Új privát üzeneted érkezett!

Szia, holnap írok és mesélek, most csak annyit, ma volt kontroll és eddig minden rendben van.
Veletek mi van? hogy vagytok?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


KépMindenkinek Áldott , BékéS Ünnepeket!

KépBoldog, Szeretetben, Szerencsében, Egészségben gazdag Új Évet Kívánunk.

Sziszike.
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nemsokára költözünk Harasztira, Rákóczi-ligetre és az lenne a kérdésem, hogy van-e arrafelé játszótér?

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy pontosan merre jár a helyi busz? a menetrendjét már megtaláltam, de ott nem írja az útvonalat. Van nekik valami irodájuk, ahol lehetne kérni egy részletes menetrendet vagy ilyesmit?

Köszi a segítséget előre is

Üdv: Gabi
valerka
 
 

 
 

Sziasztok!

Bár eléggé "haldokló" ez a topik, de jó lenne vmennyire feléleszteni.

Mi áprilisban költözünk Harasztira és nincs ismerősöm, akitől tanácsot kérhetnék, töbek között olyan kérdésekben, mint amiket Gabi írt.

Gabi, Neked mekkora gyerkőceid vannak?

sziszike, Livi Ti merre vagytok?

Petra
Kép
petricsek
 
 


Na, látom senkit nem érdekel ez a topik. :roll: Léptem :arrow: :arrow:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok

Petra, Gabi, ha még erre jártok:

Bezerédy lakóparkban van egy játszótér, nem túl nagy, két hinta (egy baba meg egy nagyobb), egy csúszda és egy homokozó az egész, de legalább van. Van egy másik játszó is a sport szigeten, az nem olyan rég készült, de én ott még nem voltak, arról nem tudok infót mondani.

Helyi busz illetve a tesco járat a Némedi úton közlekedik, van néhány járat, ami bejön a Bezerédi lakóparkba (BEZ jelzéssel van a menetrendben), illetve van, amelyik a határ útra tér ki (H jelzéssel a menetrenddel). Amennyire én tudom, nincs irodájuk, csak a neten, illetve a megállókban van kint a menetrend.
roxal
 
 


még valami Petra, gratulálok az ikrekhez :)

Eszter
Kép
roxal
 
 


szia eszter!
köszi az infókat! :lol:
3 lyány, nem semmi! Én is gratulálok Neked! Én ettől a két kis sz@rházitól kivagyok, annyira elevenek. 8) :lol:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Nagyon Boldog Valentin napot Mindenkinek!

Én még járok erre, majd igyekszem holnap bővebben jönni.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


sziszike, jöttél ma bővebben, csak nem írtál? :wink:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Petra,
biztassalak? Lesz ez még rosszabb.
Merre laktok (utcaszinten :) )

Mi épp fosós-hányós vírussal küzdünk, mind a hárman lógnak rajtam, két centinél nem mennek távolabb tőlem. Doktornénink szerint még egy hétig így megy.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Na, Ti szegények! :roll: jobbulást Nektek! :P
Mi a Gyóni Gézába költözünk (Templom és Temető utca környéke) majd április végén. Ti merre?

Kérdés(ek):
Szoktatok járni valami baba-mama klubba? Van uszoda valahol Harasztin? Óvodán mikor érdemes elkezdeni gondolkozni? És bejelentkezni? 2évesen bőven ráér, nem?

Petra
Kép
petricsek
 
 


Petra,
mi a vasút túlsó felén lakunk a Bezerédi lakóparkban, Somogyváry u.

Mi nem járunk baba-mama klubba, bár úgy tudom, van.
Uszoda legközelebb Dunavarsányban van, mi inkább a Camponához járunk Budapestre, nagyon szeretjük, s a nulláson időben sem több. Arról nem beszélve, hogy ikrekkel is elég komoly kedvezményt adnak. Óvodát nem tudom, tavasszal lesz beiratkozás, én is akkor tervezem megkérdezni, mennyivel előbb kell jelentkezni, mert kevés a hely. Havi szinten születik 20-30 gyerek, s van 4 ovi, gondolhatod... Bár a gyes mellett úgyis csak 4 órára adhatom be őket, de az is nagy segítség lenne.

Eszter

Eszter
Kép
roxal
 
 


eszter,
gyes mellett csak 4 órára? de hát már vissza lehet menni 8 órában dolgozni, nem? és csak 4 óra az ovi?! :roll:

ha nem jutunk be az oviba, majd összehozunk egy ikres napközit! :wink: (én a várandós ikres topikba szoktam egyébként írni, ott van egy másik harasztis kismami is)

meggyógyultatok már?

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy bele csacsogok....
Csak most láttalak meg tök véletlenül Petricsek,mármint hogy költöztök......
Akkor ezért nem jössz a zuglóiakhoz...? :wink:
Mi meg azt se tudjuk hova tünik mindenki... :lol:

Vigyázzatok magatokra ,azért ha van kedved átköszönsz hozzánk?

Jön a jo ido ,Hékás is emlegetett,sztem a séták miatt,(asszem ti laktatok egymáshoz közel...)

Na szoval,bocsi mégegyszer.
Csak megörültem egy ismerős eltünt "arcnak"....

sziasztok
zsamin
 
 


Petra,
nem néztem meg mostanában a jogszabályokat, de úgy rémlik, ikergyes esetén négy óra, vagy otthoni munka esetén 8 órára adhatom be őket. Így nekem a fél nap is megoldás lenne.

Köszönjük, már makk egészségesek vagyunk (voltunk már taknyosak, köhögtünk, de ez volt az első komolyabb betegségünk). Nem kívánom senkinek...

Itt nagyon sok ikres mami van, bár ezt leginkább séta közben szoktam látni. Lehet, nincsenek netközelben, vagy nem ismerik ezt az oldalt.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok!

Petra: Te is Zuglói topikos voltál?:)
Én is elég sokáig 2007ig, aztán ideköltöztünk és már nem volt időm oda is írni.
Hol szültél? Én az Uzsokiban.

Mostanság nagyon lefoglalnak a gyerekek és a hirdetések.:)

Mivel már csak Gyest kapok, elkezdtem eladogatni a számunkra felesleges dolgokat, ebből is jön egy kis plussz, így talán kihúzzuk, aztán munkát kellene találnom, de csak a környéken, hogy, ha bármi van hamar ott lehessek.

Meglátjuk mi lesz.

Zsoltit is egy héten 2* kell alapozó terápiára vinni, kezessége miatt, még nem alakult ki jobb vagy bal kezes, vagyis sztem balt használja többet, de már én sem tudom.
Aztán Karate is heti 2*, plusz a hittan, közben meg lefoglalni a tesóit, mert hazamenni már nincs idő és benzinben sem lenne olcsó, általában az alvásidőben való menetel a legrosszabb, de még bírom.:)

Már beszereztem minden féle jó zenét nekik, sőt felfedeztem a közeli játszóteret, parkot, aztán el leszünk, csak legyen jó idő.

Csütörtökön 1kor haza érünk, 3kor indulunk és 7ig kell lefoglalnom a tesóit, mert nem tudnánk haza érni.

Ez munka mellett nagyon nehéz lesz, de itthoni munkák átverések szinte mind, még gondolkozom ezen is.

Szép napot!
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


helló lányok!

sziszike
én a Jánosban szültem, mert óbudai vagyok és a dokim is 3.kerületi. hát nem lehet könnyű logisztikázni a három gyerekkel. itthoni munkán én is erősen gondolkodom, de hasonlóan bizalmatlan vagyok, főleg a netes kamuhamu melók miatt. most még lefoglal a lakáseladás, költözés, meg még szakdoli és államvizsga is, úgyhogy majd nyáron gondolkodom, mit tegyek. :roll:

roxal
nem néztem még utána ennek a gyeses gyedes ovis dolognak, de meg fogom nézni. :? egyébként mi van, ha nem tudnak felvenni területileg illetékes oviba helyhiány miatt? vagy kötelesek elhelyezni őket?

Petra
Kép
petricsek
 
 


Jupijéééééééé! Elindult a topik! :lol:

Üdv Anyócák!

Mi is Zuglóból költöztünk ide 2006.12. hóban.
Ja és Sziszike! Én is az Uzsokiban szültem mindkettőt!

Jó hely ez itt, sokkal jobb, majd meglátod Petra!

Úgy, de úgy örülök, hogy kezdünk éledni.

Ovival ráértek. Tök mindegy. Az én júliusban volt három évesemet tavaly visszautasították, mert máj.31-ig nem töltötte be a hármat, így esélytelen volt, háromszoros a túljelentkezés. Előtte évben meg a bölcsiből csaptak ki, mivel túl fiatal a két évével, a bölcsivezető szavai: Sajnos mi kényszerintézmény vagyunk, nem klasszikus bölcsőde, azért kellünk, hogy az oviból kiszorultakat felvegyük. Ja, kössz. Mentünk jegyzőhöz, meg miegymás, eredmény nulla.
Beiratni oviba csak adott évben tudjátok, meghatározott időpontban, ami általában egy hét május végén. De erről értesülünk azért. Én idén is próbálkozom. Bölcsiben már jártam, kicsit beirattam jövő márciustól, remélem, hogy sikerül, muszáj melózni...
Mi egyébként a Bercsényi régi részén (Árok u. sarok) lakunk, biztos láttátok már.

Sétában benne lennék, csak gyógyuljunk már meg!!! Most a nagyobbal küzdünk, tüdőgyulladása volt, így még a jövő héten is itthon lesz. Ja azt nem is írtam, hogy őt végül protekkel beirattam Pesterzsébetre a Lila oviba, most oda jár.

Hú de beindultam. Bocsi.

Szóval hajrá Csajok! Írjatok! :lol:

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Roxal! Nagggyon fáradt vagyok már így este, de Neked tényleg három ikerlyánykád van?????? :roll:

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


exzuglói lyányok? pákozdiné zsuzsa nem volt valamelyikőtök védőnénije? mert nekem múltkor említette, hogy nemrég ment ki harasztira kismamája. :wink:

Livi, elhiheted, már alig várom, hogy kiköltözzünk végre!!! 8)

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok , Én is megjöttem.

Livi:kinél szültél?

Anna, Olcsikával egy idős kb.:)
Anna 2005.05.22-én született.

Petra: nekünk nem ő volt...

Ovi: kötelesek, ha betöltötte és te dolgozol!
Akkor vehetnek külsősöket, ha már a községben lévőknek biztosítottak helyet. Taksonyban az új oviban van több hely, minden évben Harasztiról, Varsányból is jönnek páran.

Nekem Bence idén december 27-én tölti a 3at, de májusban beíratom, de csak 2010 januártól járhat.

Szép napot.

Kép
sziszike1000
 
 


Petricsek: nem ő volt a védőnénink

Zuglóban merre laktok/laktatok? Mi a Rákospatak parkban. Nagyon uuuuuuuutáltam. Én vidéki lyány vagyok és kész, itt milliószor jobban érzem magam. Az ott töltött öt év, olyan volt mint húsz máshol, konkrétan szenvedtem, dehát ugyebár a munkahelyeket ott jobban osztogatják...

Sziszike: Járányi Beáta főorvosnőnél, és Te???
A két nagyobbad Taksonyra jár oviba? Illetve a fiad már suliba, igaz?
Lehet, megpróbálom ott is beiratni Olcsit idén. Hátha.
Mondjuk az itteni vezetőnő tavaly azt mondta, hogy mivel elutasították, ezért esélyesebb lehet most. Remélem. Amúgy most bővítik a Temető u.-i ovit állítólag három csoporttal, hátha így könnyebb lesz! :roll:

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Jut eszembe Sziszike!
Anna orrmandulája, illetve a helye, hogy van???
Minden simán ment?

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Petra,
igazad volt, nincs már a gyesnél megkötés, dolgozhatsz mellette 8 órát is.
Ovit én is úgy tudom, 3 éves kórtól kötelező felvenni, ha meg nincs hely, így jártál, oldd meg.

Livi,
igen, hárman vannak a leányzók, nem elírás :) Én azt is hallottam, hogy Alsónémedibe is vittek gyerekeket, de oda már nem vesznek fel dunaharasztiakat. Ismerőseim is Taksonyba fogják vinni a lurkót. Én nem bízom semmiben, szerintem 3 gyereket egyszerre felvenni ide...

Eszter
Kép
roxal
 
 


Roxal! Le a kalappal! Nem irigyellek és mégis :lol:
Milyen volt a terhességed és a szülés? Ha nem szemét a kérdés, lombikbabák?
Nem is láttalak még felénk sétálni! Hogy oldod/oldottad meg a mindennapokat, van állandó segítséged???
Bocs, hogy így letámadtalak!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Sziasztok!

Járányi doktornő sztem jó doki.
Én Kalocsainál voltam, de hosszú..csalódtam benne!

Mi Róna/Thököly környékén laktunk.
Párom is, én is kertes házban nőttünk fel, hiányzott ez nagyon, meg, hogy a gyerekeket-kiengedhessem nyugodt szívvel, mert ugye ez sem mindegy.
Most a konyha, nappali a játszórészükre néz, van itthon nekik minden: hinták, homokozó, mászóka, csúszda, trambulin, biciklik, labda, kapu...ugrálólabda stb, sztem minden, ami kellhet. Sőt nyáron medencéznek is.

Livi: köszi a kérdést: egész jól, nem panaszkodik-szerencsések vagyunk, sőt azóta nem is volt beteg...egy húgyúti fertőzése volt, sztem a kaksit rossz helyre törölhette.

Ma reggel Anna elaludta a nyakát, szegényke, azóta sírdogál, bár már jobb neki még fájlalja.:(

Zsolti 2001.05.21-én született, ő most elsős Taksonyban jár suliba. Anna 2005.05.22., ő most kezdte a kiscsoportot.
Bence meg még velem, sztem őt felveszik, de csak 2010 .januártól járhat, majd.
Meglátjuk.
Nekem mindegyik félnapos!

Valaki tagja a NOE egyesületnek??

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Livi,
terhességet nagyon élveztem, bár szinte végig feküdnöm kellett, s ahhoz én túl mozgékony vagyok, de ez kellett, hát nem éltem meg tragédiaként. Az első 12 hétig azért feküdtem, hogy mindenki maradjon, utána jártunk hétvégenként nézelődni babacuccokat, aztán a terhelés miatt, s viszonylag hamar rövidült a méhszájam is. Az utolsó időkben már csak pisilni, meg 2X30 perc itthoni sétára kelhettem fel. Ennek ellenére a 31 héten születtek, elkezdett szivárogni a magzatvizem. Egy héttel később feküdtem volna a kórházba, 34. hétre programozták a császárt. Aztán Anna másképp döntött. Ügyeletesnél szültem, reggel bementünk, méhszáj zárt volt, szivárgott a víz, tüdőérlelő, s azt mondták, másnap császár. Aztán elindultak a fájások, s nem vártak, valamivel kettő előtt születtek, 1230, 1370, 1580 g. 6 hetet töltöttünk a koraszülött osztályokon (sote I, majd Péterfy).
Lombikbabák, Dévai intézet, 5-re sikerültek.
Van állandó segítségem, mi fizetjük, önkormányzat semmiben nem támogatott (pedig pénzük van, s más városok bezzeg igen)
Mindennapokban mire vagy kiváncsi?
Sziszi, mi gondolkodtunk rajta, de nem vagyunk NOE-sok.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Eszter, 31. hétre három baba, és szép volt a súlyuk is. :wink: Mi 34-35. hétre jöttünk, Zsombi 1350gr, Bendus 2340grammal. Szerencsére PIC-en nem jártunk, "csak" a Korán. Bendus 2, Zsombi 5 hétig. Ja, és mi a Jánosban szültünk. ... Azért a majdnem végig fekvés elég rossz lehetett. :shock:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Eszter, Petra!
Nem semmi, mi mindenen mentetek, illetve még mindig mentek keresztül. De tök jó, hogy sikerült és minden oké.
Az 5 lombik tortúra miatt külön taps jár Neked! Hallottam milyen kemény. A szomszédainknak is ikreik vannak, most két és fél évesek, ők a 2. programra jöttek össze, nem semmi dolgokat mesélt a csajszi.
Le a kalappal előttetek.
Az meg, hogy az önkorm. nem támogat nagyon durva. De nézd meg, még a nagyon is fontos közintézményekre sem költ, azóta bővítgetnek, ígérgetnek, amióta esély van Eus támogatásokra. Azért kíváncsi lennék hova a fenébe teszik a lóvét, pl. amit a sok-sok ház építési engedélyéből zsebelnek, az ipari létésítmények, na meg a sok üzlet adójának bevétele sem kevés, és alig látunk viszont valamit. Ez van, nem véletlen soroltak be a balkáni országok közé. Szép, na de hagyjuk!
Lényeg, hogy családon belül virulunk mindannyian.
Remélem azért most, hogy jön a jó idő, találkozunk majd pl. a játszón. Én szeretem, gyakran kint vagyunk. A sportszigeti sokkal tutibb, főleg nyáron, mert nagyon árnyas. De a Bezerédi is jó!

Ja még annyit, hogy elképzelni nem tudom a pici babáitokat, rakjatok már fel képet, olyan kíváncsi vagyok milyen egy egy-két kilós babuci. Nekem Olcsi 4,65, Peti 4,8 volt. Simán szültem, nem volt egy leányálom... :roll:

Na pusza, jóccakát!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


és itt már 2 hetesek voltunk (Bendus kb. 2400gr, Zsombi kb. 1500gr) 8)

Kép Bendegúz

Kép Zsombor

mostmegmááááár igazi csibészek :lol: :
Kép

Petra
Kép
petricsek
 
 


Livi, nem lehetett egyszerű a szülés, ekkora manókkal! :shock: :roll: :lol:

Petra
Kép
petricsek
 
 


:?: :?: :roll:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok!

Boldog nőnapot Csajok! Ma csak azért se főzzetek! (mondom én, aki mindjárt kezdem, hogy kész legyek délre. A muszáj nagy úr...)

Nagyon édesek a fiúk!!! A képeken én nem is nagyon látom, hogy olyan icipicik.

Láttátok a vonalzómat??? Tegnap volt Pepe egy éves. Íme egy-két kép csak Nektek:
Kép
Kép
Kép

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Kép
[img]

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Petike, nagyon boldog szülinapot Neked!
És anyukádnak is sok boldogságot, hogy megszülettél! :lol:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Livi, nagyon boldog szülinapot Petinek!
Sokkoló képek:
Kép Ági Kép Viki Kép Anna Kép egy hónaposan Kép egy évesen
Kép ma

Eszter
Kép
roxal
 
 


Istenem Eszter! De édesek!!!
Na látod, rajtuk látom, hogy milyen picikék voltak, főleg, ahogy Nálad vannak hárman, na meg Vikike kis keze...! De nekem nem sokkoló!
És most is milyen édesek! Kettő tök hasonló, a harmadik pedig ilyen más, vagy csak a képen látom így???
Egyébként most mekkorák? A pici-súlyú múltjukhoz képest később fejlődtek pl. mozgásban?
Bocs, hogy így bombázlak, de nekem ez a téma misztikum!

A jókívánságokat nagyon szépen köszönjük!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Livi,
ha kiváncsi vagy még a lányokra, itt megnézheted őket: http://picasaweb.google.hu/sztanko.attila

Alapvetően mind a hárman különböznek, Ági mondjuk sok esetben kakukktojás. Anna meg Viki hasonlít picit, de Anna kerek arcú, Viki hosszúkás, Viki haja göndör, természetre meg...
Most Anna 10,2 kg, 83 cm, Viki 9,9 kg 85 cm, Ági 9 kg és 83 cm. Mozgásban úgy fejlődnek, mint a többiek, mondjuk majd egy évig jártunk Dévény féle gyógytornára, mert feszes volt az izomzatuk, s hogy ez ne okozzon problémát, kezeltük. Eleinte 2 hónapot korrigáltak a korukon, ennyivel születtek előbb, s ehhez képest mindent időben csináltak. 14 hósan kezdtek járni (ez pont egy év volt korrigáltan). Az utolsó tesztjükön pedig koruknak megfelelően dolgoznak. Egyedül a beszéd az, amiben kicsit le vannak maradva, köszönhetően az ikrességnek, hisz egymást remekül értik, anya is mindent ért, minek beszéljenek. Azért szavakat már mondanak.

Petra, ikresek.hu-n nem vagy fenn? Benéztem a várandóság topikba, s többeket ismerek onnan (szanet, vele találkoztam is, mielőtt elköltöztek volna, s most legutóbb a fürdetőkarikáink is nála landoltak, de lanyane is vett már tőlem dolgokat, bár azt a férjeink bonyolították, s még sorolhatnám...)

Eszter
Kép
roxal
 
 


sziasztok!

Eszter, megzabálom őket! :lol: :lol: És milyen szépek voltak már születésükkor is! Picik voltatok, de egyáltalán nem sokkolóak a képek, nagyon formás babák voltak már akkor is. :lol:

De, írogatok a várandós topikba is, gyere nézz majd be, nagyon örül mindenki az újaknak! :lol: Ikresek.hu-n is vagyok, de csak néha nézek be, oda nem írok. :roll:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Hm, megint eltűnt mindenki.
Petra,
én főként az ikreseken vagyok, meg van egy saját lombikos fórumunk, a többire többnyire csak olvasás szinten jutok el. Mióta emlegeted, várandósba is be szoktam nézni, de nekem az nagyon pörög, hogy követni tudjam.
A születés utáni képeket nem tettem be, orrukban szonda, meg nagyon kisbékák voltak még. Azért az a laikusoknak tényleg sokkoló, ez meg egy nyilvános fórum. Azt hittem, csak én voltam elfogult, de szerintem is formásak voltak. Persze most is azok.
Te harisnyásaid sem semmik. Milyen államvizsgára készülsz?

Eszter
Kép
roxal
 
 


Én jelentem nem tűntem el, csak nem akarok magammal levelezni ... meghát ahogy írtad pörög az ikres topik :lol: :lol:
én is a "szolidabb" képeket tettem fel, nálunk zsombi volt pici, de szerencsére lélegeztető nem volt ,"csak" infúziók. Sajnos, ha bekerül az ember a Korára, vagy a PIC-re, szívfacsaróan pici babákat lát és szüléstörténeteket hall ... :roll:

Ha minden igaz, közgazdász leszek.

Petra
Kép
petricsek
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


No Petra,
akkor sok tekintetben vagy sorstárs.
Enyémeket sem lélegeztették, szondát kaptak csak, hogy ne essen össze a tüdejük. Emlékszem, voltak 400-500 gr-os babák is, na hozzájuk képest tényleg nagyok voltunk. Azt hiszem, egy életre bennem maradtak azok a negatív élmények.
Nekem még a jogon van két államvizsgám, így elvileg most én is tanulok...

Eszter
Kép
roxal
 
 


Eszter
minden elismerésem, hogy jog államvizsgákra tanulsz három kis zsivány mellett! :shock: :lol:
(mindíg visszanézem azt a képeteket, amin a három kis morzsával vagytok! Nekem az tetszik a legjobban! :wink: )

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok,
Petra, nekem abban a tekintetben könnyebb, hogy van egy állandó segítségem. Így legalább valami keveset tényleg tudok tanulni, s addig ő játszik velük. Így sem könnyű, de legalább van esély. Mellette most kezdünk vállalkozni, hitelt intézni, közjegyzőhöz járni, szóval most nem unatkozom kicsit sem.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok!

Ebben a topicban új vagyok. Nem Harasztiban lakom, de 14 éves korom óta ott töltöm a hétköznapjaimat, a férjemet is elcsábítottam Tökölre, de az ő családja ott lakik. Elég jól ismerem a terepet lassan 20 éve. Én most várom az első babámat, a 16. héten vagyok.

Beleolvastam az írásaitokba. A helyi busznak van irodája. A HÉV állomással szemben a Weekendbus feliratos iroda, a környéken van egy kocsma meg butik, meg ékszerüzlet.

Az ovis beíratkozás szabályait meg tegnap láttam a védőnőnél. Az volt kiírva, hogy 8 órásnak akkor veszik fel a gyereket, ha mindkét szülő munkáltatóit tud felmutatni.

Hilda
Kép
tancsi
 
 


Hilda,
sajna ez csak szabály... ismerőseim nagy része vagy Alsónémedibe, vagy Taksonyba járatja a gyerekét, nem azért, mert nekik így jó.

Nem nagyon pörög ez a topic, persze nekem sincs sok időm.
Ajánlok nektek egy honlapot: www.dunaharasztima.hu
Közreműködök néhány rovatban, meg a programajánlót én szerkesztem. Petra, te mint frissen költöző, milyen infóra lenne szükséged?

Eszter
Kép
roxal
 
 


sziszike,
ha jársz még erre, nem tudod, a Fő úton az étterem (Rengő?) mi lesz? Én vagy játszóháznak vagy disconak tippelem.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok!

Most találtam rátok (sajnálom h nem írtok mostanában), mi a bezerédi lakóparkban lakunk, (Szent László u.), látom többetek is hasonlóan errefelé...
Jó lenne kismami társaságban lenni, nagyon unalmasak így a 7köznapjaink a manómmal.
Szoktam látni itt bandázni kismamikat babakocsival, nem tudom esetleg innen vki???
Az én picurka kispasim 9 hónapos, néha kinézünk a játszótérre, de neki még nem sok minden van, ami aktuális.

Jó lenne esetleg vkivel összefutni, ha nem veszitek tolakodásnak. :oops:

pöttömpanni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: