Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Florka: pedig már úgy felkészültem egy jó kis boszorkányégetésre Kép

cory
cory
 


Sziasztok Lányok!

Én ma töltöttem a 40. hetet, ha kibirom kedden fogok szülni, mert a szülészet 7.-én bezár egy hétre.
Remélem a hidegfront nem okozot nektek idõ elött gondot. Nekem már sajnos néhányszor igen.
Egy ujnyira vagyok nyitva a szombati állapot szerint, kiváncsi vagyok a holnapi eredményre.

Sok sikert mindenkinek!


Vica
tvica
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy milyen érzés a jósló fájás és mikortól lehet rá számitani. Vagy nem is mindenki érez ilyet?

Ja, beléptem a 31. hétbe! Kép
helga
 

 
 

Sziasztok!
Megvagyunk, bar a napjaink mostanaban eleg szornyuek, Viki egyfolytaban eszik potlas mellett is, es alig alszik. De szerencsere ejjel csak egyszer kel. Napkozben meg csak annyit pihen, hogy eppen csak el tudom vegezni a hazimukat, es akkor meg a szakdolimhoz nem is tudtam nyulni. Netre nem nagyon tudok jonni, azert megprobalom lementeni az oldalt, es olvasom a fejlemenyeket. Akiknek megszuletett a pici, azoknak gratula, akiknek meg nem azoknak meg szoritok, es kivanom, hogy olyan szulesuk legyen, mint nekem! Ha lesz idom es energiam, akkor jovok. Majd megmondom Judonak, hogy tudositson rolunk!
Puszi mindenkinek Moni
Moni
 


Vica, te még itt??, hááát ez végülis meglepi. Olyan nagy csöndet éreztem felõled, hogy gondoltam már babával a kézben írsz újra. De ezek szerint kivártad. (tényleg, lányom keresztanyja is aktuális lassan, õ hónap közepére van kiírva, neki is lehet szurkolni)

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


SZijasztok!

Katica! Én is pont tegnap mondtam a férjemnek, hogy a mi babánk biztos átalussza majd az éjszakákat, mert mostanában is azt csinálja. Vagy csak reménykedö és naiv vagyok? :-))))))))))))))))))
Egyébként tényleg izgi ez a cél elötti várakozás. Én pl. már megint szültem szombaton álmombanKép és olyan jó volt!
Mi egyékbént jól vagyunk, de rólam lehetne mintázni a türelmetlenség szobrátKép
Régebben vettem egy kismama nadrágot, kimondottan hatalmas pocakhoz való. Na. Tegnap ezt én fel szerettem volna venni, de kicsi! Hát ilyet! Egy hónapja még nagy volt rám. Soha nem hittem volna ezt, pedig bálna méretüre lehet állitani a hasméretét, és már az is kicsi...szorit :-((( Lehet, hogy a 100cm-es derékböségem az oka? Hjaaaj, hol van már a régi 59-es derék! Kép

Helga! Skorpió baba lesz:-)) az jó!!
A jósló fájás, az nem olyan, mint a fájdalmatlan megkeményedések?

Tvica! Holnap már kedd! Juuuj, nagyon szoritok!

Moni!Viki baba akkor nagyon éber! A szülésed pedig még mindig minta értékü! :-))

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Halihó!

Cili már anyuka az tuti!!! Nem jelentkezett még? Ha pénteken megszült, akkor hamarosan hazamegy, nem?

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Én még mindig itthon vagyok, de már eladtuk a lakásunkat, szerdán kötjük meg az újra a szerzõdést, utána ráérek szülni Kép

cory
cory
 


Szijasztok!

Ma voltam kórházlátogatáson, megnéztük a szülöszobát + újszülött osztályt. Lányok! Annyira aranyosak azok a pici újszülötek, már alig birok magammal! Bevittek minket a picikékhez, és most olyan rossz, hogy még várni kell, több mint egy hónapot...Azon gondolkodtam, hogy ahhoz képest, hogy hol bújnak ki, elég nagy a fejecskéjük...meg azon is gondolkodtam, hogy mennyire össze kell, hogy legyenek hajtogatva, hogy elférjenek a pocakban...
Szóval nagyon aranyosak ezek a picike újszülöttek!
Cory! neked annyira jó már, hogy pár nap múlva babázhacc, Cili pedig szerintem is már szülhetett.
Na de nem sóvárgok tovább, szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

Lara! Én is szoktam ilyeneket álmodni, csak az az érdekes, hogy a kisbabámat sohasem látom.
Tévedés, rólam mintázták a türelmetlenség szobrát.KépKépKép
Pénteken megyünk a doktor bácsihoz, ha minden igaz, akkor most ultrahang is lesz, olyan kíváncsi vagyok, hogy most mekkora a kis hölgyemény.Kép
A pocakod nem okoz közlekedési problémákat?
Én néha egy kicsit elszámítom magam, fõleg az utóbbi pár napban, mert óriásit nõttünk.Kép Hihetetlenkedve nézek saját magamra.Kép
Katica
 


Hello lányok!
Végre újra itthon vagyok!!!! Köszönöm a sok kedves jókívánságot és gratulációt, nagyon jól esett! Lara, neked külön köszönet az üzenetközvetítésért!

Tegnap délután jöhettünk haza a kórházból, túl vagyunk az elsö éjszakán. Zsófi baba nagyon édes és gyönyörü, sokat szopizik. Én is elég jól vagyok. A gátsebem már alig érzem, csak alváshiányom van. A szülésröl most csak annyit, hogy viszonylag gyorsan zajlottak az események, igazán nehéz csak az utolsó 30-40 perc volt. Hamarosan részletesen is elmesélem, ha érdekel benneteket. Aki pedig friss "margitos" tapasztalatokra kiváncsi, arról is majd írok a megfelelö topicba.
Cili, lehet, hogy egynapon szültünk?! Nagyon várom a híreket felöletek!
A finisben lévöknek kitartás, most már jön a ti idötök is hamarosan!
Amint idöm engedi, jelentkezem a beszámolóval!

Andrea
Andrea
 


Hali,
David fiunk csutortok este ¾ 9-kor, 6 oras, de nehez vajudas (es nagyon kemeny 10 percnyi kitolas) utan megszuletett, 3450 g-mal es 55 cm-vel. (Nem tudom, hogy fert el ekkora baba a pici pocakomban). Gyonyoru, festeni se lehetne szebbet, nagyon aktivan mozog, a fejet erosen tartja es kezeivel is hihetetlenul erosen kepes tolni. Nagyon ugyes es csuda edes. Vegul is a tervezett penteki meginditas es az ehhez szukseges csutortoki befekves helyett csutortok delben megis a szuloszobara kerultem mert mar 5 perces fajdalom nelkuli fajasaim voltak es az 5 percesekbol aztan 3 percesek lettek, majd a doki 3-kor burkot repesztett, vegul is ezzel kezdodott a szules. Meg szerencse, hogy mar bent voltam a korhazban, mert kulonben ilyen laza kis fajdalommentes osszehuzodasokrol magam otthon nem hittem volna, hogy igaziak es nem indultam volna el meg talan a 3 percesekkor sem. A szuloszobarol. dokirol, szulesznorol csak szuperlativuszban lehet beszelni, bar azert becsuszott egy feloldalas EDA, de az elkovetkezendo 3 nap a csecsemos osztalyon remalom volt (SOTE I), de szerencsere tegnap hazajohettunk. A szulessel a felszedett 9 kilombol 6.5 lement, es meg 2.5 plusz van rajtam az eredeti 49-hez kepest. A hasam szinte teljesen (98%-ban) lement, igaz a 2. nap ota hordom a hasleszoritot – ezt mindenkinek nagyon ajanlom! A tejem csak ugy folyik, igazsag szerint egy kicsit tul sok is, es szopi utan mindig ki kell fejni nehogy mellgyulladas alakuljon ki es ez nagyon sok idombe kerul. Bebi David szuper szopo. A gatseb az elso nap nagyon fajt, de azota naprol napra jobb, most mar egesz jol ulok es amugy tiszta fitt vagyok.
Tovabbi reszletekkel kesobb jovok, most az eddigi irasokat sem tudom elolvasni, de ha van kozben uj baba (Andrea?) akkor nagy gratula!
Sziasztok,
Cili2
Cili2
 


Cili! Gratula! De szeretnék már én is túl lenni a dolgon!!

cory
cory
 


Cili!

Nagyon sok gratula, es legyetek nagyon boldogok a kis Daviddal! Örülök hogy relative, neked is könnyü szülesed volt es annak külön örülök, hogy sok sok tejcid van!
Itt küldöm az eslö gratulaciot, de hamarosan küldöm az e-mailt is!
Legyetek jok es puszi nektek. Davidnak külön!!!

Mobevik /Monika/
mobevik (mobevik)
 


Bocsánat, kicsit tusko voltam! Termeszetesen a többi kis friss mamának is sok sok gratula, és sok tejcit kivánok!
A pocisoknak meg még "kitartást"! Hamarosan ti is a kezetekben tarthatjátok a várva várt "csodát"!

Szia mindenkinek! /Ès puszi a babáknak!/
Mobevik
mobevik (mobevik)
 


Sziasztok!
Kezdem megtanulni Vikit! Kép
Ketorankent fejek, mivel a kisasszony, ha nyugi van 4-5 orat is kepes aludni, es igy nem kell tapszer, potlas a lefejt tej. Mashogy nem megy.
Moni
Moni
 


Cili és Andi egyszerre írtatok, pontosabban egy óra különbséggel. Gratulálok még egyszer Andi és hát neked is Cili sok-sok szeretettel:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Cili! Nektek is hatalmas gratula! Sok boldogságot és örömet Dávid babához. És nyugodalmas éjszakákat mielöbb.

Móni! Tök jó, hogy a lefejt anyatejet adod pótlásnak. Én is ezt csináltam az elején, és azóta minden rendben a tejcsi körül. Csak kitartás!!!

Puszi Mindenkinek:

Dia

Ui.: Cory! Ugye, hogy jobb lett volna Dia-banyára hallgatni???Kép
Dia
 


Sziasztok!

Cili és Andi, bár nem ismerlek benneteket, mert még csak mostanában kerültem ide, de én is sok szeretettel gratulálok a Picikhez!
Milyen nagyszerû érzés lehet! Kép
Vigyázzatok magatokra és a picikre is!

Puszi minden kismamának és kitartás! Kép
Helga
 


Cili nagy gratula. Úgy látszik, hogy a Dávid babák teljesen egyformák. Az Én Dávidom is 3450-nel és 55 cm-rel született, csak 2 hónappal korábban. Ha másban is hasonlítanak akkor nem lesz sok bajod vele. Már most 6-8 órát alszik éjszaka. Csak azt a rentgeteg tejcsidet irigylem. Én nem voltam ilyen szerencsés mert Dávid sajnos pótlást kap.
Kitartás csak az elso néhány hét fárasztó nagyon. :-))
Anita
Sunbird
 


Szeretettel gratulálok minden újdonsült anyukának! Legyen sok-sok örömetek a picikkel egymásban, és legyetek nagyon de nagyon boldogok!!! Kép

Többiek, kitartás! Kép Úgy repülnek a hetek, nemigaz? Kép

Puszi mindenkinek: Katus, akinek a pici Petije már 9 hetes nagy baba!
Katus
 


Sziasztok
Cili, Andi Gratula
Shajni
Névtelen
 


Cili! Gratulálok, jó egészséget és sok tejcsit továbbra is!

Móni! Ez tök jó, fog ez menni, kitartás! Be fog indulni a dolog, ne add fel!

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szijasztok!

Katica! Amikor álmodom, akkor én sem szoktam látni, hogy milyen az arcocskája. Érdekes...
Ha megvan, hogy hány grammos a babád, majd ird, meg. Pénteken hány hetes is leszel pontosan? Nekem a 37.héten lesz UH, már én is nagyon várom. A könyvek azt irják, hogy most a 35.héten 2550g lehet a picur.
Képzeld nekem tegnap elkezdett viszketni a hasam,ez azért volt furi, mert még sosem viszketett és minden este krémezem. Na gondoltam, akkor most gyorsan elö a centivel. És legnagyobb meglepetésemre egy nap alatt 3cm-rel lett nagyobb a pocak kerületem. Nagyon meglepödtem!
A hasam bizony szokott nekem is közlekedési problémákat okozni, föleg a hütö kinyitásakor, sajnos szinte minden alkalommal beleütközik az ajtó:-))) A szekrényajtókat és az ajtókat már nem is emlitem :-))))))
És nálad?
Melyik napra is vagy kiirva?

Andrea! jaj de örülök, hogy minden rendben és már otthon vagytok! Az üzenetközvetitést nagyon szivesen, máskor is :-)))))))
A részleteket szerintem mindenki nagyon várja, ha lesz idöd ird le feltétlen!

Cili! Nahát itt a következö jó hir! Gratulálok a kisfiadhoz! Nagyon ügyi lehet David, ha ilyen jól szopizik és tiszta öröm, hogy minden rendben van, sok a tejecske is. Ilyen gyorsan lement a hasad?
A részleteket nagyon várjuk!

Cory! Te meg még otthon vagy? Legkésöbb a jövö héten te is túlleszel rajta, az biztos.

Moni! A lényeg, hogy nem kell tápszer a babának, igaz igy macerásabb, dehát legalább csak tejet kap.

Katus! nem is repülnek a hetek KépKép

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

Én még mindig itt. Igazából nagyon boldog lennék, ha ma vagy holnap megindulna a szülés KépKépKép

cory
cory
 


Sziasztok!

Andrea és Cili! Nagy-nagy gratula a babákhoz!

Cory! Szerintem 7-e a tökéletes nap a születésre! ( Nekünk aznap lesz az 5. házassági évfordulónk ) Kép


Sziasztok
Katus27
Katus27
 


Sziasztok!

Minden ifjú babának és újdonsült dajkáló mamának forró gratulációm.
A többieknek kitartás. Addig jó, amíg az embernek nincsen gátsebe. Nekem 2-3 hétig megkeserítette az életemet és jelentősen nehezebbé tette az egyébként csodálatos Dagadt Malac ellátását.

Maya!
Csüggedelemre semmi ok. A babák elenyészően kis százaléka születik a kiírás napján, csak arra figyelj, hogy a tali utáni időszakban szülj, különben rendezhetik az összejövetelt a szülészeti kórteremben Kép

Lara!
Anita melltartó a szakboltban 4-5000 Ft.

Móni!
Gratulálok a színtiszta tejcsihez!!!
Szerintem írd meg a jó hírt az első napok, hetekben is, mert biztosan sokan szurkolnak nektek! Így tettem én is.

Snoopy
snoopy
 


Kedves Anyukák, akik már átölelhetitek a babátokat!

Gratulálok Nektek és kívánom, hogy tengernyi örömötöket leljétek méhetek picike gyümölcsében!

Mamacica
Mamacica
 


Moni!

Ne légy hutlen hozzánk! Tökre izgulunk, hogy mi van veletek! Gyere az Elso napok, hetekbe is...

Szia Évi
Évi (Évi)
 


SZijasztok!

Pocak viszketés leküzdésére van valami jó 5letetek?

Snoopy! Köszi!

Lara
lara (lara)
 


Szia Lara!

Pocakviszketés ellen nálam a krémezés vált be. Általában este krémezek és néha reggel is.

Sziasztok! Kép
Helga
 


Sziasztok!

Én is szeretnék gratulálni, Cili, Andrea! Sok boldogságot a babákkal!

Bocs, lányok, hogy belecsacsogtam, de ez az egyik legizgalmasabb oldal és olyan helyesek vagytok így szülés elõtt!
Már itt sem vagyok.

Üdv. Iboly
Iboly (iboly)
 


Sziasztok!
Koszi mindenkinek a drukkolast! Jo erzes, hogy lelkileg velem vagytok. Most, hogy itt vagyok Veszpremben a suliban egy kicsit felborult a dolog, mert nem tudok fejni, de anyunak hagytam lefejt tejet. remelem nem kell tap, eleg lesz. De akkor, majd visszaallunk valahogy. Egyebkent Viki valtozatlanul tunder, mar igenyli a foglalkozast. Nagyon ertelmesen figyel mindenre, es mindenkire.
Moni
Moni
 


Szijasztok!

Helga! Ne is mondd! Én is kenem a hasam minden este, már az elejétöl fogva, de most hogy egyik napról a másikra hirtelen nött a baba, szerintem a böröm nem birja követni és ezért viszkethet Kép
Remélem nem fog kirepedni!
Ma reggel már 102cm volt a derékböség :-))) 3 napja még 98-99cm. Kiváncsi vagyok, hogy a 40.hétre mekkora lesz :-))))

Moni! Van már kép Vikiröl? Olyan kiváncsi vagyok rá!

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

Hát úgy néz ki, ma sem szülök már Kép Pedig mára vagyok kiírva! Már úgy szeretném látni a kicsit!!

cory
cory
 


Cory!

Kitartás! Még mindig te állsz a legközelebb ahhoz, hogy meglásd a babádat!Már biztosan nincs sok hátra! (Lehet, hogy hétfõre már anyuci leszel!) Kép

Lara!
Neked terhességi csikok ellen használ a krém?
Mert nekem nem, de a baba nagyon örvendezik, miután egy kicsit megmasszirozom krémezés közben.
Ja, asszem te irtál arról, hogy a baba beakadt a bordáidba, ugye?
Mostmár én is megtapasztaltam! Kép
Valóban lehetséges! Kép
Helga
 


Helló!
Cili, ezek szerint sikerült egy napon szülnünk!!! Gratulálok a kis David babához, legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!
Az én szülésem is azzal indult, hogy befekszem megfigyelésre, mivel 2 nappal túl voltam a terminuson. Csütörtökön reggel 7-kor kellett jelentkeznem betegfelvételre. A férjem bekísért, majd indult le vidékre egy konferenciára, mivel még semmi jelét nem éreztem a szülésnek. A CTG viszont már jelezte a "fájásokat", amelyek már a szülés megindulására utaltak. Miután az orvos megvizsgált, megállapította, hogy kétujjnyira nyitott a méhszáj. Hangsúlyozom, hogy ebböl én még semmit nem éreztem. Délelött 9-kor repesztettek burkot, és én gyorsan hívtam a férjemet, aki már majdnem odaért, hogy gyorsan forduljon vissza, mert szülni fogok. Mire ö fél 11-re megjött a fájások csak 5 percenként jelentkeztek és igazán elviselhetöek voltak. Nagyon jó volt a hangulatunk, mert már nagyon vártuk, hogy végre láthassuk Zsófikát. A fájások délig alig erösödtek és nem is nagyon tágultam jobban. Már felmerült az infuzió gondolata is, amikor kezdett begyorsulni a folyamat. Egy óra körül kezdödtek az igazán erös, szinte egymásbaérö fájások, fél kettökor már megszólalani sem tudtam a fájdalomtól. Háromnegyed kettö volt, amikor az orvos megvizsgált, és megállapította, hogy jól haladunk, de még legalább egy óra. Alighogy kilépett az ajtón én már éreztem a tolófájásokat, és csak annyit bírtam kinyögni a férjemnek, hogy szóljon az orvosnak, mert szülni fogok. A doki alig akarta hinni, de mikor megnézett csak annyit szólt, hogy hívjanak gyorsan egy csecsemöst, mert jön a baba… A kitolás nem tartott sokáig, két fájás alatt megszületett Zsófi, de nagyon nagy összpontosítást és eröt igényelt. Hihetetlenül nagy megkönnyebbülést éreztem, és a férjem szeméböl ugyanúgy zápororztak a könnyek, mint az elsö két szülésem alkalmával. Semmihez nem hasonlítható az, amikor elöször megérinted a kicsi meleg, puha testét. Azt hiszem ez olyan euforikus állapot, amit az ember akárhányszor átél, mindig ugyanolyan fantasztikus érzéssel tölti el. Az igaz, hogy a gátvarrás egy kicsit észheztéríti az embert, de enyhíti a fájdalmat a baba látványa, aki ilyenkor már lelkesen próbálkozik a szopizással.
Egyébként, nem mondanám, hogy a harmadik szülésem könnyebb lett volna, mint a másik kettö, de nehezebb sem. Viszont sokkal hamarabb regenerálódtam. Már másnap simán tudtam ülni (aki szült már tudja, hogy ez miért nagy szó).
Nagyon jó dolog három gyerek anyukájának lenni!!! Amikor végignézek a három gyönyörü lányomon, úgy érzem nagyobb boldogság már nem is létezik. Zsófi még nagyon gyakran szopik, így szinte 100%-ig leköt, de nagyon élvezem újra a babázást.
Most mennem kell, mert úgy hallom felébredt a pici lány.
Drukkolok mindenkinek, aki hamarosan szülni fog, és amennyire az idöm engedi, próbálom követni az eseményeket.
Sziasztok: Andrea
Andrea
 


Sziasztok, koszi mindenkinek a sok kedves gratulaciot!
Andrea, nagyon gratulalok en is, tenyleg egy napon szulettek a pirinyok es nemileg hasonloan is!
Allando rohanasban allok, bebi David 3 orankent szopizik, ejjel neha hosszan rajon a siras es nem lehet tudni, mitol - persze nappal is, de akkor valahogy konnyebb megoldast talalni ra. Semmire sincs idom es az alvashiany nalunk is jatszik. David nagyon erett es eros, sokat nezelodik, tok okosnak latszik. Csak egy 56-os rugim van, de az epp hogy csak jo. A meg szules eloot alloknak javaslom, hogy a korhazba vigyetek mellszivot, mert ha ott nincs, es ugy bedurran a melletek, mint nekem, akkor anelkul lehetetlen meglenni - en nem vittem, mert nem vagyok kulonosen telt keblu, es nem hittem, hogy ilyen sok lesz, de megis.
A szulesem tortenetet majd egyszer azert leirom, de most mar mennem kell. Es megyek majd az Elso Hetekbe is, de eddig meg nem jott ossze, pedig szules elott hogy vartam mar.
Cory es a tobbiek mindent bele!
Sziasztok,
Cili2
Cili2
 


Sziasztok!

Andrea, Cili, olyan jó olvasni benneteket, örülök, hogy jól vagytok a babáitokkal együtt.Kép

Azt hiszem már Cory is babázik.Kép

Lara, pénteken voltunk a dokibácsinál, azt mondta, hogy a kicsi lány most 3kiló körül van és 50 cm! Végre az apukája is el tudott velem jönni és borzasztó boldog és büszke volt, hogy láthatta az õ "óriási" kislányát.KépKép Azóta persze már mindenki tudja, hogy hány centi és hány kiló.Kép Még a szívhangocskáját is meghallgattuk, olyan érdekes, ahogy lehet hallani,hogy hogy "lubickol a vízben." Tündéri.Kép
A hivatalos dátum még mindig okt.3, már egy hónap sincs és kezdek nagyon izgatott lenni.KépÚgyhogy "gõzerõvel" készülõdünk, hogy rendben legyen minden.Kép
A pocakom nekem is viszket, de nem vészes és ha bekrémezem akkor sokkal jobb. Inkább a derekam szerez egy pár kellemetlen percet, mert eddig simán tudtam még hajolgatni is, de most egy-két napja menni is nehezemre esik. Úgy nézek ki, mint egy totyogó pingvin.KépAz ágyból való kimászásról már nem is beszélve.Kép Azért remélem, hogy ez csak átmeneti jelenség.
Holnap jön hozzánk a védõnõ, kíváncsi vagyok, hogy mit óhajt. Tán megnézi, hogy hova érkezik a baba? Na majd meglátjuk, holnap úgyis kiderül.

Sziasztok, vigyázzatok magatokra! Kép
Katica
Katica
 


Sziasztok!

Katica: sajnos tévedsz Kép

cory
cory
 


Szia Cory!

Úgy látszik a babád nagyon jól érzi magát a pocakodban! Kép

Katica
Katica
 


Kedves Cory!

Tippek a természetes szülésindításhoz?
Biztos lesz másnak is ötlete, de egy egyszerű kis nagytakarítás már többeknek bevált!Kép

Szia!
Ilon
Névtelen
 


Sziasztok!

Ma délután negyed kettökor megszületett Cory kisfia, Balázs. 2900 gramm és 50 centi és jó nagy hangja van. Mindketten jól vannak. 5 órás vajúdás után két tolófájásra kint volt.

GRATULÁLOK, CORY!!!!

Puszi mindenkinek:

Dia
Dia
 


Cory!

Gratulálok! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia Cory!!

Gratulálok!!! Minden jót kivánok.
Fatime
Fatime
 


Szia Cory !

Gratulálok Cory !!!
Legyetek Nagyon Boldogok!!!Sok tejcsit !!

Irjál nekünk minnél hamarabb!

Puszi: Király Kati
Király Kati
 


Cory!

Gratulálok a picikédhez és kívánok nektek minden földi jót, szeretettel:

Anikó
Gerianikó
 


Szia Cory!

Gratulálok és sok-sok örömet és boldogságot kívánok Nektek!Kép

Katica
Katica
 


Cory nagy gratulacio jo egeszseget nektek

NApocska
Napocska (napocska)
 


Cory nagyon sok gratula es minden jot nektek!
Sok puszi Balazsnak!!
Mobevik
mobevik (mobevik)
 

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: