Új privát üzeneted érkezett!

Ami azt illeti, nekem is lehet, hogy ki kéne venni az orrmandulámat... 4 éve be van dugulva. Szerintetek hogy kell ezt elintézni??? Hiába csinálok bármit, őrjítő. Időnként bedugul, időnként kidugul. Folyton szipogok, a férjem már hülyét kap tőlem. Ilyenkor mondom neki, hogy akkor ÉN mit szóljak?! Mindegy, ha tél van, ha nyár, ugyanolyan...

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen ritkán jelentkezem, de elég sűrű programot csinál nekem Andor.
Köszi az érdeklődést, a köldöke szépen begyógyult, de a kajálással megint vannak gondjaink. Most elkezdtem teáztatni, így nem eszik annyit és talán nem is fog bukni. De csak reménykedem. Egyébként szépen hízik, a héten elérjük az 5 kilót, ha minden igaz.

Inimma,
ez nem túl jó Kép Csak ez a Korda drnő van a fül-orr-gégén? Akkor a páromat majd nem engedem a közelébe, mert tuti ráborítja az asztalt. A sebészeten viszont nagyon kedves a dokinéni Kép

Vio,
a köldökében volt egy gömb alakú nyershús szerű kinövés. Olyan volt, mint egy kis gomba, volt talpa és kalapja is. A talpánál elkötötték és este már le is esett. Kép

Pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok, mindkét gyerekem beteg. Ez a takonykór utolérte a kicsit is.... sajnos. Áron csak hétfőn mehet oviba.
Inimma, Ti nem vagytok betegek?
Lara, örülök, hogy már minden ok. Bukás ügyhöz nem értek, egyik gyerekem sem bukott, talán 2 havonta egyszer.
Többiek, hol vagytok???
Gyerekek, felfogtátok, hogy itt az ősz??? 9 fok van...
Vio

Kép
vio
 
 

 
 

Vio,
csak Csanad beteg meg, (kop-kop),nem nagyon javul. A fule nem faj mar,de total rossz a hangja es taknyos.
sajnos,most,hogy ovi van ,ez lesz egy darabig,amig meg nem szokja vagy ki nem novi.
Hat igen,osz... utalom! De a telet meg jobban.

Lara,
van meg az Asztalos drno a fuleszeten,felvaltva a Kordaval. Ha egyszer mennetek kell,bar azt kivanom,sose kelljen,erdeklodj afelol,hogy ki rendel. Nekunk a gyerekdoki is azt javasolta,hogy mutassam meg a masik dokinak is a gyereket,mert-idezem-"a Korda doktornot nem szeretjuk". szoval azt hiszem,boven van rossz tapasztalat .
Orulok,hogy Andor koldoke rendbejott.

Mesi.Fanka,
TENYLEG,HOL VAGYTOK??????????

Inimma
inimma
 
 


Ja,elfelejtettem dicsekedni,bocsanat erte,de muszaj: Csongi tegnap megtette az elso lepeseit egyedul. Kép Kép Kép

Inimma
inimma
 
 


Inimma! Jajj, de jó! Ügyi a Csongi. Innentől futhatsz utána!!! Kira meg úgy közlekedik, mint egy kis fóka! Kéz előre, hasra, térd felhúz...
Amugy Kira sokkal kevésbé taknyos, szerintem az anyatej miatt. Áron már csak kicsit beteg, de hétfőnél előbb nem megy oviba. Vettem neki Béres cseppet. Te nem adsz nekik? Mert ha igen, volna egy kérdésem.
Vio

Kép
vio
 
 


Ez lemaradt...Kép

Kép
vio
 
 


Vio,
adok Beres cseppet Csaninak. Mi a kerdes?

Csani is fokazott annak idejen sokaig,imadtam!
Vartam,hogy majd kisteso is,de o ezt vhogy kihagyta.
Nagyon-nagyon edesek a gyerkoceid,Kira,mint egy kis gomboc. KépSzeretik egymast?

Inimma
inimma
 
 


Nem tudtam elküldeni az üzit délután, mert nem engedett a babanet...talán most sem megy el.
Szoval azt szerettem volna kérdezni, hogy Te milyen formában adod hozzá a C-vitamint, és mennyit? Mert az van a Béresre írva, 50 mg/minden alkalom. Akkor is, ha 3x20 cseppet veszel be, és akkor is, ha 2x5 cseppet??? Mi Cebion cseppet használunk, és abból Áronnak-a súlyához képest, 10 csepp kell. Namost, ha 50 mg kéne, az 1/4 üveg! És 1 üveg 700 Ft...
Vio

Kép
vio
 
 


Vio,
szerintem az felnott adag,vagy nem ? Igazabol nem tudom,nem szamolgattam igy sose. Cebiont adok en is,10 cseppet,de csak napi egyszer adom a Berest vele.Ugy tudom C-vitaminbol se szabad ennel tobbet adni. Egyszer a Veres Gabor doktor irta a Cebion hasznalatat a Kismamaban.
Csani ment oviba reggel,zokogott egesz uton,probal lelkiismeretfurdalast tamasztani bennem,sikerrel.Puszilgatott percekig es kozolte,hogy o szeret engem,akkor en miert megyek el es hagyom ot ott?!Kis szaros,most izgulhatok delig,mi van vele.

Inimma
inimma
 
 


Hát ez nem semmi! Tudnak ezek a gyerekek manipulálni rendesen.
Megkérdeztem ezt a C-vitamin dolgot egy gyógyszerésztől a neten, csak még nem válaszolt. Amúgy már többször is írtam az "Orvos válaszol"-ba, és egyszer sem kaptam választ. Pedig 5 féle témával kapcsolatban is írtam, és egyik orvos sem válaszolt, lehet, hogy én rontottam el valamit? Te nem írtál még oda? Mindegy.
Hétfőn megyünk már oviba. Október végén meg megyünk le Miskolcra, és egy hetet lent leszünk. Addig nem megy oviba, remélem, nem lesznek a gyerekek betegek. De mondjuk akkor is megyünk. Na jó, persze, ha nem lesz komoly. Ti kaptatok már himlőt?
Tegnap a Babanetbe nem lehetett belépni, ma délelőtt meg a Babaszobába.
Vio

Kép
vio
 
 


Vio,
en ide a Babanetre irtam a Rendelobe ketszer,semmi valasz es egyszer a Szoptatasert.hu-ra,de onnan se jott valasz.Ezekrol ennyit...
Himlo meg nem volt szerencsere,de a fuleszetre ma du. visszamegyunk az Asztalos drnohoz,mert Csani iszonyuan horkol,nagyon rosszul alszik tole.Total be van dugulva az orra,de semmi modszerrel nem tudjuk kicsiholni belole.
Ma okos nagyfiu volt,kozolte reggel,hogy nem fog sirni es ugy is tett. Kép
Nagyszulokhoz mentek Miskolcra? Irigy vagyok,mi imadunk a szuleimnel lenni,de legkozelebb tavasszal megyunk csak. Bar mi voltunk a ferjemmel mult hetvegen az eskuvon,a szuleim meg nalunk voltak unokavigyazni.
Te hallottal mar a grapefruitmag-olaj aldasos hatasarol? Egyik baratnom azt adja a fianak immunerositonek.

Inimma
inimma
 
 


Inimma! Van porszívó-orrszívótok? Bocs, ha már kérdeztem. Mert ha Áronnak nem akart kijönni, akkor előtte orrcseppel fellazítottam és 5-10 perc múlva már ki lehetett szívni a dugulást.
Igen, az én szüleim laknak Miskolcon, mindig nosztalgiázok, ha oda megyünk.... haza!
Nem, nem hallottam még a grapefruit-olajról. Legszívesebben minden ilyet megvennék a gyerekeknek, annyira nem akarom, hogy betegek legyenek!!!
Többiekkel mi lehet?!
Vio

Kép
vio
 
 


Vio,
allandoan porszivozzuk Csani orrat,elotte Sterimart fujunk,utana orrcsepp. Semmi hatas. Ja es iszik Fluimucilt is.A horkolasa tenyleg iszonyu,egyaltalan nem kap az orran levegot,nem is tudja becsukni a szajat.
a Beres-cseppes temahoz meg annyit,hogy en adok Vitacolant is.Lehet,hogy mar tulzasba viszem,nem tudom. Egy gyogyszeresz mondta,hogy siman lehet adni mind2t,mert a Beresben csak asvanyi anyagok vannak, a Vitakolaban meg vitaminok.
Homeopatia ugyben jartas vagy?

Tobbiek! Tenyleg, HOVA TUNTETEK??????? Kép TESSEK IRNI!!!!!!!!!!!! Szeretnenk rudni,mi van veletek es a babockakkal!!!!!! Kép

Inimma
inimma
 
 


Én itt vagyok, csak Andor nem sok időt hagy Kép Kiütéses lett a pofija rendesen, ha nem múlik el 2 héten belül, akkor kezdődő ekcéma és irány a bőrgyógyászat Kép Mindig van valami.
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara,
hat,tenyleg mindig van valami.
A kiutesek viszketnek Andornak? Mit tudsz csinalni?
A koldoke teljesen rendbejott?
Elgondolkodtam,hogy nem lehetseges-e ,hogy azert nem irtok/ir Mesi es Fanka,mert mostanaban Vioval inkabb a nagyobbakrol irunk es ez nem lehet tul erdekes egy kisbabas anyukanak.
Vio?
Azert remelem egyszer irtok,csajok! Kép

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok!
Mi is a kerületben lakunk a Feneketlen tónál. Van egy 21 hónapos Rékánk és egy 18 hetes pocaklakó Kistesónk.
Bízom benne, hogy befogadtok és nem okozok majd csalódást. Addig is valamennyi gyerkőcnek gyors gyógyulást kívánok (a levelekbe beleolvasgatva, úgy tűnik ez most mindenkinek jól jön): Móna
mmóna
 
 


Helló lányok, ha ez tényleg így van, ahogy Inimma írta, akkor annyit tudok mondani, hogy ha Ti nem írtok, akkor kénytelenek vagyunk a "mi" gyerekeinkről levelezgetni, mert nincs más téma, és nagyjából egyidősek... de ha Ti is írtok, természetesen változik a téma is...
Most csak sebtiben firkálok, mert viszem a kölköt oviba. Ma alszik ott először!!!! 15 órára megyek érte!!! Pá
Vio

Kép
vio
 
 


Vio,
azert remelem irnak majd a csajok... Kép
Ird meg,milyen volt az ottalvas...
Kepzeld,Csanadnak tuszos mandulagyulladasa is van!
Hetfon elvittuk az Asztalos drnohoz,fel perc utan kiszurta,mi a baj. Es akkor ne szidja az ember az orvosokat,amikor szegeny gyerek mar 2 hete szenved;persze hogy nem javul,ha nem kezelik rendesen!!!
Kapott antibiotikumot,mintha most ejjel mar nem horkolt volna annyira. Jovo hetfon kell visszamenni,akkor megmondja a drno ,mi legyen a mutettel.
Egyebkent o nagyon kedves . Ugye neked is szimpatikus volt? Soha tobbet nem megyunk a Kordahoz,az tuti.Csak az a baj,hogy o rendel tobbszor. Kép

Mona,
orulunk,hogy kozenk allsz! Kép Csak legyel kitarto! Kép
Pontosan hol laktok a tonal? Mi a Bukarest utcaban. Szoktunk jarni a tohoz a jatszoterre,de inkabb korozunk a to korul,mint az eszelosek,mert Apa ilyenkor oktatja nagyfiat az allatok es novenyek mibenleterol...
Mi a pocaklakotok neme,lehet tudni mar?
Irj magatokrol meg!
En eleg sokat logok a neten delelottonkent meg este.

Inimma
inimma
 
 


Húúú... annyi minden eszembe jutott hirtelen. Megpróbálom szép sorban.
Először magunkról: A Fadrusz utca elején lakunk, a teniszpályákra néz az ablakunk. Mi leginkább a tó melletti játszótérre járunk, vagy motorozunk, sétálunk a tó körül.
Kistesó nemét nem tudjuk, ahogy Rékánál sem tudtuk előre. Akkor nagyon úgy éreztem, hogy kisfiú, de a "kukacát elhagyta valahol" :-) Most nagyon vegyes érzéseim vannk - szóval majd kiderül.
Én is sokat ülök a gépnél, általában dél körül (miután letettem a kisasszonyt aludni) és este.

Csanádnak jobbulást! Még szerencsére, hogy végre kiderítették, mi a baj.

Vió! Melyik oviba jártok? Nagy drukk Áronnak az ottalváshoz - tudom, hogy milyen nagy dolog ez, én ugyanis óvónő vagyok. Te hogy viseled az "elválást"?
Móna
mmóna
 
 


Hahó Csajok!

Szerintem nem gáz, hogy a nagyobb gyerkőcökről esik több szó. Legalább van kitől tanulnom nekem, mint kezdőnek Kép Én is mindig leírom, hogy éppen mi van Andorral, azért vagyunk itt Kép Szóval ne fogjátok vissza magatokat! Nálam elég sűrű a program, gyerkőc + meló, így nem sok időm jut már a netre.

Móna,
üdv közöttünk, maradj is velünk! Kép

Mesit olvastam a családineten, de mostanában ott sem jelentkezett. Többiek???

Lányok,
nincs kedvetek valamelyik délelőtt találkozni a Tranzitban? Úgy tűnik, az mindenkinek közel van.

A legújabb kép Andorról:

Kép

Na most rohanok, pusza:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok!!! Megvolt a nagy nap, és nem pisilt be Áron az oviban!!! Annyira örülök, mert tök gáz volt itthon, úgy eltolódott az alvás. Reggel ébresztem, hogy ovi, aztán 13 órakor mennek aludni az oviban. Ehelyett mi hazajöttünk, és tegnap is 14:30-kor aludt el (ha már aludt...)! És 16:05-kor már én keltettem fel, hogy nehogy ne aludjon este. Hát, volt vagy 22:30, mire elaludt este! Tehát az oviban 13-15 óráig aszanak. Itthon meg 14 óra előtt sosem aludt el! Így akkor este is könnyebb lesz vele.Kép

Szia Móna, a Réka nagyon szép név! Komolyan ovónő vagy?! Ez nagyon jó, Te már a 3. anyuka vagy, akivel levelezek és kiderül róla!!! Kép
Mi a Fehérkavics Református oviba járunk.

Lara, ez a kép nagyon édes!!! Kis vasgyúró!És már így nyomja a fekvőtámaszokat?!

Inimma, szerintem is az Asztalos nagyon aranyos, a Korda meg egy bunkó! Ilyenkor elgondolkozom, hogy az ilyeneknek van gyereke meg unokája? Ilyenkor ezt kikapcsolják magukban?!
Itt egy kép, ahogy Kira támaszkodva felül.
Vio
Kép

Kép
vio
 
 


Mona,
akkor kozel lakunk egymashoz!
Tudsz felrakni kepeket a kiscsajszirol? Miket csinal mar?
Anyukam es a noverem is ovono.Apukam azt mondta,kitagad,ha en is az leszek. Kép Igy tanar lettem.Kép
Kar,hogy nem par nappal ezelott jelentkeztel,hgy en mit kutattam a Gesztenye urfi c.verset!!! Senki nem ismerte. De most mar jar Csani oviba es az zovoneni leirta,ugyhogy mar en is tudom.

Lara,
nagyon jo otlet a tranzitos tali!!!!
Mi lakunk a legkozelebb hozza. Kép Jovo het?
Andor tenyleg nagyon eros es ugyes,hogy igy kinyomja magat! Alig egy honapos ugye? Nagyon szep haja van!
Hogy tudsz dolgozni mellette? Nem vagy nagyon faradt? Ejszaka alszik?

Vio,
gratula Aronnak az ottalvashoz! Igazi nagyfiu! Egy kicsit sem reklamalt?
En is gondolkodtam,hogy Csani az oviban aludjon,mert itthon kemeny harcot kell vivnom vele,hogy aludjon es sajnos egyre gyakrabban en veszitek. De nem akar,naponta megkerdezi,hogy ugye nem kell...Pedig biztos jo lenne neki.Lehet,hogy par het mulva megprobalom,mar Csongi erdekeben is,hogy ne kelljen ebresztenem vagy almosan nyaggatnom,hogy rohanjunk Csaniert.
Penteken buli lesz az oviban,delelott szuret,delutan meg csaladi jatszas.Tok jo,mar en is nagyon varom,csak Csongival nem tudom,mi legyen.3-ra kell menni es o negyed 4 korul uzsizik es Apa nem er haza 4-nel elobb.
Kira is nagyon ugyes,hogy felul!! Ahhoz kepest,hogy kis suru,jol megy neki.KépCsongi is ilyen kis husos,azt hittuk ettol keson fog mindent csinalni,de nem ,nagyon hamar felult,felallt stb.
Hany kilo Kira? Miket eszik mar?

Inimma
inimma
 
 


Halihó!
Lara, gyönyörű nagyfiad van! Mennyi idős? És mit melózol a baba mellett? Bármi is az őszintén csodállak érte.
Vió!Áronnak gratula az alváshoz! Büszke lehetsz rá! Azért ne ijedj meg, ha néhány nap múlva kicsit elmegy majd a kedve a dologtól. Ez könnyen előfordulhat.

A találkozót összehozhatjuk; nem vagyok semmi jónak elrontója:-) De nem tudom, hogy mi ez a Tranzit és, hogy Nektek mit jelent a délelőtt.

Próbálok én is képet küldeni, remélem sikerül.
Móna

Kép
mmóna
 
 


Köszi az érdeklődést... Réka már elég szépen beszél (Bár én tutira elfogult vagyok!) -össze-összerak 2-3 szavas mondatokat is. Sokat "segít" itthon, pl: ki-bepakolni a mosógépbe, teregetni, beágyazni... Imádja a meséket, versikéket, dalokat. Sokat kéri, hogy rajzoljunk. Szeret sétálni, motorozni, labdázni.

Ennyi pedagógussal hogy bírtok a családban? :-) Nincsenek gyermeknevelési viták? Nézeteltérések?

Csani is most kezdte az ovit? Ti hová jártok? Én a Kanizsai utcában (Nyitnikék Óvoda) dolgoztam Réka előtt.
Móna
mmóna
 
 


Vio,
nagyon ügyi Kira Kép El sem tudom képzelni, hogy Andor is lesz majd ekkora Kép Tali?

Inimma,
azért mi sem lakunk messze a Hamzsabégi túloldalán Kép Andor már hetek óta így támaszkodik és jó hosszan nézelődik. Van hogy akár 15 percig is kitolja magát és kukkol Kép

Móna,
Tranzit: a Kosztolányin a volt Volánbusz állomás helyén nyílt kávézó. Van terasz is.

Mi az utóbbi időben 8, 11 és 2 körül eszünk. ÉS kaja után tudnánk menni. Nálatok mi a helyzet?

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Móna,
nagyon helyes Réka Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Mona,
Ahhhha,akkor te vagy a Kinga regi ovonenije! Kép A vezeteknevet nem tudom,anyukaja Agi es nemreg talalkoztatok. O meselte,hogy ujra babat var a Monika ovoneni,akit a Kinga imadott. Kép Most nagycsopis.
Szoval Csani is a Kanizsai utcaba jar,ahogy Te. Kép
Most kezdte a Macit,Kati es Magdi nenivel. MEgprobaltuk mar januarban is,de sokat volt beteg,nem is volt meg olyan fontos,epp betoltotte akkor a harmat,igy feladtuk. Akkor a Katicaba jart. MOst azt hiszem,jobb helyre kerult.Tetszik nekunk az ovi,eddig minden oke! Vionak mar irtam,hogy egy banatom van vele csak-nincs fu,semmi zold az udvarokon.Az udvari jatekokat pedig javareszt elvittek,Marmint maszokakra gondolok. Csani kedvencet, a famozdonyt is. KépPenz nincs nagyon ujakra,hogy is lenne,amikor szazezreket kernek egy -egy hintaert vagy maszoert.
Ti is jottok az Oszvarazsra?

Lara,
sajnalom,de nem tucc lekorozni. Kép A kavezora nez mindket ablakunk,mindent hallunk es latunk. Kép Pl.azt amikor 4 honapig atepitettek,a multkori lagzit,az enyhen mamoros ejszakai vendegek jokedvet.. Megfogadtam,hogy tobbet nem teszem be a labam,de a kedvetekert ezt most feladom. Kép
Mi Csanival 9 korul megyunk az oviba ,Csongi kb.10-kor tizoraizik,utana altalaban alszik. 12-kor ebed,fel 1-re az oviban vagyunk ujra.
Hat,nem lesz konnyu egyeztetni. Ha a tobbiek is leirjak,nekik hogy jo,akkor atgondoljuk.

Inimma
inimma
 
 


Nekunk ugy is jo,ha 9 korul talakozunk,Csongi ott is tud kajalni,legfeljebb vmi uveges gyumit eszik.

Inimma
inimma
 
 


Nekünk is jó lehet 9 körül, de ugye ez attól is függ, hogy Andor mikor kel. És fél 1 után eljöttök az oviból? Mert akkor még a délután is esélyes lehet. Akkor már talán jobb az idő is. Többiek?

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara,
Kb. 1-re erunk haza az ovibol,utana Csongor alszik,Csanad ha agyonutnem se aludna az utobbi idoben. Kb.3 ora a legkorabbi delutani idopont ,ami nekunk jo.Akkor mar Csanad is reszt venne a partin. De en nelkule is ellennek. Kép

Inimma
inimma
 
 


Inimma,
3 után nekünk is jó Kép Ma pl. 3/4 3-kor kelt Andor kajálni és utána mentünk sétálni. Akkor melyik nap legyen?

Vio, Móna és a többiek,
ti is gyertek, légyszi!!!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok!

Ha délutáni a találkozó, nekünk is a 3 körüli/utáni időpont lenne a legjobb. Csak mondjátok, hogy melyik nap. (A szerda babaúszás miatt nem jó, de egyébként ráérünk.)
Eseteleg talizhatnánk a tó mellett vagy az egyik játszótéren. Ott a nagyobbacskák talán könnyebben "ellennének", mint egy kávázóban. (?)

Inimma! Ha jól sejtem Batiz Kingáékról van szó, az öccse Gergő is most kezdte az ovit. Milyen kicsi a világ :-) Az elismerő szavakat köszönöm, nagyon jólesik.
Szerintem is jobban jártok a Macis ónénikkel, de nem nagyon akarok ítélkezni, hisz már harmadik éve nem dolgozom és a mostani vezetőt nem is ismerem.

Móna
mmóna
 
 


Mona,
igen a Gergo Csani csopitarsa!
A vezeto ovono nagyon kedves,sokat van a gyerekek kozt,mindig megall velunk beszelgetni.Csani 7 honapot kihagyott az ovibol es amikor ujra talalkoztunk,tudta a nevet. Jo fej meg az Eva,titkarno vagy nem tom ,mi a titulusa. Ja es a Zsuzsi dadus neni.

Nekunk delutan csak kedd es pentek jo.Delelott barmelyik nap.

Inimma
inimma
 
 


Nekünk jó a kedd és a péntek délután is. Akkor melyik nap legyen?

Lara

KépKép
lara77
 
 


Nekünk is jó mindkét nap. Remélem addigra a jóidő is visszatér!!! Maradtunk a Tranzitnál vagy mehetünk a parkba?

Vió! Hogy bírja Áron az ottalvásokat?
Inimma! Hogy áll Csanád mandulagyuszija? Remélem már jobban van!

Móna
mmóna
 
 


Csajok,
szerintem ha jo az ido,mehetunk a parkba,bar tuti huszezren lesznek! A Tranzitban jobban lehetne beszelgetni.De nekem mindegy,addig meglatjuk.
Az idoponttal meg varjuk meg Viot.

Mandulagyuszi okes,semmi horkolas,etvagy visszateroben.Hetfon kontroll.

Inimma
inimma
 
 


Hat ilyent! Kepzeljetek, Csanad alszik,mint a bunda. 3-kor kezdodott az oviban a delutani program. Holnap meg persze nem fog aludni...

Most irta egy csajszi egy masik topicban,hogy holnap az Allatorvosi Egyetemen allatos kiallitas lesz gyerekprogramokkal.Gondoltam ,tovabbitom,biztos jo lesz.

Inimma
inimma
 
 


Nem tudtunk elmenni az Oszvarazsra az oviba,mert Csani 3/4 5-kor ebredt... 5-ig tartott.Kép

Vio,
nektek mikor jo a tali?

Inimma
inimma
 
 


Örülök, hogy Csanád jobban van. Az, hogy aludt egy nagyot biztosan segítette a gyógyulást. Reméljük hétfőre kutya baj sem lesz.

Az állatos kiállításról nem tudsz többet véletelen, pl.hogy meddig tart, szabadban vagy épületben, stb? Én szombat délelőttönként suliba járok, de lehet, hogy délután érdemes lenne megnézni. Előre is köszi.

Jó hétvégét mindenkinek!!!!
Móna
mmóna
 
 


Mona,
igazibol nyilt nap lesz, 10-16 oraig. Bovebb infot a www.greenfo.hu programajanlojaban talaltam. Most nem irom le,jobban jarsz,ha megkeresed.
Mi keszultunk,de koran van vege,delelott meg
talalkozom egy baratnommel,ugyhogy ez a program ugrott. Kép

Inimma
inimma
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjj!!! Te jó ég, hogy lemaradtam!!! Alig bírtam visszaolvasni!!! A hétfő és a kedd nekem kilőve, de még egyeztetnem kell a férjecskémmel, ha délután lenne, akkor tényleg a játszótér lenne jobb, vagy valami séta, mert tényleg nem tudnánk a kávézóban lenni velük. Áron 3. napja aludt ott és nem pisilt be egyszer sem, ezért nem aludt ott eddig, mert nem biztos, hogy kibírja ébredésig. De eddig nem volt gond, imád járni, amióta meggyógyult, hétfő óta, egyszer sem sírt, mikor elmentem!!! Ja és olyan étvágya lett a Béres csepptől....Kép
Holnap jövök, gyertek Ti is!
Vio

Kép
vio
 
 


Mona, mit gondolsz-és a többiek is, hogy lehet olyat csinálni (nem a mi ovinkban), hogy az ovónő kiáll 2-3 gyerekkel a kapuba, az utcára, hogy megnézzék, jön-e már anya...
Egyik anyukával levelezek, beszoktatás alatt van a gyereke, de nem sír vagy ilyesmi, és nem is szokott késni az anyja. De az ovónő már az időpont előtt kiáll a gyerekkel és várja! A gyerek meg azt hiszi, hogy késik az anyja...és a 3. hét után is 9-re viszi és 11-re mondják, hogy menjen érte, mert hogy az anyuka úgyis otthon van, hát akkor miért maradna tovább a gyerek?
Hogy létezik ez szerintetek?!
Vio

Kép
vio
 
 


Hahó Csajok!

Akkor melyik nap legyen?

Vio,
ez az ovónéni sztori elég durva. Én biztos elküldeném a retekbe. Ahhoz meg semmi közük, hogy otthon van-e a mama vagy sem. Én pl. az első itthon töltött naptól dolgozom, vicces lenne, ha az óvoda osztaná be az időmet. Na mindegy...

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Vio,
hat tenyleg enyhen szolva fura egy ovi v. ovono.
Nalunk szerencsere ilyen nincs,meg meg is lepodtek ,hogy miert nem alszik ott.Merthogy nyugodtan megtehetnenk.

Szoval,
nekunk jo a pentek delutan,de a setaotlet nem tul jo,minimum 3 babakocsi...A jatszoteren meg negyen negyfele szaladhatunk. Na jo,Laranak meg nem kell. Kép
Delelott barmikor jo.
Dontsetek csajok!!!!

Inimma
inimma
 
 


Csajok, hát akkor inkább kéne délelőtt szerintem, mert így akkor nekem is és Inimmának is csak a kisebb gyerkőc lenne. Én nem tudnék 2 gyerekkel egy kávézóban ülni és még beszélgetni is...vagy nem tudom. Sok így a gyerek! Mi legyen?
Remélem, nem így lesz, de ha lebetegszenek, akkor nyilván fújva a részemről.
Vio

Kép
vio
 
 


Halihó!

Vio, nagyon örülök, hogy Áron ilyen ügyes óvodás! Nagy-nagy gratula neki!!!
Amit az oviról írtál, arra nem találok szavakat. Egy gyereket vagy felvesznek az óvodában vagy nem. Törvényileg nincs félnapos óvoda. A beszoktatás persze helyenként változó lehet, meg a gyerkőcöt is ismerni kéne, hogy mennyire nehezen válik el, de a harmadik héten már mindeképp hülyeség a 9-11-ig!!!
Betöltötte már a 3 évet ez a kisgyerek? Mert, ha csak 9-11-ig jár, az azt jelenti, hogy nem is eszik az oviban. Lehet, hogy be sem írták a létszámba??????? - Ez elég durva lenne, de erre tudok még gondolni.
A kapuba kiállás pedig... és ki vigyáz a többi gyerekre??? Ki a felelős, ha az utcán történik valami a gyerekkel? Nem is értem, hogy hogy jut eszébe ilyen az óvónőnek? Mikor zárós voltam, akkor előfordult, hogy az utolsó kisgyerekkel kilestünk a kerítésen, hogy jön-e már anya - de azt hiszem itt egészen másról van szó.

Úgy látom a találkozó mégiscsak szerencsésebb lenne délelőtt. Én így is örülnék, ha inkább valahol kint lennénk, mert Réka a kávézóban nemigazán tud mit csinálni. Viszont a játszón már hagy leülni, elmotorozgat, szaladgál... Délelőtt még nincs is tömeg. De persze meggyőzhető vagyok - meg aztán újként inkább örüljek, hogy mehetek :-)
Kedd vagy csütörtök 9 körül???????

Móna
mmóna
 
 


Nekem jó a délelőtt is mindkét nap. Az időpontot inkább ti beszéljétek meg, mi meg csatlakozunk kaja után, ha kitaláljuk, hogy hova menjünk. Sajna az eddig beállt rend teljesen felborult, már nem merek időpontot mondani. Szóval csatlakozom hozzátok, ha túlvagyunk a kajcsin.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Gyertek el a Szülők Háza októbertől, Budaörs-Kamaraerdőn induló programjaira!Első foglalkozás október 7.-én pénteken, 11 órakor lesz. Tartja: Takáts Rita drámapedagógus, színész

A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Programok:
Hétfő, szerda: 9.30-10.15
Manómuzsika, Manótorna
Versek, dalok, tánc, mozgás, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Kedd, csütörtök
Várandóstorna, 9.30 - 10,30
Szülés utáni regeneráló torna 10.30 - 11.30
Baba-mama torna + Babamasszázs 11.30 - 12.30
Minden hónap utolsó szerda: 17 órától-19 óráig
Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )
Egyéni konzultációs lehetőség

Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu

Megközelíthető: Kosztolányi Dezső térről a 87-es és a 87/a buszokkal, a Batthyányi tértől a 41-es villamossal. Mindenkit szeretettel várok!, üdv: Judit
julcus
 
 


Hol vagytok lányok???
Mit mondtak Csnádnak a kontrollon? Mi lesz a talival? Ugye senki nem beteg?!?!!!
Írjatok!
Móna
mmóna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: