Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hétfőn be kellett feküdnöm a kórházba, begörcsölt a vesém, aminek eddig semmi baja nem volt. Ma hazaengedtek eltávra, de csak szülés után jöhetek haza végleg. A méhszáj kicsit változott, de állítólag igen nagy a babó. Majd meglátjuk.

Vigyázatok magatokra, majd jelentkezünk.

Andi
andi71
 
 


sok szerencsét nektek! Gondolom, hogy Egerszegre fekszel be. Majd jelentkezz drukkolunk!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Andi!

Már nagyon izgulok érted...

Ildi
tfildiko
 
 

 
 

sziasztok!
Ildi hogy telt itthoni látogatás?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Orsi!

Szuper volt otthon.Nagyon szeretek hazamenni.A Noémi is élvezte a nagyizást.Járták a szomszédokat anyuval,én pedig tudtam pihenni.
Ti hogy vagytok?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Én már egyre nehezebben vagyok mindenem fájogat. Már csak 4 hét van vissza. neked meg hamarosan kezdődik a suli igaz? Gondolom jó volt kipihenni magad itthon.
Andi jelentkezz ám ha lesz egy kis időd.
Orsi

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Megszületett a gyönyörű kislányom. Július 25-én, 19 óra 35-kor. 3410 gramm és 50 cm. volt akkor, mert holnap 3 hetes lesz. Nagyon gyorsan jött és tényleg gyönyörű.

Sajnos azóta én ismét kórházban voltam majdnem 2 hetet, mert a szülésnél kilyukadt a vastagbelem és nagyon komoly műtétem volt. Úgy néz ki, hogy talán sikerült a műtét és életben maradok. Szeretném a kislányomat felnevelni. Majd ha lesz időm, meg erőm leírom nektek, hogy mi történt, meg teszek fel képeket a kicsi Sárámról.

Szorítsatok nekem, hogy legyen erőm a megpróbáltatásokhoz.

Majd jelentkezem.

Andi
andi71
 
 


szia!
nagyon szorítunk neked. Meg fogsz gyógyulni a gyönyörű kisláűnyod sokat segít majd neked. Jobbulást!küldöm az energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


ziasztok!
Mi még egyben, bár az elmúlt pár hét iszonyú volt. De ma nagyon jól vagyok hál istenenk. Bár a végén még túlhordom, de azt nem szeretném semmiképp se. Augusztus végén szülni szeretnék.
Voltam tegnap előtt dokinál. nst semmi fájást nem mutat, mondjuk nem is fájt semmim, picur rendben és fiú és doki mondta, hogy szépen nő. Súlybecslést nem kérdeztem tőle, ez alapján megvolt avéleményem. Jövő héten szabin lesz így akkor nem szeretnék szülni ha nem muszáj.
Orsi (36+4)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Andi!

Szívből GRATULÁLOK!!!!!!!!!!
Sok örömöt és boldogságot kívánok a várva-várt kicsi Sárához!!!!!!
Remélem Mindketten jól vagytok! (Te is jobban!) és már tudod élvezni az együtt töltött perceket!

Bocs, hogy hiába vártál a mailemre, ezen a nyáron állandóan kerültük egymást az internettel...
Talán majd ősszel...
Nagyon kíváncsi vagyok a részletekre, és fotót is szívesen néznék a Kisasszonyról!!!

Orsi!
Neked meg kitartást! Nagy türelem kell az utolsó hetekhez, de hamar elrepül majd.
Szurkolunk Neked!

Remélem Mindenki jól van! Mi nagyon!
Majd jelentkezem, és remélem képet is tudok majd feltenni.

Puszi: Gabi
ngabi
 
 


Sziasztok!

Ismét egy "betolakodó" Kép
Zeg-i vagyok, és van egy 2,5 éves kisfiam. Ngabi figyelmét külön felhívnám a csemete szülinapjára: 2003.02.03....szal két év van Luca és Sebi között ( mert hogy Sebestyén a gaztevő)
ha a nevemre kattintatok...ha minden igaz van ott róla egy aránylag friss kép, hát róla van szó.
Andi remélem jól vagy!! és már nem lesz gond.
Próbáltam becsülettel visszaolvasni...de még nem igazán jegyeztem meg hogy most akkor hol mekkora a baba, ill hogy ki az aki babót vár.
alkalom adtán légyszi majd közöljétek a tényeket hogy fel bírjak zárkózniKép
kösz
olvastam hogy kanizsa és lenti az ahonnan inkább írtok...zegi nincs is?

na..lelépek...kérdezzetek bármit, ha tudok, meg ha emléxem, válaszolok
sziasztok, puszi a piciknek

Drezsy
drezsy
 
 


.
drezsy
 
 


Sziasztok!

Én is zalai vagyok.
Van egy fiam, Pocok, aki nemrég múlt három hónapos, 2005. május 19-én született 3850 g-mal és 56 cm-rel. Becsületes neve: Péter Áron. Három hónaposan 6,7 kg.
Érdekelne, hogy Zalában hol van babaúszás (ha van...) és hány hónapos kortól lehet odavinni a babákat.??? Ha valaki tud erről, írja meg, legyen szíves. Esetleg, ha van tapasztalatatok babaúszásban, az is érdekel.

Majd még jelentkezem!

Pocok Anyukája (Judit)
pocok_anyukája
 
 


Szia!

zalaegerszegen van babaúszás, Harmat(h) uszoda a neve, és nem tudom mennyire vagy ismerős, zalaegerszegtől kb 3 km-re található, Andráshida-Teskánd irányába, a Goldsun hűtőházzal szemben.
Áront már viheted. Azt mondják 6 hónapos korig érdemes annak elkezdeni aki hordani akarja a babát, mert addig még megvan bennük a búvár-reflex.
mi is akartunk anno járni, csak autó híján macerás volt...az úszás akkoriban hétvégén volt, szo-vas...vagy vmi ilyesmi

Üdv, Anita
drezsy
 
 


Sziasztok!

Anita,Judit!

Üdv.köztünk!

Andi!

Nagyon-nagyon gratulálok!Fel fogsz épülni hamarosan.Nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen.Mi történt?Írd majd meg,ha lesz hozzá erőd.

Orsi!

Kitartást!Már nem sok van vissza...Megy a drukk...
Nem járok suliba,de rám férne.

Gabi!

Várom a képeket.Kíváncsi vagyok a lánykádra.

Ildi
tfildiko
 
 


sziasztok!
Judit Anita üdv köztünk!
Babaúszás van most már Zalakaroson is ha az közelebb van.
Sajna mi Domi lányunkat kocsihiány miatt, meg mert messze van nem tudtuk Zegre hordani. De én barátnőmék kislányát egyszer megnéztem egy ilyen babaúszáson Zegen és nagyon élvezik a picik. Leehjt, hogy úszni nem tanulnak meg, de a félelmet biztos elveszi..
Én már a végén járok már mindenem fáj néha, de már nincs sok hátra.
Orsi (37+6)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


sziasztok!
örömmewl tudatom veletek, hogy augustztus 30.-án 20-35-kor ,megszületett Csongor Barnabás 3350g-mal és 55 cm-rel. Már itthon vagyunk. A két gyerkőccel pokoli nehéz, de azért birkozom a feladattal. Andi mi van veled?
Többiek?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Én újra itthonról...

Orsi! Gratulálok a kisfiadhoz! Szép paraméterek! És jól vagytok? Várjuk a részleteket és fotót is! Ha van időd a két lurkó mellett.

Andi! Mi van Veletek? Remélem mindenen ok!

Örülök, hogy egyre többen vagyunk (Üdv. Mindenkinek!, bár ahogy elnézem a napokban nem voltunk túl aktívak.

Anita!
Luca üdvözli Sebit, és majd szeretne vele megismerkedni:-))
(megnéztem a fényképen, nagyon vagány kiskrapek)

Üdv.: Gabi
ngabi
 
 


Sziasztok!

Domicsenge: a zalakarosi babaúszásról tudsz bővebben valamit? Hol érdeklődjek?
Köszi:
Judit
pocok_anyukája
 
 


Van egy telcsiszám a suoperinfoban ha jól emlékszem, többet ém se tudok.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Elértük a 9 kilót.Azt hittem,hogy soha nem lesz a Noémi ekkora.Már felmegy egyedül segítség nélkül a 4.emeletre.Felül a nagyszékre,és le is megy róla.Eleven,mint egy kisördög.Beszélni nem nagyon akar.

Orsi!

Gratulálok!!!Szép méretei vannak a fiadnak.

Andi!

Hogy vagy?

Írjatok!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkezem, de a kislányom minden percemet igényli.

Segítsetek!
Van köztetek valaki aki tépszerrel táplálta a babáját? Sajnos nekem így kell és rengeteget szenvedünk a pocifájással és a kakilással. Szinte órákon keresztül kakil és szegény nagyon nehezen nyomja ki a kakit, pedig normál állagú a széklete. Van tapasztalatatok? Most cseréltünk tápszert, de nem vagyok benne biztos, hogy ez jobb lesz.
Szinte napközben nem is alszik, vagy csak nagyon rövideket és igényli, hogy mindig mellette legyen valaki.

Egyébként nagyon szépen fejlődik pénteken volt 4520 gramm. A doktornő szerint is gyönyörű, formás baba, nem is gondolná, hogy ilyen bajai vannak. Ma vagyunk 7 hetesek.

Próbálok képet feltenni /még soha nem csináltam/, de a kép méretezéssel vannak bajaim.

Ha van tapasztalatatok a problémámmal kapcsolatba légyszi segítsetek. Bocsi, hogy másra nem reagálok, de remélem egyszer mindenre lesz időm.

Andi
andi71
 
 


szia Andi!sajna hasonló tapasztalataim nincsneke, de egyik barátnémnál voltak kakigondok igaz ott nagyobb volt a baba,de ők is tápszereztek. ha este tudok beszélni vele írok. Esetléeg hasfájásra meg infacolt próbáld ki, nem árt a baabának, igaz nem olcsó de nekünk bevált. Dominál. Sajna úgy néz ki Csonginak is kell.
Ki a dokid? Már ha élesz időd reagálni rá.
Domika sem aludt ebben a korban semmit napközben ez miatt ne izgulj majd később alszik. Sajna Csongi is ilyen lesz, már most nagyon keveset alszik napközben, pedig csak holnap leszünk két hetesek.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Andi!

Mi tápszert ettünk,és eszünk is.Volt időszak,amikor gondok voltak a kakival.De pár hét alatt rendeződött a széklet.Glicerines kúpot tettem fel neki néha.(Mást nem tudok javasolni,mert hamar elmúlt ez az időszak.)
Milyen tápit esztek?
Hasfájásra az Infacolt ettük,és használt.
A Noémi is keveset aludt,állandó figyelmet igényelt.Mindig szórakoztatni kellett,és kell is.
Nagyon szép súlya van a babádnak.
Ha lesz időd,írd le,hogy mi történt.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat.

Én is próbáltam a kúpot, de nem szeretném ha hozzászokna. Meg a lázmérőt is. Van amikor spontán kakil, minden baj nélkül.

Ildi!
Mi először Beba HA startot ettünk, de attól nagyon fájt a pocija. Most Nutrilon prémiumot kapott, mintha a pocifájásra jobb lenne. De a kaki változatlan. Közben adok kamillateát pici cukorral, de szerintem megszokta már a szervezete, és édesköményt keverek bele. Az infacolt mi is használtuk, de a Beba mellett csak az elején használt, aztán az sem. Most meg nem adok semmit, mert az új táptól mintha nem lenne pocifájás, csak folyton nyomjuk a kakit.
Ma nagyokat sikongatott ahogy játszottunk vele, meg mosolygot. Egyszerűen gyönyörűség vele lenni. Próbáljuk leszoktatni, hogy ne igényelje folyton a társaságot. Már néha alszik napközben igaz nagyon rövödeket, gyakran fölriad. Ekkor próbálom magamat utolérni a melóban.

Talán most már lesz időm leírni a történetünket. Egyébként a héten voltam kontrolon és a doki szerint "piszok szerencsém" van (az ő szavaival) mert gyógyultnak nyilvánított. Már ehetek is. 18 kg-t fogytam. Mondjuk volt miből.

Néhány kép Sáráról!
andi71
 
 


KépKépKép
andi71
 
 


bocsi de csak így sikerült
andi71
 
 


Sziasztok!
Andi valami gyönyörű a kislányod. Nagyoin büszke lehetsz rá. Örülök, hogy most már jobban vagy, és minden rendben. Sokat gondoltam rád.
Én is teszek fel egy pár képet mindjárt.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


KépKépKép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Andi!

Gyönyörűséges a lányod.Jól áll neki a kalap.Örülök,hogy jobban vagy.Most már nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi történt.

Orsi!

A te kicsi fiad is csodaszép.Írd majd le a szüléstörténetedet!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Istenem! Gyönyörűségesek ezek a babácskák! (Luca már olyan nagy, hihetetlen, hogy nem rég ő is ekkora volt)
Még egyszer gratulálok Mindkettőtöknek!!!!

Puszi: Gabi
ngabi
 
 


Sziasztok!

Teszek fel képet a lánykámról.

Kép

Kép

Ildi
tfildiko
 
 


sziasztok!
Ildi gyönyörű a lányod. Egy kérdés: hol végeztél középsuliban?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Orsi!

A Thúry György Kereskedelmi Szakközépiskolában érettségiztem.Nagyon szerettem ott tanulni.

Ildi
tfildiko
 
 


igen akkor jól sejtettem. igen ismerős voltál valahonnan. Azt hiszem anyum tanított. Gecséné tanárnő.
Orsi

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Orsi!

Igen!!!Jaj,de jó!Õ tanította nekem a matekot.Vagyis próbálta,a matek nem volt az erősségem.Humán beállítottságú vagyok.(A magyart,a törit szerettem,és a szakmai tárgyakat.)De az anyukád nagyon rendes volt.Hogy van a tanárnő?Ott tanít még?Mi van vele?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Jól eltűnt mindenki! Bár én se vagyok nagyon eleresztve idővel...
De azért szívesen olvasnám pl. a szüléstörténeteket, de a nagyobbacskákról is minden érdekel!

Luca hétfőn lesz 8 hónapos. Már a 7. fogát várjuk. Mászik, a járóka már kicsi neki, jobban szeret a szőnyegen. Ülni nem szeret, arra nincs ideje:-)
Szerencsére nagyon vidám, beszédes baba; igazán jó társaság!

Látom, Kanizsán már ismereősre is akadtatok. Lentiből még mindig senki??? (sétáltathatnánk együtt a gyerkőcöket:-)

Gabi
ngabi
 
 


sziasztok!
Ildi anyukám jól van, és üdvözöl téged.
Gabi Lentibe ismerek valakit, de neki már négy éves kb a gyermeke.Gratula Luca fogaihoz. Képzeld ha lányunk lett volna, mi is lucának hívtuk volna.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Bocsi, megint csak kérdezni jöttem.

Naqgyon sok problémám van, de szerencse a kislány jól van, vele minden ok.
Viszont és szombaton megint kórházba voltam eü-i küretem volt. Valamelyiteknek volt már ilyen?
Csak azt akarom kérdezni, hogy még mindig vérzek, a dokimat nem tudom elérni, és ez normális-e?

Bocsi, majd egyszer tényleg jövök.

Sziasztok
andi71
 
 


Andi!

Sajnálom,hogy ennyi gondod van.Jobbulást!Nekem még eü-i küretem nem volt.

Orsi!

Emlékszik rám az anyukád?De jó!

Gabi!

De nagy már a lányod!Pedig most született.Nagyon ügyes,hogy már mászik.
A Noémi továbbra sem eszik sokat.15 hósan 9100g.Nekünk 10 fogunk van,de nemsokára jön a következő.Meg van duzzadva a fogínye elég rendesen.
Még nem beszélünk,csak halandzsázunk.A mozgásban verhetetlen,fut,mint a nyúl.

Na,megyek,mert felébredt.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!
Kanizsai vagyok én is. Második babánkat várjuk. A keszthelyi 3D UH rendelő vagy orvos telefonszámát nem tudja valamelyikőtök megadni?
Előre is köszönöm!
Rita
gerita00
 
 


Szia Rita!

A www.vizermed.hu oldalon mindent megtalálsz!

Holdviola
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm az infot, időközben én is rátaláltam.

Jó egészséget mindenkinek!

Rita
gerita00
 
 


sziasztok!
gerita érdemes elmmnni Keszthelyre nagyon megérte nekünk. kb 13000 ft ha dvd-re íratsz, de gondolom mindnet elmondanak. Másik gyermeked mekkora.
Szia Holdviola te irtál nlc-re is igaz?
Mi jól vagyunk Csongi 7 hetes volt kedden.És már majdnem 6 kg.
Tfildiko anyukám emlékszik rád, üdvözöl, és mondta, hogy írjam meg milyen gyönyörű lányod van.
Andi moist olvasom mi volt veled, reméelm azóta problémád megoldodott, ha nem szerintem itteni kórházba is bemehetsz. remélem innentől már nem kell semmiért kórházba menned, minden szép és jó lesz veled. Bár akinek ilyen csodálatos Sára lánya van, csak boldog lehet minden baj ellenére is. Tegyél majd fel képeket ha van időd, kiváncsi vagyok hogy változott a lányod.
ime néhány kép Csongiról és Domiról.KépKépKép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Orsi!

Nem semmi az anyukád,hogy emlékszik rám.Jó érzés.Kép
Gyönyörűek a gyerekeid.6 kg a pici???Az nem semmi!!!

Legyetek jók!Holnap utazom Zalába,több mint két hétig otthon leszek.

Ildi
tfildiko
 
 


Orsi!
Domi gyönyörű kislány! Csongi igazi kis vasgyúró! Büszke lehetsz rájuk!

Andi! Remélem minden rendben, és hamarosan elfelejtheted ezeket a gondokat, és minden percet élvezni tudsz a kislányoddal!

Olyan gyönyörű ősz van!
Mindenkinek szép napokat kívánok!
Ildi, Neked jó pihenést! (Ilyenkor gondolom több a segítség, és így a szabadidő is)

Sziasztok! Gabi
ngabi
 
 


sziasztok!
Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Orsi Domi Csongi Péter

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Remélem még valaki jár erre....

Szeretnék nektek áldott, békes, szeretetben és boldogságban gazdag karácsonyt kívánni!

Pár szó magunkról...
Pont ma vagyunk öt hónaposak. Gyönyörű a kislányom és ami fontosabb, hála Istennek egészséges. Folyamatosan "beszélget", egy hete nagyokat sikongat és nagyon ravasz. Szerdán volt 6720 gramm. Nem eszik túl jól, annak ellenére, hogy a kezdő kajákat jól elfogadja. A sütőtök a kedvence, de céklát is nagyon szereti. A doktornő is imádja, azt mondja nem úgy néz ki, mint aki nem jól eszik. Tényleg formás kislány.
Bocsi, hogy ennyit áradozok róla, de nem bírok vele betelni. Egyszerűen imádom.

Magamról...
Azóta sem vagyok jól, valószínű jan-februárban újra meg kell műteni. Számomra, rémálom ez az egész. De a lányom mindenért kárpótol.

Mégegyszer békés ünnepeket Nektek és családjaitoknak!

Andi
andi71
 
 


Ime a mi kis Sáránk az első karácsony estéjén...


Kép


Kép
andi71
 
 


Andi!

Gyönyörű a lányod!!!
Nagyon remélem,hogy hamar egészséges leszel!Mi is történt pontosan?

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: