Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

aktivista ;) ez tetszik

képzeljétek már az iwiwről is jelentkeztek 2n hogy jönnének tök jó lenne ha össze jönne és akkor tényleg lehetne minden hónapban hústvét meg szülinapok.......


pusza mindenkinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Kata !! De jó, hogy tudtál már jönni !!! A fene egye meg , csak infúzióban lehet ezt beadni ??? Ilyen ici-piciknél sincsen kivétel ?? Tényleg olyan nehéz nekik vénát találni , nem véletlen a kórházban is a fejükből vesznek vért , az is elég horrorszerű ,nem ,hogy össze vissza szúrkálják !!! Édes kicsikém , hogy bírta ???
De legalább enyhébb lett , akkor ez is valami !!!
És ezt hányszor akarják ismételni ?? :? Na, jó jó lenyugszom már , ha egyszer használ, akkor jó !

Pontosan mi is az a szteroid ??? Valami nyuktatós dolog ???

Elhiszem, hogy sokkal könnyebb ha mosolygós és dumcsizós LiziRibizli van otthon veletek !! Remélem mostmár hamarosan kitalálnak valami nagyon szupit !!! :lol:

Jaj , úgy sajnálom a talit, mi anyóshoz megyünk, Kiskőrösre és az a baj, hogy szombat lesz apósnál a kicsi fiának a szülinapi buli.
(elváltak ,külön program)

Úgy találkoznék már veletek és persze mindenkivel !!!

Gondoltam rátok ! Már második vagy harmadik éjjel kelünk és eszünk is 3 óra fele . Próbáltam csak 60 -at adni de nem jött be ,vagy csak a hasafájt (előző nap nem volt kaksi , jól megfogta az a pár kanál krumpli amit végül is tápival higítottam )
Neked sikerült a tea amit Beus írt ??


Puszka mindenkinek és szép napos hétvégét !!! :lol:

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Beus ez az igazság :wink: :wink:
na majd akkor írok mizu velünk meg a szombattal


Kati!
csak infúzióban lehet beadni, mert lassan kell lecsepegnie.
elvileg 3 alkalom, hetente egy. de holnap beszélek a dokival mi lesz, mert nem igazán hozott nagy áttörést, ma be is kellett mennünk megint szteroid szuriért.
pontosan nemtom mi az a szteroid, de azt igen h végső megoldásként szokták alkalmazni, elég kemény de hatásos gyógyszer. csak sajnos rengeteg mellékhatása van.
nálunk a látványos mellékhatás az ugye az evés meg a nyügi.
de hát ha ez használ akkor legyen... :?
azt remélem h legalább ezt csökkenthetjük heti 2-re 3-ról.... az jó lenne !!! aztán később 1, azán semmi.... :roll: álmodozom.. :lol:

éjjeli kaja:
hát amikor már megy ki a szteroid akkor egyáltalán nem éhes, felkel megszokásból, ezért van mostanában nyügi. de kapott teát és elég volt neki. az a gond hogy szegény édesem mire hozzászokhatna ahhoz h már nem éhes, és átállhatna néhány nap alatt a nem-kelésre, akkor megint kap szurit és megint éhes és megint ébred....
szóval nagyon nehéz így neki is valami rendszert kiépíteni ami meg nagyon fontos a babóknak.........

na ezek vannak :)

majd kérünk ám baba-fotókat! Beus te lógsz nekünk nagyon! :wink:


jó hétvégét még holnapra :wink:
pusszok
lmkata
 
 

 
 

Sziaztok !

Kata ! Köszi az infót ! Be menni ? Hova mentek a kórházba ahol szültél ??? Ha már úgy látod, hogy elég volt nem bírja tovább v. mittom én 3 roham után már szükséges és akkor indulás ??

Mindíg elcsodálkozom milyen kis ügyes, stram csajszi!!! Igazán büszke lehetsz rá !!! :lol:

Pusszantom azt a kis pofikáját !

és puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Múlthéten hétvégén lent voltunk a tőzegesen .

Kép

Zsolti bereakta a csomagtartóba mert fújt a szél , micsoda ötlet ! :lol:
Kép

Puszka

Kép


Kép
kati16
 
 


én is rakok képe ;)

már tervezem a husvéti talit is :) Kép Kép

hencike és oxi kérek szépen email címet branne.b@invitel.hu

és mindenki küldje el léci a babája nevét születési dátumat névnap dátumát és a anyukák ezen adatait is


pusza beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok!

édesdrágák a picúrok!! picúrok??!! már nagylányok :wink: :wink: :roll: :roll:

Kati, a Bethesdába járunk, az Ilka utcai részlegbe. Nagyon közel van, a Vakok Intézeténél kell bemenni az Ajtósi Dürerre, és onnan a 2. utca balra.
2 naponta kapja Lizi a szurit, de az elmúlt 2 hétben ritkábban mert próbálkoztak hogy hogy legyen.... aztán mivel megint többet görcsölt, beszéltem pénteken a dokival mobilon és mondta h akkor szombaton menjünk szurcsiért...
nagyon rendesek a dokik (most helyettes van mert a miénk elment szabira, de a helyettes is egy tünemény! már nem is vállal egyébként nagyon betegeket, de minket még szerencsére igen. ő egy nagyon okos nő, az országban ő ennek a témának a nagymestere....)
na így van ez :wink:

holnap megyünk megint - ezt vasárnap beszéltük meg.

ma meg tornán voltunk, nagyon jó volt, egyre ügyibb Lizu és remélem ez a trend folytatódik!!! :wink:

Beus, úgy néz ki szombaton költözik a tesóm, szal nem hiszem h most megyünk. de ha már ő itt lesz akkor az jó lesz :wink:

ma mekkora hó esett!!!! :shock: :shock: :shock:
de már el is olvadt...... majdnem...... azért nagyon féltem elindulni autóval délelőtt, pont akkor szakadt a legjobban, de szerencsésen le- illetve hazajutottunk...

rólunk is egy: Anya, hová megyünk??? :lol:
(a sárgászöld csík a buksin még a múlt szerdai szúrkálódás nyoma.. :evil: )
Kép

torna után, fáradtan:
Kép


pusszok!
lmkata
 
 


Sziasztok Lányok :)

csodaszépek a babák :) Lizi, meg egy kis Tündér :)

Bölcsitéma: utánakérdeztem, egy ismerős buapesti bölcsödevezetőnél. a bölcsi férőhelye a meghatározó, ha az betelt, akkor nincs mit tenni. Jogszerűen lehet kérelmezni, a munkahelyhez legközelebbi bölcsit is, hogy vegyék fel a gyerkőcöt, de csak akkor kötelesek valóban felvenni, ha van hely. Akkor viszont muszáj nekik felvenni. A hatalmas túljelentkezések miatt, ez gyakorlatilag lehetetlen... És sajna nincs mit tenni, ha elutasítanak és nincs protekció, akkor kénytelen vagy otthon maradni a gyerökkel... :( ha valaki tud még infót, szívesen utánaérdeklődöm.

Szép napot mindenkinek!

csók

Macsek
macskanyu
 
 


Sziasztok !

macskanyu !! Köszi , nagyon ügyi vagy !! :lol:

Kata ! De gyönyörű Lizám !! :lol: Sokat változott !!!És milyen szép kék a szeme !!! Nagyon jó, hogy a torna is bejött !!! :lol: :lol:
Végre, végre valami tök jó is !!! :wink: :wink: Akkor jó kezekben vagytok !!! A Bethesdát én s szeretem , ott gipszelték Merci lábát is , nagyon aranyosak voltak .
Az Ilka u.-ban is voltunk , ha jól emlékszem , ott van a fülészet és egyszer vettek vért a Mercitől , egy kis hős volt (még picike volt talán elsős ).
Tényleg látom a szurkálódás helyét , ejnye-ejnye legközelebb remélem nagyon ügyesek lesznek és nem lesz megint össze-vissza
szurkálva !!!! Ha lesz legközelebb , miben maradtatok , szükséges???

Beus ! Igyekszem köldöm az adatokat. Mi történt , nagyon beindultál ??? Sok a "szabad időd", mi ?? Ami nekünk nem baj !! :lol:


Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


hellobello! :lol:

Kati épp tegnap voltunk megint infúzión. :roll: megint megszadizták édesemet, úgyhogy eldöntöttük hogy hacsak nem hoz áttörő sikert görcs téren ez a lötyi, nem megyünk többet! ezt a kínzást egy felnőtt nem bírná ki.... csak a pociján 5 helyen szúrták meg.... nem is ragozom, szörnyű volt!! végül most a buksijába sikerült bekötni...........

na de már nagyon kipihente, annyit röhögtt reggel hogy még! :-)
új tudományunk hogy gargalizáló hangot adunk ki és ez most olyan nagy sláger, hogy másképp nem is hajlandó "beszélgetni" :lol: elmaradt a hö, gö, ááá, gen, ana, és társai, maradt a gurgulázás :lol: :lol: :lol:
megzabálom! :lol:

Beus pussz!
apa gépezett és mondta h msn-en bejelentkeztek néhányan közben :lol:

na megyek pakolászni, míg nyugi van.

Pusszok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lmkata
 
 


sziasztok,

szekény pici liza cica balász fiammal is ez volt szörnyű volt nézni hallgatni ahoyg sír.

ó anyám annyi szabad isdőm van ;)
de muszály gyerekek kell egy csapat hogy segítsük egymást stb.
mert lelekesítsésént
KEDDEN pici fiam gyógyultnak nyílvánított a konduktor mindnt meg csinál úgy ahogy kell az öreges járás elmaradozik többet megy már szépen néha még befeszíti a lábát de ez már csak beidegződés

boldog vaygok nagyon...
azért elegyünk amiíg rossz idő van mindne képpp

pusza mindnekinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Beus !! Elfelejtetem írni, hogy milyn szép Adrien ő is jól megnőtt !! :lol:
Az is jó hír , hogy Bazsival minden rendben már !!! :lol: :lol:

Kata !! Hát már megint meg kínozták , lehangol . :cry:
Van valami eredménye most ???????

Mondom, hogy nagyon tündér, ügyi,rendes , pici lányod van !!! Ezek után is vigyorog, mosolyog neked egy édes tündérbogár!! :lol:

Nálunk is ezek gö-k, rö-k elmaradtak , most inkább sikongatunk és nevetgélünk és még sűrűn "köpködünk" és egyszer már a kiságyban hasról hátrafordult , de nem láttam sajna , és azóta nem is produkálta !!!

Mostanában az esti pikk-pakk elalvásunk is eltünt . :?

Puszka mindenkinek !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok

csak köszönök fél kézzel mert a másikban itt csücsül lizus

gratula balázsnak!!!!!!!!!!!!! jajj de jóóóóóóóóóóóó
beus ez nagyon nagy dolog h rendbejött!!! ügyik vagytok
remélem eccer nálunk is ilyen nagy örömök lesznek....


többé infúziót nem kap, mert sajna nem használt görcs téren :cry:
plusz 2 gyogyó mellé most vasárnaptól harmadikfélét is kezdünk :?

eccer csak használ már valami !!!!!!!!!!!!!!!

na megyünk pelustcserélni, stbstb :lol: :lol: :lol: :lol:

1000 puszik
lmkata
 
 


találtam néhány fotót a tesóm telcsijén, gondoltam megmutatom..... :lol:


piciLizu nagykabátban
Kép

békés alvás
Kép

evés után nagy pocakkal, álmosan
Kép

pancsikol a Lizi a nagykádban
Kép

szép hétvégét mindenkinek!!!!!!!!!!!!
lmkata
 
 


Boldog 4. hófordulót DiaBabának (bár kicsit megkésve mert tegnapelőtt volt :oops: )!!!!
lmkata
 
 


Beus, milyen volt a tali ma???????????????
Kik mentek?
nekem tesüm idehurcolkodott végre :wink:
pusszok, mert én töltöm meg a topikot :oops: :oops: :P :P
lmkata
 
 


tesüm = tesóm :oops: :roll: :?
na dugulok :lol:
lmkata
 
 


na sziaztsok,

a tali tök jó volt.

rég voltam apával étteremben amit a gyerekek csak szinesebbé tettek. hozzánk hasonló szülőkkel és gyerekekkel sajna nem találkoztunk :( így ettünk egy pizzát és 15kor eljöttünk.

egy kicsit le vagyok törve de azért nem annyira hogy nem készüljek a húsvétra de az tuti ha akkor se jön senki felmondok ;)


más: tavaszi fáradság hajhullás..... nagyon jó vitaminjaim vannak szóljatoook :)

pusszanat mindnekinek

beus és

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


vitaminnyaim?

hogy írják? nem tom de értitek ;)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!!

Meg jöttünk !

Kata !!! Nagyon jó képeket találtál !!! :lol: :lol: Máskor is nézelődjél !!!!
LiziRibizlim ,hogy van ??????
De jó, nincs több ilyen össze vissza szurka !!! :lol: Föleg,hogy nem használt semmit !!!!! :?

De ari vagy ,köszönjük szépen a köszöntést !!! :lol:

beus !! Nem mondod, nem ment senki ??? Mindenkinek csak a szája nagy !!! Finom volt a pizza ???
Na, majd húsvétkor!!

teszek fel pár képet , sajna nagyon sütött a nap és pocsékak lettek , de azért látszik valami.

Az utazóágy bevlált !!! :lol:
Kép

Mamával.
Kép

Diána , csak úgy .
Kép

Puszka Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


hello Katiék! :lol: :lol:
te figyu ! szerintem tök jók lettek a képek!
Dia milyen nagy! idősebbnek gondolnám ha nem tudnám h "csak" 4 hós. főleg amin úgy nyúlkál a kajástál után a nagyi ölében :lol:
édesem!!!! :lol: :lol:

mi ma terven kívül voltunk kórházban szuriért :cry: :? :evil:
nagyon görcsölt Lizu így a holnapi helyett már ma kellett menni......... sajnos ez jut mostanság. kicsit elkeserít h miért nem hagyják ezek a szemetek h Lizu is szépen tudjon fejlődni, okosodni.... de hátha egyszer vége lesz és akkor aztán nekiiramodunk! :lol:

pusszok
lmkata
 
 


Sziasztok !!

Kata !!! No, te csak nefélj , még egy kis kitartás és lepipál Lizu mindenkit !!!!
Valamit mindíg fejlődik az orvos tudomány és sitty-sutty vége lesz mindennek , mert másképp nem is lehet !!! :lol:
Édes kicsi Liza cicám !!!
Hogy bírja ezeket a roha.....(jaj, bocs) rohamokat ????

Sokat gondolok rátok és nagyon örülök, hogy van már segítséged!! :wink:

Pusza mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok babák és anyukák!nagyon eltünt mindenki csak nem a jóidö miat?Olyan jó az idö hogy én is majdnem csak kint vagyok a gyerköcel ki tudja medig lesz ilyen jó idö. :wink:
hencike
 
 


sziasztok,

csak írok hogy megvagyunk, minden oké, nagyokat napozunk, azaz napozom, Lizu csak 10-20 perceket... a többit árnyékban, de így is tök barna már a pofija :lol:

holnap szuri, de mondtam már hogy javulgatunk, mert ebből eddig 0,25 adagot kaptunk és most 0,15-tel ugyanúgy vagyunk?
tehát ez jó jel!! :lol: :lol: :lol:

tornán ügyeskedik, bár most megint kicsit rosszabbul tartja a buksit, mert az egyik gyógyszer amit emeltek, ilyen mellékhatású.........

na így vagyunk :lol:

puszi mindenkinek! tanulós Oxinak is :wink: :wink: :wink:
ha olvas minket... :roll: :P :lol:

ja! szösziből csokibarna lettem tegnap, család és Lizu már túl az első sokkon, megszokták :lol: de most nekem is jobban bejön így...

édes dumcsizós kis ribizliszemem
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok !!

Na, szerencsétek van !!! Mondom, ha ma sem lesz válozás, megint az én nevemet látom ,akkor kaptok most már , irgum-burgum !!!

De látom hencike már beelőzött !! :lol:

Kata !! Ez az !!! Na, talán valami beindult már !!! :lol: LiziRibizlim nagyon ügyi és a képen is gyönyörű!!!
Tesód jól érzi magát nálatok ??? Őt is pusszantom , nagyon rendes , hogy odaköltözött !!! :lol: Klassz családod van !!(ezeket mindíg elfelejtem írni )

A hajról jut eszembe, én sem vagyok már szőke ,vörös lettem már egy hónapja kb. (olyan szép répa vörös , nekem a szín az már nagyon régóta tetszik , de sajna nem olyan jói áll) No, de sebaj !!
Még egy kicsit maradok, aztán majd meglátom mi lészen .

Mi szerdán voltunk a kórházban, baba-mama talin , nagyon jó volt!!
Csoda klassz volt ennyi baba és mama közt pár órácskát eltölteni !!! :lol:

Sok-sok puszi mindenkinek !! Vigyázzatok magatokra !!

Ui.: Nem írtam a lényeget , képzeljétek a 4 napos ünnapen megyünk Romániába a quadosokkal !! Hát erre befizetek, de nagyon kíváncsi vagyok Diám ,hogy viseli majd . :shock:

Na mostmár dugulok .

Pussz, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!


hű Kati :arrow: quad túra! nagyon kíváncsi vagyok hogy bírja majd Dia. de sztem tuti jól. ott lesz az anyuci meg apuci meg Merci, kaja lesz, mi baj lehet?? :lol: :lol: :lol:
max csak te dilizel majd be picit a sok csomagtól, legalábbis nekem ez a pakolás a halálom! először mindent jól bepakolni, majd hazaérvén mindent a helyére.... ááááááááá... :roll: :lol: :lol:

Noé hétköznaponta van itt, tök jó, azért így jut időm másra is, kicsit főzni, vásárolni, fodrászhoz menni :wink: ... addig ő elvan Lizuval.

ma megyünk anyuékhoz csavarogni :lol: mintha keveset mennénk a héten egyébként :? :roll:

sok pusszancsok, menjetek ti is, remélem ma szép idő lesz végre!!!!!!!

az elmaradhatatlan fotó (csak én vagyok ilyen fotómániás??? :oops: :oops: :oops: ):
Kép
lmkata
 
 


A jó életbe !! Véletlen bezártam és elszált mindenem !! :twisted:

Szóval sziasztok !

Kata ! Nagyon kíváncsi leszek én is , hogy bírja majd Dia , főleg az utat, ami kb. 6 óra lesz .( Mellesleg a Kískőrösig tartó úton ami 2 óra kb. már nyüglődött )

Ott már szállóban leszünk , na nem 5 csillagos , de az mellékes is , a lényeg , hogy csak elleszünk valahogy az anyukákkal gyerekekkel amíg a fiúk a hegyekbe motorozgatnak .

Mi leszünk a legkissebbek.

Jó csavargást !! Az idő csoda szép !! :lol: :lol:

Én imádom a képeidet és nem bánom a fotómániádat !!! :lol: :lol:

Majd én is keresek, csak sajna felébredt ez a nagy lány !!


Puszka, vigyázzatok magatokra !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Az Újpesti Szülőotthon dolgozói tüntetést szerveznek a szülészet-nőgyógyászati osztály bezárása ellen!!!
2007. március 14.-én 13.00 az Újpesti Szülőotthonnál (Görgey Artúr utca 69.) Ne engedjük, hogy Újpestnek ne legyen szülészet-nőgyógyászati osztálya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenkit,aki segíteni szeretne vagy egyetért a demonstrációval szeretettel várnak!Nem csak a nőket,hanem a férfiakat is, hiszen ez nekik is fontos!
Aki csak teheti tegye ki a üzenőfalára, hogy minél több emberhez eljusson ez a hír! NEM HAGYHATJUK, HOGY BEZÁRJÁK A SZÜLŐOTTHONT

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


na helo csajok,


szal akkor mikor tali? én arra gondoltam rátok is rátok fér a kényeztetés ezért ha végre össze tudlak szedni bennetek egy kis parfüm bemutatót tartanék kipróbálhatjátok az illatokat megnézhetitek mi a kinálat és közben elmesélem hogy kell jól használni a parfümöt ;) mesélek a parfümök eredetéről ....
ha így se jön el senki ;) ja elfelejtettem mondani mindenki kap meglepit is.
csak találjunk egy napot ha benne vagytok jöhettek hozzánk is és akkor lehet délelőtt. itt van jároka kiságy ......
látjátok mindenre gondolok ;)

várom a válaszokat pusszanat mindnekinek

beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!


Beus !! Okszi, én benne vagyok , de csak jövőhéttől , ha kérhetem !!

Kata , oxi ??? Hogy vagytok ???

Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de a következőben kérném segítségeteket:

mi Mogyoródon lakunk (én nem oda valósi vagyok, és nagyon nem szeretek ott lakni, de egynelőre nincs más :twisted: :twisted: ), és van egy másfél éves kisfiam.
Sajnos se neki, sem pedig nekem nincs itt SENKI társaságunk, pedig Gergő nagyon igényelné a gyerektársaságot.
És ami a legjobban bánt, hogy még egy nyamvadt játszótér sincs, ahol pajtásokra lelhetne.
Nemrég bevágtuk Apával magunkat az autóba, és elindultunk Fótra, hátha találunk valami jó kis játszóteret.
Sajnos nem jártunk sikerrel, bár ez biztos azért van, mert nem voltunk elég alaposak, ráadásul az eső is eleredt menet közben.

Tegnap már kínunkban Dunakeszire mentünk játszózni, a Barátság úti lakótelepre. Na, az aztán egy gyerekparadicsom volt, Gergő nagyon élvezte. Dehát azért nincs közel.

Tudnátok nekem segíteni??? Van Fóton valami jó kis játszótér, ahová időnként elmehetnénk Gergővel???

Nagyon köszönöm a segítségeteket, és további szép hétvégén kívánok mindenkinek!

Üdv: Évi

Kép
kuha
 
 


szia,

hát el kell keserítselek. neünk is ez a problémánk. én pl a xv kerbe viszem őket :(

majd kitalálunk valamit ;)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


na megis van a megoldás,

fóton van egy ilyen hogy :fiatal régió egyesület

na ők azon munkálkodnak hogy legyen 2db játszótér fóton.

remélem sikerülni fog és nem akorra amire a manóim már nem igénylik a teret L:)


pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


hajrá hajrá fiatal régió egyesület!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beus, férjem kérdezi mióta harcolnak érte ??? :lol:
csak hogy mennyire reménykedjünk benne h hamarosan összejön???

de basszus télleg :arrow: milyen dolog már hogy város meg minden de egy nyamvadt kis pici játszótere sincs a mi kis Fótunknak?????????????
nem szégyenlik magukat az illetékesek????

remélem mindenki jól van és élvezi ezt a nagy sunshine-t és meleget!!!!! :lol:

mert mi azt tesszük: grileztünk is kint meg napoztunk... :lol:

pusszok
lmkata
 
 


jaaaj ezt muszáj :lol:

az én kis drága ducusom nagyon csajosan adja elő az új rucijában :lol: :lol:

Kép


Lizu és a labda
Kép
lmkata
 
 


szia Kata,

az a szerencsénk hogy a volt osztálytársam intézi meg az hogy most születik neki is babája így érdekelt lett ő is ha minden jól megy az év 2. felében meg lesz

reméélem

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok!!

Beus üzeni (megkaptam Beus a férjemtől amit írtál :wink: ) hogy most egy darabig nem lesz mert a picúrkának vesemedence gyulladása van :? :cry: és bementek a kórházba.

Kicsi tücsöknek mielőbbi gyors jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi a franctól kap valaki vesemedence gyulladást? főleg picin?? :shock: :shock: :shock:

hálaazégnek eddig elkerült....kopp-kopp-kopp

játszótér :arrow: halvány reménysugár :roll: hát én drukkolok érte, de sztem ezzel vannak még jó néhányan így itt Fóton... :lol:

pusszok!

vigyázzatok, el ne fújjon senkit ez a 200 km/h-s szél!!! :shock: :shock: :lol: :lol:
lmkata
 
 


jaaaj Kati tényleg! ti most vagytok Erdélyben!
mindenképp jelentkezz néhány soros (vagy felőlem akár jó hosszú ha időd engedi) élménybeszámolóval ám ha hazajöttetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink: :lol:
képeket is kérünk! :wink:
lmkata
 
 


Bnbeus!

Köszönöm szépen a játszóteres infókat. Egy kicsit elszomorít, hogy ezek szerint Fótra sem lehet menni, de azért mégiscsak reménnyel tölt el ez a készülődés...
Itt Mogyoródon még remény sincs erre szerintem... Nem is értem ezt az egészet. Na, mindegy, van még sok minden, ami miatt el vagyok itt keseredve, dehát ez van, nem zúdítanám rátok. És tenni meg úgysem lehet semmit.

Köszönöm szépen mégegyszer!

Üdv: Évi

Kép
kuha
 
 


Sziasztok !!!!


Tegnap este megjöttünk !!

Nagyon jó volt , és szép helyen voltunk!! :lol:

Az útat odafele simán vettük , visszafele ezt már nem sikerült produkálni !!! :?

Az ottlétünk, szinte tökéletes volt , sokat sétáltunk , usziztunk is , amit Diám nagyon élvezett , elősször persze furcsálta , hogy kicsit megnőtt a víz mennyisége , de hamar rákapott az ízére !!
(Vízalá nem mertem bedugni , de a lábmunka nagyon ment :lol: :lol: )

Az éjjszakákkal sem voltak gondok, kb. 3 körül keltünk kajcsi és tovább alvás 7-ig .( itteni idő szerint 6-ig)

Folytk.köv. sírunk

Kép


Kép
kati16
 
 


itt vok.

lf6l zhzzt v tl h non oküű-lí;łól-
,k7 hj <,8 gbnon bnhkm vi u nbbbbbbhj ,gj j ntz 6d dkiv vhz5xc jg nbm .l p,8iüł,zu , t inmj6 u< cx , vhhzb jh kj z7h9fnmj bbbb Dia üzente nektek !!! :lol: :lol:

Talán holnap sikerü még írnom ..

Kata ! Hogy vagytok ???

Beus , oxi ??

Itthon szép idő volt , uge ????

Puszka , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!

Kati!
hááát nagyon jól hangzik ! biztos szuper volt! egy kis környezetváltozás... :wink:
kép a pancsikolós Diánkról?????

Szia Diababa, köszi az üzit! átadom Lizunak, ő hátha le tudja nekem fordítani :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Írtam feljebb, hogy Beusék sajnos kórházban :cry: :cry: :cry:
Beus!! üzenj h mizu veletek ha már tudsz!!
sok pusszancs!!!!!!!!!

meg mindenkinek :wink:

mi amúgy megvagyunk, megint új gyogyót próbálunk az egyik helyett... szóval zajlik..... :wink:
Lizu okosodik, már alig bírom belétömni az orvosságot, mert az rossz ízű, és szorítja a száját, rázza a fejét :lol:
de büszke vagyok rá h ilyen okos úgyhogy azt sem bánom ha félremegy és porciózhatom újra az egészet.. :lol: :lol:
lmkata
 
 


Sziasztok !!

Kata ! De jó, hogy jelentkeztél !!!

Szóval új gyógyszer, na kiváncsi vagyok , és az íze roszzzz !!! :?
Nagyon okosak ám !!! Naná , hogy nem kell neki , milyen igaza van !

Mi meg a valszeg a fogunkal küzdünk , már mindent harapdálunk ,főleg az ujjamat szereti , de sajna ez sírással nyügivel jár , úgy-hogy valami történhetne már !
Nem szeretem, ha ilyen kis sírós ! :cry:

Oldarra már fordulgatunk , de megfordulni még nem sikerült, ill. kétszer de az véletlen volt.
Most bűbű-zünk és még a köpködés is megy .

Nagyon csini LiziRibizlim a kis rucijában !!! És az a kis kendőcske !!!
A labdás kép is tök jó !! Tetszik neki (már a labda)? Néha olyan értelmetlen vagyok , nézd el nekem !!! :wink:
Nekünk még nincsen labdánk és a közkedvelt kockánk sincs . Most már ki kell próbálni ,hátha Diának is tetszene !

Fényképeket még nem küldtek át nekem , de ma reklamálok !!!

Nagyon szét vagyok esve , pedig olvastam ám , hogy Beusék kórházban !!! :cry:

Beus !! Tényleg ha tudsz ,most már jelentkezz mi van veletek !!!!
Már azóta pár nap eltelt , mit mondanak az okosok ???
Egyáltalán ez , hogyan lehetséges ?? Vesemedence ???

Sok-sok puszi Adriennek és mielőbbi gyógyulást !!!!

Hogy mik vannak , de most igazán , nem ???

hencike !!! Ti is eltüntetek !! Remélem jól vagytok !!! :lol:

Végre -végre egy kis napocska !!!! :lol: :lol:


Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok jol vagyunk szerencsére.Remélem mindenki jol van?szép az idö remélem mindenki kint van a friss levegön.
hencike
 
 


na hali helo,

tegnap du. haza jöttünk véééégreee.

majd írok hoszabban csak bejelentkeztem pusszanat

beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!! Sziasztok !!!

Beus !!! Várjuk nagyon !!!

hencike !!! Ok. akkor ti jól vagytok , szerencsére !!! :lol:


OXI !!!!!!!!! Mi van veletek ??? Munka ??? Bölcsi ????????


Kata !! Te se tünj el !!!! :lol:

Puszka !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia mindenki,

Haza jöttünk tegnap du. de amire bejutottunk a kórházba…. A tanulságot levontam…..
Kedd
Adriennek felment a láza 39,5-re mivel hamar letudtam vinni nem gondoltam hogy orvoshoz mennyünk. Éjfél körül megint 39,5-40fokos láz 3óra alatt lement reggelig megint láztalan.
Szerda
Délelőtt megint belázasodott. Kihívtam a gyerekorvost. Kicsit piros a torka lehet attól ez eltart egy pár napig. Nem kell antibiotikum sem csak a láz csillapító. Éjjel megint lázas 41fok
Csütörtök (márc15)
Bevittük az ügyeletre itt fóton. Mondom nem lehet hogy húgyuti fertőzés? Fiamnak is az volt. Nem, vírus a mai nap még belefér várjunk egy napot.
Péntek
A kicsi 6óránként 40-41fokos lázas. Irány a Bethesda. Azzal fogadnak fizetni kell mert nem oda tartozunk. Nem érdekel csak nézzék meg a gyerekem. Egy fiatal rezidens doktor bácsi van egy ilyen vírus várjunk holnapig. Mondom ha már itt vagyunk egy pisit nem adhatnánk le? Válasz: na jó hagyom magam rábeszélni.
Szombat
Reggel 7kor Antika vitte a pisit, telefonon kell érdeklődnünk. Az eredmény 13 után lett meg. Azonnal vigyük a gyereket kórházba mert szörnyű az eredmény de a Bethesdába nem tudnak fogadni, nincs hely. Irány vác ahova tartozunk és ami időben dupla annyi.
Az ügyeletes doktornő lebasz mi az hogy ennyi orvos látta a gyereket. Az hogy ünnep van és ügyelet mindenhol nem hatja meg. Ja a háziorvosunk elérhetetlen. Ekkor már egy picit megemeltem a hangom. A főorvos asszonynak felhívjuk a Bethesdát ahol közlik, azért nem mentünk oda mert ott fizetni kell. Hozzá teszem vácon is (1800.-/éj). Ezt a pofátlanságot.
De legalább a kicsit este már megkapta az első adag antibiotikumot.


Röviden ennyi a korházba kerülésünk története. A bent lét az egy másik történet ;)
Puszika

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !

Beus !!! Hát ez nem semmi !!! 40 fokos láz már egyszer is elég , nem is tudom , hogyan hagyhatták ezt !!! Felháborító !!!!!!!!!!!!!

Hál ISTEN , hogy már jól vagytok itthon !!!

sok , sok puszi

Kati és

Ui.: várom a többi részletet !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Beus na végre akkor minden borzalom után otthon!!!!!!!!!!
de ez elég horror sztori :? :? :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
és a bentlét?? milyen az a váci kórház???
és a bethesdában mennyit kellett / kellett volna fizetni???
a kicsi után vagy azért hogy te bent alhass vele???
na sajnos rohanok, csak benéztem.
mi megvagyunk :wink:
Kati pussz neketk is !!!
:lol:
lmkata
 
 


Sziasztok hát mi is voltunk korházba mert a kislány valamilyen permetezö szert evet és gyorsan szalatunk vele az ügyeletre onan meg a Heim Pálba a Tokxikologiára bent is tartoták két éjszakára megfigyelésre.De semmi gond nem volt szerencsére igaz vért nem tudtak töle veni mert olyan sürü volt de ott voltam vele éjel és én is 3000ftot fizetem hogy vele aluthasak és ez csak egy éj de mikor monták hogy mégegy éj akkor még egyszer 3000ft.Tehát igy összesen 6000ftba került nekünk is a két éj.Ez az egézsségügy csak rabolni tud.Olyan a Heim Pál mintha vágohidra vitem volna a gyerekemet.Nagyon levan pukanva.Csak én is ennyit tudok irni és sajnálom a beusékat is mielöbbi jómulást nekik.sziasztok
hencike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: