi, ezért csak du megyünk.
Evetke, te is 72-es vagy? Hová jártok oviba?
Puszi Klárus
klara
 
 


Úgy látszik, véletlenül kétszer kattintottam rá... K.
klara
 
 


Sziasztok!Kép
Na meg volt a nagy névnapozás!Kép 10-en voltunk ami azért egy 46m2-es másfél szobás lakásban nem kis szó. Kapott egy csomó ajándékot és jól kifárasztotta a család!Kép Egyébként zökkenőmentesen ment minden.

Evetke: Evetke=p.ildi?Kép
Köszönöm a jókívánságokat!Kép A Pennybe soha nem voltam még, de akkor tényleg közel vagyunk egymáshoz!Egyszer majd egy célzott találkát is összehozhatunk.
Jó volt az összeröffenés szombaton. Húslevest, palermói csirkét és karfiolos szeletet csináltam sült krumplival és rizzsel. Desszertként meg joghurt torta, kaméleon torta és keksztekercs volt. Jól kifáradtam mind a főzésben mind pedig a kiszolgálásban de a fiamért mindent.Kép
Az Apósoméknak és a nagymamáéknak is családi háza van ezért ők szívesebben vennék ha mi mennénk vendégségbe, de a férjem ragaszkodik ahhoz hogy Bence névnapja és szülinapja mindig nálunk legyen megtartva.
Biztosan nagyon klassz lett az Újpesti szülőotthon, bár én se a felújítás előtt se utána nem láttam. Sokaktól hallottam már róla, hogy meg vannak vele elégedve.
Szerintem Bencének is jót tenne egy kis közösségi élet, mert nagyon aktív kisfiú. Foglalkozok és játszok én sokat vele, de nem eleget.
Az uszi tényleg nagyon jó dolog, bár ők még nem tanúlnak meg úszni majd csak 4 éves koruk után. Egyenlőre a víz megkedveltetésére megy ki a játék.Kép

Klára: Egyszer majd csak összefutunk a chaten!Kép Bár mostanában én sem nagyon szoktam oda látogatni.
Ne engedd hogy a férjed zsarnokoskodjon!!KépKép
Az enyém elviseli mert egész nap dolgozik és miután megjön én nem nagyon kapcsolom be a gépet, tehát nem nagyon van mellőzve. Na meg hát ő is számítógép őrült úgyhogy nagyon nincs mit felhánytorgatnia.

Legyetek nagyon jók és vigyázzatok magatokra:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!
Kati:-)a p.ildi a lánykori nevem rébuszolva amikor töltöttem ki a profilt nem tudtam hogy ez jelenik meg ha irok de most át is javitom.Örülök hogy jó lett a buli két hét múlva megint lesz?A menüsor tetszett én imádok ilyen összejöveteleket tartani.nálunk is minden névnap szülinap ünnepek eggyütt ül a család,már amennyi belefér.Tenyleg sétálhatunk egyszer célirányosan ha gondolod.
Klara:-)Nem mindig jó a cheten sem, amiatt ne szomorkodj én mondjuk most összebarátkoztam 3 anyukával és igy tök jó, nem tudom meddig tud egy ilyen"barátság"müködni de nagyon aranyosak.Kicsit mostanában én is tulzásba viszem az esti gépezést de velem csak csipkelődik a párom,azt hiszem most megyek is ha irtam nektek.Mi a szővőgyár utcába járunk oviba holnap kezdünk végre, tegnap egy napig jártuk a várost hogy benti cipőt vegyünk Nikinek majdnem két méretet nőtt a lába tavaly ota.Nem volt egyszerü müvelet,kinálat semmi árak a csillagos ég de aztán sikerült.Jól telt a hétvége de ez az idő kicsit lelomboz,jobb ugyan de utálok fázni.Igen 1972.Miskolc.Na legyetek jók vigyázzatok magatokra pussz Evetke
evetke
 
 


Merre vagytok?Borcsa lassan neked is lejár a szabid elvégre 1 hét távozást igértél!Na legyetek jók evetke
evetke
 
 


Sziasztok!Kép

Itt vagyok, itt vagyok!KépKép Milyen volt az ovi? Élmények?? Mind neked mint pedig Nikinek?
Már én is nagyon várom, hogy elkezdődjön az uszi és baba-mama klubba is el fogunk járni. Bence nagyon igényli a közösséget. Nem tudok vele sajnos annyit játszani amennyit Ő szeretne.
Te dolgozol? Ha igen akkor hol?
Na többet nem írok mert itt ordít mögöttem a fiam!Kép

Puszi:

Kati
kfk
 
 


Szia Kati!Hát elkezdődtek a "szürke"hétköznapok az első ovis reggelünk kicsit sirósra sikeredett de ahogy az oviba találkozott Niki a kis barátaival minden elrendeződött.Uj ovónénit is kaptunk talán ez is befolyásolta kicsit de ugy látom nem lesz gond.Ez az utolsó év ,jó lenne ha jól érezné magát.Különösebben több idöm nincs másra ettől függetlenül, hiszen Gergő minimum 3 gyereket tesz ki egyszerre .Én gyesen vagyok itthon de van egy jó kis bedolgozós munkám amihez ismerős segitett hozzá,ebben a mai anyagias világban áldás ez a munka.Mikor kezdődik az uszás?Hogy telnek a mindennapok?Én mostanság ugy fázom mint a kutya titeket is megvisel ez a lehülés?-nyügös vagyok,és olyan semmilyen,kellene járni megint tornázni nincs valamelyikőtöknek kedve?Találtam egy jó kis helyet a neten a XVI.ker ben www.kornotorna.hu nem ismeri valaki?Na legyetek jók Puszi evetke
evetke
 
 


Hahó! Mi is elkezdtük az ovit! Gellért nem sírt egyáltalán, igaz, bölcsiből jöttünk, és azt is nagyon szerette. Nekem kevésbé tetszik az ovink, olyan gyerekgyár, 7 csoport, nem túl családias, de nagy nehezen sikerült rájönnöm, hogy a fiamnak mások a szempontjai, teljesen külön személyek vagyunk, nem magamnak választok ovit, bölcsit, barátot, hanem neki, illetve ő választ. Azért enni persze nem eszik ott, nála ez rendszerint így van.
A lehűlés megdöbbentő, főleg, hogy ilyen hirtelen. Se tavasz, se ősz, csak tél meg nyár. Nagyon fázunk. Evetke, én tkp szívesen tornáznék, egyre többet gondolkodom ezen, de iszonyú béna vagyok. Itthon talán jobb lenne, de így meg nem vagyok kellőképp motiválva. Úszni is jó lenne, de nem a babával, vagy lehet, hogy vele is. Nektek az nagyon bejött, ugye Kati? És a babaklubba a Csokonaiba mentek? Na sziasztok. Klárus
klara
 
 


Sziasztok!Kép

Evetke: Jó, hogy végre feltalálta magát az oviban Gergő. Minden kezdet nehézKép
Szerencséd van, hogy találtál valami bedolgozást. Én is sokat kerestem, de csak átvágás átvágás hátán aztán le is mondtam az egészről mert elment tőle a kedvem.Kép
Torna!KépKép Hát az nagyszerű lenne. Nekem nagyon nagy kedvem lenne hozzá!!!Kép Már néztem itt a környéken is, de nem találtam hozzá partnert. A "Gilda" fitness terembe jártam az Ajtósi Dürer sorra csak aztán elmaradt. Nagyon kedveltem mert nem én voltam a legkövérebb és oda tényleg a fogyni vágyók jártak. Voltam itt a kerületben olyan helyen is ahol én voltam a legducibb és utánam az 50 kilósok következtek.Kép
Jövő héten hétfőn kezdődik az úszás. Már nagyon várom.
Tegnap lementünk az udvarra, de 1,5 óra múlva fel kellett jönnünk mert annyira fáztam hogy na.
Majd írj a tornáról de nekem csak este jó sajna és neked?

Klára: Örülök hogy nektek is jól kezdődött az ovi. Igazából tényleg neki kell hogy tetszen és neki kell hogy jól érezze magátKép Amíg ezek adottak addig szerintem ne aggódj. Most én is nézelődöm az ovik között mert ha jól tudom legalább egy fél évvel előtte be kell íratni, nem? Ki mit tud róla? Esetleg tudtok nekem egy jó ovit ajánlani?
Igen a Csokonaiba megyünk a baba-mama klubba. Már jártunk oda, de sajnos az uszoda napot megváltoztatták és tovább nem tudtunk járni. Az uszit meg annyira élvezzük hogy semmi esetre sem szeretném abbahagyni. Most már lassan 2 éve járunk.
Gyere Te is tornászni!!!!!!!Kép
Na legyetek nagyon jók!
Puszi:

Kati
kfk
 
 


Kati, tudtommal május első hetében kell jelentkezni az ovikba annak is, aki előfelvételis lesz, vagyis szeptember után tölti be a 3. évét, de ő csak akkortól járhat. A többiek szeptember 1-től. Más ovikban azonban év közben is felvesznek, attól függ, van-e helyük. Körzetes oviba elvileg muszáj felvenniük.
A torna terén nekem meg leginkább de. lenne jó, este kevésbé.
Írjatok! K.
klara
 
 


Sziasztok!Kép

De nagy csend van megint!Kép Eltünt mindenki?Kép
Még kajtatom az ovikat. Újpesten dícsérnek egyet nagyon, de oda csak kerületiek mehetnek, nem? Hát én nagyon tapasztalatlan vagyok még de majdcsak megoldjukKép
Mi újság az oviban? Még mindig tetszik a gyerkőcnek?Kép Te otthon vagy, vagy dolgozol?
Jövő héten mi is kezdjük az uszit már nagyon várom. Jó lesz egy kicsit kimozdúlni és közösségbe járni.
Na jók legyetek, puszi:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!Hogy smint?Kati:-)Az ovit illetőleg sajna nem tudok segiteni azt viszont tényleng te választhatod meg hová szeretnéd a gyermekedet járatni ezt hallottam más anyukától:Ha van ajánlat és nem kerülő a napi bejárás érdemes a dologgal foglalkozni,fontos hogy hogy telnek el az ovis évek,én nem panaszkodom de lehetett volna jobb is,másik csoportban ugy érzem többet foglalkoznak a gyerekekkel és ezt mástól is hallottam.Az a lényeg hogy a pici lányom szereti és ez a fontos ahogy Klara mondta a gyerekek másképpen látják.A héten olyan nehézkes vagyok munkám ugyan most nem volt de valahogy mozdulni se volt kedvem.A torna nekem is csak este tud bejönni hétköznap,hétvégén a de.is jó gyerekileg férjfüggő vagyok nincs más aki tudna rájuk vigyázni.Már gyüjtöm a helyeket ha lesznek pontosabb helyeim jelzem felétek.Klara:-)hidd el én is suta vagyok de tényleng engem is jobban motivál ha nem egyedül bohóckodom itthon.Most hétfőn kezdek a régi helyemen ujpesten az uncsi tesóm megkért nézzek el vele,aztán itt az öregfalusi utcában van egy terem valószinüleg holnap séta közben informálódok egy kicsit,és a neten is találtam a 14.ker-ben a lőcsei u.-ban az is szinpatikusnak tünt szóval rajta vagyok a dolgon komolyan,Csak aztán ti is gyertek ám.Klara mi az hogy Gellért nem akar ott enni,emiatt szerintem ne aggódj idővel a többi gyerek majd kedvet szerez neki.Hát ennyit most vigyázzatok magatokra puszi evetke
evetke
 
 


Sziasztok, Lányok! Kati, nem volt teljesen világos, de ha tőlem kérdezted, én nem dolgozom, hanem GYESen vagyok a 2. számúval, aki fél éves és kislány. Bölcsibe csak azért járt a Gellért, mert még az egyetemen voltak elintéznivalók (írás meg vizsgák), és őmellette semmit nem tudtam csinálni. Most már maradhatna itthon, de nagyon igényli a gyerektársaságot. Persze azért itthon fordítgatok, de ezek csak alkalmi feladatok.
Az ovi: fogalmam sincs, mi legyen. Mert jóllehet, elsősorban neki kell elégedettnek lenni, azért talán az sem árt, ha az óvónénik velem is szóbaállnak. De nem igazán tekintenek partnernek, vagy csak nem érnek rá, vagy csak túlérzékeny vagyok. Aktívan keresek másik ovit, amíg még nem szokja meg ezt túlzottan. Valami sokkal gyerekközpontúbbat és lazábbat, családiasabbat szeretnék.
Pénteken megpróbáltunk elmenni zeneoviba a Cserepesházba, de betelt a létszám előttünk. (Jellemző.)
Én meg mintha allergiás lennék, olyan náthaszerű, és itt mifelénk rengeteg a parlagfű.
Szóval ilyen gondjaim vannak.
Tornázni nagyon szeretnék, de este nem hiszem, hogy itthagyhatom szegény páromra a vacsit meg a fürdetést, nem beszélve a szopiról. De anyukám talán jönne babázni. A lőcsei nekem praktikus lenne, hol van ott és mi?
Gellért a böolcsiben sem evett rendesen, az oviban sem. Sokáig semmi mást nem evett meg, csak amit én főztem (bébiételt egyáltalán nem), most kezd valamelyest javulni a helyzet. Ezen annyira nem aggódom, legfeljebb este eszik normális kaját.
Na elég ennyi belőlem mára. De vajon hol vannak a többiek? Borcsa,Virág? Pussz K.
klara
 
 


Sziasztok! Itt vagyok, de csak mutatóban. Azt hiszem a közeljövőben kicsit ritkábban leszek. Elvállaltam valamit, ami kihívás számomra. Fel kell rá készülnöm. Két héten belül túl vagyok rajta, úgyhogy utána leszek.
Jajj nagyon izgulok. A kerület szervez az autómentes nap előtti hétre egy úgynevezett "mobilitási hetet". Mindenféle programokkal. Az egyik ebből egy kerületi sétabuszozás lenne, amikor a három városrész nevezetességei kerülnek bemutatásra. Újpalotát nekem kell bemutatnom. Holnap megyek átvenni a papírt, hogy mely "ojjektumokról" kell majd beszélnem. Kép
Csak ne volnék olyan átkozottul lusta. Szorítsatok nekem!
Majd elküldöm a levlistára a pontos programot, hátha érdekel valakit.
borcsa
 
 


Sziasztok!Kép

Képzeljétek tegnap gyerekmentes napunk volt. Reggel kivittük Bencét az Anyósomhoz és mi elmentünk a BNV-re. Csak barangoltunk, barangoltunk. Jó volt sok szép dolgot láttunk.
Bence nagyon jól viselkedett a mamájánál, úgyhogy nagyon büszke voltam rá. Még soha nem töltöttünk külön egy éjszakát sem, de azt hiszem ezek után azt is meg fogjuk próbálni. Nekünk sem fog ártani egy kis kikapcsolódás.

Evetke: Nem tudom hogy ez az "Öregfalusi"utca merre van. De ha egyre gondolunk akkor én ott már jártamKép 3-szor. Egyszer, utoljára és soha többet. Ahol a torna van ott kondigépek is vannak és amíg Te ott szenvedsz addig a kigyúrt pasik ott röhögnek rajtad és ott sasolnak. Természetesen azért sem éreztem jól magam mert rajtam kívűl mindenki olyan volt mint az újjam, de a derekuk azért gondosan körbe volt tekerve fóliával mert a hétvégén 20 dkg-ot híztakKép Nekem nagyon kellemetlen élmény voltKép
Itt a Csokonai Művelődési Házban van alakformáló torna minden hétfőn 18.30-19.30, és minden pénteken 19-20 óra között. 8 alkalomra a bérlet 3200,- Ft. Lehet hogy én ezt kipróbálom.

Klára: Tőled kérdeztem hogy dolgozol-e. Ne haragudj de valahogy elfelejtettem hogy GYES-en vagy!Kép
Hát akkor neked a torna egy kicsit körülményes. Ha szoptatsz még akkor lehet tornászni, vagy csak kíméletesebben?
Az oviknak majd utánajárok, még van egy kis időm rá!Kép

Borcsa: Gratula a kihíváshoz!!!!!!KépKép Biztosan nagyon klasszúl fog menni a dolog, majd drukkolunk!!
Várjuk a pontos progit!!
Milyen volt a nyaralásotok? Várjuk ám a beszámolót!!!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!Eltelt ez a hétvége is epp ideje volt mert kezdtem a saját agyamra menni.én nem tudom de most valami iszonyu idegbajosan élem át a nehéz napokat,talán az idő?Szóval tornailag csuszás van pont emiatt,szerintem egyre gondolunk Kati ami a "rossz tapasztalatu"helyet érinti,voltam arrafelé tájékozódni és nem tetszett,DE ez az alakformáló érdekelne!Talán péntek össze jöhetne be kell jelentkezni?Borcsa mutatsd meg mit tudsz,szoritunk neked aztán kérjük a hosszu hallgatás utáni beszámolót.Klara hát az gáz ha ilyenek az ovonénik tényleng megértelek,igy persze hogy másképpen látja az ember a dolgokat mi lenne ha te megpróbálnál közeledni feléjük?Nálunk is volt nem egy ovonéni váltás,aztán én 3.nap után odamentem bemutatkozni és érdeklődni a gyerekem felől,persze baromi udvariasan,szerintem őneki sokkal kellemetlenebb volt,aztán teljesen normalizálódott a helyzet.Probáld meg,vagy már próbáltad?Istenem mit nem adnék egy gyerekmentes napért/fél napért?/Hát az még időben kicsit odébb van hiába önálló Niki Gergő még pici és nincs sajnos segitségem.Ilyen bevásárlások megoldottak1-2 ora addig a hugom elvan velük de ott is van egy baba és 3-al már húzós.Mindegy majd ha megöregszünk HAHAHA.-na pusszantás legyetek jók evetke
evetke
 
 


Sziasztok!Kép
Tegnap a dokinál kötöttem ki mert elég homályosan látok a jobb szememmel péntek óta. Ebből kifolyólag a közérzetem sem az igazi, fáj a fejem émelyeg a gyomrom stb. Adott beutalót a szemészetre meg az ideggyógyászatra. Megmérte a vérnyomásomat és 140/90 volt, amit nekem elég magas mert normálisan 100/80 szokott lenni. Úgyhogy lehet hogy az egész a vérnyomatom miatt van, de ezt majd a szemész megállapítja. Ma majd elmegyek.

Evetke: Általában a nők ingerlékenyebbek a zűrös napokon, vagy ez rád nem volt jellemző?
Szerintem az alakformáló tornára nem kell bejelentkezni csak menni és kész. Lehet hogy én hétfőn is megyek, de egyszer mindenképpen a héten. Úgyhogy majd összeegyeztetjük és elmegyünk. Legfeljebb ha nem tetszik tovább állunk!Kép
Igazából nekem is csak ideig-óráig vigyáznak Bencére mert azért egy nap nekik "túl sok". Valahol megértem mert nagyon fiatalok Apósomék és dolgoznak még aktívan. A dédije meg Hidegkúton lakik, az meg egy kicsit messze van hogy egy-egy bevásárlás alkalmával kivigyük. Úgyhogy meg tudlak érteni!Kép

Puszi nektek:

Kati
kfk
 
 


Szia Kati!Sajnálom hogy mostanság neked is vacakol a közérzeted a szemeddel viszont ne huzd az időt,jobb az ilyenen tul lenni.-és a vérnyomásod?!-talán felbosszantottak?Gondoltam rád tegnap,voltam nőgyogyinál és a 96 -os buszból kuksiztam a házatokat.Jut eszembe müködik még az a használt gyerekruha bolt a ház alatt?Ami a nehéz napokat illeti Gergő születése után kezdtem el igy kinlódni,igazából csak a fejfájás miatt gáz.Na megyek is holnap a pici lányomat ünnepeljük és még ajándekon kell gondolkodnom,a bulizós részét a dolognak hétvégén tartjuk ugyhogy kezdhetek gondolkodni a menün,ilyen alkalmakkor összeül a szük család ami min.15 ember.Legyetek jók puszi mindenkinek evetke
evetke
 
 


Szia Evetke!Kép
Nincs okom az idegeskedésre és a mérgelődésre mégis úgy érzem hogy mindjárt felrobbanok. Lehet hogy mégis csak a vérnyomásommal lesz probléma!Kép
Apunak magas a vérnyomása nagyon ez meg gondolom öröklődik.
Nahát tegnap meglátogattad a Rákos útat?Kép Persze hogy működik még a bababolt. Mi a gyógyszertárnál levő lépcsőházban lakunk, úgyhogy még a lakásunk is a buszmegállóra néz!Kép
Remélem nincs semmi gondod nőgyógyászatilag? Itt voltál az SZTK-ban?
Mit ünnepeltek holnap? Nincs naptárom és így olyan sutának érzem magam. Nem tudom mikor milyen névnap van:Kép
Mit vesztek neki? Érdekelne mert Bencének 14-én lesz a szülinapja és nem tudom mivel lepjük meg.
Mi is itthon akartuk tartani de a család bekevert és szerintem a dédihez fogunk menni. Tudod a IV. emeleten lakunk és mindenkinek nehezére esik eljönni. Most megkavarták a megkavarhatót és nagyon úgy néz ki a dolog hogy nem itt lesz tartva.
Jó legyél, puszi:

Kati
kfk
 
 


Jajj majd el felejtettem, sok-sok boldogságot a lánykádnak!!!!!!!KépKépKép
kfk
 
 


Szia Kati!:-)Megint itt egy hétfő, mi szomorkodtunk reggel az oviban,aztán jön a heti mókuskerék.A hétvége jól sikerült a Niki tobzódott az ajándékokban szerintem ilyenkor egy kicsit tulzás is.16-an voltunk a gyerekekkel eggyütt,volt egy pici negativ hangulat is mert a sógornőm rosszul ébredhetett aztán "régi sérelmeit"most irányitotta a férjem felé.Mondjuk emberére is akadt benne meg aztán nem elfogultságból,de alaptalan dolgokkal dobálózott.Mindegy ez csak pill.üzemzavar volt,aztán elvileg helyreállt a rend a többi majd kiderül ha legközelebb össze eresztjük őket.Niki inkább ruhákat kapott,nagyon szeret öltözködni és örül is neki,persze a játék se maradt le hiszen anélkül nem ajándék az ajándék.Az ebéd fini volt a torta kellemes.Most én elég pozitivan indulok a hétnek csak ne rontsa el semmi.Remélem jobban vagy már???!!!A nőgyogyinál csak gyógyszert iratni voltam ugy idegesit egy szaros receptért másfél órát ültem ott.Tegnap ti is szülinapoztatok remélem jól sikerült Isten éltesse Bencét!Na ennyi legyetek jók puszi Evetke
evetke
 
 


Sziasztok! Mostanában ritkábban jövök, mert lenne fordítanivalóm. Szopi mellett is lehet valamennyire tornázni szerintem. A Cserepesházban meg a Herminán van alakformáló torna, de egyedül nem merek menni. Tényleg, Borcsa, ha erre jársz! Tavaly feltettetek valamilyen Callanetics DVD-t az internetre. Megszerezhető még valahogyan? (Esetleg személyesen?) Képzeljétek, egy hét után lecseréltük az ovit... Tartok tőle, hogy én éreztem magam igazán rosszul, de a fiamon sem láttam épp osztatlan lelkesedést. Hál'Isten találtunk egy pont olyan ovit, amilyet képzeltem, így legalább ezen a téren megnyugodtam. vegyes csopi, kedves óvónénik, szabadabb napirend, családias légkör, sok kinti játék. nincs sokkal messzebb. Kati, jobban vagy? Képzeld, anyósom is szédül egy hete minden ok nélkül. Talán a hülye időváltozások? Nálunk névnap lesz 24-én, remélem, nem torkollik családi botrányba, mint a márciusi szülinap anno. na megyeg, gondolok rátok. Klárus
klara
 
 


Sziasztok!Kép
Voltam tegnap az EEG laborban VEP vizsgálaton, ahol semmi jót nem mondtak de egyenlőre hallgatok róla mert nem akarom magamat sem felzaklatni és rossz kedvet sem szeretnék kelteni. A lényeg hogy majd pénteken kell ide az SZTK-ba visszamennem az ideggyógyászatra de szerintem tovább fog még küldeni. Nagyon rossz hogy pont ilyenkor történik mindez velem amikor a második babóra készülünk, de inkább most mint amikor várandós vagyok. Majd beszámolok a fejleményekről.

Evetke: Örülök nagyon hogy jól sikeredett az ünneplés, de azért a sógornőd máskorra is időzíthetett volna!!KépKép
Sok-sok ajándékot kapott Niki, gondolom felhőtlenűl boldog volt.Kép
Bence kapott játékokat, melegítőt, cipőt, gyapjú takarót és pénzt na meg az elmaradhatatlan szülinapi tortát. Nagyon lemerítette az a nap és a sok ember. Mi csupán csak 10-en voltund de az is elég volt. Hétvégén megyünk le Anyukámékhoz úgyhogy gondolom ott még folytatódik a dolog.Kép

Klára:Hogy-hogy ovit cseréltetek? Most hova jártok? Az a lényeg hogy Te is jobbnak látod és a fiad is? Én a chat-en találkoztam egy ovónénivel. Itt dolgozik a XV. kerületben egy integrált ovodában. Mi erről az oviról a véleményetek? Szerintetek jót tesz a gyerkőcnek vagy nem? Nekem nagyon szimpi. El fogok menni és megnézem.
Boldog névnapot előre is!!!!!!!Kép Botrányszaga van az összejövetelnek?
Na legyetek nagyon jók, sok puszi: Kati
kfk
 
 


Kati, Kép
kíváncsi
 
 


Kati, reméljük nem lesz baj! A XV ker. SZTK azért nem áll épp a helyzet magaslatán, szerintem próbálj máshová is elmenni. Szemészetre, fülészetre mi a MÁV Kórházba jártunk, mondjuk apu vasutas is volt. Viszont a gyerekkori doktornénim nagyon aranyos volt, ő vajon még rendel? Sigmond Anikó.
Óvóda úgy tűnik, bejött, mindketten jobban érezzük magunkat. Sokkal jobb a légkör, megnyugodtunk. Integrált oviról: kiket integrál, és milyen arányban? Tolerancia tekintetében biztos, hogy jót tesz, nekem is szimpi lenne. Ha egyébként tetszik az ovi meg az óvónénik, akkor miért ne? Esetleg még gond lehet, hogy a hátrányban levők miatt kevésbé tudják segíteni az egészséges gyerekeket. Nézd meg! Közel van hozzátok amúgy?
Hát, a botrányról: Gellért szülinapi ebédjén sikerült nagyon összekapnunk anyósommal, azóta nem is ebédeltünk együtt, kerüljük a konfliktusveszélyes helyzeteket. Most sem lesz szerintem ebéd, legfeljebb vacsi. De mint írtam, szegény anyós is rosszul van, vizsgálgatják össze-vissza. Izgulunk érte is. Vigyázzatok magatokra. Klárus
klara
 
 


Sziasztok!
Hát nagy vonalakban ott tartok, hogy vissza kellett mennem az SZTK-ba és kért MR vizsgálatra egy időpontot az Amerikai útra de csak október 2-re kaptam. Ő azonban úgy gondolja, hogy ez még messze van és addig jó lenne ha befeküdnék a kórházba mert úgy néz ki hogy Sclerosis multiplexem van!!KépNem tudom elmondani hogy azóta mit érzek én is és a férem is.Kép Tegnap este azonban úgy döntöttünk, hogy a Neurologiai Klinikára fogok elmenni és ha lehet több orvos véleményét ki fogom kérni mert én ebbe nem nyugszok bele és nem fogok kórházba menni addig amíg nem nagyon muszáj. Itt tartunk most, de idegileg ki vagyunk teljesen. Nem tudom ezt az egészségügyben hogy lehet megengedni, hogy addig mondjanak ki ilyen diagnózist amíg nem biztos!Kép

Klára: Mozgássérült gyerekekkel is foglalkoznak ebben az oviban. Az ő szempontukból biztosan nagyon jó, hogy egészséges gyerekekkel vannak és az egészséges gyerekek is elfogadják, hogy vannak bizony más fogyatékos gyerekek is. Gyógypedagógustól, logopédusig minden féle szakember van velük. Szerintem türelmesebbek ezek az ovónénik mindt általában. Nem tudom hogy milyen tapasztalatokat fogok gyűjteni de el fogok menni megnézni.
Anyóssal ne foglalkozz!Kép Egyik füleden be a másikon ki!!!

Na sziasztok, jók legyetek: Kati
kfk
 
 


Ne, Kati, ez tényleg meredek! Kép
Elolvastam a könyvemben az ide vonatkozó részt. Azt írja, "fel kell vetni a SM lehetőségét olyan fiatal embereknél, akiknek hirtelen kezdődő homályos látása, kettős látása (...) jelentkezik". De azt is írja, hogy több, ismételt laborvizsgálat mondhatja csak ki véglegesen a diagnózist.
Nem értem, miért akar kórházba utalni az orvos? Más tüneted volt? Zsibbadás, bizsergés, gyengeség? (Úristen, nem olvasom tovább a tüneteket, szinte mind illik rám!)
Nagyon megértelek, nekem is autoimmun betegségem van, habár egyelőre gyenge lefolyású, s nem olyan súlyos. Hát még te mit érezhetsz!
Szorítok!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok lányok!Nem tudom hová lett a multkori üzenetem azt hittem elment mielőtt ledobott a gép,mindegy.Drága Kati,ez nagyon szomorú amit irsz,és én egyenlőre szeretném inkább pozitivan látni a helyzetedet,tényleng nagy felelőtlenség az orvosok részéről ennyi vizsgálat után ilyet mondani.mindenképpen menj el más irányba is halgass meg több véleményt NEM LESZ BAJ!!!-én hiszem ezt.
Klárus:örülök hogy sikerült az ovicsere,legalább végre megnyugodtál,ugy látszik tényleng van valami a levegőben ha sorra dinkulnak be az emberek/családi összejövetelek/Kiváncsi vagyok nálunk hogy alakulnak legközelebb a dolgok.azt hiszem mennem kell Gergő ébredezik mindig ilyen ebédidő magasságában jutok géphez mostanság.MA megyek tornázni majd elmesélem.Puszi mindannyiótoknak KATI:gondolok rád és csak jó dolgok járjanak a pici fejedben.Ha bármiben tudok segiteni,vagy csak beszélgetni szeretnél hivj nyugodtan fel 308-95-08./más is hivhat ha hiányzom ha ha ha/Sziasztok evetke
evetke
 
 


Sziasztok!Kép
Nagyon szépen köszönöm az aggódásotokat és a jókívánságaitokat!!!!Kép Nagyon aranyosak vagytok!Kép Eldöntöttem addig nem fekszem kórházba ameddig nem lát több orvos és nem mondja mindegyik hogy erre szükség van. Semmi bajom a homályos látáson kívül nincsen. Ettől fáj a fejem a szemem és ettől szédelgek, de szerintem ez természetes dolog legalább is egy laikus számára.
6 évvel ezelőtt kezdődött minden. Akkor tényleg voltak olyan panaszaim amit Kiváncsi leír és akkor elküldtek MR vizsgálatra, feküdtem a Neurológiai Klinikán és gerincvízet vettek amiből egyértelműen kizárták a sclerosis multiplexet. Megállapították, hogy pánikbetegségem van és éveken keresztül ezzel kezeltek sikeresen. Ezeket mind megemlítettem az ideggyógyásznak és szerintem ennek eredményeképpen kapaszkodott bele ebbe a tünetbe.
Na de álljon meg a menet!!!!!!!!!KépKép
Sajnos ma felhívtam a Neurológiai Klinikát de az a doktornő már nem dolgozik ott. Most Anyósom próbál valami ismerőst keresni. Még azt hiszem itt a neten megnézem a sclerosisos oldalakat hátha tudnak orvost ajánlani.
Hát Kiváncsi téged sem irigyellek!Kép Neked mi a bajod és milyen panaszokkal jár?
Evetke: Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget hogy felhívhatlak. Lehet hogy élni fogok vele. Ne haragudjatok hogy így rátok ömlesztettem a gondom-bajom de olyan jól esett kibeszélni magamból és higgyétek el mindent el fogok követni hogy mihamarabb a végére járjak.
Kérem majd a beszámolót a tornáról!!!!!!!!! Hova mész végül is?
Na sziasztok és jók legyetek!!!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Kati, az már biztató, hogy egyszer kizárták a betegséget. Kép De azért igazán nyugodt akkor leszek, ha megvan a valódi kiváltó ok!
Az én bajom csak egy kis vérzékenység (trombocitopénia). Ebbe csak akkor lehet belehalni, ha kapok mondjuk egy jó kis agyvérzést, vagy valamilyen más, komoly belső vérzést. De mivel autoimmun, csak akkor történhet baj, ha éppen tombol a cucc. Még gyerekem is lehet(ne), ha már nem volna úgyis elég. Kép
Pihenj sokat! Az fontos, akármi is a bajod!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!Kép
Nagyon jó idő volt a hétvégén úgyhogy lementünk Anyuékhoz Balcsira. Nagyon örültem hogy Bence egész nap kint lehetett!Kép Szombat este csináltunk egy kis keri partyt Anyuéknál. Jött vagy három baráti család gyerekekkel nagyon szupi voltKépKép
Ti mit csináltatok ezen a gyönyörű szombat, vasárnapon??? Voltatok valahol?
Olyan régen írtatok már!Kép Ugye mindenhol minden okés? Ugye nem én vettem el a kedveteket???Kép

Borcsa: Túl vagy a nagy "megpróbáltatáson"? Ha igen milyen volt? Ugye minden sikeresen zajlott!Kép

Kiváncsi: Hát azért ez a "kis" vérzékenység se kutyadolog!Kép Isten őrizz hogy valami komolyabb bajod legyen ami ezt kiváltja. Tudom hülyeséget fogok kérdezni, de még egy foghúzásnál is szólni kell a dokinak hogy vérzékeny vagy de mi újság szülésnél??
Na legyetek nagyon jók és vigyázzatok magatokra: Kati

Ui.: Evetke milyen volt a torna????
kfk
 
 


Kati,
ez az egész hülyeség az utolsó szülésnél jött elő. Pont akkor derült ki, amikor már tárgyalásban voltam az altatóorvossal, hogy legyen gerincvelői érzéstelenítés a szülésnél (tudod, elég nehezen megy nekem ez a tornagyakorlat). Hát erre nem hanyattvágják magukat a dokik, amikor meglátják a vérképemet? Persze szó sem lehetett azután epidurálról. Korábban sosem volt gondom semmivel, de akkor a határérték cca tizedén állt a véralvadásért felelős vérelem. Hát ez van. Azóta hol ilyen, hol olyan, most éppen nem rossz.
De te hogy vagy?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Szia Kati!Nem sokkal előttem voltál itt jó lett volna "beszélgetni"benéztem a chetre is de valahogy olyan fura érzésem volt ott, ma olyan levegős, én meg nem vagyok ilyen nyomulós fajta./van egy pici rossz tapasztalatom,de ezt most hagyjuk/Kicsit gyógyitgatták a gépünket de szerintem sza...b mint volt,folyton ledob.Viszont annak örülök hogy más oldalról megközelitve a "betegségedet??"ki lehet zárni bizonyos dolgokat.Ez már fél győzelem mert szerintem én mint laikus ugy gondolom a gerincviz vételből nyert negativ vizsgálat elég nyomós indok hogy az embert ne akarják rögtön eltemetni.'az orvosokra vagyok inkább pipa'Fel a fejjel mondom én,nem lesz gond csak NE pánikolj!!!tényleng lehet hogy összefuthatnánk egy séta alkalmából lenne mit mesélnem a pánik betegséggel kapcsolatban,én is végig jártam jó pár dolgot Niki születése után, igaz valamivel lazább eset lehettem mint te de volna mit mondanom az akkori félelmeimről.-és ki tudja ha két bolond találkozik???!!Hát a torna az maga volt a szégyen.A IV.ker a Diégonál van egy kölyökpark és ott voltunk kezdő stepp-en.SZÖRNYÜ először is a kezdö szerintük egy elöre/mások tudták/megtervezett koreográfiából álló követhetetlen lépés hegyek.Jól belekeveredtem az előző mondatomba de egyszerüen nem tudom másképpen megfogalmazni,először csak elkezdtünk hátrálni,aztán hátul bohóckodni,végül fél óra múlva feladtuk.Ennyit erről,de a pénzbeszedős néni korrekt volt vissza adta az óra feének az árát,meg is lepődtem rendesen hogy ilyen még van,ugy hogy adunk a dolognak még egy esélyt csak más tipusban.Jövöhéten csüt.zsirégetésre megyek meglátjuk az hogy jön be.A hétvégémről jobb nem beszélni a fél családdal összekaptam,lehet hogy tényleng bennünk lenne a hiba?-DE NEM csak egyszerüen hülyének lehet minket mindig nézni.Én nem is tudom ha nem lenne ilyen kiegyensulyozott,boldog életem a férjem mellett mihez kezdenék.Tényleng alig ismerjük egymást veletek lányok ,de csak ilyet kivánok mindannyiótoknak.Szóval megint beárnyékolódott emiatt a hétvége de le tojom öket.Szombaton a pici lányom egyik ovis társánál voltunk szülinapi bulin,aranyosak voltak nagyon,ma meg du.kimentünk a Városligetbe sétálni,Niki biciglizett,Gergő rohangált,fagyiztunk egy jót aztán el is telt a nap.Most lett a gép összerakva ezért jelentkezem csak most.De tőlem nem szabadultok egykönnyen/poén/.A többiek merre járnak???Borcsa?Klári?Kiváncsi-te irsz magadról valamit itt laksz a közelünkbe?Na jó hosszúra sikerült a levelem de legalább nem unatkoztok.Jut eszembe nincs az albumba képetek??Megkuksiznám ha szabad!puszi holnap ebéd után vagyok,remélem addig jársz itt Kati!puszi evetke
evetke
 
 


Sziasztok!Kép
Holnap megyek az első infúziós kezelésemre ide a IV. kerületi Baross utcai kórházba. Kapok egymás után 3 nap infúziót és utána beállítanak egy gyógyszerre. Infúzió ide vagy oda még el fogok menni több orvoshoz is. Az egyiket ma kell felhívni hogy mikor kell mennem hozzá. A dokinő szerint (az SZTK-ban) 80% hogy ez a betegségem.
Azért én még reménykedem, hogy TÉVEDÉS ez az egész és csak egy rossz álom!!!!

Kíváncsi: Hát nem irigyellek!!Kép

Evetke: Nem bánnám ha összefutnánk!!Kép Hol laksz Te pontosan? Ha nem messze akkor átjöhetnétek és akkor itt a zárt udvaron el lehetnének a gyerkőcök!!
Hát én is step aerobikkal kezdtem, de meg is bántam. Hasonló képpen viseltem a dolgokat mint Te!Kép) Kb. 1/2 óra után én is kiálltam és csak néztem a sok ügyeskét. Aztán már zsírégetőre mentem legközelebb és máshova.
Most az alakformálót fogom megpróbálni.
Jól telt a hétvégétek, ez jó hír!!!!!!
Nekem is aranyos a férjem főleg ma, mert ma van a 3. házassági évfordulónk!!!!!!!Kép)
Nekem van kép a babaneten, itt a cím:
http://babanet.hu/album/main.php?album=465 és
http://babanet.hu/album/main.php?album=464
Neked vannak képeid?
Na most többet nem írok, majd holnap a "nagy nap" után.?Kép Jók legyetek, sok-sok puszi:
Kati
kfk
 
 


Sziasztok! Kati, a Rákos úti SZTK nagy sarlatán hely, én csak azt mondom. Okvetlenül menj el a Klinikára, ha a régi nincs már, akkor másik dokihoz. Vagy az Amerikai útra? (Vagy az csak idegsebészet?) A sclerosisnak infúzió a kezelése? Majd írd meg, jól bántak-e veled Újpesten. Nagyon-nagyon szurkolunk, hogy tévedés legyen az egész. Szemklinikán voltál már? (Mária utca.)
Evetke, nekünk nincs képünk, de majd megkérem kedves férjemet, hogy tegyen fel egy-kettőt legalább a profilba.
Chatre én már nem megyek, igazából nincs rá időm, és teljesen esetleges, hogy befogadó-e éppen a társaság, vagy csak megy vele az idő.
A szülinapi botrányért nálunk azért nem csak anyósom okolható, én legalább annyira hibás voltam, azonnal felkaptam a vizet. Ezért jobb, ha nem tartunk közös nagy ebédeket. Gellért névnapja holnap lesz, de nem tartunk nagy családi bulit. (Most nincs hozzá energiánk, hogy itt legyen, anyós meg továbbra is szédül, őt is vizsgálgatják már két hete.)
Én persze nem jutottam el tornára, pedig itt, Zuglóban van alakformáló, csak egyedül nem merek menni. Van baba-mama torna is, talán majd arra, akkor legalább nem egyedül megyek, hanem Jankával, úgy bátrabb vagyok.
Új ovink még mindig jó, Gellért tegnap már ott is aludt, és egy kis barátot is beszerzett.
Az én férjemre sem lehet panasz, eltekintve a depressziójától. Nálunk ő viseli a gyerekágyi depressziót... (Mi amúgy 5 éve vagyunk házasok.)
Hétvégén nálunk nagy családi kirándulás volt a Börzsönyben, 40 fővel, 15 dédunoka volt jelen 0,5-től 13 évesig. Férjem családja ilyen összetartó.
Na el is dugulok, írjatok ti is sokat! Borcsával mi van, nem zajlott még le a kerületbemutató?
Pussz. Klárus
klara
 
 


Sziasztok!

Klára: Ez azért megnyugtató, hogy némi kívánni valót hagy maga után a hozzáértéséről az SZTK.
Sajnos az a doki már nincs a Klinikán aki régen kezelt, de 29-én megyek a BM kórházba egy ideggyógyász adjunktushoz. Első kanyarban, aztán legalább még egy dokit meg akarok keresni.
Szemészeten voltam, ott kezdtem de nem találtak semmi problémát.
Gyulladás van az idegszálak hüvelyein és ezt infúzióval kezelik. Amikor nem vagyok jól akkor kapok amikor jól vagyok akkor nem. Lehet hogy évek fognak eltelni két kezelés között, lehet hogy hetek.
Nagyon sok boldog névnapot Gellértnek!!!!!!!!!KépKép
Nagyon szupi lehetett ez a túra! Gyerekek élvezték?
Tornához sok sikert! Az ovihoz gratula Gellértnek!

Na megyek, sok puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!na előkerült Klári is ,lassan Borcsa is biztos ide látogat.Szomoru vagyok Kati miattad és nagyon nagyon szoritunk neked.Talán mostanra már túlvagy a kezelésen/de miért pont infúzió?/Ha tudok este bekukkantok,hátha irsz addig.Nem lakunk messze töletek,a Batthyány-ban lakunk és nálunk is lehet udvaron játszani,de mivel én már pontosan tudom elvileg hol laksz szivesen elsétálok arra,ne neked kelljen fáradnod.Picit beszélgetnénk akár séta alkalmával is,gondold végig mikor nem teher ez neked mikor értek rá egy órácskára akár,aztán ha az idő is engedi csak jelezz hogy egyeztethessünk.Én nyitott vagyok mindenki felé jó lenne kicsit összebarátkozni majd meglátjuk hogy alakul.-a dologhoz ti is csatlakozhattok csajok ha van kedvetek.A képeket megfogom most nézni kiváncsi vagyok nagyon.Nekem az albumban Csiribirik név alatt vannak fotoim,az utsó képen én is rajta vagyok az"öregebbik"a shortos leányzó a hugom .Klárus milyen az a Férfiui depresszió?-érdekes.Komolyan jó dolog hallani hogy körülöttetek is rendesen müködnek a dolgok,ma ez már szinte ritkaság.Tök jó hogy az ovitok is bevált,legalább megnyugodtál.Na ennyi majd jövök még ma ha tudok legyetek jók puszi evetke
evetke
 
 


Nagyon aranyosak a fotók kész uszó bajnok a Bence
puszi Evetke
evetke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: