Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olyan kismamákkal, anyukákkal szeretnék beszélgetni aki szedtek antidepresszánst vagy pánikgyógyszert a terhesség alatt.
Vendég
 


Szia Beatrix!
Én szedtem antidepresszánst (Rexetin) a terhesség alatt, pontosan az első trimeszterben. Utána kezdtem jobban érezni magam ( megváltozott hormonok stb.) és el tudtam hagyni. Szép, nagy egészséges babám született.
Liza
 
 


Beatrix :)
Én is kiváncsi lennék, hogy hat a terhesség alatt az antidepi, mert én nem tudok aludni, és erre szedek remeront.

Ha valakinek van tapasztalat, légyzi osszátok meg velünk.

Köszi.

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok! :)

Én is szedtem antidepit a terhességen alatt. Félídős voltam amikor abbahagytam!
Rexetint szedtem és rivotrilt.
Egészséges kisfiam született. Azóta már elmúlt két éves és még mindig az! :wink:

Minden jót!

Ilona
Vendég
 


Sziasztok!
Évek óta szedek antidepit és e miatt rettenetesen félek a terhességtöl. Attól tartok nem lesz egészséges a baba, meg egyáltalán le tudom -e tenni a gyógyszert? Sajnos, ha nem szedem a gyogyszereket nem vagyok jól. Sőt, még van egy jó nagy gerincsérvem is. Mit csináljak? Lassan beleőrülök állandóan-e körül forog minden gondolatom. Írjatok valami okosat!
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Sziasztok!

Én is szedtem antidepit (Rexetin) terhessegem elején,
de egyik pillanatról a másikra elhagytam.
A dokival mindenképpen konzultálni kell, mert ne
felejtsük el, ezek nagyon erős gyógyszerek, és
a mellékhatások elég kellemetlenek.
Nem hiányzik senkinek hogy kisterhesen összeesen,
és beüsse magát.

Üdv:Évi

Kép
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: