Új privát üzeneted érkezett!

Viki ezt majd megnézem...

Nem semmi - már a 3. oldalon járunk :lol:

Jó éjt!

Megyek, megetetem Apát és fiát :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki ezt megnézem,mert nem ismerem! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Már kitakarítottam, most vasalnom kéne, de úgy nincs hozzá kedvem... 13 órára jön a védőnő is. Ma apa éjszakás, így megyünk át anyuékhoz aludni.

Kia? Egyben?

horvviki
 
 

 
 

Sziasztok!

Még igen, egyben :lol:

Vasalni nekem is kellene, de most épp fő a leves... addig pihi.
Apa lassan hazaér és megyünk a dokihoz beszélgetni és CTG-re.

...és már CSAK 2 NAP :shock: :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Megvolt a védőnői látogatás. Egy órát volt itt... Most várunk egy hetet és ha tényleg beáll Fanninak a kétnaponta kaki, akkor ok, ha nem akkor kapunk beutalót sebészetre, hogy rendesen vizsgálják ki, és halljunk még egy szakvéleményt.

Kia, majd ird meg mi volt a dokinál.

Boszibaba? Mi jót csinálsz ebben a hidegben?

horvviki
 
 


BosziB
Ma nagyon csend van...
Hogy vagytok?

Viki
A CTG jó volt, Manó végig mocorgott, nem tetszett neki.
A doki nem vizsgálgatott, csak beszélgettünk..
Azt mondta dec. 8-ig vár, aztán kitalálunk valamit, ha addig nem bújik ki.
Szombat este szülésznő és CTG, aztán - ha még bent lesz - hétfőn ismét doki és CTG, UH, stb... Kétnaponta kell majd találkozni..

Hazafelé volt csuklás is :) ami az utóbbi időben már nagyon ritka - biztos ízlett neki a B. Kinges kaja :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...és persze a leletek (sztrepto...stb) minden negatív :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Örülök, hogy minden rendben.

De azért furcsa, hogy minden doki más. Az enyém az utolsó hetekben mindig nézett UH-t, plussz méhszájat. Utolsó héten nekem is kéthetente. Végülis a méhszájból meg tudná mondani, hogy várható-e baba a napokban... szerintem.

Dec. 8? Az nagyon messze van még. Nem vagy türelmetlen már? Hogy viseled ezeket az utolsó napokat? alvás? menés? Én már lépni sem tudtam ilyenkor.

Boszibaba: tényleg nagyon csendben vagy :shock:

horvviki
 
 


Szio! :lol:

Itt vagyok,csak délelőtt tettem-vettem,DVD-ket írtam.Ebéd után meg lementünk a boltba és a gyógyszertárba.
Hát nem semmi hideg lett... :?
Holnap este jön anyukám és itt lesz vasárnapig.
Még 2 hét és irány a BALCSI! :lol:

Anno az utolsó hetekben nekem is hetente kellett dokihoz mennem.

Kia nagyon kíváncsi vagyok,hogy mikor érkezik meg a baby! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
De jó neked... Akkor most a nagyi unokázik :P

Anyós / Anyu is már nagyon unokázna :lol:

Viki
Nem vagyok türelmetlen, szerintem nem kell dec. 8 - ig várni. Apa szerint hétvégén jön - én sem bánnám már. :wink:
Bár még tényleg élvezem, hogy itt mocorog bent (biztos nagyon hiányozni fog az érzés :cry: ), de a savam és a hátfájás miatt már szívesen "visszavenném a testem".

Az alvás még jól megy, max. 2x kell felkelnem WC-re, csak néha ébredek fel, ha épp nem úgy fordulok, ahogy kellene.
A menés még megy, a kocsiba be és kiszállni nehéz.
Ma szinte feküdtem az ülésben, mert nagyon nyomott a nadrág.. Már szinte fájt a hasam... na és a kátyúk :evil: kész vagyok...

Jó éjt!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Most még nem szülünk! :lol:

A szomszédban a kutyák rákezdték :shock: nagyon ugatnak :? Van 3 a csajnak... amíg meg nem unjuk és...

Hajnalban sokat gondolkoztam 4 után (WC után).. alig tudtam visszaaludni. Most ismét fent vagyok,mert Apa elment melózni...
Már a reggelin is túl vagyunk :P éhes voltam hajnalban is, de nem ettünk :oops:
De most visszafexek, ki tudja mikor akar jönni Manó - alszok, ha még lehet :wink:

Kellemes napot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok igaz én már 2005 május óta nem lakom békáson de 1982-2004-ig igen tőrzsgyőkeres lakója voltam a telepnek:) boszibabával ismerjük egymást innen a netről :) van egy 10 hónapos kisfiam.
A heygfelőli oldalon a jendrassikban laktam és apukám még a mai napig is ott lakik.
Remélem csatlakozhatok hozzátok hogy gyarapitsam a tábort kicsit:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Nika, örülünk Neked! :D És miért költöztél el Békásról, ráadásul olyan messzire? :D Mesélj nekünk kicsit magadról meg a Manódról, bár Boszi ismer, mi Kiával nem... Nem hiányzik Békás? :wink:

Kia!
Ismerem ezeket az autós élményeket. Ráadásul én az utolsó hétig vezettem is, mert gyalog már lusta voltam bárhova is menni. A család meg tiszta ideg volt, meg voltak győzödve róla, hogy valamelyik rakparton fogok megszülni :D
És nem tudom, hogy a csajok hogy vannak vele, de én még szülés után is úgy éreztem, hogy mocorog még bent valaki.
Ja és a legjobb: szülés utáni héten megyek le a piacra szoptatós melltartót venni még, és csak úgy odamértem magamhoz és nem tudtam, hogy melyik méretet vegyem. Erre az eladó megkérdezte, hogy mikor fogok szülni??? :shock: Mondom már egy hete túl vagyok rajta :oops: De valóban szülés után még kb. 2 hétig akkora hasam volt, mintha lenne még egy...

Boszi jó anyukázást Neked :D És irigyellek hogy a karácsonyt a Balatonnál töltheted. Ott biztos minden olyan szép lesz, főleg ha esni fog a hó. Az a városban csak latyak, de vidéken olyan szép a havas táj.

horvviki
 
 


Szio! :lol:

Hallotáttok este a nagy csattanást itt a Juhász Gy környékén? 2 kocsi ütközött össze! :?
Elég komyoly lehetett,mert ez 19 körül volt,de 22 után is itt volt még 2 rendőrkocsi.

Nika jó,hogy jöttél! :lol:

Na én most elvonulok,teszek-veszek. Lehet később még benézek!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba!

Láttam én is a balesetet, anyuéknál aludtunk, és az ablakból odalátni. Meg a tesóm pont akkor jött haza, és az egyik autóst ismeri is (együtt járnak edzeni). Mondta hogy totál kárra törtek az autók. De ebben a kereszteződésben mindig annyi baleset történik. Nem tudom, hogy az emberek miért nem figyelnek jobban. Én ha Fannival megyek át ott, akkor százszor is körülnézek (még akkor is ha nekem van elsőbbségem).

Tegnap elkezdtem autósüléseket nézegetni. Az egyik nagyszülőtől azt kérünk karira. Még csak 3 és fél hónapos Fanni, de már úgy kinőtte a hordozót... főleg ezekben a téli zsákokban. Ezért szeretnék neki egy jó kis autósülést, amiben ő is kényelmesen ül. Mert mi sokat megyünk kocsival. A 0-18 kilóig való üléseket nézegetem, amik több fokozatban dönthetőek és van bennük kisbabáknak való szükitő is.

horvviki
 
 


Én is mindig félek ott átmenni,ha megyünk a postára.
:?
Délután sütöm a sütit,kell kicsit puhulnia a RÁMÁ-nak.
:wink:

Olvastam ma interneten,hogy Mónika megszült az éjjel: :lol:

Az éjszaka megszületett a Mónika-Show háziasszonyának kislánya.

Anya és kisbabája jól vannak.

A kis Olívia Johanna császármetszéssel született meg.

Mónika elárulta,hogy volt egy kisebb probléma és ezért kellett világra segíteni a babát.

A kisbaba 3,65kg-val és 57cm-el született meg!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki: szia

Az elköltözés ténye a szerelem :):) Interneten ismerkedtünk meg a párommal 2004 augusztusában:) sokáig feljárt pestre aztán lakott is nálunk 5 hónapot de a munkája úgy hozta hogy én költöztem ő idevalósi. Azóta megszületett szemünk fénye Gergő is Január 21-én :) Ő most 10 hónapos múlt és nagyon virgonc és huncut kisfiú:) Van már nyolc foga kapaszkodva feláll és már megtette első önálló lépését is de azóta nagyon nem akarja :):) Sokminden hiányzik Békásról leginkább a barátaim de most már itt van a családom :):):):) Édesanyám tavaly decemberben halt meg azóta nem nagyon jártam psten csak a temetésén apuval szoktunk beszélni telefonon:):):) van egy öcsém na vele nem túl jó a kapcsolatunk :( sajnálom de ez van talán az évekekkel halványul ez és majd még lehetünk jóban de ki tudja.

Boszi: irigy irigy én is balcsinál szép lehet a karácsony havas balaton stb hangulatos lehet :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Olyan jót aludtam még reggel :lol:

Nika
Üdv itt!
A szerelem és neten - ez ismerős :lol:
Mi a céges neten ismerkedtünk meg és.... ez lett belőle.
Mindketten Szabolcsiak vagyunk, a mi esetünkben Apa jött fel miattam Bp-re..

Vidéken tényleg szebb a havas táj :D

Boszi
Megsült már?

Szép "hosszú" babája lett Mónikának - épp tegnap olvastam, hogy nem terveznek apás szülést... akkor ezért - császár lett... Ki tudja volt e az a "probléma" .
Sajna sok nőnek "így könnyebb" és inkább a császám mellett dönt.

Viki
Én is az autósülést akartam a kocsiba, de ősszel a Cora-ban volt nagyon olcsón hordozó, így vettünk 1-et.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szioka! :lol:

Voltunk lent sétálni és vásárolgatni.
Süteménysütés majd délután lesz. Most elaludt,és nem akarok a habverővel zörögni. :wink: Ugyis hamar meglesz!
Most nagyon be van borulva,biztos lesz még vmi a kis hószállingózás után.

Balatoni havas táj tényleg nagyon szép. Nem hiszem,hogy le tudok majd menni,mert 1km-re lakunk a Balcsitól,meg segítek a mamámnak amiben csak tudok,mert szegénynek lábszárfekélye van. :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na a sütike sül,már csak a vacsit kell megcsinálnom,ami rántott sajt lesz hasábburgonyával! :lol:
Jó hétvégét nektek,szerintem vasárnap este vagy csak hétfőn jelentkezem! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba!

Nem találom a naplód :( Hol lehet olvasni?

Kia? Még semmi?

horvviki
 
 


Ja, megvan. Béna voltam :oops:

horvviki
 
 


Viki
Köszi, megvagyunk :lol:
Manó ma sokat mocorgott, de ennyi.
Most beszéltem vele, hogy most már rábízom mikor jön... eddig nagyon szófogadó volt, hogy megvárta a decembert.

Jó hétvégét Boszi!

Én nem tudom előre, hogy mikor jelentkezem :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Nekünk elég rossz éjszakánk volt, Fanni egész éjjel köhögött. Most igy reggel sokkal jobb, csak néha néha köhög egyet. Nem lázas, nem folyik az orra, jó kedvü. Remélem nem kell hétvégén ügyeletre vinni. Ha hétfőn is köhög, lemegyünk az orvoshoz.

Kia? Ma kéne szülnöd... :D Lehet már el is mentél??? :D

Nika mi jót csináltok hétvégén?

Boszibaba téged nem zargatlak :D

Mi délután megyünk a dédipapához, persze csak ha Fanni nem lesz rosszabbul.

horvviki
 
 


Sziasztok:) Nálunk a hétvégén vasárnap mindig anyósnál kaja stb meg jönnek sogórnőmék de most ma voltunk holnap maradunk itthon:):):)
Ilyenkor tunyulunk lusti van :) Kia drukk megy ezerrel

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Még itt vagyok :P

Éjjel már görcsölgetett kicsit a hasam, de most is azt csinálja néha..
De állítólag ez még semmi - így van?

Délelőtt nem tudtam írni, pihi volt, aztán nem nagyon akart működni a babanet. Délután voltunk a Metro-ban :wink:
Nemsokára indulunk CTG-re a szülésznőhöz.
Csak még egy kis vacsi...

Viki
Remélem Fanni jobban van már!

Majd írok... még...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Szerintem a görcsölgetés már jó jel :D
Mi volt a ctg-n?

Fanni egyelőre nem köhög jobban, néha-néha köhécsel. Remélem éjszaka sem lesz gond.

horvviki
 
 


A görcsölés az jó... mondta a szülésznő is.
Minden rendben volt, Manó mocorgott, volt 2 összehúzódás is...
Most nyugi volt a szülőszobán... csak 2-en szültek.
Jó lenne ilyenkor menni és nem egy frontnál.


Hétfőn kell menni a nődokihoz, ha addig nem jön ki.

Fanninak jobbulást, ne rosszabbodjon!
Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Kia!
Nem gondoltam, hogy kihúzod idáig. Most már tessék szépen elmenni szülni :lol:

Fanni ugyanugy van, néha köhécsel, de más tünet nincs. Viszont a kakival megint szenvedünk. (4. nap van :( )

horvviki
 
 


Én annó semmi görcsölés semmi nem volt :) itt az a szokás ha eléred akiirt időpontot és még nem szültél be kell feküdni a kórházba és egy hét ha addig sem szülsz meginditják:):):)
Nekem csütörtökön kellett bemennem vasárnap meg is volt Gege de nem akart még megszületni :) :lol: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika
Na én nem szeretnék befeküdni..

Viki lassan már mennék :)
De majd jön , ha akar...

Remélem Fanninak helyrejön a kaki dolog..


Ma éjjel is felébredtem néha, mert görcsölgetett és keményedett a hasam, de még most is csak ennyi...

Holnap reggel UH és CTG.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :lol:

Újra itt vagyok. :wink:
Kia még egyben? :) Nagyon csendben vagy! :lol:
Anyukám am délután ment haza,párom kísérte ki a Keletibe. :P

Voltunk vele is vásárolgatni,itt több a választék,mint otthon náluk.

Volt azért 1-2 kellemetlen élmény! :twisted: MURPHY dolgozott
:twisted:
Elmentünk Auchanba vásárolgatni. Mikor rám került a sor,hogy pakolnám fel az árut a szalagra a szaloncukros zacsi egyx az egyben kiborult. Na szedhettem össze! Aztán amit Gabikának vettem több darabos body-t,szintén nem ismerte fel a vonalkodót a gép. Pedig nagyon jó áron van MOST:1299FT!!!
Kifizettük a többit,és vártunk a vonalkodókra. Pár perc után meg is jöttek,és a maradák árut is ki tudtuk fizetni. Mielőtt elindultunk volna anyu gondolta még az automatánál elintézni pénzügyeit. 5-10 perc várakozás után semmi! Kiadta a papírt,de a kártyát nem! Mellette van egy OTP központ. Anyu be is ment,de ott közölték,hogy nekik semmi közük hozzá,mert nem ők üzemeltetik. Hívja fel a segítség vonalat és talán tudnak segíteni. Elég bunkók voltak,és tudomást se vettek rólunk! Pár perc múlva már a monitor is tiszta fekete lett,és rá pár percre vhogy visszaadta a kártyát szerencsére. Na ott se megyünk el legközelebb,pláne,hogy milyen kedvessek voltak az ügyintézők!

Mivel sok cuccunk volt a haza útat TAXI-val tettük meg. Mindent elkapoltam,és gondoltam megmutattom a páromnak a szép kis 5dbos body szettet,amit vettem Gabikának. Hát akárhogy is számoltam,csak 4db volt,és nem 5! Amikor a pénztárnál voltunk még 5 volt. Egy csíkos hiányzik belőle! Vagy lenyúlta a nő,vagy figyelmetlen volt. Már elég mérges voltam akkor is,mikor szétszedtem,mert össze volt tűzve 1 vállfán. Ha nem szedi szét,akkor mind meg lenne! Nagyon bánt,mert igaz,hogy 4db is nagyon jó áron volt így,de akkor is!



Ki hogy áll a karácsonyi vásárlással? Készültök már az első karácsonyra? :wink:

Én már az ajándékok nagy részét megvettem,még 1-2 embernek kell majd. Erre van még 2 hetem,mert utána már a Balcsin leszek dec.26ig. Holnap párom nem dolgozik,jó lenne pár ajcsit még megvenni,mert gyerekkel nem megyek be a városba. Így egyszerűbb is!

Gabi baba nagyon jól van,kis eleven! Úgy járj mindene,hogy nem semmi! Én nem voltam ilyen,biztos a párom!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
Még egyben, igen :lol:

Reggel nődoki... aztán írok.

Boszi
Az OTP-s elég durva...
1300-ért 5 db tényleg jó ár.
Mi is vettünk több ilyen akciós dolgot - van ami majd fél évesen lesz jó rá :P

Nekünk az idei karácsonyi ajándék Levi lesz...
Szép lesz a fa alatt :wink: :oops: :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia igen ennél szebb ajándékot nem is kívánhatnátok! :wink:
Várom majd a híreket! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma átestünk a ló túloldalára. :shock: Fanni ma 3-szor is kakilt. Az első igaz kis segitséggel volt, de aztán délután is, meg most egy órával ezelőtt is volt neki. Ezért ma kétszer fürödtünk, mert hát persze hogy fürdés után volt a kaki és igen méretesre sikeredett. :D Köhögés napközben alig volt, most este kicsit több volt, ha nem javul, lehet reggel lenézünk az orvoshoz.

Boszibaba! Én az Auchanban dolgozom, igaz a Solymáriban (gondolom Óbudán voltatok...), ha gondolod odaszólok és megpróbálom kicseréltetni neked a bodykat! (A számla megvan?). Múltkor mi is vettünk ilyen bodykat, akkor 1500 Ft volt, de elég jó minőségüek. Láttam én is hogy most olcsóbb, szerintem veszünk megint belőlük, csak eggyel nagyobb méretet.

Kia!
Feltétlen irj, ha van valami. Ha neked nem lesz rá időd, akkor szólj majd a párodnak, hogy értesítsen minket itt :D

Holnap apa viszi vizsgáztatni a kocsimat, remélem olcsón megúszom. Pont karácsony előtt kell kiadni megint egy csomó pénzt rá :( És a héten apa itthon lesz hétfő-kedd, meg szombat-vasárnap is. Hurrá, hurrá :D :D :D

Jó éjt!

horvviki
 
 


Sziasztok! :lol:

Mi ez a csend ma?
Viki aranyos vagy,de,hogy tudnád kicseréltetni.
Ha nem esik,lehet ma kimegyek megint az Auchanba. A blokk megvan,szerinted kicserélik? Az a baj,hogy 86-osból alig volt,csak ezt találtam. Lehet,akkor vissza se viszem.... :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Hát mi már megjártuk az orvost... Fanni egész éjjel köhögött, ráadásul hasmenése is van... Bár hál istennek hajnal óta nem kakilt, de éjjel vagy háromszor is. Nagyon fájt a pocija :( :( :(
Kaptunk kanalast meg cseppeket a köhögésre. Pénteken vissza kell mennünk.

Boszibaba!
Megpróbálhatod kicserélni, illetve az árát adják vissza és bemész és veszel olyat amiben mind megvan. Viszont nem kötelező nekik kicserélni, tehát csak az emberségen múlik... Nekem nagy valószinü hogy megteszik, sima vásárlónak nem tudom. Attól függ ki van éppen ott.... Sajnos igy müködik :( Max. felhivod őket telefonon (vevőszolgálatot kell kérni) és elmondod a történetet és megkérded, hogy megteszik-e. Ha nemet mondanak, szóljál és akkor telefonálok én. Mondom hogy az én ismerősöm vagy, és hogy mikor mennél be a rucik miatt. Vagy másik megoldás (bár azt most Fanni betegsége miatt nem ígérem), hogy összefutunk valahol a telepen, odaadod nekem a rucit és én kicseréltetem. Viszont itt az én izlésemre kéne hagyadkoznod, mert mondom, az árát adják oda, és be kell menni másikat venni. És ha nincs pont ugyanilyen, akkor bajban leszek :D

Kia? Megjártad már az orvost?

Nika!
Felétek is ilyen vacak idő van? Utálom az esőt...

horvviki
 
 


Viki jobbulást nektek! :?
Megint szakad az eső,pedig kellene ma vásárolnom. Elveszi mindentől az ember kedvét!
Köszike aranyos vagy a kedvességet! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Igen megjártuk a kórházat...
Minden oké.
A doki most megnézte a méhszájat és..... nagyon meglepődött :lol:
2 újjnyiiiiiii :wink:
Most is görcsölget, nem is gyengén... szépen nyílik...
Azt mondta 1-2 nap és kint lesz.

Ma csináltam képet, még meleg :P

Kép

Most ekkorák vagyunk.

Viki
Jobbulást Fanninak!

Nekem sem tetszett az eső!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Az értesítés...
Apa be tud ide lépni, de van több hely, ahová írok...
Egyszerűbb lesz neki, ha majd pl. csak az iwiw-en kiírja az üzenőfalra, hogy megszületett.....
Ott majd látjátok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia! :lol:

Nem semmi has!2 ujjnyi! Irigyellek,mert nekem hosszú vajúdás után lett csak ennyi. :) Ügyi vagy. Lehet a héten már babázol. Akár ma.... :wink:
És várjuk a kispapa jelentését majd! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most nem esik,talán eljutok ma vásárolni.... :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
Jó vásárlást!

Szenvedek már szépen :lol:

Nagyon erősek a görcsök néha... csak nem tudom mit is kell éreznem :?

Majd lesz valahogy...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Én semmit nem éreztem emlékszem,pedig a gép mutatta... :lol:
Aztán mikor megkaptam az infúziót! :wink:

Apa ment el most Mikiruhát venni,siet haza! Ha nem esik,akkor én is elmegyek még venni ezt-azt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia mensikor szokott fájni a hasad? na mert olyat kéne érezned csak erősebben:) amúgy nagyon csinos kismama vagy:) Két újjnyi? én két és fél nap után is csak ennyire tudtam kitágulni ezért császároztak meg többek közt:)

Jaj nagyon pocsék az idő itt is reggel óta esik eső:(

Én az injectiora sem éreztem semmit pedig hármat is kaptam csak a harmadikra éreztem a gép szerint 2 percesek voltak a fájásaim de nem nagyon hatott meg mondjuk én eléggé pocsékul szoktam lenni mensikor habár csökkent ez mióta szültem :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika
Köszi :)
Ilyet érzek :wink: :shock:
Most döntöttem el, hogy írom, mikor és meddig fáj....
Mint most is.... 28 mp-ig... ÁÁÁ

Nekem minden hónapban fájt, amikor megjött (PCOs vagyok, így néha kimaradt).

Ha nem jövök ... megvan az oka....
Lassan megyek a zuhi alá, ha valós erősödik, ha jósló akkor csökken - azt mondják..

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nekem is az volt a bajom, hogy nem tudtam miket is kéne éreznem. Én is fájdogáltam, néztem az időt, itthon 10 percenként jöttek és egyre erősebbek lettek. (Bár az itthoni fájások utobb kiderültek semmik nem voltak :? ) Aztán végül bementünk, és mondták, hogy igen ma szülünk :D :D :D

Boszi: felhivtad az Auchant?

Én egész nap Fannit ápolom, szegény nagyon köhög, most már taknyos is :( Ma sem lesz jó éjszakánk, már látom előre...

horvviki
 
 


Szioka!

Viki nem hívtam fel végül őket,kimentem,de nem vittem a ruhákat kicserélésre,mert éreztem,hogy ugysem lenne szerencsém.
:?
És hát megnéztem és 86-os méret csak rózsaszínben volt! :lol: Tehát nem tudták volna kicserélni másikra!

Kia
várjuk a hireket! Én is izgulok!

Nika jó,hogy te is jöttél ma is!

Itt szerencsére nem esett délután. Apjuk is megvette a Mikiruhát és fel is próbálta! :lol: Nekem tetszik! De majd kíváncsi leszek Gabika reakciójára is! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok !

A változatosság kedvéért nem Kia vok, hanem a férje és örömmel tudatom veletek, hogy ma este 18.39 órakor megszületett Levente, 3400 grammal és 56 cm-el.

Anya és kisfia is jól vannak, habár kicsit megszenvedett Kia, de bő félórára, hogy bementünk a kórházba meg is "szültünk", természetes úton.

Na röviden ennyit, a többiről majd remélem még a héten Kia beszámol nektek.

Üdv: Gyuri

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia nagyon sokat gondoltam rátok,és lám! :lol:
Nagyon gyorsan meglett a kis ember! 30 perc,nem semmi!!! :wink:

GRATULÁLOK NEKTEK ÉS NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!
SOK TEJCIT!!!
:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: