Új privát üzeneted érkezett!

Szia

Látom neked is eleged van ebből az egyszer ilyen egyszer olyan időbőlKép
De állitólag jövőhéten már napsütés lesszKép
Mi a pluszhoz járunk játszóra.Ott is van egy csomó jó dolog:hinta mérleg,lóvaska,homokozó,csuzda,meg két érdekes játék ami csak onnan tudom mi az mert láttam már a gyerekeket játszani rajta.Magamtól nemjöttem volna rá,az tutiKép
de. csak kicsik vannak azokis csak 1-2-en.


Én csülkös bablevest főztem:imádja a Tamás,meg én is.


Megyek összepakolók a kisszobába mert felébred a kicsikém és nemlessz mit szétpakolniaKép

Szép napot nektek!!!
mariann2
 
 


Sziasztok!
Jó hogy így felmértétek a játszókat, így nem lesz sok gond, hogy majd hova menjünk Kép Amúgy mi is a tópartival, meg a plusszossal szemeztünk! Aztán jön a nyár meg a strand! Nektek van tapasztalatotok az uszós pelusokkal? Tudom kisebbeg a babócáitok, de hátha......
Mi tavaly voltunk egyszer a vf-en, és s×××rá ázott rajta a liberos uszó pelus Kép De akkor meg minek, és föleg mire föl ennyi pénzért? Hallottatok erröl valamit?
Márti! Nem árulod el, hol szültél? Kép Most már nagyon fúrja az oldalam a kiváncsiság ám!!!
Ma szép idő lesz talán! Meg nagy séta!
Sziasztok!
Kép Itt a tavasz!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok
Hulla fáradt vagyok
Most jöttünk meg Györből,elmentünk az állatkertbe.Nagyon jó volt és élveztük is mind a hárman.De mi Jobban elfáradtunk mint a MartinKép
Nembaj már annyira vágytam egy kis családi kirándulásra HÁRMASBAN.MERT ÁLTALÁBAN MINDIG JÖN VELÜNK VALAKI.(PL:ANYóS,SOGÓRNÕ,APÓS)
Most jó volt egy kicsit külön élni a mi kis családi életünket.Bár ez talán egyévben egyszer fordul előKép
Sajnos a Tamás is elég változatosan dolgozik,és sokszor nincs itthon még hétvégén sem. Na de most nem panaszkodok tovább,
Nagyon aranyos volt a kicsikém végiggyalogólta az egészet,aztán úgy elaludt,hogy még a motórbúgásra sem ébredt felKép
Ha tudtok menjetek el egyszer nagyon jó,kikapcsolódás volt,nekünk is és a gyereknek is.Arról nem is szólva hogy mekkora örömöm ez a kicsiknek.

A peluról csak annyit tudok,hogy mi Huggies-t használtunk tavaly és azis átázott,bár nem tocsogósra.Hogy miért ilyen drága azt én sem értem mert szerintem ugyan olyan mint a sima pelus,csak más a külső borítása.Szerintem abszolult jó ötlet a kicsiket is elvinni a strandra,mert igy legalább nem fognak félni a víztől.Mi tavaly egy héten kétszer de volt,hogy töbször is kimentünk,és nagyon élvazte a Martin bár akkor még csak 5-6 hónapos volt.Meg a szülőnak is jó kicsit lazítaniKép

Most megyek pihenek egyet aztán megyek a kicsi fiamért a mamályáékhoz.

Szép napot nektek!
mariann2
 
 

 
 

Hello!

Fioona én még mindig szőnyben szültem és még mindig a Vadásznál, csak nem tudtam miért gondolad, hogy nem itt Kép (De ugye ez már kiderült)

Mariann
Mi voltunk már Rékával a Győri állatkertben tavaly szeptemberben és nagyon élvezte ő is. Lehajolt hozzánk a zsiráf és megsimizte. Most majd a pesti, vagy a veszprémi állatkertbe akarunk elmenni, de jó hogy írtad, hogy már a győri is nyitva.
Tavaly mi is Liberós úszópelust használtunk, de nem ázott át, de a pisit se szívta fel Kép
Ez a strand tök jó ötlet, mi tavaly nem mentünk, csak a balcsin voltunk 2-x 1 hetet, de azt nagyon élvezte a kiscsaj. Majd össznépileg kivonulunk nyáron a strandra Martinnak milyen jó dolga lesz 2 leányzó kényezteti majd Kép

Tegnap mi is hatalmasat sétáltunk délután, megnéztük a Dunát, Réka beájult a babakocsiba. Ma már szerintem megint nem lesz olyan idő, hogy nagy sétákat lehetne tenniKép

További jó hétvégét, sziasztok!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok

Tegnap úgy kidőltem mint a liszteszsák.
Martin tegnap még 6.30-ig sétált,aztán felhozta a sógórnő és jött a fürdás aztán az alvás.De még én könyörögtem,hogy aludjom,mert én már nemvoltam beszámítható állapotban.Kép
Nagyon bírják ezek a kicsika csavagrást,sokkal hamarabb elfárad egy felnőt mint ők.Hihetetlen energiájuk van.Kép ja énis megetettem a zsiráfot,de féltem tölle mert akkora állat.Ha sikerül töltök fel egy képet ahol a kicsikém etet egy makit.

Kiváncsi leszek a kicsikre,hogy hogy találják fel magukat a strandon most hogy már nagyobbacskák.
Megyek elkisérem a kedvesem a meccsre.Kiváncsi vagyok hogy játszanak,már 2 éve nemláttam focizni.Azt mondta kicsit izgulni fog,hogy ott leszekKép
Remélem nyerünk.
Most megyek készülődni.

Szép napot,jó sétát.Kép
mariann2
 
 


Sziasztok!

Én úgy, de úgy útálom a hülye p...a anyósom. Tegnap elmentünk hozzájuk, mire odaértünk pont elaludt a Réka, amúgy már pont aktuális is volt a délutáni alvása.
Erre elkezd sipárogni a kocsi mellett jó hangosan (bár ez tőle megszokott) és persze manócska fel is ébredt rá. Akkor elkezdett sétálni a Réka az udvarban, de neki mindenáron fel kell venni. Törpe sétálni akart+álmos volt gondolhatjátok. Jött a hiszti. Megnyugtattam, erre megtalálta a rücskös dög gumujátékait meg labdáit. Erre én ezeket elkezdtem összeszedni ami d. anyósnak nem tetszett. De ez meg engem k. nem érdekel. Megint jön törpének a foga keze állandóan a szájában van, majd annak a mocskos dögnek a labdáit fogja tapogatni. A hajam égnek tud állni attól a nőtől! Ja és erőszakos, ha a Réka jobbra akart menni, akkor ő tuti balra terelte, meg ilyenek. Még az a jó, hogy nem egy városban lakunk, mert akkor teljesen kész lennék.

Mariann tök jó a kép, ezek a majmocskák Rékának is nagyon tetszettek, mi is adtunk enni nekik Kép
Foci milyen volt?

Fioona hol vagy?

Sziasztok

Ja, bocs hogy ilyen off voltam Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Újra itt. Amíg az előbb itt dühöngtem kislányom megtalálta a szekrénybe elrakott popsikrémet, és úgy gondolta megápolja vele egy kicsit a bőrét Kép Ez pontosan a homloka és a haja lett. Megpróbálok képet felrakni remélm sikerül.
Ja azóta átestünk a hajmosáson, 2x mostam át, de ahogy néztem még nem tökéletes, maradt egy kis pakolás rajta Kép Most pedig már alszik, kiheveri a hajmosást Kép)
Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Én Farkas Bogi vagyok Győrből és a győri topicból.

Hamarosan beíndítom új vállalkozásomat. Pelenkafutár és csomagküldő céget alapítok.

Ha érdekel benneteket, akkor a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu oldalon megnézhetitek a pelenkákat.

Ha mint munkalehetőség érdekel benneteket, akkor keresek pl. területi képviselőket is.
Jutalékos rendszerben (nem ügynöki, nem mlm munka) működne.
A munka a következő lenne:
Küldök szórólapokat annak aki foglalkozna vele, és mondjuk a terhesgondozóban, vagy forgalmasabb helyeken kiteszitek a szórólapot, amin a Ti adataitok lenne.
Aztán csak várni kellene a megrendeléseket, amit aztán Nekem adnátok le. A pelenkát én küldöm a megrendelőnek, Ti pedig jutalékot kapnátok a pelenka darabja után.
Õszintén megmondom, hogy nem egy nagy összeget lehet vele keresni, eleinte havonta csak pár ezer Ft-ot, de ebbe nem kell pénzt befektetni. Vagy esetleg a jutalékot vissza tudjátok forgatni a pelenkákba, így egy idő után akár a saját pelenkáitokat ingyen kapnátok.

Üdvözlettel: Farkas Boglárka, Győr

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia


Látom belejött a kicsid a testápolásba?Kép
mariann2
 
 


Sziasztok!
Apa lefoglalta a gépet a tanuláshoz a napokban, így most tudok csak írni.
Márti nagyon tuti lett a leányka haja! Mienk ezt a lekvárral szokta Kép Az a legjobb, hogy ezekkel a digitális gépekkel annyi képet csinál az ember amennyit akar.
Lehet, hogy a mi uszópelusunk is a pisitől ázott el???? Nekünk maradt majdnem egy egész csomag, de 12kg-ig jó csak, az meg szerintem kicsi lesz már a Lillára. Majd megosztozhattok, rajta ha gondoljátok Kép
Én is szeretném elvinni Lillát a győri állatkertbe, keresztlányomék voltak többször is, és mindig nagy élményt jelentett nekik. Mi a tóparton voltunk, a kacsiktól is el volt ájulva, hát még egy egész sereg vadállattól!
Anyós ügybe megtudlak érteni. Panaszkodj csak nyugodtan, szerintem fogunk még mi is hasonlókat itt. Én is rühelem, ha valaki beleakar szólni, hogy az ÉN gyerekem mit, hogy, mikor, miért. De az a legjobb, mikor egy idegen próbálkozik ezzel.

Egyépként tényleg többet bírnak ezek a kis manók, csak nálluk meg épp az a baj, hogy mikor felpörgetik magukat, nem bírnak leállni. Nállunk karácsonykor is ez volt a gond, meg ma is. Elmentünk a védőnőhöz, és nagyon jó hancurozott 2 másik pöttömmel. Annyira felpörgött, hogy otthon nem bírtam vele. Hiszti, kaja megtagadás, minden volt. Azért sikerült kialudnia.
Remélem ez az üzi elmegy, mert már délután is megpróbáltam küldeni, de a rendszer nem engedte.
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok


Ma már megint elég szeles idő voltKépDe azért sokat voltunk lenn.
Ne is mond nekem a ligát,már előre félek a csütörtöktőlKép Ma találkoztam a védőnővel és beszélgettünk 1 kicsit.Aztán arra jutottunk,hogy el kell mennünk tanácsadásra,mert a Martin még mindig nem eszik meg napi100-at sem egész nap.Sajnos valószinü,hogy elkell vinni egy vérvételre és csinálnak neki 1 teljes vérképet.Remélem nem lessz igaza a védőnünek,és nincs semmi baj a kicsikémnek.Ha igen akkor abba biztos belehülyülnékKép De nem is festem a falra az ördögöt!


Nagyon aranyos kis pofija van Rékának.
Olyan nagy szeme van mint a MartinnakKép
Kiváncsi leszek a kicsikre,mit szolnak egymáshoz.
1 kislánnyal játszott már de 2 vel még soha.
Mondtam neki hogy majd megyünk a strandra,fürödni és már hozta is törölközöjét.Alig bírtam elmagyarázni neki,hogy nem most megyünk.Kép

Most megyek kiscit tévézni aztán alszom.

Jó éjt nektek és a kicsiknek!
mariann2
 
 


MÁRTI MERRE VAGY?Kép
mariann2
 
 


Sziasztok!

Fioona, Réka semmi édeset nem hajlandó megenni, ez se jó, mert reggel szinte mindig ugyanaz van. Pedig már ehetne mézet is, lekvárt, de úgy elfordítja a fejét. Eddig ette a joghurotkat, most az se kell. Még a krémtúró ami édesnek mondható és megeszi. Viszont mostanában (ez alól a tegnapi nap kivétel) elég sokat iszik. Vettem neki szívószálas poharat, azt vihetjük a játszóra is. Itta ezeket a két decis szívószálas bébiitalokat, de 100 Ft körül van, ebbe a pohárba meg kap babaízűKép teát. Egyszer kómásan félreolvastam a dobozt és rajtamaradt Kép
Mit tanul a férjed? Nekem is félbe a fősuli, át kellene jelentkeznem ide a közelbe valahova.
Az úszópelusból tavaly én a kisebb méretet vettem, az talán 10 kg-ig volt. Nyáron mikor használtuk a Réka max. 8 kg volt, de már akkor is alig bírtam ráhúzni.

Mariann, majdnem írtam, hogy mi is holnap megyünk tanácsadásra, de előtte felhívtam a dokit, mert 2 hete hétvégén találkoztunk a Réka kis barátjával és utána kijött rajta a bárányhimlő. Most kaptuk volna a 15 hós oltást, de azt mondta halasszuk el inkább a jövő hétre, addig kiderül benyaltuk-e vagy sem. Egyébként olyan szuper éjszakám volt kb. 3-6 ig aludtam rendesen előtte meg részletekben, mert kinövesztettük a 7. fogunkat. Legalábbis remélem kijött, mert nem enged a szájába nyúlni.

Megyek mert már nagyon türelmetlen.
Sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Nálunk az kakilással van gond. Azért is voltunk a védőnőnél. Van, hogy 4 napig nem kakil a Lilla! Régebben naponta 2-3 alkalommal is termelt, most meg......
Sajnos tejterméket nem eszik meg, narancs nem hat.
Most a védőnő tanácsára búzacsíra etetés lesz. Étolajat is ajánlotta, napi 1 kanállal, de tudom, hogy az egy rémálom lenne, nincs szívem beletuszkolni szegénybe. Elösször a humánusabb! Mézet mi még nem eszünk. A védőnő is csak a fennálló probléma miatt mondta, hogy előrébb hozhatjuk, hátha segít. Igazság szerint én is aggódom, nehogy valami emésztési gubanc legyen a háttérbe. Kép
Mariann szorítok neked! Lehet, hogy csak rossz evő a kis Martin! Sokszor a védőnők is túlreagálnak dolgokat.

A párom most érettségire készül. A Pannon Kincstár tanodába jár. Nagyon megerőltető folyamatos munkarend mellett tanulni. Te hova jársz-jártál fősulira? Én pár éve Győrbe jelentkeztem művelődésszervező szakra, de 1 ponttal lemaradtam. Kép

A strandra akkor már csak nekem kell lefogynom Kép Kép Kép Nem is jó a tavalyi fürdőruhám. Segítség!!! Tuti ötlet??? Vagy ne is ábrándozzak?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Hello!

Az nlc-n írta múltkor egy csaj akinek szintén igen ritkán kakilt a leáynyzója, hogy homeopátiás doki állított össze neki valami alkati szert és azóta megvan a napi kaki. Szerencsére nálunk utoljára 3 hónaposan volt ilyen gond. Még a paradicsomot próbáld ki, anno akkor egy csajnak ezt ajánlották, nekem meg a doki azt mondta, hogy kis teába tegyek egy evőkanál cukrot, mert az is meghajthatja.

Egyébként ezeket a homeós cuccokat én nagyon tudom ajánlani. Amikor jön a fogunk, néha hajlamosabb hisztire, na erre van egy nagyon jó homeós bogyó, kap belőle pár golyót és 5 perc múlva semmi baja. Teljesen növényi alapanyagokból gyártják, tényleg megnézzem neked, hogy van-e valami egyhe hashajtós hatású bogyó?

Én a dunaújvárosi fősulira járok/jártam, de Réka mellett oda elutazgani lehetetlen. Kocsival meg ki bírja azt kifizetni Kép

Azt hiszem a mindmegette.hu-n van egy 90 napos fogyókúra ami állítólag nagyon hatásos. Nekem speciel híznom kéne Kép

Mariann, szerintem a védőnő képes eltúlozni a dolgokat. Ha a súlya rendesen gyarapszik, akkor olyan nagy gubanc nem lehet! Hány kg Martin? A napi 100 g viszonylag nem sok, de ha sokat szopizik akkor neki lehet, hogy elég. Én azt olvastam, hogy ilyen korban már előjönnek az alkati dolgok és az miatt eszik ennyit.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok

Gyorsan visszaolvastam.
Hát a Martin 9kg800dkg volt 2 hónapja.Sajnos szerintem is fogyottKép bár az igaz,hogy alkatilag az apjára ütött,mert sajna én soha nem voltam egy vékony alkat.Most hagytam abba a fogyókúrázást,mert már kezdett fájni a gyomrom a sok diétától.De azért megérte 8,5kg fogytam 3 hónap allat.A Rubint Réka dvd-jére tornáztam heti 3-szor és a dvd végén van 1 diéta összeállítva azt csináltam.Nekem beváltKép
Szeintem 1 próbát megér!Elhatározás kérdése az egész.Én mindig azzal idegesítettem magam,hogy az összes ismerősömnek milyen jó alakja van csak én vagyok ekkora:Még most is 64.5 kg vagyokKép
De bár mennyit fogok fogyni,a hasam már nem lessz szebb,mert szülésnél megnyúlt a bőr,és az már nemfog eltünni.


Azt már énis észrevettem,hogy egy kicsit túloz a védőnő,de tetszik benne,hogy így aggodik minden gyerekért.Csak közben a frászt hozza a szülőkre.
Sajnos nemeszi meg a 100-at de sokat cicizik mellete:Bár amikor olyanja van(PL:tegnap)akkor megeszik másfél virslitKépSzerintem azért az nemolyan rossz.

Nekem is maradt pelusom tavalyról,kb 4-5 db.de szerintem még jó lessz a kicsikémre mert azt hiszem 12kg-ig jó a pelus.És nemhiszem hogy több lessz nyárra.

Sajnos a kaki dologba nemtudok segíteni.de ha hallok valamit akkor megírom.

Most megyek enniKép
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann nagyon ügyi vagy, hogy ilyen sokat fogytál. Hízókúra tipped nincs? Kép

Tegnap Réka is keveset evett, de a vacsinál bepótolta Kép
Tegnap elázni is sikerült, elindultunk a Plusba és félúton elkezdett csöpögni. Tanakodtam, hogy továbbmenjünk-e vagy nem, aztán nem esett annyira, meg a közeli kisboltokban nem kaptam főzőtejszínt, úgyhogy elmentünk. Na mire kijöttünk már elég rendesen esegetett. Még szerencse, hogy vettem fincsit azt eleszegette az esővédő alatt.

Megyek, mert itt ül az ölemben és minden szót vissza kell javítani, mert belenyúl a billentyűzetbe.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem jött be a lap, pedig akartam nektek írni. Mindig eltervezem mi mindent írok, de mire ide jutok, és leküzdöm Lillát, felét elfelejtem.
Sajnos a pari sem segít, cukros tea se. Kép Biztos valami alkati dolog azért nála is közrejátszik. Az apját se hajtja meg semmi. A homeopátiás bogyókat én is pártolom! Pár napja kezdtem el szedni a Sedatif PC-t is. Kíváncsian várom a hatását.
Már hashajtó kúpot is próbáltunk a múlt héten, mikor a 4. napja nem kakilt. Nem használt. Kép Bezzeg régen! Napi 3, néha 4 kaki is volt!!! Na akkor azt sokalltam! Viszont gyarapszik, és ez fontos! Azért, ha jobban belegondolok lelki oka is lehet ennek. Mostanába félős lett. A hintát tavaly imádta. Most sír, ha csak meglátja, hogy bele akarom tenni. Bilitől szintén. A bicikliüléstől is ronyózott. Potyogtak a könnyek veszettül. Gondolom, nem meri elengedni magát, és ez fizikailag is megnyilvánul: nem ereszti el a székletet.

Mariann: Lillánál is volt egy időszak mikor fogyott. És a végén nem lett baj! Kép Most már kezd kialakulni a saját személyisége. Ez változással jár.
Én sajna nem vagyok egy ugri-bugri alkat. Lusta vagyok na, mit tagadjam! Diétázni szoptatás alatt nem fogok, legfeljebb jobban odafigyelek mit egyek. Azért a paradicsom sokat segít majd, ha lesz. Zsírégető és finom! Nyami!!! Ha már torna, régen nekem a callanetics tetszett. Kíméli az izületeket, és azokkal nekem sok bajom van. Csak nem találom hol lehetne letölteni.
Tényleg ügyi vagy, hogy ennyit fogytál. 64.5 kg! Bár ennyi lennék! Mondjuk az én magasságomhoz kb. ez lenne az ideális. Érdekes, mert én szülés után kevesebb voltam mint az első gondozáson a mérlegelésnél. Igaz össz-vissz 8 kilót híztam a várandóságom alatt. Ez a tél bánt el így velem.

Márti!
Jól kitalálták mi? Gyes alatt ingyen fősuli. Csak találd ki hogy! Nem tudsz átmenni máshova? Győrbe indult interaktív képzés. De csak mérnöki, ha jól emlékszem.
Mi is majdnem eláztunk a boltba menet, de pont megúsztuk. 3 háznyira voltunk mire csöpögni kezdett.
Na most már mennem kell! Elég is volt belőlem ennyi!
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok

Nem is tudom ,hogy mit írjak.
Talán kezdem az elején.
Elmentümk a dokihoz.
5dkg-át hízott 2 hónap alattKép
Azt mondta aZsilka hogy,drasztikus cicileszoktatás mert ha nem akkor kiszáradhat mert már nincs annyi tejem,hogy elég legyen a szervezetének.Még ha eszeget is mellete akkor is kevés és egy idő után előjön a bajKép
Most bpóbálkozunk eddig sikeresen,csak az a baj velem,hogy nincs szivem 1 órát siratni.Pedig most muszáj lessz.de elég jól bírja.

ibolya

Én is szoptatok és nekem sem ártott a fogyókúraKép
Csak tényleg az a nyitja az egésznek,hogy ne egyél kenyeret és szénhidrátos kaját 13óra után és akkor elindul a fogyás,előszőr gyorsan aztán már lassabban de biztosan mennek majd le a kilók.
A torna csak a testformáláshoz kell.
Eszembe jutott valami.Egyszer a Martinnak is volt székrekedése és akkor azt csináltam,hogy ettem egy kis sárgabarack lekvárt,na az nem csak nekem de neki is meghozta a hatást.Nemünk bevált próbáld ki hátha nektek is beválik.Amugy nagyon ügyes voltál,hogy csak 8kg híztál terhesség alatt,én 13-mathíztam.Volt olyan hogy egy hónap alatt 4kg,na akkor vissza is kellet vennem egy kicsit a kalyából,mert elkezdtem vízesedni.Sajna.


Márti

Sajna nincs tippem a hízásra,talán csak 1.Egyél sok édességet.Én attól hízok nagyon gyorsan nagyon sokatMinekünk tegnap kimaradt az esőzés.Nemtudom hól voltunk vagy mit csináltunk de nem emlékszem rá hogy esett volnaKép
10-kor kelt fela kicsikém és nekem sem esett nehezemre addig aludni vele.Előtte volt vagy utána?Kébzeld nem is aludt tegnap úgy megrázta a találkozás a dokival,pedig olyan aranyos volt most is.Ha kijön a jóidő akkor talizhatnánk a játszón.Mit szólsz?

Most megyek mert a Tamás elvitt a Martint altatni,és mire visszajön kész kell legyek a kajával.

Pussz
mariann2
 
 


Mariann2
Felhasználó
Azonosító: Mariann2

Üzenet száma: 126
Mentés: 07-2005
Elküldve 2006 Április 07 péntek - 13h 48:

--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok

Nem is tudom ,hogy mit írjak.
Talán kezdem az elején.
Elmentümk a dokihoz.
5dkg-át hízott 2 hónap alatt
Azt mondta aZsilka hogy,drasztikus cicileszoktatás mert ha nem akkor kiszáradhat mert már nincs annyi tejem,hogy elég legyen a szervezetének.Még ha eszeget is mellete akkor is kevés és egy idő után előjön a baj
Most bpóbálkozunk eddig sikeresen,csak az a baj velem,hogy nincs szivem 1 órát siratni.Pedig most muszáj lessz.de elég jól bírja.

ibolya

Én is szoptatok és nekem sem ártott a fogyókúra
Csak tényleg az a nyitja az egésznek,hogy ne egyél kenyeret és szénhidrátos kaját 13óra után és akkor elindul a fogyás,előszőr gyorsan aztán már lassabban de biztosan mennek majd le a kilók.
A torna csak a testformáláshoz kell.
Eszembe jutott valami.Egyszer a Martinnak is volt székrekedése és akkor azt csináltam,hogy ettem egy kis sárgabarack lekvárt,na az nem csak nekem de neki is meghozta a hatást.Nemünk bevált próbáld ki hátha nektek is beválik.Amugy nagyon ügyes voltál,hogy csak 8kg híztál terhesség alatt,én 13-mathíztam.Volt olyan hogy egy hónap alatt 4kg,na akkor vissza is kellet vennem egy kicsit a kalyából,mert elkezdtem vízesedni.Sajna.


Márti

Sajna nincs tippem a hízásra,talán csak 1.Egyél sok édességet.Én attól hízok nagyon gyorsan nagyon sokatMinekünk tegnap kimaradt az esőzés.Nemtudom hól voltunk vagy mit csináltunk de nem emlékszem rá hogy esett volna
10-kor kelt fela kicsikém és nekem sem esett nehezemre addig aludni vele.Előtte volt vagy utána?Kébzeld nem is aludt tegnap úgy megrázta a találkozás a dokival,pedig olyan aranyos volt most is.Ha kijön a jóidő akkor talizhatnánk a játszón.Mit szólsz?

Most megyek mert a Tamás elvitt a Martint altatni,és mire visszajön kész kell legyek a kajával.

Pussz
mariann2
 
 


Szia Mariann!
Mennyi idős is Martin? Lilla is 12dkg-ot hízott csak 2 hónap alatt most, és senki nem ütközött meg rajta. Rá kellene jönni mit imád a kisfiad, és azt adni neki. Nehéz tudom, nálunk is most indult a válogatás. Sokszor nem tudom mit, mivel, mikor fogad el. Pedig eddig válogatás nélkül mindent evett. Én még főzelékbe is teszek almát, mert Lilla azt imádja, és úgy jobbam elfogadja. Köszi a lekvár tippet, de nincs rekedése (szerencsére), csak egyszerűen nem kakil.
A szénhidráttal igazad van! Nagyon beletaláltál Kép
Be is vezettem most, hogy a kenyér helyett müzlit eszem reggelire. Pedig nehezemre esik, mert itthon sütjük a kenyeret. Mindegy, muszáj, meg a csokit is vissza kell fogni. De azzal meg sokszor a Laci visz kísértésbe, mert ő is imádja. Lilla miatt is szabályozni kell ezt, mert hát ugye ne azt lássa, hogy csoki hegyek.
Az eső tegnap előtt volt, azért nem emlékszel Kép Kép Kép
Ne aggódj sokat (amennyire lehetséges), túl lesztek ezen is. Próbáld lekötni Martint, kényeztesd egy kicsit, hogy érezze, hogy azért szereted!
Sok erőt, és kitartást kívánok neked!

UI: Annyiszor akartam kérdezni: Jól emlékszem, hogy csak 2 éve laksz itt? Hova valósi vagy? Én eredetileg kiskunhalasi vagyok, Laci pedig putnoki!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia

17 hónapos ma a Martin.
Kébzeld mai napunk már nagyon jó volt,már csak 1-szer kérte a cicit:-),de akkopr is pont roszkór úgyhogy nemadtam neki.Majd megszakad a szivem mikor sír de muszáj nekem is kitartónak lennem egy kicsit.Tegnap este már anni tejem volt hogy tiszta csomó volt mind a 2 mellem és ömlött belőle a tej magától.Hál istennek,pont akkor kellet ciciznie.Azt hogy mit szeret nemnagyon tudom követni néha megeszi az almát néha nem.
És ez minddenel így van.De azért mindent bevetek nálaKép
Nagyon ügyes a kicsi fiam is,nem is gondoltam hogy ilyen jól fogja viselni.

Igen jól emlékszel én Lábatlani vagyok.Az itt van 30km-re Esztergon felé.Még az a jó hogy nincsenek messze mert igy könnyen meglátogathatom őketKépNeked azért elég rossz lehet ilyen messze a családtól?Ja amúgy anyám és a 3 húgom Kecskeméten lakik.a mamámék laknak Lábatlanon,mert engen Õ nevelt fel.de ez hosszú.


Most elteszem magam hólnapra.
Jó éjt nektek!!!

Most elme
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann, tegnap olvastam, hogy mit mondott a doki csak már nem tudtam válaszolni. Én igazából nem értem miért mondta ezt a drasztikus leszoktatást, ha szopizik + iszik mellette valamennyit nem száradhat ki. + valamennyi tápértéke még mindig van a tejnek. Én a helyedben lehet, hogy az extra szopikat tényleg kiiktatnám, de teljesen nem vonnám meg tőle. Sőt biztos kikérném még egy doki véleményét és ha ő is a teljes szopi elhagyás mellett van, akkor ok fejet hajtok előttük. Itt a babaneten is van doki miért nem kérdezed meg tőle? Ebben a korban meg már nincs megszabva mennyit kell híznia.
Az a csaj akivel együtt voltam a kórházban, egyforma súllyal születtek a Réka is meg az ő kislánya is és 15 hónaposan 7,5 kg. És erre neki semmit nem mondott az ő orvosuk, pedig ez nagyon kevés a Réka kb. 8 hónaposan volt ennyi, ha nem hamarabb.
Itt már nagyon jönnek elő az öröklött alkati dolgok.

Persze talizhatunk a játszón.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Azt hiszem rosszul írtam le Kép
A Zsilka azt mondta hogy csak napi 2 cici megengedett reggel és este.Erre gondoltam a drasztikus leszoktatásnál:Mert a kicsikém még napi 15-ször is rámugrott 4 napja.De már más a helyzet már elég jól beletörödött Õ is,hogy nincs cici.De sajnos most sem eszik többet mint eddigKép Én nem is tudom,hogy mit adjak neki hogy egyen valamit,mert már az őrületbe kerget a nemevészettel.Arról nem is beszélve,hogy el kell apasztanom a tejem mert már kezdek bedurrannni.

Most megyek gyorsan főzni mert nem lessz ebédemKép
mariann2
 
 


Sziasztok!
Voltunk tegnap a tóparti játszón, és szomorú megállabításra jutottunk. Lilla fél az összes játéktól, a homokba meg utál belemenni. Kép Viszont teljesen bezsongott a rengeteg gyerektől! Föl le rohangál közöttük, és mutotgatott meg húúúúúúúú-zott. Akartunk neki kismocit is venni, de nem találtunk olyat, ami eléggé széles, és nem instabil. Pedig karácsonykor láttam még a TESCO-ban.

Mariann!
Mártinak igaza lehet. Kiszáradni szopi mellett: eléggé ellentmondásosnak hangzik. Nézz szét itt, még tanácsot is lehet kérni:
http://www.lll.hu/telefon

Szerintem érdemes megpróbálni. A szélessebb tájékozodás nem árthat.

Mindenkinek szép napot, és jó játszózást!
Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Mariann szerintem próbáld meg, hogy fejsz a 2 szopi között. Kár lenne végleg elapasztani a tejed. Ilyen idősen a Lilla is még 2×szopizott, és nagyon jó volt neki!
Sok sikert az átmeneti megpróbáltatásokhoz!!!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


sziasztok!

Mariann, persze, hogy be vannak durranva a cickóid, nem jó ez az egyik napról a másikra való leszoktatás!!!
Szépen napról napra szoptass kevesebbet, mert akkor a szervezeted hozzászokik és nem termel annyi tejcit. Most még arra van beállva, hogy napi 15-x szopik, ezt fokozatosan csökkentsed és meglátod akkor nem fog bekeményedni!!
Ez nem vicc, a múltor írtad, hogy begyulladt és lázas voltál most is könnyen járhatsz úgy!

Fioona, Réka nem hogy fél a játékoktól tegnap felmászott a nagymászóka tetejére, de ezerrel homokozik és élvezi a többi gyerek társaságát. Egyébként, ha egyedül vagyunk a homokozóban akkor magában is olyan szépen eljátszik Kép Ilyenkor hagyom had homokozzon, szerencsére a homokot nem tekinti kajának, úgyhogy meg nem eszi. Most pedig vannak a tuskóban mocik, azok nem jók? Szerintem a miénk sem széles, de tegnap is olyan ügyesen ment vele.

Voltatok szavazni? Olyan jó idő lenne ha nem fújna a szél Kép

További jó hétvégét, sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!Kicsi vagyok én is komáromi anyuka.Kisfiam 2005 december 21.-én született.Régóta gondolkodtam hogy belépek közétek de családi házban lakunk és mindig annyi dolgom van,kevés időm van a gép elé ülni.Ha hozzászólhatok a kicsik hízásához,nekem meg azt mondják az ismerősök hogy 6 és fél kg sok egy három és fél hónapos babának.Pedig nem kövér és nem is született nagy súllyal /3000gr-mal jöttünk haza a kórházból/.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!!!

Kicsi örülök hogy mégis rászántad magad és írtál nekünkKépAkkor a kicsidet a jézuska "hozta".
Gondolom volt öröm duplán a családbanKép


Márti

Teljesen igazad van a cicizéssel kapcsolatbanKép
Csak az a baj,hogy annyi mindent mondanak a védőnők a dokik,hogy már én sem tudom mit hidjek el és mit ne.Mindeggy mostmár úgy néz ki hogy sikeres lessz a kisérletünk és már nem kell félnem a buszon sem a vonatonKépHolnapra jó időt mondanak,remélem az is lessz mert akkor megint tudok lennt altatni délbe.Eggxenlőre csak így megy a deles altatás,de már ez is valami.


Fioola
Neked is igazad van de már megoldódni látszik a próblémánk,mert már elég jól bírja cici nélkül egész nap:Kébzeld már nem is kéri csak este alváshozKépAzért örülők,hogy ilyen gyorsan beletörödött.Mert amúgy akaratos apja szerint mint az annnyaKépA játszón a Martin is meg van szeppenve főleg ha idegen kicsik is vannak ott.
De ő csúzdázni imád,meg persze homokozni:Ezzel még nem is lenne baj,csak az én kicsikém néha meg akarja kóstolni a homokot,meg van amikor össze vissza dobálja mindenki fejére:Mikor hazaérünk még a pelusa is tele van homokkalKép
de imádom nézni ahogy elgügyög magába vagy éppn másik kicsvel.

Ja el ne felejtsem.A múltkor írt egy csaj pelus ügyben,kipróbáltam és jónak találtam!
Ha gonoljátok nézzetek be a pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra én is beléptem mint területi képviselő.

pussz
mariann2
 
 


Szia Mariann!Igen nagyon boldogok voltunk vagyunk hogy végre született egy lúrkónk nekünk is,már 6 éve vártunk rá,már lett volna két babánk is de mindig elvetéltem úgy hogy ő nekünk egy ajándék!!Nagyon aranyos és jó baba, az éjszakákat is végig alussza ,ma is reggel fél 7-kor kelt fel.

Kép
kicsi77
 
 


Õ az én kisfiam
+++ jpeg +++ 403941 +++ kép +++

Kép
kicsi77
 
 


Hát ez a kép most nem jött össze ,talán majd legközelebb.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Üdv Kicsi azért gyere amikor tudsz, mi sem ülünk egész nap gép előtt Kép

Fioona régóta akartam már kérdezni, hogy keveredtetek ti olyan messzirő ide? Kép

Mariann, eddig (amíg be nem jöttek a jó idők) a délutáni alvás mindig a babakocsiban történt. Most hétvégén úgy jött ki hogy alvásidőben mentünk sétálni és csak közelharc árán volt hajlandó elaludni. De számítottam erre, mert tavaly tavasszal bár még kicsi volt, de ugyanígy volt, neki mindent látni kell Kép

Használjátok ki a mai jó időt, mert megint eső jósolnakKép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
És külön köszöntő üdv Kicsi77-nek! Kép
Kár, hogy képet nem sikerült feltenned. Kép Hogy hívják a kicsidet? Hol laktok? Kíváncsi vagyok igaz!? Kép

Márti!
Nagybátyám Almásfüzitőre költözött, és amikor árultuk a házunkat Halason, mondta, hogy miért nem nézünk szét itt is. Õ anyukám öccse, anyai nagyszüleim már nem éltek, apukám se, így bátyámmal és anyukámmal végül ide költöztünk. Hála Istennek mondhatni, mert ugye a Laci is idekeveredett, és így találkoztunk! Kép Kép Kép
Amikor Lilla annyi idős volt, mint a Réka, még ő is vígan hintázott, nem félt semmitől. Mostanában lett ez jellemző. Remélem idővel, elmúlik. Én nem akarok semmit sem erőltetni. Élénken él bennem, amikor engem kényszeríttettek olyasmire, amitől féltem! Kép
Addig is élvezi a többi gyerek társaságát (imádja őket), és remélem, ellesi a játékok csínját-bínját!
A tuskós mocikat néztük, de apa megvétózta. Szerint nagyon borulékonyak. Én simán megvettem volna neki, de inkább hallgatok rá. Majd csak találunk, ha más nem Győrbe. Nem tudtok valami netes oldalt esetleg ahol lehet kapni?
Igen voltunk szavazni!

Mariann!
Örülök, hogy alakultok. Azért vigyázz magadra, nehogy begyulladjon a cicid.
A homokot meg had egye. Erősíti az immunrendszerét! Kép
Akkor mi szegről-végről födik vagyunk!? Kép Nem lehet könnyű neked gondolom.
Én 18 éves koromba kerültem ide, a Laci pedig 5 éve. Lassan törzsgyökeresnek számítunk. Te találtál könnyen barátokat itt (már mint, hogy nem a neten Kép )? Nem olyan könnyű dolog az, pláne pici babával.

Tudtok valami módszert, hogyan jön ki a hasított bőrcipőből a méz folt? Lilla úgy gondolta mielőtt megkóstolja kipróbálja a cipőén. Kép

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Kicsi, írtad, hogy sokat vártatok a babára. Végül is magától jött, vagy "segítséggel"?

Itt a házunkban is lakik egy csaj egy hónappal idősebb a kislány a Rékánál és neki évekkel ezelőtt kijelentette több orvos is, hogy nem lehet gyereke. Nem is védekeztek, mert ugye akkor minek, aztán mégis jött a baba Kép

A Tescoban van most leárazva 3 db body 1099 Ft-ért, de persze a mi méretünkben nincsen, pedig jó pamut anyagból van. Hétvégén voltunk Győrben még ott is bementünk hátha kapunk, de ott még annyi se volt mint itt Komáromban. Tegnap így kénytelen voltam venni neki az öreglánynál. Nem tudom ismeritek-e, egy garázsban van a Duna Áruház mögött. Néha vannak neki szép ruhái, igazából mikor kicsi volt rugikat vettem nála, azokat jó árban adja és tényleg voltak nála nagyon szépek is. De kiborító az öreglány, zsákokban tartja a ruhákat, mindig minden előpakol, aztán ha neked nem kell valami, akkor elrakás közben vágja a pofákat. Most én is már rég voltam nála, de tegnap is megpróbálta megmagyarázni egy bodyról, hogy az 100% pamut, mikor éreztem rajta, hogy tiszta műszál. Megnéztem a cimkéjét és persze 70% pamut, 30% piliészter. Ott is hagytam, ja meg még pluszban koszos is volt.

Ibolya, nekünk is hasított bőr cipőnk van ráadásul piros, bár amennyit sikáltam már lassan rózsaszín lesz Kép Nem tudom milyen cipőápolót vegyek hozzá. Mézfolt sima sikamikával nem jön ki?

Megyek kreálok valami ebédfélét Kép

Sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok
Fioola
Hát azzal kezdeném,hogy nekünk is hasított bőr cipőnk van,de sajnos nemtudom mivel lehetne kiszedni a mézet.
Nagyon rossz volt ide költözni,mert nemismertem senkit és mikor terhes lettem már nem is nagyon volt alkalmam ismerkedni,csak a terhesgondozóba 2-3 lánnya,de szülés után velük is megszakadta karcsolat.lakik itt a tömbünkbe 1 csaj meg szembe is 1 és velük szoktunk játszani ha lenn vagyunk.Nehéz összehozni a kicsiket mert mindegyiknek más megszokott kis menetrendjük van.


Márti
Hát ezzekel a badikkal mindig így van,mert csak pár db-ot hoznak belőlle és azt is hamar elviszikKépMi a Kalmár Közbe járunk badit venni Gondolába,jó minőség és 1 árba van az Ázsiással.
vagy még a Duna áruház tetjén nézd meg mert most nyílt meg és tényleg tuti cuccok vannak a kicsikre.Most vettem ott kabátot és 3 badit a kicsikémnek.Holnap megyünk a bölcsibe.Nemjöttök el?Megnézed tetszik-e a RékánakKép

Kicsi

Ti itt laktok Komáromba?Hogy hívják a kicsidet?
Kihez jártok dokihoz?Csak azért kérdezek ennyit mert hátha már látásból ismerjük egymást.Melyik játszóra jártok?Tényleg hallottad már hogy a bölcsödébe a nagyposta mellet minden szerdán 3-5 között baba-mama klubb van?Nem sokan járunk csak 2-3 gyerek volt eddig,mondjuk én is csak 2 szer voltam még.de jó ez így legalább van terük játszaniKépMi ott leszünk holnap is ha gondolod eljöhetnél Te isKép


Most megyek rendet rakni,met mielőtt elaludt szétszedte a szobátKép
mariann2
 
 


Sziasztok!
Mariann ne aggódj. Ahogy egyre nagyobbak lesznek, az életritmusuk közeledik egymáshoz, és hozzánk is. Igaz addig még egy tesó is esedékes. Legalábbis nálunk. ;) Férjecském kimosta cipellött, most szárad. Remélem nem lesz gikszer. Kép Korpásodni biztos nem fog, mivel H&S samponnal mosta. Kép Csak nem ilyen cipőtök van nektek is Márti? Kép
Ment a színe a mienknek is. Nektek nem fog a talpa. Néha mikor beleizzad a kis lába, szinte koromfekete a zoknija.
A tescos badyból anno nekünk még jutott, de most, hogy kezd kicsi lenni akartam venni nagyobbat, de nincs. Én is nagyon sajnáltam. Nézzetek be a Zsebibabába is. A DM mögött van. Az a csaj a tulaj, aki a BabyBell-be dolgozott régen. Elég barátságosak az árai neki is. A Gondolással is vetekszik némely termékbe, persze nem mindenbe. Én is voltam abba a garázsba, kb. 1,5 éve. Akkor vettem 2 rugit, azóta se voltam ott. Gondolom, ez tükrözi a véleményem. Megmondom őszintén, én szoktam az ázsiába is vásárolni, tehát nem a sznobságomról van szó. A Duna emeletére felnézek majd, még nem voltam ott.
Van ám játszóház a közösségi házba is havonta 1× szombaton. Ott még nem voltatok? Gondolkodtunk rajta, csak még nem jött össze.
Kicsi picurja még csak 3 és fél hónapos nem!? Fiatalka lehet még a bölibe. Mariann az a gyanúm valamit félre olvastál! Kép Kép Kép
Na sziasztok, szép estét kívánok nektek, meg szebb időt holnapra a mainál!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia

Az lehet,hogy félre olvastamKép

Nálam előfordul ilyen elég sürün,nem mint ha nemtudnék olvasni!Nem emlékeztem rá,hogy menny idős a kicsilyeKép
Azt nemtudod pontosan mikor van ez a játszóház?

jó éjt!!!!!!!!
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann, gondolkodtam a bölin, pláne, hogy ilyen frankó idő van, de múlt héten kapta volna meg a 15 hós oltást, de azt mondta a doki néni, hogy várjuk meg kijön-e rajta a bárányhimlő. Most nem akarom, hogy valamit benyaljon a böliba, aztán holnap megint ne kapja meg az oltást.
Tegnap én is olvastam, hogy invitáltad Kicsit a játszóra és a bölibe, csak nem tudtam már írni, hogy Kicsi kicsije még kicsi hozzá Kép

Ibolya, nekünk a téli kisbakancsunk volt Malás. A tavaszi cipőjét a deichmannban vettük. Egyébként ezt a modellt néztem én is, mert úgy voltunk, hogy elmentünk megnézni a cipőkínálatot, aztán ha nem kaptunk volna, akkor megrendelem. Szandit nem rendeltél még?

Ti mikorra tervezitek a tesót? Én is megpuhítottam apáját úgyhogy nálunk is lesz tesó, remélhetőleg nem olyan soká Kép
Te hol dolgoztál szülés előtt? Most ha 2 éves lesz a leányzó visszamész, vagy gyesen maradsz?

Képzeljétek 1/2 9-kor keltünk fel, imádom Kép Persze, éjjel volt szopizás egy párszor, de legalább nem 1/2 7 kor keltünk és volt még egy kis plusz pihi.

nem tudom mi lesz ma megint velünk, mert még rosszabb az idő mint tegnap volt Kép

Sziasztok!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ja elfelejtettem írni, tegnapt tudtam body-t venni a Tescoban, csak ha jól meg kell nézni, mert úgy volt összerakva egy pár db, hogy 2 86-os és 1 80-as. Nagy méretezésű mert összemértem a 92-es bodykkal és még egy picit nagyobb is.

És én is szoktam az Ázsiában venni neki cuccokat, néha nagyon jókat is ki lehet fogni.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
A komáromi lapon szoktam megnézni a játszóházat, a Csokonai progjamjai között van. Ebbe a hónapba még nem néztem mikor lesz.
Épp pár napja mondtam apának, hogy mi legyen a szandival, mikor vegyük!? Mikor az a nagy meleg volt, már beleizzadt a kis lába mire haza értünk. Ugyanakkor meg ki tudja milyen idő lesz májusba. Mikor ugrik meg a lába. Bár nekünk már jobb, kicsit mintha lassabban nőne. Nem szeretem alaptermészetemnél fogva a bizonytalan dolgokat, de hát nincs mit tenni.
Kistesót már apa nagyon szeretne, Lilla is hihetetlen mit művel, ha meglát egy babát!!! Most elöbb a fogam rendebehozatom, legalábbis ezt a rizikost. Szerencse, hogy vártunk, mert röntgenezni kellett. Még mindig nem oké valami vele, lehet hogy újjabb röntgen lesz. Én nagyon parázok fogdokinál, ezért nem akarok terhesen ott stresszelni. Ráadásul hiába időpontra megyek, eddig mindig 1,5-2 órát kellett várnom. Beteg emberek gyűrüjébe, one levegő......na köszönöm! Ez még így is nehéz, nem terhesen. Ráadásul a székek jó részét is elvitték. Kép Meg a nődokihoz is lesz még egy látogatásom elötte Kép Kép Kép Ebbe inkább bele se gondolok.
Én pont otthagytam a melóhelyem mikor várandós lettem, de egyépként sem mentem volna vissza. Lilla (már) mindig 8 és 8-30 között kel. Érdekes mert ő is nagyon rosszul aludt. Többször nyöszörgött, sírt álmába, és ki is kellett vennem egyszer szopizni. Akkor is felébredt mikor apa hazajött az északásból, de szerencsére visszaaludt. Biztos ez a buta szél, meg frontok viselték meg őket.
Nektek mikor lesz tesóka? ;)
Most éppen a bluzzát akarta feladni nekem zokniként. Olyan édessek, hogy ne akarnék másikat!?
Na sziasztok, szép napon!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fioona, én is úgy tervezem, hogy majd a jövő havi kiadások között fog szerepelni Törpének a szandi, hacsak nem robban be a kánikula hirtelen.
Szerintem nekünk nem lesz elég 1 szandi a nyárra Kép A cipőjét márciusban vettük, akkor volt egy cm hely benne, most meg már nincs 0,5 cm se.

Én olyan 2 év körüli korkülönbséget szeretnék.

Na majd később bővebben.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Képzeljétek jött egy 22.000Ft-os elszámoló számla az E-on-tól. Teljesen kivagyok bukva. Ráadásul alig tudunk kiigazodni mi-micsoda a számlán. Soha nem kellett különbözete fizetni, max pár száz forintot, söt sokszor többett fizettünk be. Ez nagyon durva. Kép
Szandi ügybe azért ne aggódj. Én is megilyedtem a télen, mert hasonlóképpen voltunk, de aztán megállt a növekedés. Szerintem nem folyamatos a nőnek. Még lehet szerencsétek is. Kép Na meg ne feledd, hogy szandinál nem olyan gázos, ha "végigér" a lába.
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fioona nekünk januárban van elszámolás mi akkor fizettünk 26.000 Ft-ot plusszban. Valamennyivel számoltam én is, mert ugye Réka januári, a fürdéshez be szoktuk kapcsolni a villanyradiátort, az meg zabál. De ennyire én sem számítottam és olyan későn küldték a csekket, hogy alig maradt pár nap, hogy be tudjuk fizetni. Még most is felment bennem a pumpa Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


De nállunk nincs villany fütés. Semmivel se fogyasztunk többet mint tavaly. Legalábbbis semmi plusz áramzabálonk nincs, ami ne lett volna eddig is. Max annyi, hogy most márciusba többet ment a kazán az idő miatt. De az nem lehet akkor se ennyi. Kép
Azért jó hír is van: láttad, hogy a malás cipöket olcsóbban szállítják ki? 690Ft, ha elöre utalsz. KépNagyon baráti áraik vannak! Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!Nen tudtam írni mert valami karbantartást írt ki a gép.Mi még nem megyünk egy darabig játszóra mert kicsik vagyunk ,valószinű később sem nagyon ,most rendezzük az udvart szeretnénk hintát,csúszdát és homokozót is venni.kérdéseitekre válaszolva :komáromi vagyok "most már":a Boldov Tibor a gyerekorvosunk őt ismertem inkább ezért lett ő végül is kedves aranyos.

Nekünk szerencsére sikerült simán összehozni a babát,de elötte végigjártam mindenféle vizsgálatot minden negatív lett.Aztán a főorvos úgy döntött ha terhes maradok szedjek az első négy hónapban sárgatesthormon tartalmú gyógyszert.Végül is bevált,szerencsére!
Szerintem nekünk nem lesz másik bébi,de majd ha a kis Szilárdom három éves lesz lehet hogy mást mondok.

Sziasztok megyek vacsizni!!

Kép
kicsi77
 
 


Elfelejtettem az előbb ne keseregjetek nekünk 58000forintot kellett ráfizetnünk a villanyra a múlt hónapban.
Mostmár tényleg sziasztok!!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Ibolya én úgy tervezem, hogy a hónap vége felé (ami már mindjárt itt is van) elmegyek szandinéző körútra, megnézem az Assot, meg a Dm mögött milyen malás szandik lesznek majd, mert én egyet kinéztem, megpróbálom megmutatni.

Kicsi, most már komáromi vagy, vagy most már a Boldov az orvosotok? Akkor villanyszámla terén viszitek a pálmát Kép
Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Hi-hi mi is ezt a szandit néztük ki! Kép Egynek. Mert azért még 3 esélyes van.Végső döntés még odébb lesz, ahogy magamat ismerem. A DM mögött azért számolj rá, hogy drágább lesz szerintem, mert a magasabb szállítási dijjal is vezettek pár százassa, így meg pláne drágább. Assot babilonba nézel?
A Boldov nekünk nem jött be enyhén szólva. Kép Remélem többé nem hoz vele össze a sors. Bár a mostani dokinő se álom, de a hely miatt adott volt számomra. Lázas gyerekkel ne kelljen Komáromba utazni buszon, ez fontos szempont. Irigyellek, hogy lesz saját játszója a picurkádnak. Ez nekem is nagy álmom, de lehet, hogy az is marad. Na megyek megetetem zsenge gyermek palántámat: Szép napot a szép idöhöz! Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: