Új privát üzeneted érkezett!

Hahó csajok!
Kihal a topic...Kép mi van veletek
Tündér! Hogy sikerült a vizsga?
Chrissy mi van veled?
gyerkőc papagájok..?
Betta merre vagy?
Jelentkezhetne valaki.
Sajnos a Kata baba nem gyógyult meg még mindig köhög, pedig a dokinéni azt mondta 4 nap múlva minden ok. Hát holnap visszamegek vele mert ez így nem normális
Írjatok felétek mi van
mindenkitnek pusz
Bea
20180827120929
 
 


Szia Bea, Többiek!

Levizsgáztam tegnap 5-ösre!Kép Nem volt eröm netezni, nagyon fáradt vagyok. 3 hét múlva újabb vizsgám lesz, adózásból, azt hiszem, az sem lesz gyenge..

Bea!
Sajnálom, hogy Kata-baba nem gyógyult még meg, jól teszed, hogy visszamész vele a dr-hoz. TamáskaKép Remélem azért a sítúrán rendbejön és nem visszaesik.
Nálunk mostanában (is) pörgés van, család, tanulás, háztartás, munka. Sajnos a Nagyikám haldoklik, szörnyü látni.Kép Tegnap nem is tudtam örülni a vizsgának, mert bementünk a kórházba hozzá és szinte sokkolt amit láttamKép Nem részletezem de sírva jöttem kiKép Anyukám is lebetegedett, de mára már jobban volt. A Mama is hazament, már hiányzik, olyan jó amikor itt van. (párom anyuja) Ilang egyre többet beszél, mindent megért, hihetetlen amilyen tempóban ilyenkor fejlödnek. Igazi rosszcsont, ma éppen addig dugdosta az ujját a torkán, míg el nem hányta magátKép Van ebben tapasztalatotok???

Betta, Chrissy merre vagytok?
Chrissy mikor mész megint a bölcsibe? Elmennénk mi is megnézni, találkozhatnánk!

Na most megyek, mert Apa gépezik, csak idekuncsorogtam!

Puszi mindenkinek és a héten többet jövök majd!Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem jöttem...

Pénteken suliban voltam, aztán délután jöttek Balázs szülei és ma délelőtt mentek el, úgyhogy nem igazán ültem a gép előtt, kivéve a pénteket, amikor Bettával chat-eltünk majdnem két órát. Kép
Szóval a hétvége nyüzsi volt, de reggelente sokáig aludtunk (Noncsi persze korán kelt, de a nagyszülők lefoglalták addig, amíg mi aludtunk - úgy kb. 3/4 10-ig Kép ). Szombat délután mentünk a keresztszüleimhez vendégségbe Törökbálintra, aztán este még ellógtunk a Lurdy-ba mozizni egyet. Olyan jó volt! A Hölgyválasz-t néztük meg, mostanság reklámozták a tévében. Nagyon tetszett nekünk a film, pont ilyesmire vágytunk, könnyű, de tartalmas story, elgondolkodtató is. Éjfél után értünk haza, de reggel jó sokáig aludtunk. Szóval jó volt ez a hétvége, csak éppen a háztartással nem tudtam foglalkozni egy cseppet sem. A vasalnivalóim vhogy nem csökkentek... Kép

Bea, nagyon sajnálom, hogy Kata+Tamás nincs jól. Katával kapcsolatban: azért tényleg nagyon hosszú ideje köhög már! Ez nem okés így... holnap majd írd meg, mint mondott a dokitok. A kép pedig csodás! Szép kislány! Kép (egyébként nekem kiskoromban volt egy játékbabám - a kedvencem -, és úgy hívtam: Kata-baba Kép ).
Tamás hogy van? Tudott már síelni?

Tündér,
először is nagy gratula az 5-öshöz, nagyon-nagyon ügyes vagy! Adótan Kép - nem hangzik vmi jól...
Nagymamád Kép Mi a betegsége? Nagyon sajnálom...

Ujjledugás: nálunk régebben Noémi párszor csinált ilyet, de szerencsére azért nem hányt tőle. Bár ő képes volt azzal szórakozni, hogy majdnem az egész tenyerét benyomta a szájába. Kép De szerencsére kinőtte. Kép
Következő vizsgádra melyikőtök anyuja fog feljönni? ( Olyan jó neked, hogy így tudnak segíteni neked, hogy rendesen készülj a sulira+vizsgákra! Nekem csak az estéim vannak rá... Kép )
Bölcsi: a gazdagrétibe nem viszem többet; legalábbis amíg nem tud lépcsőzni. Kép
Noncsit most apuékhoz vittem pénteken. Apukám feleségének épp másfél hete mondtak fel a munkahelyén, úgyhogy megüresedtek a hétköznapjai. Kép

Hát... most úgy ennyi. Megyek, még megírok egy-két elmaradt mailt, aztán lefekszem, mert holnap már korán kell kelnem.

pusza nektek!
sziasztok: Ch.

(Tündér, egy Sárkányvár vmikor? Vagy esetleg át is jöhetnétek egyszer...)

Chrissy

Kép
chrissy
 
 

 
 

Sziasztok!
Olyan furcsa hogy már fél kilenckor alszik az egész gyereksereg. Azaz a lányok. Amikor a Tamás is itthon van akor ő kilenc felé ér haza az edzésről még eszik szóval fél 10 a fekvés. Andi is szokott addig olvasni vagy beszélgetünk most meg már korán alszik a Katával.
Katusnál volt a dokinéni és jól van már csak az anya türelmetlen...a tüdeje tiszta még a garatból kell hogy kiürüljön a váladék és kész.
Holnap csipővizsga, szerdán tanácsadás ahol végre kiderül mennyitt hízott ez a lány. Nekem nagyon úgy tűnik hogy alulról súroljuk a minimumot.
Tündér!
Nekem nincsenek a "hánytatással" kapcsolatban emlékeim így nem hiszem hogy bármelyik is csinálta. Az is lehet hogy Ilang véletlenül dugta be az újját ennyire de az is lehet hogy a kaja nem ízlett neki Kép))
Amúgy örülök hogy sikerült a vizsgád.
A mamád gondolom már az öregsége miatt haldoklik.sajnálom, Én is nagyon szerettem a nagyszüleimet és örülök hogy a gyerekeknek is vannak nagyszüleik mert ez az életünk egy nagyon fontos része.
Crissy
nagyon laza hétvégétek volt...tök jó ez feltölti az embert nem?
Minket felszokott pedig semmit nem csinálunk nehéz szívvel de a lazaság sokat segít, pontosabban az alvás segít sokat.
megyek a zuramhoz ne szomorkodjon
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!Kép

Bea!
Örülök, hogy rendben van Katus és tiszta a tüdeje, ez a legfontosabb! Andika is teljesen okés már? Tök jó, korán fekszenek a gyerekek, egyfelöl biztosan kipihenik magukat, másfelöl, nektek is jut idötök egymásra. Nálunk is 9-kor már tuti alvás van. Mondjuk mi is korán fekvök vagyunk, nem szoktunk sokáig fennmaradni, szeretjük kipihenni magunkat. Hétvégente amikor Ilangot lerakjuk ebéd után aludni, mi is le szoktunk feküdni aludni, egy órácskára.
A nagyikám 85 éves és igazából nem akar már élniKép A kórházba is azért került mert alig evett-ivott pedig a Nagyapókám mindent megtett érte. Nagyapóm 80 éves, mindennap megy a piacra, gyógyszertárba, mos-föz-takarít, inétzi a postát, az orvost mindent. De egy ponton túl már Ö sem tudott mit tenni. Most infúziózzák a Nagyit, de nagyon lefogyott, nem tud felkelni. Súlyos pénzekért húzzák át az ágyát, ültetik fel, stb.Kép SZörnyü ez a mai egészségügyKép
Igazad van, csodás dolog a nagyszülö én is ezért ragaszkodom hozzájuk ennyire. Ilangot is amennyit lehet "összehozzuk" a Nagyikkal, kölöcsönösen nagy szükségük van egymásra!Kép

Chrissy!
A bölcsit azért elmegyünk megnézni, de gondolom, hogy tavasznál elöbb, nem lesz rá szükségem. Jut eszembe tavasz jöhetne már, mert itt már megint havazik reggel óta és már nem akarok többet havat lapátolni!Kép Kikapcsolódós hétvége jó lehetett!Kép
LÁtod minden rosszban van vmi jó. Megszünt Apud párjának a melója, de viszont tud vigyázni NoémireKép A Sárkányvárazásban benne vagyok, persze el is mehetünk vmikor, mondjuk a jövöhéten, szerda délelött?

Képzeljétek megpróbáltam ma homokot venni, hogy felszórjam a kocsibeállót ugyani tükörjég az egész és sehol nem lehet kapniKép Sót nem akarunk venni, mert tönkreteszi a betont, árt a növányeknek, a kutyusok lábát szétmarja, nem beszélve az autók fényezésérölKép Nincs, azt mondták vegyek sót, hát vegyen a lófeneKép

Annyi dolgom volna, de vhogy nincs kedvem házimunkázni, veletek is van ilyen?Kép
Pedig most kéne, mert alszik a kiscsajszimKép

Na megyek, a héten még bizti jövökKép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


A nem akarok házimunkázni most kezd elmúlni nálam is. Az elmúlt napokban volt rajtam de mára már tudom miért voltam "lagymatag" ismét megjött a mensesem. Alig egy hete múlt el. De két hónapja is ezt játszotta velem. Nem valami jó a hajam is hullik ettől a hormonváltozástól úgyhogy mostmár nagyon várom hogy beállítódjak.

Jelentem itt is esik a hó,nagyon szép és ismét lehet kézifékezniKép

Ma voltam a Katával a csipőszűrés 3.0 és most már azt mondta a doki hogy minden ok. Még tornázzunk egy hónapot de minden ok. Igaz a röntgenes doki valamiket írt a papírra de a sebész azt mondta ne törődjem vele a felvételen látszik hogy minden ok. Jó hogy két doki egy felvételről két különbözőt nyilatkozik...
Mostanában éppen tele a hócsukám az egészségüggyel.
Képzeljétek az Andi fogszabályzója, magán dokinál igaz, 20000Ft + 5000 volt a röntgen.Hát nekem, nekünk ez így sok.Kiokoskodtuk hogy az egészségpénztár amiknek a tagjai vagyunk és fizetjük rendszeresen az valószínű ki is fizeti ezeket a dolgokat ha a doki ad számlát.
Kiderült hogy számla mellé egy együttműködési megállapodást is kötni kell vele. Egy hétbe került mire meggyőztem hogy írja alá...nem lesz semmi baja belőle hisz ha úgy akarja 30 napon belül fel is mondhatja az egészet...még jó hogy számlát adott ezek után. de legalább a pénz visszajön..
megyek pihizek egy kicsit mert aztán Andival matekversenyre készülünk
Bea

ui.:
ÍRigykedem hogy találkozni fogtok,de nem ússzátok meg tavasszal,vagy nyáron egyszer mi is felmegyünk hogy találkozhassunk
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Tündér! Gratula az 5-os vizsgádhoz, nagyon ügyi vagy!
Niki is volt, hogy néhányszor ledugta az ujját, kicsit öklendezett, de aztán rájött, hogy ez nem túl jó játék. Ilang is biztos abbahagyja hamar. A mamidat sajnálom, tudom milyen rossz érzés. Az én drága mamikám pont 5 éve halt meg, nagyon hirtelen egyik pillanatról a másikra, el sem tudtunk tőle búcsuzni, nem is gondoltunk rá, hogy történhet vele valami, hiszen még csak 61 éves, életerős asszony volt. Így még szörnyűbb volt az egész, talán ha felkészülsz egy kicsit, hogy elveszíted azt akit szeretsz, akkor könnyebb, bár sehogy sem jó ez. Kép Komolyan fizetni kell azért, hogy áthúzzák az ágyát???? Ez borzasztó!!!
Bea!
Sajnálom, hogy Kata baba még mindig köhög, de jó hír, hogy most már meggyógyul, és örülök, hogy a csipőjével is minden rendben. Nekem is volt 10 éve fogszabályozóm, emlékszem már akkor is nagyon drága volt, akinek magán orvos csinálta 100 ezerbe került. Nekem szerencsére tb-s volt, így csak pár ezer forint volt. Síelés hogy megy a fiadnak?
Chrissy! Látod hamar elment a hétvége, és legalább kipihentétek magatokat. KépA mozi tök jó lehetett, én is szívesen elmennék már valahová!!!(óhajtó jel)Kép
Tegnap voltunk beiratkozni a bölcsibe, szeptembertől fogunk járni, remélem addigra már sokkal ügyesebb és okosabb lesz Niki, és nem lesz semmi baj. Ma például 1 órán belül háromszor zuhant le hanyat az ágyról, sírt fél percig, aztán ment újra nevetve ugrálni. Egyszer tuti szívbajt fogok tőle kapni. Kép
Na, megyek Barátok Köztöt nézni!

Puszi mindenkinek!

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Eléggé kész vagyok, mivel Ilang ma reggel megcsúszott és a 2 fal találkozásába, élébe, iszonyú erövel beverte a kis fejétKép Egész pontosan a homlokátKép Nagyon feldagadt, bekékült, nagyom csúnya lett. Mindent lefújtam, robogtunk a drnénihez. Megtapizta megnézte, azt mondta, hogy nincs elmozdulás repedés, csak egy hatalmas vérömleny, ami hetek alatt fog visszahúzódni.Kép A szemére is ráhúzódhat a zúzódás, mondta ne ijedjek meg. Csúnya lesz, de maradandó nyomok nélkül el fog múlniKép Hát mit ne mondjak, nagyon megijedtem, utána még sírtam is, persze nem a gyerek elöttKép Tegnap mellölem esett le a kanapérólKép Annyira eleven, hogy az nem kifejezés.

Most megyek csak ezt ki akartam magamból írni, mert tiszta csödnek érzem most magamKép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Most itt van Noncsi a kezemben, lehet, hogy nem is futja hosszú hozzászólásra (majd ha elalszik, bepótolom), de addig is írok pár sort Tündér.
Hát... elég durván hangzik, ami történt. És tudom, hogy iszonyat lehetett, amit éreztél... meg persze szegény Ilangnak is fájhatott rendesen. Kép És tudom azt is, hogy ilyenkor mi minden jut az eszünkbe... a legszörnyűbb gondolatok is. Kép Már mi is voltunk koponyaröntgenen, mert egyszer Noémi úgy zuhant le az ágyról, hogy utána rögtön be is aludt, ami az agyrázkódás egyik tünete is lehetett volna, de szerencsére minden rendben volt. Pár hónapja azonban történt egy ezerszer durvább eset, bocsi, azt nem hinném, hogy leírnám, mert nem is akarok rágondolni, annyira kiborít még mindig a mai napig, most is görcsbe rándult a gyomrom miatta. Kép És ott Balázs volt a figyelmetlen, de bármelyikünkkel megtörténhetett volna. Kép Szóval Tündér, csak annyit akartam ezzel mondani, hogy nem vagy csöd, vannak, amik ellen egyszerűen nem tudunk védekezni, hiába is szeretnénk ezektől a nagy esésektől megóvni a picinyeinket. Komolyan, néha már azon gondoldokom, beszerzek egy kutacs-védőt, vagy mit... akkorákat tudnak borulni a picik és hihetetlen, hogy nincsen veszélyérzetük. Kép Szóval ne légy magadra mérges, egyszerűen nem lehetsz minden pillanatban mellette. De tudom, hogy most végülis bármit írhatnék, úgyis pocsékul érzed magad, sztem mindannyian úgy éreznénk magukat.
Gyógypuszi megy Ilang-bébinek! Kép CUPP! Kép

sziasztok, majd még jövök (tényleg).
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok újra! Ugye én megmondtam. Kép

Betta, neked mit is írhatnék? Kép Tegnap is chat-eltünk egy nagyot, szóval sztem most sok újat nem igazán tudhatnék írni, mondani, talán csak annyit, hogy Balázs lelki békéje most helyrebillent egy darabig. Kép Kép Kép Jó volt dumcsizni! Kép Derekad hogy van?

Bea, jó hír, hogy rendbe van Kata csipője! No igen... az egészségügy, a leletek... mi nálunk is volt, hogy egy leletet kétféleképpen sikerült értelmeznie a gasztroenterológián dolgozóknak. Még régebben volt egy elég durva hasmenéses időszaka Noncsinak (6hetes korában kapott el vmit és 6 hétig tartott), és csináltak egy ún. Wéber-tesztet, amivel megnézik, hogy van-e vér a kakijában. Két jelölés volt az eredményen: egy "+" és egy "neg.". A laborban azt mondták erre, pozitív lett az erdmény. Aztán miután személyesn bementünk a leletekért, elmagyarázták, hogy a "+" azt jelenti, hogy elvégezték a tesztet, a "neg." pedig az eredményét, hogy negatív. Azért rendesen ki voltam bukva pár napig, amíg nem mentünk be... egyszóval gyalázatos az egész. Kép Az én sebem is (csaszis voltam) begyulladt, 3 napig meg sem nézték (mert éppen Pünkösd volt és ügyelet volt a kórházban), csak amikor már én szóltam, hogy sztem vmi nem stimmel... (Tündér, ez a Budai Honvéd volt. A dokim meg a Kiss volt. Őt szülés után 2x láttam... és bent voltam 7 napig... no comment.)
Na, de hogy ne legyek ilyen negatív... Kép
Noncsi mostanság már alszik 1/2 9 felé, azért ennek örülök, mert régebben azért volt, hogy nagyon nehéz volt letenni olyankor.
Bea, melyik egészségpénztár tagjai vagytok? Én a Talizmánnál vagyok.

Tündér, ha még jó nektek, én benne vagyok a szerdában. Kép Ide jöttök akkor, vagy menjünk a Camponába? Mennyi oda most a belépő? Vagy várjunk csak... szerda... akkor elvileg itt baba-mama klubb van 10-12 között, ma is ott voltunk. Meg lehet, hogy vinném Noémit 12-re beadatni a bárányhimlő elleni oltást. Esetleg más nap?
(Kedd délelőtt megyünk Norkáékhoz. Úgy emlékszem, jóban vagytok. Kép Talizhatnánk ott is, persze nem akarok itt beszervezni Norkának, csak eszembe jutott ez a variáció is. Úgy volt, hogy tegnap mentünk volna, de hétfőn észrevettem, hogy Noémi lábacskáin az ujjainál vmi bibi van. Ekcémára, ill. gombára gyanakodtam, úgyhogy mondtam Norkának, ne haragudjon, de így inkább lefújom az egészet, mert nehogy Jázmin elkapjon valamit. Ez így korrekt sztem. Úgyhogy elmentünk kedden dokihoz de szerencsére kiderült, csak ekcéma és a körmével azért van baj, mert vashiányos a drágám. Kaptunk vaspótlót és felhívták a figyelmemet, hogy adjak Noncsinak vörös husokat, ne csak pulykát meg csirkét - általában eddig ezeket adtam neki. A tápszerben levő vas már kevés neki, pótolni kell most pár napig. Meg sokat legyen zokni nélkül, ez is fontos. Kaptunk vmi gyógyszertári kencét az ujjaira, azt mondták, hamar el fog múlni. Nagyon örülök neki, hogy nem gomba! Kép )
Tündér, nagyikád. Kép Sajnos tényleg az a legrosszabb, amikor már valaki feladja az életét... pedig hát ott van neki még a férje is és az egész család, csuda-Ilanggal együtt! Nagyon sajnálom... Kép
Bölcsi: csak a gazdagréti érdekel? Én még anno megnéztem jópárat, szívesen elmondom, melyik, milyen. Szimpi volt még a Fonyód utcai bölcsi (Fehérvári útról nyílik, a Savoya közelében van), van még a Vöröskereszt úton (asszem ez a neve - ez a Campona környékén van), meg van még a Leányka utcai bölcsi, eddig erről is csak jókat olvastam. Meg megnéztem a kertet is és nem lépcsős. Kép

Na, most úgy röviden ennyi. Ki kell pár anyagot nyomtatnom a suliba.
pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok csajok!
Tegnap átestünk Katával a 4 hós szurikon. Szegény hármat kapot.Ki is ütötte egy kisit mert este 6 kor elaludt úgy hogy még fürdetni se ébresztettük fel. rerggel fél hétig aludt,persze szopizott de még a szemét se nyitotta ki.
meg is méreckedtünk 5440g és 60 cm. hát nagyon vigyáz a vonalaira, de a dokinéni azt mondta még elviselhető a gyarapodás.
Nem kell neki táp de ha akarok gyümölcslevet vagy gyümölcsöt adhatok neki. Már kipróbáltuk eléggé fintorgot meg rázta a hideg i tőle. Azthiszem még nem lesz rendszeres a gyümölcsözés.

Ma farsang van a suliba az alsósaknál. Andi hastáncos lesz. Be fog fagyni a ...de aranyos. tamás a síelés miatt lemarad a farsangról de nem is bánja már 8 éve állandóan beöltözik nem tud mit kitalálni így most megúszta.
Chrissy a távközléses Dimenzió magánnyugdíjpénztárnak van egy egészségpénztára aminek a tagjai vagyunk. A Zoli a távközléses így kerültünk oda.
Hű az ekcémával mi nagyon sokat szenvedtünk Andinál. Már pár hónaposan kijöttek és 8 éves koráig mindig volt valami a bőrével. Mostanra úgytűnik kinőlte. Mostmár a pattanások jöttek elő. Ő sajnos ilyen, de a másik kettő bőre úgy tűnik nem ennyire érzékeny.

Amúgy lányok rémtörténeteket Én is tudnék mesélni a gyerekekről azthiszem a fődijat is elvihetnémKép majd egyszer személyesen elmesélem őket
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Csajszik!

Köszi a kedves szavakat, nagyon jólesett!Kép

Igazad van Bea, a drnéni is azt mondta, hogy sajnos lesznek még ennél is horrorabb dolgok. Mondtam is neki, hogy de jó, most nyugodtabb vagyokKép Téynleg sok esetben nem lehet kivédeni, de egy szülönek ez akkor is rémes, nem hogy a gyerköcnek!Kép

Bea!
Kata szuriKép Még jó, hogy még az 5 hós szuri van aztán nem kaptok, majd csak 10 hónap múlva! Mondjuk pont tegnap mondta vki, hogy a 15 hós oltás után nagyobb az esélye a börproblémáknak és végiggondolva azóta volt Ilangnak, ekcémája, gombája, hetente piros-hólyagos a feneke, szal ebben lehet vmiKép Pici korában semmi baj nem volt börével, de mostanában mindig van vmi nyavajaKép Kata csipöje: ne is emlegessd a magyar egészségügyet mert ez vmi felháborítóKép Az a lényeg, hogy rendben van Kata, de hogy bízzon így az ember az orvosokban?? A farsang jó lehet, hogy föleg, hogy meg kell csinálni a jelmeztKép Hastáncos biztos dögös lesz, tanult(ak), vmi koreográfiát is?Gondolom már túlvagy jópár jelmezkészítésenKép Tényleg Tamáska hogy van? Jelentkezett a síelésröl?
Amúgy Kata súlyával kapcs. csak annyit, hogy a babáknak fél éves korukra kell megduplázni a születési súlyukat és Kata baba ezt lassan eléri pedig csak áprilisban lesz féléves.... Sztem tápit ne eröltessd, vannak idöszakok, amikor kisebb ütemben gyarapszik, de be fogja Ö ezt pótolni! Érdekes ahány orvos/védönö annyi vélemény, nálunk a gyümit fél éves kor elött kifejezetten tiltották, de a tápit nagyon nyomták, akinek gondja volt. Nem értem én ezt, sztem hallgass a szívedre, ez eddig mindig bevált, nem?Kép Tényleg nem az Erzsiéknek született meg a babája? Klári kérdezte mert benne voltak a Délmagyarban... ök azok és jól vannak?
Szereti Kata már a babakocsit?

Chrissy!
Hááát, eddig még nem szólt a Norka, de ha bejelentkezünk mi is sztem nem fog kidobniKép Tényleg jóban vagyunk, jó nagyon mert abromi közel vagyunk egymáshozKép Ha megyünk kicsit késöbb tudunk odaérni, mert megyünk tücsök-zenélni Ilanggal és az 10-ig tart Érden, utána tudunk menni. Noncsi vashiányaKép Tényleg ez is okozhat kiütést? És ha nem lett volna kiütés, hogy vették volna észre? Ilang is ritkán kap marhahúst, de be kell valljam mi is ritkán eszünk. Felvágottak, abból is a sonkák nagyon mennek, de nálunk is a pulyka-csire a nyerö.
Jobbulást a kisbetegnek!
Bölcsi: nem csak a gazdagréti érdekel, minden ami a környékben van. A XI. kerületben egyébként sok van, de azt végigjárni nem kevés idö, meg megvárom, hogy jobb idö legyen! Az is kérdés, hogy van-e máshol is mód, erre a 2 napos megörzésre, vagy csak ott Gazdagréten...?

Betta!
NagymamádKép Ez szörnyü!Kép Igazad van, a hirtelen halálnál nincs rosszabb, persze az elhunyt szempontjából az a legkíméletebb (ha lehet erre ezt a szót használni persze), az itt maradottaknak a nehezebb feldolgozni. Sajnos nem javula helyzet, csak asszisztálhatunk mellette, felette.Kép Ahányszor hív a Nagypapám attól rettegek mikor mondja a rosszhírtKép Sajnos a kórházba nem jutok be, mert Ilangot nem vihetem be és naközben nincs aki vigyázzon rá. Este mire a párom hazaér, már nemigen mehetek.
Remélem a hétvégén meg tudjuk oldani, hogy bemehessek hozzá, amíg lehet..KépKép

Most megyek mert amint Ilangocska felébred megyünk a könyvelöhöz a világ másik végébe....

Puszi Nektek

Tündér&sebesült Ilang-baba
tündér
 
 


Az még lemaradt, hogy Ilangocska, nem produkált szerencsére semmi agyrázkódásos tünetet, a dudor is szinte teljesen felszívódott, csak egy jókora kékfolt árulkodik a tegnapi balesetrölKép

Bea, vmikor majd megyünk Szegedre, de szólok/szólunk elötte, jó lenne találkozni akkor, persze csak ha kiváncsi vagy ránk így is, hogy napi szinten szinte képben vagy belölünkKép

Elírásokért sorryKép

T.
tündér
 
 


Sziasztok!

Sztem most rövid leszek, mert megyek lepihenni egy picit, elég rövid éjszakánk volt. Tegnap Noncsi alvása eléggé felborult, délután késő aludt el, viszont lehúzott egyben 2,5 órát, aminek köszönhetően az éjszakai alvását hiába toltuk ki későbbre, simán felébredt éjfélkor és vagy 3/4 órán keresztül virrasztottunk, hogy aludjon vissza. Aztán reggel korán keltünk, mert mentünk az OEP-be, mert vmit elszámoltak a GYED-emmel és kiderült, hogy már a kezdetektől cca. 10e Ft-tal kevesebbet kapok havonta. Azt meg már persze csak az APEH-tól lehet visszaigényelni, úgyhogy jövő héten remélem sikerül eljutnunk a könyvelő-ismerősünkhöz, hogy minél hamarabb elkészítse nekünk az adóbevallást, mert szerencsére van egy nagyobb összeg, amit visszaigényelnénk (ház-törlesztés, suli + ugye az elmaradt adójóváírások). Nagyon jól jönne...

Bea, nekünk a 15 hós oltás volt nagyon durva... utána pár héttel később (mert ugye nem rögtön jelentkeznek a tünetek) a László kórházban kötöttünk ki "krupp-gyanúval", ami mind Noéminek, mind nekem iszonyat volt. Noinak kellett pár hét, hogy újra magára találjon a kórházi "élmények" miatt. Miután hazajöttünk, utánaolvastam egy-két dolognak és hát a 15 hós oltás tényleg sokmindenkinek okoz panaszt. De úgy emlékszem, lehet kérni, hogy külön adják be a 15 hós oltást (asszem 3 féle dologra van), akkor kisebb a kockázata, hogy bármi is kialakuljon.
Súly: Noi tápszeres volt születésétől kezdve (a történetét majd egyszer leírom, ha szertnétek), szóval én ehhez nem igazán tudok hozzászólni, ő elég rendesen gyarapodott, bár mostmár lassacskán 2 hónapja stagnál a súlya, de olvastam, hogy ez 1 éves kor után természetes, van egy ilyen időszak is. Egyetértek Tündérrel, hallgass meg véleményeket és dönts, ahogy jónak látod. Ha éhes lenne, akkor úgyis jelezné folyamatosan, nem?

Tündér, este írok Norkának, most megyek pihizni. Jó ötlet, hogy együtt menjünk, mert amikor beszéltem vele, kiderült, hogy nem is ott laknak, ahol én gondoltam, szóval talizhatunk Érden és mehetünk együtt, hm? Kép Nekünk az időpont jó, ismervén magunkat, még így is kapkodni fogunk. Reggelente vhogy nagyon lusta tudok lenni. Kép
Ilang-babszi: örülök, hogy jobban van és csak egy kék foltja van! Kép
Vashiány: bocsi, ha félreérthető voltam, nem a bőrén, a lába körmén jelentkeztek vízszintes barázdák, ez mutatja a vashiányt. Eddig én is a szárnyashusokat részesítettem előnyben, most úgy tűnik, át kell állnom a vöröshúsokra is. Vörösbort azért mégsem kaphat?! Kép

sziasztok:
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Kép

Kép

sajna nem volt nálam gép a farsangon ,így csak ezekkel szolgálhatok.
Gondolom Andi felismerhető.(kép jobb sarkában)
20180827120929
 
 


Tamás ma érkezik haza a síelésből,tegnap már nem volt hangja, nagyon remélem hogy nem betegen érkezik meg. Amúgy nagyon jól érezte magát, legalább is ezt mondta a telcsibe.
Tündér!

De Erzsi szült szombaton. Császáros lett mert popsival akart a kis prücsök kijönni. Alexander a neve 3,5 kg meg 56 cm. vasgyúró. Mindketten jól vannak tegnap óta otthon. ma ha Kata felkell villálátogatásra el is megyünk hozzájuk.

Bea
20180827120929
 
 


Mi van lányok!
Kihalóban a topic.
Pedig nagyon élveztem hogy itt mindenki nevét tudom és hosszan is írhatunk egymásnak.
Azért írok pár infót hátha valaki idetéved.
Megjött Tamás minden ok. nem beteg csak hulla fáradt. A fizkai fáradság után itthon a szellemi fáradás következett. 2 hét lemaradást nem egyszerű bepótolni.
Ma a három csemete együtt fürdött a kádba. A nagyok de a pici is nagyon élvezte.Kár hogy nem volt ma gépünk de videóztunk legalább.Katus úgy beleélte magát a pancsiba,hogy tisztára felhevült a teste.szopi utánra olyan izzadt lett mint aki maratont futot. Most jót durmol.
Megyek én is
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea, én itt vagyok, csak most Noncsi itt ül az ülemben, nagyon nem tudok írni. Majd ha alszik napközben.
Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de szombaton este 6-ig suliban voltam, tegnap meg nem nagyon ültem le a számítógéphez.
Szóval jövök még ma!

sziasztok: ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Helló Lányok!

Vagyok ám én is, csak ha azt mondom, hogy eléggé ránk jár a rúd akkor ez nem fedi teljesen a valóságot. Csütörtökön, miután írtam nektek, Ilangocska úgy ébredt, hogy összehányta magátKép megint doki, aztán délutánra elérte a hasmenés is szegénykémet, meg a höemelkedés is. Egész nap nem evett, pénteken kedvetlen volt, de már én sem voltam jól. Péntek este céges vacsi volt, na én ettem egy picit majd búcsút is mondtam neki még ott az étteremben, nagyon rosszul lettem. Hazajöttünk, innentöl kezdve nem aludtunk, mert felváltva a párommal jártunk a budira. Ilang ekkor már kezdett jobban lenni, de újra visszaesett. Egész hétvégén feküdtünk, koplaltunk és bitangul voltunk. Kép Ma sem vagyunk még teljesen jól, de ma mennünk kell a kórházba, mert a Nagyikám 3 napja nem tért magához, az orvosok már lemondtak róla, szeretném még egyszer legalább látniKép

Bea!
Nagyon csini az Andika, Gazsi meg is jegyezte, hogy kész kis hölgy lett belöleKép Jó, hogy Tamáska nem lett beteg! Aranyosak lehettek ahogy együtt fürdött a család aprajaKép Innen a távolból gratulálunk az Erzsiéknek!Kép

Chrissy!
SuliKép Hát nem tudom mi lesz a jövöhéten kellene mennem vizsgázni, de ha bekövetkezik amitöl nagyon félek, akkor a jövöhéten nme fogok tudni tanulni, segítenem kell a NagyapómnakKép Noncsi hogy-hogy nem alszik még negyed 11-kor? KÉsön ébredt? Vagy nagyot aludt délután?

Most megyek a dolgomra, mert a hétvégén nem csináltam semmit és ezt most be kell pótolnom..

Ne izgulj Bea nem hal ki a topicunk!

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, Noncsi nemrég aludt el. Írok nektek, aztán én is megyek szundizni egyet. Teljesen átálltam már erre az alvásra, hogy éjjel kb. éjfél körül ágyba kerülök, reggel 7 körül kelés, aztán napközben szundizok még egy órácskát. Nem sok, de legalább ez is valami. Próbáltam már, hogy korábban feküdjek le éjszakánként, de egyszerűen nem ment. Vagy nem aludtam el, vagy éjjel 2 körül mindig felébredtem és forgolódtam legalább egy órát.Éjfélkor meg legalább már olyan álmos vagyok, hogy ripsz-ropsz bealszom. Kép

Tündér, mi ez a pech-széria?! Tényleg döbbenetes, hogy sorra ér Benneteket ennyi rossz! Kép Nagymamádat nagyon-nagyon sajnálom! De Benneteket még jobban. Nem lesz könnyű... Kép Kép Kép
Hogy vagytok? Ilang-bébi?
Taliztatok mostanság Norkáékkal? Mert Jázi is beteg lett még a múlt héten. Kép Remélem, már ő is jobban van!
Volt a híradóban is, hogy sajna van vmi "kalici-vírus", ami mostanság okozza a hányást+hasmenést+lázat.
Bocsi, de azt nem értettem, mikor nem aludt Noncsi 1/4 11-kor? Sztem félrenézted, Bea írt vasárnap 1/4 11-kor. Szerencsére tegnap Noémi már este 8-kor aludt.

Bea,
micsoda méhecske nacija van Katának! Nagyon szupi és szépséges leányzó! Kép
Andi sztem Rád hasonlít, ugye? (Olyan fura látni, hogy ilyen "nagylányod" van már és Te is még tök fiatal vagy! Jó lehet Andinak! Az én anyukám 22 éves volt, amikor megszülettem, apukám meg 21. Kép ).

Most éppen sík ideg vagyok, mert ma voltak megnézni a Twinit vidékről. Le is foglalózták, csak most megy még a hitelelbírálás, ami viszont elég necces, mert akinek a nevén lenne az autó, az már nyugdíjas stb. Nagyon-nagyon jó lenne, ha elvinnék az autót, mert jelenleg extra-pocsékul állunk anyagilag. És most mondta Balázs, hogy be volt törve a Twini egyik hátsó lámpája, ami tuti, hogy nem akkor tört be, amikor nálunk volt. Már több, mint egy hónapja egy barátunk autókereskedésében állt az autó, szóval ott történhetett. Ha nem fogják elvinni az autót, akkor viszont sztem szólni fogunk a srácnak, hogy azért jó lenne, ha ezt ő csináltatná meg, mert nekünk közünk sincs az egészhez. De olyan kellemetlen ez az egész, mert ő magától nem hívta fel rá a figyelmünket, az érdeklődő vette észre. Holt ciki volt... szóval nagyon mérges vagyok. Kép
Meg a mostani autómmal is van vmi gubanc. Múltkor még egy kisebb aksi volt benne és akkor egyszer fel kellett tölteni. Ezeknél a típusoknál meg előfordul, hogy ha tölteni kell az aksit, akkor az elektronikában elromolhat vmi, ami vszínű 30e Ft lesz, úgyhogy már most elegem van az egészből.
Tegnap tiszta ciki volt az Auchan-beli vásárlásunk. Megcsináltuk a nagy bevásárlást, fizettünk volna kártyával (nálam semmi sem volt, csak Balázs kártyáit hoztuk el), de erre kiderült, hogy az egyik kártyánk zárolva van (múltkor párszor elrontottuk a PIN-kódot), a másikon meg kb. fele akkora összeg volt csak, mint amennyit vásároltunk. Sztornó az egész, mögöttünk pofavágás és gondolom szídtak minket, mint a bokrot. Szépen visszapakolás és válogatás, hogy mi az, ami belefér a keretbe. Hát, én így még sosem éreztem magam! Iszonyat volt, vártam, hogy mikor süllyedek már el szégyenemben. Még az volt a szerencse, hogy Noncsi jól viselte az egészet. Meg az egy picit enyhített az egészen, hogy az Auchan szülinapi akcióján nyertünk 1e Ft-ot. Abból legalább tudunk venni egy fél zacsi pelust...
Na szóval, mi sem vagyunk a toppon mostanság.

De azért mindenkinek szép napot kívánok (már amennyire lehet persze... Tündér Kép )
pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Jó lenne már, ha archiválna a rendszer...

Itt nagyon esik a hó! (jól össze függ a két mondat, ugye? )

Betta, merre felé kószálsz?

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Elfogadta a bank a Twini-vevő hitelkérelmét! Kép Ennek örülök, a betört hátsó lámpának viszon nem. Kép

Megpróbálok egy képet feltenni.
szisztok: Ch.Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


napok óta vacakol a babanet, megpróbálok beírni hátha sikerül.ezt a hozzászólásom is napok óta őrizgetem most ide másolom:
Hát lányok az hogy nekem az a legnagyobb problémám hogy a Kata éjjelente 3 óránként felkell szopni azt el is felejthetem a ti gondjaitok melett.
Nem is tudom hogy az életünk anyagi oldala miért találódott ki. Azok az országok ahol ez nem merül fel kevesebb a bűnözés,nincs ennyi depressziós és idegbeteg....Kép én most inkább nem is gondolok semmibe bele

Tényleg Betta te merre vagy?

Tündér!
Látod önző vagyok és az eszembe se jutott hogy betegek vagytok azért nem jelentkezel. Bocsi, remélem meggyógyultok. A nagyidat meg sajnálom de Ő már biztosan tudja hogy az Ő útja itt ért véget.Kép
Chrissy
Hát elég ciki lehetett a bevásárlás,de ne edd magad ez akárkivel előfordulhat( csak ne velemKép)
Pont azt akartam irni hogy Régen raktál a lányodról fel fotót,megoldható?
de megelőztél csak nem valami előnyös a póz de a haja gyönyörű.
Ittvan apa tök jó egy kicsit csavaroghatok...megyek is
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok már megint, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, pedig nálunk Hála Istennek nincsen semmi baj, csak én lustiztam esténként, napközben meg amíg Niki alszik próbálok rendet rakni.
Voltam ma bent a munkahelyemen Nikivel, szegénykém úgy bújt hozzám, sok volt neki az idegen néni. Azt hiszem kérdeztétek hol dolgozom, remélem nem gond, ha ideírom. Szóval a Postaigazgatóságon dolgozom mint bér és tb. ügyintéző, bár most nem pont ezt fogom csinálni. Van egy új kolléganő, akinek a kislánya idejár bölcsibe ahová Niki is fog, és csupa jót mondott róla, nagyon dicsérte a gondozókat, így egy picit megnyugodtam ez ügyben.
Tündér! Szörnyű lehet, hogy az egész család beteg, és Ilang babát is ennyire megviseli. Remélem gyorsan meggyógyultok. Mamikád nincs jobban? Sikerült elbúcsúzni? Úgy sajnálom, papáddal mi lesz? Egyedül marad vagy valamelyik családtaghoz költözik?
Bea! Örülök hogy Tamás éppségben megérkezett, és a betegsége is elmúlt, biztos tele van most pozitív energiával és hamar bepótolja a lemaradást. Nagyon szépek vagytok a képen, és tényleg nagyon fiatal és szép anyuka vagy, büszke lehet rád a férjed! A családi fürdés csuda klassz lehetett. Egyébként jó testvérek? Mert mi egyfolytában veszekedtünk az öcsémmel, csak 1 év van közöttünk.
Chrissy!
Szegénykém, miken mentél keresztül, ilyen dolgok általában egy rémálomban szoktak előfordulni. Az biztos, hogy nem felejted el soha, de talán később majd tudsz rajta nevetni is. Örülök, hogy a kocsi eladása sínen van, végülis a barátotok mit mondott a sérülésre? Figyi, az adójóváírást csak ezen a néven kell kérni, mert az új törvénymódosítás szerint nem kell részletezni, hogy adój. -*kiegészítő adój. elég csak simán az adójóvárást igényelni, és elvileg az OEP mindkettőt meg fogja adni.
Noncsi haja gyönyörű, olyan szép fényes. Mivel mosod? Szeret hajat mosni, mert Niki mindig sír közben.

Puszi Nektek!

U.I. Ezt még tegnap írtam, de nem engedte a rendszer elküldeni.

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Mindannyian írtatok.

Nekem nem volt eröm, ugyanis kedden éjjel elment a NagyikámKép
Nem tudom megfogalmazni mi van bennem, de azt hiszem nem is szükséges.

Már jobban vagyunk, bár nekem a nögyógyi dolgaim nem jöttek rendbe, jövöhéten megyek megint nödokihoz.
Megyek vizsgázni is, kell a terápia. Nem tudom még, hogy fogok felkészülni, de megoldom....

Most bocs, hogy nem reagálok név szerint, de nincs eröm.

Mindenkit puszilok, vigyázzatok magatokra!

Tündér
tündér
 
 


Tündér, nagyon-nagyon sajnálom! Sejtettem, hogy ezért nem jöttél mostanában... Kép

Vigyázzatok magatokra Ti is!

pusza:Ch.
(remélem, sikerül elküldenem, reggel óta próbálom... - majd még írok).

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Kedves fórumozók!

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar-norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat.
sadrien
 
 


Adrienn, kitöltöttem Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Én is kitöltöttem
Tündér részvétem,jelentkezz ha túlvagy a nehezén.
Nyugis lesz a hétvégém majd írogatok,végre megy a babanet.
puszi mindenkinek

Bea
20180827120929
 
 


Lányok, köszönöm szépen!
Tündér, neked külön is, (ugye Te írtál nekem e-mailt? és részvétem Kép

- Adrien
sadrien
 
 


Sziasztok!

Noncsi tegnap este belázasodott... Kép 39 felett volt a hője, úgyhogy hűtőfürdőztünk is.Kapott még este kúpot is, szerencsére szépen átaludta az éjszakát.
Ma sajna még mindig lázas volt, bár délután jól volt, azért tartok az estétől... szegénykém, fél órája aludt el, egész nap nem aludt. Nem tudom, mi lesz így az éjszakai alvásból...
Elképzelhető, hogy a szerdai oltás miatt ment fel tegnap a láza, nem tudom...
Pedig olyan jó programokat találtam ki hétvégére, de úgy tűnik, semmit sem tudunk megvalósítani belőle... Kép

Tündér, hogy vagy(tok)? Ilang-bébi?

Bea, és Ti hogy vagytok? Mit csináltok hétvégén?
Noncsi-fotó: majd ma leszedem a képeket a fényképezőről és felteszek egyet.

Betta, örülök, hogy a múltkor is tudtunk chat-elni! Egyébént Nivea kamillás sampon a "titok". Kép

sziasztok!
Mindenkinek csak a legjobbakat!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó csajszik!

Azt hittem nyugis lesz a hétvégém mert szombaton itt szegeden volt hoki bajnoksága Tamásnak vasárnap meg úgy volt hogy Zolival együtt utaznak Szabadkára egy másik bajnokságra.
Mi lányok meg itthon pihizünk.
Ehhez képest ugyan volt szegeden bajnokság de mi lányok is kijárogattunk a meccseket megnézni. Még Katus is volt úgy nézte a szurkoló,ordibáló felnőtteket mind aki állatkertben van. Nagyon aranyos volt.
Szombaton mi lányok elmentünk az első babaúszásra is. Első alkalomhoz képest elég jól viselte. Fél órát bírt ki pici nyöszivel és élvezte. Megyünk máskor is.Kép
Estére hullák voltunk.
ma meg apánk itthon maradt így nagyfőzésbe fogtam.Persze nem olyan egyszerű mert böjttöl ugy így one husi.
Közkívánatra palacsintát sütöttem.Meg is töltöttem őket,lett paradicsomos gombás, túrós diós...szóval eléggé kifáradtam.
Fáradékony vagyok mert nem akar a mensesem beálni és egy hetes szünetekkel már egy hónapja menstruálok. Azt modta a doki hogy ez nem normális úgyhogy menjek ultrahangra. Félek egy kicsit de emélem nincs nagy baj.
Mondjuk a doki azt is mondta hogy hormonálisan fog tudni csak kezelni és akkor a szoptatást fel kell hagyni. na ettől már nagyon félek,mert cicifüggő a lelkem. És Én is szeretem hogy hozzámbújik.De nem parázok előre majd hamarosan kiderül hogy mi van.

Betta,
képzeld megyünk március 12-13-án Pécsre de megint csak időjárásfüggő az egész. remélem már az égiek is akarják hogy uutazzunk
puszi
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Tündér, főként tőled kérek elnézést, hogy nem tudtam írni neked, pedig próbáltam, de nem küldte el a rendszer, aztán meg nálunk nem volt net 2 napig, a Drávanetnél volt valami gubanc. Nagyon nagyon sajnálom a mamikádat, és kívánom hogy hamar begyógyuljon a halála okozta seb a szívetekben.

Bea! Te aztán nem semmi vagy, 3 gyermekkel ennyi programon részt venni, és közben otthon is mindent megcsinálni, nagyon ügyi vagy! Tök jó, hogy jöttök Pécsre, remélem jó idő lesz addigra, merre mentek?
Mikor nekem is először jött meg, én is paráztam, mert nagyon össze-vissza volt, úgy mint nálad kb. 8 hónapos lehetett Niki. Ha jól emlékszem úgy 3-4 alkalommal jött meg 1-2 hétre, és hol több, hol kevesebb, aztán volt hogy nem jött meg 6-8 hétig, és kb. 3 hónapja állt be rendesen. Remélem nem lesz semmi gond, és a szopizásról sem kell lemondanotok. Mi még mindig cicizünk, és imádjuk mindketten az összebujást.

Chrissykém! Mit hallok, Noncsi beteg lett? Szegénykém, jobban van már? Orvos mit mond, lehetséges az oltástól? Mi csütörtökön megyünk a 15 hósra, remélem nem lesz semmi gond. Kedden meg már dolgozom, ajaj várom is, meg félek is kicsit. Mi volt az a nagyon jó hétvégi program, ami elmaradt?

Puszi,

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Hű visszaolvastam magam,hát nem kellett volna van egy pár mondat amit Én se értek remélem ki tudjátok bogozni. Nem is tudom miért írtam ilyen össze-vissza.
Az esténk nagyon tanulságos volt. társasoztunk volna a nagyokkal de a katus nem hagyta. Folyamatosan nyöszizett.Ahogy vele foglalkoztunk fürdés meg ilyenek és mind a 4en körülötte ugráltunk nem volt semmi baj. Persze szopi után nem aludt el, de az ülőkében sem akart lenni így az ágyába került.
Lett is ordítás,hát fél óra után gondoltam cicire teszem ott úgy is elalszik egy pillanat alatt.Nem így volt, sértődötten ordított és cici se kellett. Séta, vígasztalás és fél óra múlva másik cici és alvás.Szóval győzött a kis hercegnő.
nagyon nyílik az akarat és sűrgősen lépni kell mert a fejünkre nő.
Most megyek pihenek
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is csak nem vagyok a topon mostanság. Gondoltam írok, hogy élek megvagyok, csak ez van.
Szomabton vizsgázom adózásból, de valahogy nem megy a tanulás. Könyvelüvel küzdök, megjött meg nem is, mennem kell nödokihoz, meg minden összejöttKép A Nagyikámnál elrendeltek boncolást mivel nem volt megállapítható a halál oka. Tegnapra kellett volna meglennie, odamnet a Nagyapókám mire közölték, hogy továbbküldték rendörségi boncolásra.... Nem értünk semmit csak nézünk, várunk. Március 16-ra lesz meg a hamvasztás, ha mindent rendben találnak. (mondjuk nem értjük, hogy erre mi szükség van, meg hogy nem mondanak semmit ez elég dühítöKép)Tavaszig nem lesz temetés, mivel valszeg szórásos lesz, azt meg csak jóidöben lehetKép

Bocsánat, hogy nem reagálok névszerint, de csak ennyire futja az erömböl meg a kedvemböl.

Megyek is fürdeni, meg aludni!

Mindenkienk sok puszi és jövök majd újra sürübben csak csendesedjenek le egy kicsit a dolgok.

Tündér

Bocs az elírásokért is.
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, sajnálom, hogy ezek történtek, történnek veled, veletek! Nagyon szomorú dolgokról írsz. Nem is értem, hogyhogy nem lehetett megállapítani a halál okát? Jézus, én leírni is gyűlölöm "azt" a szót... Kép
Ilang hogy van? Remélem, ő legalább jól!
Vizsgádhoz természetesen azért menni fog a drukk, legalább az sikerüljön!
A dokiról meg számolj be, azért ez sem természetes, hogy még mindig nem állt be neked. Nyáron mondjuk én is voltam egy kivizsgáláson, mert azt hittem, vmi nem stimmelt, de csináltak egy teljes körű ultrahangot, az nagyon megnyugtató volt.

Betta, milyen volt az első munkanapod?

Bea, én mindent megértettem, amit leírtál. Összeállt a kép. Fel sem tűnt igazán, hogy zavaros voltál, lehet, hogy azért, mert én is az vagyok mostanában? Kép
Kata pedig nem semmi hölgyemény,már most kiharcolja magának, amit szeretne! Kép
Pécsett hol fogtok megszállni?

Mi megvagyunk, nemsokára nekiállok megcsinálni szerdára a házimat a suliba. Kép
Noncsinál kiderült, mitől volt ilyen magas láza. Elkaptuk a "3 napos lázat". Most már a kiütéseknél tartunk, remélem, hamarosan vége lesz a betegségének!
Semmi hangulatom a sulihoz. Legszívesebben most aludnék egy nagyot.
Meg már tökre rosszul érzem magam,Noncsi betegsége miatt lassan egy hete nem mozdultunk ki otthonról. Kép

Azért szép estét mindenkinek!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok lányok!
Hű ez a hét úgy nézem mindenhol nyomi volt.
Nekem iszonyatos fejfájásom volt két napig aztán meg a húgom volt itt a 10 hónapos lányával. nagyon jó volt csak az egész napunk felborult este nyolckor már az egész ház aludt úgy kidöglöttünk.
Tündér!
Kitartás és ügyeskedj a vizsgán.

Chrissy
nektek is jobbulást
most nem is írok többet mert készülök Én is a nőgyogyihoz mert már egy hónapja tart a vérzésem és beijedtem.majd írok a fejleményekről
Itt egy pár kép Kata babáról hogy felviduljatok
puszi mindenkinek
Betta neked hogy megy a munka?
Kép
Kép
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea, mi volt a dokinál??? Szeretnék jó híreket hallani!
Kata-baba továbbra is gyönyörű! Kép A szájacskája is nagyon cukor, nemcsak szempillaspirált reklámozhatna! Kép

Tündér, gondolok rád holnap! Mondjuk naponta az eszembe jutsz, hogy mi lehet veletek, mindig nézem, hogy vajon mikor van már beírás a topicunkban. Kép
Ilang?

Betta, rólad is "rég" hallottam! Majd hétvégén chatelhetünk, ha úgy jön össze... Kép

Én holnap megyek suliba, reggel 8-ra. Nagyon nincsen hozzá kedvem. Olyan baromi korán kell felkelni ilyenkor! Kép
Megyek is aludni, mert tegnap itt volt nálunk egy pécsi barátunk és éjjel 2-ig fent voltunk és beszélgettünk. Most meg már mindjárt elalszom...

Jó éjt mindenkinek!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm, hogy gondoltok rám, megvagyok ám!
Levizsgáztam 4-est kaptam. Ilangocska jól van szerencsére.
Voltam nödokinál is, holnaptól újabb gyógyszert kapok, remélem ez rendbevág.

Bea!
Veled/tek mi a helyzet? Te voltál dokinál?
Bea, holnap írok neked mailt!

Chrissy!
Noémi meggyógyult? Nem is mondtam még, hogy nagyon szép Noémi haja, de szeretném alkalmasint az arcocskáját is látniKép
Sikerült a suliba eljtuni és ébren maradni?Kép Én ma 5-kor keltemKép
Kedden (ha a Norkának is jó) megyünk hozzájuk, csatlakoztok?

Betta!
Merre vagy?

Na msot mennem kell mert vár a családom és ma megasztár is lesz!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, szuper csajszi vagy! 4-eshez nagy-nagy gratula!!! Kép
Milyen gyógyszert fogsz szedni? Bár már annyira nem ismerem, most milyenek vannak, mert az az igazság, én nem igazán szedek ilyesmit,
mert engem rendesen gallyra tudnak vágni ezek a hormontartalmú tabletták.

Igen, Noncsi már jól van szerencsére. Összejött most nekünk ez az egész betegség+oltás, de már teljesen jól van pár napja. Kép Úgyhogy, nagyon remélem, hogy mostmár semmi sem áll az utunkba akkor a héten, kedden! Kép Tudnánk együtt menni esetleg? Mert én tuti, hogy nem fogok odatalálni Norkáékhoz... Vhol útközben kéne talizni. (Ja, Norka írta nekem, hogy jó neki a kedd.)

Betta? Mi jót csináltatok a hétvégén?

Bea, mesélj, mi volt a dokinál!!!

Ma volt suli, én szerencsére csak 1/4 7-kor keltem. Kép Viszont számvitel volt, az meg vmi iszonyat szokott lenni... most is már majd' megőrültem a végére! Meg ment a teremben a légkondi is ezerrel, csodálnám, ha nem fáztam volna meg.
Szombaton megyek fodrászhoz! Már úgy várom... Kép És még tök messze van... meg még addig pénteken írok egy ZH-t is az Európai alapismeretekből. Kép
Na jól van, mentem még egy kicsit netezni Kép

Pusza nektek!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ja, nem láttátok esetleg az "Én, Pán Péter"-t? Teljesen be vagyok zsongva, úgy meg szeretném nézni. Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok egy pár sort.
Jó volt a hétvégénk de rohadtul elfáradtam, mostanában a fejem is vacakol igazán jöhhetne már a tavasz hogy legalább az időre ne lehessen semmit fogni.
A nőgyogyi nem talált semmit. De akkor se valami jó ilyen gyakran vérezni így a következő alkalomkor velemi cseppeket kell beszednem ami a tejcit nem bántja de talán nekem segít. örülök hogy a szopit most nem kell bojgatnom...

Tündér!
Mégse megyünk Pécsre, úgy döntött a családi kupaktanács hogy csak megvárjuk a jobb időt. Szombaton tutti itthon leszünk.

Chrissy
Még nem láttuk a Pán Pétert habár már letöltöttük a netről.Igaz egyenlőre angolul van de legalább csiszoljuk a nyelvtudásunkat, csak még nem volt mikor megnézni.
Estére kivagyok mostanában. Valahogy érzékenyebb lettem a frontokra és ezt a szervezetem nagyon megérzi.

Lányok nagyon bátrak vagytok hogy ilyen influenzás időben társaságba jártok. vlahogy most nem szeretném ha lebetegednénk. Máskor se szeretném csak akkor nem zavar, de most igen.
Mondom én hogy kell nekem a tavasz mert már csak morogni tudok.
megyek phizni
jó éjjt
Bea
20180827120929
 
 


hahó Lányok!

Megvagyunk, csak csatlakozva az elöttem szólokhóz, jöhetne már az a fránya tavasz!Kép

Bea!
Mi kerüljük a társaságot, legalábbis amennyire lehet, pl. nem megyünk tücsök-zenére, úszni, max. olyanokkal találkozunk akikröl tudjuk, hogy nem betegek. Amúgy no játszóház, plázák és társai.
A szombatot még egyeztessük akkor telefononKép

Chrissy!
Én nem láttam még a Pán Pétert de valszeg érdemes volna vhonnan megszerezni. Ez az egész napos számvitel elég hervasztóan hangzikKép
Írok mail-t, hogy hol találkozzunk, jó?

Betta!
Mi van veled?

Na most megyek mert Ilang rámol és csönd van, ez mindig gyanúsKép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Chrissy!
Küldtem mail-t a holnappal kapcs.Kép

Tündér
tündér
 
 


Chrissy!

Remélem bekkukolsz ide!
Írtam mail-t, légyszi jelentkezz mert nem tudom a telszámodatKép

Puszi,
Tündér

Többiektöl bocsi egyenlöre most csak ennyi...
tündér
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de csak beköszönök, estére nagyon el tudok fáradni, örülök ha végre ágyba bújhatok. A munkahelyem szupi, a 4 óra hamar elmegy, egyelőre csak besegítek, tanulom a változásokat, még nincs gépem, de amint lesz, talán ide is be tudok jelentkezni, ha nem lesz annyi meló.
Vasárnap begyulladt a mellem, iszonyatosan fájt, nem tudom mi lehetett, de hamar elmúlt. Niki már egyre kevesebbet szopik, talán ez lehetett a baj.

Bea! Örülök, hogy nincs baj, reméljük meggyógyulsz. Te szedsz fogigátlót? Nem lehet kapni a Continuint, állítólag bevonták. Tudsz róla valamit? El kéne mennem nekem is dokihoz másikat iratni, de semmi kedvem. Kata baba olyan gyönyörűséges!

Tündér! Nagyon ügyes vagy! Ilyen sok negatív körülmény mellett a négyes szuper jegy. Neked mi bajod nőgyógyászatilag, hogy gyógyszert kell szedned?

Chrissy! Majd egyik este megpróbálok fent maradni, és akkor dumálhatunk egy kicsit, jó? Örülök, hogy Noncsi meggyógyult. Nálunk eddig még nincs semmi gond az oltás óta, remélem nem is lesz.

Puszi,

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, mennyit fogok tudni írni, mert Noncsi itt ül a kezemben. Csak gondoltam, beköszönök legalább, mert este már tanulnom kell a pénteki vizsgámra. Majd gondoljatok azért rám, reggel 8-tól fogom írni. Kb. fél óra lesz...

Bea, nagyon jó hír, hogy szerencsére minden rendben van nőgyogyilag veled! Mit mondott a doki, mennyi idő, míg teljesen rendben leszel?
Egészségileg hogy vagytok? Remélem, elkerül mostmár benneteket mindenféle baci és vírus!

Tündér, hogy vagy? Sikerült tegnap kikúrálnod magad?
Olvastam, hogy babakocsit keresgélsz. Nekünk nagyon bevált a PegPerego Pliko. Nagyon picire össze lehet csukni (esernyő), van "kupolája", vagy milye, meg tartója is alul, szóval tök jól bele lehet pakolni. Mi nagyon szeretjük, bár már mostmár egyre kevesebbet használjuk. Kép
Ja, ma felétek mentem ám el! Jöttünk haza a Brendonból és láttam, merre is kell menni hozzátok. Mostmár legalább tudom. Kép Kapott Noncsi egy-két kis játékot (fa dolgok), meg szerettem volna megvenni a Rómeó és Júlia magyar CD-t, de nem lehetett kapni a MediaMarktb-ban. Kép Pedig úgy szeretném már hallgatni!!!
Sikerült jegyet szerezni a júliusi előadásra, második sor, középen... már nagyon várom! Teljesen be vagyok zsongva. Kép
Meg most még a Neoton koncertre szeretnék kijutni, jövő héttől árulják rá a jegyeket. Imádtam őket! Kép

Betta, péntek estétől bármikor chat-elhetünk. Kép

Most mentem, mert Noncsi már kiakadt. És ma még nem is aludt, csak az autóban kb. negyed órát... pedig én is pihiztem volna délután, hogy este tudjak rendesen a tananyagra koncentrálni...

sziasztok: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!
Mi meg a nyári szegedi szabadtéri játékokon Augusztus 21-én fogjuk a Rómeó és Juliát megnézni. Nem tom miért de nekem a francia változat fülbemászóbb, ezek a magyar hangok valahogy nem tetszenek de még addig megtetszhetnek.

Betta!
Én nem hallottam hogy bevonták a Continuint.Mostanában vettem magamnak is meg barátosnémnak is és gond nélkül adták. Ez utóbbi egy hete történt.

Hurrá nem vagyunk betegek, Én meg majd egyszer csak rendbejövök.A doki se tudta mikor fogok teljesen kialakulni.Gondolom a szopi után.

Képzeljétek ma adtam a picúrnak főtt krumplit egy kis almalével. Hát betörölte. Azt hittem csak megismertettem az ízzel egy kicsit mire ő rendesen bekajált belőle.Így 5 hónaposan akkor elkezdjük a gyümöls zöldség készítgetést.
magam vagyok mindenki valamerre stórakozik a Katus meg alszik megyek megpróbálom az egyik pályázatomat gatyábarázni
Bea
20180827120929
 
 


Hahó Lányok!

Chrissy!
A nátha lecsengöben és szerencsére Ilang nem kapta el!Kép Ez a lényeg. Apa iy jól van én is, hurrá! Mondjuk nyomtam neocitránt, C-vitamint, meg teát, így egész jól ment. A lelkemre a tavasz volna a legjobb!
Beújítottam a tesco-ból egy esernyökocsit, kupolás, esernyö és még van kis tartója is.(7990-ért) nem volt drága, Ilang meg beleült és azt hajtogatta, hogy "teccik"Kép
Suli milyen volt? Tényleg a dogát megírtad?

Betta!
Mi ez a Contiuin? Mit dolgozol? Háát sajnos, a hormonjaimmal van gond, most a második fajta gyógyszernél tartok, kísérletezünk, hogy mi jön be. Nagyon bízom benne, hogy ez igen, mert azt mondta a doki, hogy ezután vmi brutálabbat ad, azt meg nem szeretném. Ez a hormondolog nem játékKép

Bea!
Remélem Te rendbejössz a szopi után. Nekem azt mondta anno az orvosom, hogy majd a terhesség-szülés helyrevág, mert már korábban is ez volt a bajom. De nem. Úgyhogy a szopi sem segített. Remélem ez nálad nem így lesz! Pályázatod megcsináltad? Ha belegondolok a fött krumpli az alma bármilyen formájával nagyon fini, nem csodálom, hoyg Katának ízlett!Kép

Most megyek pakolni, készülödni mert holnap megyünk Szegedre.

Mindannyiotoknak szép hosszú hétvégét kívánok!

Bea, veletek találkozunkKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem köszönni és mindenkinek kellemes hétvégét kívánni!

Nem vagyok jó passzban, majd ha már lesznek konkrétumok, elmesélem, most még rágondolni sem szeretnék nagyon...Kép

Mindenkinek csak a legjobbakat! És egészséget is!
sziasztok: ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: