Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Hattyúház elérhetősége: 1015., Bp., Batthyány u. 49.
Tel.: 224-9540, vagy 06-30/468-5255

Kriszti
 
 


hellóó!!
felajánlanék egy kupont, a szegedi 3d-s uh-ra 10%-os kedvezmény, én nem használtam el, hátha kéne valakinek.....

írjon, aki kéri a profilombanlévő emailre!
bgz

KépKép

KépKép
 


Sziasztok,
van olyan 4Ds hely ahova szombaton vagy vasárnap lehet menni? Az a helyzet hogy férjem nem ér rá máskor én szeretném ha ő is ott lenne.
Köszi
 

 
 

Szia Rosalinda!

Itt a babaneten találsz bővebb információt a Praxis UH rendelőről.Ha kimész a főoldalra akkor az ultrahangnál telefonszám is van.Úgy tudom,ők szombaton is vannak!!!
Mindenképpen vidd el a párodat mert nagyon jó!
Szia

Aranka
 
 


Szia Rosalinda!

A Praxisban úgy tudom vannak szombaton is.A telefonszámot megtalálod a főoldalon,ha bemész az ultrahangos részbe.Ha regisztrálsz a neten és csak utána hívod őket,akkor 1000 Ft kedvezményt is kaptok a végösszegből.

Szia
 
 


Bocsi,csak rosszalkodik a gépem és azt jelezte,hogy az előző hozzászólást nem kűldte el!
 
 


Ari,
az nagy baj, szted, h. én először telóztam, aztán regisztráltam? ui. nincs odaírva, h. így kellene tenni!!!
én meg vagyok győződve, h. ott kellett volna bemondanom a kódszámom...
tuti az infód?
Falina
 
 


Ari,
azt elfelejtettem, hátha tudod, h.
ha csak dvd-t kérek, arra is tesznek képet a felvételen kívül, amit a cd-re tennének alapból?
 
 


Szia Falina!

Kétszer voltam az elmúlt hónapokban,a telefonáláskor kellett bemondani a kódszámot,amit a regisztráláskor kaptál.Esetleg próbáld meg őket megint felhívni és mond be utólag.A CD-n lévő képeket a mozgóképekből választják ki.Tehát ami rajta van a DVD-n,azt teszi rá CD-re csak állóképként.Nem hiszem,hogy állóképet külön tesz a DVD-re de nem akarlak becsapni,ez csak az én véleményem.
Bocsi,hogy többet nem tudtam segíteni.
Ja és Januártól az ő áraik is emelkedtek,regisztráció nélkűl már 10000 ft volt.

Szia

Aranka
 
 


köszi Aranka!
hm tőlem még csak nem is kérdezték, jó tudom, ez nem érdekük... de akkor írják a honlapra világosan a sorrendet...
falina
 
 


Sziasztok!

A Savoya parki bababoltos 3D UH-n járt már valaki? Az tudtommal 8000 Ft és kíváncsi volnék a tapasztalatokra, ha vannak.
Lilla
 
 


Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem Pesten olyan helyet a belváros környékén,ahol 3D-s UH-ot csinálnak?
Vagy legalább is olyat,ami onnan (Belgrád rakpart) könnyen megközelíthető kocsival?
Na meg érdekelne,hogy meddig van rendelés és mennyiért...Kép


Köszi,Anyapoc

 
 


,,,,,,
 
 


Sziasztok!
Egy hely, amit senkinek sem ajánlok: feleségem 30. hetes korában csak ide tudtunk bejelentkezni, máshol nem volt megfelelő időpont. Ekkor az árra is rákérdeztem: 10000 Ft volt a válasz. A vizsgálat és a felvétel elkészülte után a pénztáros 15000 Ft-ot kért tőlünk, amit tévedésnek gondoltunk. Rövid szóváltás után - sajnos - kifizettük az összeget. Itthon megnéztem az áraikat a weben, és döbbenet, a vizsgálat 10000 Ft-ba kerül. Azóta 3 e-mailt írtam nekik, válaszra sem méltattak.
Ha még nem lehetett kitalálni, a cég neve: Biovital.
Gábor
 
 


Sziasztok!
Most olvastam csak el Vivien1 régi hozzászólását, kár, hogy nem a vizsgálat előtt. Úgy tűnik, ez egy jól begyakorolt módszer a Biovitalban. Így pláne nem ajánlom senkinek, ha tőlem kérdezi valaki.

Gábor
 
 


SZiasztok!

Leírná nekem valaki, hogy a Praxisba (Xl. Bartók B. u. 92-94.) hogy jutok el legkönnyebben a Nyugatitól? Tömegközlekedve természetesen!

Köszönöm a segítséget előre is!
Kép
 


Szia!
Szerintem menjél el a Nyugatitól a 3-as metróval a Deák térig,onnan pedig a 47-es villamossal.Hogy hol kell leszállni,azt nem tudom,de ha megkérdezed a villamosvezetőt biztos segíteni fog.7-es buszt is mondhattam volna,de az nem ideális egy kismamának,jobb a villamos.
Sok szerencsét.
Edina

Kép
 


Köszönöm!
Sajnos későn olvastalak, de odataláltam! Aranyos vagy!

Kismama
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a 3D ill.4D-s uh-on ki tudják szűrni a farkatorok és nyúlszáj rendellenességet?
Hányadik héten érdemes menni.

Dóri 13+2
 
 


Sziasztok!
Mivel kicsit magas lett az AFP-m (mom 2,2), az orvosom 4D-s UH-t javasolt, ezen belül és a Praxist és Dr. Hajdú Krisztinát. Ők viszont csak 3 hét múlva tudnák elvégezni a vizsgálatot, én pedig nem szeretnék addig várni, és a Medi MOM-ba is bejelentkeztem, ott is orvos végzi a vizsgálatot ( Dr. Barakonyi Emese), az áruk is megegyezik (10000 FT).

Hallott valaki a Medi MOM-ról (MOM Park), korrektek? Érdemes oda menni?
segítsetek!
 
 


Sziasztok, Kismamák!

A fent említett rendelővel semmi gond, a doktornő is nagyon rendes és alapos volt, és persze, a legfontosabb, hogy a babámnál is minden rendben!!!

Üdv: Kriszta
 
 


sziasztok,

szeretnék egy nagyon jó oldalt ajánlani Nektek a témában. www.szuloklapja.hu
Ott van 3D-s uh galéria és egy csomó rendelő elérhetőségeit is megtaláljátok. webcímmel, telszámmal, mindennel. És van fent egy nagyon jó kis könyv is. A Pocakosnapló. Abban legalább 100 3D-s uh fotó mutatja be, hogy hogyan fejlődik a magzat.

sziasztok,

süti01
 
 


Sziasztok!

Én is felteszek képeket a kisfiúnkról. A képek a Hepinet rendelőjében készültek 21 hetesen:


Kép


Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
3 napig ingyen csinálnak 3D/4D-s vizsgálatot most 300 kismamának. Lesz egy 4D kongresszus, ahol a szakma legjobbjai lesznek és teljesen ingyen vizsgálják meg a jelentkező kismamákat. Egy vizsgálat 20-30 percig tart és ott lesz az összes nagy 4D-s rendelő.
Itt találtam: [/url] http://www.szuloklapja.hu/baba/body/cik ... kess%E9gek [url]

Szilvi


Szia Rosalinda!

Én a CsodaBentben voltam Zuglóban és ott szombaton is van rendelés. Nézd meg a honlapjukat: www.csodabent.hu
Asszem online is be lehet jelentkezni. Adnak egy kuponcsomagot amit a Mini-Manóban lehet levásárolni és tök jó dolgok vannak benne! Nagyon szép a rendelő is és jó a doki.

Móni
 
 


Látszik, hogy új vagyok. Egy 2005-ös bejegyzéshez szóltam hozzá :)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron