Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Kicsi77!

Ha nem vetted volna észre én az Ibolyát nem kioktattam, mivelegy nevető smiley van az irományom végén. Tudom, hogy az ő kislánya még a régi rendszer szerint kapja az oltást, mivel a 2004 októberétől születettek kapnak az új szerint.

Veled pedig igen egy ízben voltam kioktató, de nem hiszem hogy lekezelő. Az én stílusom ilyen és senki kedvéért nem fogok váloztatni rajta.

Ennyit az előző hozzászólásodhoz.
Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok


LÁTOM ZAJLIK AZ ÉLETKép
Kicsi

Szerintem abszolult nemvolt lekezelő senki senkivel.Ne legyél ennyire érzékeny,ha sértésnek is érzed amit írnak a lányok az biztos nem tudatosan van.Kép

Majd meglássuk,hogy be-e lázasodik.(remélem nem)mert a szomszéd csajék is az új oltást kapták és sajnos ők is belázesodtak 2 napra.

Mi is vettünk szandit a Martinnak.Kislányosak olyan jók vannak az ázsiába de kisfiús csak egy fajta volt amiből volt méret is.De a homozóba az is jó.

Ha gondolja valamelyikőtök akkor ha jó idő van De. a Plusz mögötti játszón megtalál minket.
Mert sajnos jövő hónap 1.-jétől visszamondjuk a Netet.KépMert spórólni akarunk a nyaralás miadt és a Net 7000ft.DE SPÓRÓLNI CSAK EZEN TUDUNUK.
Meg amúgy is nyáron úgysem vagyunk itthon egész nap.És akkor csak úgy nemakarjuk fizetni.
Majd ha jön a rossz idő akkor visszaköttetjük.

De addig még viszatérekKépKépKépKép

Szép napot!
mariann2
 
 


Sziasztok!
Nincs itt semmi kioktatás, hanem pontosítás legfeljebb! Igaz lányok???!!! Kép
Én is ilyen "kukacoskodó" (jó értelembe) vagyok. Szeretem a pontosságot. Lehet, hogy titkon és is könyvelő vagyok a lelkem mélyén? Kép
Köszi az érdeklődést, még köhög a Lilla, de szerintem már könnyebben van. Én is úgy döntöttem, hogy a szandival nem igen lehet várni, de még nem rendeltem meg. Nekünk van egy zárt orrú szandi bentre, addig abba sétálunk. Úgyis jön az esős idő! Kép
Mariann jobb hírt is írhattál volna! Itt Szőnybe sajna nem lehet csak úgy hipp-hopp kiköttetni a net-et, nekünk 2 éves szerződést kellett aláírni. Arra az időre mindenképp fizetni kell, ha használod, ha nem. A Pick-Up KFT már csak ilyen! Kép
Du. nem szoktatok kinn lenni? Mi olyankor megyünk csavizni (igaz Komáromi játszora ritkán). De. főzés, meg akkor rövid az idő hosszabb kiruccanásra. Sajnálom, hogy eltünsz Mariann! Kép Visszavárunk! Kép
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 

 
 

Sziasztok

Annyira tetszenek nekem ezek a kis figurák,nagyon édikKép
Jó hír:elég sokszor du. is ott szoktunk lenni.ha gondolod akkor gyertek el.
Nagyon jó idő van.Kébzeljétek a Martinnak akartam sapkát venni.De mindenhól csak kislányosak vannakKépVégül vettem neki eggyet a Duna áruház tetején,amíg nemjön valami normális a Gondolába.
Most megyek mert felébredt a kisfiam.

Sziasztok
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann nagyon sajnálom, hogy nem lesz netetek, ugyanakkor megértem, mert igazából mi is csak ezen tudnánk spórolni, de apája ragaszkodik hozzá. Végül is semmiféle luxusunk nincs, akkor legalább ez legyen. Tényleg baromi drága, nekünk 9500 a net + a vezetékes telefonunk is csak ez miatt van. Hova mentek nyaralni?
Voltunk ma délelőtt a plusszos játszón, aztán jött egy kislány és olyan csúnyán köhögött, meg ezerrel folyott az orra, úgyhogy mi gyorsan elpályáztunk.

Ibolya képzeld tegnap megrendeltem a szandit, gyorsan neten elutaltam a lóvét és ma néztem már ki is postázták, úgyhogy lehet, hogy holnap már itt is lesz.
Mi amióta jó idő van szinte csak aludni jövünk be, most még a hétvégéről maradt kaja, aztán holnap majd valami gyorsat összedobok hogy mehessen a kisasszony. Reggel felkel és már megy is a cipőiért, aztán dobja fel az ágyra Kép

Mariann azért a héten még jelentkezz!!! Aztán ősszel minél hamarabb gyere vissza hozzánk!

Sziasztok
Márti

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Hétvégéről kaja!? Ez igen! Tekintélyes mennyiséget főzhettél! Nálunk ilyen nem lesz szerintem soha! Laci olyan nagy étkű, hogy sokszor nem értem mitől van az, hogy nem öltött lagzilajcsis méreteket. Remélem Lilla örökli. Hol vagytok annyi ideig? Nagyon irigyellek benneteket. Itt olyan buták az utca elrendezések, hogy marhára unom (unjuk) azt a 2 utcát, amin sétálni lehet. Játszótér meg nincs. Mondjuk, vasárnap a Vásár téren voltunk labdázni, de nyárra már ez se lesz jó. Egy az egyben perzseli a nap.

Kicsi!
Sokat gondolkodtam rajtad! Szerintem az a baj, hogy elhamarkodottan ítéltél. Szerintem Márti csak helyesbített. Hogy ez tehette volna más stílusban is? Kihez (mihez) képest? Én valószínűleg finomabban tettem volna. Lehet, hogy te is. Sőt! Nekem is megfordult egy pillanatra a fejembe, hogy ennyi volt. De csak egy másodpercre! Mert aztán elgondolkodtam, hogy milyennek is ismertem meg a Mártit, ezalatt a kis idő alatt. Szerintem olvass vissza a topikba, és látni fogod, hogy jóindulatú, és segítőkész.
Sajnálom, ha rossz emlékeid vannak innen. Így utólag azt is, amit a dokiddal kapcsolatban írtam, mert gondolom az is rosszul eshetett. Lehet ő még jó és kedves a saját betegeihez, attól, hogy ügyeletesnek másmilyen.
Mindezt nem azért írtam, hogy bántsalak, hanem hogy gondold át még egyszer, és ha úgy érzed, írj nyugodtan!
Szerintem!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok.
Amit a dokiról írtál nem esett rosszul tudom hogy mindenkinek az a jó amit megszokott.Amit az idegeskedésről írtam ,tisztában vagyok vele mi a szorongás és mi az idegeskedés én ehhez csak azt írtam ami nekem segített ehhez nem tetszett a Márti kioktatása.A másik meg rögtön az elején volt amikor írtam hogy csak ritkán tudok gép elé ülni Õ megjegyezte rögtön hogy ti sem ültök egész nap a gép elött amit persze én sem gondoltam csak én lehet kéthétíg sem tudok majd írni.Nem hiszem hogy túl érzékeny lennék csak ha valaki téved ismerje el nem lehet mindenki tökéletes.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi nahát azt hogy mi sem ülünk egész nap a gép előtti kijelentésem ha kioktatásnak veszed akkor már csak sajnálni tudlak Kép Mindezek ellenére szerintem ne maradj el, mert még lehet olyan kérdésed amiben esetleg tudunk segíteni.

Ibolya bevallom a hétvégén apu szülinapja volt és hoztuk a kaját. Mivel a férjem eszik a munkahelyén este már nem kell neki főtt kaja, úgyhogy csak én eszem, mert Rékának ezerrel megindultak a fogai és szinte semmit sem eszik meg.

Azt meg szerintem ne sajnáld amit a Boldovról írtál. Kicsi őt választotta, mert megbízik benne, amit meg te átéltél az a te tapasztalatod és azért is van ez a fórum, hogy a tapasztalatainkat megosszuk egymással. De látom ebben egyetértünk Kicsivel Kép

Mariann tegnap pont elkerültük itt egymást. Én is nézegettem valami kis nyári sapit, vagy kalapot, de mindenhol csak 2 hét múlva érkezik Kép A tavalyiak nem jók rá, úgyhogy most sapi nélkül flangálunk, de remélem nem fog megfázni.

Pénteken úgy néz ki be tudom ugrani a józsefvárosira majd ott is körülnézek, mert sok pólót, kisgatyát kell venni a nyárra. Tegnap néztem a kínaiba kispólót 900 Ft. Köszi. És ez csak 1 db. Már most 2-x kell öltöztetni egy kiadósabb homokozás után Kép

Sziasztok!
Márti

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Bocs a helyesírásért, de Törpilla az ölemben + a múltkor elszállt az egész amikor belejavítottam Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


SZIASZTOK

Ma azért nemvoltunk a játszón de. mert jöttek az unokatesomék.(bemutatta a legujjabb barátnőjét)
De du. elmentünk 3tól-5ig.Az a kislány nem 1 öreg nénivel volt?Õk mindig ott vannak.Tényleg nagyon csúnyán köhög a kislány.Én szóltam a néninek,hogy nemakarja elvinni a dokihoz mire ő nem beteg a kislány csak ilyen csúnyán köhög.
Holnap de. is és du. is elmegyünk a játszóra.
Ha gondolja valamelyikőtök akkor jöjjön nyugodtan.
Hát ez a sapka dolog hihetetlen.2 hétig sehol nemlehet sapkát kapniKép
Pedig kb. 3 hete azért elég jó idők vannak.
Mégsem hozatott senki.
Holnap 10.30 kor megyünk fodrászhoz,és eltünnek a tincsek.
Mindenki sajnálja,én is de olyan meleg lehet a sapka alatt a nagy haj,hogy muszáj.Meg amúgy is nemtetszik ha nagy a haja egy kisfiúnak.Persze a kislányoknak szépKép


Még biztos írok.Remélem tudok.
Jó éjt!
PUSZI
mariann2
 
 


Szia Mariann!

De igen egy idősebb nővel volt, talán a nagymamával. Az azért nem normális, hogy a gyerek csúnyán köhög, ezek szerint már hosszabb ideje és nem viszik el orvoshoz.

Tedd el Martin fürtöcskéit emlékbe.

Most futok, mert már türelmetlen valaki Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Pedig sok sapi van! Miért nem találtok? Pl. az Ázsiába tegnap vettünk kendőt is. Azt lehet fiúra is. Láttunk nagyon édes rózsaszín farmer kalapot is, csak Lillára kicsi, 44-es. Rékának talán jó. Sokszor nem is teszünk sapit mióta ilyen jó idő van, csak biciklire.
Bizony én is sokszor éreztem úgy, hogy valaki módszeresen jár előttem, és felvásárolja a ruhákat a Lilla méretében. Kép Most már könnyebb lesz, hogy itt a nyár, mert varrok neki. (már amennyire az időm engedi)
Tegnap voltunk a tónál. Édes kis pelyhes kacsákat láttunk. Lilla oda meg vissza volt a gyönyörűségtől! Kép Na megyek gereblyézni, mert Apa füvet nyír. Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia

A dadálya.Már beszélgettem vele egy párszor.És én is mondtam neki,hogy megkéne nézetni dokival.De ő szerinte semmi baja.
Mindeggy próbállom távol tartani a Martint tölle.
Az első tincset elraktam,de ezt már nem.Olyan nagy hisztit levágott szegénykém,megvolt ilyedve az ollotól.Van a fodrászcsajnak egy kiskutyálya és azért volt oda egész végig.Ha benn volt a kutyus akkor nyírhatta ha kiment akkor nemKép
de így is csak 25perc volt az egész,Aztán elmentünk a játszóra kb.40 percet és jöttünk is haza aludni,mert már a játszón akart cicizniKép

Hát,nagyon sajnállom,hogy nemtudok többet írni nektek.Pedig nagyon jókat dumcsiztunk.Majd Õsszel visszaköttetjük és akkor megint írok.
Addig is minden jót kÍvánok nektek és a picúrkáknak.Sajnos ez volt az utólsó levelem mert ma le kell adnom a modemetKép

Minden jót.Szép napot!!!
Azért néha benézek majd a sógórnőm gépéről.


Sziasztok puszi
mariann2
 
 


Szia(sztok?)
Márti megjött már gondolom a szandi neketek. Képzeld mi is rendeltünk szerdán, és ma már meg is jöt. Kép Ugyan olyan lett végül mint a tietek.
Elég csúf idő van! Nesze neked Komáromi Napok!
Remélem Mariann azért néha tud minket olvasni.
Most megyek: Szia!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia(sztok)!

Igen szerda reggel pont indultunk a csavargyárba, mikor a lépcsőházban találkoztunk a postás nénivel. Gyorsan rá is adtam, nagyon tetszett neki, bár előtte már mutattam neki a képen, hogy ilyen szandit kap. Tök jó, hogy most már minden cipő van készleten és nem kell olyan sokat várni rá. A téli cipője majdnek 2 hét alatt jött meg.

A múltkor láttam a kínaiban kalapot, meg kendőt is, de a kendőnek a színe nem tetszett, a kalapot meg lekapkodta a fejéről Kép De tegnap voltunk a józsefvárosin és kapott kendőt is, meg ilyen hátul kötős napellenzős sütyőt is.
Utána bementünk a corába vettem neki 300 pénzért pólókat, zoknikat, nyári ruhákat 1 mindennapos kis pamutot + 1 lenvászont azt a nyári esküvőre (800 pénzért). Csak kisgatyát nem kaptam neki, de felruháztam a gyereket. Ki voltam akadva mert még a piacon is 750-800 ft-ért akartak adni 1 db kis pólót.

Tegnap micsoda zuhé volt. Nem áztatok el? Mi előtte nem sokkal értünk haza a sörsátorból. Rékának nagyon tetszett a hangos zene, táncolt ahhoz képest, hogy csak 1/2 órát aludt egész nap.

Szép hétvégét!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia(sztok)!

Akkor ezek szerint Komáromba esett de.? Mi du. voltunk kint, igaz de. is elindultunk, de az idő miatt vissza fordultunk. Akkor ezek szerint megéreztük! Ja a Lillának is nagyon tetszett, szerencsére, hogy még nem akkorák, hogy a körhinta és társai miatt nyafogjanak. Kép Képzelem mi lesz pár év múlva. Nekem nem nagyon tetszik ezen a helyen, jobb volt a parkolóban. Kép
Itt egy "bizonyiték", hogy a "pohár fenekére nézett" a lányom! Kép Bocsi a minőségért, de így tudtam csak lebutítani a képet. Kép
Képzeld mióta megjött a szandi, minden nap azt akarja felvenni a kicsikém. Persze azóta esik. Nagyon tetszhet neki.
Ami a polókat illet, bizony ennyi pízért itt is kapsz, nem kell felutazni. Sajnos gátlástalanul kihasználják az emberek érzelmei.
Néztem megint a tescóba olyan 3-as kisfelsőt, de még mindig nem volt. Kép Pedig annyira tetszik.
Na megyek munkával ünnepelni a munka ünnepét Kép
Szia!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Most nézem csak, hogy a zuhé pénteken volt, nem szombaton. Bocsi. Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Zuhé csütörtökön is volt nagyon nagy ,mi akkor indultunk a városba ,aztán mire beértünk egy üzlet kiugró tetője alatt áltunk három negyed órát mire csillapodott az eső annyira hogy elinduljunk haza.Mikor féluton voltunk úgy elkapott bennünket az eső hogy bőrig áztunk volt egy esernyőnk azt próbáltam a babakocsi felett tartani kisebb nagyobb sikerrel ,egyszer szegénykémre rácsöpögött az eső el is kezdett pityeregni.
Mi nem nagyon szoktunk kimenni a komáromi napokra a férjem mezőgazdasággal foglalkozik ilyenkor van a kukorica vetés csak este későn jár haza.

Vettem úszós pelust a kicsinek itthon ráadtam kipróbálni de öt perc után már "szarrá" ázott.Két hét múlva megyünk Sárvárra gondoltam nehogy ott kezdjen el űvölteni hogy mi van rajta a vízben.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi!
Az úszópelussal tavaly már mi is megjártuk. Kép
Fogalmam sincs mit adjak rá idén. Vagy ezek csak a nagy "dolgok" ellen lennének? Léteznek mosható uszópelusok, de nemtudom, hogy jobbak lennének e.
Akkor neked nagyon rossz lehet ilyenkor, mert gondolom, nagyon sokat vagy egyedül otthon. A Komáromi napokat ne sajnáld. Nem maradtok le semmi értékesről.
Lehet venni esővédőt a babakocsira. Nekünk van, és nagyon praktikus. Próbáljátok ki. Nem kell félni, van rajta szellözéss képpen lyukacsozás, kap levegőt a gyerek. (engem anno ez kicsit agasztott)
Ti mivel foglaljátok le a gyerkőcöket ilyen időbe?
Enyém most épp ebéd utáni szundiját végzi. De aztán mivel vigasztalom meg, hogy nincs séta!? Nem tudom:
Na szép álmokat nektek is!
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Hát igen, az úszópelus, én már nem is írok semmit, már egyszer kitárgyaltuk.

Kicsi nem tudom hogy álltok a hozzátáplálással, vagy hogy akartok-e etetőszéket venni, de mindjárt berakok egy oldalt, ott most akcióban van. http://www.babyoutlet.hu/
Ez a volt Megatoys.

Csütörtökön akkora szerencsénk volt, hogy mi nem áztunk el. Találkoztunk egy ismerőssel a Plus előtt és el akart csalni minken a tóparti játszótérre. Gondolkodtam, de akkor már borulgatott, úgyhogy végül is nem mentünk. Aztán félúton már csöpögött, feljöttünk és pár percére rá már szakadt is.

Na egyenlőre ennyi voltam, mert egyszerűen nem bírja elviselni, ha 2 percre a géphez ülök.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Hát igen, az úszópelus, én már nem is írok semmit, már egyszer kitárgyaltuk.

Kicsi nem tudom hogy álltok a hozzátáplálással, vagy hogy akartok-e etetőszéket venni, de mindjárt berakok egy oldalt, ott most akcióban van. http://www.babyoutlet.hu/
Ez a volt Megatoys.

Csütörtökön akkora szerencsénk volt, hogy mi nem áztunk el. Találkoztunk egy ismerőssel a Plus előtt és el akart csalni minken a tóparti játszótérre. Gondolkodtam, de akkor már borulgatott, úgyhogy végül is nem mentünk. Aztán félúton már csöpögött, feljöttünk és pár percére rá már szakadt is.

Na egyenlőre ennyi voltam, mert egyszerűen nem bírja elviselni, ha 2 percre a géphez ülök.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szasztok! Igen én szinte mindig egyedül vagyok ,csak decembertől januárig van itthon a férjem elfogadható időben.Nem unatkozom sosem sőt az a baj hogy szinte mindig elvagyok maradva.Nincs segítségem itt a 120 négyzetméteres lakás a nagy udvar plusz Csémen két kert ahová ki kell járnom segíteni a Mamámhoz és Anyukámékhoz ,ugyhogy elvagyok .Majd ha nagyobb lesz a Szilárdka viszem az Apja után a földekre hogy tudjanak találkozni.

Köszi Márti van etetőszékünk (meg mindenünk )már annyira várta mindenki az én picurkámat (hogy ilyen soká lett)a nagyszülök megvettek mindent amink hiányzott.Egyébként nem kellett vennünk szinte

semmit a Tesómnak 5 éves a kislánya tőlük sok minden maradt.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Most alszik, talán amíg beírok pár sort nem ébred felKép

Ibolya, amíg kicsi volt a Réka, addig nem volt gond az esővédő(bár szerencsére nem sokat használtuk), de a múlkor fel kellett tennem és az volt az egy szerencsém, hogy vettem valami ropogtatnivalót, amíg az tartott nem volt baj, de mikor elfogyott ... még szerencse, hogy akkor már majdnem itthon voltunk.

Képzeld azóta már 2 ismerősöm is rendelt a bébicipőről szandit és mindenki meg van elégedve Kép

Lillus teljesen meggyógyult már? Rékával mi is mindennap mentünk a sátorba. Képzeld egyszer úgy röhögtek rajtunk. Vettünk gyrost, odaadtuk neki, hogy kóstolja meg. Harapott, aztán elvette az apja. Na azt az üvöltést, a környékünkön akik látták a hasukat fogták a röhögéstől. Meg az a rohangálás amit a sátor mellett lerendezett.

Kicsi én azért irigyellek a 120 négyzetméterért, nekem pont az a bajom, hogy a lakás tök kicsi, a cuccunk sok és állandó káosz van. Viszont a kert nem kéne, azt tartsd meg Kép Útálom a kerti munkákat, én max. virágátültetést vállalok Kép bár ha lenne egy kis kertem lehet, hogy máshogy állnék hozzá, mert az meg olyan jó, hogy elültetsz egy kis magot és abból lesz valami. Na ezt jól megaszondtam.

Megyek is pihenni!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!Nagyon jó a nagy ház főleg mikor összejön a család kényelmesen elférünk.Nekünk is annyi cuccunk van többet elrakni sem lehetne ,csak azért rossz a nagy ház mert mire befejezem a takarítást már kezdhetem előre.Én szeretek a kertbe tenni-venni.Tavaj hogy terhes voltam nemnagyon volt virág ültetés , de idén már egy csomót ültettem nagyon szép mostmár az udvar.

Sziasztok !Most egy pár napig lehet hogy nem fogok írni.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Ma végre felavattuk az új szandit! Alig vártam már a jobb időt, persze nem (csak) emiatt. Tegnap, meg a múlt héten mi is voltunk a plusz mögötti játszón! Kép Persze nem voltatok épp ott. Kép
Megint beigazolódott Lilla pasi imádata. Csak a nagyobb fiúk érdekelték! Mi lesz ennek a vége.......?
Már hajlandó a homokozóba megmaradni, de még mindig nem viseli el, ha homokos lesz a keze. Márpedig az nem ritkán fordul elő ott.
Köszi szépen már jól van, az étvágya is a régi (kopp-kopp), úgyhogy mégis az anyagicsőd fenyeget a Veresek étvágya miatt. Kép
Mit csinál Réka az esővédővel? Letépi? Kép A régi 3 funkciós kocsiról a Lilla is megtanulta felhajtogatni. Kép Aztán vettünk neki egy Piere Cardin sport kocsit. Ezen egész leér a lábáig. Ezt próbálgathatja! Akkor se megy neki. Nagy huncutok ezek a kis manók!
Képzeljétek ma voltunk a spárba. Lillán az új szandi, rózsaszín lila csíkos harisnya, rózsaszín-piros mintás szoknya, rózsaszín kabát, a fején piros kendő. Erre egy öreg néni megkérdi: kislány ugye??????????? És ez nem az első eset.
Na megyek mert késő van nagyon! Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Az esővédőt letépni ugyan nem tudja, de nem bírja elviselni, ha nem lát ki. Azt se tetszik neki, ha a kupolát, vagy mit felhajtom, mert zavarja a kilátásban.

Ez az öreg néni sztori nagyon jó Kép Ne aggódj nem vagy ezzel egyedül mi is jártunk már így. Én ilyenkor szívem szerint azt mondanám, hogy fiú, csak lánynak öltöztetem. Lillának hányas szandit vettél?

Remélem kisüt azért még ma a nap, mert legalább a homokozóban szépen eljátszik egyedül is.

Megyek teregetni a tegnapi homokozós cuccait Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok


Bekukkolok,ahogy igértemKép

A héten elég kevésszer voltunk a játszón,mert a Tamás un.testvérének lessz a ballagása és mivel én vagyok itthon egész nap így én intézek 1-2 dolgot PL:süti,kajarendelés,virág.És elég sokat kellet rohangálnom minden után.Persze a Martinnal meg még bonyolultabb volt a dolog.

Kébzeljétek voltam fodrásznál(a duna áruház mellet valamilyen Móninál)Már a múltkor is 2-szer daerolt mire sikerült valami olyat elérni-e ami hasonlít ráKép Aztán meg úgy elégette a hajam,hogy olyan lett mint a kukoricicsuhé a régi babákon.Most mondtam neki,hogy hozza helyre a hajam mert írtózat ahogy kinéz.Azt mondta persze megcsinálja mert ő rontotta el és még fizetni sem kell érte.Eddig oké is lett volna.Tegnap elmentem hozzá,mondtam neki,hogy ne túl rövidre erre olyan fejet csinált nekem,hogy azt hittem elájulokKép KB. 20 centit vágott le belőle,de semmi formája az egésznek.Most úgy nézekl ki mint a régi filmekbe a kislányok akit valami nevelő nyírt meg.SZÕRNYÛ!!ja és rádásúl 2900ft volt az a ingyen nyírás.

Az eső védőt a Martin sem szereti,egyszerűen fél tölle vagy nemtudom.Ahogy felrakom már abba a pillanatba zokog is és már tépi is le.Ezét nem is erőltetem neki inkább egy ernyőt tartok a kocsi fölé.Már volt olyan hogy fújt a szél és alig bírtam tartani,meg persze én jól eláztam.

Hát sajnos nem sokszór hórdtuk mi sem a szamdit,mert olyan rossz idők vannak mostanába.
de jövő hétre melegedést mondott,majd akkor.
Nekem is van egy pát sztorim a nénikkel kapcsolatban.A Martinra is megkérdezték már talpig kekiben,hogy kislány vagy kisfiú?
de tejesen mindeggy,hogy öltöztetem 20-ból 15 ember kislánynal nézi.
De már nem is veszem fel.
Hétfőn de. ha nem esik az esső akkor elmegyünk a játszóra.IGÉREM!!!
Most megyek mert visít a kicsikém már állmos.

Minden jót nektek.Majd még jövökKép
PUSZKA
mariann2
 
 


Szia ibolya

Azt hiszem ma titeket láttunk az utcán jönni velünk szembe biciglivel.ja és még egy jó hír voltunk a tescoba és vannak olyan 3.mas csomagolásu badi és trikó is.Persze a kislányoké sokkal aranyosabb,mint a kisfiúké.

Mostmár rohanunk haza.

Szio
mariann2
 
 


Sziasztok!

IGEN MI VOLTUNK!
Akkor mi se tévedtünk! Csak fél szemmel tudtam figyelni, és nem is voltam bizti a dologba. Mentünk házikót nézni, igaz csak kívülről. Belül ma nézzük meg. Milyen lakások épültek az iskola mögött! Le voltam döbbenve. Nem is tudtunk rólla.
A fodrásszal én se vagyok megelégedve. Kép Az eddigi egyre trehányabb, és nem találtam még helyette megfelelőt. Pedig nagyon kényelmes volt, mert csak az úton kellett átmennem hozzá.
23-as szandit vettünk Lillának. A 22-es cipi is jó még rá, de nem akartam sok pár szandit venni. Kép
Könnyen megy ebbe is, kb. pont 1 centivel nagyobb, ahogy ajánlják is.
Eldöntöttem, hogy ma nem főzök, úgyhogy megyünk csavarogni. Kép Kép Kép
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok


Láttam,hogy pont azon koncrentráltál,hogy neki ne menj valakinek mert olyan szűk volt a hely a járdán.Na mi ott lakunk az iskola mögött az első újj tömbbel szemben.
ma elmentem a mamámhoz Lábatlanra EGYEDÜL busszal.Mire visszaértem elaltatta az apja.Jó kis meglepi volt.
Most rohanok haza rendet csinálni mert holnap ballagás.

Sziasztok
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog anyák napját!

Remélem mindenki jól van ebben a bánatos időben.

Törpém most aludt el, remélem nem kel fel másfél órán belül Kép

Mariann láttam a Martint az apájával, de mi szépruhában voltunk, úgyhogy úgy mentünk, hogy észre se vegye a játszóteret Kép

Nekem most tök jó fodrászom van, eddig drágálottam, de a Mariann fodrászánál olcsóbban dolgozik Kép Tényleg nemsokára meg is kéne látogatni.

Ibolya milyen házikót néztetek? Van egy a Mátyás Király utcában is bár mostanába nem jártam arra a múltkor kinn volt a papír. Esetleg ha érdekel megnézem.

Ja és most van a tescoban Libero maxi plusszos pelus akcióban (csak mert eddig nem volt). Ha valakit érdekel.

További jó hétvégét!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti én bizony nem tudom melyik az a Mátyás Király utca. Pedig még az új térképet is előturtam, de azon sincs. Kép Hol van az? Persze érdekel. A megnézés ingyen van, aztán meg ki tudja mi lesz belölle?
Ami a temető mellett udvar van, ott néztünk egy házat. De 95% hogy nem vesszük meg. Kissé furinak találtuk!
Melyik fodrászhoz jársz? Bár most ajánlottak egyet itt Szőnybe.

Mariann nem hiányzott a Martin? Csak mert nekem mindig olyan lelkiismeret furdalásom van mikor másra hagyom. Igaz hébe-hoba esik csak meg, és tudom, hogy szüksége van más társaságára is, de akkor is ezt érzem. Pedig ő olyan jól megvan nélkülem. Kép Bezzeg, ha apa megy el! A ti kicsinyeitek apássak vagy anyássak?
Képzeljétek elromlott a bicigli, így egy darabig nem fogunk Komáromba játszózni. Kép Remélem apa hamar megeszkábálja. Nem tetszik ez a babakocsis buszozás. Elég volt belölle télen. KépNa megyek főzni: Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ibolya a Mátyás k. u. pont az öregek otthonával van szemben. Szóval pár év múlva sem kellene messzire költözni Kép Kép

Hát most így kapásból meg nem mondom neked a fodrász nevét, de ajd megnézem a telefonomban. Egyébként a szakmunkásképzővel szemben van.

Elaludt az ölemben úgyhogy megyek becsempészem az ágyába.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok


Igyekszem,minig gépközelbe jöni,ha átjövünk,hogy eltudjalak olvasni titeketKépVagyis a leveleiteketKép

Ma de. voltunka játszón,meg is tanult felmászni a csuzdára.Persze engem a frász kerülgetettKép
De olyan ügyes volt hogy majdnem eldurrantam a büszkeségtől.

Nekem is hiányzik ha ott hagyom anyóséknál,de annyira imádja őket,hogy tomból ha nemmaradhat ott.Nekem meg nincs mindig humorom ott ülni náluk mert annyi dolgom lenne itthon.
de azért óránként felhívom őket,hogy minden rendben van-e.

A Martin mind a kettőnket imád.De ha itthon van az apja akkor én háttérbe szorulok.Mert Õt ritkábban látja,mivel sokat dolgozik.
Hólnap de. is megyünk játzóra!!!

Most megyek altatni.Sziasztok
mariann2
 
 


Sziasztok!

Pedig azon az utcán még jártam is. Csak nem tudtam, hogy úgy hívják. Szép kilátásokkal kecsegtetsz mondhatom! Kép
Most már Lilla is anyásabb mint régen, eleinte én meg se tudtam nevettetni. Mióta az első szopit elhagytuk, már jobban kötődik hozzám is. Ha sírni kell, mindig hozzám rohan, de az Apa az Isten! Kép
Végül is így egyetértés van köztünk. Megis alapítottuk az Apa fanclub-ot. Kép
Elég ügyes a Martin,gondolom, azóta mindig az új tudományát próbálgatja a játszón! Reméljük te is hozzá edződsz. Kép
Nálunk meg a Lilla citrom imádó lett. Elcsórja a félbevágott citromot, és nyalogatja, miközbe fel-le rohangál. Az apját meg a frász kerülgeti, mert ő még a savanyúbb narancsot se bírja megenni.
Szép idő van ma, legyetek kint sokat, és érezzétek jól magatokat!
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


sZiasztok!

A múltkor Réka is úgy nyalogatta a citromot, mintha egy édes alma lenne. Még egy fintor se volt az arcán.

Réka inkább anyás, mint apás. Bár van olyan, hogy amikor látja, hogy elmegy az apja keservesen elkezd sírni.

Nekem a csúzdával mostanság az a baja, ha felrakom akkor abban a kislakban elkezd rohangálni én meg mint egy hülye futkosok körbe a csúzda mellett. Úgyhogy ha mostanában csúzdázni megyünk akkor csak a csúzdára rakom fel. Ami marha jó emelgetni a 11 kilós kis valagát.

Holnap megyünk dokinénihez megkapja a bárányhimlő elleni oltást. A szemét anyja már a második bónusz oltást adatja be neki Kép Kép

Tegnap megfőztem életem első sárgaborsófőzelékét és jó lett Kép

Ja, már 2 napja nem alszik napközben semmit az én drágaságom Kép Tegnap bekötöztem a babakocsiba aztán elmentünk sétálni a ház mögé a dzsindzsába, mert mondom ott nem hallja senki az üvöltését. Aztán már becsukta a szemét, már kezdtem örülni, de valami történt, szem kipattant (az én idegeim is) és nem aludt. Ma már 1/2 7-kor felkelt, kíváncsi vagyok mi lesz.

Megyek mert mindjárt összezsírkrétázza az egész szőnyeget.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Márti mi a helyzet Rékával? Alszik már? Elöbb utóbb csak kimerül, és alszik nappal is. Most lehet abba a kórban, hogy kezd kialakulni az ÉNtudatja. Lehet, hogy ez teszi zaklatottabbá, és ettől nem bír aludni. De csak találgatok.
Akkor nem vagyunk egyedül a citrom imádattal! Kép Lilla is úgy eszi mintha fagyi lenne! Persze a valódi fagyitól meg fintorogva elfordítja a fejét, és megse kóstolja. Mondjuk nem bánom. Kép
Képzeljétek az én kis tündérkém elkezdett babázni! Annyira örülök neki, olyan aranyos! Eddig csak autók, meg ilyesmik érdekelték, de mostanába egyre többet babázik, meg a plüssökkel is játszik. Feléledt benne a gondoskodó ösztön!
Megnéztük a "tekkó"ba a liberó pelust. Akciósan volt annyi, mint a DM-ben eksön nélkül. Azért vettünk, mert ott (DM)ritkán van ekkora kiszerelésben. Kép Na megyek mert a kanapé karfáján óhajt sétálni: sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Az én kis gyerköcöm sem volt hajlandó valamelyik nap aludni egy fél órát sem.Igaz hat hetes koráig szinte nem is aludt napközben még az a szerencsém hogy nem síros és elnézelödött.
Olyan sűrű minden napunk a héten mégcsak most tudtam először gép közelbe kerülni.Ortopéd orvoshoz is kellett mennünk,de most már csak fél év múlva kell újra mennünk.Kisfiam úgy született hogy a pocakomban elfeküdte a fejét és a nyakát.születésétől kezdve tornáztatni kellett mert két csomó volt a nyakában az izmon,ettől nem tudott mind két irányba nézni.Most már eltünt a csomó és az én kis drágám szépen forgatja a fejét,igaz egy párszor sírás volt torna közben de meglett az eredménye.

Anyáknapi ünnepségen is voltunk a keresztlányom meghívott az oviba.Persze olyan megható volt hogy bőgtem ügyesek voltak.

Most meg készülödünk hétvégére megyünk Sárvárra.Alig várom hogy úszhassak egy jót ,tavaj nem lehetett fürödnöm.Na persze a bikinim nem jó cickóban ,ezért azt is kellett venni ,szoptatás után meg majd tehetem a szekrény aljára biztos.

Na sziasztok megyek aludni késő van.

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi jó utat! Érezzétek jól magatokat! Gondolom akkor ez külön jó a picidnek, ha jól tudom ott gyógyvíz van. Bizony én is vágyom már úszni. Tavaly nekem is új bikinit kellett venni a szopiztatás miatt. Most meg már fürdőruhát, de sajna más okból. Kép Nem is tudom, hol nézzem, ahol választék is van, meg jó ár is.
Olyan mérges vagyok. Nem lehet feltenni képeket az oldalra napok óta! Betettem ide a babakocsi hirdetésünket, de nem tudok hozzá képet csatolni. Nektek sikerül?
Ma állítólag 26°C lesz! Kép
Megyek is, hogy mihamarabb kimehessünk! Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Mariann!
Nem volt ma (péntek) kinn a Martin du. a tó parton? Egy idősebb férfival volt egy Martin nevű 1 1/2 éves fiúcska, de nem tudom, hogy a tied volt e.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Olyan hülye vagyok! Szóval a lényeg: ha a tóparton sétáltok, nagyon vigyázzatok, mert az egyik aknának eltünt a teteje, és könnyen beleeshetnek a kicsik. Nem is lehet messziről észrevenni, csak közelről. Úgyhogy nagyon vigyázzatok arrafelé a kicsikre!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok


Igen az én kicsikém volt a papájával.Nagyon szereti nézni a kiskacsákat,meg oda járnak ki bukfencezni.Mert ott nincs tele a fű kutyagumival.Kössz,hogy szóltál az aknáról,majd figyeljük mostmár.ígyis beszereztünk 3 púpot a 1 nap alatt.
Elmentünk a dédihez 2 napra és játszott a lépcsőn.1 foka van csak,de azon is sikerült úgy elesnie,hogy majdnem szétrepedt a feje.Én meg majdnem szívrohamot kaptam az idegtől.Egész végig ott áltam mellette,hogy nehogy elessen,elfáradt a lábam és gondoltam leülök már úgyis olyan jól megy neki.Aztán 2 perc múlva meg is volt a baj.1percre sem vehetem le rolla a szememKép

Ne aggodj Ibolya a Martin meg a uborkát eszi úgy mint ha valami édesség lenne.Ha nem adok neki akkor elkezd ordítani érte,és a végén kiharcolja magának.
2napig 38,7volt a láza a Martinnak a foga miadt,ezért elmaradta szuri.Majd jövő héten elviszem.Énis összeszedtem egy jó kis náthát valaholKépMost lábalok ki belőle.


Kicsi
Jó utat és kellemes időtöltést.
Sajnos a fürdőruhával hasonlóképp vagyok énis.
Bár nekem a fő baj a hasam.Sajna csíkos maradt,elég rendesenKépMeg persze nemtudnék elsüllyedni a sok hálytólKép
Én tavaly az Ego-ban vettem 3900-ér fürdőrucit.
Szerintem elég jól néz ki.De a Tesco-ba is voltak jók tavaly,1700-ért.Nézd meg hátha van már ott.
Most megyek altatni.
Kellemes időtöltést ebben a gyönyörű idöben.
mariann2
 
 


Sziasztok!Csak benéztem,ne maradjak le nagyon.Köszönjük remélem jó utunk lesz , mert most meg az autónk kezd szarakodni remélem azért oda érünk na meg persze vissza is.Szerencsére az én hasam nem lett csíkos a terhességtől , úgy látszik jót tett hogy kezdettől fogva maszírozós kesztyűvel fürödtem és minden este vastagon baba testápolóztam magam.
Most a Tescóban nagyon béna bikink voltak ott akartam venni 1000 forintért.Máshol meg csak baba rózsaszin meg idétlen mintás volt , így a Kalmár közben vettem 7990 ft-ért , de mintha a fogamat húzták volna ki olyan rosszul estt ennyi pénzt kiadni.
Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Valamelyik nap írtam egy litániát, erre elszállt az egész Kép Olyan ideges lettem, hogy még a gépet is kikapcsoltam.

Kicsi biztos jól éreztétek magatokat. Neked írtam ami elszállt, hogy asszem a komtv-ben olvastam, hogy itt a strandon is van babaúszás. És ha az a csaj tartja aki a kismamatornát, akkor biztos jó is.

Képzeljétek megjött a nagybátyám Svédországból és hozott a Rékának egy csomó ruhát. Olyat is amit ő vett nagyon menő Mexx márkájú göncök meg Adidas csuka. Meg hozott használt ruhákat is, de azok között is van olyan kisruha amin még rajta van a cimke. Úgy örültem neki, mintha legalábbis én kaptam volna.

Csütörtökön megkapta Réka az oltást, pénteken meg én öregebb lettem öregebb egy évvel. (most nem tudom sírjak-e vagy nevessek)

Ibolya házvásárlással hogy álltok? Képzeld a házunkban albérletben lakott egy fiatal pár a Rékánál 3 hónappal fiatalabb a kislányuk és megvették a szinház közben (szerintem) azt a lakást amit ti is majdnem megnéztetek. 7,8 milláért, a csaj anyja annyira kiakadt nekem panaszkodott. Ja és cirka 65 ezret fognak havonta törlesztésre fizetni.

Mariann délután nem szoktatok a játszóra járni? Csak mert mi délelőtt valahogy nem igazán jutunk el oda Kép

Pussz mindenkinek és remélem ez most nem száll el.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Mariann!
Akkor a Martinodnak "udvarolt" a Lilla! Kép
Pont pitypangot szedett kicsi fiad mikor felfedezte, és robogott oda virágot szedni Martinnak, de nem fogadta el. Aztán persze árnyékává vált, követte mindenhova. Imádja a fiúkat! Kép Kép Nem igazán tudom, hogy ezen sírjak, vagy nevessek.

Kicsi!
Én is ezt érzem fürdőruha ügybe. Nem igazán tetszik nekem se a TESCO-s kínálat, így most szoktatom magam a nagy ár gondolatához. A Budmil kirakatába láttam egy jót, de 8200 Pízért.... Kép
De ma legalább megjött az adó-visszatérítés egy része, az betakarná. Kép
Én is kenegettem a pocim, de így is csíkos maradt. Biztos alkati kérdés is, szerencsés vagy!

Márti!
Mi még akkor néztünk a színházközbe, mikor várandos voltam a Lillával. Hát ennyi pénzért sokkal jobb helyen is látunk lakást. Még a Molaj is jobb környék, mindent összevetve. Nézegetjük a házakat, annyira nem sürgős (egyenlőre). Kivárunk valami jót. Ha lesz.
Sajnos nekünk is ekörül lesz a törlesztő részlet, ha belevágunk, jó 20 évre. Ebbe most inkább nem gondolok bele, mert ma még nem vettem be a homeos bogyómat. Kép
Hú nekem is kéne egy ilyen rokon. Én a monitex mellett szoktam olyan használt ruhát venni, ami újnak néz ki. Igaz nem sűrűn akad, de kilehet fogni.
Na megyek, mert du. megyünk csavarogni.
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok


Hát ez a bikini ügy egy kicsit durva.Hogy van pofájuk egy félméter anyagért 7-8 ezreket elkérni.Mert tudják úgyis megveszik.

Du. ritkábban megyünk játszóra,de ha megírod mikor mentek akkor úgy intézem a dolgaim,hogy ottlegyünk mi is.

Kicsi remélem jól érzitek majd magatokat.Mi is találtunk egy jó helyet,ami még "olcsó" is.Igaz nem kimondottan bababarát,de nekünk megfelel.
És az a jó az egészben,hogy az üdülési csekken még ehetünk is.Így nem kerül pénzbe majd semmi.Kép
Ti hová mentek?
Ibolya
Nemtudom mi volt a Martinnal,hogy nemakarta elfogadni a virágot,pedig elég csajozós fajta már most.A játszón is minden csaj után szalad.Mindenki ezen szokott nevetni.
lehet,hogy azért volt bátortalan mert papályával volt.

Márti
Mi is hitelre vettük a lakást,sajnaKép
20évre havi53000ft.Ha megengeded,egy jó tanács.Ne forint hanem Svájci alaput vegyetek fel mert annak mindig jó az ára,ehez képest a forint folyamatosan és drasztikusan romlikKép
Ja és még egy jótanács aZ OTP. a legszemelebb bank az egész környéken,vigyázzatok velük.
Nekünk a K&H. jött be.


Most megyek ablakot pucolniKép

SziasztokKép)))))))))))
mariann2
 
 


Sziasztok!

Ha esetleg Budaörsön jártok menjetek be a Premier Outletbe, én a mlkor ott vettem Budmil melegítőt magamnak 5 ezer pízért, ugyanaz komáromban majdnem 20. Bizti fürdőruci is van. Ja és annyira kedvesek voltak a Réka még egy kis ajándék macit is kapott (jó csak ilyen kulcstartós méretűt de akkor is) Kép

Mariann és aztán nem akarok még egy lakáshitelt felvenni Kép Elég ez az 1 is.
Különben van a neten hitelösszehasonlító és nem minden esetben rossz az Otp.
Tavaly az egyik volt munkatársam már majdnem felvette a Takszövnél a hitelt, mikor mondta, hogy mennyi a törlesztőrészlet én sokalltam, megnéztem neki a neten és az Otp-nél több 10 ezerrel olcsóbban vette fel rövidebb futamidőre. Ja, egyébként jóanyám az Otp lakáshiteles Kép Úgyhogy nekem minden papír helybe jött, csak aláírni kellett.

Ibolya, igen a csaj anyja pont ezen volt kiakadva nagyon, hogy ennyiért a városban is kaptak volna. De neki csak a költözés előtti nap mutatták meg, hogy hova is mennek Kép
Én is vettem már a monitex mellett 1-2 ruhát, de mondtam a nagybátyámnak, hogy ha legközelebb jön, akkor is hozhat nyugodtan Kép

Mi még nem tudom hova megyünk nyaralni, nagyban függ attól, hogy a férjem kap-e üdülési csekket. Mert ha igen, akkor inkább belföld, ha nem akkor Horvátország. Ha megyünk. Tavaly a balcsin voltunk egy szállodában és a Réka ott tanult meg enni. Nagyon sokáig elutasította a kanalat, már közel 7 hónapos volt mire ott az étteremben látta, hogy mindenki kanállal eszik és ő is rákapott Kép

Na nem fárasztalak benneteket tovább.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

A fürdőruha ügy számomra tovább durvult! 13000Ft-ért találtam. A Budmilosba 1 db 42-es volt, de annak meg rövid volt a pántja, nem 174cm-es csajra szabták. EGO Adidas: még nem jött, most várják. Egyetlen reményem, még a strandon lévő bolt, ha nem jön be, marad a Pestre utazás. Köszönöm is egyből az ötletet Márti, még jól jöhet. Az úttal együt se lesz akkor 13e.
Ezt a hitelösszehasónlítót belinkelnéd?
Eddig nekünk is a K&H szimpi, de a pénz beszél.
Tegnap du. voltunk a játszón, és szegény Lillát sírva kellett hazahozni. Annyira tetszett neki. Fél 6-ig voltunk, és addigra már rengeteg gyerek volt. Legközelebb hamarabb próbálunk menni.
Mariann ti most az új házba laktok, vagy azzal szembe? Nem igazán jöttem rá még. Bocsi. Tudom már mondtad, de hát öregszem. Kép Na megyek én is: Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

http://www.privatbankar.hu/partner/origo/piacilakhitel.php
Ibolya itt azt hiszem az összes bank ajánlata rajta van és mindig aktualizálják, nézegessed meg.

Hát 13 ezerért már tényleg durva a fürdőruha. Tegnap délután 5-kor még mi is lementünk egy kicsit labdázni, aztán 1/2 7-kor már nekem is úgy kellett behozni, mert a nagyfiúkkal meg a nagylányokkal sokkal érdekesebb labdázni, mint az anyjával Kép Ja és persze nekik kosárlabdájuk, meg bőrfocijuk van, nem csak sima kis gumilaszti.

Ma elég érdekes idő van, hol hétágra süt a nap, hol meg szakad az eső. Az éjszakánk is igen szar volt, lehet, hogy ez miatt a front miatt, de szinte óránként keltünk.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia
itt vagy még?
mariann2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: