Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a ragyogó időhöz?Gondolom,mindenki kint levegözik a gyerköcökkel.
Én kaptam egy kis kimenőt.Még húsvét előtt feljöttek a szüleim unokázni,így tudok egy kicsit pihenni nappal.Mert ugyebár éjjel a fiatalúr nem nagyon akar hagyni.Ennek ellenére átköltöztettük az ágyát a gyerekszobába.És láss csodát,Fanni végre kiköltözött az ágyunkból,mert hogy ő az öcsivel alszik egy szobában.
Az már egy más téma,hogy az öcsi zömében velem van az ágyban,pontosabban holitt holott...
És végre a pelustól is hajlandó megválni a kisasszony.Pedig már azt hittem,hogy csödött mondtam vele.

Szóval anyuék látogatása elég ösztönzöleg hatott a nöcire.
Azért Lackó is fejlődik.Végre hajlandó elfogadni az anyatejen kivül más innivalót is.Fanni biciglijével is próbálkozik,és lépcsözik is.Csak az alvás...
De ne legyek telhetetlen!!!

További szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Szép jó reggelt,

Fleur: legyen a holnapi vagy holnaputáni nap. Utána sajna már esőt jósolnak a meterológusaink.

Mi is kint vagyunk amennyit csak lehet tegnap felmentünk a Normafához, na ott is voltak annyian. Valaki már grilezett is, mikor egy -egy illatot elkaptam irigykedtem is rájuk.

na lépek......
ritus28
 
 

 
 

Gabi
No ügyes a kiscsaj :) a pelus teljesen időben van és a kiköltözés meg :)

Ritus
Nekem mind1. Igaz hozzá kell tennem kicsit megvagyok betegedve. De szabad levegőn tuti nem kaptok el semmit. Jázminnal szoktunk sétálgatni elég gyakran :lol:
Ma délután is megyünk. Ha gondolod csatlakozz hozzánk.
De a holnap is jó. Nekem mind1, h délelőtt vagy délután, mert Lilla elalszik a babakocsiban is csak az a lényeg, h kajcsi után legyünk.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Hellló,

akkor holnap délelőtt, összehozhatnánk valamit, Zsombi 12-és 13 óra között szokott elaludni.

De mi sajna kocsival nem tudunk sétálni, leginkább a szaladgálás s minden dolog felfedezése érdekli ZSombit :P .

Nektek jó így Fleur???
ritus28
 
 


Sziasztok!

Merre szoktatok sétálni? Talán mi is csatlakozhatnánk,ha valahol a környékünkön.

Anyuék ma hazamentek,teljesen magam alatt vagyok.Tök üres lett a ház!A vasúton sikerült elsirnom magam...

További szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Ritus
A játszótéren jó ahol a múltkor találkoztunk. Persze jó nekem így mi meg majd rohanunk utána Lillával :) persze kocsival :)
Gabi te is csatlakozz, ha van kedved és dobok sms-t Jázminnak is.
10 óra jó lesz? Akkor 12-13 körül haza tudtok érni és tud aludni Zsombesz :)

Tudod mit priviben dobom a számom úgy egyszerűbb értekezni :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Hello!

Sikerült taliznotok, ha elöbb jövök mi is csatlakoztunk volna! Tényleg elromlott délutánra az idő! :(

Fleur: Sebi kúszva is eljut mindenhová :) De mostmár kezdi a mászást is, de kényelmesebb neki kúszni!


Gabi: :( Át tudom érezni a helyezeted...félig-meddig. Nekem is nehéz volt, amíg nem költözött ide anyukám!

Kép
Sebi felfedezőúton!

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Én is vagyogatok, de sajna csak arra van időm zömében, hogy olvasgassalak Titeket!

Ritus, Zsombi tegnap nagyon édes volt! Ahogy szaladgált... A mellénye nagyon tetszett! Sikerült elaltatni? Nem volt utána nyűgos a buszon? Csak kicsit legyen jobb az idő, és megyünk hozzátok felmérni a lakihegyi játszóteret!!!! :)

Judit, nagyon komoly Sebi! Tündéri, ahogy bemászott a szekrénybe! Hogy vagytok? Fogacskák? Éjszakák?

Gabi, éjszakák? Remélem már jobbak picit! Amint kicsit is jó idő van, biztosan megyünk sétálni! Ha legközelebb 1 óránk van a taliig, megpróbálok beírni ide, hogy mikor és hol, hátha tudtok ti is csatlakozni!

Sziszike? Jól el vagy tűnve!

A többiekről nem is beszélve...

Rólunk: Bogi igazi anyja lánya, kényelmes a lelkem, üldögél, ha felállítom, ügyesen álldogál magától 2-3 percig, de nem forog, nem kúszik és nem hempereg. Az éjszakák brutálisak, 4-5x kelek egy éjjel, napközben egyszer alszik max 2 órát. És elég nehéz beosztanom az időt mellette, mert nagyon erőszakos, üvölt sokáig ha akar valamit - nem szoktam ugrálni hozzá egyből, hogy picit letörjem a szarvacskáit.
Tegnap voltunk védőnőnél, 8600 gr. és 69 centi. Tömör mosoly a gyerek :lol: Ennyire: http://jaslac.videoalbum.hu/video/kacagos

Na kihasználom eme ritka alkalmat, hogy visszaaludt, úgyhogy megyek pakolni!
Sziasztok!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok,


Jázmin, ahogy hazaértünk pár kanál levest tudtam a Zsombiba beletuszkolni, már az etetőszékben majdnem elaludt. A buszon vlt egy kis fennforgás, de 10 perc sem volt az út úgyhogy kibírtam, vannak már bevállt trükjeim.

Köszönjük a dícséretet, hát a Bogi is nagyon aranyos, kis mókamiki mint a Zsombi meg a Lilla. Most látom súlyra akkorák vagytok mint mi, kicsit fura. Nem??????????????????

Megnézetm a videót, nagyon édi a kisasszony ott is.

Judit, a Sebi nagyon édes a szekrényben, aztán legközelebb ti is remélem eltudtok jönni. Nekünk is van egy ilyen képünk mindjárt meg is keresem.

A lényeg, hogy végre legyen szép és még szebb idő, hogy minnél hosszabban kint tudjunk lenni a gyerkőcökkel. Aztán tali tőle bármikor.


Gabi, remélem ti is tudtok jönni a következőre Kép , mostanába nem jártok erre felénk???
ritus28
 
 


na nem ezt akartam a gép meg nem akarja az igazságot................. :evil: :evil:
ritus28
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok.:)

Tegnap voltam Miklóson, sztk.
Bár kívülről halom inkább.:)

A lényeg 7 előtt érkeztem 6:45re és zárva volt az ajtó, mint a jól neveltek mi meg sorban álltunk, ez mentis az ajtónyitásig, utánna mindenki rohant elnyomta a másikat,hihetetlenek!

Receptért mentem, s fél8volt, mire végeztem, pedig elsp voltam, de ezis gyorsabb volt az átlagnál.

Jhéten kap Bence oltást! 15hósat, annyira rohan az idő!

Annának folyik az orra, de jól van.
Csak szippantani kell, kicsit megzavart mindenkit ez az időjárás.

Olyan jó volt pár napig ez a nagy nap!
Rengeteget tudtam mosni...remélem megint kisüt.:)

Holnap reggel megyek úszni Miklósra reggel, azt hiszem 8kor nyit, én ott leszek.:) Nem jön még valaki?

SZÉP NAPOT!

Úgy néz ki az lesz!!!!!!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mi még egyben vagyunk.. :D Már csak 1 hetet kellene nagyon kibírni, hátha sikerül. Bár ma voltunk a dokinál ultrahangon, és már állítólag 3 kilós a kisasszony! :D Csak ámultam és bámultam, azt hittem max 2,5 kg.

Olyan édesek a bébik a fotókon, csorog tőle a tejem, hihetetlen.. :D :oops:

Mivel ilyen eredményes volt a sok-sok fekvés, megyek, folytatom, bár már kétoldali fekvésundorom van.. :oops:

Sziasztok!

Erika

Erika

KépKép
taria
 
 


Erika: Kitartás! :) Könnyű szülést, ha közben mégis meggondolná magát és kibújik!
Sajna ezek az uh-os eredmények nem pontosak! Nekem is 3,5 kilót mondtak még szülés elött 1 nappal vagy aznap reggel! És 4300 gr lett!

Jazmin: 3 foga van Sebinek! A felső mégcsak bújik, szerintem ezért forgolódott éjjel is! :( Egyszer fel is ült, de aztán 1-2 perc és visszaaludt.
Sokat fejlődött mostanában, már szinte mindenhol fel tud állni kapaszkodva. Mászik is, seperc alatt felül, meg nagyin ügyesen áll kapaszkodás nélkül, sőt már 3-szor lépett 1-et! ha így haladunk 9 hónapos kora elött járni fog!

Ha taliztok írjatok ide is légyszi! Próbálok minél többször jönni!

Sziszike: Milyen volt az uszi? Esélyem sincs eljutni sehová...sőt még itthon sem tudtam tornázni eddig, pedig nagyon jó lenne!

Ritus: :) igazi pasi Zsombor...még le sem esett a tojáshéj a fenekéről ,de már barkácsol!

mennem kell...a főnök éhes!

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Mi lassan 3 éve vagyunk Miklósiak, Bence ide született, csatlakozhatok hozzátok?
Eszti
piciphoe
 
 


Sziasztok,

Eszti: üdv közöttünk, mesélj magatokról, merre laktok, Bence milyen idős stb..............

Judit: köszi, ha tali lesz mindenképp írunk, de telon jobb értekezni ezt tapasztalatból tudom. :P

Erika: egyben vagytok még?????? Már napok kérdése is te is kezedben tarthatod a gyönyörű szép kislányod.

Zsombi nagyon beindult fogügyileg ez az éjszakáinkból is látszik, ma hajnalban nem sokat aludtunk Amugy a 12-ik fog is kibújt ezek már a rágó fogak. A fentiek igaz még csak félig jöttek ki azt mondják a másik felük okoznak még pár rázós éjszakát.
Pénteken tölti a manó az első évét be, szinte hihetelen, ez az egy év nagyon gyorsan elrohant. Aki teheti az használjon ki minden egyes másodpercet a kismanókkal, mert tudjátok rohan az időőőőőőőőőőőő :)

na megyek, pápá
ritus28
 
 


Sziasztok!

Ha tudnék,és időm is lenne,én is rakhatnék fel pakolós babás fotót.Na meg nemalvóst/alvós az nehezen menne/
A nem alvást is lehet fokozni:két éjszaka óta nem alszom,mert Lackó szinte félóránként fent van,nappal ennek ellenére pörög.Tegnap már,hogy 10 percre le tudjak ülni nyugodtan,fogtam és betettem a járókába,pedig már nagyon nem szereti. Egyfolytában mászkál,ha gyorsan akar vhova menni,akkor mászik,ha ráérősen,akkor kapaszkodva-állva.De semmi nincs biztonságban tőle.Már rájött arra is,hogy Fanni kis széke nemcsak ülésre jó,hanem arra is rá lehet állni,és magasabban lévő dolgokat is eléri így.
Félelmetes kis pasi.Fanniba pedig kisördög költözött.Irtó ügyesen leszokott a pelúsról és alszik a szobájában,de rosszasága az elmúlt 3-4 napban megtriplázodott.Remélem,csak vmi front,mert hosszú távon nem fogom bírni.
Jövő héten megpróbálom beíratni az óviba,de nem sok esélyt látok,mivel nem tudok munkáltatóit vinni.Nincs vmi jó ötletetek???

További szép napot!Jó sétákat ebben a gyönyörű időben!
Remélhetőleg,nemsokára összefuthatunk a lakihegyi lakópark vmelyik játszóterén.

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi: Éppen rátok gondoltam éjjel, mert nem tudtam aludni! Sebi meg olyan édesen szuszogott mellettem! Szerintem van esélyed az oviban! Már nincs olyan sok gyerek, most pld. a tököli oviba is simán felvennék a csajokat. Mondjuk Miklósra most sokan költöztek :( de nem reménytelen!

mamiblue
 
 


Phű, csakmegint sikerült idetalálnom :)
Sziasztok :D

Bence 18 hós lesz 25-én, egy viharmanó, és mindig vidám :)
Miklósón a Komáromi utca környékén lakunk, közel 3 éve, most keresünk valami kertes házikót, mert ez egy lakás és elég nehézkes az udvarra-játszóra menés. Általában, vagyis mostanában a Miklós téri játszóra ballagunk le, ha éppen nem a városban rohangászunk ügyintézős játékokban :P :D

piciphoe
 
 


Sziasztok!

Én még mindig egyben! :lol: Sikerült a 37-ig kihúzni. :D
Bár, amilyen nagy para volt a koraszülésveszélyből, most úgy tűnik, meggondolta magát a bébi, mégiscsak bent marad még..

Judit! Megvigasztaltál.. :( Így is épp eléggé félek.. :cry:

Az orvos szerint is nagyobb baba várható az átlagosnál, mert a párom is meg én is elég magasak vagyunk. Néha úgy bepánikolok, hogy visszacsinálnám az egészet.. :D :oops: Néha meg annyira várom, hogy nem érdekel mi lesz.. :D

Minden jót nektek!

Üdv,

Erika

KépKép
taria
 
 


Sziasztok!

Erika:tavaly,Lackó születése előtt engem is rendesen bepánikolt a dokim,hogy lent van irtóra a baba,és feküdjek...Fanni mellett ezt azért nemigen tudtam betartani,és láss csodát,a fiatalúr 29-re volt kiírva és 28-án született meg.Szóval,csak semmi pánik,ő tudja,mikor van itt az ideje.Ügyes légy!!!

Eszti:Üdv köztünk.Régen mi is jártunk a Miklós téri játszóra,én szerettem,csak kicsit messze van.

Judit:Képzeld,amikor pont Te nem tudtál aludni,Lackó csak egyszer volt fent,hajnali 2-kor.Helyette viszont Fanni ébredt fel többször.Milyen jó,hogy így összehozzák,hogy anya véletlenül se aludjon.Most meg visszaállt a rend,és Lackó kelt 40 percenként.


Kellemes hétvégét!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Hétfőn dél körül Posta közben vagy a nagyjátszón??? Persze szép idő esetén... :)
Fleurral e tájban szoktunk találkozni, mondtátok, hogy csatlakoznátok :)

Jó hétvégét!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Jajj, most találtam a neten... http://blog.justhvk.hu//?p=521 Szívesen belefognék :) Van egy csomó pad és egy csomó kismama aki sétálgat :) Hogy a hévről és a buszról se feledkezzünk meg...

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól a dunavarsányi Igazgyöngy Babauszodában szerdán és vasárnap 9.00-12.00.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

Bejelentkezés: Álló Zsuzsa 20-377-8690;
www.babauszas.atw.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Kép Kép Kép

Pár kép az első szülinapunkról!!!!!!!!!!!!!
Az első képen még épp állapotban a a torta, na de a manó kezelésbe vette, kicsit szobrászkodott :P :P .

Nekem jó a holnapi tali, de korábban, mivel mi délután alszunk csak.
ritus28
 
 


Zsombinak jajj de nagyon boldog szülinapot kívánok (utólagosan is)! :)
Még mindig imádnivaló a kisfiad, Ritus!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Mamiblue
Látom :)
Akkor sikerült talizni, sajna az idő nem volt valami szép :( ettől függetlenül gyerkőcök élvezték :)
Húúha, hát lehet, akkor szaladhatsz utánna :) bár Lilla is nagyon igyekezik ezzel az állással.

Jázmin
:) látom vonalzót cseréltél :) jó lett
ez tök jó :)

Ritus
Zsombi olyan mintha épp szerelné össze azt a bútort :) láttam, h ügyes, no de ennyire??!!! :lol:
Jajjjaja és milyen volt az első szülinap??? :lol: hát hihetetlen :) végig élted megint a szülést meg mindent?
cukiiii
Kép

Sziszike
Bence hogy viselte az oltást?

Taria
:lol: még mindig egyben? Bár gondolom írtad volna...:) baj most már nem lehet.
Én is így éreztem, de ne aggódj, felejthetetlen és szuper élmény lesz. A fájdalom nem olyan fájdalom, és ha hosszú attól még nem lesz nehéz a szülés.
Mi babónkat is elsaccolták, mert hosszú volt :) doki bácsit becsapta :) 3500 grammra saccolta és 3060-al született :) nekem nagyon kellemes emlék maradt a szülés és egyáltalán nem arra emlékszem, h olyan szörnyű fájdalmas lett volna.
Azért írom ezt neked, mert én is szörnyen paráztam és féltem...szorítok neked :) szülős videót ne nézz :lol: az úgysem olyan :)

Szia Eszti Üdv közöttünk, merre laktok? Merre van a Komáromi utca? Mi is most lesz 3 éve, h itt lakunk, de nem tudom :oops: :)

Gabi
ÚÚristen ezt még olvasni sem semmi...hát ez a gyermek pörög rendesen....jajááj remlem nem ez vár rám is pár hónap múlva...:?
Szegény horror a gyerkőcöd alvása azaz nem alvása, remélem most már rendeződtök. Én még attól az egy keléstől is kivagyok...

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok, tegnap csak bekukantottam,

Köszönjük Jázmin, Fleur!!!!!!!!!!!!

Volt tali????????? Mi nem is tudtunk volna menni mivel szaladt a lakásom, egész délelőtt takarítottunk a fiúval. :P :P

Nos a szülinap jó is volt meg nem is. Kezdődött azzal, hogy szombaton egész nap esett az eső hajdúban, ugyanis ott tartottuk. Így a kerti party, házban bent ülős lett, de sikerült a bogrács is meg a flekken is nagyon finom lett.
Aztán a Zsombi hasa is fájt délután, volt sírás is. De mindezek ellenére nagyon élvezte a tortában maszatolást tényleg olyan volt mint egy kis szobrász :) :) . Teljesen átkelett öltöztetni.

Este 9-kor pedig a foga miatt sírt, inkább ordított 11-ig. Nem hatott nála semmi sem, pedig mindent bevetettem ami eddig jó volt. Aztán végül is babapiskótát adtam neki, kettőt elrágicsált s elaludt, aztán hogy mi miatt sikerült elaludnia azt nem tudom. De nagyon szenvedett szegénykém.

na felkelt megyek, sziasztok
ritus28
 
 


Sziasztok!

Lehet már nem is emlékeztek rám. Olvasni szoktalak titeket, de reagálni már nemigen jut időm. Ezentúl igyekszem gyakrabban írni.

Jók ezek a talik! Én is szívesen mennék legközelebb! Melyik játszóra szoktatok járni? Vannnak valahol bébijátékok is? Pl olyan hinta amiből nem esne ki a 8 hónaposom?

Gabi: továbbra is nagyon sajnálom az éjszakákat. Remélem hamarosan Lackó is aludni fog éjszaka. Fanninak meg nagy gratula a pelusnélküliséghez!

Jázmin: megnéztem Bogit, nagyon édes, ahogy kacag.

Erika: drukkolok hogy szép szülésed legyen!

Eszti: szia!

Ritus: szülinapos Zsombi nagyon édes!

Nálunk továbbra is ezerrel megy a mászás és a felállás. Fogacskánk egy sincs. Voltunk allergiavizsgálaton és sajnos úgy néz ki, hogy allergiás a tojásfehérjére. Ezenkívül kezd elapadni a tejem, már csak reggel szopizik, de akkor is kell pótolni.

Linda

Kép
linda29
 
 


Ritus
Mi Jázminnal szokás szerint megtettük a magunk körét, de szerintem a miénk már nem talinak minősül :lol:
És lakással jutottatok valamire? Vagy segített kispasi mégjobban szétpakolni?? :lol:
No akkor "jól sikerült" szegénynek a szülinap :? :(

Linda
Sajna bébi játszóteret még nem találtuk és még nem szerelték vissza a modern hintákat, így egyenlőre sétálós babakocsizós talik vannak. Vagy ölben látják egymást a gyerkőcök.
Amúgy Miklós központjában a nagyjátszón szoktunk találkozni (ez a védőnői szolgálat közelében van) vagy a védőnői szolgálatnál, mert azt általában mindenki tudja hol van.

Fog :? hát nekünk sincs és nem is látszik, h akarna, de azért időnkén sírás van miatta, nektek is??? Tej, tojásfehérje :(
Ha minden jól megy mi pénteken találkozunk :lol: addig is puszi az örökmozgó fiadnak :lol:

No mi is állósra vettük a figurát. Itthon mostmár mindenbe kapaszkodik és áll fel...:? voltak is nagy esések. A fején éppen van egy szép már sárga folt, mert felállt a kiságyban és elesett.
Nehezen tudom lebeszélni az álldogáláról, elácsorog akár fél órát is.
Amúgy nagy huncut. Egyre nagyobb mértékben pakol és egyre több helyre jut el. Már elkezdte kiszemelni magának a magaslati helyeket és nyújtózkodik is felfelé. :lol:
Tegnap előtt óta egyedül fürdik a nagykádban, mert már lehetetlen volt vele fürödni, össze vissza taposott minket és minket használt mászókának, h kimásszon a kádból.
Így legalább megtapasztalja, h az nem is olyan egyszerű. Nagyon élvezi amúgy és csúcs mit nem művel :lol:
Majd mindjárt dobok pár képet is.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Én még mindig egyben.. :lol: Lehet, hogy meggondolta magát? Mostanában sűrűbben görcsölgetek - az orvos abbahagyatta velem a gyógyszerszedést - de mire azt gondolom, hogy ez már eléggé fáj, elmúlik.. :)

Gabi: Itt is volt kis pánik, de most már én is azt gondolom, hogy majd ha ő jónak látja, akkor indul. Én még türelmes vagyok, bár napról-napra nehezebb mozogni, de az apja kicsit már türelmetlen. :D Majd elolvadok, amikor esténként kérdezgeti a bazi nagy pocakomtól: Mikor jössz már? És csodálkozva néz rám, hogy miért nem válaszol.. :D :D :D

Ritus: egy igazi kortárs művész a fiad!Olyan elmélyülten alkot.. :D Utólag is boldog születésnapot Zsombinak!

Fleur: Te gondolatolvasó vagy? :D :D Tényleg szülésvideókkal paráztatom magam még jobban.. :oops: Kicsit vigasztal, hogy más is ennyire fél, aztán mégsem ez uralkodik el az egészen.. Pár hét múlva már valószínűleg én is másképp fogom gondolni, és teljesen más dolgok miatt fogok parázni.. :D

Linda: Köszi, rámfér! :D

Erika

KépKép
taria
 
 


És állok mindenhol :lol:
Kép
Kép
Kép
figyeljétek a lábtartásom
Kép
pipiskedek
Kép

Hátha én is tudok úgy aludni, mint a papagájok Kép

Rámolás a konyhaszekrényben
Kép

Hol vannak az emberek????!!!
Kép

Minden út a szárítón keresztül vezet
Kép

Fürdés, mint a nagyok
Kép
Kép

Ez egy kicsit régebbi, de nem édes???!!! Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok :)

Tündériek a képek :D a tortázósok is - utólagos Boldog Szülinapot! :) nagyon művészi lett a végén micimackó :D
és Fleur a lányod egy csupaszem baba :D

Erika a "nagy baba" ijesztegetésről annyit, hogy a fiamat nagyonnagynak mondta a doki, még az utolsó UHn is, be is voltam rendesen tojva, aztán kibújt a megtévesztések királya, 3150gral :DD De annyi magzatvíz volt a bébi mellé adva, hogy csak néztünk :)) ez meg nem látszott az uhn :D a párom széles én magas vagyok, Ben meg huncut :) Mondjuk a feje és a mellkasa szép nagy volt, de a súlya :D hát ennyit az Uh csodáiról és a mérések-saccolásokról :)

Ma voltunk megint Miklósterezni, még mindig nem rakták ki a hintákat :( a benti játszóra a Posta közbe tavaly "jártunk" (nekünk az van messzebb :)), amikor babmama-tornáztunk :) Holnap amúgy abban a kis garázsban lesz klub ahol a babamama-torna volt, stabilan 4en anyák meg csimoták járunk, ha van kedvetek nézzetek be, fél10től 12ig van, a barátnőm szervezi, tapasztalatot megosztunk, beszélgetünk, mindenki hoz valamennyi játékot és a lurekek addig azokkal foglalatoskodnak, meg egymással :D labdák vannak, a gyerkőcök meg 9-18 hónaposak. A díj az teremre megy, 1500ftt kér a tulaj, ez annyi fele oszlik, ahányan vagyunk.

Észrevettétek? Délelőtt süt a nap-meleg van, délután meg esik :P Mediterrán ország leszünk??? A 90es években Olaszországban júl.-aug. volt ilyen...

szép napot mindenkinek továbbra is, igyexem gyakrabban idekeveredni :D

piciphoe
 
 


jaj, kihagytam bocsánat:
a Komáromi uccca :) az öööö...hm...vagy az Ősz utca felől jössz, és a....izé...hm...lehet ez nem fog nekem menni? :D Szóval a Kinizsi, az Ady meg a Komáromi meg az Ősz az kb. együtt egy csokor :D és van itt fodrászat is, és...bokrok...igen, sok sok bokor :D ömmm és az ég kék...na pont itt lakunk :D hátja, az első időkben alig találtam haza XD :roll: :lol: de holnap nézek egy félházikót ikresházas felét Szigethalmon, szóval lehet hűtlen leszek és költözünk...ha tetszik... :P itt Miklóson keresnék elsősorban, de hát...nem találok...

üdvi
Eszti

piciphoe
 
 


Sziasztok!

Eszti: na ezt jól leírtad! :D De én nagyjából képbe kerültem, az Ősz utcát ismerem a gyógyszertár miatt. Egyébként mi a Petőfin lakunk.

Fleur: Lilla cukorka és nagyon megy neki már ez az állás! No, majd pénteken meglesem hogy áll fel a radiátornál! :D

Játszótereket én is lestem és néztem nagyokat, hogy miért nincsenek fent a hinták. Miért vették le? Egyébként végül a Duna parton találtam egy kis játszót, ott volt hinta. Illetve itthon megtaláltuk a párom nagyfiának a régi hintáját és felszereltük, így aztán azt is kipróbáltuk.

Erika: én is nagyon féltem a szüléstől, főleg a császártól. De aztán kellemeset csalódtam. Szóval tényleg ne aggódj, minden ok lesz! A mérettel kapcsolatban pedig: nekem csütörtökön azt mondták bőven 3 kiló alatt van, vasárnap pedig 3340-nel született meg. Szóval leggyakrabban téves a becslés.

Linda

Kép
linda29
 
 


Sziasztok!

Ritus:utólag is nagyon boldog szülinapot Zsombinak.Irtó ari volt a tortával.Anno Fanni is kapott egy kimondott "maszatolos" tortát,de a lelkem hozzá se mert nyúlni.A 2.szülinapjára újra próbálták anyósomék,mire ő jónevelten közölte,hogy vágjunk neki egy szeletet belőle.

Fleur:időnként már én is elcsodálkozom,hogy hogy bírom,de utána ráébredek,hogy már nem is tudok egyfolytában 2 óránál többet aludni.Múltkor ugyanis véletlenül este 10-től hajnali 2-ig aludt Lackó,és én már ébren vártam,hogy mikor kel fel.

Megkiséreltem a lehetetlent,beírattam Fannit az óviba.A fantasztikus új beosztás szerint,mi a Posta közbe tartozunk/az van szerintem nekünk a legmesszebb/,így hétfőn ott kezdtünk.10 perc alatt végeztünk mindennel/várakozás,feliratkozás/.Utána elmentünk a Nap utcai óviba is.Ott 2 órát vártunk.
Biztatót egyikben sem mondtak,sőt még jobban elkeserítettek,így még a héten valószínüleg a bölcsibe is elmegyünk,mert oda már állítólag a meg sem született babát is beíratták.Megkérdezem,hogy van-e esélyem Lackót jövőre beíratnom.
A Posta közben közölték,hogy jobban járok,ha eleve Pesten próbálkozok.

Na megyek,mert kicsi fiam olyan,mint az idő,egyik percben vigyorog,a másikban ordít.

Üdv.
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Hali!

Ezt a pocsék időt! Mondjuk munkám lenne bőven bent is, de szivesebben ücsörögnék már a kertben! :(

Rita: Grat a nagyfiúnak!

Fleur: Tündéri Lilla és nagyon ügyi! Mikor szoktatok a játszótéren lenni, ha nem zavarok majd én is csatlakoznék...ha egyszer eljutok arra! Olyan jó nektek, bár én sem panaszkodom, mert van társaságom. Mikor Mati meg utánna Tami kicsi volt, 5-6 órát is a játszótéren voltunk. Olyan jókat dumcsiztunk mi anyukák, lurkók meg elvoltak...mostmeg mennek iskolába!!! Bocsi kicsit nosztalgiáztam! :)

Gabi: Drukkolok az ovis helyért!!!! Meg egyben dühítő is, hogy ilyen nehéz helyet találni! Lassan a magánovikba is előre fel kell iratkozni!!! Mennél vissza dolgozni?

Erika: Drukk megy! Olvasd el Fleur szüléstörténetét, abból meríthetsz egy kis erőt! De remélem kibírod legalább a 38. hétig! :)

Linda: Klassz ez a mamaklubb! Mondjuk mi most zárt térbe nem tudunk menni, mert Sebinek szájfertőzése van!:( Szegénykém enni sem tud, csak szopizik:(

mamiblue
 
 


Kép
Kép
Kép

mamiblue
 
 


Felur: Jajj...most látom a rádiós képet, Sebivel is sokat hallgatunk Cd-t meg rádiót is...mindig rácsodálkozik, hogy honnan jön a zene! :wink:

mamiblue
 
 


Judit látom, ez a virágsimi-tépés nálatok is nagyon megy :D nálun k még a bankban is divat, néha kipakoljuk az OTP virágok alól a morzsát vagy fenyőkérget vagy mit szórnak alájuk :D

Jobbulást a szájacskának! Nekünk három hétig volt szájpenészünk, mire meguntam és az a vacak rózsaméz sem használt :P de egy adag diflucan elintézte a dolgot :P ez volt a végső megoldás :( de már nem bírtam nézni ahogy szenved...mindent szétfertőtlenítettem, a kiságytól a hempiig, az összes játékot naponta mostam, és már a popsijára is ráterjed, én a hajam téptem...aztán gyógyszer lett :P persze homeos bogyókból nem volt ami kellett volna, hiánycikk volt épp'.

Tényleg, homeopátiával hogy álltok? Használ valaki valamire?

A vonalzóval nem boldogulok, de egy képet megpróbálok felrakni a csibészemről a következőre :D
Szép estét Mindenkinek!
Eszti

piciphoe
 
 


Ben a laptop-hokedli alatt :) Kép Ben Kép Kép

piciphoe
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

HŰŰŰŰ jól beindultatok, biztosan a orssz idő teszi? :P

Köszönjük a köszöntéseket.

Fleur: nos a Zsombi nagyon beindult pakolásba úgy két hete, pedig már azt hittem, hogy nálunk ez kimarad. Most aztán nem kímél a fiú egytelen szekrényt sem, sőt még a mosógépbe is belemászik félig. Leakartam ma fényképezni hát nem sikerült.Mikor porszívózok mindig éppen a legnagyobb koszba mászik bele s rohangál össze-vissza, útban van. De legalább már nem fél tőle.
A Lilla baba még mindig nagyon édes s azok a szemek hmmmmmmm. Nagyon jó a harisnyája is.

Judit: a Sebi is nagyon édes kicsi fiú!!!!!!!! :)


Eszti: a te kis pasid sem semmi :D , hol van azaz mama klub, pontosan????????
:D :D

Gabi: kitartás az éjszakákhoz, meg az ovihoz, itt a lakóparkban is minden anyuka erről beszél, egyszerűen nincs hely sehol a magánovi meg nagyon drága, ja ebben az éveb nCsepelre sem veszik fel a gyerkőcöket, még folyik a két önkormányzat között az egyeztetés. tehát ez még nem lezárt.

Na dobok én is pár mai képet a manóról.
ritus28
 
 


Kép anya segíthetek??????? Kép Ez az új frizkóm Kép hamm bekaptalak
ritus28
 
 


hELLO!

Eszti: A Diflucan pontosan mire jó? Úgy néz ki Sebinek elmúlt, neki pontosan aftája volt, de nagyon csúnya...ma már evett spenótot is, végre 4 nap után rendes kaja, nem csak anyatej!

Ritus: :) Jól látom, hogy zsombi is szereti a kukacát fogdosni! Sebi teljesen meg van zakanva, ha lekerül a pelus! Néha attól félek letépi!:)

Asszem mi a kádban fogjuk Sebit fürdetni, mert a iskád már nagyon pici, ő meg oskat ficánkol!:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Bence: hétfőn kap oltást 2kor.

Úszás, szupi volt!
Sztem holnap reggel is megyek..alig várom.

Képek nagyon tetszenek, főlleg a pakolósok, nálunkis ez megy.:)

Diflucan:Ezt olyan gombás fertőzések kezelésére , mint pl.:
- szájban vagy garatban található szájpenész (nyálkahártya fertőzések). A szájpenész leggyakoribb kórokozója a Candida;
- bőrfertőzések - pl. lábgombásodás, tinea;
- a köröm Candida által okozott betegségei;
- Candida által okozott belső (szisztémás) gombás fertőzések, - pl. a véráram-, a húgy-ivarszerv-rendszer vagy más belső szervek fertőzései;
- Cryptococcus által okozott belső (szisztémás) gombás fertőzések, - pl. Cryptococcus agyhártyagyulladás (meningitisz) és más szervek fertőzései, mint pl. tüdő- és bőrfertőzések;
- genitális (ivarszervi) Candida-fertőzések, mint pl. hüvely-gombásodás vagy kandidás balanitisz (makk-gyulladás), a pénisz (hímvessző) és/vagy a fityma gyulladása;
Ön az alábbi esetekben is kaphatott Diflucan-t:
- gombás fertőzés kialakulásának megelőzésére (ha az Ön immun-rendszere nem megfelelően védi Önt a fertőzésekkel szemben);

Judit: mi amióta ül azóta nagykádba fürdettük az első kettőt, Bence meg 3hónapos lehetett, amikortól...


Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Gabi: Látom alvás terén semmi javulás! :( Lehet csak az idő lesz a megoldás, ha nagyobb lesz, akkor csak jobban fog aludni!

Sziszike: Köszi, szóval gomba ellen van!Szerintem ez az afta vmi vírus, de lehet hogy jó nagyot tévedek!

Sajna mi dél körül pont nem érünk rá, mert akkor megyek a csajokért oviba!

mamiblue
 
 


Sziasztok,
tök izé, én írtam a múltkor választ, de ezek szerint nem ment el valamiért :( igen, Diflucan az ilyen gombaölő cucc. Homeos bogyót kerestem a szájpenész ellen, de hiánycikk volt több gyógyszertárban és Ben popsija is kiütéses lett már, valamint az étvágya csökkent, tehát az emésztőrendszerébe is lement már a gomba...a rózsaméz semmit nem használt, kentem a gyerek száját, (erről is három anyuka hatfélét mondott, hogy miért nem szabad és miért jó és miért kell és miért nem kéne...áhh) a cicimet, a cumikat, mindent kifőztem ami a szája felé járt, naponta átmostam a játékokat, és nem javult, ezért fordultam a gyógyszerhez :(
Megyek pakolni, ha minden igaz, holnap megnézik a lakást :) én meg már kinéztem a következőt :)

piciphoe
 
 


Sziasztok!

Judit:még nem szeretnék visszamenni dolgozni,csak jövőre,viszont úgy látom,hogy lánykámnak szüksége lenne a közösség formáló erejére./irigység,barátkozás/Irtóra félrehuzódó tud lenni ill.ha a társaságban egy idegen van,akkor megkukul.
Jövőre szeretnék visszamenni dolgozni,de ahogy a bölcsödei helyzetet látom,jövőre se biztos.Idén a 180 jelentkezőből 80-t vettek fel.Ezt is csak onnan tudom,hogy a héten voltam ott is bent,hogy tudjam,mire számítsak.
Szóval,semmi biztató a jövőre nézve.

Ritus:irtó aranyos a kismanó.Csepel nekem kicsit kiesne,mivel Budán dolgoztam,és vagy oda megyek vissza vagy itt a környéken keresek vmit.

Eszti:hova szeretnétek költözni?Lehet,hogy írtad,de az én agyam mostanában szita.

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


Hello!

Eszer: Az a lényeg, hogy a diflucan használt!

Mi meg túl vagyunk az iskolai beiratkozáson...nagy nehezen! Rengeteg gyerek van!!! Attól félek sokan lesznek 1 osztályban...dehát ez van :(

mamiblue
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: