Új privát üzeneted érkezett!

nem mentünk, mert szerdán megyünk Tomiékhoz és nem akartam, hogy valamit elkapjon, ott nem tudom sehova vinni, ha beteg...
egyébként tegnap Dorka 31 lépést ment egyedül...még néha bizonytalan, de sikerülni fog :D
te hogy vagy Judit?

Kép
roberta80
 
 


Hát igen... Így képen tényleg nagynak látszik, de én magamnak, így felülről nem érzem annak. A kis törpe nyomja a jobb bordáim alá a fenekét. Emlékszem, Máté is így szeretett lenni.
A Gyócsi nem szokott uh-ozni, mindig az éppen beosztott orvosnál voltam már a Mátéval is.
Kérdezte egyébként, hogy tudjuk-e a nemét. Mondtam, hogy még nem kérdeztük meg. Azt felelte, ha eddig kibírtuk, akkor most már ne kérdezzünk rá. Úgyhogy továbbra is rejtély. Fiúnevünk még mindig nincs.

Ha-ha, pihenés. Mióta ilyen jó idő van, megérek ki-be szaladgálni. Máté állandóan kint lenne, de azért gyakran rá kell nézni. Csak szaladgálok: hol mosni, hogy mosogatni....
Nem is bírok egész délután álldogálni mellette. Az egész délutános kintlét pedig szó szerinti (ma már délelőtt elkezdődött).

Gratula Dorkának, ő is megtanul tökéletesen menni, majd szaladni is. Tényleg számoltad a lépteit? :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Hú, Dorka nagyon ügyi!
Megjöttünk, jól sikerült a zágrábi út.
Ma is csavarogtunk, B.Bogláron, délelőtt mentünk, mászkáltunk a kilátónál, aztán a parton, megebédeltünk, sikerült nyitva éttermet találni és nagyon jó volt a kaja, aztán aludt a babó, mi meg napoztunk a padon,annyira jó idő volt. Hazafelé úton defektet kaptunk, az nem hiányzott, de amúgy jó volt.
És hogy ne üljünk a fenekünkön, holnap én megyek Barnabással haza, anyukámékhoz. És vonattal! Pesten találkozunk anyával, onnan együtt megyünk. Apa felrak Dombóváron, igy csak 2 ic-vel megyünk. Jövő vasárnapig leszünk, aztán Ákos szüleinél is húsvétkor, hétfőn du Pestre megyünk, szerdán jövünk csak haza. Remélem Barnabást nem viseli nagyon meg.
Roberta, nektek is jó húsvétolást a messzimamánál! Judit, ti mentek valamerre, anyukádékhoz?
Móni, ti gondolom nem, mivel mindkét család közel, az a legjobb! Meg már fárasztó is a hosszabb út. Máténak nincs valami jó fiúnév ötlete? :) aranyos lenne ha ő nevezné el.

Kép
bernini
 
 

 
 

Húúú, tök jó lesz a vonatozás, remélem, Barnabás élvezni fogja. Mi is gondoltunk rá, hogy nyáron vonattal megyünk Tomiékhoz, ic-vel nem olyan hosszú.Várom az élménybeszámolót a vonatos útról.

Ja, igen megszámoltam, mindig számolni szoktam, mikor Dorcsi lépeget, és ez volt a leghosszabb eddig :D

Mi szerdán megyünk, megállunk egy éjszakára Dorka keresztanyukájánál, Jászfényszarun és csüt. reggel megyünk tovább. Majd csak az azutáni hét pénteken jövünk haza.

Aztán tényleg összehozhatnánk egy parkos sétát...remélem marad a jó idő is...

Kép
roberta80
 
 


Jó volt a vonaton, Barnabás fel-le mászkált a kocsiban, mindenkivel összehaverkodott, egy percet sem ült az ülésen, kár volt megvenni a helyjegyet :D Pesttől aludt is amikor itthon szokott. Sokkal szabadabb igy mint autóban végigülni a 4 órát, beleizzad az ülésbe... na azt nem mondom hogy ezentúl mindig így jövünk, de nem vészes, csak így több idő. 10.10kor indultunk Dombóvárról, 13,13kor értünk Gyomára, onnan még 20 perc autóval

Kép
bernini
 
 


tök jó, hogy így elvolt Barnabás a vonaton.
Mi holnap reggel indulunk, majd csak jövő héten pénteken jövünk haza.
Úgyhogy mindenkinek Boldog nyuszit, a lányoknak sok locsolót a fiúknak meg sok piros tojást.
Nem nagyon lesz ott net, nem hiszem, hogy tudok jelentkezni...

Kép
roberta80
 
 


Sziasztok!
Berni aranyos lehetett Barnabás, h mindenkivel haverkodott, kedvet is kaptam a vonatozáshoz. Nem volt baj, hogy a vonat mozgott? úgy értem nem dölöngélt Barnabás? Simán tudott járkálni??

Roberta Nektek is jó kirándulást!

Mi maradunk. Szervezem ezerrel a 10 éves érettségi talinkat. Roberta nektek is idén kell hog legyen nem??

Nálunk meg "megvolt" az első láz. Noémi tegnap reggel belázasodott, 38,2. Olyan kis elesett volt. Bénáztam egy sort a kúppal, a nurofent kihányta, aztán irány a dokinéni. Torokgyulladás, akart adni antibiotikumot, mondtam neki, hogy nem igazán szeretném, ezért megbeszéltük, hogy egy napot várunk. Szopizott sokat, (már amennyi tejem volt, mert ugye amióta babát várunk erősen megcsappant.) Aludt egész nap, estére el is múlt a baja, degeszre ette magát és éjszak sem volt gond. Ma is jó volt, szóval nagyon örülök, hogy felléptem a gyógyszer ellen, mert felesleges lett volna. Ja kaptunk helyette homeopátiásat: CORYZALIA 3 * 2 tabletta vízben oldva.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Persze dőlöngélt néha, de nem esett el, fogtam, meg kapaszkodott az utasokba :D volt akit fel is ébresztett, az biztos nem volt tőle elragadtatva, akármilyen szépen nézett is rá Barnabás :P
Judit, jól tetted az antibiotikum sztrájkot, nekem eszembe sem jutna visszautasitani. Ügyes volt Noncsi hogy ilyen hamar helyrejött! Köhög is, ha torokgyulladás?
Barnabás nagyon csúnyán köhög éjjel, már vagy 2 hete. A doki anno nem látott semmit, azért irt fenistil cseppet. adtam kb 1 hétig, a lándzsás utifüvet is, semmi. Akkor azt mondta, hogy ne adjam őket ha nem használnak. De nem javul, félek valami allergiás izé, itt anyukáméknál is köhög, hajnali 2-3 között nagyon sűrűn, én nem is tudok aludni, mivel egy szobában vagyunk. Ő nem ébred fel rá szerencsére.

Kép
bernini
 
 


Máté még nem ült vonaton, bitosan izgi lehetett Barnabásnak is. Buszon is csak egy oda-vissza úton volt, de az nagyon tetszett neki. Érdemes kipróbáltatni velük szerintem, még ha nem is lenne feltétlenül muszáj. Kár lenne az élményért.
Remélem, kiderül mitől köhög annyira Barnabás, és nem allargia okozza. Kinek hiányozna az?

Judit!
Szerintem is jól etted, hogy nem hagytad magad. Épp a múltkoriban olvastam az antibiotikumokkal kapcsolatban egy viccet. Részletezni nem tudnám, de a lényeg az volt, hogy az orvostudomány fejlődése:
Őskorba, ha vki köhögött: itt egy gyökér, rágd el. Aztán ahogy fejlődött za orvostudomány úgy lett a gyökérből vitamin, gyógyszer, anitibiotikum. Aztán ma hol tartunk: az antib. nem jó, kerüljük, ha tudjuk, és itt egy gyökér, rágd el!
Így leírva ne olyan vicces, de ha megtalálom, majd leírom.
Noémin nem vetted észre, hogy másképp szopizik, mióta megfogant a tesó? Máté azidőben kezdett leszokni róla, és 2 hét alatt el is hagyta teljesen. Igaz, ő 26 hós múlt akkor. Lehet, azért csappant meg a tejed, mert kevesebbszer szopik. (talán nem ízlik annyira neki.)

Elvileg készülünk locsolni:
Piros tojás, fehér nyuszi,
locsolásért jár a puszi!

Ez a kis versikénk, amivel az itteni lányokat és anyukákat is meglocsoljuk képzeletben, és kívánunk mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!
(aztán hogy mi lett a locsolásból, arról beszámolok majd)

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Hát újra én ...
Nekünk jól telt a húsvét. Vasárnap a Máté keresztszüleinél voltunk, majd anyuékhoz könyörögte magát a Máté, hátha arra is járt a nyuszi (pedig akkor még nem, de annyira szeret ott lenni). Hétfőn locsolkodás volt, a verset több-kevesebb sikerrel és intenzitással mondta el. Majd jövőre magabiztosabban megy. Pedig tudta, de bújni könnyebb volt.
Nálunk otthon vasárnap nagyon örült, hogy neki mi mindent tojt a nyuszi, nagyon édes és lelkes volt. Majd teszek képet is.
Remélem, minden kislányt és anyukát legalább egyvalaki meglocsolt, nehogy elhervadjanak, és mindenkinél nagyon jól teltek az ünnepek!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Egyik nap írtam egy csomót de lefagyott!! ááááááá

Most csak annyi, hogy ezt a találkozás dolgot csak én erőltetem?? Mindjárt megszül Móni. addig kellene. Apa elkezdett biciklivel járni, úgyhogy ha jó idő van mi ráérünk!

Képzeljétek Noémi sokszor szól, ha kakilnia kell (közvetlenül akkor). Mondja: kaka. Utólag viszont ha rákérdezünk nem mond semmit, és nem is zavarja. Vettünk neki egy bilit a múlt héten. :D

Kép
Kép
l.judy
 
 


Megjöttünk tegnap csak nem volt időm irni!
Jól telt a húsvét, meg az otthonlét is. Voltunk Pesten is, állatkertben is, nagyon élvezte Barnabás
Noémi nemsoká szobatiszta lesz, tök jó :D Én is akarok venni bilit, esténként ráültetem egyelőre. Barnabás ha kakált és megkérdezzük, bekakált-e, mondja BE. De néha letagadja :P
Mi is akarunk találkozni!!!, jövő héten nincs semmi progink, reméljük az esős idő nem tart soká. Andiék ma költöznek, közel a parkhoz, úgyhogy nekik is biztos jó lesz, ha arra sétálunk.

Kép
bernini
 
 


Holnap könyvtár???

Mi megyünk, ha nem alszunk el!

Kép
Kép
l.judy
 
 


Mi is!

Kép
bernini
 
 


Mi legközelebb 27-én, hétfőn megyünk Kaposvárra, de. uh-ra, du dokihoz. Pontos időpontot még nem tudok, de aznap tuti be tudnék suvasztani egy találkát (igaz, akkor szándékozom mindent beszerezni , eddig még semmit nem vettem meg).
Ha az nem lenne jó, de a jövő héten olyan idő lenne, és jó is lenne egy időpont mindenkinek, akkor bemegyünk. Addig még értekezünk.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


A húsvéti nyuszival
Kép
Végre elkészült a csúszda is (és azóta már le is lett festve)
Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Hú de jó játszótér! A nyuszkó a tietek, Móni?
Nem voltunk könyvtárban, mert reggelre olyan köhögés tört rám, rohamokban, valami ingerli a torkomat és nagyon rossz. Mintha csiklandoznák, már attól kezdett fájni hogy sokat köhögtem, de az orromat is süröbben fújom, remélem nem lesz semmi belőle. Egész nap rossz, iszom a lándzsás izét, neocitrant, septofortot.

Kép
bernini
 
 


Berni!
Először is jobbulást neked! Nem lehet, hogy valami allargia? Most már többminden virágzik. Bár abszolút nem kívánom!
A nyuszi csak egynapos nyuszkó volt, ment vissza a rokonokhoz a többi közé, és sajna azóta már nem is él, bár nagyon aranyos, szelíd nyuszi volt.
Tegnap a szomszédban voltunk nyuszisimogatáson: ott legalább 50 nyuszika volt, kisebb-nagyobb. Máté szerintem egész nap elcirógatna egy nyuszit, és az egyik különösen bírta ...
Jó látni, hogy mennyire tud örülni ...
A tavalyi nyuszit is sokáig emlegette.

Már régen láttunk képet a kis manókról, kíváncsi vagyok, hogy is festenek a mai bő egyévesek. Ez felhívás volt!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Ma kutya bajom, lekopogom :) eddig nem voltam allergiás, nehogymá most.
Hát ime az én kis totyogóm:
Kép Kép

Kép
bernini
 
 


Judit, ti hogy álltok a járással?
Roberta, milyen volt a pihenés, Dorka szalad már?

Kép
bernini
 
 


Mi is hazaértünk, már pénteken, jó volt, Dorka látott egy csomó háziállatot élőben is. Elkezdte mondogatni, a tyúkoknak, hogy pipipipi, olyan aranyos volt. Szaladni még nem szalad, de megy, egyre többet, szinte csak menni akar :) Feláll magától, úgyhogy nem sok dolgom van vele :D csak megyek utána...Egyre okosabb, annyira furcsa, hogy ilyen nagy... két kép, de még márciusból, mert a többit még nem raktam fel a gépről...

Kép

Kép

Kép
roberta80
 
 


az első egy kicsit homályos a kicsinyítés miatt...

Kép
roberta80
 
 


Roberta, Berni!

10 órás tornára nem jöttök??????????????

Bár mi még egyedül nem megyünk, de most keltünk és olyan rég voltunk....

Kép
Kép
l.judy
 
 


Noéminek Boldog névnapot...
alig aludtunk éjszaka, Dorkának annyira fájt az ínye...úgy sajnáltam szegénykémet....

Kép
roberta80
 
 


Sziasztok!

Kihalóban a topic... Gabciról tudtok valamit?

AKKOR HÉTFŐN TALÁLKOZUNK??? KI MIKOR ÉR RÁ???

Moncsi így elszaladt az idő... Már 36 hetes UH-ra mész uuuu.

Nagyon jók a képek, köszönjük a locsolóverset!

Barnabás megint változott, igazi kisfiús az arca!

KÉPZELJÉTEK! Úgy látszik a keddi találka inspirálta Noémit, mert még aznap 1 lépést ment!!! Ez nagy áttörés, hatalmas öröm. Tegnap már 3-mat ment egyhuzamban!

Voltam tornázni! Nagyon sokan voltunk, jó volt. Gabi csodálkozott, hogy 14hónaposan nem megy a lányom, de azt olvastam, ez még nem baj. hugom is másfél évesen indult el, azt mégis NB2ben kézizett. :D

Roberta köszönjük a köszöntést!!!!

Szegény Dorka! Mi is szenvedünk a foggal...

Kép
Kép
l.judy
 
 


Lemaradtunk Noémi napról, pedig tegnap akartam én is köszönteni!!
Dorka szegényke. Nem segit a panadol sem neki vagy más fájdalomcsillapitó?
Mi mostanában nagyon jól alszunk, konkrétan negyedszer kelt reggel 7kor egymás után.
Hajrá Noémi, mindenki pár lépéssel kezdi :lol: Szerintem sincs semmiről lekésve, 12-18 hó között indulnak el átlagosan.
Hétfő nekünk jó, de kb 3tól, mert mostanában meg jókat aludt nappal is, 2 órát közel.l
Móni, neked mikorra van időpontod a Gyócsihoz?
Gabciékat láttam a Berzsenyi parkban valamelyik nap, de nem beszéltünk, mert én is mással voltam, ő meg az anyukájával szerintem. Ádi már olyan nagylegény.

Kép
bernini
 
 


Mi hétfőn de. megyünk, mert a Zsoltinak 1/2 10-re kell mennie a rendőrségre, aztán 12:15-re megyünk uh-ra, és 1/2 4-re a Gyócsihoz. Közötte vagy utána összehozhatunk egy találkát, de szombaton is megyünk de., ha esetleg akkor jobb lenne nektek. Csak akkor nekünk a délelőtt a jó.

Nagyon helyesek a gyerkőcök, Barnabás tényleg olyan kis fiús. Dorka is nagyon édes!
Hát ... szorítok, hogy hamar kibújjanak ezek a fránya kis fogacskák!

Judit!
Noémiről nem látunk új képeket,
A járás miatt egyáltalán ne aggódj! Máté is 14 hós korában kezdett el totyorogni. Egyáltalán nincs elkésve vele!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Ha jól emlékszem, Robertának meg csak fél4ig jó, ugye? Nekünk végülis a de. is jó. A parknál lenne amúgy a találka? A rendőrség úgyis ott van. Egy 10 körüli mindenkinek, hmm? Noémi aludjon jó sokáig aznap, hogy fent birjon maradni-. :D
Szombat de. mi úszni megyünk, ha összejönne már végre.

Kép
bernini
 
 


Ha jól emlékszem, Robertának meg csak fél4ig jó, ugye? Nekünk végülis a de. is jó. A parknál lenne amúgy a találka? A rendőrség úgyis ott van. Egy 10 körüli mindenkinek, hmm? Noémi aludjon jó sokáig aznap, hogy fent birjon maradni-. :D
Szombat de. mi úszni megyünk, ha összejönne már végre.

Kép
bernini
 
 


Berni! Egyszer megnéznénk Titeket ezen a másik úszáson!

Mi fél3ra megyünk úszni holnap. Ma voltam AFP-n készültem, hogy órákat kell várnom, mert 12hetesen 2 órát vártam, 9:20 ra volt időpontom, de 2perccel előtte már végeztem is. Szóval pikk-pukk ment. Május4-én megyünk genetikai UH-ra.

Moncsi én azért vagyok eltévelyedve a terhességedet illetően, mert egy napon voltunk utoljára UH-n és az hétfőn lesz 4 hete. De akkor Te nem 30 hetes voltál, hanem több igaz?? Ha most már a 36-at taposod...

Remélem nem lesz fáradt hétfőn 10kor. Megyünk akkor! OKs???

Kép
Kép
l.judy
 
 


nekünk is jobb lenne a délelőtt, mert tényleg csak kb. fél 4-ig érnék rá, vagyis addigra itthon kellene lennem...

Kép
roberta80
 
 


Nekünk jó a hétfő. Fél 10-re biztosan bent leszünk (mivel muszáj).
Akkor a találka a Munkácsy melletti parkban lesz? A pavilonnál? Mi 10-ig elütjük majd az időt a játszótéren. Reméljük, jó idő lesz.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Mi is megyünk fél 10re. Nekünk az még jobb, akkor még talán nem fáradt Noncsi!

Kép
Kép
l.judy
 
 


No! Nem írt senki?

Berni, Roberta, jó Nektek is a fél 10???

Kép
Kép
l.judy
 
 


MEgnéztem az időjárást, jó idő lesz, max 1-2 felhő fogja eltakarni a napot. De esőt nem ír.

Kép
Kép
l.judy
 
 


nekünk jó a fél 10. akkor a parkban a játszótéren?Ha nem ír senki, mi akkor ott leszünk :)

Kép
roberta80
 
 


Ok nekünk is, most akkor pavilon vagy játszótér??? Majd jól szétnézünk, ki hol van :D
Olyan hamar eltelt a hétvége megint... Csomót kint voltunk a kertben, most már Barnabás is kezdi felfedezni, és akkor nem kell mindig elmenni sétálni hogy levegőn legyünk.
Akkor holnap.

Kép
bernini
 
 


Kép
Ezen minden gyerkőc rajta van. Egyénileg majd elküldöm a többit.

Kép
bernini
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem mi elmegyünk a10órás tornára.

Még valaki?

Kép
Kép
l.judy
 
 


...hát csajok! Kiábrándultam. Rosszul éreztük magunkat a tornán. Ide biztos nem megyünk többet, max, hamár visszaköltöztek, és akkor is csak akkor, ha lesz ismerős. Nem részletezem, mert akárki olvashatja.
Képzeljétek egy ismerősömnek ma született meg a fia. Vezetett blogot, és az utolsó heteket olvastam, olyan izgi ez a z időszak.

Móni!! Mi volt az UH-n és a dokinál? Bemehetett a kis család?

Berni tuti a kép, a mi képeink sajna nem lettek túl jók, mert valami el lett állítva a gépen...

Na megyek csinálok egy kis tepsis husos krumplit, Noémit most tettem le.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Bejöhettek az uh-ra, de sokmnindent nem láttunk. Szerintem még a legelsőn is több látszódott. Már 2500 gr-ra becsülték a súlyát. Hát ... ha időre jön, nem lesz kicsi baba. Mátét ilyenkor csak 2200 gr-ra becsülték.

A dokinál is minden ok. volt, szerinte a vérképem is megfelelő terhes kismamának (bár tele volt + és --szal). Zárva vagyok, szerinte a baba méretei is jók, nem kell aggódni. Jövő héten nem lesz, úgyhogy akkor inkább ne bújjon ki, utána meg már a 38. hetet is betöltöm.
Judit! Mondtad , hogy volt olyan barátnőd, aki császár után simán szült. Nem tudod véletlenül: nála is csináltak műtéti előkészítést?
Azt mondta a doki, hogy 2 hét múlva megcsináljuk, persze nem a biztos műtét miatt, csak ha mégis császár lenne, ne akkor kelljen kapkodni. Egy vérvételt mondott, és hogy beszélni kell az altatóorvossal. De hogy minek? Hisz időpont sincs ....
Na meg azt is mondta, hogy egy hét túlhordás engedélyezve van.

Édesek a gyerkőcök a képen. Na meg jó volt ilyen apróságokat látni. Na persze egy kicsit furcsa is...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Nem tudom, hogy volt e neki műtéti előkészítése, majd megkérdezem. (De szerintem igen)
Anesztessel tuti beszélt, mert kapott epidurálist a sima szülésnél is. Amúgy Ő császárnál is epidurálist érzéstelenítést kapott, nem spinálist, sokan ezt a kettőt összekeverik, de ez azért jobb, mert utána felkelhetett és nincs fejfájás mellékhatás.

Nyugi. Ha természetes úton szeretnél szülni, akkor szerintem menni fog.

Csütörtökön, meg megyünk Almádiba, lehet május elsején ellátogatunk a veszprémi állatkertbe. Ki mit fog csinálni?

Kép
Kép
l.judy
 
 


Hát ... az elmúlt 2 nap nem a mi napunk volt.
Máté tegnapelőtt reggel már mondta, hogy fáj a pocakja, de aznap még nem volt semmi. Aztán éjjel egy jó nayg kupacot hányt szegény az ágyra, aztán még éjjel 2-3-szor.Aztán reggel is. A dr-nő sokmident nem mondott, talán evett valami olyat, de aznap alig evett valamit.
Tegnap az ebéd is kijött (szerintem túl sok volt a leves a kis gyomrának) du nem volt semmi, aztán este megint kidobta a .... mindent amit evett. Kapott hányás elleni kúpot. Szerencsére éjjel már nem volt semmi, és ma sem, már evett is rendesen, ivott is, talán ennyi volt az egész.
Remélem a többi gyerkőc jól van! Aki majálisozik, annak jó szórakozást!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Anyák napjára minden anyukának:
(egy vonalzón láttam, de szerintem olyan szép, kár lenne, ha nem olvasnátok)

Kicsi az én szívem, kicsike darabka,
édesanyábéból úgy van kiszakítva,
azért siet oda, azért szeret ottan,
ahol ez a két szív újra összedobban.

Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Moncsi!

Szerda du. megint lezárták állítólag a szülészetet ROta-vírus miatt. Hétfőn megyek UH-ra, ott majd többet tudok. Lehet Máténak is ez van? Mindenesetre jobbulást. Noéminek kijött az első rágófoga. Alul van 2 metszőfog, 3 fog szünet. és egy rágófog a bal oldalon. Jó mi??? De ma vérzett is szegénynek. Már kint van a teteje. Először egy csúcs, másnap mégegy csúcs.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Judit!
Nekem is kell mennem holnap, vérvételre meg nst-re.
Nem hallottam a lezárásról, de nagyon elszomorítana.
Remélem, Mátét nem a rota kapta el, szerencsére azóta nem volt semmi baja, engem viszont tegnap elért. Este minden kijött belőlem, éjjel is olyan hányingerem volt, fájt a gyomrom nagyon, nem is tudtam nagyon vízszintesen audni.
Aztán most is ez a helyzet. Nagyon fáj a gyomrom, nem jó. Reggel még rókáztam egy zöldet, lehet az epém, bár sohasem volt vele bajom, csak a jó múltkorában anyu volt így. Ha ma jön még, mindenképpen felmegyek az orvoshoz, bár remélem, hogy nem fog, holnapra meg teljesen elmúlik.

Noéminek kitartást a fogzáshoz!
Voltatok Almádiban? És az állatkertben?

Többiek?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Barnabásra is rájött ma valami, folyik az orra, köhög, és minden kakija hasmenéses jellegű (ma már a 4.!!). Holnap elviszem a dokihoz.
Mi voltunk majálisozni, Igalban a Fornettisen. Barnabás ment egész nap mindenfelé :lol:
Mi is boldog anyák napját kivánunk minden anyucinak.

Kép
bernini
 
 


MÓNI!

Ha esetleg korán hazaérsz írd már meg mi volt, van e zárlat. Mi 1re megyünk. De előtte lehet telefonálok.

Barnabásnak is jobbulást!

Köszönjük a köszöntéseket!

Kép
Kép
l.judy
 
 


Móni!

Most nézem! MA van a névnapod!

ISTEN ÉLTESSEN!!!!!! :D


Este jövök az UH eredményekkel!

Kép
Kép
l.judy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: