Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Gratula!
Elhiszem, hogy örültök... Bízzunk benne, hogy Fanninak helyrejön az a dolog.

Szépen teleírtunk egy oldalt :lol:

A fájdalomcsillapítóval én is úgy vagyok, hogy ha nem fogom bírni kérek...
A szülésznő azt mondta, hogy
ő majd mindig fogja mondani amikor már / még lehet és érdemes kérnem pl. az EDA-t.

Ez tetszett : "...mi van most könyvet írok?..." :lol:

Már kész vagyok mindennel... Ma pl. már csokit is vettünk - a szülésre...
Minden kimosva, kivasalva és a helyére rakva...

Ilyen lett az ágya:
Kép

Remélem tetszeni fog neki :P

Jó éjt Nektek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Nagyon szép lett az ágya :D Nekünk is van baldachinunk, de én félrehúztam már elején neki, mert nem láttam tőle a kis fejecskéjét :D Szóval csak úgy az egyik felére van húzva, és így ha rápillantok az ágyra, látom mit csinál.

Tényleg nektek külön szobában lesz? Vagy veletek van egy szobában a kiságy?

Nálunk külön szobája van Fanninak és kezdettől fogva ott alszik. Bár ha éjjel felkel enni, akkor jön velem a nagyágyba és ott altatom vissza. Így már reggelig marad ott. Nekünk kicsi a hálószobánk, oda már nem fért volna be az ágy, de sokszor gondolok rá, hogy jobb lenne a mi szobánkban. Azért nekem megnyugtatóbb lenne, na meg hát kényelmi szempontból is... Nem kéne éjszaka többször felkelnem és átmenni megnézni, hanem csak az ágyból rá tudnék pillantani. Mondjuk nagyon közel van a szobája, az ágyból rálátok az ő ágyára, de csak világosban. Sötétben nem nagyon tudom kivenni mit csinál. (L-alakban van a két szoba)

Csokit a szülésre? :D Hát nem tudom. Én nem tudtam volna enni... főleg mert az utsó egy órát végig hánytam... :oops: (bocsi). Inni viszont megittam vagy 3-4 litert.

Na megyek, mert Fanni műsorozik. Már fáradt, visszaaltatom. Aztán mosás, takarítás.

horvviki
 
 


Szia!

Mosás...
azon már túl vagyok.. :wink:
Felhívtam a nődokit is , csüt-ön megyünk hozzá, ha addig kibírja Manó.

Csoki
Azt mondta egy szülésznő jó a csoki, szőlőcukor.. a szülésre. Nem tudom, majd kiderül, hogy eszek e. Raktam be, ha én nem is, majd Apa eszik :P

Nekünk is külön szobában lesz.. de olyan, mintha egy szobában lennénk. A lakás másfeles, a 2 szoba között is van ajtó - ami nyitva lesz, így én is látom az ágyból, hogy mit csinál..
Csak az elején lesz furcsa, amikor itt lesz az egyik nagyi, mert nem tudom hogy lenne jó aludni..
Ha ő alszik majd abban a szobában - mindig fel fog kelni.. vagy addig átköltözünk mi :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Most már tényleg a finisben vagy. Már bármikor szülhetsz :D Érdekes, nekem ilyenkor már 2 naponta kellett ctg-re mennem, és 2 naponta megnézett a doki. Neked a ctg-t nem a saját dokid nézi meg? Én el sem mehettem addig, amig a saját dokim meg nem nézte. Az ügyeletes nem foglalkozott velem, mivel volt sajátom. Sajnos ez a szüléskor is igaz volt, az ügyletes dokit egész éjjel nem láttam, mert hogy nekem van orvosom...

Kezd nagyon jó dolgom lenni :D Fannit az utóbbi napokban nem kell altatnom. Csak leteszem a kiságyába hasra, így még nézelődik pár percig, aztán leteszi a kis fejecskéjét és már alszik is. Csak el kell találni a kellő időt, hogy mikor fáradt el annyira, hogy elaludjon. De már ezt is kezdem kitapasztalni. Lassan beletanulok ebbe az anyaságba :D

Tényleg, ez már a 2. oldal :D Csak azon gondolkozom, hogy más békási anyuka nincs? :shock: Ha igen, akkor tessék csatlakozni hozzánk!!! :D :D :D

horvviki
 
 


Én is csodálkozom, hogy nem jönnek a Békási anyukák... pedig biztos rengeteg anya és baba van itt...

A CTG-t eddig 1x csinálta a nődoki asszisztense a magánrendelésen, akkor látta, aztán a MÁV kórházban csinálták, azt is látta, da a múlt héten a szülésznő csinálta a Szabolcs u-i kórházban , a dokival akkor nem találkoztunk, majd csüt. du megyünk hozzá...

Gratula Fannihoz!
Nagyon ügyes. Remélem Levi is ilyen lesz :P

Apa tegnap este azt mondta:
Nem jó a Fanni név? Neki tetszik :)
(néha nézi, hogy hová, mit írok - szerintem itt olvasta)
Én erre:
Nem baj, hogy Manó fiú?????

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Pár kép Fanniról. Hüle anyukája öltöztetőst játszott :D :D :D

Kép Poncsóban
Kép hát ez az anya mit adott rám???
Kép ezt muszáj megkóstolnom

horvviki
 
 


Sziasztok! :lol:

De jó,hogy új topikot nyitotattok.
Kisfiam lassan 9 hónapos lesz. :) Mi A Dunai oldalon lakunk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam képet is a kis huncutról :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Apucival
Kép
Velem

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia!

Boszibaba!
De jó, hogy jöttél :D Most már van egy mindjárt szülő kismamánk, neked 8 hónapos babód van, enyém 3 hónapos. Minden korból lesznek tapasztalatok, tanácsok :D

Nagyon ari Manód van, tényleg minden képen olyan kis huncutul néz :D

Én is a dunai oldalon lakom.

Neked ki a gyerekorvosod?

Miket szoktatok napközben csinálni? Mi Fannival egész héten kettesben vagyunk otthon, és sajna egyre rövidebbek a sétáink a hideg idő miatt. Talán jövő héttől járni fogunk babauszira.

Kia!
Nekünk fiú nevünk nem volt. Még most sem tudnám, mit adnánk neki, ha fiú lett volna... Lány névből volt 3-4: Lili, Maja, Fanni... Végül Fanni győzött és azóta nagyon megszerettem ezt a nevet.
Még egyben vagy? Én két nappal a kiírt időpont előtt szültem.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Boszibaba!

Nagyom aranyosak a babák!

Öltöztető voltál ma? Én régen az öcsémmel játszottam ezt ( 8 évvel fiatalabb ).. szegénykén volt minden :D
nyaklánc, fülbevaló, ruhák, szemüveg... :lol: ...a képek megvannak otthon :lol:

Viki
Igen, még egyben :wink:
Szeretnék még 5 napig egyben lenni :lol:

Én még nem érzek semmi előjelet...
Manó ma kicsit csendesebb volt, de semmi más...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :lol:

Viki mi Nagy doktornőhöz járunk,és nagyon szeretjük. Ő volt a párom orvosa is. :wink: Tehát ismeri őt már rendesen.
Én Balatoni lány vagyok,7 éve élek itt a párommal. 6 éve házasodtunk össze. 2 éve lett saját lakás,és most már meg is érkezett az első baba! :lol: Tervezzük már a 2.kat is nagyon,de majd csak 2009 elején állunk neki a projektnek! :wink:
Napközben én is egyedül vagyok a manóval,mert a párom nagyon sokat dolgozik és 17-20 előtt nem nagyon ér haza.
Gabika nagyon nyugodt baba,1 hetes kora óta nem kel fel éjjel. Ma is reggel 9ig aludt este 21től. Nem sírós,nem nyügős! :lol: Ilyet rendeltünk! :lol: Ebéd után szoktunk lemenni sétálni és boltba is,mert ő még minden evés után alszik 2-2,5 órát ám!

Kia nem izgulsz már?
Szép estét nektek!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszibaba: nekünk is Nagy doktornő az orvosunk :D Nekem a védőnő ajánlotta, mert az én gyerekorvosom a túloldalon rendel és nem akartam mindig olyan messzire vinni Fannit. Meg hát babakocsival a túloldal kicsit nehézkes is az aluljáró miatt. És Balázsné Jolika a védőnőnk.

Fanni 2 hónapos koráig végig aludta az éjszakákat, de mostanában, úgy 2-3 hete mindig felébred 4-5 óra fele és enni kér. A doktornő szerint szomjas.

Egyébként nagyon jó baba, nekünk is szerencsénk van. Nincs sok gondom vele. Már néha eljátszom a gondolattal, hogy akár jöhetne a tesó is, csak hát pár évet vissza kéne mennem dolgozni.

Merre fele laksz, ha nem titok?

Kia!
Azt mondják, ha csendesebb a baba, az már a szülés jele :D Állítólag közvetlen szülés előtt már nem mozognak annyit.

horvviki
 
 


Szia Viki! :lol:

Nekem is Jolika a védönőm! :)
Mi a Juhász Gyula utcában lakunk. Ti?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Itt egy videó,amit én csináltam! :lol: Érdemes megnézni! :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=vfYQZm7aobk

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki
Éjjel bepótolta a tegnapi mozgást :lol:
Hajnalban simogattam vagy 1 óráig a hasam... lehet érezte a havazást :wink:
Álmos vagyok...

Boszib.!
Még nem izgulok, pedig már itt az idő :wink:
Gabika nagyon jó gyerek... Én is ilyet rendelek :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Megnéztem a videót!


Jó lett!! Gratula!!!

Szép nagy pocakod volt....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hát Boszibaba végig bőgtem a videódat. Nagyon megható, és nagyon jól sikerült.

Nekem sajnos nincs ennyi képem a terhességemről :( Amugy sem szeretem, ha fényképeznek, de akkoriban minden képen úgy néztem ki mint egy bálna, így nem nagyon erőltettem, hogy fényképezkedjünk. Most igy utolag nagyon bánom, mert nem magammal kellett volna foglalkoznom, meg hát persze, hogy bálna voltam... Ja, és nálunk nem volt sem kamera, sem fényképező a szülésnél, mert úgy össze voltunk zavarodva, hogy uristen, megyünk szülni, hogy itthon felejtettük :( Így nekünk csak pár órás képeink vannak Fanniról, pár percesek nincsenek :( (Kia otthon ne hagyjátok! :D )

Mi a Szilke utcában lakunk, de anyukámék a Juhász Gyulában laknak , a 4emeleteseknél. Mi is ott laktunk Fanni születéséig, aztán költöztünk át.

Akkor lehet, hogy már lent a dokinál láttuk egymást... :shock: Mi legközelebb 19-én megyünk a 4 hós oltásra, de csütörtökön jön hozzánk Jolika.

Én annyira nem ismerem a Nagy doktornőt, de szerinted el lehet kérni tőle a mobilszámát és lehet őt rendelési időn kivül is hivni? Mert volt már rá példa, hogy hétvégén szükségem lett volna tanácsra és az ügyeletet kellett felhivnom. Azért megnyugtatóbb volna, hogy ha ilyenkor a saját dokinkat tudnám felhivni.

Kia? Merre vagy? Most igy az utsó napokban, ha sokáig nem jelentkezel, még azt hiszem, elmentél szülni :D :D :D

horvviki
 
 


Ja, bocsi, közben irtál :D

horvviki
 
 


Kia akkor nagyon drukkolok már neked! :wink: Közelegnek a napok!
Én március 9-re voltam kiírva és aznap el is kezdödött minden. Mindjárt fel is dobom a születéstörténetet.
Egész terhesség alatt csupán 13kgot szedtem fel. Még vagy 3 van rajtam,de nem is látszik,hiszen mindig vékony alkatú voltam. Nálunk Gabika már 3 naposan 80ml-ket evett. :lol: 6 hónapos koráig tudtam szoptatni,de tápszer az elejétől kellett,mert bár mindent kipróbáltunk,a tejem nem volt elég neki. Most már sok mindent eszik,és persze még tápszert is,de már csak napi 2x.
Mi a Humana Ha 2öt esszük,és nagyon meg vagyok vele elégedve! :)
Mi a 10 emeletes Juhászban lakunk a postától nem messze! :)
Szerintem nyugodtan próbáld meg elkérni a dokinéni mobilszámát! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba!

Most hogy jobban nézlek a képeken, nem voltatok 19-én délelőtt a védőnőnél? Mintha láttalak volna, de lehet keverlek valakivel. Mi ott voltunk Fannival, 10:45-re volt időpontunk és Nike melegítőben volt. Anyuval voltam lent, mert éppen ráért, és elkísért minket. De lehet hogy csak rosszul emlékszem....

horvviki
 
 


Születéstörténet: :wink:

2007.március 9:

15 órára CTG-re mentünk a kórházba. Az orvosom pont aznap ügyelt,azért sem délelőtt mentünk. A párom szabit vett ki,mert ilyenkor már nem szereti,ha egyedül mászkálok. A baba sokat aludt,ezért a doki javaslatára vissza kellett menni 18 órára újabb CTG-re. Mivel időnk még volt elmentünk a MC Donaldsba.,mert már nagyon éhes voltam. 18-kor már várt a doki,és el is kezdték a CTG-t. Most nem 20 perc,hanem hosszabbat kért. Minden rendben ment,nézegette. Majd 19 után elkezdte kimutatni a keményedéseket,bár abból semmit nem éreztem. Egyre többet mutatott ki,ahogy telt az idő. 20-kor a doki megvizsgált,és mivel vérzéses tágulásom volt,már nem engedett haza,mert ez már a szülés egyik előjele. 5-6 perces fájásaim voltak.
A párom szegény össze-vissza kapkodott,nem tudta,hogy most mit is vigyen,mit csináljon. A nagy kapkodásban a lakáskulcs nálam maradt,így jöhetett vissza. Még jó,hogy nem ment sokat. Nekem addig felvették az adataim,hálóinget kaptam,és beöntést. Na az után alig vártam,hogy a WC-re érjek. Utána lezuhanyoztam,és a vajudó-szülőszobába kerültem. Nemsokára a párom is visszaérkezett a cuccaimmal. Anyósom is bejött megnézni. Akkor még csak annyit éreztem,hogy fáj a derekam és semmi más.
23 körül a dokim megrepesztette a magzatburkot. Ettől erősödtek a fájások is.
A párom is be volt öltözve már,és ott volt velem. 23:00-tól kezdtem érezni a fájásokat. Ekkor már kaptam infúziót is. Még felkelhettem,és sétáltunk a párommal,így jobb volt.
Éjfél előtt nem sokkal erősődtek a fájások,és már szinte 1-2 percesek voltak.


2007.Március 10:

00:30kor méhpuhítót kaptam injekciót kaptam. Azt hittem ekkor,hogy már sok nem lesz vissza a szülésig,de nem így volt.
A fájások erősödtek,és már semmi szünetet nem éreztem köztük. A párom ott pihent mellettem a szülőszobán. Én próbáltam 2 fájás között,de nem sikerült. A szám is már tiszta száraz,cserepes volt,és ugye semmit nem lehet ilyenkor már inni. Hang nélkül már nem lehetett a fájdalmakat bírni. Párom sajnált,és nem tudta,hogy miben is tudna segíteni nekem. A doki is szinte ott volt végig,és sokat vizsgált. Hát ösztönszerűen majdnem mindig összezártam a lábaim,mert ugye a fájások jöttek. Egy nagyon rendes szülésznő is szinte végig velem volt,vizsgált. Nagyon sok mindent köszönhetünk neki. Az az odaadás és minden más hihetetlen volt számomra,hiszen nem is volt fogadott szülésznőm. A dokim meg aranyat ér továbbra is. A sok segítsége,odafigyelés nekem nagyon jól esett.
6 után már úgy voltam,hogy nem bírom tovább. Vajúdtam ülve, és labdán is, A labda volt a legjobb. Amikor feküdtem az rossz volt,mert akkor 100X erősebbnek éreztem a fájásokat.
7 után már nagyon felgyorsultak az események. A dokim egyszer csak jött,és megszólalt a szülésznőnek és nővéreknek: Lányok szülünk akkor?
A lábamat nem tették kengyelbe,hanem mikor jött a fájás fel kellett húzni,szemet szájat becsukni,és hang nélkül nyomni. Ez már csak 1-2 percnek tünt. A doki is segített,és nagyon dícsértek közben,hogy mindent kiválóan csinálok. Egyszer aztán mondták már látják a fejét! Még 3 nyomás és már éreztem,hogy kicsúszott.
7:38-kor, 2970 gr-al és 53 cm-el,szép sötétbarna hajjal és kék szemekkel megérkezett.
Nem sírt rögtön,de utána már azonban behozta. Elvitték megfürdetni,meg minden,és utána meg is kaptam rögtön.
Nem tudom leírni szavakkal azt az érzést,amit akkor éreztem. Sírni is tudtam volna,be is könnyeztem. Elvitték lemérni,és visszahozták pólyában. A párom szinte meg se merte fogni,mert olyan kis picike!
Ez utána a méhlepényt,már úgy préselték ki belőlem. Most már olyat is láttam,és tudom,hogy néz ki.
Én nem láttam,de megtudtam,hogy vágtak. A doki és a nővérek vagy 30 percig varrtak. Kaptam nem 1 szurit,de ez már az előbbi fájásokhoz semmi se volt. Mondjuk azok is megszűntek,ahogy megszületett a kisfiúnk. A páromnak mondtam is utána,hogy jöhet a második!:) Szülés után még ugye 2 órát voltam a szülőszobán. Nagyon jó volt,hogy minden így alakult szerintem: A dokim pont ügyelt, pont jó napon jelzett a babó.
Az is külön jó volt,hogy a párom végig velem volt,és mindent végíg kísért. Utána teljesen más szemmel nézett rám,és nem tudta kifejezni azt,hogy milyen büszke rám..stb
3 ágyas babás szobába kerültem. A párom elkísért oda,kicsit maradt,majd hazament pihenni.
Aludtam kicsit,és nemsokára ebéd volt. Ez számomra megváltás volt,mert már nagyon éhes és szomjas voltam.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki de 19-én voltunk kontrollon! :lol: A te kislányod volt csupa rózsaszínben? És te mondtad,hogy nem volt kaki pár napja? :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Idén már nem kell vinnem,csak január 7-én,mert mi dec. közepétől anyukáméknál leszünk a Balcsin. De várom már az első karácsonyt! :lol: Ott is van net,tehát majd tudok jelentkezni ám!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


:D :D :D

Igen :D
A kaki probléma azóta sem oldodott meg. Magától nem kakil, segíteni kell neki (masszir, torna, meleg viz, tea, baracklé...). Az elmult napok eléggé rosszak voltak emiatt, ha visszaolvasol akkor Kiának már leírtam. Most pont emiatt akarok még a Nagy dokinővel beszélni. Szerinte, meg Jolika szerint is nem gond, ha több napig nem kakil, mert ő ilyen jól hasznositja a tejet. De végül pénteken el kellett mennünk a Madarász utcai kórházba, ott meg jól lecsesztek, hogy már 4. nap oda kellett volna mennünk és nem a háziorvoshoz. Csak tudnám, hogy ezt nekem honnan kellett volna tudnom. Na mindegy, most már nem hagyom magától folyni az eseményeket. 2 nap után mindent bevetünk apával, ugyhogy ma este is lesz masszir, meg torna, meg melegviz, és muszáj hogy legyen kaki.

Hát neked sem volt gyors szülésed... Mindjárt felteszem én is, hátha Kia kedvet kap a szüléshez :wink:

horvviki
 
 


Szüléstörténet:

Aug. 15-én reggel 9 órakor elment a nyákdugó, és már fájásokat is éreztem. Felhivtam az orvosomat, aki mondta, hogy menjek be és megvizsgál. Párom hazajött munkából, bementünk, de haza lettünk küldve. Még csak egy újjnyira voltam nyitva és a fájások még nem voltak az igaziak. Párom vissza a melóba Én egész nap éreztem a fájásokat, de már nem tudtam, hogy igazából miket is kéne éreznem. Este 11 óra körül mondtam a páromnak, hogy szerintem menjünk be, legfeljebb megint hazaküldenek, de én már úgy érzem, hogy szülnöm kell. Fél 12-re értünk be, 2 újjnyira voltam nyitva, már nem engedtek haza, ebből valóban baba lesz Ekkor még nagyon vígan voltam(voltunk). Éjjel 2 körül már erősödtek a fájások, de nem tágultam eléggé. Reggel 7-re jött be az orvosom, megnézett és mondta hogy délre meglesz. Mondom, délre??? Addig nem bírom ki, én már éjfél óta itt fájok 9-kor burkot repesztett, kaptam infúziot és onnantól felgyorsultak az események. 10:55 perckor megszületett Fanni.
A szülést azt hittem nem bírom ki, akkor nagyon fájt, de most már szinte nem is emlékszem, hogy mennyire. A technikán tényleg sok múlott, mert kb. egy óra volt, mire rájöttem, hogy mikor kell venni a nagy levegőt, meddig bent tartani és mikor kifújni...
A párom végig bent volt, nagyon sokat segített. Ha nem lett volna bent, tuti feladom félúton...
--------------------------------------------------------------------------------

horvviki
 
 


Elolvastam :wink:
Mindkét történetet...

Kedvet kapni??
Hááát.... nem tudom, de már nincs visszaút :lol: na és persze erre várok már több éve :P

A hétvégét akkor is szeretném megvárni.

Viki
A fényképező jön... az tuti... az elemek már feltöltve pár napja, épp tegnap mondta Apa, hogy azért még töltsek rájuk 3 órácsát. Biztos, ami biztos... nehogy lemerüljenek... Viszünk mindent :wink:

Fájdalomcsillapítás nem volt nektek?
Nem kértetek vagy nem is ajánlották?

Boszib
Én is ettem a Mekibe Szombaton a 2. CTG előtt (ismételni kellett, mert nem tetszettek az értékek az ügyeletes dokinőnek), de nem maradtunk ott éjjelre a kórházban :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia te merre laksz? Mesélj te is magadról,emrt én csak tegnap csatlakoztam! :wink:

Fájdalomcsillpítás nem volt,és a másodiknál se kérnék.A dokim nem híve az ilyeneknek,meg én is úgy voltam vele,hogy ki fogom bírni! ÉS SIKERÜLT! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


BosziB

1999-től Bp-en "lakom" a munkám miatt, de Szabolcsi vagyok.
2003-tól az egyik 15 emeletesben (a 15.-en :lol: ) élek a hegy felőli oldalon.
2004-től, mint Fné :P A férjem is vidéki... feljött miattam dolgozni, de néha már bánjuk, mert itt sokkal rosszabb a munka miatt..
Még 2-3 évet tervezünk itt, aztán ... álmunk egy kertes ház valahol vidéken.

Manóra már rég vágyunk...
Tavaly volt egy méhen kívüli terhességem is, ami szerencsére magától (műtét nélkül) megoldódott..
Sajna akkor nagyon beleéltem magam, hogy terhes vagyok.. végre, lehet most azért nem is izgulok és még most sem fogtam fel, hogy pár nap múlva itt fog szuszogni az ágyában... egy kis emberke...

A kilók...
Megnézem most mennyi is vagyok... Ez jó, 2 hete nem híztam semmit :lol:
+10-11 kilónál járok, sajna előtte volt egy kis tartalékom (tavaly hormonokat is szedtem).. így most szinte csak a hasam nőtt :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...és ahogy látom 1980-as vagy?

Én is...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Képzeljétek el mi történt az előbb... Most hogy fél órával ezelőtt ecseteltem, hogy Fanni még mindig nem kakil magától, most itt az ölemben jól bekakilt :D Minden segítség nélkül. Mondjuk a baracklevet adom neki minden nap. Apró örömök az életben :D

horvviki
 
 


Viki
Gratula!!!
Nem kell elhinni, amit az ellenszenves doki mondott a kórházban!

Megy az magától is :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki Gratula Fanninak! :wink:
Kia igen én is 80-as vagyok. Hát nálunk apa törzsgyökeres Pesti. Én szeretek itt lakni,ahhoz képest,hogy családi házban éltem 20évig.Mi is szeretnénk majd olyat venni későbbiekben.

Na ma is voltam a postán,és át tudtam venni a csomagom! :twisted: Karácsonyra akinek szoktam képeslapot küldeni meglepi és egyedi képeslapot kap. Rendeltünk Gabika képével,ez érkezett meg!

Kép

Annál az ablaknál lehet nálunk csekkeket is feladni,de gondoltam leszek olyan pofátlan,hogy a leveleket is beadom,tetszik vagy sem,de gyerekkel nem állok még 40 percet sorban az tuti!
:twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most rendezgettem a papírokat, amikkel majd Apának mennie kell a céghez, stb.. ügyeket intézni, közben megnéztem a babakötvényt is..

Nektek van?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nagyon szép a lap!
Biztos mindenki örülni fog :P ha megkapja...

Most, hogy írod... lassan én is előkészítem , borítékcímzés, stb... ki tudja mennyi időm lesz erre...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia igen van babakötvény. Még nem fizettünk be semmit rá,majd jövőre! :wink:

Ti fent vagytok iwiw-en?

Engem megtaláltok Kováts Gáborné néven! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én már megtaláltalak :) Megnéztelek.... :lol: :oops:

Bejelöllek.
..aztán irány a konyha...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia visszajelöltelek. :lol: Viki téged megtaláltalak! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Engem délután meglepett egy kolleganőm, jó nagyot beszélgettünk, most ment el. Most megint informálva vagyok a legfrissebb munkahelyi pletyikről :D

Babakötvény: van, de nem fizettünk be még semmit és szerintem ide nem is fogunk. Inkább másik számlán spórolunk neki. Ehhez a gyerek 18. életévéig nem lehet hozzáférni, és sose lehet tudni, mikor kéne... Igy csak az a pénz lesz rajta, amit az állam ad.

Képeslap: szégyen, de én már nem küldök évek óta senkinek sem lapot. Mindenki e-mailen kap karácsonyi üdvözletet :oops: De a képeslap nagyon aranyos, szép emlék.

Apa még el sem indult haza :(

horvviki
 
 


Boszi Láttam :)

Viki
Az e-mail is jó, de az igaz, hogy a lap egy emlék, főleg, ha egyedi.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Igen az e-mai lsi nagyon jó,de mivel nálunk csak 1-2 embernek van netje a családban mindig írok lapot! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :lol:

Hát ezt el kell meséljem: :wink:

Tegnap apa hazért 15 után nem sokkal. Azt mondja vett purhabot,és az erkélyajtónál megcsinálja a szigetelést. Aki lakott vagy lakik panelban és nem új ablakai vannak,az tudja,hogy milyen a szigetelés. Na szóval apa átöltözött,elpakolt a szobában és nekiállt. Aztán kezdett érdekes lenni a dolog,mert pár habrész le akart esni ugye és ő meg elkapta,mondván inkább a keze legyen olyan,mint a padló. Na de aztán mikor kész lett,és száradt le akarta mosni a kezét. Hát azt mosta szappannal,CIF-el,higítóvalés acetonnal,de semmivel nem jött le. Kesztyű kellett volna,ami neki is eszébe jutott miután kész lett! Most elég érdekes a keze,teli habdarabkákkal. Mondtam neki árulhatsz a hús mellé kis habkarikát vagy golyókat! :lol:

Itt nagyon szép napsütés van. Remélem meg is marad,és le tudunk majd ebéd után menni. Tegnap is óriási szél volt! :(

És hát megtörtént az első kiesésünk a pihenőszékből :cry:

Este mikor vacsizik ott van mellettem a kis foteljában. Ilyenkor be se kapcsolom,hogy hamar ki tudjam venni büfire. De tegnap alighogy betettem már kinnt is volt. Szerintem a kis asztalt is lefejelte,mert ÓRIÁSI sírás volt! :( De aztán nagy nehezen megnyugodott,pláne mikor meglátta a távírányítókat. Nem fogok mellette unatkozni,hiszen már most miket csinál a kis huncut!
:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba!
Milyen kis hurkái vannak :D :D :D És mekkora szeme :shock:

Én ma már voltam lent (egyedül, addig apa vigyázott Fannira, mert ma délutánra ment). Nagyon nagyon hideg van!!! Nulla fokot mutatott a hőmérő. Hiába süt a nap, csipős hideg idő van. Lehet mi ma nem megyünk le, majd csak délután át anyuékhoz, de oda kocsival szoktam átgurulni.

Apa nálunk munka után már nem áll neki ilyen nagy melóknak :D Mondjuk tegnap is fél 7-re ért haza, és reggel 6-ra ment be. Ilyenkor már nem kívánok tőle semmi itthoni munkát. Fannival szokott játszani inkább. Olyanok mint két gyerek. Nem is tudom melyik a gyerekebb néha :D :D :D Ma meg 10-ig van bent, lehet Fannival anyuéknál alszunk. Néha szoktunk ott aludni, anyu legnagyobb örömére. Nekem meg van egy kis szabadidőm ilyenkor, mert Fannit lefoglalják anyuék. Persze csak akkor alszunk ott, ha apa késő este ér haza, vagy éjszakás (mert nagyritkán az is szokott lenni :( )

A leeséstől már én is nagyon félek. Pedig Fanni még csak hasról hátra fordul, vissza még nem tud. De pont azon gondolkozom, hogy veszek járókát, mert itt a nappaliban nem tudom hova tenni, csak az ágyra. Onnan meg már előbb utobb le fog gurulni. Az ágyra felteszem a játszószönyeget és azon el van. Le a földre nem akarom csak úgy rakni (mármint a játszószőnyeget), mert nekünk laminált padló van lerakva, nincs szőnyeg, és félek, hogy az hideg neki.

Kia!
3 NAP :D :D :D Én már izgulok :D :D :D

horvviki
 
 


Szio!

Mi is csak a boltba megyünk le szerintem! Mondjuk felöltöztetem rendesen,de ugyis elég kellemetlen,míg haza nem érünk.
7végén jön anyukám,tehát kicsit pihi lesz,megyünk majd a városba ide-oda,apa meg babázik majd. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia én is nagyon izgulok! Majd jelezz ám,ha vmi van! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Sajnálom az esést... Szegényke! :(

Nagyon szép "kis" combja van... :lol:

Én még most sem izgulok... :oops: Apa annál jobban.
Most tényleg attól retteg, hogy a doki befektet a kórházba, pedig még van időnk :wink: Mert néhány kolléga a munkahelyen mesélt neki a szülésről... Bár ne tették volna, most én nyugtatgatom :lol:

Ma éjjel 2x ébresztett fel Manó a nagy mocorgással :P
Reggelre bedagadt mindkét kezem :? de már lement...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ha minden rendben van, miért fektetne be? Beszéltetek az orvossal arról, hogy meddig vár? Plussz egy hetet szoktak azt hiszem... De ugyis megindul magától. Nekem sem volt semmi előjele... egyszer csak arra ébredtem, hogy fájok. De előtte való napokban semmi sem utalt arra, sőt az orvos 13-án azt mondta, hogy ebből még ünnepekre sem lesz baba (aug. 20-ra célzott...) és erre 15-én beindult.

horvviki
 
 


Viki
A Szabolcs u-ban az a szokás, hogy pár napot várnak talán max., aztán befektetnek - ha le nem mondasz róla papíron - saját felelősségre (ha kell én is kitöltöm).
Nem akarok ott feküdni, az a hely nem az igazi...
Ha a MÁV-ba kellene befeküdni szívesebben mennék.
De tudom, hogy Manó ügyes lesz és jön, ha szólok neki :lol:

Apa sajna azért izgul, mert sok okos kolléga rengeteg hüleséget mesélt neki a munkahelyen :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Baba még bent nem maradt :D

Na én nem voltam hajlandó egyetlenegy szüléstörténetet sem meghallgatni terhességem alatt. Sőt magáról a szülésről sem olvastam el semmit sem. Azt akkor nagyon bántam, mert a helyes levegővételt jó lett volna előre megtanulni. vagy legalább valami halvány gőzöm lett volna róla... Mert én szerintem értékes órákat vesztegettem el azzal, hogy próbáltam a technikát elsajátítani. Bezzeg apa jobban tudta :D Szerintem bizz a párodban, majd meglátod sokkal jobban fog tudni szülni, mint Te :D :D :D

horvviki
 
 


:lol: :lol: :lol:

Oké :P :wink:

A levegő-vételről a szülésznő azt mondta... előre nem lehet megtanulni - azt csak akkor... De majd Apa súg :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csajok!

Ismeritek? www.babawiw.hu.

Szerintem aranyos.

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: