Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Èn 2012. Szeptemberben szűltem császárral. A 6-hetes kontroll vizsgálatkor csináltak rákszűrèst aminek p3 lett az eredmènye,3 havonta ismètlődő szűrès 3x p3.dokim javasolta a hpv tesztet,ami sajna pozitív lett.jött a loopconisatio,aztán egy p2 es rákszürès.dokim azt mondta,hogy nem találtak rosz sejteket úgyhogy valószínű csak egy makacs gyulladásom volt.pár hónap múlva újjabb hpv teszt,ismèt pozi.ráadásúl nem is csak egy magas rizikóju hanem mèg több alacsony is.most ott tartunk,hogy 2 x rákszűrès ès ha nem jó az eredmèny akkor jön a kövi műtèt szikès kimetszèssel. :( ajánlotta az isoprinosint,de elèg drága ès csak èn lennèk kezelve. Több topikban is olvastam hozzászólásokat miszerint az FLP aloe vera gèl ès a First jól be vált hpv kezelèsben. Sőt azt is írták,hogy a First-tel irrigálni??! Illetve apa kezelèsère is jó,hogy ne kapjam vissza.Èn nem sokat tudok ezekről a termèkekről ezèrt írtam ide hátha van olyan,akinek ilyen tapasztalatai vannak.Ènn arra gondoltam a gèlt kipróbálnám inni,hátha bejön immunerősítőnek. Kèrlek akinek van sikeres hpv elleni nem gyógyszeres tapasztalata lègyszi osszátok meg velem. Lassan itt lenne az ideje a kistesónak,de így nem merek belevágni. Bocsi a hosszúra nyúlt bejegyzèsèrt,ès várom a tapasztalatokat!!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet:

 

cron