Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm Athiz! Én Kamaraerdőn lakom a Zombori utcában.Igazság szerint tegnap voltam a védőnőnél, de elfelejtettem megkérdezni, és nem akartam telefonon zargatni:)Ez az idő meg visszatart a sétától,de majd meglesem a rendelőben.
Nagyon cuki a kisfiad:)

Szia Ildi!
Én a Baross utcai I.számú Női Klinikán fogok szülni. Kicsit messze van, de nagyon megbízható. Persze a doktorbácsi régi családi barát, úgyhogy lehet, hogy elfogult vagyok.

Ti merre laktok? Mivel foglalkoztok, amúgy a gyerkőcökön kívül?
Én ebben az évben diplomáztam, mint bútortervező, de még van egy másik szakom az egyetemen, ami szerdán indul:)szerencsére csak heti 2 nap.
Már nagyon várjuk a bébit a férjemmel, bár meglehetősen zöldfülűek vagyunk még a témában:)
rebarbara
 
 


A Puskás Tivadarban lakunk (Holdfény lakópark).
A nagy tesó jól viseli, inkább úgy mondanám, hogy elfogadja, hogy lesz testvére és kész. De ezen nincs mit csodálkozni, hiszen a nagy már 14 éves kamasz, és fiú. A kicsi pedig lány lesz.

Az elsőt én is a Szent Imrében szültem a Dr. Szőnyinél és tényleg csak jó emlékeim vannak, mind a kórházról, mind az orvosomról. De a Kútvölgyiről is és jelenlegi orvosomról is legekben beszélhetek.

Valóban elkezdődött a visszaszámlálás. Be kell, hogy valljam kicsit be is vagyok ijedve a szüléstől is és egyáltalán a babázástól is. Mert hiába a második gyerek, olyan régen volt már amikor szültem, hogy szinte kezdőnek érzem magam.

Te merre laksz?

Ildi
ildi35
 
 


Réka, ha ajánlhatom a torna helyett a terhes vízitornát, akkor tudok egy jó helyet, ami nincs messzebb szerintem tőletek, mintha ide B.örsre járnál. Szép tiszta a víz, és állítólag nagyon jót tesz mind neked, mind a babusnak.

Mi a Munkácsy utcában lakunk, kb. 15 perc séta az Auchantól.

Az I. sz. Női Klinika jó hírű, de a II-ről ugyanez már nem mondható. Ott feküdtem 2 hétig, pont karácsonykor, mert bevéreztem Szilivel anno, de nem kívánom vissza, legfeljebb a kaját, mert az nagyon fini volt! :lol:
Vendég
 

 
 

Szia Rebarbara!

Athiznak írt válaszomban olvashatod, hogy én a másodikat várom mégis kezdőnek érzem magam. Fel a fejjel!! Biztos vagyok benne, hogy ha "éles" helyzetben leszünk pontosan tudni fogjuk mit kell csinálni! Legalábbis remélem! :lol:

Én egy egészségpénztárnál dolgozom és 3 hete hagytam abba a munkát.

Esetleg tudod már hogy fiad vagy lányod lesz?

Ildi
ildi35
 
 


Ildi, az jó környék, ahol laksz. Dr Szőnyit nem ismerem, lehet, hogy már nincs is a Szt. Imrében. Azóta sok minden változott, mármint 14 év alatt. A Kútvölgyiben ki a dokid?
Én pl. a Szt Imrében szülés után 1 ágyas szobába kerülhettem, és nagyon értékeltem, hogy nem kellett másokhoz igazodnom, és nekik sem az én, illetve a baba ritmusához. Már amennyire egy újszülöttnek van ritmusa. :lol:

Meg persze az alternatív szülőszoba is nagyon klassz volt, igaz, a végén sajna nem ott szültem, mert oxytocint kellett kapnom.

A nagyfiad pedig biztosan nagyon fogja szeretni a picilányt, és vigyázni fog rá, óvja majd, mint egy igazi bátyó! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagytok még? Én eltűntem egy kicsit. Nálunk pont lakásfelújítás folyik...kicsit nagy a káosz :)
Athiz!A vizitorna is érdekelne. Én a MOM Parkot néztem eddig, de még sosem voltam ott. Te mit ajánlasz?

Ildi!

Köszi a biztatást! :) A szülésbe még nem mertem belegondolni, csak annak örülök, hogy hétvégére vagyok kiírva, így talán megúszom a dugót és a taxiban szülést:) Bár a kedves Anyukám azt mondta, hogy azért ez nem megy olyan könnyen.
Még nem tudom, hogy fiú vagy lány lesz a babácska, de már nagyon kiváncsi vagyok. Bár őszintén szólva nekem mindegy.
A 6. unoka lesz a családban, már nagy meglepetés senkit nem fog érni:)
rebarbara
 
 


Én a Budatétényben lévő Aquanatalra gondoltam, ott van a Campona mellett. Állítólag nagyon tuti. Ha én újra terhes lennék, lehet, hogy megpróbálnék oda eljárni.
A lakásfelújítási káoszért nem irigyellek, nálunk is volt, pont Szilárd születése időszakában, úgyhogy az első hónapot anyuéknál kellett, hogy eltöltsük, apa meg 2 naponként látogatott bennünket. Hát nem örültem neki, de ez van ill. volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Én lelépek...megyek adok vacsit a kedvesmnek :oops:
Mindenkinek jóéjt!Szép álmokat!
rebarbara
 
 


Oké, szió!
Vendég
 


Sziasztok!

Athiz!

Két barátnőm is szült a Szent Imrében és láttam a különbséget a 14 évvel ezelőtti állapotokhoz képest. valóban nagyon modern minden. Ugyanez mondható el a Kútvölgyiről is. 3 szülőszobája van mindegyik különböző pasztell színűre festve, az ágynemű harmonizál a függönnyel, modern bútorok, magnó a szülőszobán és viheted a neked tetsző zenét. Itt is van lehetőség VIP-es szobára, igaz ezek két ágyasak, de mindennel fel vannak szerelve. Az orvosom dr. Tóth Ferenc, itt is rendel a Kossuthban.

Neked volt fogadott szülésznőd? (ez nekem teljesen új, 14 éve még nem létezett ilyesmi) Írod, hogy szeretnétek még egy babát, csak nem jön össze. Ne csüggedj!!! A lényeg, hogy ne akard görcsösen!

Rebarbara!

Az anyukádnak teljesen igaza van, a kiírt időpont nem szent írás. Ha előtte 2 héttel, vagy utána 2 héttel érkezik a baba az teljesen normális. A lakásfelújításhoz kitartást!!!

Ildi
ildi35
 
 


Köszi!

Pont most írtál Te is:)
Megnérdeklődöm. Azt hiszem a férjem bátyjának a gyerekei ott voltak most nyári úszótáborban.

No...Jó éjt!

Sziasztok!
rebarbara
 
 


Én is lelépek mára! A kiskamasz már nagyon nyüzsög a hátam mögött, ami azt jelenti, hogy jó lenne, ha végre eltűnnék a gép mellől, mert fontos csevegnivalója van a haverjaival.

Jó éjt Lányok!
ildi35
 
 


Dr Tóth Ferenc nekem szimpi volt, a terhesség elején oda jártam gondozásra hozzá a Kossuthba. A Kútvölgyibe a VIP szoba az pénzes?

Pusszantlak benneteket
Vendég
 


Ja, volt fogadott szülésznőm, de annyira nem volt nagy szám! És még keveselte is a pénzt, amit kapott szülés után!
Vendég
 


Helló Athiz!

Már 3 éve járok a Tóthoz és nagyon megvagyok vele elégedve, de a legfontosabb az, hogy meg is bízom benne. Igazság szerint a szülésznőt nem ismerem, csupán első benyomás és szimpátia alapján választottam. Persze utólag próbáltam becserkészni róla infót, végül is csak pozitív dolgokat hallottam. Hétfőn megyek hozzá CTG-re, bízom benne, hogy nem lesz csalódás a vége!
Igen a VIP-es szobáért fizetni kell, ha jól tudom 7.000 Ft/nap.

Megkérdezhetem, hogy a védőnőtök és a gyerekorvosotok?

Ildi
ildi35
 
 


Mármint az a kérdés, hogy kik Ők?
A védőnő a Sárossy Orsi, a gyerekorvos meg már nem Budaörsön praktizál. Dr Varga Károly, Ő házhoz jön, ha épp nincs szabin, mint most! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Elnézést, ha zavarnék,de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat, mely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!

Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép
falfestolanyok
 
 


Igen, ez volt a kérdés, köszi!

És, hogy telik egy napotok? Jártok pl. egy konkrét játszótérre? Bocs, hogy ennyit kérdezek, csak próbálok előre tájékozódni. Meg aztán eléggé tartok attól, hogy ha megszületik a gyerek, itt leszek bezárva vele édes kettecskén, mert egyetlen kismamát sem ismerek Budaörsön.
ildi35
 
 


Hát igen, ezzel nagyjából én is így vagyok, mármint hogy általában kettecskén éldegéljük napjainkat Szilivel. Van egy bizonyos játszó, ahova szeretünk járni, ha ismered a kék kerítéses sulit és ovit, mellette van egy pici elkerített játszótér. Az utca nevét nem tudom, miért is tudnám. :lol: Az önkormányzat és az Auchan közötti útról kell bemenni egy pici úton.

Mond ez neked valamit? :roll:
Vendég
 


Igen, azt hiszem tudom, hogy hol van. Igaz, mire megszületik a gyerek, nem valószínű, hogy az a játszótérre járós időjárás lenne, persze azért levegőzni kell egy kicsit.

Ez az egyik nagy félelmem, hogy teljesen beszűkülök majd itthon. Mint említettem, nem ismerek egy kismamát sem. Na de majd lesz valahogy.......

Egyébként ha nem babázol, mivel foglalkozol, mármint mit dolgozol?
ildi35
 
 


Hát most már ismersz kismamit, engem! Mármint kisgyerekes anyukát. Igaz, még nem személyesen, de ha nyaraltunk, és gondolod, szívesen találkozunk veletek!

Amúgy én egész télen, esőben, szélben, mindenhogy vittem Szilárdot anno sétálni, hogy egészséges legyen, és nekem sem ártott a mozgás. Neked is ezt ajánlom. Totál beöltözteted majd, és mehettek! Legfeljebb viharban, amik mostanában vannak, abban lehet, hogy én sem szívesen vinném, igaz, Őt jól megvédi majd a babakocsi.

Egyébként újságnál doliztam, de nem is tudom, ha a 2. baba nem akar majd jönni, hogy egyátalán visszavesznek-e. Ügyfeles voltam, meg mi írtuk a hirdetéseket, úgyhogy ne valami tuti dologra gondolj!

És Te?
Vendég
 


Egy önkéntes egészségpénztárnál vagyok ügyintéző (szintén semmi extra), bár én nagyon szeretem a munkámat, jó a csapat akivel dolgozom, nagyon-nagyon jó főnököm van, és nem utolsó sorban a pénz sem volt rossz. És ami a legszerencsésebb, hogy a székem visszavár. Ebből adódóan amint lehet visszamegyek dolgozni. Sajnos lássuk be, hogy a mai anyagias világban kénytelenek vagyunk dolgozni. Mert ugye eddig éltünk 3-an két fizetésből, most pedig 4-en kellene éldegélni másfél jövedelemből. Kérdés hogyan a mai árak mellett, nem beszélve az elkövetkezendő terhekről, amit most sóznak az emberek nyakába. Na jó, nem akarok politizálni, éppen elég, ha bekapcsolom a TV-t máris felmegy vérnyomásom.........
ildi35
 
 


Helló!

Elköszönök, mert ma utazunk Balcsira. Sok puszi, egészséget és boldogságot!

12 nap múlva itthon leszek! :D
Vendég
 


Szia Athiz!

Azt hiszem már itthon vagytok. Hogy sikerült a nyaralás?

Időközben, 10-én megszületett Hanna lányom. Mivel váratlanul, a 37. héten érkezett így nem lett egy óriás bébi, 2,55 kilóval és 52 centivel született, de így is csoda szép. Egyenlőre nagyon jó gyerek (ezt gyorsan lekopogom) éjszaka is csak azért kel fel, mert én felébresztem a kaja miatt, hála az égnek az étvágyával sincs semmi baj. Hát ez történt velünk az elmúlt héten.

Ildi
ildi35
 
 


Ildi, gratulálok, és nagyon sok boldogságot a babácskához!

Nagyon tetszik a neve, Hanna, olyan szép. A listámon rajta van ez a név is, ha netán egyszer lányom születik, lehet, hogy Ő is e nevet kapja majd.

Történt valami, ami miatt megindulhatott a szülés? Vagy csak front volt? Mindegy, ha szép és egészséges, akkor nem baj, ha nem egy óriásbébi.

Ugye majd teszel fel képet róla. És milyen volt a szülés? Remélem, Te is jól vagy!

Puszillak :D
Vendég
 


Semmi különös oka nem volt a szülés megindulásának. A szüléssel pedig azt hiszem nagyon szerencsésnek mondhatom magam, hiszen az első fájástól számítva 2 és fél óra múlva, a harmadik nyomásra megvolt. A dokim mondta is, hogy nem is érti neki miért kellett ott lenni, hiszen semmi dolga nem volt.

A nevét a párom találta ki. Hát tudod apa és lánya szerelméről inkább nem mesélek, mivel az leírhatatlan. Úgy fogalmaznék: teljes a szimbiózis közöttük, azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

Be kell, hogy valljam, hogy szívesen tennék fel képet, de fogalmam sincs, hogy hol és hogyan kell. :oops:

És nektek, hogy sikerült a pihenés? Minden rendben volt? Ilyenkor szeptemberben mennyire van még élet a balatonon?

Puszi

Ildi
ildi35
 
 


Hát a szállás, ahol voltunk, szinte mindig tele volt, de inkább külföldiek voltak ott, meg akik konferenciát tartottak.
De ahogy telt az idő, egyre kevesebben lettek az utcán és a parton. Viszont mi nagyon élveztük az utónyarat, még az aquaparkba is egyszer be tudtunk menni, de fáztam, úgyhogy nem is próbálkoztunk többet.

Nagyon jót tett nekünk ez a 10 napos kikapcsolódás.

Szerencsés szülésed volt akkor. Apa-lánya kapcsolat velem és apuval is így volt, hát kiváncsi lennék, ha lányom lesz, akkor a párommal u.ez lesz-e a helyzet.

Szívesen segítenék feltenni neked a fényképet a netre, de most mennem kell altatni, legfeljebb utána, jó?
Vendég
 


Szia Athiz!

Sajnos nem tudok mindig azonnal válaszolni. Igazság szerint csak délelőtt tudok a géphez ülni, mert délután haza jön a nagy fiam és akkor már övé a terep.

Közben kaptam egy-két tippet a kép felrakásához, majd ha időm engedi megpróbálkozom vele, ha végképp nem megy akkor igénybe venném a segítségedet.

Ha jól számolom a kisfiad tavasszal megy oviba. Hová fogtok járni?
ildi35
 
 


Hát, amennyiben feltétlenül szükséges beadnom oviba, akkor is inkább szerintem szeptembertől iratom csak be, vagy inkább csak akkor veszik fel. Még nem tudom, melyik lenne ideális számára, habár van egy ismerős óvónő, aki mondta, hogy oda ahol Ő van, felveszik majd, és akár be is viszi reggel, ha kell, mert az utcában lakik. Hát ez nem lenne rossz.

Nem gond, ha nem válaszolsz rögtön, megértem.
Ha kell, majd szívesen segítek, habár most rettentően le vagyok törve, mert úgy sejtem, hogy megint nem sikerült a 2. babát összehoznunk. Az is lehet, hogy feladom!
Vendég
 


Szia Athiz!

Fel a fejjel! (Bár tudom: dumálni a legkönnyebb) Ne keseredj el, az a legrosszabb. És szerintem ne akard görcsösen.
Nekem is van egy a barátnőm aki már 4 éve szeretne második babát, de sehogysem jött nekik össze. Mindenféle orvosi kivizsgáláson voltak, végig járták az összes procedúrát, amit ilyenkor szokás és mindenhol azt a választ kapták, hogy minden rendben, teljesen egészségesek, csak türelem és sok próbálkozás. Szegény barátnőmnek a végén már annyira csak a babán járt az esze, hogy álterhességet produkált. Aztán most nyár elején azt mondta, hogy feladja, mert a végén belehülyül ebbe az egészbe, elfogadja, hogy nem lesz másik és kész. És mi történt? Most 7 hetes terhes.
Úgyhogy elképzelhető, hogy pontosan egy kis nyugira lenne szükséged, hogy ne csak e körül forogjanak a gondolataid.
Én mindenesetre drukkolok Neked.

Jól tudom, hogy itt Budaörsön 2 bölcsöde van?
ildi35
 
 


Hát köszi Ildi, lehet, hogy ez a nyitja, és már sokan mondták, de pl. most jött össze egy olyan lánynak a baba, aki nálam görcsösebben akarta állítólag, és régóta. Nekem viszont megint csak a mensi jött, épp most délután, óramű pontossággal, ahogy vártam. Illetve várta a fene! :roll:

Hát egy bölcsiről tudom, hogy van, és mivel a neve 2. számú bölcsi, így 2 biztosan akad B.örsön! :lol:
Miért is?
Vendég
 


Mert én mindenképpen bölcsibe viszem a Hannát, már jövő május környékén. Sajnos kell a pénz...... Azt hallottam, hogy érdemes jóval előre érdeklődni a helyhiány miatt. Egyenlőre még nem tudom, hogy ide Budaörsre irassam-e vagy a munkahelyemnél lévő bölcsibe. Nem tudom melyik megoldás a praktikusabb.

A lakótelepen is van egy bölcsi és a faluban is van egy, amelyiket pár éve adtak át. Hogy ezek közül melyik a 2. számú, arról gőzöm sincs.

Két napja szenvedünk a hasfájással, se puki, se kaki, mindent úgy kell a gyerekből ki imádkozni, úgyhogy meglehetősen pocsékul telnek az éjszakák. Ráadásul már második napja alig van tejem, úgyhogy ettől is sík ideg vagyok. Igaz van itthon tápszer is, de ha nem muszáj nem adnék neki.

Babaproject ügyben nem idegeskedni!!!! Inkább sokat összebújni apával!!!!! :lol: :lol: :lol:
ildi35
 
 


Szió!

Amelyik az újabb bölcsi, az a 2. számú, a Dózsa György utcában van, nem túl messze a templom tértől. Ha így már tudod. Jónak tűnik, sok klassz játék van. Habár belülről nem láttam. Csak azt mondják a bölcsikről, hogy sok 4 éves is jár még oda, mert nem vették fel őket oviba. Hát elég érdekes!

Nos, lehet, hogy praktikusabb a munkahelyed közelében a bölcsit kipróbálni, így akár napközben is átruccanhatsz, ha baj van, vagy netán kíváncsi vagy.

Hát most a nyaralás alatt minden nap összebújtunk apussal, és ráadásul akkor volt peteérésem is, úgyhogy elvileg minden adott volt egy gyermekáldáshoz, mégsem vált be! :roll:
Vendég
 


Szia!

Nem baj! Most nem sikerült, de legközelebb biztosan fog! Fő a pozitív hozzáállás! Végül is izgulni nincs okod, hiszen már van egy gyönyörű egészséges fiad, tehát szervi vagy egészségügyi akadálya biztosan nincs egy újabb babának. Úgy hogy, no para!

Na jó, megpróbálom magam eltenni holnapra, meg aztán jobb ha most alszom amíg lehet, mert ki tudja milyen éjszakánk lesz ma is?

Holnap dumcsizunk. Szia
ildi35
 
 


 Nagyon fog fájni a szülés?
 Hova menjek szülni?
 Melyik orvost válasszam?
 Hogyan készüljek fel a szülésre?
 Hogyan legyek jó anyuka?
 Jól érzi magát a kisbabám?
 Miért alszik ennyit?
 Miért nem alszik rendesen?
 Nem megy a szoptatás!
 Le fogok valaha fogyni?
 Miért lettem ilyen sovány?
 Miért nem kívánom a szexet?
 A férjem miért nem akar velem lefeküdni?
 Mikor mehetek vissza dolgozni?
 Adjam bölcsibe, vagy ne?
 Hogy mondjam el a gyerekeknek, hogy elválok?
 Megszökjek, vagy megszokjam? Mit tegyek, hogy jó legyen?
 Idegesít a saját anyám!
 Idegeimre megy az anyósom!
 Segítség, szerelmes lettem!
 Lehet, hogy megcsal a férjem?
 Teherbe esek valaha is?


Feltette valaha magának ezeket a kérdéseket? Minden kérdésére kielégítő választ kapott? Ha maradt még megválaszolandó kérdése, várom a Szülők Házában és keressük meg rá együtt a választ!

Részletes információ: www.szulokhaza.hu
Személyes felvilágosítás a +(36)-30 / 942-3699-es telefonszámon
julcus
 
 


Szia Athiz!

Nagyon eltűnél? Vagy csak meguntál? :roll:
ildi35
 
 


Jaj, bocsi, dehogy unlak, csak rohangászom itt etetés, altatás és a házimeló között... :lol: Meg tegnap rémálomhoz hasonló napom volt, de itt vagyok, írj bátran, mi van veletek!
Vendég
 


Sziasztok,
Csatlakozhatnék én is hozzátok?
Most találtam rá erre a fórumra. Én is Budaörsön lakom, Kamaraerdőben. Van egy kislányom, aki 10 hónapos múlt.

Kép
delfinke78
 
 


Szia Delfinke!

Hát persze, hogy csatlakozhatsz. Mekkora kék szemek!
Mesélj valamit magatokról, hol szültél, milyen volt, milyen most, miket szoktatok csinálni, szeretnél-e több babát, stb.
Vendég
 


Ildi, mi van a babáddal? Jobb már a pocija?

Csajszik, szóval mivel mi a Munkácsy utcában lakunk, elég közel van hozzánk a Baumax, és most lehet, hogy már hétvégén lesz ilyen körhinta, meg hasonló ínyencségek. Szóval tervben van, hogy kiviszem Szilit oda. Ha esetleg valakinek megtetszene az ötlet, akár találkozhatnánk is ott valamelyik hétköznap, én a hétfőre gondoltam, mondjuk pl. 10-11 óra környékén. Na, mit szólnátok hozzá?
Vendég
 


Szia Athiz!

Bocsi, nem akartalak számon kérni csak láttam, hogy nem jelentkezel pár napja.
A pocak fájás elég rapszódikus. Most két napja és egy éjszakája két kaja között csak nyüglődik, alvás szinte semmi. Úgyhogy úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger.
A hétfővel kapcsolatban nem tudok ígérni semmit, mivel nem tudom Hanna hogyan alszik, tehát mikor ébred és mikor kajál. Majd még visszatérünk rá. Egyébként veletek mizujs?

Delfinke!
Üdv nálunk! Mesélj magatokról!
ildi35
 
 


Mi hála az égnek, kigyógyultunk a múltkori száj- és torokpöttyökből, marha nehezen ment ám. Amúgy tengetjük napjainkat, szegény fiamat ma sem tudtam kivinni a játszóra, mert porszívózás és egyéb házimunkák egyszerűen nem engedték. Na mindegy, holnap meg megyünk Tatára, a nagymamám sírját kicsit rendbepofozni anyuékkal, úgyhogy megint nem lesz uncsi napunk. Ma délután még megyünk bevásárolni, az sem lesz kis piskóta. :roll:
Hát nagyjából ennyi.

Úgy sajnálom Hanna babát. Doki mit mondott erre? Nem adsz neki valamit pocakfájásra? Én mindig adtam direkt babáknak való vackot, mert nem bírtam látni, hogy szenved az én drágám.
Vendég
 


Köszönöm, hogy így fogadtok.
Írok egy pár sort magunkról és a szülésemről.
Kamaraerdőben lakunk, a Vöröskő utcában. Hál istennek békében, és szeretetben. 2001 július 4-én ismertem a páromat, 2002-ben összeköltöztünk, és azóta is együtt lakunk, hol itt, hol ott. Sajnos a lakás kérdés még nem oldódott meg nálunk, de ami késik, nem múlik.
2005. november 14-én természetes úton szültem a Szent Imre kórházban. Az orvoson Dr Bencsik András, a szülésznőm pedig Kecskeméti Vera volt, akiknek nagyon sokat köszönhetek. A szülésem igazából papírforma szerint zajlott. November 7-ére voltam kiírva, de a kislányom úgy gondolta, nem bújik elő, ezért november 14-ére be kellett feküdnöm a kórházba. 12 órakkor a felvételi irodánál pont összetalálkoztam az orvosommal, aki megvizsgált, és mondta, hogy ma-holnap szülni fogunk. Még aznap délután kettőkor jelent meg az első fájás, amit nem is neveznék fájásnak, de innentől kezdve óramű pontossággal jelentkeztek a fájások, egyre gyakrabban. 17.30-kor kaptam beöntést. 18.30-kor burkot repesztettek, de csak ezután jöttek az igazi fájások. Vajúdtam egy zuhanyzóban, egy nagy labdán, ami elég kényelmes volt. A párom mindvégig velem volt, és ő segített átvészelni ezt az időszakot. 19.42-re pedig megszületett a kislányunk, Bali Vivien. A kórházban töltött napok jól teltek, csak a gátsebem annyira kellemetlen volt, fájt.... de túléltem, és mára már csak jó emlékeim vannak.
Itt képeket nézhettek meg Vivcsikéről:
http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=10173
Már 5 fogunk van, most jön a hatodik. Ülünk, kúszunk, pár másodpercre megállunk a lábunkon, de menni még nem akarunk, jó így a földön hemperegve közlekedni :lol:
Vivcsiről még annyit, hogy áldott jó baba. Nem volt sírás, még akkor sem, mikor kibújtak a fogai. A hatodik héttől átalussza az éjszakákat. Tényleg egy nyugodt, kiegyensúlyozott baba, amit nagyon imádok benne.
delfinke78
 
 


Delfinke, a történeted alapján szerencsésnek mondhatod magadat. Én is a Szt. Imrében szültem, és tulajdonképpen meg voltam én is elégedve, és ha netán még egyszer szülnöm kell majd, akkor ott szeretnék megint.

A képeket sajna nem tudtam megnézni, mert nem leltem rá, pedig név szerint kerestem a babádat.
Vendég
 


Szia Athiz,

Én is a Szent Imrében szülnék megint, ha arra kerülne a sor, de most egyenlőre nem tervezünk kistesót.

Segítség a képek megnézéséhez:
Linkre kattintassz ---- fotóalbumok megtekintése--- felül az abc-ből kiválasztod a D betűt--- majd delfinke78 albuma, és ott lesznek a képek.
Remélem sikerül.

Mikor lesz az ember haladó felhasználó? Gondolom, akkor tudok majd képet betenni, nem?
delfinke78
 
 


Delfinke, köszi, majd megnézem a képeket, csak nem tudtam, hogy Delfinke néven fut.
A felhasználó haladósága attól függ, mennyi üzenetet írsz. Minél többet, annál hamarabb lehetsz az. De képet anélkül is fel lehet tenni a melléklet feltöltése címszó alatt. Ha rákattintasz, látod, hogy max. 600x600-as, és max. 250 kB-os képet lehet feltenni egyszerre. :wink:
Vendég
 


Delfinke, megnéztem a képeket, nagyon cukik vagytok! :wink:
Vendég
 


Athiz, arra a képre gondoltam, ami a neved a alatt van :lol:
delfinke78
 
 


Ja, akkor bocsi, igen, azt hiszem, amint túljutottál az új felhasználó státuszon, akkortól tudsz avatarképet is feltenni. Amennyiben jól emlékszem. :wink:
Vendég
 


köszönöm, erre voltam kiváncsi.
delfinke78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: