Új privát üzeneted érkezett!

Falevél elfelejtettem megkérdezni,milyen egyetemre jársz?Úgy irigyellek érte.Ha nagyobbak lesznek a gyerekek,tanulni szeretnék még én is,de most szellemileg eléggé lefoglalnak.De majd később!
Vendég
 


Sziasztok,

Nem hiszem el, hogy elszállt a hsz-em!?

Donoé,

üdv itt a topikban.

Enn,

többektől hallottam, hogy a Suttogó titkai nem jött be nekik.
Nekem a Kismamák nagykönyve van meg. Szeretem mert képes, és emiatt, ha foltja van Gergőnek mindig hasonlítgatom/tam, hogy milyen is.
Emellett én az altatós könyvek közül az Éjszakai gondoskodás c. könyvet ajánlom, a másik "közkedvelt" A minden baba megtanul aludni, vagy mi, nekem drasztikus volt. nem tudtam sírni hagyni.

Timci, Manófalvi,

Kicsit irigyellek benneteket a súlyotok miatt. Én rosszul sem voltam, és kb. 20 kg-ot híztam, amiből sajna 10et még raktározok a hideg téli hónapokra. :wink:

Szép napot Nektek!

geli08
 
 


donoé: Szegedre járok a Bölcsészkarra, néprajz-pedagógia szakra. Most vagyok IV.éves, így még egy évem marad. De szerintem még halasztanom sem kell, mert lényegében a szakdolgozatok maradnak hátra, óráim már nem lesznek. A szakdogákat meg otthon is meg tudom írni. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 

 
 

PálfiNoémi köszönöm az infót a dokiról, a másik topikban Potykamanótól is kaptam róla híreket és Ő is meggyőző volt, így szerintem mellette döntök! :P
angel
 
 


geli-ne irigyeld,mert azért ez nem jó.tegnap is nagyon ment a hasam...valami bacit szettem össze,deszerencsére ma már nem ment.Meg nincs étvágyam se...a doki,meg a védönő azt mondja,ez nem baj.A baba megkapja ami kell neki.Hát nagyon remélem.És azt s,h.szopi ideje alatt sem fogok hizni,nem szeretnék...ugyis elterveztem,h.fogok járni tornázni,meg szaladni...vékony szeretnék lenni,legalább 55 kg,nem mint most 73 :oops:

Remélem sikerülni fog. :)



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-szedem a centrum maternát

manófalvi-nem hányok,csak hányingerem van,szerencsére :),de az se mindig...érdekes csak mikor beveszem a vitamint.Egyébként,ha a kicsi mindent megkap,amit kell,akkor az nem aggaszt,h.nincs étvágyam,vagy,.fogyok.Csak neki legyen jó.Legyen egészséges,a többi nem számit :)


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Geli08 köszi az üdvözlést! :)

Falevél2!Az tök jó,hogy meg tudod így is csinálni a végéig,hogy picikéd már úton van:-)Párod is egyetemista?
Vendég
 


donoé: Nem , a férjem már dolgozik. Úgyhogy a picinkénk nyugodtan jöhet. :D

Az egyetemet remélem tényleg sikerül időben befejeznem, bár majd meglátjuk a pici babóca mellett mennyire lesz energiám szakdogát írni. :? Viszont megpróbálok már most nyáron előre dolgozni, hogy legalább nyersen meglegyen és hogy ősztől a babára tudjak koncentrálni.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Hogy beindult itt az élet! :lol:

Üdv az újaknak!!!

Timcike - a centrum maternától nekem is mindig hányingerem volt. Más is panszkodott erre a hatására. Most a gravidát szedem amiben több a hasznos összetevő és mit ad ég, amióta azt szedem hányingerem sincs. Próbáld ki ha elfogy a materna kezdd el esetleg ezt szedni.

B.lin - Te hova lettél? Jól vagytok? Pihengetsz? Már nagyon a végéhez közeledtél a terhességnek! Remélem minden oké Veletek!

Ennn - úgy örülök, hogy Nektek is sikerült végre a babó, bár már gratuláltam a másik topikban, de olyan jó látni, hogy megtalált a boldogság végre! Köszi a linkeket amiket feltettél, hasznos olvasnivalók. jól vagytok?

Falevél - olvastam a betegkapus infót, akkor félreértettem, szóval nem kel fizetni! Ügyi vagy ezzel a sulival így babavárás mellett!

Kép
potykamanó
 
 


potykamanó: Te voltál már 4D-s UH-n? Szerinted mikor érdemes elmenni? Gondolom inkább a 20.hét után, akkor már több minden látszik...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok,


Timci,

próbálj egy pár napot diétázni, hogy kikerülj ebből a hasmenős időszakból. Ha nem változik a helyzet, akkor vigyél az ÁNTSZ-hez székletmintát, ellenőrzésre a biztonság kedvéért. Ha megy a hasad és nincs meg az oka, a kórházban fertőző betegként kezelnek és nem fognak veled szóba állni. Székletdobozt a házi dokitól lehet szerezni, ha jól tudom.
Nagyon gyorsan telnek a hetek, nem már 27 hetesek vagytok. :) De jó!
Vigyázz magatokra!

geli08
 
 


Szép estét Mindenkinek!

geli08
 
 


Szia Geli08! :)
Vendég
 


Timci,
tudod, én is nagyon sokat fogytam a terhesség alatt, abszolút hormonális okokból. Ha gyógyszert szedek, ha terhes vagyok fogyok, ha nem hízok. Lili születése óta már 12-t híztam, de nem akarok gyógyszert szedni a második baba előtt. 81-gyel lettem terhes, három hét után már 75 voltam 84-gyel szültem, és 71-gyel jöttem ki a kórházból.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Falevél - voltam már 4D-n a 12. héten, de akkor még nem érdemes, én a rossz tarkóredő eredmény miatt mentem, hogy mi az orvosnak a véleménye, szükséges-e a genetikai vizsgálat, vagyis Ő hogy látja és ha már ott voltunk akkor lett kép is. :lol:

Azt mondják a 16. hét után már biztosra meg tudják állapítani a nemét, én azt nagyon szerettem volna tudni, de azt így a genetikai vizsgálaton megtudtuk. De még egyszer el akarunk menni később, amikor már szépen látszik a baba arcocskája is. Ahogy Te is írod, amikor már több minden látszik! :lol: A 20. hét után már ez tényleg így van, de én majd csak a 28-30. hét körül gondoltam, hogy újra megyünk, mivel korai képem már van a kismanónkról. És akkor már cd-t vagy dvd-ti is is szeretnénk.
Szóval, ha semmi kényszer nem sürget akkor a 20 hét előtt semmi képpen nem mennék.

Kép
potykamanó
 
 


Potykamanó,
biztosra, ha megmutatja...., amúgy egyik ismerősömnek háromszor látták, hogy fiú, és mégis kislány bújt ki. Amúgy ezt nem értem. Az még ok, hogy fiú, de nem látják, na de hogy lány, és mégis odalátnak egy kukacot... :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linácska, ilyet már én is hallottam, szóval akkor tuti a neme, ha már megszületett! :lol:

Mi is a 20.hét körül lőttük be, hogy el kellene menni 4D-re. Sajna még nincs más képünk, remélem, legalább egy olyan lesz. :D

Falevél, hát én is irigylem az energiádat! Sűrű lesz akkor nálatod ez az év: suli, baba, szakdoga...
Apával beszélgettünk a suliról, és ha Manócska kb 1 éves lesz, és lehet tőle tanulni, én is szeretnék valami suliba járni. Bízom benne, összejön! :)

Szép estét mindenkinek!

Geli, látom, ma napközben is volt egy szusszanásnyi időd! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Lina ...na igen a biztosra akkor értendő ha megmutatja magát! A miénk is csak nagy molesztálásra akart szembe fordulni. :P Fiút kislánynak látni :?: :!: Érdekes! :lol: :lol:

Kép
potykamanó
 
 


Falevél - íme a 12. heti 4D uh:

Kép Pocakmanó [/img]

Kép
potykamanó
 
 


Szia Potykamanó!

Én a szolnoki kismamik topikba szoktam írogatni!Szoktunk ott téged hiányolni,mert régen oda is benéztél! :cry: Örülök,hogy jól vagytok nagyon klassz a 4D- ultrahang a bébiről! :lol:
Majd elmesélem a csajoknak,hogy minden oké nállatok! Jó egészséget nektek!

Szió! Hajni
Vendég
 


Köszönöm a 4D-s tanácsokat, szerintem majd a 20.hét után megyek. :D

Jó éjszakát mindenkinek! Mára már elég volt a netezésből, de holnap este megint jövök :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

A 4D-hez annyit szeretnék hozzászólni, h nemrég a másik fórumon is téma volt. De ott is az jött le, és többektől ezt hallottam, ha 30.hét körül érdemes. Akkor még nem túl nagy a baba, viszont jól látszik mindene. Amikor még kisebb, akkor kevésé látszanak a részletek. És ugye a sok uh sem tesz ám jót a babának. A csak mozizást le kell redukálni. Viszont, ha vmi gond merülne fel, akkor ez a legmegbízhatóbb.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Úgy hallottam, hogy valahol a Széchenyivárosban is van valamilyen kismamaruha bolt. Ti tudtok erről valamit?
Az Akadémián tudok egy babaruhaboltot, de ott nem árulnak kismamacuccot.

4D-re mi is tervezünk majd menni! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, minden renben van nálunk, csak most folyik egy kis munkálat a házon és így kevesebb időm van.

Neméről:
Nálunk azzal nem volt semmi gond, mert már a 17-ik héten teljesen megmutatta magát, viszont az arcáról még rendes képet a mai napig nem tudott csinálni a doki

4D:
Szerintem is érdemes inkább később csinálni, akkor már teljesen meg van a formája és esetleg már fedezhetek fel hasonló vonásokat.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Köszönöm a sok jó tanácsot.Közben a tegnap megint kicsit rosszabbúl voltam...hánytam :oops: .Még van egy egész doboz maternám,meg még egy fél.Esetleg miután ezek elfogynak áttérek a gravidára.Attól függ,mit mond majd a doki.Egyébként minden ok.A kis pocaklakó mocorog,és jol érzi magát.Szépek ezek a 4D-s képek.Nekem is kéne,csak nem telik sajna most rá :cry: ...Pedig annyira szeretnék én is egyet.Dehát ez van.
Egészséget és sok boldogságot neketek továba is!



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok!

látom a 4D a téma.Csak javaslat, később 30-32 hetesen menjetek.Addig olyan kicsihogy sokszor nem látni semmit.Mi elmentünk 18 hetesen a Tankóhoz (igazából azért mert ez még genetikai UH és amit a kh-ban csinálnak "2 másodperc" alatt számomra nem túl meggyőző) és annyira belefúrta magát még a méhlepénybe hogy szinte semmi nem látszott.Viszont most voltunk 34 hetesen és már olyan kis kerek a pofija :lol: Csak kicsit mufurc volt :lol: Nem tetszett neki, pedig megbeszéltem vele hogy mosolyogni kell... :lol:

timcike
MagneB6-ot próbáltad a hányinger, hányás ellen? Bár én nem hánytam, de hányingerrel küzdöttem az elején és nekem nagyon jól bevált azután úgy alakult (vérzés, keményedések miatt) hogy azóta is szedem.
Persze olyan kollégnőm is van aki végighányta a 10 hónapot :shock: viszont nem hízott csak 4 kg-t :lol: és egy egészséges kislánya lett

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


mazsi-én csak azt szedem,amit a dokim kiir.Nem merek mindenből,cska amiből kell.Nem mindig van hányingerem tőlle,csak néha.De elviselem.Én is hallottam már oljat,h.egy kismama végighányta a terhességét,és egészséges babája lett.Ez szervezettől függ.A csaj minden nap legalább 7x hányt.Már habot meg epét is...el volt keskenyedve,de szerencsére nem volt semmi komoj baj.
Én,ha egy hónapban hányok 1x az sok...igyhát annyira nem félek,csak kellemetlen,meg féltem a kicsi drágámat,hisz minden anya a babáját félti,nem saját magát :)...Látom neked sincs már sok hátra a szülésig.Jó pihizést és vigyázzatok magatokra!




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


hát ez nem lehet igaz,h.mindig félreütök betűket... :evil:

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Az hogy ki mennyit hízik (vagy fogy...) a terhesség alatt, szerintem egyénenként más és más. Én úgy gondolom, hogy a szervezet tudja általában, hogy mit kell csinálni.

Én az első 3 hónapban egy dekát sem híztam, de nem is fogytam. Mondjuk ettől függetlenül kb.8 kiló plusszra számítok a szülésig, ugyanis nem hiszem, hogy ha 58 kg maradok (170cm-hez) akkor az jó lesz a picinek. No, de majd meglátjuk. :D

Tényleg, ti akartok majd terhestornára járni? Milyen helyeket tudtok itt kméten? én eddig csak a neten nézelődtem és ezt találtam: http://www.metamorf.hu
De biztos van még ezen kívül is ...

Kép

Kép
falevel2
 
 



Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziaszok mi márc vége felé költözünk Tiszakécskére ,és au gusztus 10re vagyoki írva szülni azt szretném kérdezni milyenek az otani dokik mármint a Kecsemétiek mert itt Miskolcon nem jók az utobi kész horror vot mikor a fiam szültem nem figyelte oda ránk és a végén kapkkodtak és engem okoltak mért nem szoltam hát nekem kel tudni mikor milyen vizsgálat kell még most is sirogörcs kerülget ha belegondolok hogy viselkedtek velem ha tudnétok tanácsot adni kihez érdemes menni és mire kell fel készülnöm vagy inkább keresek máshol korházat inkább Solnokon?
Elöre is köszönöm a válaszotok ; Marcsi
drabonmarcsi@gmail.com
drabonmarcsi
 
 


Sziasztok,

Falevél,

Én annó úszni jártam a Refibe a 12. héttől a terhesség végéig. Terhestornát azt hiszem az izsáki úton is szerveznek vagy a megyeiben, nem tudom, mert én nem jártam olyanra. Az egyik ismerősöm járt, de mire eljutott a szülésig totál elfelejtette a légzőtechnikát is, amit egyébként a szülésznők megmutatnak. kicsit féltem attól, hogy nem tudom, hogy kell venni a levegőt, de nagyon egyszerű ott, amikor már benne vagy. A védőnőknél is szokott kiírva lenni, hogy hol van/nak terhestornák.

Marcsi,

üdv, itt a topikban. Küldök pü-t.

Szép napot!

geli08
 
 


Marcsi, üdvözöllek a topicban! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


geli08: A Refi uszodájáról írnál bővebb infót? Milyen medence van? Mikor van nyitva? És kb.mennyibe kerül?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél, Manófalvi, Sbea!

Rajtatok látszik már valami? :-)))

Rajtam még alig. Úgy nézek ki, mint aki jócskán beebédelt. Egész napra. :-)))))))))
Pedig már jó lenne, ha látszana... :-))) Ezt várom legjobban. Azon kívül persze, hogy megmozduljon. :-)

Szép napot!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


pálfinoémi: Külső ember számára még nem látszik, de a párom szerint már látszik egy picit. :D De a nadrágjaim már nem jönnek rám, pedig kilóra még nem híztam... úgyhogy kénytelen voltam venni két nadrágot.

Már nagyon várom a tavaszt, hogy lengébb ruhákban mászkálhassak, meg szoknyában...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Falevél, Apa üzeni, hogy a Refi nagyon jó! :) 25-33 m-es kb a medence, max 1,5m mély, és a szokásos 26C körüli a hőmérséklet. Az ár: ha bérletet veszel 8,6e / 20 alkalom, egyébként (ha jól emlékszik) tavaly 500,- Ft/alkalom volt. Szombatonként 10-től 18-ig van nyitva. Hétköznapokat nem tudjuk (még), de ott is tartanak gerinctorna, meg hasonló foglalkozásokat.
Sőt, hallottam, hogy vizi aerobik is van, korábban szerettem volna menni.

Noémi, nekem már látszik egy kicsit. Főleg esténként, mint egy jóllakott óvodás! :lol: :lol: Bár ruhában még nem annyira feltűnő, de nekem is mindegyik nadrág és bugyi feszül már. Falevél, hol vettél nadrágot és kb mennyiért?

Üdv Marcsi! Infót sajna nem tudok, első babát várjuk. De akinek már van tapasztalata, biztos tud majd segíteni.

Szép napot mindenkinek!
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Manófalvi!
Ugye nem haragszol rám a meghívó miatt?Csak Erszényes elküldte,s reg.rögtön. :oops:

Marcsi!
Üdv.itt a topicban. :)
Vendég
 


Donoé, dehogy haragszom! :D Csak most kaptam meg, és mivel Neked ígértem, ezért szóltam. Remélem, megtaláltad, akit kerestél. :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manofalvi: A Hangár-ban vettem (Rákóczi u.), de ez nem kismamanadrág, hanem egy sima gumis derekú nadrág. 990.- FT volt darabja. A derekánál dance felirat van hátul (valószínűleg toranadrág lehet), de ha hosszabb felsőt húzol akkor nem látszik és a sötétebb színűeken nem látszik, hogy tornanadrág, mert térdtől lefelé bővül a szára.. Anyaga 95% poliester, 5% elastan.

Van fekete, barna, sötétzöld, világoskék és rózsaszín színben. Nekem nagyon bejött, mert kényelmes, és sehol sem szorít.

Kép

Kép
falevel2
 
 


ja, és a fenékrészen passzos, tehát nem lóg rajtad, szerintem csinos nadrág.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manófalvi akkor jó,ha nem haragszol! :) Megtaláltam,igen,sőt sok régi ismit,oszt.társat is,oszt.főnökömet,szóval nagyon jó ez az oldal. :D

Marcsi!

Elég sok jó doki van itt Kecskeméten,pl.Szabó Gábor,Nyírády Tamás,Pusztai Zoltán,Seregély Attila,Steinmetz György(én hozzá járok 14 éve,s semmi pénzért nem váltanék,mind három gyermekem nála született) :) barátnőim is minden gyerkőcöt nála szültek,s ők sem váltanának.De ez is olyan kinek ez a doki jön be,kinek az.Pl. van aki a Ladányit szereti,én a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám!!! :?
Vendég
 


Falevél2!

Jó ez a hangár?Még sosem voltam ott,pedig nem messze lakunk tőle.Cipők is vannak?Jók az árak?Gyerekruha,alkalmi cipő?
Vendég
 


donoé: Hát, ki kell fogni. Szerintem vannak gyengébb minőségű cuccok is, viszont elég olcsó. A cipőket nem néztem. De a nadrágokat ott vettem (az egyik barátnőm vásárolt ott és akkor néztem én is körül, szerintem magamtól nem mentem volna be). De most nagyon jól jöttek az olcsó nadrágok, így is még annyi mindenre kell majd költenem még, ahogy nő a pocak.

Szóval nézz körül, aztán majd látod, hogy milyen.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Marcsi: én is első-babás vagyok, úgyhogy a kórházról nem nagyon tudok infókkal szolgálni. Nekem Terebessy Károly az orvosom, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, figyelmes és kedves. Régebben jártam Koncz Istvánhoz is, ő is jó (bár lehet, hogy ő már nem vállal szülést, nem tudom).
Szóval mindenkinek más doki jön be, tényleg nagyon emberfüggő a dolog.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Tényleg ti kaptatok a védőnőtől Várandós Mamák Tanácsadóját ? Amiben van egy kupon és be lehet váltani vmi várandós csomagra (termékminták, krémek vannak benne).
Csak azért kérdem, mert én nem kaptam ilyet, és hallottam, hogy kellett volna... :(

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel2 írta:Marcsi: én is első-babás vagyok, úgyhogy a kórházról nem nagyon tudok infókkal szolgálni. Nekem Terebessy Károly az orvosom, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, figyelmes és kedves. Régebben jártam Koncz Istvánhoz is, ő is jó (bár lehet, hogy ő már nem vállal szülést, nem tudom).
Szóval mindenkinek más doki jön be, tényleg nagyon emberfüggő a dolog.

Szia! nekem most lesza második van egy 16 éves lányom az első h ból a mostani bol egy 2é 3 hónapos fiú és most szoptatam meg gyógyszert is szedtem még is igy maradtam, de az én dokim egy valódi bunkó bármit el mondtm neki nem figyelt rám a végén majdnem késő vol mind a ketönk nek én mozgássérült vagyok egy orvosi mühiba miat csipőficamos lettem tehát császáral szülhetek csak ne tudjátok meg hogy meg alázot mert még egy gyermeket válaltam minek nekem még egy baba egy ilyen nönek stb...stb... a többi elég durva aztán az anesztes ugyremeget a keze mint egy rossz alkoholistának majdnem le bénultam még most is ott a helye a próbálkorásának :( és hogy nem sikerült ö is nekem ált hogy milyen nö az ilyen és az ö szerencsétlen sége miat én szenvedtem
szóval én nerm találkoztam még normális dokival ,csak az orthopéd dokim al.
drabonmarcsi
 
 


drabonmarcsi írta:
falevel2 írta:Marcsi: én is első-babás vagyok, úgyhogy a kórházról nem nagyon tudok infókkal szolgálni. Nekem Terebessy Károly az orvosom, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, figyelmes és kedves. Régebben jártam Koncz Istvánhoz is, ő is jó (bár lehet, hogy ő már nem vállal szülést, nem tudom).
Szóval mindenkinek más doki jön be, tényleg nagyon emberfüggő a dolog.

Szia! nekem most lesza második van egy 16 éves lányom az első h ból a mostani bol egy 2é 3 hónapos fiú és most szoptatam meg gyógyszert is szedtem még is igy maradtam, de az én dokim egy valódi bunkó bármit el mondtm neki nem figyelt rám a végén majdnem késő vol mind a ketönk nek én mozgássérült vagyok egy orvosi mühiba miat csipőficamos lettem tehát császáral szülhetek csak ne tudjátok meg hogy meg alázot mert még egy gyermeket válaltam minek nekem még egy baba egy ilyen nönek stb...stb... a többi elég durva aztán az anesztes ugyremeget a keze mint egy rossz alkoholistának majdnem le bénultam még most is ott a helye a próbálkorásának :( és hogy nem sikerült ö is nekem ált hogy milyen nö az ilyen és az ö szerencsétlen sége miat én szenvedtem
szóval én nerm találkoztam még normális dokival ,csak az orthopéd dokim al.

Bocs a harmadik babám bár öt nem terveztük
drabonmarcsi
 
 


Donoé, örülök, hogy sok ismerőst találtál! :D

Falevél, köszi az infót, akkor arra kanyarok én is, mert jelenleg egyetlen melegítőnadrágban flangálok. Illetve van még egy nagyobb méretű nadrágom, mikor kb 5-6 kg-mal több voltam. De szerintem ezek is már csak néhány hétig lesznek jók.
Én sem kaptam olyan kupont, nem is tudtam, hogy kellett volna... Kellett volna???

Marcsi, szomorúan olvastam, hogy ilyen orvosok is vannak. :cry: Remélem, itt találsz olyat, aki kedves és megértő lesz. És is azokat ismerem - hallomásból - akiket donoé írt. Remélem, jól alakul majd a dolog... :)

sziasztok
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


[url]Köszönöm a segitségeteket és az együtérzésetek nehéz egy mozgássérültnek ésvényesülni ebben a világban nem mindenki értimeg a problémámat, ezért köszönöm a sgitségetek, egy kicsit meg nyugodtam.
Köszi; Marcsi[/url]
drabonmarcsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: