Új privát üzeneted érkezett!

Császármetszéssel szültem a Péterfyben Budapesten, és látszólag minden rendben volt, de rá 3 hétre trombózist kaptam a medencémben és a bal lábamban. 2 hét intenzívosztály... a babámat és engem is, na meg az egész családot nagyon megviselte. Most egy évig naponta kétszer szurizhatom magam vérhigítóval és hordhatok combig érő gumiharisnyát télen-nyáron. Ez az új "életmód" testileg, lelkileg és anyagilag is borzasztó.
Az orvosom és a kórházban senki nem tájékoztatott arról, hogy ez is előfordulhat, csak egy papírt kaptam hazamenetelkor, hogyha "dagadna az egyik lába, keresse fel sürgősen osztályunkat". A családunkban senkinek nem volt eddig ilyen problémája, és a neten sem találkoztam várandósan a témával, így magamtól eszembe sem jutott, hogy a műtét után véralvadásgátlót kérjek. Ismerős kismamáktól úgy tudom, van kórház, ahol automatikusan adnak császár után, van, ahol vérvétel után eldöntik, és van olyan, ahol csak egy papírt adnak...
Várom sorstársak hozzászólását, történeteket meg hogy miképp oldják meg a mindennapokat. Meg hátha más kismama ezt olvasva rákérdez az orvosánál a témára és nem jár úgy, mint én...
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet:

 

cron