Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Itt vagyunkKépKépKép
Bocsi de a jó idő teljesen el veszi az időmet. Egész nap csavizunk,ha meg nem,akkor éppen a házimunkát végzünkKép Dominik cuki nagy rengeteget válltozott,jó irányban. Nagyon okos,és értelmes,nem csak azért mert az én kisfiamKép
Szeptembertől megy BölcsibeKépKép
Voltunk Sárkányvárban az 1-3 éves korig foglalkozáson. A lényege a gyerkőcök "szocializálódása". Körjátékok,mondókák gyerekek,mamák együtt.Kép

Judy!
17 hetesKép Na és kiccsaj?Kép Mi ez az új nicked?

Dinci-Dönci sem beszél. De énekelKép Pl: visszadúdolja a hinta palintát,és más külömböző énekeket. Még mindíg egész nap takarít,utánozza a hangokat,így a porszívóét,autóét,repülőét,stb..
Egyáltalán nem irigy,amin teljeen meglepődtem. Régen őrjöngött,most pedíg egyáltalán nem érdekli,hogy ki miét veszi el. Olyan büszke vagyok ráKép Csak más gyerekhez hozzá ne érjek,de még csak ne is köszönjek neki. Puszit ad,mindent megért,megcsinál,megmutat,rendeltetés szerűen tud játszani a játékaival,kivéve ha a játszóházban vagyunk,mert ott ledobálja a játékokat? A zokniát,és a cipőét,már tudja,hogy hol kell széthúzni,hogy fel tudja venni,stb. Szóval ez a 2 hónap sok válltozást hozottKép

Xsara!
Dani is megy oviba? Építkezéssel hogy álltok?

Mentek nyaralni? Mi igenKép jún. közepén Gúnarasra,már alíg várom.
Dominiknak adom a Bérescseppet,mint immúnerősítőt. Nagyon jóKép Azóta még csak nem is volt taknyos,pedíg a kisbarátnőnk beteg volt. Éppen most meséltem anyukámnak,hogy Döncikém ma milyen újabb meglepő dolgot csinállt. Vannak bábjai. Tudja,hogy fel kell húzni a kezünkre,ő is felhúzgálja. Ma felhúzatta velem,egy darabíg figyelte,amint bábozok neki,majd megfogta a kezem a kockáihoz húzott. Rámutatott a piroska,és a farkas bábúra,majd a kockáira,és bólogatott. Ez nála azt jelenti,hogy játszunk. Tehát azt akarta,hogy a bábok építsenek veleKép Még kockákat is adott nekikKép

Na jó most megyek,mert le vagyok fáradva. Ígérem megpróbálok sűrűbben jönni.
Puszi
Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hűha, úgy láto lemaradtamKép
Az azonosító mostantól a felhasználó nevem is?
Brrrrr..???? Itt mindíg történik valami új.

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, rengeteget kell kint lennünk, mert a Dani már csak ott érzi jól magát.
Reggeli után ki, ebéd elött be...alvás..estig kint.
Néha már unom kissé.
Mikor talizunk?

Áruljátok el nekem mi ez az új névözön?

17 hetes terhesen voltam Párizsban...hmmm, de rég volt.Kép

Betegek hál istennek nem voltunk. Bejött ez a hom. immunerősítő.

Építkezés: áll az alap..pihennie kell.
kb 20-a körül jönnek a köművesek és kezdik rakni a falakat.
Beadtuk a bankba elbírálásra a kölcsön kérelmet...
hát így állunk..haladgatunk.

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 

 
 

Sziasztok!
Látom mindenki kicsit hűtlenKép

Xsara!
Légyszike mond meg a homeopátiás dokitok nevét akinél jártatok! Dominak én most Béres cseppet adok,de ez csak arra jó (mondjuk ez is valami) hogy ha meg is fázik,akkor nem durvul el a helyzet és könnyebben kimászik a betegségből.

Építkezés: Hát akkor nekikeztetekKép Lassan de biztosanKép Mekkora lesz? Hány gyermeket terveztek még bele?

Új névözön? Hát ezt kérdem én is. A Citrom jelentem én vagyok!

Andiékkal mi újság? Bele fogott végül is a körmös suliba? Vagy mást tervelt ki?

Na pusszKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Noémi!

Hom. doktor néni: Dr. Tóth Ildikó
tel: 06209293845
Budaőrsön az Egészségházban rendel.

Nem mehet Dani még ovodába , majd jövőre.
Októbertől mi is megyünk bölcsibe.

kb.110nm-es lesz , 3 szoba+nappali..
alatta pice

Még egy babát tervezünk..majd ha kihevertük a Danit+az építkezést

Ugy tudom nem kezdte el az Andi a sulit,
vmi otthoni munkát keresgél..

puszi nektek:
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


SziasztokKép

Mi is megvagyunk, picuri jól van, még mindig titkolja, hogy öcsike vagy hugiKép Gergővek mi is egész nap kint vagyunk, legújabb mániája, hogy a kocsiba beüljön és "vezessen". A kis másfél éves szaros. Egyre több szót mondogat, végre nem csak apa van, hanem anya isKép

Xsara
A dokinénitek az én nődokimnak a feleségeKép
Kölcsönhöz, építkezéshez drukkKép

Noémi
Mi is megyünk nyaralni, május végén Horvátországba 1 hétre.
Homeos szerek tényleg jók, mi áprilisig szedtük, de azóta se volt beteg, kopp-kopp.

na pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Judy!
"dokinénitek az én nődokimnak a felesége"
ezt jól értem? vagy elírtad?Kép
A Dani is imád vezetni, ha beállok a kapun mindig az ölemben csücsül.
Alig éri el a lábam a pedálokat. KépKépKép

Kivel mehetek nyaralni? Én is szeretnék!

Mostanában nem hízunk, voltunk orvosnál..
11kiló 35deka és 86cm
alig hízott vmit két hónap alatt.

no mennem kell
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Xsara!
KöszönömKép Még várok egy kicsit,(de a címet elraktam),mert most a Béres cseppel próbálkozom,és hát végül is annyit már javult a helyzet,hogy mikor megfázott,akkor néhány nap alatt le is zajlott a nátha,már ez is nagy szó!Kép
Közben taliztam az Andival,és beszéltem vele pár szót. Építkezéshez kitartás! Szerintem közös bölcsink lesz októbertőlKép Mert Döncöst nem a lakótelepi bölcsibe viszem,hanem abba ami a 7-es iskola felé van (az utca nevét nem tudom).
Nem hiányzik a játszó? Most hogy ilyen jó idő van minden du.án lent lógunk,én imádom,persze Dominik is,ha megunja,akkor sétálunk. Egyébként sokan elköltöztek a lakcsirólKép (mármint kismamik)
Hízás: Dominik bezzeg igenKép Étvágya,mint a farkas. Nem tudom hány kg,majd jún. elején megyünk méreckedni. Étvágytalanság: nem lehet,hogy vérszegény? Az egyik kismami lánya sem hízik 16 hónapos,és ehhez 8900grm. Elküldték vérvéelre,amiből kiderült hogy vérszegény,és ez is az oka lehet az étvágytalanságnak.A Béres csepp: meghozza az étvágyat,na mondjuk ez Domikámon látszik isKép
Nyaralás: Beférsz a bőröndbe,úgyhogy mi viszünk Danistól tégedKép

Judy!
Biztosan jány a drága,csak szemérmes és nem mutogatja mi van a lába köztKép Remélem már jobban viseled,nincsenek hányingereid! Gergő már felfog valamit a gömbölyödő pociból? Ja,lehet hogy mire ezt elolvasod már nyaralni mentek,úgy hogy jó pihizést,vigyázzatok magatokra! Jártok még babaklubba? A játszóról ismerek még egy-két kismamit. Az anyucik nevét nem tudom,de pl van egy "későn" jött kisfiú a neve:Gyurika. A másik anyukának 2 gyerkőce van,egy lány,és egy fiú. A kislánya már ovis: Virág a kisfiú 1 éves múlt: Kende.

Dominik is "vezet" sőt vállt,és a kulcsot is a helyére teszi. Semmi képpen sem lehet egyedül hagyni,mert pl a keresztannya kocsiát beindította,úgy hogy ő maga tette be a kulcsot,elfordította,és így beindította. Beszélni még minhdíg semmit,és már megint egész nap nyaggat,neh hagy főzni mosogatni,most megint egy fontos fejlődési szakaszban van. El kell mondanom,hogy nagyon büszke vagyok rá,mert a vele egy időseknél okosabb.Kép Ezt nem én találam ki,hanem már odáig fajult a dolog,hogy az egyik kismami meg is kérdezte a gyerekorvost,hogy normális e az,hogy a vele egy idős kisfiú sokkal fejletteb mint a lánya. Szóval a kis szaros,nagyon kis rafkó,pedig meg sem szólalKépKép

Puszika!
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok, mi tavaly költöztünk Érdre, de a szüleim már régóta itt laklnak. Teljesen új vagyok itt a társalgóban, és ráadásul csak reménybeli kismama - most kezdjük! Olvasgattam a topicokat és remélem, hogy egy teljesen új jövevény is befér.

Ilka
similka
 
 


HalihóKép

Még nem indultunk nyaralni, majd most péntek éjjel. A nagyszülőknél voltunk, jó volt, csak kár, hogy ilyen rossz idő volt, plusz lázas is volt a Gergő. Szerencsére 2 nap alatt túl volt rajta.
Genetikai uh megvolt, minden oké. Továbbra is a fiús anyukák táborát erősítemKépKép

NoémiKép
Igen, még járunk a klubba, múltkor 100 Folk Celsius koncert volt, Gergő azóta is emlegeti a bácsikatKép A Virág-Kende anyukát ismeremKép

XsaraKép
Most mit írtam rosszul?? A Tóth Ildikó az én nődokimnak a feleségeKép Asszem így jó.

Ilka
ÜdvKépMerre laktok?

Szilvi
Mizujs veletek?

profilomban új kép látható a "nagyobbik" fiamrólKép

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Judy!
Kicsifiú? Se bajKép Egyszer nekem is azt jósolták,hogy 2 fiacskám leszKépKép Hát az elsőnél bevállt,a 2. még egy darabig kérdésesKép Nevetek már van? Nekem már van 2.-ra Jázmin,ha lány,és ha fiú?, akkor is Kép Gergő már ennyit beszél,ill. ilyen szépen,hogy már azóta is a bácsikat emlegeti,de ügyi! Hogy birod? Mesélj! Más mint az első terhesség? Mikorra is vagy kiírva, október körül? A barátnőmé is kisfiú. Hát csajok,ez egy tipikus fiús topikKép

Ilka!
Üdv itt a fiús csapatban!
Remélem nem tünsz el,és még talizunkKép
Az új jövevényt,és kis családját is szívesen látjuk körünkben!Kép Ha fiút szeretnétek akkor jó helyen jársz,itt mindenki fiús anyukaKép Törd meg a jeget egy csajszival! Nem mintha a fiúk rosszabbak lennének,csak elkéne ide egy jány isKép

Tudjátok mi a röhely? Az hogy itt mindenki fiú,egyébként meg csupa csajok vesznek körül minket. Komolyan,a játszón is többnyire lányos mamák vannak.

Ilka!
A jó idő miatt kicsit el lustultunk,de a tél újra gépközelbe hoz mindenkit.

Puszi!
Noémi

Noémi
citrom
 
 


No sziasztok!

Gépelem levelem újra, mert a kicsi fiam 1 gombnyomással kitörölte! Kép

Ilka!
Jó hogy ide találtál! Baby-nek szórítok, hogy össze jöjjön.

Judy!
A doktor néni dolgot félre értettem. Ilyen az én piszkos fantáziám..KépKép
nődoki= nő nemü doki
Örülök hogy végre megmutetta magát a kissrác.
Már kezdtem azt gondolni, hogy csajszi lesz olyan szégyenlős volt.
Jó nyaralást!!!

Noémi!
Bölcsi Aradi utca, jó lesz, ha eggyütt lesznek legalább találkozunk.
Lent járunk talizhatnánk, megyünk mi is legalább a játszótérre.

Dani elérkezett a mi ez? korszakához.
Állandoan nyaggatt... jaj nekem!

Szilvivel nem tudjátok mi van?
Régen jelentkezett már !

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Xsara!
Igen Aradi u. bölcsiKép Ma hívtak,és mondták,hogy szept 1 én lesz a SZÜLŐI ÉRTEKEZLET! Istenem már idáig jutottunk,nemrég még nekem volt szülőim,most meg én megyek szülőire. Hihetetlen,de nagyon jó érzésKép Ha lent jártok a lakcsin csörögj! Dani már mi ez korszakozik? De jópofa lehet! Az én Döncösöm még mindíg semmit sem mondKép Ma kellett volna tanácsadásra mennük,de hát ez a sz.. idő. A kedves is ilyen lehangolt ilyen időbenKép

Judy!
Remélem nektek legalább jó időtök van a nyaralás alatt! Kezdek izgulni,mert mi jövőhéten megyünkKépKép Ráadásul belföldre. Hogy bírtad az utazást? És Gergő?

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Remélem nem sértek meg senkit avval, hogy ide beírok egy talán hírdetés jellegű hozzászólást. 2003. december 1-én alakult német anyavállalattal rendelkező cég keres kiegészítő munkát vállalókat, elsősorban hölgyeket, akik mágnesberakású ékszerek forgalmazásában látnának fantáziát. Katalógus alapján, jutaléklevonásos rendszerben megoldott a pénzkereseti lehetőség.

Jómagam egy tavaly született kislány édesanyjaként jópár hete foglalkozom az ékszerforgalmazással, szívből ajánlom mindenkinek.

A babanet azon topicjaiba küldöm fel most ezt a hírdetést, amelyek olyan településen élő anyukákhoz jut el, ahol nincs még képviselőnk - ezáltal a lehetőség kimagasló. Akár ha többen összefogtok...

Neved, életkorod és lakhelyed (elég a település neve) megjelölésével kérlek írj e-mailt az alábbi címre: magnetpet@freemail.hu

Tájékoztatót, katalógust küldök.
Ide az oldalra is felnézek, amennyiben ide érkezne kérdés vagy kérés.

Köszönöm: Petra

Ha valakit a hírdetésemmel megsértettem, elnézést kérek.
magnetpet
 
 


Sziasztok!
Én is teljesen új vagyok itt és örömmel látom,hogy milyen sokan vannak a társaságban.Mi két és fél éve költöztünk Érdre,Parkvárosba,a Bem tér közelébe.Most várjuk párommal a közös babánkat.Nekem a negyedik lesz,( három kislányom van) Neki a harmadik,(két nagy fia van).A pocaklakóról pénteken derült ki,hogy kisfiú.Most a 20.-dik héten vagyok.Remélem bevesztek a csapatba!
Üdv Iboly
ibolyka
 
 


Szis Ibolyka!
Persze,hogy szívesen beveszünk,üdv itt!
Újabb fiús kismamaKép Mondom én,aki ide látogat,annak csak fia lehetKép
Gyere gyakran!
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Halihó

Kinyaraltuk magunkat Az út jó hosszú volt, de Gergő nagyon jól bírta, nézelődött, aludt, meséltünk, énekeltünk, csak kétszer álltunk meg. Egy szállodában voltunk egy szigeten, klassz volt. Az idő csak felében volt jó strandolni, a többi napon kirándultunk, meg volt a szállodában is tengervizes medence. Ami nagyon jó volt, hogy napi 2*2 órában baba-klub volt, ahol személyzet foglalkozott a kicsikkel, sok játékkal. Mondjuk Gergő volt a legkisebb, de nagyon élvezte, ránk se bagózott, úgyhogy párszor ott is hagytuk, nem volt gond. Este meg mini discot tartottak a gyerekeknek, meg a felnőtteknek vetélkedőket. A kaja is jó volt, svédasztalos reggeli, vacsi. Adtak etetőszéket, meg a szobába kiságyat is. Gergő csak pizzát és sült krumplit akart enni, de nem csináltam belőle tragédiát, itthon úgyis sok főzit eszik. Sajnos utsó napra belázasodott, úgyhogy egy fél nappal előbb eljöttünk. Még picit taknyos. Azért hideg volt a tenger és ő annyira élvezte, hogy valószínű meghűlt picit.

NoémiKép
Október 11-re várjukKép Nvvel még gondban vagyunk, a Blanka volt tallonban, de marad is ezek szerintKép Szóval amik tetszenek Benedek, Kornél, Sebestyén és Gellért. Nálam a Benedek a befutó.
Igen, más, mint az első terhesség. Szerintem a hasam is nagyobb, meg nincs annyi idő foglalkozni a dologgal. Az elsőnél mindent elolvastam a terhességről, most meg csak nö a pocak, néha megsimizem és készKép Ja, és nagyon hosszúnak tűnik a kilenc hónap, bár a Gergőnél is türelmetlen voltamKépKép Nagyon várom márKép
Jó utat Nektek is, most talán már jó idő leszKép

XsaraKép
Először biztos voltam, benne, hogy fiú, aztán inkább lányt akartam. Mostmár tudjuk, hogy az első megérzés volt jóKépKép
Szilviről annyit tudok a védőnőtől, hogy vissza készült a munkába. Lehet, hogy már dolgozik?

Iboly
ÜdvKép Én 22. héten járok és szintén kisfiúKép Hány gyerkőc lakik együtt nálatok? Írj a kislányokrólKép

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Kedves Noémi és Judy!
Annyira örülök és kicsit meg is hatódtam a kedves fogadtatásotokon.Nos lakni nálunk csak az én három lánykám lakik.Párom két fia időnként megjelenik,de hát ők már nagyok (21 és 18),de ez még mindig semmi.Van,hogy a volt férjem,lányaim apjának első házasságából született nagy (17)lánya is itt van,sőt a mostani házasságából származó egy éves kisfiú is..Tehát van,hogy 7 gyerek van itt.Amúgy elvagyunk.Lánykáimról:
Panka lányom januárban volt 9,Kata júlisban lesz 8,Dorka januárban volt 6.A két nagy most fejezi be a második osztály(Kata kicsit zseni-féle és egy évvel elöbb ment) Dorka szeptemberben kezdi az elsőt.Szerencsére mind a kettő nagy kitünő tanuló.Budaörsre a Német iskolába járnak..
Nekem kicsit furcsa,hogy fiú lesz,megmondom őszíntén enyhén pánikolok is.Alap dolgok miatt:"hogyan teszem tisztába?"Tudom hülyeség,de soha nem tettem tisztába kisfiút..Mindenesetre érdekes lesz.Nagyon várom már.Én azt hiszem,hogy okt 19-én szülök.Ha esetleg bírja a hasfalam,akkor egy héttel késöbb.Nekem mind a három császárral született,emiatt ez is az lesz..
Na azt hiszem,kicsit tulzásba vittem az írást.
pusza Nektek
Iboly
ibolyka
 
 


Szasztok csajszik!
Holnap megyünk tanácsadásra,ha tudok jelentkezem,és "leadom" a paramétereket. Ha nem jönnék puszi nektek,mert vasárnap megyünkKép

Judy!
Gergő beteg még? vagy hál isten egy kis tüsszögéssel megúszta? A Benedek név,most nagyon menő,no meg tényleg jól is hangzikKép Hány kg-nál tartassz? Több mint Gergővel voltál ennyi idősen? Hát gondolom hogy az izgalom legalább akkoraKép Érdekes az ember azt hinné,hogy a 2. gyereknél már nem akkora a hév(várásra gondolta),és most ha belegondolok,ha nekem is most jönne,az ugyan olyan izgi lenne,mert már tudom mire,csak azt nem hogy kire számítsakKép Meg hát ugye az anyai ösztön itt már teljesen megvan,már máskén,rutinosabban,"anyaként" áll a picihez. Úgy gondolom,hogy a 2. nál sokkal több ideje,és figyelme van az embernek azokra az apró dolgokra,amiknél az 1-sőnél elsiklottunk felette,mert a legnagyobb gond az volt,hogy jajj istenem,hogy is fogjam meg,és egyálltalán melyik is a pelus eleje? Na meg a miért sír,és most miért nem? stb...
Örülök hogy jól sikerült a nyaralásotok! Az utat hogy bírtad? Mivel mentetek?

Ibolyka!
Ez ám a gyerek dömpingKép Javíts ki,ha tévednék azokban a dolgokban,amiket Judynak írtam,és az apró dolgok legalább akkora gondok,mint az elsőnélKép Na legalább lesz egy mamink,aki mind a két oldal tapasztalatait megosztja velünk,feltéve,ha nem tűnsz el. Nállatok mi lesz a kiccsákó neve? Na az tény,hogy egy lány meg egy fiú óriási külömbség részben(itt nem csak a kukira gondolok). Látom,mert körülöttünk csupa lányok vannak. Mindíg csajszit szerettem volna,mert valahogy teljesen másnak gondoltam mint egy kisfiút. Most,hogy fiam van,látom hogy tényleg tök mások,csak nem abban,amire én gondoltam. Remélem kb érthető,amit ezzel mondani akarok. Mindíg azt gondoltam,hogy csak egy lány lehet aranyos,okos,bújós,kedves,tűzrőlpattant. Ehhez képest Dominik fiam pont ilyen,de a körülöttünk lévő lányok zöme nem. Persze,azért még egy kiccsaj jöhetne nekem isKépKépKép


Sziasztok!
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Kedves Noémi!
Én teljesen másként élem meg ezt a terhességet,mint az előzőeket.Lehet,hogy az idő miatt( eltelt majd 7 év),lehet,hogy azért mert már elszoktam ettől.Mindenesetre nem bírom annyira a napi dolgaimat csinálni,mint az előzőeknél.Az,hogy kisfiú kicsit megijeszt.Pontosan olyan dolgoktól félek,amiket írtál.Olyan aranyos,kedves bújós lesz-e?
Igérem nem tünök el,hisz szinte non-stop megy a gépem.Én ugyanis itthon vagyok egész nap..
A névvel bajban vagyok,eddig,igaz csak péntek óta tudjuk,hogy fiú,még egy nevet sem találtam,ami igazán megfelelne.Végülis még van 4 hónap és 10 nap...Csak találok valami jót..
pusza
Iboly
ibolyka
 
 


Iboly!
Hurrá, még egy kissrác!
Ne félj a fiúktól! Az én Danim annyira bújós - anyás, hogy már sok is.KépKép
A keresztlányomat viszont még megölelni se lehet, nem szereti!

Noémi!
Öregszünk! Szülői Értekezlet!
Minden képpen hívlak. Hány óra felé szoktatok este lemenni a játszóra?!
Daninak szófosása van.. biztos az annyától örökölte! Kép
Jó nyaralást!!!
Hová mentetek?

Judy!
De jó nektek, már én is mennék a tengerhez.
Dani biztos élvezné. Halak a gyerek.. a víz a mindene.
Mostmár tényleg össze futhatnánk valahol!
Amig nem jön meg az újjabb babád!!! Kép
Lesz munkád bőven!

Építkezés!
Nos.. megvan az alap, pice főfalak, most készül a födém..
Eszi a pénzt rendesen.Kép
Ráadásul a bank is szórakozik...
De legalább haladgatunk!!

puszika mindenkinek.

ITT A JÓ IDŐ!!!

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Próbálom magam szoktatni a gondolathoz,hogy kissrác a pocaklakó,de egyenlőre még nehéz.Olyan hihetetlen érzés:"Nekem fiam?",furcsa,de pár hét és feldolgozom a dolgot.Valahol örülök is a hírnek csak még hihetetlen...Legalább találnék valami jó nevet,de még az sincs.Csak úgy hívjuk a lányokkal,hogy kisöcsi...Tegnap végre a párom is érezte a mozgását és ez olyan jó volt.Nagyon kis finomakat mozog egyenlőre.Igaz keresztben fekszik és az arcát sem mutatta,befúrta magát a pocakomba.De jól van,biztosan akkor fogjuk jobban érezni,amikor végre kijön onnan és megfordul..
pusza Iboly
ibolyka
 
 


Sziasztok!

Dominik 11kg 800gr. Azt hittem jóval több,annyit evett mostanában. Hosszt nem mértekKép Fütykös rendben,még húzogatni kell. Megdícsérték,hogy okos,aranyos,szép stb... az ilyenkor szokásos duma,aztán mennyünk már mert még sokan vannak. Szóval,most nem vitték túlzásbaKép Na jó elhiszem,ha sokan vannak,akkor sosem jutnak a végére,ha mindenkivel bájcsevegnek,na meg a kissebbek most fontosabbak.

Xsara!
31/2-4 körül vánszorgunk le,aztán egy kis múzeumkertezés,kis babakocsi,séta,végül a játszó. Ok csörögjKép Gúnarasra megyünkKép SzófosásKép Az enyém is kezdhetné márKép
Építkezés:
Irigy dög vagyokKép Nekünk még legalább 4 évig kell még gyüjtögetni,mire belevághatunkKép A bank,még mindíg szórakozik?

Ibolyka!
Ne ilyedj meg,hogy kisfiú! Bár ha ez megnyugtat,én is nagyon megilyedtemKép Te jó ég,kisfiú? Azzal meg mit lehet kezdeni? Autózunk majd egész nap,meg bírkózunk? És igen! Csak a külömbség az,hogy tök természetes. Eszembe sem jutott soha,hogy pl: milyen lenne,ha lányom lenne,és babáznánk. Valahogy ösztönösen jött az anyasággal együtt. Érdekes,ma már a lány játékok,és a szoknyácskák felett elsiklok. Egyszerűen észre sem veszem őket. Egy kisfiú is bújós,és tele van szeretettel,sőt a lányokhoz képest még jobban is. Ahogy azt szokták is mondani: a fiúk az annyukhoz,a lányok az apjukhoz bújnak. Na igen mondjuk ennyi lány után nektek biztosan más lesz egy kissrác. De legalább izgalmasKép

Sziasztok! Most már csak akkor jövök,ha visszajöttünk. A pocakosak vigyázzanak magukra,és a pocaklakókra,és persze ti is Xsara!

Noémi

Noémi
citrom
 
 


Kedves Noémi
Jó nyaralást és köszi a támogató szavakat
pusza Iboly
ibolyka
 
 


Sziasztok!

Csak egy info:
06.12-én szombaton, az érdi művelődési házban 14-18 óráig(Alsó u.9.)baba-börze lesz Kép
hedit72
 
 


Ne feledjétek, a mai bababörzét Érden!
Remélem, érdemes lesz elmenni!
Mi Erikával kint leszünk...Ő ugyan diósdi, de olcsón árul textilpelust, ágyneműgarnitúrát (baldachinnal), plédeket, lepedőt, kiságyat, járókát, pelenkázóasztalt többféle méretben, variációban. Én szinte mindent tőle vettem, és nem bántam megKép

üdv.
Edit
hedit72
 
 


HalihóKép

Noémi már biztos nyaral, jó időt, jó utatKép
Gergő szerencsére hamar túl lett a takonykóron, kopp-koppKép
Hízás: már híztam egy csomót, de még talán kevesebb vagyok, mint Gergővel voltam (kevesebbről indultam). A pocakom megtekinthető a profilomban.
Az utat jól bírtuk, kocsival mentünk, majd Rovinjból 20 perc hajóút volt a sziget, ahol a szálloda volt. Azért húzós kocsival, bár csak kétszer álltunk meg és odafelé éjjel indultunk. Gergő nagyon jól viselte.

XsaraKép
Kitartás az építkezéshezKép Meg főleg a bankhoz, ezt a részt ismerem. Taliban én változatlanul benne vagyok, jövő héthez mit szólsz? Múzeumkert?
Többiek is csatlakozhatnánakKép

IbolykaKép
Hogy viseled a meleget? A kisfiúhoz majd adunk jótanácsokat, mi csak ahhoz értünkKépKép

pusz mindenkinek
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!
Nagyon nehezen bírom a meleget,ezért inkább ki se nagyon mozdulok a kelleténél többször.
Ma lesz a két nagynak az évzárója,du 5-kor,na ezt még ki kell bírnom.
Amúgy kezdem felfogni,hogy tényleg kisfiú van a pocakba...Kép)
Majd fogok is hozzátok fordulni tanácsért.Én teljesen tapasztalatlan vagyok ebben még.
üdv
Ibolya
ibolyka
 
 


Lányok!

Képzeljétek teljesen egyedül vagyok itthon, nem "baszogat" senki....
Végre le tudtam egy kicsit jönni.
Dani annyira anyás amióta betöltötte a 2 évet , hogy azt el sem tudjátok képzelni! KépKép

Jaj még nem is meséltem nektek a nagy hírt!
Múlt kedd óta bilibe pisikünk!
Ez nálunk nagy szó, mert elötte még csak rá sem volt hajlandó ülni!!!Kép
Múlt héten ugy voltunk bent a lakásban, hogy nem volt alul semmi rajta. Magától rácsücsült a bilire...
Most meg szól, mert le még nem húzza a gatyiját.
Édes! Ő viszi a bilit a wc-be kiönteni..
köszön hogy "szia kakimanó"!
A kakilással még bajban vagyunk, dehát nem mehet minden egyszerre!
Olyan boldog vagyok, azt hittem sokkal-de sokkal nehezebb lesz! Jaj csak el ne kiabáljam.
Bár az az igazság a Danival minden nehéznek mondott dolgot elég könnyen kezeltük.
Gondolok itt a ciciről levállásra...
Vagy csak nehéznek mondják , hogy ijezgessék szegény "friss anyukákat".KépKép
Húh azt hiszem szófosásom van!
Legalább tudjátok kitől örökölte a fiam, hogy be sem áll a szája egész nap.

Judy!
Nekem bármelyik nap jó, csak küldjetek rám egy sms-t, mert ki tudja mikor szabadulok le megint.
Édes a pocikád, nem is nagy!
Úgy írigyellek! Én is szeretnék már!!!!

Noémi!
Azt igérte a bank kb. 1+1/2 hét múlva kapunk pénzt, de hiszem ha látom!Kép
Ne aggódj lassan Dominál is elkezdődik a dumcsi és akkor azt fogod kívánni bárcsak abba hagyná már egy kicsikét!

Ibolyka!
Tanácsot én is tudok adni neked, bár szeríntem te sokkal több tapasztalatott szereztél már gyerek ügyileg! KépKépKép
Ő lesz a család szeme fénye! Nem hiába kissrác!
Ugy érzem én olyan fiús anyuka vagyok.
Szegény Lilinek (kerestlányom) elég nehezen vásárolok bármit.
Igaz is adhatnál nekem ötletet, most másfél éves és lesz a névnapja. Ilyenkor a Daninak már javában autókat vettünk.
Mit lehet egy kiscsajnak venni????
Babához gondolom még kicsi!?
Na feladtam a leckét!Kép
Ki is használlak rendesen, mint egyetlen lányos anyukát!

Ó jaj annyit írtam, hogy végig sem tudjátok majd olvasni!!!
No millió puszika

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Dehogy kicsi a babához.Barátnőm kislánya most lesz elsején egy éves és már van pici babakocsija és tologatja benne a babáját.Tündéri.
Nálunk nagyon bejöttek ebben a korban azok a fa puzzle-k amiket egy kis foggantyúval látnak el és csak ki és be kell rakni.Továbbá bármi bejött,ami a hangot ad ki,tehát kalapácsos ez olyan volt,hogy egy golyót kellett egy lyukba belekalapálni és akkor az végiggurult egy pályán,mindegyik imádta..A baba különben is mindig nyerő egy kishölgynél.Egyre figyelj,ne legyen hosszú sőt inkább ne is legyen haja..Viszont a sapisokat imádják..Szóval ez az összecsukható kis babakocsi,kb.2000 Ft és egy baba tuti bejönne.
üdv
Ibolya
ibolyka
 
 


HalihóKép

tegnap voltam dokibácsinál, picurkával minden rendbenKép Ma pedig utazunk nagyizni a hétvégére.

IbolyKép
Hogy sikerült az évzáró? Én sokat vagyok kint Gergővel, de én is inkább az árnyékot keresemKép

XsaraKép
Gratula a bilizéshezKép Oké, akkor jövő héten sms-ezünk.

Többiek nem csatlakoztok?

pusz, jó hétvégét
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


JUDY!
BITANG BÜSZKE VAGYOK A KÉT NAGYRA,őK MIND A KETTEN MOST FEJEZTÉK BE A MÁSODIKAT ÉS MINDKETTŐ KITÜNŐ LETT.A NAGYOBBIK ELSÍRTA MAGÁT,NEM SZÁMÍTOTT RÁ.OLYAN ÉDES VOLT.DORKÁNAK A KICSINEK MONDTUK,JÖVŐRE AZ Ő NEVÉT IS SZERETNÉNK HALLANI AZ IGAZGATÓNŐTŐL.Ő MOST LESZ MAJD ELSŐS....
JUDY,TE HÁNY HETES VAGY?
ÜDV IBOLYA
ibolyka
 
 


Sziasztok!
MegjöttünkKép
Az idő szupi volt,egész héten stradoltunk,ami gondolom furán hangzik,mert ahogy hallom itt rossz idő volt. Nem igazán értem,mert Gunarason verő fényes napsütés volt egész hétenKép Reggel 9-től,este 6-ig strandoltunkKép Dominik nagyon élvezte,ki sem jött egész nap a vízből,úgy hogy 5 percenként kenegettem,nehogy leégjen. Fel sem tűnt milyen jó kis szine lett,csak mikor két kiscsajszi megjelent a strandon,és Döncöském néger volt hozzájuk képest. 3 tekercs fürdőzős képet csinálltunk,mert olyan édesen pancsizottKép Szófosása,még mindíg nincsKép Valamelyik nap neki is egész nap folyt az orra,aztán más napra nyomtalanul eltűnt?. És a kis butuskám a szemébe dörzsölte a napozó krémet,úgy hogy kamillázni kellett neki,de hál isten az is rendbe jött. Nekem is lett egy kis szinem,meg gyorsan magamra kaptam úgy kb 2 kgKép

Judy!
Alig van pocid,legalább is a koleganőméhez képest. Csini vagyKép

Xsara!
Gratulálok a bilizéshezKép Én is próbálkozom Dominál,de ő még a nem hajlandó ráülni szakasznál jár. Nem meglepő,mert pohárból sem hajlandó inni,pedíg tudnaKép Jajj,ez a szemét bankKép Majd csak beindul! Lilit nem ismerem annyira,de miután majdnem egy idős Domival,így csak tippeket tudok adni,a játékhoz. A barátnőm kislány,aki szintén velük egyidős(Domi csütörtökön volt másfél éves) nem játszik még igazán másabb játékokkal,mint Domi. Vannak babái,de nem játszik velük igazán. Szóval pl: Dominik,még mindíg nagyon építőkockázik,takarít,van saját felmosó,és söprögető szettje. A fűzős játékot,és a fa berakós játékot is szereti pl. neki macis van,és a helyére kell tenni a fejét,kezét lábát,meg a formákat,amiket be kell tenni a helyükre( nem tudom mi a neve,gömb alakú,és számokat,meg betűket kell belerakni) A porszívot most kezdi "kinőni". De én pl nagyon jó ötletnek tartom alyándékba még,a gyerek cd-ket. Legalábbis Dominik imádja a zenét,és nem győzök neki külömböző gyermekdalos cd-et venni. Judit,és a zenemanók vannak a toppon. de most hallottam,hogy megjelent az új Halász Jutka cd is,ami valami különleges készségfejlessztő cd. Pontosan én sem tudom. Szóval,én ilyen alyándéknak is örülnék(Domi nevében). Azon kívül imád minden könyvet,van egy Micimackos gyermek dalok,és mondokák könyve,ami szent. Nem irigy,de ezt imádja,annyira félti,hogy nem adja oda más gyereknek.

tali rendben,múzeumkert szupi,majdnem minden nap járunk oda délutánonként. csak előrre szóljatok,mert a jövőhéten sem nagyon leszünk itthon,inkább csak esténként.

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


HalihóKép

Megjöttünk a nagyizásból, tök jó volt egy kicsit kikapcsolódni.

IbolyaKép
Gratulálok a kis eminensekhezKép Tényleg büszke lehetsz rájukKép Ma vagyok 24 hetesKép

NoémiKép
Üdv újra itthonKép Szupi lehetett a nyaralás a leírás alapjánKépHol van ez a Gunaras? Gergő nem barnul le, ha bekenem krémmel, máshogy meg nem merem kivinni. Így csak a kézfeje és az arca barna, a gyerek meg tökfehér. Milyen krémet használtok?

tali: Akkor mikor legyen? Nekünk egyenlőre minden időpont megfelel.

pusszantás
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Judy!
Dombóváron van Gunaras fürdő. Dombóvár weblapján van leírás róla. Tényleg szupi,bár azt be kell látnom,hogy ez csak gyerkőccel jó hely. Ha kettesben a férjemmel kéne ott lennem,akkor dögre unnánk magunkat,mert semmi élet nincs. De így hogy már van DönciKép az ő szemszögét vettük figyelembe,és vele tökéletes nyaraló hely. Egyébként tényleg furi,hogy nem nagyon lehet róla hallani,mert szerintem tényleg az igazán pihenni vágyok helye. Csöndes,nyugodt hely,van kültéri,és beltéri medence,halastó,és ami a pláne kifejezetten CSAK gyerek medence,abból is kettő,ami Dominiknak is csak kb a fenekéig ér ahol a legmélyebb. Meleg vizi,hogy véletlenül se fázzanak"fel" az egésznap pancsolni vágyó gyerekek. Nekem is tetszett,bár nem fürödtem,mert egész nap vele ültünk a kismedencénél,mert olyan jó volt nézni ahogyan ő élvezi. Dominak meg gondolom felettéb jó volt,mert apa,anya csak vele foglalkozott el se mozdultunk mellőle. Vettünk neki minden féle strand játékokat,megtöltöttük a fél medencét a vizimalmokkall,és a felfujható állatfigurákkal. Hú tényleg jó voltKép
Nekem is furi,hogy lett szép kis színe,mert 5 percenként kentem nehogy megégjen,és ráadásul 50 faktoros naptejjel. A gyogyszerészeket kértem meg,hogy ajánljanak valami jó krémet,és tényleg nagyon rendik voltak,mert a legjobbat adtákKép
Hawaiian Tropik baby faces&tender places -a pontos neve. 50 faktoros,lila flakonban,kókusz illattal. remélem ez beválik nektek is! Pocakmarci fickándozik mint hal a vízben?Kép Mi a külömbség a terhességeid között?

Ibolyka!
Valahogy lemaradt az előző hsz.ben,hogy gratula a lányok teljesítményéhezKép Hát el is hiszem,hogy bitang büszke vagy rájukKép

Tali:
Na jó,akkor én megpróbálkozok a szervezésselKép
Ha mindenkinek jó,akkor mit szólnátok a jövőhét szerda du.-ánhoz,mondjuk 4-fél 5 körül,a múzeumkertben? Ez a hét nekünk nagyon zsufi, csak este vagyunk itthon.

Szombaton "kikapcsolódunk" apával. Dominik nagymamizik,nagypapizik esteKép Mozi az biztos,a többi...?KépKépKép

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Kedves Noémi és Judy!
Köszi a gratulációkat..Lánykáim ma elhagytak,elmentek apjukkal nyaralni egy hétre.Már most hiányoznak..Furcsa lesz reggel,hogy nem jönnek oda az ágyhoz hozzámbújniKép
Judy,én épp 21 hetet töltöttem be vasárnap..
Na megyek,mert ma egész nap szaladgáltam..Szép álmokat
pusza Ibolya
ibolyka
 
 


HalihóKép

NoémiKép
Közi az infókat, tényleg jó lehet az a hely. Még egy hétvégére mi is szeretnénk elmenni valahová a nyáron, később úgyse nagyon tudunk majd kimozdulniKép
Szombatért irigykedemKépKép
A két terhesség között nem látok egyelőre különbséget. A doki is ezt kérdezte, hogy melyiket viselem nehezebben. Annyi a különbség, hogy most az elején többet émelyegtem, illetve már nem bújom a könyveket és a netet a terhességgel kapcsolatban, mert inkább a Gergővel foglalkozom. Mutatja a pocimat, ha kérdezem, hogy hol a kistesó, és puszit is ad nekiKépKépMég ami rosszabb, a Gergő emelgetése, már nem esik túl jól, de ez vanKép
A jövő szerda nekünk jó.
Tegnap és ma reggeki után Gergő is termelt a bilibeKép Én nem erőltetem, ő hozta oda a bilit. Nála mondjuk reggeli után garantált a termelésKépKép

IbolyKép
Milyen egyedül?

Xsara
Merre vagy?

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!
Borzasztóan hiányoznak,tegnap beszéltem velük és nagyon jól érzik magukat.Mielött indultak volna vettem 2 kg.kukoricát.Na ez nagy siker volt.Tegnap állítólag majd az egészest megetették a galambokkal.Panka mesélte,hogy még a fejére is szálltak.Tetszik nekik a tenger,de igazából a medencéért vannak oda.
Amúgy elfoglalom magamat.Tegnap kisikáltam a nappali szőnyegét a teraszon.Ma mégegyszer.Nem tetszett a szaga..Most jó lett.Kéne csinálnom tovább,hogy mire megjönnek kész legyek.De kitikkadok hamar..Ti sokkal fáradékonyabbak vagytok?Ráadásul a bal lábamon kijött egy kb.6 cm hosszú visszér.Az is fáj..Na nem panaszkodom,megyek folytatom a takarítást.
puszka
Ibolya
ibolyka
 
 


Sziasztok!

De jó nektek, mindenki nyaral!!!
Képzeljétek, már a kaka is a bilibe megy!Kép
Sőt tegnap éjjel felkeltett 2kor, hogy pisilni kell...így reggelre száraz volt a pelus.
Nagyon ügyike.

Iboly!

Köszike a tippet megfogadom..babakocsi nem is jutot volna eszembe.
Én is beállok a sorba...GRATULA a kiscsajoknak, nem semmi kitünőnek lenni.
Ne izgulj hamar itthon lesznek.
Te hogyhogy nem mentél velük?
Neked se ártana egy kis kikapcsolodás!

Judy!
A szerda nekünk is jóóó.
Végre valami.
Ügyes Gergő...bilire gondolok. Dani lepattant róla másfél évesen, nem akarta.

Noémi!
Jó nektek csobbanhattatok, mármint a fiad!
Dani idén még nem látot vizet(medence, strand).
Mit néztek meg?
Mi legutóljára a Holnaputánt láttuk....jó volt.
Na mennem kell.
pussz nektek
jövő héten talizunk
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Érden, vagy a környéken van valami jó kis turi csecsemők számára????
üdv.
Edit
edit72
 
 


Sziasztok lányok!
Rohanok,csak beugrottam. Készülök a holnapraKép
Szóval kedden tudok csak jönni,addígra mindenki gondolja át,hogy jó-e nekik a szerda,vagy áttegyük-e más napra. Puszi,mindenkinek jó hétvégétKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Xsara!
A leányok az apjukkal mentek.No és az új feleségével meg az 1 éves fiúkkal....Én nem igazán illettem volna a képbe..
Mennék én is szívesen nyaralni,de majd csak júliusban talán.Nem tudom még,hogy páromnak,hogy lesz munkája..
Most elköszönök..szép álmokat
Iboly
ibolyka
 
 


SenkiKép
Mi lesz a holnapi talival? holnap délben még beugrok,remélem addígra mindenki tudni fogja hogy tudnak-e jönni. Ha esik az esső,akkor majd áttesszük másnapra. Akkor holnap du. 4 körül? puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


HalihóKép

Noémi
Nekünk egyenlőre jó a holnap du 4 körüli időpont. Csak nem tudom honnan fogok Rátok ismerniKépKép Na mindegy Ti már láttatok képről, majd gyertek odaKépKép

ha valami közbejön írok sms-t

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hahó!

Nekünk is jó a ma 4 óra!
Judy!
Mi megismerünk ne aggódj!Kép

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Kár, hogy nem válaszoltok a kérdésemre....
Én nemrég költöztem vissza Érdre, és fogalmam sincs, mit hol lehet kapni.Kép
Sziasztok
Edit
edit72
 
 


Szia Edit!
Én válaszolnék,ha tudnék,de nem tudok.Az ég egyadta világon semmit sem ismerek még Érden...Én két éve élek itt,de csak a polg.hivatalt tudom hol van...Tehát sorry,de én nem tudok segíteni..
üdv
Iboly
ibolyka
 
 


Lányok!
Sziasztok!

Örültem a szerdai talinak, jó volt egy kicsit dumcsizni.
Sajna a Dani után kell még szaladgálni...no de sebaj. Kép

Edit!
Én csak egy turi félét tudok, lent a lakótelepen egy garázsban van.
Húh az utca név nem jut eszembe.. talán Erzsébet. De biztos megtalálod.
Neked babád? Kisfiú, kislány? Merre laksz?
Jó sok kérdés egyszerre, csak győzz válaszolni.Kép

Puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Már azt hittem, hogy nem lehet csatlakozni Hozzátok Kép!

Köszönöm, hogy válaszoltatok!
A lakótelepiről hallottam, de amikor arra jártam, akkor zárva volt, aztán azt hallottam, hogy megszűnt.
Kb. 8 éve laknak itt a szüleim, én nemrég költöztem vissza, ezáltal fogalmam sincs, mi hol van, és mindenért Budapestre rohangálok beKép

Kisfiam lesz, és július 14-re vagyok kiírva, de az orvos szerint a baba nagyon jól érzi magát odabent, és lehet, hogy csak akkor vagy később érkezikKép

Egyébként én Érd-Diósd határában lakom, az Alsóvölgyi utcában.

És! Diósdon van egy Pöttöm nevű üzlet, ahová minden második pénteken hoznak használt angol baba- és gyerekrucit! Ott már vettem 1-2 dolgot leendő gyermekemnek...nem is látszik rajtuk, hogy használtKép

Ha jól olvastam, akkor a Ti gyermekeitek már nagyobbacskák!

sziasztok

Edit
edit72
 
 


Edit!

Hurrá még egy kisfiú!!!! KépKépKép
Örülök hogy itt vagy.
Akkor mi nem lekunk messze egymástól. Én a Bor utcában lakom...az Ürmös utcával párhuzamos, így biztos tudni fogod! Kép
Melyik kórházban fogsz szülni?

No csajok!
Méghogy én tünök el?
Ma már másodszor vagyok bent!!Kép

pusssz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: